Telecom News - המצאה חדשה של מנכ"לית משרד התקשורת: "שינוי ארגוני" לקידום "משובטים"

המצאה חדשה של מנכ"לית משרד התקשורת: "שינוי ארגוני" לקידום "משובטים"

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> המצאה חדשה של מנכ"לית משרד התקשורת: "שינוי ארגוני" לקידום "משובטים"
הכישלון המחפיר של אגף פיקוח ואכיפה של משרד התקשורת, שהוביל להידרדרות נוראית של ישראל בכל קנה מידה השוואתי עולמי, הוליד פתרון יצירתי מהמנכ"לית החדשה של המשרד, לירן אבישר בן-חורין, בגיבוי השר, יועז הנדל: מהלך של "שינוי ארגוני", של פיצול האגף ל-4 אגפים, תחת הסמנכ"ל הבכיר הכושל. כך, שניתן לקדם עוד "משובטים" לתפקיד ראשי אגפים לפיקוח ואכיפה, ולהקים אגב כך אגפים מיותרים, כשדבר קיומו של המהלך הזה - נשמר עד כה כסוד כמוס. 
עדכונים בסוף הכתבה.
מאת: אבי וייס, 19.8.20, 12:40לירן אבישר בן-חורין

את כישלון האדיר של אגף פיקוח ואכיפה במשרד התקשורת אני מכסה בהרחבה, ובנספח א' כאן למטה יש את החשיפות רק מהקדנציה הדי קצרה של שר התקשורת הנוכחי, יועז הנדל, וכמובן בתקופה הקצרה, שבה המנכ"לית לירן אבישר בן-חורין, (בתמונה משמאל), נמצאת בתפקיד.

בשנים האחרון אני קורא שוב ושוב לשנות כיוון ובדחיפות, כי יש נסיגה עצומה של ישראל בתחום תשתיות התקשורת ושירותי התקשורת, בכל קנה מידה השוואתי עולמי.

אנו כיום בתחום הסלולר במקום ה-92 בעולם... הפער הזה לא ייסגר אחרי מכרז לדור 5, כי העולם רץ מהר קדימה לא רק בדור 5, אלא גם בטכנולוגיות סלולר, שאין ולא תהיינה בישראל, כמפורט כאן

פתאום, ראשי משרד התקשורת החליטו לאמץ את מה שאני כותב בשנים האחרונות, וכתבו את זה בעצמם, בלי לתת לי קרדיט.

הנה מה שנכתב במסמך ממש טרי (המצוי כאן, זה חלק מההחלטה המופקרת והשערורייתית של השר יועז הנדל, לאשר את מיזוג סלקום וגולן טלקום) וכל מילה הכתובה כאן נכונה ומדברת בעד עצמה (טוב, העתיקו ממני, זו לא חוכמה גדולה): 
הידרדרות רשות הסלולר בישראל

אז מה עושה המנכ"לית הטרייה של המשרד, לירן אבישר בן-חורין, כדי לתקן את המצב החמור הזה? מי אחראי למצב החמור הזה אם לא אלו שכתבו זאת? במקום לפטר אותם, היא הולכת אחרי מה ששמילה מימוןשמילה מימון, (בתמונה משמאל), "מבשל", כמופיע במסמך בחתימת ידו כאן, בו הוא מצדיק את המשך שפיכת מאות אלפי ש"ח על חברת ייעוץ, שתסייע לו בהנהגת "שינויים ארגוניים" בצמרת משרד התקשורת, שינויים, שנועדו לחזק את כוחו (כמובן). 

לכן, ביום 17.8.20 פניתי בדחיפות לשר התקשורת, יועז הנדל, למנכ"לית המשרד, לירן אבישר בן-חורין ולצמרת המשרד בזו הלשון:
"הנדון: עוד שינוי ארגוני במשרד התקשורת לקידום אנשים לא מתאימים?
שלום רב,
1. בעבר חשפתי את כל מהלכי "השינוי הארגוני", שנעשה במשרד התקשורת (כאן, כאן, כאן וכאן), שינוי ארגוני, שהיו לו כמה מטרות (די מוזרות למי שמכיר מה מטרת ביצוע "שינוי ארגוני" בגוף ממשלתי, אבל אלו העובדות), מטרות, שכולן הושגו:

א. לקדם את שמילה מימון מסמנכ"ל בכיר למשנה למנכ"ל. זאת, כי הוא לא הצליח לקבל תפקיד מנכ"ל בשני מכרזים חיצוניים, שניגש אליהם, בגופים ציבוריים.

ב. למנות את מקרובי שמילה מימון לתפקידים החדשים ("משובטי שמילה" אני מכנה אותם), תפקידים, שהוא המציא ביחד עם תמי לשם, במסגרת השינוי הארגוני הזה.

חלקם יוצאי צה"ל וחלקם עבדו תחתיו במשרד, וכולם חייבים את קידומם והמשך הקריירה שלהם לשמילה.

[תזכורת ל"מגיפת", הקידומים הללו: אשר ביטון לספקטרום (בינתיים התקדם למנכ"ל משרד הדיגיטל הלאומי), גדעון שטרית לרישוי, איתן כסיף לפיקוח ואכיפה, עדי קהאן-גונן אמורה היתה לקבל את כלכלה אבל נעצרה (תרתי משמע), אתי שמואלי להנדסה ורונית בן טל אמורה היתה לקבל מינהל ומשאבי אנוש (טורפד בחשיפות הקיימות בלינקים בסניף 1 כאן מעל)].
 
ג. לסלק את כל האופוזיציונרים ובעלי מחשבה עצמאית מהמשרד, בין שיפרשו לגמלאות ובין שיתפטרו (כמדומני האחרון, שסולק ע"י התפטרות, היה שי רטר, הסגן של איתן כסיף, שהתקשה להתמודד עם הממונה עליו, איתן כסיף, אחד מ"משובטי שמילה").

ד. לדאוג לכך, שמשרד התקשורת יתנהל רק לפי הרצון והגחמות של שמילה מימון, משום שבכל ישיבות ההנהלה, המנכ"ל שומע אותה דעה (של שמילה), בווריאציות שונות, מכל "משובטי שמילה".

ה. לדאוג, שגם שר התקשורת יתנהל רק לפי הרצון של שמילה, כי השר, בהיעדר מטה מקצועי ו"ועדה מייעצת" חיצונית, שיכולים לשקול נושאים מקצועיים עצמאית, הוא שומע את אותה דעה בווריאציות שונות, לכאורה שונות, מכל "משובטי שמילה", כולל מהמנכ"ל (כיום מנכ"לית).

2. כך, המשרד יכול להתנהל (מזה שנים ובמיוחד בשנים האחרונות) ללא מדען ראשי וצוות של מדען ראשי, מי שאמור לתת את הכיוון של ההתפתחות של השוק, כי מדובר במשרד ממשלתי-טכנולוגי העוסק בטכנולוגיות מתקדמות המתפתחות במהירות כל הזמן. המשרד יכול להתנהל ללא "מועצה ציבורית", שתייצג את האינטרסים של הציבור ובמיוחד ציבור הצרכנים, כשאין כל התייחסות או קשר קבוע וממוסד לנציגי הציבור המוסמכים בשוק התקשורת (יש הרבה גופים כאלה (והכי חמור:
  • אין מסמך אתיקה לעובדי משרד התקשורת. דוגמאות: רשות המיסים משרד הביטחון ,.
  • אין כל מסמך המגדיר איך מנוהל ומבוצע שימוע במשרד התקשורת.
  • אין כל מסמך לרמת השירות של עובדי משרד התקשורת ואין "אמנת שירות" לפעילות עובדי ומנהלי המשרד. דוגמה:  משרד הביטחון.
  • אין למשרד התקשורת תכנית עבודה שנתית (ל-2020) ואת התכנית ל-2019 המשרד כלל לא מימש.
  • אין סיכום שנתי (ל-2019) והדו"חות, שהמשרד כן פרסם, דוגמת "דו"ח פניות הציבור", הם "ישראבלוף" אחד ענק על הציבור.  דוגמה חיובית לדו"ח שנתי של רגולטור יש כאן בדו"ח השנתי של "רשות התחרות". לא רק שהדו"ח נעשה בשקיפות ותחת נהלים ברורים, הנושא של אכיפה (פלילית, מנהלית וכיו"ב), הוא החלק המרכזי בדו"ח, ממש מרכזי ובולט, כי זה רגולטור המבין את תפקידו כרגולטור (בעוד שמשרד התקשורת החליט עוד בעשור הקודם ובמיוחד בשנים האחרונות, שהוא "סוכנות השיווק של קבוצת סלקום" ולפעמים קצת של פרטנר, במקום להיות הרגולטור המרכזי לשוק התקשורת).
  • אין כל מסמך המגדיר את רמת והיקף השקיפות בפעילות עובדי ומנהלי משרד התקשורת. דוגמה: נציבות שירות המדינה.
  • אין מסמכי RIA (ניתוח השפעות ההחלטות הרגולטוריות) לשום החלטה משמעותית, או בכלל.
3. נראה, שמשרד התקשורת מתחיל להודות, שהחשיפות שלי לגבי "השינוי הארגוני" הקודם היו נכונות, ולראיה מתוכנן שינוי ארגוני נוסף במשרד, למרות שטרם "יבש הדיו" על השינוי הקודם, המיותר והיקר.

הפעם מתוכנן, בין היתר, להקים שני אגפים חדשים: אגף לפיקוח על התחרות והצרכנות, ואגף לפיקוח טכנולוגי. זאת אחרי תרגיל "עבודה בעיניים" על נש"מ בצורך לבצע "שינוי ארגוני" במשרד. 

4. כך, במקום לפטר את האחראים לכישלון הענק הזה ולמנות אנשים צעירים, נמרצים ומוכשרים לתפקידים הללו (של פיקוח ואכיפה), מתכננים עוד "שינוי ארגוני", שמטרתו ברורה: לקדם בתפקיד ובדרגה, עוד "משובטים" של שמילה מימון.

5. אודה להתייחסותך."

תגובה טרם קיבלתי. לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תגובה אעדכן בהתאם.
קוראינו כבר יודעים, שתגובה לא אקבל. די ברור למה (זה גם מוסבר בהרחבה בנספח א' כאן). 

רק לשם השוואה, פרסמנו כאן ממש במקביל לחשיפה שיש כאן, ידיעה מעניינת על ההתייחסות של רגולטור אחד בישראל, "הרשות לניירות ערך", בנושא: "מודל הבניית הענישה בהליך האכיפה המנהלי", מודל, שפותח לאחר דיונים רבים ומחקר מעמיק, שערכה הרשות בנושאי האכיפה שבתחום אחריותה.

זה ההבדל הגדול בין רשויות רגולטוריות אחרות בישראל, לבין משרד התקשורת, שבמקום לתקן, להשתפר ולהתקדם, מבצע שוב ושוב "שינוי ארגוני", כדי לקדם אנשים כושלים לתפקידים שלא מתאימים להם, ולהמשיך בהרס השיטתי של כל חוק ונורמה בשוק התקשורת הישראלי.

כך, השינוי הארגוני המוצע החדש, יהפוך את אגף הפיקוח והאכיפה ל-4 אגפים עם 4 מנהלי אגפים ומנגנון כפול יקר (כולל רכבים צמודים, לשכות וכיו"ב), מהלך מיותר לחלוטין, שצפוי בכל מקרה להיכשל, במקום לעסוק בפיקוח ואכיפה, שזו מטרת האגף וייעודו, על פי חוקי מדינת ישראל. 

שורה תחתונה:
רק החלפת צמרת משרד התקשורת באנשים, שהאינטרס הציבורי עומד מול עיניהם, תציל (אולי) את שוק התקשורת של ישראל, מהתחתית העמוקה שהשוק נפל אליו, בגלל מנהלים כושלים ומכשילים ורגולציה מוטעית מיסודה, שבה "איש הישר בעיניו ייעשה".
 
כמובן שיש צורך בהקמת "רשות לתקשורת", אבל זה לא יקרה בקרוב (או בכלל).

נספח א':
כשלונות שמקורם בתחום הפיקוח והאכיפה במשרד התקשורת, רק בחודשיים האחרונים:
CLONING FREE
עדכון 19.8.20, 13:30: אחד מקוראינו הפנה את תשומת ליבי שהשינוי הארגוני שחשפתי כאן למעלה אינו תכנית, אלא זה כבר בשלבי ביצוע.

פורסם מכרז אחד - כאן, ע"י נש"מ, לתפקיד "מנהל/ת אגף א' (פיקוח תחרות וצרכנות). הגשת מועמדות עד 23.8.20.
 
אם לא יפורסם מכרז נוסף (ועד רגע זה לא פורסם כל מכרז נוסף שאני יודע עליו), אזי המשמעות היא שאיתן כסיף יישאר בתפקידו (כסמנכ"ל בכיר), ויקבל פרס בהרחבת היחידה שלו ותוספת של 2 מנהלי אגפים, כגמול על שלל הכשלונות המתמשכים שלו.

מינהל פיקוח ואכיפה כולל בתוכו כיום (לפני השינוי) את התפקידים העיקריים הבאים:
סגן, תחום פיקוח טכנולוגי, תחום פיקוח צרכני, תחום פניות ציבור, ממונה בקרה ומערכות מיוחדות, אגף חירום, אגף פיקוח ספקטרום (סה"כ 2 אגפים והשאר ברמת תחומים).

במצב החדש (אחרי השינוי), המינהל יכלול 4 אגפים עם 4 ראשי אגפים: אגף חירום, אגף פיקוח ספקטרום, אגף פיקוח טכנולוגי, אגף תחרות וצרכנות (יכלול תחום תחרות, תחום פיקוח צרכני, תחום פניות ציבור). תפקיד הסגן יתבטל.
 
לא ברור לי למה שר התקשורת ומנכ"לית המשרד שמרו על העניין הזה בסוד וחשבו שהוא לא יתגלה

עדכון 24.8.20: פורסם מאמר מומלץ לקריאה של ארז רביב ב-Davar1 (כאן) שכותרתו: ""אומת הסטארט-אפ הולכת יחפה". כיצד התדרדרה הרשת הסלולרית של ישראל לרמה של מדינת עולם שלישי? בעשור הקודם החלה להיפרס בעולם טכנולוגיית הדור ה-4 בסלולר - לישראל היא נכנסה רק ב-2016 | כך גורם מבנה שוק הסלולר בישראל לפיגור של מעל עשור במענה לצרכי האוכלוסייה, בשם הדילים הזולים ובגיבוי מלא של משרד התקשורת."

עדכון 26.8.20: נראה שדולי דדון תקבל את אגף צרכנות ורוני חורי את אגף הפיקוח הטכנולוגי. "הכל נשאר במשפחה". האם זה ישנה משהו בהתנהלות תחום הפיקוח והאכיפה במשרד? - נמתין ונראה. 

עדכון 10.12.20: נחשף כעת, שלא נבחר אף לא אחד מהמשרד (דולי דדון) ולא ממשרד ממשלתי אחר (במכרז הבינמשרדי), ולכן יצאו במשרד למכרז פומבי פתוח לציבור - כאן ("מנהל/ת אגף א' (פיקוח תחרות וצרכנות) - מכרז פומבי").  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים