Telecom News - זה שיוצא נגד האנרכיסטים הוא מפר החוק הגדול ביותר בממשלה: שר התקשורת!

זה שיוצא נגד האנרכיסטים הוא מפר החוק הגדול ביותר בממשלה: שר התקשורת!

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> זה שיוצא נגד האנרכיסטים הוא מפר החוק הגדול ביותר בממשלה: שר התקשורת!
ביממה האחרונה יועז הנדל יצא חוצץ נגד האנרכיסטים מכל הצדדים, אך במקביל הוא מעודד במו ידיו אנרכיסטים (בתחום חסימת קווים) ובמיוחד עבריינים הפורסים סיבים ללא רישיון ועוברים על לפחות 9 עבירות, חלקן פליליות, בחסותו ובעידודו המלא. בנוסף, גם עובדי המשרד (אחרי הגמלאים) איבדו את אמונם בשר ומצפים (לשווא) לישועה מהמנכ"לית החדשה. 
מאת: אבי וייס, 29.7.20, 17:50ציוץ של יועז הנדל

שר התקשורת, יועז הנדל, צייץ מיד אחרי ההפגנות אמש בת"א וקיבל מיד ממני תגובה, כמופיע בתצלום משמאל (לחיצה על התצלום מגדילה אותו).

אם לא די בכך, השר יועז הנדל העלה ביממה האחרונה עוד 2 פוסטים בנושא זה (כאן וכאן). 

הבעיה היא, שמעטים יודעים, שיועז הנדל הוא מפר החוק הגדול ביותר מבין שרי הממשלה כיום והאיש שנותן גיבוי וחיפוי להפרות חוק בקנה מידה עצום.

על הפרות החוק בתחום חסימת המספרים הבלתי חוקית ההמונית, שגברה בגללו, הוא אמור לתת דין וחשבון לכנסת (ועדת הכלכלה), ביום שלישי הקרוב, כמופיע בתצלום כאן:
ישיבה בכנסת חסימת קווים

לקראת הישיבה הזו, שבה בטוח שהשר יבצע כמה וכמה ספינים על יו"ר וחברי הוועדה, בדיוק כמו שעשה בדיון הקודם על תחום פריסת הסיבים לבתים, אחשוף עוד כמה סיפורים מזעזעים על הפרות החוק הללו ועל שקרי המשרד בראשותו של יועז הנדל בתחום זה. בינתיים, מי שמתעניין, יוכל לקרוא את החשיפות הקודמות שלי בתחום המופקר הזה: כאן וכאן

בהקשר לפריסת הסיבים הבלתי חוקית של סלקום ופרטנר ברחבי הארץ, כתבתי על כך מאות פעמים ופרסמתי את רשימת 9 העבירות, שהחברות הללו מבצעות בחסות שר התקשורת כאן, כשרשימת העבירות הללו, שחלקן פליליות, היא רק בתחום החוקים, שבתחום האחריות של משרד התקשורת. זאת, כי 2 החברות הללו מפרות עוד חוקים, שבטיפול משרדי ממשלה אחרים. 

לכן, ביום 28.7.20 שלחתי את השאלות הדחופות הבאות לשר התקשורת, יועז הנדל, ולצמרת משרד התקשורת (כולל המנכ"לית החדשה, לירן אבישר בן-חורין, שמייד אתייחס אליה בנפרד) בזו הלשון:
"הנדון: קבוצת פרטנר מחברת את העיר נהריה לתשתית הסיבים האופטיים - שר התקשורת ביקר בנהריה וסייר עם ראש העיר ומנכ"ל פרטנר באתר פריסת סיבים.
שלום רב,
על פי ההודעה שיש כאן (עם התצלום המצורף), השר יועז הנדל ממשיך לתת גיבוי וחיפוי לחברות הפורסות תשתיות ומספקות שירותים ללא כל רישיון ובניגוד לחוקים רבים בספר החוקים של מדינת ישראל, וכמובן בניגוד לרישיונן.

למה שהשר לא ייתן גיבוי לשאר עבריינים שיש בעולם התקשורת (וגם בתחומים אחרים, אפשר למשל לבטל את המשטרה ושירות בתי הסוהר, אם הכל הפקר), ושהשר יודיע לעם ישראל שאין יותר חוקים בעולם התקשורת, בגישה של "איש הישר בעיניו ייעשה"?
אודה להתייחסות למה שעולה מההודעה הזו כאן למטה".
**********************************************************************************************************
הודעת דובר השר:
*שר התקשורת ויו״ר דרך ארץ חה״כ יועז הנדל בחניכת אינטרנט מהיר בנהריה ועכו: ״חייבים תקציב מדינה. בשביל היציבות, בשביל הציבור, בשביל התשתיות״*
מדברי שר התקשורת:
״כמו שהבטחתי בכל מקום שבו יפרסו בפריפריה ובאזורי הגבולות אינטרנט מהיר, סיבים, אני אהיה שם. כל חברה שתעשה את זה תקבל את תמיכתי המלאה
״אנחנו נמצאים בתקופה משברית פוליטית. 
מדינת ישראל חייבת תקציב. חייבים תקציב מדינה. בשביל היציבות, בשביל הציבור, בשביל התשתיות. המשמעות של העדר תקציב היא חוסר יציבות. המשמעות של העדר תקציב היא שלא נצליח לפרוס אינטרנט מהיר לבתים, לאזורי הגבולות ולפריפריה. המשמעות של העדר תקציב זה משרדי ממשלה שלא מצליחים לתפקד ובפגיעה באזרחים הישראלים שזקוקים לנו עכשיו. 
״דווקא בתקופה הזאת, כשיש מיליון מובטלים, משבר קורונה. משבר כלכלי עצום הפוליטיקאים לא יכולים לברוח מהאחריות הזאת.
״מדינת ישראל לא יכולה להישאר מאחור. היא צריכה להוביל את העולם, לא רק בתחום היוזמה הטכנולוגית אלא גם במימוש שלה.
 ולכן אנחנו כאן״.

הודעת דוברות פרטנר:
לקראת פתיחת שנת הלימודים וההיערכות ללמידה מרחוק, קבוצת פרטנר מחברת את העיר נהריה לתשתית הסיבים האופטיים
הבוקר ביקר שר התקשורת יועז הנדל בעיר נהריה וסייר עם ראש העיר רונן מרלי ועם מנכ"ל פרטנר איציק בנבנישתי באתר פריסת סיבים אופטיים של פרטנר בשכונת 'נהריה הירוקה'
קבוצת פרטנר החלה הבוקר בחיבור העיר נהריה לתשתית הסיבים האופטיים הארצית 'פרטנר פייבר', וכבר בחודש הקרוב, עוד לפני פתיחת שנת הלימודים, יוכלו רבים מתושבי העיר להתחבר לגלישה במהירות של עד 1,000 מגה. 
שר התקשורת יועז הנדל וראש העיר נהריה רונן מרלי, סיירו עם מנכ"ל פרטנר איציק בנבנישתי בשכונת 'נהריה הירוקה' בה החלה הפריסה של פרטנר לקראת חיבור בתי התושבים לתשתית הסיבים האופטיים. צוותי ההנדסה של פרטנר השלימו את ההיערכות לחיבור השכונות השונות בעיר לתשתית הארצית של פרטנר, והחלו השבוע בפריסה בכמה מוקדים במקביל.
בכך, מתחברת העיר נהריה לתשתית הסיבים האופטיים של פרטנר שפרוסה כבר בעשרות ערים ברחבי הארץ, ומגיעה כבר ליותר מ-625 אלף משקי בית שיכולים להתחבר לגלישה איכותית ומהירה במיוחד, התומכת באופן אופטימלי בלימודים מרחוק, עבודה מהבית, גיימינג, צפייה בסטרימינג ובתכני וידאו על גבי האינטרנט, חיבור הרשת הביתית למצלמות אבטחה ולמכשירים חכמים (IoT) כמו מזגן חכם, יישומי 'בית חכם' ועוד.
שר התקשורת יועז הנדל מסר: "שמח לחנוך היום את הסיבים האופטיים, האינטרנט המהיר, בנהריה. כמו שהבטחתי, בכל מקום שבו יפרסו בפריפריה ובאזורי הגבולות אני אהיה שם. כל חברה שתעשה את זה תקבל את תמיכתי המלאה."
השר הנדל הוסיף: "בנוגע למה שאנחנו רואים כאן, זה תהליך חשוב. אני שם דגש במשרד התקשורת גם על פריסת התשתיות המתקדמות, בדגש על אזורי הגבולות. ושוב אני אומר, קו המחרשה הוא קו הגבול וקו הסיב הוא קו הגבול. איפה שיש סיבים אפשר לייצר מקומות עבודה ופיתוח כלכלי..בהשוואה לעולם אנחנו יודעים שהתמ"ג צומח איפה שיש תשתיות תקשורת מתקדמות ב1%, ושוק התעסוקה צומח ב3%. אנחנו צריכים את המקומות עבודה האלה. ולכן אני שמח שחברת פרטנר וחברות נוספות נרתמות לעניין."
ראש עיריית נהריה רונן מרלי מסר: "תשתיות תקשורת מתקדמות הן בסיס חשוב ומרכזי לצמיחה של עיר על כל תחומיה. בחודשים האחרונים הערוצים הדיגיטליים הפכו לדרך התקשרות מובילה בתחומים רבים כמו: חינוך, תעסוקה, תיירות תרבות וניהול תהליכים. פריסת הטכנולוגיה המתקדמת תהיה הדרגתית ברחבי העיר ותשפר את איכות חיי התושבים". 
איציק בנבנישתי, מנכ"ל פרטנר מסר: "בחודשים האחרונים האצנו את חיבור משקי הבית ברחבי הארץ לתשתית הסיבים האופטיים של פרטנר, עם העלייה בביקוש מצד צרכני תקשורת לתשתית שתומכת בצורה אופטימלית בעבודה מרחוק, לימודים מהבית, צריכת תוכן גבוהה ושימושים גוברים ברשת האינטרנט. פרטנר קיבלה החלטה אסטרטגית להגיע לכמה שיותר יישובים ברחבי הארץ, ללא תנאים מוקדמים, ככל שהמשאבים, הטכנולוגיה, הרגולציה והבירוקרטיה מאפשרים לנו." בנבנישתי הוסיף: "בתחילת החודש פגשתי את שר התקשורת באילת, כשחיברנו את העיר הדרומית ביותר בישראל לתשתית הסיבים של פרטנר, והזמנתי אותו להגיע לחיבור העיר נהריה, הנקודה הצפונית ביותר עד כה על מפת הפריסה של פרטנר."  
בחודשים האחרונים, פרטנר מאיצה את הרחבת הפריסה של התשתית גם אל ערים נוספות, כמו עפולה, כרמיאל, אילת ונהריה, ובמקביל מרחיבה משמעותית את הפריסה בתוך הערים לכמה שיותר שכונות ומשקי בית. הטכנולוגיה המתקדמת של פרטנר, מאפשרת היום פריסה בסוגי מבנים שונים, בבנייה חדשה, בניה ישנה, פריסה עילית ופריסה בגובים תת קרקעיים. במהלך השנה הקרובה תורחב הפריסה עוד יותר גם למבנים חד קומתיים בזכות הטמעת טכניקות פריסה חדשות שפותחו בפרטנר. 
תשתיות תקשורת מתקדמות הן בסיס לצמיחה כלכלית, והאצת הפריסה של הסיבים האופטיים של פרטנר בנהריה תסייע לקידום עסקים קטנים, בינוניים וגדולים, חברות טכנולוגיה, מרכזים רפואיים, מוסדות חינוך ומחקר, ועוד. תשתיות סיבים אופטיים מאפשרות לגולש הביתי ליהנות מגלישה איכותית בקצב של עד 1,000 מגה, וברמת העיר, התשתיות תומכות בהטמעה של יישומי 'עיר חכמה', לניהול בטוח, מתקדם וכלכלי יותר של העיר לרווחת התושבים והמבקרים.
תשתית הסיבים האופטיים של פרטנר מגיעה כבר ליותר מ-625 אלף משקי בית, שהם יותר מ-30% מהבתים שמחוברים לאינטרנט בישראל, בעשרות ערים בכל רחבי הארץ, בהן אילת, עפולה, קריית ביאליק, חיפה, נתניה, הוד השרון, כפר סבא, רחובות, אשדוד, אשקלון, יבנה, ראש העין, קריית גת, מודיעין, ירושלים, תל אביב, באר שבע, ראשון לציון, נס ציונה, ועוד, ומהיום גם נהריה.
בתמונה המצורפת (מימין לשמאל): ראש עיריית נהריה רונן מרלי, מנכ"ל פרטנר איציק בנבנישתי, ושר התקשורת יועז הנדל.עברייני תקשורת בנהרייה
צילום: Ritvo photography.
******************************************************************************************

תגובה טרם קיבלתי. לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תגובה אעדכן בהתאם.

קוראינו כבר יודעים, שתגובה לא אקבל. די ברור למה (זה גם מוסבר בהרחבה בנספח א' כאן).

הפרסום הזה בא מיד לאחר פרסום של ביקור השר יועז הנדל בעכו (שפורסם בהרחבה גם ע"י IBC\אנלימיטד ו"אנשים ומחשבים"). כך, השר הפך את עצמו ל"פרזנטור" של חברות התקשורת בישראל, בניגוד לחוק ולהנחיות היועמ"ש. 

לצפצף על עוד כמה חוקים באי מענה לשאלותיי - זה כבר דבר פעוט ערך, מול הצטברות העבירות, שיש סביב הסתרת מסמכים רשמיים בעניינים המוסדרים היטב בחוקי מדינת ישראל, בפסיקה ובהנחיות היועמ"ש, בצפצוף על חוקי התקשורת, תקנות התקשורת והרישיונות של החברות.

כך זה מתנהל אצל יועז הנדל ולא מהבוקר. למעשה מיומו הראשון במשרד - כשר התקשורת

פרטים נוספים יש בעשרות כתבות נוספות באתר. לממהרים מומלץ לקרוא כתבה חשובה משלימה בנושא זה: "חשיפת המפעל להפרות חוק בפרהסיה בחסות שר התקשורת יועז הנדל".

גם עובדי המשרד, שעליו ממונה השר יועז הנדל, איבדו את אמונם בו, אחרי שנוכחו לדעת מי השר הזה.
ביום 28.7.20 שלחתי את השאלה הדחופה הבאה למנכ"לית משרד התקשורת, לירן אבישר בן-חורין, (בתמונה לירן אבישר בן-חוריןלמטה) ולידיעת שר התקשורת, יועז הנדל, בזו הלשון:
"הנדון: שאלה בעניין פנייה אישית ואנושית, שהתקבלה אצלי היום. 
שלום רב
1. קיבלתי היום פנייה אישית (פרטי הפנייה כמובן חסויים), מתוך המשרד וזו לשונה:
יש עובדים ממורמרים במשרד התקשורת, שממתינים כבר שנים רבות לקידומים והפכו אותם לשקופים!!!
האם שומרים את התקנים רק לחברי הקליקה ולקרובים לצלחת?!
הגיע הזמן, שהמנכ"לית החדשה תכנס לתמונה.
2. האם יש רצון לספק הסבר או איזו התייחסות לפנייה?"

תגובה טרם קיבלתי. לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תגובה אעדכן בהתאם.
קוראינו כבר יודעים, שתגובה לא אקבל. די ברור למה (זה גם מוסבר בהרחבה בנספח א' כאן).

גמלאי משרד התקשורת, כולל כאלו שפרשו מהמשרד אך לאחרונה, איבדו לגמרי את האמון בשר יועז הנדל והחריפו את תביעתם המשפטית כנגדו (כמפורט למשל כאן), לאחר שנוכחו שהשר משקר להם (ולציבור) בלי למצמץ

לעובדים, שאמרו לי במפורש, שהם איבדו את אמונם בשר ותולים כעת את יהבם במנכ"לית החדשה, יש לי חדשות לא בדיוק משמחות עבורכם: היא לא יותר טובה ממנו. הוא הביא אותה.

יועז הנדל
הפעיל כאן את "העיקרון הפיטרי", עיקרון בסיסי בתורת הניהול, שלפיו (בקצרה) נמצא במחקרים שבראש הפירמידה בארגונים יושבים אנשים שהגיעו לרמת אי הכשירות המרבית שלהם. יש הטוענים, שיש גרסה ישראלית מקורית ל"עיקרון הפיטרי" והיא: "העיקרון הפיטרי" איננו תקף בישראל. כאן מגיעים לתפקידים הבכירים אנשים שלא הוכיחו יכולת באף רמה. חלק מרכזי ביישום "העיקרון הפיטרי" הוא, שמנהל כושל וחסר כישורים ממנה תחתיו אנשים עוד פחות מוכשרים ממנו, כדי שלא "יאפילו" עליו ולא "יציגו אותו במערומיו".

פרטים נוספים יש בכתבה: "מסמך הזוי ראשון בחתימת מנכ"לית משרד התקשורת בתחום (אי) פריסת הסיבים". 

תזכורת:
מבחר זעיר מהכתבות הקודמות בעניין אי חוקיות פריסת הסיבים לבתים של סלקום ופרטנר: שורה תחתונה:
השר יועז הנדל ממשיך ליישם כל מה שה-Deep State מכתיב לו. השר ממשיך להיות מובל - במקום להוביל.

כך גם המנכ"לית שלו. 


חוק, תקנות, נהלים, רישיונות, הנחיות היועמ"ש, ממשלה, טובת הציבור, כספי הציבור - זה לא מעניין את השר יועז הנדל - בכלל. 

לא פלא, שאני מפנה את הקוראים שוב לכתבה הנוקבת והחשובה ביותר, במיוחד אחרי החשיפה המצויה כאן למעלה: 
"מה יגרום לך להצטרף לקריאה לפטר ובדחיפות את שר התקשורת יועז הנדל?".

ANARCHISM FREE 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
 

23.5.24 - Google Cloud Summit 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים