Telecom News - חשיפה: בכיר במשרד התקשורת וועדת הרבנים מקדמים את מפלגת "דרך ארץ"

חשיפה: בכיר במשרד התקשורת וועדת הרבנים מקדמים את מפלגת "דרך ארץ"

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> חשיפה: בכיר במשרד התקשורת וועדת הרבנים מקדמים את מפלגת "דרך ארץ"
בלעדי: חשיפת הקשר המוזר (שלא ברורה מידת חוקיותו, בלשון המעטה), בין צמרת משרד התקשורת, שר התקשורת יועז הנדל, המשנה למנכ"לית המשרד, "ועדת הרבנים לענייני תקשורת" וצוות ההקמה של מפלגת "דרך ארץ". בנוסף: פעולת הטשטוש ו"מחיקת עקבות" המיידית, שהופעלה ע"י השר, מיד לאחר ששלחתי לו את שאלותיי הנוקבות לתגובה. הצגת המסמכים "לפני" ו"אחרי".
עדכונים מעניינים בסוף הכתבה.

מאת: אבי וייס, 24.11.20, 09:30תמיכה בשר יועז הנדל

כנראה שאין תחתית לתהום, שבו שוק התקשורת נפל, עם כניסת השר יועז הנדל לתפקיד שר התקשורת. 2 התיקים, שכבר נפתחו לו, הם רק "הקדימון" לשלל החשיפות המחרידות, שפרסמתי בחודשים האחרונים (קרוב ל-100 חשיפות) ומה שאני חושף כאן ואחשוף עוד בימים הקרובים. 

ביום 20.11.20 נשלחה באופן חשאי הפנייה הנמצאת בתצלום כאן משמאל (לחיצה על התצלום מגדילה אותו), מאדם, שבהמשך נחשוף מי זה, פנייה אישית לפעילים במפלגת "דרך ארץ" של השר יועז הנדל, למקורבי השר, לכמה בכירים במשרד התקשורת ולעוד אנשים, שנראו ליזמים כפוטנציאל להתפקדות למפלגת "דרך ארץ", גם במגזר החרדי.

המסמך הזה מכריז על פתיחת פורום לתמיכה בשר יועז הנדל ובמפלגתו, והמסמך הזה "שופך טונות של שבחים" על השר יועז הנדל ופועלו.

לא במקרה במסמך הזה מוזכר מיד בהתחלה, שהשר יועז הנדל הולך בדרכו של השר משה כחלון כשר התקשורת.

גם משה כחלון הקים מפלגה (וזכה ב-10 מנדטים) על הגב של הרפורמה הסלולרית, שניכס לעצמו בעת היותו שר התקשורת.

אולם, משה כחלון הכריז על הקמת המפלגה שלו ב-20.10.14, בזמן שהוא פרש מתפקיד שר התקשורת ב-18.3.13. כלומר: היה פער של שנה וחצי בין הפרישה שלו מתפקיד השר להקמת המפלגה.

משה כחלון לא העז "להשתין מהמקפצה" ולהקים את המפלגה בזמן שהוא שר.

זה בדיוק הפוך ממה שעושה השר יועז הנהשר יועז הנדלדל, (בתמונה משמאל).

בסדרת כתבות ארוכה חשפתי, שהוא (יועז הנדל) כן "משתין מהמקפצה", והוא החל להקים מפלגה על הגב של משרד התקשורת כבר מיומו הראשון במשרד.

אחת מכתבות החשיפה המובילות בסדרה זו פורסמה על ידי תחת הכותרת המדברת בעד עצמה: "חשיפת המהלך של בניית מפלגה וצבירת חברים על בסיס פריסת הסיבים בספר!".  

לצורך התמיכה בשר יועז הנדל וגיוס מתפקדים למפלגת "דרך ארץ", הוקם פורום חשאי של חברים, שמתקבלים אליו רק בהזמנה אישית. הקבוצה הזו הוקמה זמן קצר לאחר משלוח המסמך, שהבאתי כאן למעלה ב-20.11.20, תחת הכותרת "תומכי מפלגת דרך ארץ".

לכן, אתמול, 23.11.20 בשעה 17:40 (מיד תבינו למה השעה חשובה), שלחתי את השאלות הבאות לשר התקשורת יועז הנדל, ל"ועדת הרבנים לענייני תקשורת" ולצמרת משרד התקשורת בזו הלשון:
"הנדון: האם השר יועז הנדל עשה איזה דיל עם "ועדת הרבנים לענייני תקשורת"?
שלום רב,
1. "ועדת הרבנים לענייני תקשורת" פתחה לפני כחצי שנה קבוצות יח"צ, בהתחלה הן נקראו בשם 'חשיפות החרדים', והן הפורום למען יועז הנדלעסקו בהתקפות חריפות ביותר על השימוע ועל השר יועז הנדל, באופן אישי.
הקבוצות נוהלו ומנוהלות בכלי המדיה החברתית ע"י ידידיה חסון, שעבד פעם בתחום קווי הנעייס, ולאחרי סכסוך עם כמה גורמים בשוק, הוא נהיה לוחם נגד קווי הנעייס ופעיל, לכאורה, עבור "ועדת הרבנים" בתחום המדיה והתקשורת החברתית.


2. קבוצות הווצאפ הללו החליפו שם ל'צאפ מגזין' ועדיין כל יום יומיים עולים שם תכנים של תמיכה בוועדה והקמפיין המרכזי שלהם להורדת הקש"ג וטיפול ב"צינתוקים", כשההתקפות האישיות על השר נעצרו, ללא כל הסבר למה.

3. לפתע, ב-20.11.20, חל מהפך מלא, והוקמה קבוצת ווצאפ חדשה, ביוזמתו של ידידיה חסון (מכונה 999 בווצאפ), ומספר פעילים ידועים ומובילים במפלגה החדשה שבבניה - "דרך ארץ", פתחו ווצאפ חדש, שכולו לטובת השר (מצ"ב צילומים [מצד שמאל, לחיצה על התמונה מגדילה אותה]) תחת השם: "תומכי מפלגת דרך ארץ".

יוזם הפורום, ידידיה חסון, מסביר באריכות (בתצלום המצורף), למה צריך לתמוך בשר יועז הנדל ולתמוך במפלגת "דרך ארץ", בפנייה האישית שלו למצטרפים לקבוצה החשאית והסגורה הזו.

4. בווצאפ הזה הצטרפו, נכון לתצלום מהיום 23.11.20 בצהרים, 118 איש, כולל בכירים ממשרד התקשורת, בניגוד לכל מיני כללים של: חוק, תקשי"ר, הנחיות היועמ"ש 1.1902 והנחיות האתיקה לעובדי המדינה של איסור פעילות מפלגתית.

אפשר לראות בתצלום של הפורום החדש והטרי הזה, שצולם לפני מספר דקות, שבין ראשוני המצטרפים לפורום לתמיכה בשר ותמיכה נלהבת במפלגת "דרך ארץ", היה שמילה מימון, המשנה למנכ"לית.

5. השאלות הראשונות העולות מהתצלומים:
א. האם "ועדת הרבנים לענייני תקשורת" מנהלת כעת את המטה המפלגתי של השר יועז הנדל?

ב. האם השר יועז הנדל עשה "הסדר מתחת לשולחן", ישירות, או באמצעות מי מפעילי מפלגת "דרך ארץ", או אולי באמצעות שמילה מימון, שמיהר להצטרף לקבוצה זו, עם "ועדת הרבנים לענייני תקשורת"?

6. אודה להתייחסותך לנוכח מה שנחשף כאן, שנראה חמור ביותר, מכל נקודת היבט ציבורית."
 
תגובה טרם קיבלתי. לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תגובה אעדכן בהתאם.
קוראינו כבר יודעים, שתגובה לא אקבל. די ברור למה (זה גם מוסבר בהרחבה בנספח א' כאן).

הסיבה המרכזית להתעלמות ולהסתרה של החשיפות ואי מענה לשאלות שלי (כולל התעלמות מוחלטת מהחשיפה על חשד למעילה, לכאורה, של השר עצמו בכספי המשרד, חשיפה מלפני כחודש - כאן), ולהסתרה של העובדות המזעזעות הנחשפות בעשרות כתבות כמפורט בנספח א' במאמר כאן למטה, שכוללות סדרת החלטות מושחתות,לכאורה, רחבה ביותר, שהתקבלו בחשאי ע"י צמרת משרד התקשורת, היא די ברורה: השר והמנכ"לית רוצים להסתיר החלטות ופעילויותשיכולות להוביל, לכאורה, לחקירה פלילית כנגד צמרת המשרד, שהם עומדים בראשו.

זה כנראה הלקח העיקרי שהשר יועז הנדל למד מ"תיק 4000". 
אבל זה לא עוזר לו. מעשיו ייחקרו גם ייחקרו, במוקדם או במאוחר. 

למי שהספיק לשכוח, המשנה למנכ"לית, שמילה מימון, (בתמונה משמאל), שנמשמילה מימוןנה בין המשתתפים הנלהבים הראשונים בפורום "תומכי מפלגת דרך ארץ", היו וישנם קשרים בלתי מוסברים עם "ועדת הרבנים לענייני תקשורת", מה שהוביל אותו, בין היתר, לדווח דיווח לא נכון (בלשון המעטה) לוועדת הכלכלה של הכנסת, שדנה בניתוקים של ועדת הרבנים.

זאת, כפי שחשפנו אודותיו בכתבה: "כצפוי, מש' התקשורת לא מצא מספרים שנחסמו-דיון בכנסת על הקווים הכשרים", נתונים, שהשר עצמו סתר כעבור כמה ימים (כמפורט כאן). 

אולם, עם חשיפת הקבוצה הסודית הזו, למען השר ומפלגת "דרך ארץ", ש"ועדת הרבנים" ביחד עם שמילה מימון מובילים (כלומר: הובילו, מיד תבינו למה זה בלשון עבר), די ברור לי ולכל מי שקורא את החשיפה כאן, שכל השימוע, שהשר הכריז עליו והמשרד פרסם ברבים (כאן), הפך לבדיחה. זאת, לאור ה"דיל", לכאורה, בין השר ל"ועדת הרבנים", שמטרתו להשיג קולות ותומכים למפלגת "דרך ארץ".

השר יועז הנדל נכנע, עוד לפני שהקרב בכלל החל. בניית מפלגה זה הרבה יותר חשוב ממניעת חסימות תקשורת ללא בסיס חוקי. 

הטיוח - CoverUp:
כפי שציינתי לעיל, את השאלות שלי לשר יועז הנדל שלחתי אמש בשעה 17:40.

בשעה 19:00 לערך, כל הפעילים של מפלגת "דרך ארץ" התנתקו מהפורום הזה בבהלה ובמהירות יוצאת מגדר הרגיל.

בתחילה, יוזם הפורום לא הבין מה קורה כאן, ולמה כפוסט זעקהל פעילי "דרך ארץ" נוטשים בבהלה, והוא הוציא אמש בחצות, פוסט של זעקה והאשים כל מיני עיתונאים (כמובן עם רמז ברור אלי), שגרמנו לחבלה ביוזמה שלו וגם פתאם טען, שאין לו שום קשר ל"ועדת הרבנים".

הפוסט הנזעם מחצות, נמצא מצד שמאל (לחיצה על התצלום מגדילה אותו).  

לאחר שיוזם הפורום הבין, שהעניין הזה חוסל, והשר יועז הנדל (ומפלגת "דרך ארץ") מתנערים ממנו, הוא הוציא הבוקר הודעה נוספת, שתוקפת איזה עיתונאי (כנראה הכוונה אלי) והוא מפנה את שאריות הנרשמים בפורום שהקים, לפורומים אחרים, שהוא מעורב בהם, ובזה הוא "מוריד את המסך" מהיוזמה, שפעלה בחשאי רק 3 ימים (עד שנחשפה על ידי), יוזמה, שפעלה תחת כותרת של "תומכי מפלגת דרך ארץ" והנה הפנייה מהבוקר (לחיצה על התמונה מגדילה אותה):
סיום הפרשה

על פי הידוע לי, הפניה שלי לשר יועז הנדל מאמש אחר הצהריים, היא זו שגרמה לכך, שכל הצוות של מפלגתו "דרך ארץ" התנער לפתע לחלוטין מקבוצה זו, והם אמרו ליזם הקבוצה, לכתוב, שהקבוצה לא קשורה ל"דרך ארץ" וגם לא ל"ועדת הרבנים" ובכך לחסל את הקבוצה.

ככה השר יועז הנדל חשב אמש, שהם יוכלו לטייח במהירות את החשיפה המחרידה והמזעזעת הזו ולהעלים את הקבוצה הזו ומטרותיה מהעולם. כאילו זה לא היה ולא נברא. זו רק המצאות של העיתונות... 

לסיכום:
זה, שמדבר על "שקיפות
, "ציונות" ושאר סיסמאות וספינים, נוהג בחסר שקיפות קיצוני בכל התנהלותו וחושב שכל תרגיל לרכישת מתפקדים למפלגתו - זה לגיטימי ומותר, גם על הגב של רגולציית עולם התקשורת. 

מביש ברמות-על, שזה שר התקשורת במדינת ישראל. 

רק החלפת כל צמרת משרד התקשורת באנשים, שרק האינטרס הציבורי עומד מול עיניהם, תציל (אולי) את שוק התקשורת של ישראל, מהתחתית העמוקה שהשוק נפל אליה, בגלל מנהלים כושלים ומכשילים ורגולציה מוטעית מיסודה, שבה "איש הישר בעיניו ייעשה".
 
כמובן, שיש צורך בהקמת "רשות לתקשורת", אבל זה לא יקרה בקרוב (או בכלל). 

SIGN UP FREE
עדכון 24.11.20, 12:30: היוזמים של הפורום, שנחשף כאן למעלה, לא ויתרו העל המשימה ועל הקשר עם השר ו"דרך ארץ", והעבירו את כל המשתתפים, שלא התנתקו (בינתיים הצטרפו עוד, כרגע הפורום מונה 130 איש), כולל את שמילה מימון, שלא התנתק למרות החשיפה, לפורום, שהיה קיים ברשת כבר קודם (כנראה לגיבוי), בשם "אנשי המאבק למען הציבור".
מדובר בפורום, שתומך רק בחברי הכנסת של מפלגת "דרך ארץ" והנה התצלום המעודכן של הפורום הזה, שצולם כרגע (לחיצה על התמונה מגדילה אותה. בתצלום מצד ימין בעיגול יש את חברי הכנסת של המפלגה: יועז הנדל משמאל וצבי האוזר מימין):
הפורום החדש למען יועז הנדל
עדכון 25.11.20, 10:00: בפורום החדש של "אנשי המאבק למען הציבור" (למען הציבור - הכוונה למען הציבור החרדי), עלה בלילה פוסט ארוך ביותר מיוזם הפורום (ידידיה חסון), עם השתפכות ארוכה על קורות חייו כולל התייחסות שלילית לאיזה בלוגר (כנראה הכוונה אלי) וכל מיני האשמות על שחיתויות עלומות שיש בקווים לחרדים. צילום הפוסט מחלקו העליון - כאן (הפוסט הזה מאוד ארוך, וכל תוכנו נמצא כאן). 

עדכון 10.1.21: הוגשה תלונה לנש"מ כנגד המשנה למנכ"לית, שמילה מימון. התלונה נמצאת במלואה - כאן
בעקבות אי המענה מנש"מ, הוגשה תלונה לנציבות שירות המדינה. התלונה נמצאת במלואה - כאן 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
16.7.24 - CIO FOCUS 2024

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים