חשיפת AirTight המגלה את ישראל

דף הבית >> חדשות לארגונים ולעסקים >> חשיפת AirTight המגלה את ישראל
חשיפת AirTight המגלה את ישראל
מאת: חיים חביב, 1.5.14, 15:20אייל אחיאל,

בלעדי: חברה אמריקאית המספקת שכבת אבטחה לרשויות ולארגונים רגישים של הממשל האמריקאי מציעה עכשיו פתרונות אלה בישראל. Airtight מיוצגת בארץ על ידי אינוקום מקבוצת אמן.

אם אתם מנהלים ארגון עסקי רגיש או שמרני, שנמנע עד כה מהפעלת קישוריות ארגונית מלאה של העסק לתווך אלחוטי, הסירו דאגה מליבכם. חברת AirTight האמריקאית מציעה לכם פתרון כולל ובטוח, שיסיר דאגה מלב הדירקטוריון ויאפשר להנהלה לפרוץ קדימה ולהציע לעובדים, לספקים וללקוחות הארגון מגוון שירותים חדשים נגישים אלחוטית (WiFi) על כל הפוטנציאל והגמישות העסקית הכרוכים בכך.

ג'ק טורגו, סגן נשיא מכירות עולמי בחברת AirTight האמריקאית הכריז כבר בראשית הריאיון שלנו, שהחברה נוכחת בארגונים רגישים רבים בארה"ב, רשויות וסוכנויות ממשל האמריקאי מהמעלה הגבוהה ביותר, ומחזיקה בידה את כל ההרשאות והאישורים הנלווים לכך.
במסגרת אירועי כנס אקספו 2014, שקיימה קבוצת בינת בשבוע שעבר בגני התערוכה, קיימנו ריאיון בלעדי עם צוות בכיר של החברה, שכלל גם את אנתוני פלדינו, סגן נשיא טכנולוגיות ב- AirTight ובכירי השלוחה הישראלית, שקמה לפני חודשים מועטים, אייל אחיאל (בתמונה), המנהל האזורי (כולל ישראל, תורכיה, יון, פורטוגל, קפריסין, מלטה וספרד) וגיל אלי, מהנדס טכני. הצוות קיים בארץ סדרת מצגות ומפגשים עם בכירים במגזר העסקי ובממשלה.

שאלה: אנא הציגו את החברה?
אייל אחיאל: "החברה מעסיקה 350 עובדים ופועלת כחברה פרטית. אנחנו במאזן חיובי מאז 2009. אין לנו שירותים במיקור חוץ וכל המוצרים והפתרונות הם מפיתוח פנימי שלנו. כל המוצרים שלנו מוגנים בפטנטים ואנו מחזיקים בלמעלה מ-30 פטנטים. אנו פועלים בישראל כבר 10 חודשים, ולאחרונה חתמנו עם חברת אינוקום מקבוצת אמן על הסכם ייצוג בלעדי בישראל. לחברת איירטייט 3 קטגוריות: בנק, בתי חולים ולקוחות מסחריים. החברה מתמחה בהגנה על מערכות Wi-Fi ומספקת פתרונות ייחודיים נגד פריצה או הוצאת מידע ממערכות ה-LAN ע"י חדירה ו/או ניצול פרצות בתשתיות ה-WiFi בארגון, שנחשבות לרגישות ולחדירות יותר ממערכות קוויות והניתנות גם לפריצה מחוץ למתחם הפיזי של הארגון. המערכת מאפשרת פריסה של סנסורים אלחוטיים המנוהלים ע"י שרת מקומי או ע"י שירות ענן תוך שמירה על מידע ארגוני ללא פגיעה בביצועי הרשת הארגונית - איכות ומהירות הרשת".

אנתוני פלדינו: "אנו לא מתנגשים בשום פלטפורמת רשת או מוצר רשת אחר. אנחנו מתחברים לרשתות קיימות ומשתלבים. הפתרון  שלנו הוא בעיקרו תוכנה ייחודית מוגנת פטנטים, ש'רצה' על הפלטפורמות החדשניות שלנו. מרבית יצרני מערכות התקשורת משתמשים פחות או יותר באותה חומרה, שעליה כל יצרן מתקין את התכנה, שעימה בחר לעבור. אנו משתלבים בתוך המערכות האלו ומספקים שכבה נוספת של הגנה".

ג'ק טורגו: "חברות האבטחה - למעשה הלקוחות שלנו, מבקשות בדרך כלל להצניע את העובדה, שהן משתמשות במוצר שלנו, משום שהן לא רוצות לחשוף ולהבליט, שפתרונות אחרים לא מספקים את ההגנה המלאה. אנו משרתים בעיקר גופים כלכליים, גופי ממשלה ומוסדות ציבוריים. אנו מאבטחים, בין השאר, גם את הרשתות בבית הלבן ובגופי ציבור רגישים ומסווגים נוספים בארה"ב".

שאלה: מה ההבדלים בין חברות המשתמשות במערכת שלכם לבין אלו שלא?
אייל אחיאל: "מבחינה אבטחתית, מרבית החברות הגדולות משתמשות באותה טכנולוגיית אבטחה נחותה. הן יודעות לזהות מי הוא משתמש מורשה ברשת ומי לא (Rouge). כך, שבפועל גם אוטובוס עם רשת אלחוטית החולף בסמוך למתחם של הארגון מזוהה כמשתמש זדוני. מדובר בכלי, שבדרך כלל מגיע בחבילה אחת עם המערכות של התשתית. אנו מציעים לארגון יכולת זיהוי ואיתור מדהימה. אנו מזהים ומאתרים (בהדגמות) התקנים, שהם לא רואים או לא מודעים לקיומם. כך לדוגמא, אנו מאתרים כניסה של חומרה למערכת, מזהים אותה ומבודדים אותה מהרשת. כל זאת, מבלי לפגוע או לעצור/להאט את העבודה השגרתית השוטפת ברשת".

אנתוני פלדינו: "אם לדוגמא, האקר מתחבר לרשת מסוימת דרך שקע רשת בקיר,ובבניינים גדולים זה יכול לקרות, כמעט ואי אפשר לגלות זאת. הם אמנם מזהים לוג המתחבר למערכת, אך בכמות גדולה קשה לעקוב אחר זה. המערכת שלנו מזהה ומסוגלת לזהות התחברות כזו באופן אוטומטי, ע"י זיהוי המכשיר ממנו בוצעה ההתחברות. את זה אנו מבצעים ע"י ה-Wips (Wirless Intrusion Prevention System), שזו למעשה ההגדרה של מדיניות האבטחה של הארגון ברשת, מערכת ה-LAN. המערכת בעצם בודקת את כלל החיבורים הפיזיים והאלחוטיים ומבצעת קורלציה. ההשוואות שלנו עמוקות יותר מכל מערכת אחרת. לכן אנו מסוגלים לאתר בקלות ובמהירות משתמשים זדוניים או תמימים (אך מזיקים). האיתור אף מאפשר הצבעה מידית על מיקום ההתקן החשוד במפת רצפת הארגון (קומה, חדר וכו').

ג'ק טורגו: "אתן לך דוגמה נוספת ממערכות מקובלות במתחמי בתי חולים. יש שם בדרך כלל מערכת פנימית המטפלת בכל הציוד הרפואי הייעודי ובהתקני המחשוב המקצועי, וקיימת הרשת הפתוחה (לאורחים ולמבקרים מזדמנים וגם לסגל). לא פעם, בעיקר בעת חילופי משמרות, עובדים עוברים בין הרשתות הללו עם אותם המכשירים. התהליך הזה מהווה פרצה לחדירת נוזקות (malware) לארגון המסכנות מערכות חיוניות. אנו מגדירים, שמכשיר ספציפי לא יוכל להתחבר לרשת הכללית אלא יוכל לזהות רק את הרשת הפנימית של בית החולים. כך, המערכת מאפשרת להיכנס אליה רק אם אתה משתמש מורשה, עם ציוד, שהוגדר מראש".

שאלה: מהן הדרכים המוכרות לפריצה לרשת?
אנתוני פלדינו: "יש 2 דרכים להתחבר לכל מערכת תקשורת. פיזית עם כבל לתוך שקע רשת ובאמצעי אלחוטי דרך הרשת אלחוטית. האקר יכול לשבת בסבלנות מחוץ למתחם וליירט/ לגנוב פרטי לקוח או משתמש של הארגון ביושב באותו בניין ולהתחבר לארגון בזהות גנובה. הפתרון שלנו מאפשר רק למשתמשים מורשים להתחבר. המערכת שלנו מהווה מעין שער ראשוני לרשת האלחוטית. היא מזהה לאן מכשיר מסוים צריך להתחבר ומעבירה הלאה לרשת הרלוונטית. במידה ויש פריצה, אנו יכולים לעצור משתמש אחד מפעילות ולבודד אותו כשכל השאר עדיין פעילים ומתפקדים. המערכת שלנו מסוגלת לספק ולנהל הרשאות שונות תחת אותה הרשת ולהגדיר את אופי הגישה באופן ייעודי: אורחים, עובדים, ואם צריך, גם ברמות נוספות כדרישת הארגון. כך, שאין בעיה".

שאלה: מהו סדר הגודל של עלות הפתרון לארגון?
ג'ק טורגו: "המחיר נקבע בהתאם לכמות המכשירים  בארגון וכמות המיקומים. יש לנו לקוחות של 5000 דולרים ויש לקוחות של מיליוני דולרים".

שאלה: כיצד ראוי לדעתך למדוד את ההחזר על השקעה באבטחה?
ג'ק טורגו: "למרבה הצער, אנשים מבינים את ההפסד לארגון רק אחרי שהוא נפרץ והנזק נגרם. ארגונים מפסידים מיליונים רבים בעקבות פריצות למערכות הארגון וגניבה של מידע חיוני וסודי: דוחות כספיים, סודות תעשייתיים, ריגול, גישה ישירה להעברות כספים, לרכש ועוד. המציאות היא, שיש איומים חדשים כל יום. אין דרך לחסום בצורה הרמטית. מדובר בהתמודדות ולמידה יומיומית. אנו מחזיקים צוות מומחים מנוסה היושב ולומד כל איום חדש ומעדכן את המערכות בהתאם".

אייל אחיאל: "הרבה לקוחות טוענים, שאינם צריכים רשת WiFi במקום העבודה, שזה לא הכרח. כמובן, שזה לא נכון היום. בוודאי,  שבעידן הסמארטפונים והטאבלטים, רשת אלחוטית היא הכרח לארגון. זה כלי עבודה. אפילו הבנקים, שטענו בעבר ש-WiFi נועד לרשתות בעולם הקמעונאי (ריטייל), מבינים היום, שזה כלי חובה עבורם".

ג'ק טורגו: "בהתבסס על אופי העסק, אני יכול להגיד לך כמה הוא מרוויח. הרבה עסקים לא נתנו עד עכשיו WiFi בחינם והם הפסידו לקוחות. היום אנחנו יכולים לספק להם את הרשתות וגם להשיג להם בדרך מידע על הלקוחות בהסכמת הלקוחות עצמם. אפשר, למשל, לספק את הגישה דרך חשבון ברשתות החברתיות כמו פייסבוק, לינקדאין, טוויטר, להסביר ללקוח, שאנו מוסיפים אותו למאגר המידע שלנו וכך כולם מרווחים. הלקוחות יכולים לגלוש בחינם והעסק מרוויח לקוחות מרוצים".

שאלה: מה הציפיות שלכם מהשוק הישראלי?
אייל אחיאל: "אנו מתמקדים כרגע בלקוחות ללא רשתות WiFI - בנקים, בחי חולים, ממשלה. לארגונים, שכבר מחזיקים ברשתות WiFi בארגון, אנו מציעים אספקת יכולות Wips - אותה מתודולוגיית הגנה, בין אם על רשת קיימת אליה אנו משתלבים ובין אם על רשת, שאנו מספקים. אם פעם לקוחות היו אומרים לי, שאין להם צורך בכלי הזה, היום אומרים לי שהקדמנו את זמננו".

ג'ק טורגו: "לקוחות יכולים לקבל היום בחבילה אחת את הכל: את הרשת ואת מערכת האבטחה".

אנתוני פלדינו: "אנו טובים באבטחה, אבל אנו עוד יותר טובים בלנהל מאות אלפי מכשירים תחת רשת אחת".

שאלה: מה לגבי הגבלות רגולציה?
אייל אחיאל: "אנו בשיחות עם בנק ישראל, עם משרד הבריאות ומשהב"ט לגבי הסוגיה. המוצרים שלנו נמצאים עתה תחת בחינה. היינו בכמה גופים סודיים ביותר בישראל, לקחו מאיתנו את הטלפונים ואת המחשבים. בפגישה אחת אישרו לנו להכניס מחשב אחד והצלחנו בעזרתו לאתר נקודות תורפה - גישה וחיבורים בארגון, שלא ידעו כיצד להגן עליהם. אנו עושים זאת בתוך שניות ולא בדקות ולא בשעות. אנו מנסים להתאים לגופים אלה פתרון מיוחד, שיעסוק רק באיתור נקודות גישה לא חוקיות ומתאים במיוחד לגופים סופר מאובטחים, שאף אינם מתירים הפעלת רשתות אלחוט אצלם.
 
תמונה (מימין לשמאל): אייל אחיאל, מנהל שלוחת AirTight בישראל; אנתוני פלדינו, ס/נשיא טכנולוגיות AirTight; ג'ק טורגו, ס/נשיא עולמי למכירות.  
AirTight 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות
רק בריאות, לכל הקוראים והקוראות באשר הם!!!!

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

7-13/11-21 - שבוע היזמות הגלובלית 2021
 

הכי ניצפים 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

איך רבע מיליון לקוחות נפלו בפח ועברו להסדר המכונה בטעות "שוק סיטונאי" - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת ההונאה הגדולה שהובילה לכך שמוצרי התקשורת יקרים יותר בישראל - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: חשיפת "דבר ראשון" בעניין היועמ"ש - היבטים חמורים חדשים - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי המאת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

חשיפה: סלקום אספה ומכרה במשך שנים את כל נתוני לקוחותיה לרבות מיקומם - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

שר התקשורת חתם על הטבה רגולטורית של מאות מיליוני ש"ח ל-3 טייקונים! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן


 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים