Telecom News - מי יהיה מנכ"ל פרטנר? התפתחות מפתיעה ב"תרמית האנטנות"!

מי יהיה מנכ"ל פרטנר? התפתחות מפתיעה ב"תרמית האנטנות"!

דף הבית >> חדשות הסלולר והמובייל >> מי יהיה מנכ"ל פרטנר? התפתחות מפתיעה ב"תרמית האנטנות"!
חשיפת שמו של מנכ"ל משרד התקשורת הקודם, נתי כהן, כמועמד לתפקיד מנכ"ל פרטנר, פתח "תיבת פנדורה" נוספת בפרשה, ששמה "תרמית האנטנות", שיצאה לדרך באישורו של השר בני גנץ (בעת שהיה שר התקשורת) וראשי "הקליקה". האם החקירה, שאמורה הייתה להתקיים בנושא זה - אכן תחל?
מאת: אבי וייס, 1.5.21, 20:00סיני ליבל

הפרשה, שנקראת על ידי "תרמית האנטנות", היא בהיקף של מאות מיליוני ש"ח לשנה (ככל שתצא לפועל). 
עדכונים חשובים בסוף הכתבה.

כל הפרטים על התרמית הענקית הזו בתחום פריסת האנטנות הסלולריות בישראל, פרטים, שלא אחזור עליהם כאן, יש בסדרת כתבות החשיפה, סדרה מפורטת בת 9 פרקים המלאה במסמכים בלעדיים, שחשפנו, שתומכים בכל מה שנכתב, כמפורט כאן:  פרטים נוספים על ההיבטים החוקיים והרגולטוריים של מתן שירות "שת"פ אנטנות" אפשר לקרוא  כאן וכאן, למתעניינים. 

החידוש הטרי הוא ההדלפה לגלובס, שמנכ"ל משרד התקשורת לשעבר, נתי כהן, (בתמנתי כהןונה משמאל), הוא מועמד לתפקיד מנכ"ל פרטנר.

הטענה בכתבה, שהיות ובקרוב תעבור שנה מאז שנתי כהן פרש, הוא אינו חייב ב"צינון" ולכן יכול להיות מועמד לתפקיד מנכ"ל פרטנר, בתום "שנת הצינון".

סיני ליבל, (בתמונה למעלה משמאל), שמלווה את הפרשה הזו מקרוב וגם יש לו ניסיון ארוך שנים בהתמודדות עם "סוגיית הצינון" של בכירים בשירות הציבורי, מייד הזדעק בטענה: הצינון הוא שנתיים, לא שנה, וזה רק אחרי אישור של ועדה (שבראשה עומד שופט מחוזי) ככתוב כאן בתקש"יר וב"חוק הצינון": "חוק שירות הציבור (הגבלות לאחר פרישה)".

הפסקה העיקרית והזהה שיש ב-2 מסמכים אלה מופיעה בתצלום כאן:
חוק הצינון 1

זאת, בנוסף למסמכים הברורים הרבים (גם פסקי דין), שמעצימים ומחזקים את החוק והתקשי"ר בעניין זה ואלה חלק מהם:
אהודעות והנחיות נציבות שירות המדינה: הגברת אכיפת הוראות חוק שירות הציבור (הגבלות לאחר פרישה) - כאן
ב. הנחיות היועץ המשפטי לממשלה, הנחיה 1.1711 (עדכון ספטמבר 2020): גיבוש עמדת המדינה לגבי תקופת הצינון הראויה לפורשים משירות הציבור  - כאן

לכן, שלחתי ביום 29.4.21 את השאלות הדחופות ביותר לצמרת חברת פרטנר, לדירקטוריון קבוצת פרטנר ולידיעת צמרת משרד התקשורת וצמרת נציבות שירות המדינה בזו הלשון: 
"הנדון: נתי כהן מועמד למנכ"ל פרטנר (?)
שלום רב,
1. על פי הפרסום בגלובס (כאן), נתי כהן הוא מועמד למנכ"ל פרטנר.

2. אולם, יש טעות אחת בעניין, הצינון הוא שנתיים ולא שנה (אלא ב"היתר מיוחד", שלא ניתן עד כה), ככתוב במצ"ב, משום שנתי כהן עסק וחתם על החלטות בנוגע לפרטנר.

3. וזה עוד לפני שציינתי, שיש לא מעט תלונות בעניינים פליליים, לכאורה, (כנגדו) הנמצאים בשלבים שונים של טיפול אצל היועמ"ש והמשנה לפרקליט המדינה.

4. אודה לתגובתכם המהירה."

תגובה לא קיבלתי מאיש. די ברור למה. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם.

סיני ליבל מוסיף ומדווח, שהוא כבר הוכיח, באמצעות פנייה דרך "חוק חופש המידע" (הפנייה שלו מצויה כאן), מה שהיה ברור, אבל תמיד תיעוד כתוב מחזק זאת, שנתי כהן היה מעורב בהרבה החלטות ואישורים בתחום הסלולר בכלל ופרטנר בבכלל זה.

מדובר ממש בהרבה החלטות (המדובר במעל ל-100 מסמכים של מעל ל-300 עמודים), כעולה מתגובת משרד התקשורת כאן.

מתשובה ברורה זו של המשרד, לפי "חוק חופש המידע", עולה גם כדי פסילת כניסתו של נתי כהן להיות להיות דירקטור ראשון בחברות האנטנות שמובילות את המהלך הזה ("תיבר", "מגדלי תקשורת" ו"עוגנים בירוק", שהן חלק מקבוצת "אלומה"), מייד לאחר פרישתו מתפקיד המנכ"ל, ללא כל צינון, כנדרש בחוק ובתקש"יר.

בנוסף, סיני ליבל פנה לפי "חוק חופש המידע" לברר מתי פנו החברות "מגדלי תקשורת" ו"עוגנים בירוק" (החברות המובילות בפועל את המהלכים של הנושא הזה) למשרד התקשורת, כדי להציג את תוכניותיהן. פנייתו נמצאת כאן.

התשובה, שקיבל לפי "חוק חופש המידע", אינה משאירה שום ספק: הפנייה שלהן נעשתה ללשכתו של נתי כהן, בעת שהיה מנכ"ל ובחפיפה עם מחליפתו במחצית 2020 (לאחר שהמצגת הראשונה כבר הוצגה קודם לכן לשמילה מימון, המשנה למנכ"ל, מי שיזם את המפגש הזה במשרד) ותשובה הזו מצויה במלואה כאן וכאן.

החלק הכי חשוב בתשובה מוצג כאן למטה. יש כאן את הבקשה של סיני ליבל מול תשובת המשרד:
הבקשה של סיני ליבל
תגובת המשרד

כלומר: מנכ"ל משרד התקשורת נתי כהן והמשנה למנכ"ל שמילה מימון עסקו במה שמלירן אבישר בן חוריןכונה על ידי "תרמית האנטנות", בעת שנתי כהן היה מנכ"ל (ובתקופת החפיפה, שנשאר בה במשרד, ביחד עם המנכ"לית החדשה, לירן אבישר בן חורין, בתמונה משמאל) ומייד אח"כ קפץ, בלי צינון, לחברות הללו, כדירקטור ראשון.

כזכור, דיווחנו כבר על הגשת תלונות מתאימות ליועמ"ש וההחלטה בעניין זה טרם התקבלה אצלנו. 

עוד קודם לחשיפה הטרייה הזו, סיני ליבל שלח את הפנייה החוזרת הבאה לצמרת משרד התקשורת ולגורמים רבים נוספים:
פנייה חוזרת של סיני ליבל

תשובה לא נתקבלה. ככל שתתקבל תשובה, נעדכן בהתאם. 

הפנייה הזו שלו משלימה פנייה קודמת שלי, שלא נענתה אף היא, בזו הלשון: 
"הנדון: היכן הרישיון של חברת 'תיבר'?
שלום רב,
1. בהמשך לסדרת הכתבות בנושא "תרמית האנטנות" (הפרק האחרון כאן), קיבלתי את טיוטת ההסכם, שחברת תיבר (הבעלים של החברות "עוגנים בירוק" ו"מגדלי תקשורת") מחתימה את כל בעלי הנכסים בהם מותקנים ומופעלים האנטנות הסלולריות של החברות הבנות של תיבר, עבור חברות הסלולר [ההסכם נשלח למשרד].

2. מההסכם עולה בברור, שמדובר בתצורת הפעלה של MOCN. גם אם זה לא MOCN - זה דורש אישור המשרד (כאן).

3. היכן הרישיון או האישור של 'תיבר', לבנות, להפעיל ולתחזק אנטנות סלולר?

4. ממתין לתגובתכם לנוכח הפרות החוק המתמשכות הללו, מצד קבוצת תיבר ובעליה." 

נראה, שלאור התנגדות עובדי פלאפון המאוד נחרצת (למשל כאן וכאן), יש כאן אולי ניסיון ל"השתיל" את נתי כהן כמנכ"ל פרטנר, כדי שיפעל לצרף את פרטנר לתכנית של "אלומה" (באמצעות פירמידת החברות שלה: "תיבר", "מגדלי תקשורת" ו"עוגנים בירוק"), אחרי שסלקום כבר הסכימה להצטרף לתכנית הזו. 

אחזור כאן שוב על נקודה אחת בלבד, שהפרכתי אותה בכל סדרת הכתבות שיש למעלה, והיא ה"לב" של המסמך מהיעוץ המשפטי של המשרד, שנחשף בכתבות הקודמות, וזה - הצורך ברישיון ל"שת"פ אנטנות" (זה לב התכנית של "אלומה", באמצעות חברת הבת שלה "תיבר" והחברות הבנות בקבוצה זו).

יודגש, שהצורך הזה (ברישיון) הוא חד-ערכי ומעוגן בחוק ובהוראת השר (כאן). שום חרטוט משפטי מה"קליקה", לא יכול לשנות את העובדה המתועדת היטב הזו. 

כך, כל כלי התקשורת מיחזרו בזמנו את ההודעה השקרית של צמרת משרד התקשורת (שר ומנכ"לית), על הרחבת הפריסה הסלולרית ל-95%, בעוד, שלמעשה, מדובר כאן בהקלה רגולטורית עצומה בדיוק בכיוון ההפוךהורדת הדרישה לפריסה מ-100% ל-95%, החלטה המלווה באוסף תרגילים בלתי חוקיים, לכאורה, שנועדו לתמוך במהלכי "תרמית האנטנות", שקשורה ישירות למנכ"ל משרד התקשורת הקודם, נתי כהן, כפי שהצגנו כאן למעלה. 

הלחץ שלי (בסיוע סיני ליבל וועד עובדי פלאפון) הצליח לקבע בהחלטה החדשה של המשרד, את מה שאנו טענו כל הזמן, ולאורך כל תהליכי השימוע: שיש צורך ברישיון ל-"MOCN מצומצם".

גם יש צורך באישור לשת"פ אנטנות פסיבי, על פי מסמך מדיניות השר - שלא שונה והוחלט שהוא עדיין בתוקף


כלומר: כל הטיעונים של הייעוץ המשפטי ונתי כהן עצמו, שהוא עוסק ב"נדל"ן" ולא בחברות הזקוקות לרישיון (כשגם "שת"פ פסיבי" דורש אישור), התמוטטו. פשוט כל הטיעונים הללו - קרסו. 

יודגש, שתחום עיסוקם של "מגדלי תקשורת" ו"עוגנים בירוק" בבעלות חברת "תיבר" (3 החברות, שנתי כהן הוא דירטור מס' 1 בהן) הוא אנטנות לסלולרתחום טעון רישוי ואישורים רגולטורים. מה שאין להן בכלל. 

בדיוק הפוך מהכתוב בחוות הדעת המשפטית המפוברקת של המשרד. 

לכן, יש לנו כאן "פרשת נתי כהן ועו״ד דנה נויפלד", שמגבה חו״ד מפוברקת, שנתנה עושמילה מימון״ד בת שבע נחמיה-מיכאלי  - שזו פרשת גיבוי מפר הדין (לכאורה) - מנכ״ל, שפרש - נתנאל כהן ללא כל צינון וקפץ למסגרת חברות, שהוכנה על ידו, בשת"פ ראשי משרד התקשורת ובראשם המשנה למנכ"ל שמילה מימון, (בתמונה משמאל), עם רגולציה מתאימה, עוד כשהיה מנכ"ל, וכעת המהלך המושחת, לכאורה, הזה הושלם, באישור ובברכת שר התקשורת דאז - בני גנץ.

הכל מפורט בלינקים בתחילת הכתבה. 


זאת, מבלי שהשר בני גנץ חתם בחתימת ידו על שינוי מסמך המדיניות של השר ארדן (שנקבע כעת בשימוע, שמסמך זה עדיין בתוקף).

מכאן, מתחזקת הקריאה שלנו - לפתיחה בחקירה בנושא זה, כנגד כל המעורבים ב"תרמית האנטנות".

הפרשה המחרידה הזו, בעלת ניחוח פלילי, לכאורה, עדיין רחוקה מאוד מסיום. צפו להתפתחויות. 
 
עדכון 24.5.21: פורסם כאן ע"י גד פרץ ב"גלובס" (כותרת בלבד): "ועדי העובדים של פלאפון ובזק בינלאומי מתאחדים.
בראש הוועד המאוחד יעמוד יחיאל שמן • המהלך יוכרז השבוע, ולאחר מכן תיעשה קריאה לעובדי yes, שכיום פועלים תחת ההסתדרות הלאומית, להצטרף לוועד המאוחד מטעם ההסתדרות הכללית.
דרמה גדולה בקרב העובדים בקבוצת אלפא (החברות-בנות של בזק - פלאפון, בזק בינלאומי ו-yes): על רקע התוכניות למיזוג החטיבה הפרטית של בזק בינלאומי עם yes ותחילתו של משא-ומתן להמשך תוכנית ההתייעלות בקבוצת אלפא, ועדי העובדים של פלאפון ובזק בינלאומי מתאחדים לוועד אחד בראשותו של יחיאל שמן. יו"ר הוועד של בזק בינלאומי, לימור ליברמן-לביא, צפויה לשמש כסגניתו. המטרה של המהלך, המלווה בתמיכה של ההסתדרות הכללית, היא להביא למיזוג בין הוועדים, וזאת על-מנת לחזק את כוח העמידה של העובדים מול ההנהלה והמשך המשא-ומתן על זכויות העובדים והפרישה הצפויה."

עדכון 26.5.21: מהלך דרמטי בחברות הבנות בבזק: הוועדים של פלאפון ובזק בינלאומי מקימים יחד את ועד עובדי אלפא. הוועד החדש, שיוצא היום לדרך, מייצג למעלה מ-3,000 עובדים. בראש הוועד יעמוד יו"ר ועד עובדי חברת פלאפון יחיאל שמן, וכסגניתו תשמש יו"ר הוועד של עובדי בזק בינלאומי לימור ליברמן לביא. המטרה: להגיע להסכם אחד מול הנהלת אלפא שיעמיד במרכז את טובת העובדים והחברות בקבוצה. הוועד המשותף קורא לעובדי חברת yes להצטרף כדי ליצור נציגות אחת חזקה ומאוחדת.
 
עדכון 25.6.21: כל התלונות (סה"כ הגשתי 14 תלונות שנשלחו ליועמ"ש, בשנה החולפת), תלונות שהוגשו בגינם תלונה חריפה על ידי לנציב נת"ם (נציבות תלונות הציבור על מייצגי המדינה בערכאות), כבוד השופט בדימוס דוד רוזן, בנושא "תרמית האנטנות" ונושאים משיקים (דוגמת "פריסת הסיבים") - נגרסו סופית.
זאת, בתרגיל ערמומי של היועמ"ש, שמנצל פרצות בחוק (הפרצה העיקרית מופיעה בתצלום כאן מתחת), שבו, בין היתר, המשנים ליועמ"ש לא כפופים לשום ביקורת משום סוג והם "חסינים" מפני ביקורתו של הנציב, כבוד השופט בדימוס דוד רוזן
הנציבות לא יכולה לבדוק הכל
תגובתו המלאה של השופט בדימוס דוד רוזן לתלונותיי נמצאת כאן - למתעניינים. 

עדכון 5.7.21גד פרץ מ"גלובס" מפרסם כאן (כותרת בלבד): "היוזמה העסקית החדשה של חברת החשמל: בוחנת כניסה לתחום הסלולר."
כבר ב-10.12.20 גד פרץ דיווח כאן ב"גלובס" (כותרת בלבד): "חברת החשמל מקימה מערך סלולרי עצמאי שמדאיג את חברות הסלולר.
החברות חוששות שהפיכתה של חברת החשמל למפעיל וירטואלי, גם אם כזה שמיועד לצרכים לא מסחריים ולצרכיה בלבד, ייצור תקדים שיוביל חברות אחרות גדולות במשק לפעול כמוה."
הערה חשובה: גד פרץ פספס שלחברת החשמל יש כבר רישיון סלולריכאן

עדכון 5.1.22: נמצא מחליף לאבי גבאי כמנכ"ל סלקום: דניאל ספיר (כאן). הודעת קבוצת סלקום לבורסה - כאן בזו הלשון: "החברה מתכבדת לעדכן כי ביום 5 בינואר 2022, החליט דירקטוריון החברה על מינויו של מר דניאל ספיר למנהל הכללי של החברה. מועד תחילת כהונתו של מר ספיר יסוכם בימים הקרובים. 
מר ספיר מכהן כמנכ"ל קבוצת תקשוב החל משנת 2012 ובנוסף כדירקטור במספר חברות פרטיות המוחזקות ע"י קבוצת תקשוב. קודם לכן כיהן מר ספיר בתפקידי סמנכ"ל שונים במספר חברות תקשורת, ביניהן  פלאפון תקשורת בע"מ והוט טלקום ש.מ. מר ספיר הנו בוגר מנהל עסקים בהתמחות שיווק ומערכות מידע מהמכללה למנהל ומוסמך במנהל עסקים מהקריה האקדמית אונו."

עדכון 6.1.22גד פרץ פרסם כאן ב"גלובס": דירקטוריון IBC אישר הבוקר את המינויים של נתי כהן ויוסי חבר.
נתי כהן, מנכ"ל משרד התקשורת לשעבר, ימונה לתפקיד יו"ר IBC, ויוסי חבר, סמנכ"ל הכספים היוצא של הוט, ימונה למ"מ מנכ"ל IBC • המינויים נחשפו אתמול בגלובס."
כך, נסגר (לכאורה) "מעגל השוחד": נתי כהן, שדאג במשך שנים ל"קליקת סלקום" מקבל את התמורה מהקליקה הזו כעת, כיו"ר IBC, עוד לפני שעברו שנתיים של צינון מאז שפרש מתפקיד המנכ"ל, כנדרש בחוק. 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
16.7.24 - CIO FOCUS 2024

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים