Telecom News - קריאה לפטר את המשנה למנכ"לית מש' התקשורת לאור "תרמית האנטנות"!

קריאה לפטר את המשנה למנכ"לית מש' התקשורת לאור "תרמית האנטנות"!

דף הבית >> חדשות הסלולר והמובייל >> קריאה לפטר את המשנה למנכ"לית מש' התקשורת לאור "תרמית האנטנות"!
בלעדי. מאמר רביעי בסדרה אודות "תרמית האנטנות". חשיפת המסמך הסודי לראשי חברות הסלולר, שכולל המצאה של רגולציה חדשה, שהומצאה במיוחד לכבוד נתי כהן, מנכ"ל משרד התקשורת, ממש לפני פרישתו, בחתימת שמילה מימון, המשנה למנכ"לית משרד התקשורת, (עד תביעה מרכזי נגד נתניהו בתיק 4000), מה שאמור להוביל לפיטורין או השעיה עד סיום החקירה בנושא "תרמית האנטנות", פרשת שחיתות ענקית (לכאורה, חזקת החפות חלה על כל המעורבים בפרשה), בה מעורבים מנכ"ל משרד התקשורת לשעבר, נתי כהן, וגם המנכ"לית, לירן אבישר בן חורין, שחלקה בפרשה כבר נחשף. מובא לוח הזמנים להשתלשלות מעשה השחיתות, שהיקפו החזוי הוא מאות מיליוני ש"ח.
עדכונים בסוף הכתבה.
מאת: אבי וייס, 17.12.20, 13:30שמילה מימון

"תרמית האנטנות", (חלק ממה שאני מכנה "תיק 5000"), היא אחת מהפרשות החמורות והמזעזעות ביותר, שידע שוק התקשורת בתחום הסלולר, ומקורה במזימה, שנהגתה מתחילת 2010 וכרגע היא בשלבי יישום: העברת 250 אנטנות של קבוצת סלקום לחברת האנטנות, שבין ראשיה נמצא נתי כהן, לשעבר מנכ"ל משרד התקשורת, כשלב ראשון בתכנית, ויצירת והמצאת רגולציה חדשה המותאמת לתכנית הזו. מזימה, שנהגתה (לכאורה, חזקת החפות חלה על כל המוזכרים בכתבה זו), בשת"פ בין ראשי משרד התקשורת ובכללם: שר (כרגע שר מפוטר - לשעבר...), מנכ"ל יוצא - נתי כהן, מנכ"לית נוכחית - לירן אבישר בן חורין, המשנה למנכ"לית - שמילה מימון (בתמונה משמאל, מצולם מתבדח על חשבון ביבי ושרה) וגורמים עסקיים ובראשם קבוצת סלקום\IBC.

זאת, כדי להעביר בניגוד לחוק, לנהלים ולרישיונות של החברות, את אנטנות הסלולר בישראל, מחברות הסלולר לתאגיד פרטי, שינהל ויפעיל את האנטנות הללו עבור חברות הסלולר הגדולות, תאגיד שבראשו עומד לא אחר מאשר מנכ"ל משרד התקשורת היוצא, נתי כהן, שקפץ בלי צינון, מכס המנכ"ל היישר לתפקיד דירקטור מס' 1 של התאגיד הפרטי לאנטנות הסלולר הללו, תאגיד, שהוקם במיוחד כדי לממש את הרגולציה, שהומצאה בעת שהוא היה מנכ"ל המשרד.

יודגש שנושא הצורך בקבלת אישור הוא מאוד ברור בחוק, בתקנות, בנהלים ובאופן ספציפי בתקשי"ר סעיף 43.623 - כאן

המאמר הבלעדי כאן הוא הרביעי בסדרה, ו-3 הפרקינתי כהןם הקודמים בסדרה (למי שפספס), שכוללים גם את פניית "התנועה לאיכות השלטון", את המסמכים הבלעדיים, שחשפתי עד כה בפרשה חמורה זו, ואת תגובת המנכ"ל היוצא (נתי כהן, בתמונה משמאל), את ניתוח תגובתו השקרית ל"גלובס" ואת התגובה המתחמקת של משרד התקשורת בנושא זה, פרקים אלה נמצאים בלינקים הבאים: בכתבה הקודמת חשפנו בפעם הראשונה את המכתב, ששלח יחיאל שמן, יו"ר ועד עובדי פלאפון, לשר התקשורת (יועז הנדל, כרגע כבר לא שר התקשורת) ולגורמים בכירים רבים. מכתב, שלמעשה, הניע את "התנועה לאיכות השלטון" להתחיל לנקוט בצעדים בנושא זה, כמפורט בפרק השני בסדרה. המכתב החריף ביותר והנוקב הזה במלואו נמצא כאן, למתעניינים. לאור החשד החמור להונאת הציבור מוגשת בבמקביל גם תלונה למשטרה. עו"ד מיכל הלפרין

כאן אנו חושפים עוד 2 מכתבים של יחיאל שמן, מסמכים מאוד מקצועיים ומפורטים, שנשלחו על ידו לממונה על התחרות עו"ד מיכל הלפרין, (בתמונה משמאל), ולידיעת משרד התקשורת.

המסמכים הטריים הללו נמצאים - כאן וכאן, למתעניינים. 

תלונה חריפה ביותר כבר הוגשה ליועמ"ש (התלונה במלואה נמצאת כאן - למתעניינים). תזכורת למי שפספס, היועמ"ש\מ"מ פרקליט המדינה עו"ד ד"ר אביחי מנדלבליט כבר אישר למשטרה (מפורט כאן), לחקור 3 פרשיות פליליות (לכאורה, חזקת החפות חלה על כולם) בנוגע לראשי משרד התקשורת ובראשם השר (לשעבר) - יועז הנדל והיועצת המשפטית של המשרד - עו"ד דנה נויפלד. כל 3 הפרשיות, שהוא אישר למשטרה לחקור, סובבות סביב ההיענות לצרכים הכלכליים של קבוצת סלקום\IBC.

התלונה, שהוגשה ליועמ"ש בנושא החדש: "תרמית האנטנות", אינה כוללת את החשיפות המצויות בכתבה זו בסדרה. כך, שהתלונה ליועמ"ש תעודכן בקרוב בהתאם להתפתחויות. 

כאן, בפרק הרביעי בסדרה, אנו "מרימים את המסך" מעל ההתנהלות והאחריות האישית לשערורייה המחרידה הזו של המשנה למנכ"לית משרד התקשורת, לירן אבישר בן חורין, ששמו שמילה מימון.

לכן, בכותרת הכתבה אני קורא לשר התקשורת הטריהשר בני גנץ, ראש הממשלה החלופי ושר הביטחון, בני גנץ, (בתמונה משמאל), לפטר לאלתר או להשעות את המשנה למנכ"לית.

הוא (שמילה מימון) יכול להקדים ולחסוך לעצמה את הביזיון, שבפיטורים או השעיה, אם יגיש כבר היום או מחר את מכתב התפטרותו לשר בני גנץ.  

לוח הזמנים של התפתחות הפרשה הזו:
  • 25.6.20 - מנכ"לית משרד התקשורת, לירן אבישר בן חורין, ממש בזמן החפיפה עם המנכ"ל היוצא - נתי כהן, מבקרת ביקור אחד (בלבד) בתקופת החפיפה הזו, בקבוצת סלקום\IBC, עם המשנה למנכ"לית שמילה מימון ועם סמנכ"ל בכיר לכלכלה ד"ר עופר רז דרור (בוגר קרן וקסנר). חלקם מהבכירים המובילים את "הקליקה", ש"תפרה את תיקי בזק ו-4000" בצמרת משרד התקשורת, בתיאום מול קבוצת סלקום IBC שמורכבת אף היא מ"תופרי התיקים" הללו. מכתב שמילה מימון
  • 29.6.20 - המשנה למנכל"ית, שמילה מימון, (עד מפתח נגד נתניהו בתיק 4000), בהמשך לביקור בקבוצת סלקום\IBC ולעבודת המטה, שהוא עומד בראשה ומקדם לבקשת המנכ"ל (נתי כהן), מוציא מכתב חסוי, שאנו חושפים כאן בפעם הראשונה באופן בלעדי. המוקד של המכתב מצוי בתצלום מצד שמאל (לחיצה על התצלום מגדילה אותו) והמסמך החסוי הזה, שנחשף כאן, נמצא במלואו כאן. מדובר במכתב בחתימת ידו של שמילה מימון לראשי חברות הסלולר ושם הוא ממציא (לראשונה) את המושג "MOCN חלקי" (השם ישתנה ל-"MOCN מצומצם" במסמך הבא), שזה "שם הקוד" להקמת חברת האנטנות של "קבוצת אלומה", אליה לאחר מכן ידלג בקלילות ללא כל צינון או אישור חוקי, מנכ"ל המשרד, נתי כהן (שהיה עדיין מנכ"ל המשרד, בעת הוצאת המכתב הסודי הזה של שמילה מימון).
  • 30.6.20 - סיום החפיפה בין המנכ"לית הנכנסת, לירן אבישר בן חורין, לבין המנכ"ל היוצא, נתי כהן, שעוזב למחרת את כסאו כמנכ"ל משרד התקשורת. 
  • 22.7.20 - מנכ"לית משרד התקשורת, לירן אבישר בן חורין, (בתמולירן אבישר בן חוריןנה משמאל), מוציאה מכתב חסוי (נוסף) לראשי חברות הסלולר (מסמך, שנחשף בכתבה הקודמת והוא כאן). במסמך הזה המונח "MOCN" מככב כבר כעובדה מוגמרת, כאחד מ-2 הפתרונות לשיפור הכיסוי הסלולרי, לפי התכנית של המנכ"ל היוצא, נתי כהן, בדחיפה והניהול של שמילה מימון. המסמך הזה נשען על המסמך הקודם של שמילה מימון, שחשפנו כאן מעל, והוא המשך ישיר לו (זה גם כתוב במפורש במסמך בחתימת ידה של המנכ"לית). 
  • 22.9.20 - מתפרסם, שנתי כהן מתמנה לדירקטור מס' 1 ב-2 חברות האנטנות ב"קבוצת אלומה". היות ולא מתמנים "מהיום למחר" לתפקיד כזה חשוב, סביר להניח, שהמו"מ לקבלת התפקיד (וסביר להניח, שגם קיבל אחוזים באחזקות של החברות, או אופציות למניות בחברות הללו), החל להתבצע הרבה קודם, לא ידוע מתי, אולי אף ממש מיד עם פרישתו ואולי קודם לכן. נושא זה נמצא כרגע בבדיקה מעמיקה.
  • 18.11.20 - בסיום עבודת המטה בנושא, בניהולו של שמילה מימון ובתיאום עם המנכ"לית, לירן אבישר בן חורין, נחתם מסמך השימוע, שהתפרסם באתר משרד התקשורת ב-19.11.20. מסמך השימוע שהופץ בחתימתה של המנכ"לית (כאן) הוא פשוט המשך ישיר של שני המסמכים הקודמים שחשפנו ומעגן סופית את המושג החדש שהם המציאו: "MOCN מצומצם".
ביום 9.12.20 שלחתי את השאלות הדחופות ביותר הבאות לשר יועז הנדל (כעת שר לשעבר) ולצמרת משרד התקשורת:
"הנדון: דרישה להשעות או לפטר לאלתר את המשנה למנכ"לית משרד התקשורת, שכשל ב"הפרת אמונים" בדרגת חומרה יתרה בתחום שת"פ האנטנות (MOCN).
שלום רב,
1. בהמשך למה שיש כאן (מפורט במאמר הקודם), כעת נחשף מי בדיוק המציא את המונח MOCN" מצומצם".

2. המדובר במשנה למנכ"לית, שמילה מימון, שהוציא בזמן החפיפה בין המנכ"ל היוצא למנכ"לית הנכנסת את המסמך המצ"ב, שהוסתר עד היום היטב על ידו ועל ידי כל ראשי המשרד, שידעו מכך, מכתב, שמוען לראשי חברות הסלולר, מסמך המדבר בעד עצמו.

במסמך זה הוא (שמילה מימון) קרא ל"פטנט" החדש שהמציא (כנראה ביחד עם המנכ"ל באותו זמן - נתי כהן ועם אתי שמואלי, מנהלת אגף הנדסת תקשורת): "MOCN חלקי לאזורים ספציפיים".

3. זמן קצר ביותר אחרי ששמילה מימון הוציא את המכתב הזה, מכתב, שיצא ב-29.6.20, מכתב, שנועד כל כולו לדאוג לאינטרסים של נתי כהן בתפקיד הבא שלו ב"אזרחות" (במסגרת קבוצת "אלומה"), ממש יומיים לאחר מכן, קבוצת "אלומה" וחברת ברן ביצעו תהליכי רכישה (מלווה בהשקעה) של קבוצת תיבר (כמפורט כאן – מסמך המוגדר לתאריך 31.6.20 וכאן), שהיא (תיבר) הייתה באותה עת הקבוצה, שמחזיקה ב-2 חברות תשתיות אנטנות סלולר, אליהן הצטרף נתי כהן כדירקטור מס' 1, רכישה והשקעה שהייתה תלויה באופן חד-ערכי בכך, שמשרד התקשורת יגדיר את המושג "MOCN מצומצם", כי בלי זה אין ROI לרכישה ולהשקעה הזו של "אלומה" וברן.

4. בעת הוצאת המסמך המצ"ב הזה, שמילה מימון ידע היטב, שההגדרה של "MOCN מצומצם" היא בניגוד לחוק, בניגוד למסמך מדיניות השר ובניגוד לרישיונות של חברות הסלולר הגדולות ובניגוד לרישיונות של חברות ה-JV לשת"פ סלולרי הקיימות.

למה הוא ידע זאת היטב? כי הוא היה בין מנסחי המדיניות והכללים החוקיים הללו, בזמנו של השר גלעד ארדן, שחתם על כך.
הוא זה שניסח וחתם על התיקונים לרישיונות של חברות הסלולר, בנושא שת"פ אנטנות. 

הוא גם זה שניסח, דחף וחתם אישית בחתימת ידו על רישיונות ה-JV של חברות שת"פ אנטנות הקיימות (PHI ו-CMG).
כך, שהוא היה בקי היטב, ממש היטב, בכל הסעיפים ותתי הסעיפים של שת"פ אנטנות.

5. לאור זאת עולה, שהמשנה למנכ"לית המשרד, שמילה מימון, כשל, לכאורה, בעבירות רבות ובראשן "הפרת אמונים" בדרגת חומרה יתרה, כשהוא פועל באינטנסיביות, מזה חודשים ועד רגע זה ממש, כדי לקדם את האינטרסים הכלכליים של "קבוצת אלומה" ונתי כהן באופן ספציפי כדירקטור בקבוצה, ולקדם את האינטרסים הכלכליים של קבוצת סלקום\IBC.

6. לכן, מתבקש כרגע, ששר התקשורת ישעה, או יפטר לאלתר את המשנה למנכ"לית, בעל תפקיד בכיר ביותר במשרד, שמעל, ,לכאורה, בתפקיד הממשלתי, שניתן לו, לשרת את הציבור, אך ורק את הציבור, ולא את האינטרסים הכלכליים של בעלי הון ובעלי אינטרסים כלכליים אחרים (כולל אינטרסים אישיים), בחברות האמורות להיות מפוקחות על ידו, שהן פועלות לפי החוקים, התקנות והרישיונות.

זאת, בתקופת זמן ממש לא קצרה, ועד עצם היום הזה, תוך המצאת כללים חדשים מחוץ לכל חוק, כדי שישרתו את האינטרסים הלא חוקיים הללו.

7. ממתין לתגובה, לנוכח דחיפות וחומרתו היתרה של הנושא הזה."

תגובה טרם קיבלתי. ככל שאקבל, אעדכן בהתאם.

בהערת אגב חשובה נוסיף, ששמילה מימון היה זה שהמציא את הפטנט של "שת"פ אנטנות ללא שת"פ", בנוגע להסדרי שת"פ האנטנות בקבוצת סלקום וזה מפורט בהרחבה בכתבות הבאות (מוצגות כאן רק 3 כתבות לדוגמה משלל החשיפות, שפורסמו בנושא זה ב-2018), כך, שהניסיון שלו בטריקים בלתי חוקיים בתחום שת"פ האנטנות הוא עצום: לאור הנסיון האישי העצום שלו בתחום הספציפי הזה וההובלה של הנושא הזה של שת"פ אנטנות - הצורך בפיטוריו (או השעיתו) של שמילה מימון הם לא פחות גדולים מהצורך בפיטורי המנכ"לית. 

ביום 16.12.20 שלחתי את השאלות הדחופות ביותר הבאות ל"קבוצת אלומה" ולידיעת צמרת קבוצת סלקום וצמרת משרד התקשורת:
"הנדון: שאלות ל"אלומה".
שלום רב,
1. שאלה בהמשך לשאלות המצויות כאן למטה [שאלות ל"אלומה", שפורסמו כאן], ובהמשך לכתבה, שפורסמה ע"י גד פרץ מגלובס (כאן) תחת הכותרת וכותרת המשנה הבאות "התנועה לאיכות השלטון: "חשש לניגוד עניינים בתפקידו החדש של מנכ"ל משרד התקשורת לשעבר".
נתי כהן, כיום דירקטור בחברת "מגדלי תקשורת" ובעבר מנכ"ל משרד התקשורת, דוחה את הטענות על הסף ואומר בתגובה: "אין כל קשר בין השימוע שיצא לאחרונה ע"י משרד התקשרות או כל עיסוק אחר של המשרד לעצם היותי דירקטור בחברת מגדלי תקשורת"."

2. בכתבה זו ב"גלובס" מובאת תגובתו האישית והישירה של נתי כהן כדלהלן:
נתי כהן מסר בתגובה: "חברת מגדלי תקשורת הינה חברה העוסקת בבניה ואחזקה של תרנים תקשורת. החברה אינה מחויבת ברישוי או בפיקוח של משרד התקשורת. במסגרת תפקידי כמנכ"ל משרד התקשורת לא הכרתי ולא עסקתי בפעילות החברה כלל ועיקר. במסגרת תפקידי כדירקטור איני עוסק בכל סוגיה של רגולציה בה עוסקת משרד התקשורת."
"השימוע שיצא לאחרונה מטעם המשרד נחתם על ידי המנכ"לית הנוכחית ולמיטב הבנתי אינו עוסק כלל ועיקר בחברת מגדלי תקשורת או כל חברה העוסקת בבניה או אחזקה של תרנים. לסיכום אין כל קשר בין השימוע שיצא לאחרונה על ידי משרד התקשרות או כל עיסוק אחר של המשרד לעצם היותי דירקטור בחברת מגדלי תקשורת".
 
3. תגובתי למה שפורסם ע"י גד פרץ ב"גלובס" מובאת להלן.
התייחסות לתגובת נתי כהן ל"גלובס":

התגובה הזו שקרית מתחילתה עד סופה מהסיבות הבאות:

אנתי כהן מסתיר שהוא דירקטור בחברת אנטנות נוספת בקבוצה. הוא מדבר כאן רק על חברת "מגדלי תקשורת" ומסתיר את החברה השנייה. תשומת לב, שנתי כהן סיים את תפקידו ב-30.6.20 וכבר ביום 22.9.20 דווח כאן וכאן - לא ברור מתי הוא החל במו"מ להיות דירקטור, בגלל פער הזמנים הקצר בין הפרישה למינויים הללו, שהוא התמנה דירקטור בחברות "עוגנים בירוק" ו-"טי.אמ. מגדלי תקשורת" (שתי חברות האנטנות שב"קבוצת אלומה \ תיבר".

ב. כל חברת אנטנות זקוקה לרישיון, אם היא מפעילה שת"פ מסוג .MOCN -זה מה שיש ומתוכנן באנטנות של "קבוצת אלומה". אפילו אם אין MOCN על האנטנות הללו, יש צורך באישור משרד התקשורת.

זה כתוב שחור על גבי לבןכאן".

לחברות האנטנות ב"קבוצת אלומה" אין לא רישיון ולא אישור ממשרד התקשורת.

ג. בכל מקרה, כל ניסיון של שת"פ אנטנות מסוג MOCN בין סלקום לפלאפון (או כל חברה אחרת גדולה), הוא בסתירה לאמור ברישיונות של החברות הללו, כאמור במפורש .כאן.

דהעברת\מכירת\השכרת אנטנות מסלקום ל"קבוצת אלומה" סותרת את הוראות הרישיון של סלקום ואת הוראות הרישיון של תאגיד השיתוף של אנטנות בקבוצת סלקום בשם CMG Network.  יש ברישיונות הללו סעיפים האוסרים להעביר לאחר, כל נכס מנכסי בעל הרישיון (כלומר: אנטנות, זה, למעשה, הנכס בעל ערך היחיד, שיש ל- CMG Network - אלא בהיתר מראש ובכתב מהמנהל (מנכ"ל המשרד), מה שלא קיים כאן.

האין בשום מקום :חוק, תקנות, רישיונות, נהלים, מדיניות שר התקשורת וכיו"ב, מושג הנקרא "MOCN מצומצם" - מושג, שהומצא ללא כל חוק, רק כדי לענות על הצרכים הכלכליים של נתי כהן וחבריו ב"אלומה" וקבוצת סלקום.IBC\
 
4. אודה להתייחסות (ככל שתחפצו)."

תגובה טרם קיבלתי מאיש. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם. 

כפי שציינתי לעיל, תלונות הוגשו ומוגשות ליועמ"ש ולמשטרת ישראל. מדובר באחד מהפרשיות המחפירות ביותר והמושחתות ביותר (לכאורה, חזקת החפות חלה על כותם), שאנו חושפים בצמרת משרד התקשורת הישראלי. המשך יבוא ידי בקרוב. 

אנטנות
עדכון 17.12.20
א. ריאיון רדיופוני מדהים של אבי וייס (כ-14 דקות, החל מדקה 7 עד דקה 21), עם המראיין יובל ענתבי מ"רדיו סול", הרדיו המוביל והגדול באינטרנט. הריאיון כולל חשיפות חדשות ובלעדיות אודות "שערוריית האנטנות הסלולרית", מהלך מושחת של מאות מיליוני ש"ח, פרשה שנחשפת בימים האחרונים, בתחומים הגובלים בפלילים (לכאורה) והתנהלות בלתי מתקבלת על הדעת של ראשי משרד התקשורת בהווה ובעבר.
ההקלטה מצויה בלינק כאן: http://bit.ly/RadioSolAviWeiss.
פרטים נוספים על השערוריה - בפרק הטרי בסדרה המזעזעת הזו שנחשפת - מסמך אחרי מסמך, כאן: https://bit.ly/TarmitAntennots.
ב. הוגשה תלונה גם לרשות לניירות ערך. זאת, כי גם להם יכול לכאורה להיות עניין בנושא, כי חברת ברן (משקיעה במיזם ושותפה מרכזית בו) היא חברה ציבורית ו"קרן אלומה" מגייסת הון מהציבור ופועלת בהתאם לתקנות "קרן ריט - REIT" של הרשות לניירות ערך, ובעל תפקיד מרכזי ביותר במיזם הזה הוא אדם שמפר לכאורה את "כללי הצינון" ומסתיר זאת מהמשקיעים, יכול לעורר לכאורה שאלות קשות בקשר לתקינות הפעילות. אישור הגשת התלונה יש כאן - למתעניינים. 

ג. נשלחה תגובה לשימוע, לעוסקים בשימוע הזה במשרד התקשורת ולידיעת שר התקשורת הנכנס בני גנץ - כאן

ד. נשלחה תלונה ליועמ"ש ע"י ועד עובדי פלאפון. התלונה הועברה לברור למשנה ליועמ"ש - כאן

ה. התלונה ליועץ המשפטי לממשלה עודכנה, לאור המידע החדש שנחשף. התלונה המעודכנת - כאן. אישור קבלה - כאן

עדכון 20.12.20: גם יו"ר ועדת העובדים בפלאפון, יחיאל שמן, הגיש תלונה במשטרה, בחשד של "מרמה והפרת אמונים". התלונה במשטרה נמצאת כאן - למתעניינים. 

עדכון 23.12.20: פורסם כאן ע"י ארז רביב וניצן צבי כהן מ-Davar1 מאמר נוקב בנושא שיש כאן מעל בזו הלשון (כותרת בלבד): "סכנת ההשתלטות על הסלולר. ועד עובדי פלאפון למנכ"ל משרד התקשורת: בטל את השימוע לשיתוף אנטנות בפריפריה. הוועד מאשים את את מנכ"ל משרד התקשורת היוצא נתי כהן, כיום דירקטור בחברת 'מגדלי תקשורת', בניגוד עניינים | המהלך לשיתוף אנטנות עלול להיות פתח להשתלטות חברה אחת על רשת הסלולר." מומלץ לקריאה. 

עדכון 27.12.20: פורסם כאן ב"כלכליסט" ע"י אביאור אבו וגם כאן ב"גלובס" ע"י גד פרץ (כותרת בלבד): "אורן גבאי מנכ״ל הרשת המשותפת של סלקום ואקספון התפטר מתפקידו". מעניין אם התפטרותו נובעת ממה שחשפנו על "תרמית האנטנות" (הוא לא חשף את סיבת התפטרותו והכחיש שזה קשור לסכסוך הכספי בין סלקום לאקספון). זאת, כי תפקידו יהיה מיותר לחלוטין, אחרי שהאנטנות של סלקום יימכרו ל"קבוצת אלומה".... 

עדכון 18.2.21: התקבל מכתב מ-31.1.21 מלשכת היועמ"ש (כאן) לפיו תלונתי הועברה לעו"ד מאיר לוין, המשנה ליועץ המשפטי לממשלה (משפט כלכלי).  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
1.5.24 - Axis Tel Aviv 2024

7-8.5.24 - ChipEx2024 

7.5.24 - Data Driven Factories - Industry 4.0 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים