Telecom News - מי לא נרתם למען קידום היצירה הישראלית בתקופת משבר הקורונה והאבטלה?

מי לא נרתם למען קידום היצירה הישראלית בתקופת משבר הקורונה והאבטלה?

דף הבית >> חדשות >> חדשות עולם הטלוויזיה >> מי לא נרתם למען קידום היצירה הישראלית בתקופת משבר הקורונה והאבטלה?
רק בגלל הגיבוי והחיפוי של השר יועז הנדל, להפרות החוק המרובות של סלקום ופרטנר, שתי החברות הללו נמצאות מחוץ לכל מסגרת של עידוד היצירה המקומית, אותה דוחף כעת השר. בזמן ש-HOT ו-YES מחויבות להשקיע 8% מהכנסותיהן בהפקות מקור ישראליות, והן משקיעות כעת יותר בעידוד יוצרים ואמנים ישראלים, סלקום ופרטנר נמצאות ב"יקום מקביל", שאין בו שום חוק, והשר מסייע לבעליהן, כדי שלא ישלמו מסים ותמלוגים בישראל.
עדכונים בגוף הכתבה ובסופה.
מאת: אבי וייס, 14.7.20, 06:30השר יועז הנדל

לאחר שחשפתי את התרגיל הבלתי חוקי והמקומם של שר התקשורת יועז הנדל, בתמונה משמאל, לשחרר את בעלי סלקום ופרטנר מכל "ישראליות", בכתבה "שר התקשורת חתם על הטבה רגולטורית של מאות מיליוני ש"ח ל-3 טייקונים!", מתברר, שהוא מסייע לסלקום ולפרטנר גם בתחומים נוספים, הפוך לכל הספינים, שהוא משמיע בימים האחרונים, כמודגם בתמונה משמאל.

השר יועז הנדל יצא בהכרזות לגבי "עידוד היוצרים והאמנים הישראלים" לאור מצבם הממש לא סימפטי, עקב מגפת הקורונה.

זאת, בנוסף להכרזתו הטרייה והמוזרה ביותר, בלשון המעטה [ציטוט]: "ביקשתי כעת מהממשלה שתמנה אותי לפרוייקטור מטעמה לטיפול בנגיף הקורונה במגזר החרדי והערבי". אני מעדיף לא להתייחס להכרזה הזו. היא שייכת לתחומים, שהאתר לא מכסה. 

השר יועז הנדל נתקל בהיקף לא קטן של תגובות חיוביות ותומכות, מקרב ספקי התכנים והשירותים בישראל (כאן), וגם זכה לתגובות שליליות ומלגלגות מצד רשת וקשת (ערוצים 13 ו-12) (כאן). למה תגובה שלילית ומלגלגת מצד רשת וקשת? הסברים בכתבה: "בעלי רשת וקשת לא יקבלו את כספי "הביד" משר התקשורת, היוצרים יקבלו זאת!".

אולם, חור גדול אחד נשאר מוסתר מהציבור, מהיוצרים ומהאמנים, חור בתחום שידורי הטלוויזיה לציבור בישראל, והוא כולל את סלקום עם מעל ל-250 אלף לקוחות משלמים ופרטנר עם מעל ל-200 אלף לקוחות משלמים. 

לכן, שלחתי ביום 12.7.20 את השאלות הנוקבות הבאות לשר התקשורת יועז הנדל, לשר חילי טרופר, שר התרבות והספורט, ולידיעת צמרת משרד התקשורת, לרבות המנכ"לית לירן אבישר בן-חורין, בזו הלשון:
"הנדון: הירתמות למען היצירה הישראלית בתקופת המשבר: מה עושים עם המתחמקים מכל הירתמות ומכל חוק?
שלום רב ושבוע טוב,
1. היום השר [שר התקשורת] הפיץ את ההודעה הבאה:
*********************************************************************
*שר התקשורת ושר התרבות והספורט פנו לגופי תקשורת: ״הירתמו למען היצירה הישראלית בתקופת המשבר״. מספר גופים כבר נענו*
יו״ר הרשות השנייה, מפקד גלי צה״ל ויו"ר התאחדות תחנות הרדיו נענו לקריאה של שר התקשורת, יועז הנדל ושר התרבות והספורט, חילי טרופר, ויפעלו  להגברת מינון היצירה הישראלית בפלטפורמות. גם חברת הוט הודיעה כי תפעל לשינוי תמהיל התוכן וחיזוק תמלוגים לאומנים מקומיים.
בימים האחרונים פנו השרים טרופר והנדל לגופי השידור הישראליים, בעקבות הפניה של אומני ישראל לשרים, וציינו: ״משבר הקורונה יצר מציאות חדשה בכל העולם ומאלץ את כולנו לשינויים באורחות החיים. אנחנו מחויבים לעשות היערכות מחודשת שתאפשר קיום בתנאים משתנים ותייצר סולידריות חברתית לתמיכה במי שנפגע מהמשבר״.
בפניה ליו״ר הרשות השנייה, תחנות הרדיו האזוריות, גלי צה״ל וגופי שידור נוספים ציינו גם כי ״ענף התרבות ספג פגיעה אנושה ואיבד בין לילה את יכולת הקיום שלו - הבמות והתיאטראות״.
השרים קראו לכל פלטפורמות השידור - ברדיו ובטלוויזיה: ״בימים בהם יוצרים איבדו את מטה לחמם, יש חשיבות מיוחדת להירתם למען היצירה והתעשייה הישראלית ולאפשר כמה שיותר פלטפורמות חיבור לקהל״.
********************************************************************************************************************

2. משום מה הפנייה הזו לא מופנית לשני גופים המשדרים שידורים מלאים (סלקום ופרטנר), שמספקים שירותי טלוויזיה (ועוד שירותים) לכמות לא קטנה ומבוטלת של לקוחות משלמים, שידורים בלי רישיון, יש לציין, גופים המתעלמים (בכוונה) מ"חוק התקשורת" ומ"חוק חוק הפצת שידורים באמצעות תחנות שידור ספרתיות".

3. זאת, גם כדי להתחמק מכל החובות הכרוכות בעצם החזקת רישיון, כולל תמלוגים, "הפקות מקור" וכל מה שיש כתנאים ב"רישיון לשידורי כבלים", וגם כדי להתחמק מהחובה של 26% "ישראליות", ככתוב בחוק.
חובת "הישראליות" למשדרי טלוויזיה
[לחיצה על התמונה מגדילה אותה]

4. כיום, יש רק חברה אחת שקיבלה אישור חוקי של רישום ב"מרשם ספקי התכנים" במועצת הכבלים והלוויין (כאן), וזו חברת טריפל-סי. אולם, חברה זו מזמן חדלה לשדר.

5. יודגש, שסלקום ופרטנר בכלל לא טרחו לפנות אי פעם למסלול החוקי הזה, של "מרשם ספקי תכנים". כך, שהן מפרות את החוק, גם בתחום הזה.

6. אודה להתייחסותך הדחופה, לאור העובדה, ששני ספקים ובכלל לא קטנים, מתחמקים מכל חובה חוקית, לרבות מה שהשמיעו שרי התקשורת, התרבות והספורט, כמופיע כאן מעל".

תגובה טרם קיבלתי. לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תגובה אעדכן בהתאם.
קוראינו כבר יודעים, שתגובה לא אקבל. די ברור למה (זה גם מוסבר בהרחבה בנספח א' כאן).
לצפצף על עוד כמה חוקים באי מענה לשאלותיי - זה כבר דבר פעוט ערך, מול הצטברות ההחלטות, שטעונות חקירה דחופה, של הטבות הרגולטוריות הענקיות הללו לטייקונים, שמחזיקים בסלקום ובפרטנר.

עדכון 15.7.20, 13:00: התקבלה תגובת משרד התרבות והספורט: "שלום רב, פנייתך הועברה להתייחסותם של חברות סלקום ופרטנר. נעדכן בתשובתם בהקדם."

יודגש, שנושא אי הציות לחוק והתחמקות מכל חובות רגולטוריות, בחסות ובגיבוי שרי התקשורת, כבר נחשף על ידי כמה פעמים ולאחרונה למשל כאן, וכך פרסמתי לאחרונה על הנושא הזה:
חובות הפקות מקור

בגלובס פורסם (כאן) מאמר תחת הכותרת: "איגודי העובדים והיוצרים בטלוויזיה חוששים: פרויקט פרישת הסיבים יוביל בעקיפין לביטול חובת הפקות המקור. איגודי עובדים של יוצרי תוכן טלוויזיוני פנו אל שר התקשורת בבקשה לבחון את השינוי הצפוי בחוק התקשורת • לטענתם רפורמת הסיבים תאפשר שידור של תוכן על גבי פלטפורמות שאינן מחויבות לשידור הפקות מקור מקומיות".

הבעיה: האיגודים הללו לא הקשיבו לי מתחילת העשור הקודם, כשסלקום ופרטנר (ועוד כמה חברות שבינתיים נעלמו) החלו עם שידורי OTT. הם היו צריכים לטפל בבעיה הזו אז. כעת - הם "אחרו את הרכבת". כדי "לעצור את הרכבת", יש צורך בצעדים מאוד תקיפים כולל בג"צים, גיוס חברי כנסת ושרים והפגנות. לא שליחת מכתב חסר כל ערך לשר. מכתבים כאלו נשלחים לשרים המתחלפים מזה יותר מעשור (הנה דוגמה אחת מני רבות מ-2017 - כאן וכאן) והם לא מזיזים לשום שר, שרק מבטיח להם "הרים וגבעות" ו"עושה עליהם ספינים" חסרי כל ערך, שוב ושוב. 

שורה תחתונה:
השר יועז הנדל ממשיך ליישם כל מה שה-Deep State מכתיב לו. השר ממשיך להיות מובל - במקום להוביל.

חוק, תקנות, נהלים, צווים, "מרשם ספקי תכנים", תמיכה ביוצרים, טובת הציבור - זה לא מעניין את השר יועז הנדל - בכלל. 

טובת הטייקונים והדאגה לכיסם, שלא יידרשו חס וחלילה לשלם מיסים בישראל ולשלם ליוצרים ולאמנים - זה הדבר הכי חשוב לו - ממש כיום, על רקע המצב הכלכלי של מדינת ישראל, עקב מגפת הקורונה. הפוך בדיוק לספינים, שהשר מפזר כל יום בכלי התקשורת, שממחזרים אותו - בלי לבדוק. 

לא פלא, שאני מפנה את הקוראים שוב לכתבה הנוקבת והחשובה ביותר, במיוחד אחרי החשיפה המצויה למעלה: 
"מה יגרום לך להצטרף לקריאה לפטר ובדחיפות את שר התקשורת יועז הנדל?".

UNEMLOYMENT FREE
עדכון 8.2.21: ענת ביין-לובוביץ' ב"גלובס" פרסמה כאן (כותרת בלבד): "בלי תנאים: גנץ חתם על שחרור כספי הביד לקשת, רשת, הוט ו-yes.
כספי הביד בסך 35 מיליון שקל שוחררו לאחר שמשרד התקשורת ביטל את הסעיף שהכניס יועז הנדל, לפיו קבלת הכספים תותנה בהפקות עם זיקה של ישראליות ויהדות • השלב הבא אמור להיות אישור של שר האוצר ישראל כ"ץ להעברת הכסף, ובתעשייה חוששים להיקלע שוב למשחקי כיפופי ידיים פוליטיים."

עדכון 14.3.21: פורסם כאן ע"י נתי טוקר בדה-מרקר (כותרת בלבד): "מאיים על ערוצי הטלוויזיה? כ"ץ מעכב 36 מיליון שקל לגופי השידור.
בשוק התקשורת מעלים חשש כי השיקול של שר האוצר הוא פוליטי, ונועד לפגוע בכלי התקשורת בתקופה רגישה זו ולהלך עליהם אימים כדי להשפיע על היחס שלהם לליכוד."

עדכון 13.6.21: פורסם באתר משרד התקשורת כאן (כותרת בלבד): "שנים אחרי שנתקעו בממשלה: שר התקשורת איתן גינזבורג הצליח להביא להחזרת 36 מיליון ש"ח (כספי הביד) לשוק היצירה שיושקעו ביצירת מקור ישראלית." כך, העניין הזה מגיע לפתרון אחרי למעלה מ-3 שנים. לא ייאמן. 

עדכון 11.7.21: באיחור רב, משרד התקשורת פרסם כאן את החלטות השרים (גנץ וגינזבורג) לגבי חלוקת "כספי הביד" ובזה הסאגה הנמשכת של ההחלטות בנושא, באה לסיומה. לא ברור למה המסמכים הללו הוסתרו מהציבור כל כך הרבה זמן (ההחלטה של השר גנץ הייתה ב-1.2.21). 

עדכון 27.7.21: רשת וקשת ביטלו (כאן) את הבג"ץ שהגישו שר התקשורת, שר האוצר והחברות HOT ו-YES בעניין "כספי הביד". זאת, משום שהיה ברור לתובעים (רשת וקשת) שהם יפסידו. 

עדכון 28.7.21: עדיין כספי "הביד" לא חולקו ולא ידוע מתי יחולקו, כי מועצת הכבלים והלוויין (כנראה בתיאום עם הרשות השנייה ושר התקשורת יועז הנדל) פרסמה (כאן) מסמך חדש לשימוע, של "טיוטת כללי התקשורת (תכניות ממומנות)", מסמך שיש בו כללים רגולטוריים נוספים, לגבי שיטת חלוקת הכסף ("כספי הביד"), שממתין כבר שנים לחלוקה. 

עדכון 7.10.21: מועצת הכבלים והלוויין סיימה סוף סוף את השימועים בנושא חלוקת "כספי הביד" ואישרה את ההחלטות הסופיות בנושא ופרסמה זאת כאן תחת הכותרת: "החלטת המועצה לשידורי כבלים ולשידורי לוויין מספר 3-16/2021 מיום 2.9.2021 בעניין: התקנת כללי הרשות השניה לטלויזיה ורדיו (תכניות ממומנות של בעל רישיון כללי לשידורי כבלים או בעל רישיון לשידורי לוויין), התשפ"ב - 2021". 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים