Telecom News - מנכ"לי "החדשות" ("חדשות ערוץ 2" לשעבר) ו"ערוץ 20" אמורים להתפטר!

מנכ"לי "החדשות" ("חדשות ערוץ 2" לשעבר) ו"ערוץ 20" אמורים להתפטר!

דף הבית >> חדשות >> חדשות עולם הטלוויזיה >> מנכ"לי "החדשות" ("חדשות ערוץ 2" לשעבר) ו"ערוץ 20" אמורים להתפטר!
זאת, בגלל ההפסד (שהיה צפוי מראש) שלהם בבג"ץ כנגד זכיית "חדשות ערוץ 10" (RGE) במכרז היוקרתי להפקת "ערוץ הכנסת". הם עשו בדיוק את אותן השגיאות, שצמרת בזק ועורכי דינה עשו, בעררים המנהליים והבג"צים, שהגישו בעבר, כנגד משרד התקשורת (והפסידו, פעם אחרי פעם בלי ללמוד לקח).
מאת: אבי וייס, 21.7.18, 16:30ערוץ הכנסת

ב-2.2.18 קראתי בפומבי לראשי בזק להתפטר וגם לפטר את עורכי הדין של החברה, בגלל שהפסידו (הפסד משולש: גם בבג"ץ, גם בבית הדין לעבודה וגם בבית המשפט המחוזי לעניינים מנהליים), מול החלטות משרד התקשורת, שגובו ע"י "קליקת הפרקליטים". הנושא הזה מפורט כאן וכאן.

למי שלא מכיר, גם "המקורבים לקליקת הפרקליטים" הם "חסיני אש" במערכת המשפט של מדינת ישראל, למשל: כאן, כאןכאן, כאן, כאן וכאן, כל עוד עוסקים בערעורים בפרוצדורות של החלטותיהם.

זמן קצר לאחר קריאתי, מנכ"לית בזק (סטלה הנדלר) אכן התפטרה, ומנכ"ל YES פוטר, אבל זה קרה לא רק בגלל קריאתי, אלא בגלל "תיק 4000" והשפעתו על צמרת קבוצת בזק ובעלי המניות שלה. זה חלק מתפיסת המציאות הרגולטורית והמשפטית השגויה של ראשי בזק (וכעת של ראשי ערוצי הטלוויזיה שהתמודדו ב"מכרז הפקת ערוץ הכנסת"). 

הסיבה המרכזית לקריאתי למנכ"לית בזק להתפטר ולקבוצת בזק לפטר את עורכי הדין של החברה, היא מאוד פשוטה: עורכי הדין, בגיבוי מלא ועיוור של המנכ"לית (ובחתימתה, ששווה לעורכי הדין הללו המון כסף), חזרו שוב ושוב על אותה טעות בסיסית בהתמודדות מול החלטות פגומות ולא חוקיות של משרד התקשורת: תוקפים רק את הפרצדורות ותהליכי העבודה, וגם כל מיני תתי סעיפים בניירות הנלווים להחלטות הפגומות הללו.

זאת, במקום לתקוף ישירות את המחליטים וחוסר הבסיס החוקי של ההחלטות ושל מעשיהם, כל בעל תפקיד, שהיה מעורב בכל החלטה והחלטה - בהתייחס להפרות החוק האישיות שלו.

את השופטים בערכאות הערעור לא מעניינות בכלל הפרוצדורות הללו וכל תתי הסעיפים הללו, שהמערערים מגישים להם, עם טונות של ניירות ותצהירים. זה מעוגן באין ספור תקדימים משפטיים. אין בכך שום הפתעה.

יודגש שה"חסינות" של "קליקת הפרקליטים" בענייני פרוצדורות - היא מוחלטת. השופטים גם אומרים וכותבים את זה בעברית מאוד ברורה. אפשר לראות זאת גם בצורה הכי חמורה של התפתחות "השיטה" הזו, שהתפתחה למחוזות אחרים לגמרי, למשל: כאן וכאן.

לכן, מי ש"הולך עם הראש בקיר" ולא מבין את מה שהוא עושה, אמור לקבל אחריות על החלטותיו ולהתפטר, או על בעלי המניות או מועצת המנהלים - לפטר אותו, אם הוא לא מבין את הכישלון המשפטי והניהולי הזה בעצמו! 

פרסום החלטת הבג"ץ מ-19.7.18 (פסק הדין המלא מצוי בקישור בנספח למטה), הביא שוב את המערערים ("החדשות" - לשעבר "חדשות ערוץ 2" ו"ערוץ 20" שקרוי גם בשם "ערוץ מורשת") להפסיד (וגם לשלם הוצאות לטובת המשיבים - בסכומים די גבוהים), למרות שהזהרתי את כולם ובגלוי ועשרות פעמים - שהם יפסידו, כי הם "הולכים עם הראש בקיר". לכן, מנכ"לי החברות הללו אמורים לקבל אחריות אישית על הכישלון האדיר הזה וכמובן במקביל יש לסיים את החוזה עם עורכי הדין, שעשו שוב ושוב (בכמה סבבי דיונים) את השגיאות הבסיסיות הללו. 

החלק החשוב ביותר בפסק הדין, הוא החלק, שחוזר על עצמו בעשרות רבות של פסקי דין מהעשור האחרון, שנכתב ע"י מי שכתב את ההחלטה הזו של בג"ץ - כב' השופט יצחק עמית (ושני השופטים האחרים הצטרפו אליו
: כב' השופטים ג'ורג' קרא ועופר גרוסקופף, שהסכימו לפסיקתו של כב' השופט עמית):

מפסק הדין בבג"ץ "ערוץ הכנסת"

אני כרגע מתעלם בכוונה מהפלונטר, שההחלטהשר איוב קראה הזו של בג"ץ יצרה, שכן כרגע מונחת על שולחנו של שר התקשורת איוב קרא (בתמונה משמאל), בקשה של ערוץ 10 (כולל חברת החדשות של הערוץ בשם RGE, שתפיק את "ערוץ הכנסת" מהחודש הקרוב, לאור החלטת הבג"ץ), להתמזג עם חברת קשת, שמחזיקה במחצית מהבעלות של "החדשות" (לשעבר "חדשות ערוץ 2"), שהפסידה בבג"ץ ומפסיקה להפיק את "ערוץ הכנסת" (אחרי 14 שנה), מהחודש הקרוב.

טרם ברור אם השר איוב קרא יאשר את בקשת המיזוג הזו בין שני הערוצים המתחרים (כרגע נראה שלא, מה שיעורר מאבקים משפטיים, כלכליים ורגולטוריים נוספים).

המהלך הנכון של מערכת המשפט היה אמור לפסול את המכרז הזה, כי הוא היה מפוברק מיומו הראשון ומלא הפרות חוק, שנמשכות מיומו הראשון ועד עצם היום הזה.

אולם, איש מכל המערערים לבג"ץ (היו כמה מהלכי ערעורים, שלא כאן המקום לפרטם ונמצאים בפסק הדין המלא, בלינק בנספח כאן למטה), לא תקף את הנושאים הללו בכלל. המערערים עסקו רק בפרוצדורות, פרוטוקולים ותתי סעיפים, בשפע הניירות, שיצאו מהמכרז הזה, מה שעניין את השופטים הנכבדים, בכל ההחלטות שלהם (והיו הרבה החלטות בדרך), "כשלג דאשתקד". 

למעשה, היה צורך לחקור את הנושא הזה ב"להב 433", כחלק מחקירת המשטרה את "תיק 4000". אבל איש לא התלונן במשטרה בעניין המכרז להפקת "ערוץ הכנסת" ואיש "לא פצה פה וצפצף". היו כמה תלונות בדרך, למשל לנש"מ, אבל הם לא היו בעלות גוון פלילי מספיק ולא הזיזו לאיש.

על הנושא הזה כתבתי לא פחות מ-20 כתבות, כולל מסמכים המתעדים את המעשים הבלתי חוקיים של כל המעורבים בשערורייה הענקית הזו, אבל עורכי הדין של המערערים, בכלל לא עשו שום שימוש במידע הזה, שהיה גלוי לחלוטין גם להם (למעט התוכן המלא ותמלול של ההקלטות של חבר מועצת הכבלים והלוויין, שהתקומם נגד "תפירת המכרז" הפלילית הזו. המדובר בחבר מועצה, שהיה בתוך הדיונים וההחלטות, שלא התבקש ע"י איש וגם לא ע"י הבג"ץ, למסור את ההקלטות הללו, שהוא ביצע, לבדיקה או חקירה). 

רק כדי לקבל פרופורציות מה קרה כאן במכרז, אביא שוב את מה שכתבה יו"ר מועצת הד"ר יפעת בן חי שגבכבלים והלוויין, ד"ר יפעת בן חי שגב, (בתמונה משמאל), בסיום המכרז, שבו זכה "ערוץ 20", ב-4.5.17:
המסמך של ד"ר יפעת בן חי שגב

נשאלות כאן כמה שאלות מאוד כבדות:
  • איך מכרז כזה מושלם, דוגמה ומופת לעבודה מסורה של עובדי מדינה, בו זכה "לפי הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר" - "ערוץ 20", הפך להיות לזכייה של RGE (ערוץ 10), כעבור שנה וחודשיים?
  • איך אפשר להסביר את המהפכים של הפרקליטות? חשוב להדגיש את העובדה שמשרד המשפטים, שבתחילה היה אדיש לתוצאות המכרז, לפתע סירב להגן על החלטת המועצה לבחור ב"ערוץ 20"!!! ורק אז ב"פליק-פלק" מדהים הפרקליטות עברה לתמוך ב"ערוץ 10" ותחילה עוד נטען שההצעה של "ערוץ 20" מצוינת ואח"כ הפרקליטות עברה להשמיץ את "ערוץ 20". הכל בתזמון מאוד מוזר להתפתחות מהלכי החקירות ב"תיק 4000", כאילו בלי קשר... על מי הם עובדים? כך זה מתנהל כבר כמה שנים טובות, כשקבוצה קטנה של משפטנים, בוחרים את עצמם וחבריהם האישיים לכל התפקידים החשובים, אנשים שלא מרגישים את עצמם כפופים לשום חוק (מלבד החוק של: "שמירת התחת אחד לשני"), עושים ככל העולה על רוחם, מחוץ לכוח הכבידה של כדור הארץ
  • למה לא חקרו את כל אלה, שהתנגדו לפארסה הבלתי חוקית הזו (מתוך בכירי המועצה עצמה וגם מקרב חברי המועצה עצמם, שישבו כ"חברי ועדת המכרזים"), עובדי מדינה ועובדי ציבור ישרי דרך, שלא הסכימו עם כל מהלכי המכרז המפוברק הזה?
  • בית המשפט העליון קבע, במסגרת ההחלטה שלו, ש"ערוץ 20" "לא עמד בדרישות הסף" - מה שהיועצת הכלכלית והיועץ המשפטי של המועצה (וגם אתר Telecom News כתב על כך עשרות פעמים, ממש מההתחלה), שהם 2 בעלי בעלי תפקידים בכירים במועצה, אמרו מראש ליו"ר המועצה ולחברי המועצה, אבל כל אלה, ששמעו אותם - הצביעו דווקא בעד ההצעה למכרז של "ערוץ 20", שנפסלה כמה פעמים (גם ע"י הפרקליטות וגם ע"י הבג"ץ). הם הצביעו בדיוק כך (בעד "ערוץ 20") לא פעם אחת אלא פעמיים, כל אחד מהסיבות שלו (שהוסתרו היטב מחברי ועדת המכרזים). חובה לחקור את הביזיון הפלילי והציבורי החמור הזה.
  • למה לא חקרו את "החפרפרת" בצמרת המועצה, שבהתחלה עשתה את מה ששלמה פילבר רצה (טוענים שבמצוות רוה"מ ושר התקשורת בזמנו, ביבי נתניהו, אבל זה לא נחקר, כך שזה לא הוכח)? ואחרי ששלמה פילבר נעצר (בגל הראשון של המעצרים בקיץ שנה שעברה, ע"י הרשות לניירות ערך), למה לא בדקו וחקרו מה ה"חפרפרת" הזו עשתה ביחד עם יו"ר המועצה (המון מהלכים) כדי לטרפד את זכיית "ערוץ 20" (למרות 2 הצבעות בוועדת המכרזים בעד זכיית "ערוץ 20")? במציאות שהתפתחה, הם ביצעו תרגילים בלתי חוקיים רבים, שהצליחו לבסוף, אבל באופן אירוני הובילו להוצאת הפיקוח על ערוץ 20 מידי מועצת הכבלים והלוויין והעברת הפיקוח על הערוץ הזה לידי הרשות השנייה!
  • למה לא חקרו את 2 נציגי משרד התקשורת שהיו במועצה (שמילה מימון ותמי לשם) שהיו שם "בניגודי עניינים" חמורים ביותר, שהוסתרו היטב מוועדת המכרזים, ורק מעצם הסתרת ניגודי העניינים החמורים הללו, היה צורך לבטל את המכרז?
כעת, אנו ניצבים בפני מחדל נוסף. למועצה מונו ע"י הממשלה 2 חברי מועצה "חדשים" (במקום שמילה מימון, שהתפטר מהמועצה בעקבות החשיפות שלנו ותמי לשם, שפרשה ממשרד התקשורת ושעברה לתפקיד בכיר במנגנון הכנסת, תוך כדי מהלכי ההצבעות במכרז הזה, וקיבלה תפקיד בכיר ב"וועדת הבחירות המרכזית"). 2 חברי המועצה החדשים, ש"נבחרו", לא מתאימים לתפקיד הזה ולא לתנאי הסף שלו (נתי שוברט ואשר ביטון).

כעת, בגלל שאיוב קרא לא הצליח (או לא רצה להצליח) בהובלת המהלך של איחוד בין מועצת הכבלים והלוויין למועצת הרשות השנייה, נראה כולנו בחוסר אונים מוחלט, כיצד עומד להתגשם החשש, שצפינו מראש, שנתי שוברט או אשר ביטון, אחד מהם ימצא את עצמו בתפקיד מ"מ יו"ר מועצת הכבלים (תפקיד במעמד ותנאים של מנכ"ל) בגלל "גרירת הרגליים" של השר איוב קרא, במינוי "ועדת האיתור" לאיתור מחליף או מחליפה ליו"ר המועצה, ד"ר יפעת בן חי שגב, שמסיימת את תפקידה בסוף החודש הקרוב. 

נספח
החלטת הבג"ץ בעניין "הפקת ערוץ הכנסת" במלואה מצויה להורדה כאן, למתעניינים.
 
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים