משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת

דף הבית >> כתבות ראשיות לדף הבית >> בלעדי >> משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת
עדכונים שוטפים לכל המתעניינים בפרטי משפט העשור, שמכונה "תיקי האלפים", ובמרכזו "תיק 4000". הליך משפטי, שבו נאשמים: בנימין נתניהו, בני הזוג אלוביץ' ונוני מוזס. ההתפתחויות, המסמכים, ההפתעות, ההחלטות וכל מה שנוגע לתיקים התפורים, שלא היו אמורים להגיע כלל לבית המשפט. אולם, הם שם, כנראה, לכמה שנים עד "פסק דין חלוט". לכן, יש צורך במעקב שוטף ובעדכונים שוטפים. כל מה שאתה הקורא מעוניין לדעת.
פרק ב' בסדרת העדכונים השוטפים, החל מ-4.5.21. 
מאת: אבי וייס, 4.5.21, 11:00נתניהו ויקיפדיה

הפרק הראשון של העדכונים השוטפים מההליך המשפטי החשוב ביותר כיום, החל מ-8.2.21 ועד 29.4.21 - נמצא כאן - למתעניינים. הפרק השני הנוכחי להלן, מתייחס להמשך המשפט, שהחל אתמול (אתמול היו רק דיונים טכניים) עם סיום ההפסקה בת השבועיים וחצי, אליה יצא בית המשפט המחוזי בירושלים. 

רקע קצר לקוראינו ולינקים למקורות מידע נוספים ומשלימים:

א. 3 כתבות הסדרה המרכזיות האחרונות בסאגת "תיק 4000 התפור" מצויות ב-3 הלינקים כאן, ובהן יש את כל ההתפתחויות העיקריות, המסמכים וההחלטות, החל מ-1.1.21 ועד מרץ 2021 (כולל): ב. מי שמעוניין בלינקים לכתבות הסדרה הקודמות וקישור למסמכים (אלפי מסמכים (מעל ל-1,800), שנחשפו בבלעדיות, עשרות עדים שלא נחקרו - בכוונה, כדי לא לקלקל את "תיק 4000 התפור"), ימצא אותם בכל פרקי סדרת הכתבות והחשיפות סביב "תיק 4000" (מעל ל-50 כתבות ראשיות מפורטות ומאות כתבות נלוות ומשלימות). זה נמצא כאן בלינקים בנספח ג' של פרק 42 בסדרה, או כאן בלינקים של נספח ב' של פרק 53 סדרה. 

ג. מקורות מידע חיצוניים מרכזיים למסמכים:
1) משרד המשפטים\פרקליטות המדינה: "תיקי האלפים" (כיסוי חלקי בלבד של הנושא. מתעדכן לא באופן סדיר). 
2) אתר פרויקט של תולעת המשפט, מכיל הרבה מסמכים, ממש הרבה, הריכוז הגדול ביותר של מסמכים משפטיים בנוגע ל"תיקי האלפים" באתר אחד. אולם, חלקם מסמכים טכניים חסרי משמעות. כך, שמאוד קשה להתמצא באתר זה, שמכיל כמות עצומה של מסמכים משפטיים, למי שלא בקי בהליכים משפטיים.
3) אתר פרטי של "כלכליסט" (תזכורת: אתר של נוני מוזס, אחד הנאשמים ב"תיקי האלפים"), שיש בו הרבה מסמכים והדלפות, שפורסמו ב"כלכליסט" לאורך השנים: כאן וכאן

ד. מעקב שוטף אחרי חדשות שוטפות וחשיפות מ-Telecom News בכל הנושאים כולל "תיקי האלפים", ברשתות החברתיות: MeWeטלגרםטוויטרפייסבוקבלוגרהבלוגWhatsAppפייסבוק (ב"קפה שפירא" עם הרבה סרטונים), LinkedIn.  

ה. חומרים להפצה ע"י הקוראים, למי שמעוניין בתקצירים של "תיק 4000 התפור", תקצירים לקריאה מהירה:
1) 
מצגת קצרה בת 8 שקפים ומאוד קלה להבנה ולהפצה (כולל הדפסתה והפצה בדואר רגיל, או בצורת עלון לשכנים ולמכרים): http://bit.ly/Tik4000FastPowerPoint.
2) דף מקוצר וקל להבנה ולהפצה, אודות השקרים הכי בולטים ב"תיק 4000": http://bit.ly/Takzir20Lies
3)  שני לינקים של מצגות קצרות, שהוכנו ע"י קורא אכפתי, להפצה ולשיתוף ע"י כל אזרח החרד לשלטון החוק והצדק, לכל אלה, שמשום מה לא מכירים מספיק את האמת, ועדיין מאמינים, שנתניהו עשה משהו פסול, או פלילי, במה שמכונה "תיק 4000". 
א) שקרי הפרקליטות: http://bit.ly/PraklitutLies.
ב) התיק התפור: http://bit.ly/Tik4000Tafur.

ו. כיסוי מקיף של השקרים והשערוריות, שנחשפו עד כה סביב עדותו המופרכת של אילן ישועה: עדכונים שוטפים במשפט "תיקי האלפים", החל מ-4.5.21:

עדכונים 4.5.21:
ראוי לציין, שאמנם, החלה היום החקירה הנגדית של אילן ישועה, אך כצפוי, אין כעת דיווחים במבזקי החדשות ולא מדווחים ומפרטים מה קורה בחקירה הנגדית גם במהדורות החדשות של ערוצי התקשורת המרכזיים. ממש "דממת אלחוט" ובכוונה כדי להסתיר את האמת. זאת, בניגוד לשידורים חוזרים ונשנים במבזקים ובראש מהדורות החדשות על חקירת אילן ישועה (תוך פירוט כמעט של כל שאלה ותשובה) כשהחקירה נעשתה ע"י הפרקליטות.

א. עם תחילת החקירה הנגדית של אילן ישועאין לישועהה, (בתמונה משמאל), העלה אלי ציפורי כאן פוסט נוקב בזו הלשון: "אילן ישועה מפיל את עצמו: 'כופפתי את המערכת לשיקולים מסחריים והייתי מעורב במערכת' (והוא עשה זאת מאינטרסים אישיים כמי שהרוויח 80 מיליון ש"ח בוואלה).
********************************************************************
החקירה הנגדית לאילן ישועה על ידי עו״ד ז׳ק חן, פרקליטו של אלוביץ׳:
שאלה: העין השביעית מראיין עיתונאים בוואלה ומגלה כיצד במקביל לפיתוח מחלקת התוכן של וואלה הלך והתעצם מי שחולש על הכל וישועה לא מכחיש ומסביר את הכפפתה של המערכת לצרכיה העסקיים של החברה. אתה זוכר שהתראיינת, ונא תגובתך להצהרתך שהמערכת הוכפפה לצרכים העסקיים של החברה.
תשובה: לחברה יש גם שיקולים מסחריים ואני לא מתבייש להודות במה שמנכ״לים אחרים לא מודים. לפי מה שאני זוכר לא רציתי להכחיש כי כולם עושים את זה. אמרתי שם שהשיקולים העיתונאיים צריכים לנצח, ואני אומר שיכול להיות שזה שאני מתערב יכול להיות שזה טעות. אני מאשר שאני מתערב ואומר מדוע".

כך הוכח, מה שטענתי בעבר והרבה פעמים: אילן ישועה מכר כתבות (בכמויות) בלי לדווח לקוראים, שאלו כתבות ממומנות, ועבר בכך על כל נורמה אפשרית בעולם העיתונות. בקיצור: היה ונשאר שקרן כרוני, שיש לחקור אותו על כל העבירות החמורות ביותר, שהוא עצמו ביצע והסתיר, בתפקידו כמנכ"ל "וואלה!" ויו"ר החברות הבנות ב"וואלה!". 
 
עוד על אילן ישועה והתרגילים השקריים שלו ושל הפרקליטות ניתן לקרוא: כאן, כאן, כאן וכאן

ב. כפי שציינתי לעיל לגבי שתיקת ערוצי התקשורת המרכזיים, גם אלי ציפורי התייחס לכך בפוסט כדלקמן: "ז׳ק חן, פרקליטו של אלוביץ׳, מפרק את אילן ישועה בחקירה הנגדית. ישועה זוכר רק מה שמתאים לו, מספק תשובות הזויות על מעורבתו האגרסיבית בתוכן ומודה, שפעל נגד נתניהו. ואיפה הדיווחים של ערוץ 12 ו-13? פלג ודליפמן נעלמו, בניגוד לכיסוי שלהם בעת עדותו ע״י הפרקליטות. זו צנזורה בוטה. לא מפתיע".

ג. יאיר אלטמן מ"ישראל היום" מביא כאן דיווח על החקירה הנגדית אבל רק עד השעה 09:25 בבוקר, של היום הראשון (כותרת בלבד): "השופט ברעם: 'מודה שאתה מניפוליטיבי?', ישועה: 'כן'. בשעה זו מתנהלת החקירה הנגדית של מנכ"ל וואלה לשעבר במסגרת תיק 4000 נגד רה"מ נתניהו. במהלך החקירה הודה ישועה כי התבטא במערכת נגד נתניהו וטען, שהוא 'הורס את המדינה'. סניגורם של הזוג אלוביץ': 'האם העמדות הפוליטיות שלו השפיעו על העדות'?". סיכום הדיווח שלו מבית המשפט: "עדות ישועה: הפערים והסתירות" - כאן.

ד. אלי ציפורי הוסיף כאן עוד פוסט אודות חקירת היום של אילן ישועה: "פרקליטו של אלוביץ' ז׳ק חן מטיח בישועה: ״אתה היית הבנאי, אתה לא חלש ולא פסיבי ולא נלחץ. אתה יוזם, אתה מניפולטור, אתה לימדת את השיטה״.
*****************************************************************************************
לאחר שהציג לו מספר התכתבויות שבהן נראה ישועה כפועל מיוזמתו, עו״ד חן הטיח בישועה: ״אתה אתה הבנאי של כל הפלטפורמה הזו, אתה לא חלש ולא פסיבי ולא נלחץ. אתה יוזם, אתה עושה מניפולציות, אתה מעלה להם מנחה, אתה מלמד אותם את השיטה״.
השופט ברעם העיר לישועה: ״אתה לא חושב שזה לא לא לגיטימי, להיות במסגרת יחסים של טריידוף. זה כשלעצמו לא נעשה משום הסיקור המוטה. אדוני לא סותר את התיאוריה שהדברים האלה [א.ו.: הכוונה לסיקור אוהד] נעשים ממילא. הם מבקשים סיקור ואתה מבקש ראיונות״.
ישועה: ״אמרתי שזה נעשה גם בכלי תקשורת אחרים, שזו חלק ממערכת היחסים שתמיד יש בין מסקר למסוקר בתקשורת״."

עדכונים 5.5.21:
א. גיא לוי פרסם כאן פוסט חשוב ביותר (כותרת בלבד): "הכל התחיל לפני מספר חודשים, כאשר השופטים בתיקי האלפים קיבלו חלק ניכר מהבקשות של עורכי הדין של נתניהו והורו לפרקליטות "לתקן" 50 סעיפים מתוך כתב האישום המופרך וההזוי אשר הוגש.
אחד "התיקונים" אשר הוטלו על הפרקליטות, היה למחוק את ה"אירועי סיקור אוהד, לדוגמא" ולהגיש "פירוט של כל אירוע ואירוע"."
מומלץ לקריאה. 

ב. ריאיון מרתק וחשיפות בלעדיות, בעקבות "יום החקירה הנגדית" הראשון של אילן ישועה בבית המשפט המחוזי בי-ם. ריאיון של אבי וייס ואלי ציפורי ע"י אבי רצון ב"גלי ישראל" (כ-10 דקות), אודות "שערוריית אילן ישועה". כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע וידע אודות השקרן והמניפולטור הזה. הלינק לשידור: http://bit.ly/RatzonZiporiWeiss.

ג. אלי ציפורי העלה כאן פוסט קצר ונוקב: "‏אילן ישועה הנוכל; בראיון ל״גלובס״ ב-2015 (הייתי אז סגן העורך) אמר: ״בתקופת הבחירות, כמעט כל יום היו מאמרים מהותיים נגד נתניהו״. 
לא סיקור אוהד ולא הטיית סיקור.
‏נ.ב. מקווה שאבישי גרינצייג ישלוף הראיון מהארכיון ויחגוג עליו עיתונאית, במקום להגן על עו״ד שחר בן מאיר.
‏תודה לאבי וייס."

ד. אלי ציפורי העלה פוסט חדש וחשוב כאן: "מדהים! תכתובות בזמן אמת: ישועה אומר שאין שום סיקור אוהד בוואלה; אלוביץ' כותב לו שהקשר למיזוג בזק-יס הוא פרי תדרוכים של גלעד ארדן ואבי ברגר לכתב התקשורת של דה מרקר (מאשש את מה שאני כותב, שהעיתון היה שותף לתפירת התיקים).
*******************************************
מהחקירה הנגדית, ומההתכתבויות בין ישועה לבין שאול אלוביץ׳ - עולה כי:
בזמן אמת אלוביץ׳ בשיח פתוח אומר, שמדובר ב״דיל״ שנמצא רק בדמיון החולני של ארדן וברגר.
שנית, ישועה בזמן אמת מבהיר, שבוואלה לא היה סיקור אוהד לנתניהו, והוא שולח את אמיר טייג (כתב התקשורת של דה מרקר בזמנו) ואת עמוס שוקן, שהוא דמות נערצת עליו, לבדוק את העובדות."

ה. אלי ציפורי מוסיף כאן פרטים חשובים מהחקירה הנגדית: "ישועה בזמן אמת לכתב ״דה מרקר״ המתודרך: ״וואלה כותבת את החדשות בעד ונגד ביבי יום יום בלי אג׳נדה. קח את האתר ותבדוק. זה הטירוף שלכם ושל וויינט - לנפח ולהכפיש״.
****************************************************************************************
ההתכתבות המלאה בין אילן ישועה לבין שאול אלוביץ׳: השם בראש ההודעה זה ישועה מסביר לאלוביץ' ממי ההודעה.
אמיר זה אמיר טייג, כתב התקשורת של דה מרקר שתודרך ע״י אבי ברגר.
מאמיר - חוץ מזה מבחינתכם זה לגיטימי לחלוטין להיות פרו ואנטי ביבי. הארץ למשל שמאל מוצהר. ישראל היום אותו דבר. מה שלא לגיטימי בעיני זה לפטר מנכ״ל משרד בגלל שעושה דברים שיפגעו בבעל השליטה שלך.
ממני (מישועה לטייג) - וואלה פועלת מזה 5 שנים כדי להפוך לאתר חדשות וערוץ חדשות. וואלה כותבת את החדשות בעד ונגד ביבי יום יום בלי אג׳נדה. קח את האתר ותבדוק. כולל דיווחים מהשבוע האחרון על ארדן ונגד ביבי. אבל מה משנות העובדות כשאתה בונה קונספציה....סליחה כשאתה מתודרך על קונספציה. גם כשיש קונספציה עסיסית ראוי לעיתונאי לחקור קצת יותר...להיות זהיר יותר.....להבין שגם למי שתדרך אותך בשנאה כזו יש אג׳נדה והיא לנפח ולהכפיש לבנות צל הרים כהרים. זה לא שיש לכם אג׳נדה אל תתבלבל אתה פשוט משחק כאן אג׳נדה של אחרים. 
ועוד דבר לידיעתך כל מהלך שלי לחיזוק וואלה כחברת חדשות אושר בדירקטוריון רק אחרי לחצים גדולים ושכנועים שלי כיוון שלא ראו ובצדק ההיגיון הכלכלי במודל הזה. מהלך האולפן אושר רק אחרי 5 חודשים של לחץ מאסיבי שלי. אני חותר להפיכת וואלה לגוף החדשות המוביל בארץ כי זה העתיד היחידי שלה אם ברצונה לשמר מעמדה כאתר המוביל והמדיה המובילה. הקונברגנס של אינטרנט וטלביזיה והקמה אפשרית של ערוץ הם פרי התפתחות טכנולוגית של חיבור הטלוויזיה בסלון לאינטרנט ולא מהלך פוליטי. אבל העובדות לא חשובות...
מאמיר טייג - העובדות ידועות וחשובות. ראה מניות קבוצת אלוביץ'.
ממני (מישועה לטייג) - כל ההשתלחות בוואלה קשקוש שלא מבוסס על שום עובדה חוץ מאג׳נדות של אלו שתדרכו אותך. ודרך אגב וואלה לא היתה שום פרו ביבי בבחירות היא פשוט היתה אובייקטיבית. אני מודה שבטירוף שלכם ושל ווינט נגדו אנחנו נראנו פרו אבל זה רק ליד המראה של האג׳נדות שלכם. חבל שכשאתה כותב דברים חסרי שחר על וואלה מפי אלו שיש להם אג׳נדה אתה לא טורח להרים טלפון ולבדוק העובדות."

ו. אלי ציפורי מוסיף כאן פרט חשוב ביותר מהחקירה הנגדית: "פתק שכתב אילן ישועה בזמן אמת: 'יש יותר מאמרים נגד נתניהו מאשר בעדו'; 'ארדן וברגר מתנהלים בצורה מטורפת נגד בזק'". איזה נוכל האיש!
מהפוסט של אלי ציפורי
 
SEWING FREE
 
  
 
Bookmark and Share


 

לוח מודעות
רק בריאות, לכל הקוראים והקוראות באשר הם!!!!

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

18-20/5/21 - EcoMotion 2021

7-11/6/21 - SelectUSA Investment Summit

22/6/21 - ISREAL INVESTMENT SUMMIT 2021
 

הכי ניצפים 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

איך רבע מיליון לקוחות נפלו בפח ועברו להסדר המכונה בטעות "שוק סיטונאי" - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת ההונאה הגדולה שהובילה לכך שמוצרי התקשורת יקרים יותר בישראל - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: חשיפת "דבר ראשון" בעניין היועמ"ש - היבטים חמורים חדשים - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי המאת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

חשיפה: סלקום אספה ומכרה במשך שנים את כל נתוני לקוחותיה לרבות מיקומם - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

שר התקשורת חתם על הטבה רגולטורית של מאות מיליוני ש"ח ל-3 טייקונים! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן


 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
NordVPN
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים