Telecom News - משרד התקשורת ממשיך להסתיר פאשלות מהציבור וחושב שלא ירגישו...

משרד התקשורת ממשיך להסתיר פאשלות מהציבור וחושב שלא ירגישו...

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> משרד התקשורת ממשיך להסתיר פאשלות מהציבור וחושב שלא ירגישו...
שמילה מימון, מנכ"ל משרד התקשורת בפועל, ממשיך "כאילו כלום" במיוחד בתחום בו הוא התמחה במשך שנים: לטאטא ולהסתיר פאשלות "מתחת לשטיח" בתקווה שלא תתגלינה. חשיפת 2 סיפורים מדהימים חדשים והקשר שלהם ל"תיק 4000", עוד לפני שהוא והשר ימכרו הבוקר לציבור במסיבת עיתונאים "לוקשים" בעניין "הסרת החסמים על ייבוא מוצרים מחו"ל (בהם רכיבי תקשורת אלחוטיים) וחשיפת דו"ח פניות הציבור לחברות התקשורת לשנת 2017".
מאת: אבי וייס, 27.3.18, 07:30שמילה מימון

אך לפני יומיים חשפנו כיצד משרד התקשורת מתנהל "כאילו כלום" וממשיך בתעלולים בלתי חוקיים.

מהר מאוד התברר לנו, שזה רק "קצה הקרחון". 2 חשיפות פרסמנו אתמול בענייני "תיק 4000", בכתבה עם חשיפות חדשות של חשדות חמורים לפלילים (כולל אחת מדהימה בתחום הסלולר), וכעת "נרים את המסך מעוד 2 פרשיות חדשות. הפרשה השנייה ממש חדשה לחלוטין ומדהימה, כמפורט בהמשך.

זאת, כאשר הבוקר (27.3.18), משרד התקשורת "יחשוף כמה ספינים" לכלי התקשורת (שבעוורונם יבצעו Cut & Paste לספינים הללו, בלי בדיקת העובדות), בנושאים צרכניים חשובים, שיימסרו ל"עיתונאים" במסיבת עיתונאים, במעמד שר התקשורת איוב קרא ומנכ"ל המשרד בפועל, מימון שמילה (בתמונה משמאל), בנושאים דוגמת: "הסרת החסמים על ייבוא מוצרים מחו"ל (בהם רכיבי תקשורת אלחוטיים) וחשיפת דו"ח פניות הציבור לחברות התקשורת לשנת 2017".

ואלה 2 הנושאים שנחשפים היום:

א. משרד התקשורת מחזק את טענותינו (וטענת סיני ליבל) בנושא ההחלטה הבלתי חוקית של שלמה פילבר לצמצם את שעות הפעילות של מוקדי חברות הסלולר.
באופן מפתיע, עלו בשבוע החולף לאתר משרד התקשורת תוצאות שימוע בעניינים צרכניים, שהוסתרו עד היום היטב. לכן שלחנו אתמול למשרד התקשורת את השאלה הדחופה הבאה:
"ביום 18.3.18 עלה לאתר משרד התקשורת מסמך עם הכותרת: "שימועים ציבוריים: סבב נוסף של תיקון רישיונות רט"ן ורישיונות אחודים בנושאים צרכניים". המסמך עצמו כאן.
המדובר במסמך, שהתאריך עליו הוא 2.2.16 (כלומר: מלפני יותר משנתיים). בבדיקת "מאפייני המסמך" עולה, שהוא אכן בן שנתיים.
יש איזה הסבר מתקבל על הדעת למה המסמך הזה הוסתר מהציבור במשך שנתיים?
האם זה לא בא במקרה אחרי החשיפות שלנו בנושא "שעות הפעלת מוקדי חברות הסלולר" (למשל: כאן, כאן, כאן וכאן), כשהמסמך הזה בא למעשה לחזק את הממצאים שלנו בנושא, שהצביעו במפורש על כך, שמדובר בהחלטה החשודה בפלילים (ומגובה במסמכים ברורים ביותר), שהתקבלה אישית ע"י המנכ"ל "עד המדינה" שלמה פילבר??"

תגובה טרם קיבלנו. ככל שנקבל תגובה, נעדכן בהתאם. אין מה להיות במתח, הסיכויים שנקבל תגובה הם סביב האפס, למרות שיש דובר חדש למשרד התקשורת.  

למי שפספס את סדרת החשיפות שלנו, המסמך, שנחשף כעת, מוסיף עוד ראייה לסדרת הראיות שחשפנו (מצויות בלינקים בשאלה מעל), שבהן הוכח "שחור על גבי לבן" בכתובים, ששלמה פילבר, על דעת עצמו ובניגוד לצוות המקצועי, שעסק בשימועים הצרכניים הללו, החליט לתת הטבת ענק לפלאפון (חברה של שאול אלוביץ'), לפי בקשת פלאפון, שראשיה נפגשו המון פעמים עימו ועם שמילה מימון, בדיוק אותה תקופה, אבל מכורח הנסיבות, נתן זאת לכל חברות הסלולר.

מה שחשוב במסמך שנחשף כעת הוא במה שאין בו. אין בו הורדת שעות הפעילות של מוקדי השירות של חברות הסלולר מ-13 שעות ל-10 שעות, נושא שהוכנס כמה חודשים לאחר מכן, בעורמה ובכוח ע"י "עד המדינה" שלמה פילבר, במהלכים שחשפנו ופרסמנו בהרחבה. כמעט כל סעיפי הרפורמה הצרכנית הענקית הזו לא מומשו עד היום, בגלל דחיות חוזרות ונשנות של שמילה מימון (סה"כ 5 דחיות עד היום), לפי בקשת החברות, שביקשו "לא להעיק עליהן בהוצאות". לעומת זאת, הורדת שעות פעילות מוקדי השירות נכנסה לתוקף באופן מיידי בינואר 2017. כך, "הרפורמה הצרכנית" הזו, הפכה בידי ראשי משרד התקשורת ל"רפורמה לרמיסת הצרכנים ולהעשרת הכיס של בעלי חברות הסלולר, ע"י 'מתנה' ענקית, באדיבותו הרבה של שלמה פילבר". 

המדובר ב"מתנה" בשווי של מאות מיליוני ש"ח לכל חברות התקשורת לשנה, על חשבון רמת השירות לציבור.

למרות "שברור כאור השמש", שמדובר בהחלטה בלתי חוקית, משרד התקשורת בראשותו של השר איוב קרא והמנכ"ל בפועל שמילה מימון לא עושים דבר וחצי דבר, כדי לתקן את העוול הצרכני המחפיר, הבלתי הגיוני והבלתי חוקי הזה. 

ב. קנס ענק על חברת "סאטלינק תקשורת" וחשיפה איך זה קשור ל"תיק 4000":
אם לא שמעתם על דבר כזה, זה סימן, ששמילה מימון הצליח להסתיר את זה היטב מהציבור. עד היום. 

כל תהליכי הטלת קנסות ("עיצומים") במשרד התקשורת נוהלו מאז תחילת העשור |(מועד בו שמילה מימון התמנה בתרגיל של עדן בר טל לסמנכ"ל בכיר לפיקוח ואכיפה), בכאוס בלתי חוקי אחד ענק, שחשפנו בעבר המון פעמים, למשל במאמר כאן: "חשיפת התחמונים, השקרים והזיופים מאחורי מנגנון הטלת הקנסות של המנכ"ל". יש עשרות כתבות כאלו באתר. לכן, הידיעה, שעלתה בסוף השבוע החולף לאתר משרד התקשורת, מייד עוררה את חשדנו. לא טעינו. זה "מסריח מכאן ועד הירח". 

לכן, שלחנו אמש למשרד התקשורת את השאלה הדחופה הבאה: 
"ביום 22.2.18 (לכאורה) עלתה לאתר משרד התקשורת ההודעה הבאה: "עיצום כספי על חברת סאטלינק תקשורת בע"מ בגין הפרת רישיונה בנושא העברת שליטה ללא אישור". בהודעה, שלא פורסמה בשום מקום, מלבד באתר המשרד, נאמר כך:
"משרד התקשורת הטיל עיצום כספי בסך 360,940 ₪ על חברת סאטלניק בגין הפרת רישיונה בנושא העברת שליטה ללא אישור". פרוטוקול הדיון של "הוועדה המייעצת לעניין עיצומים כספיים" מצוי כאן.
מפרוטוקול הדיון עולה, שהוא התקיים ב- 28.11.17, לפי הכותרת שלו. אולם, בבדיקת "מאפייני המסמך" מופיע שהוא חובר ב- 20.3.18 (מצ"ב צילום) והדיון היה ב-27.11.17.
צילום מסמך
כלומר:
1) ההודעה לא עלתה לאתר משרד התקשורת ביום 22.2.18 כמו שכתוב באתר, אלא רק לאחר התאריך המצוי ב"מאפייני המסמך", שהוא 20.3.18.
2) מדובר בדיון, שנערך אולי ב-27.11.17, או אולי ב-28.11.17, אבל בכל מקרה, הוא מתפרסם ברבים 4 חודשים אחרי הדיון. הכיצד?
3) בעיון בתוכן המסמך ובפרסומים באינטרנט עולה, שההפרה של תנאי הרישיון של סאטלינק תקשורת הייתה במחצית 2015 (ליתר דיוק, ההודעה נמסרה לבורסה ב- 6.6.15), אולם שום דבר לא נעשה כנגד ההפרה הזו של הרישיון ב-2015, מאז ועד היום, מהסיבה המאוד פשוטה: מדובר בעסקה של שאול אלוביץ'. סאטלינק הייתה חברה מקבוצת יורוקום של שאול אלוביץ', בעל השליטה בבזק, "המככב" כיום ב"תיק 4000".
למה משרד התקשורת שתק עד היום??

למה העובדה, שמדובר בשאול אלוביץ', הוסתרה מחברי הוועדה, שדנו בנושא (או שהם ידעו על כך, אך זה לא מוזכר בפרוטוקול, אפילו לא ברמז)?
4) בעיון בפרוטוקול עולה, שלקח למשרד שנה לחקור את ההפרה הזו (למרות שלא היה מה לחקור, החברה הודתה בעבירה מייד. והנה מה שכתוב בפרוטוקול: "טל אופק [חברת הוועדה, נציגת ציבור]: "דוח הפיקוח יצא כמעט שנה לאחר ההפרה? – דניאל בנאלי [משרד התקשורת] כן. היו מספר תהליכים עד שהתגבשו תנאי ההפרה.". טל אופק (לא מרפה מהשאלה, כי הבינה ש"מורחים" אותה): "פרטי ההפרה הם די פשוטים ולמעשה אין מחלוקת עובדתית. אמנם ההסכם נחתם – ביום שישי, אך בוודאי שקדמו לו תהליכים לפני החתימה". אגב, תשובה לעניין היא לא קיבלה, מצמרת משרד התקשורת שהייתה בדיון הזה.
לכן נשאלת השאלה: אילו "מספר תהליכים" גרמו לכך, שדו"ח הפיקוח נשאר במגירה של שמילה מימון שנה? האם הוא חיכה ש"החבל סביב הצוואר" של שאול אלוביץ' יהיה מספיק הדוק, כדי להטיל קנס ענק על החברה, שהייתה בבעלותו? אולי שמילה מימון בכלל רצה שנשכח מה המעורבות שלו עם שאול אלוביץ' ועם שליחתו ויד ימינו לעניינים החשודים בפלילים, סטלה הנדלר, כמפורט כאן?
הייתכן דבר כזה?"

תגובה טרם קיבלנו. ככל שנקבל, נעדכן בהתאם. אין מה להיות במתח, הסיכויים שנקבל תגובה הם סביב האפס, למרות שיש דובר חדש למשרד התקשרות. 

למי שלא הצליח להבין את התרגילים שמופיעים בחשיפה כאן, אחזור בקצרה על השתלשלות התהליך המדהים הזה בצורה יותר מובנת לקוראים:
  • ביוני 2015 (לאחר מו"מ שנמשך כמעט שנה) שאול אלוביץ' מוכר את חברת שירותי הלוויינים שהייתה בבעלותו המלאה (לאחיו ולבנו היו אחזקות מיעוט בחברה), חברה בשם סאטלינק, בכ-19 מיליון דולרים (ברווח די יפה), למתחרה הראשית שלה בשוק הספציפי הזה: חברת RR מדיה.
  • זאת, תוך ששאול אלוביץ' מפר ברגל גסה את תנאי הרישיון של סאטלינק, תנאים הדורשים ממנו, בהתאם לחוק התקשורת, לקבל אישור מראש לכל שינוי בעלות בחברה, ממשרד התקשורת.
  • שמילה מימון, בהיותו סמנכ"ל בכיר לפיקוח ואכיפה באותה עת, מתעלם מההפרה הזו של החוק והרישיון ע"י שאול אלוביץ', בדיוק כמו שהתעלם מעשרות הפרות חוק ורישיון של שאול אלוביץ', גם בהיותו של שמילה מ"מ יו"ר מועצת הכבלים והלוויין ואח"כ במשך שנים חבר במועצת הכבלים והלויין, במיוחד בכל הנוגע למהלכים סביב בזק-YES, מה שמכונה כיום "תיק 4000". 
  • כשחברת RR מדיה, הרוכשת את סאטלינק, נתקלה בבעיה להעביר את הבעלות ברישיון של סאטלינק אליה, היא אילצה את סאטלינק (מי שנשאר ממנה) לפנות למשרד התקשורת ולבקש אישור להעברת הבעלות על החברה בדיעבד. זה קרה בסוף 2016, שנה וחצי לאחר ההפרה של החוק ותנאי הרישיון של סאטלינק.
  • סאטלינק מקבלת (כלומר: שאול אלוביץ' מקבל) משמילה מימון, או מ"עד המדינה" שלמה פילבר, אישור להעברת הבעלות כמבוקש על ידה, ובמקביל נפתח ע"י שמילה מימון תהליך של "חקירת ההפרה" שנעשתה ע"י סאטלינק (כלומר: ע"י שאול אלוביץ').
  • לא ברור מה היה לחקור כאן, שכן סאטלינק הודתה בפנייתה למשרד התקשורת בסוף 2016 שהיא "שכחה" לבקש אישור ממשרד התקשורת ולכן היא ביקשה "להלבין" את ההפרה הזו, במתן אישור בדיעבד להעברת הבעלות על החברה, מה שאכן קיבלה מיד ממשרד התקשורת (לא ברור למה. האם שר התקשורת דאז ידע ששאול אלוביץ' מקבל "אישור בדיעבד" על הפרת החוק שלו? שאלה טובה...). 
  • "דו"ח הפיקוח" על ההפרה הזו נשמר והוסתר במגירה של שמילה מימון כשנה, עד נובמבר 2017, עת מתקיים דיון להטלת קנס ענק על ההפרה הזו. בדיון בכלל לא מוזכר שהמדובר בהפרה של החוק והרישיון ע"י שאול אלוביץ'
  • הסיפור הזה עולה לאתר משרד התקשורת לפני פחות משבוע (ללא כל הודעה לציבור). זאת, לאחר שכבר עבר גם הזמן להגשת ערר לבית משפט מחוזי, על הקנס הזה. כך שהקנס הזה הוא סופי. 
  • היות וחברת סאטלינק כבר לא קיימת, מאמצע 2015, מי שאמור לשלם את הקנס הוא שאול אלוביץ' בעצמו, אלא אם נעשה כאן עוד איזה תעלול סודי ובלתי חוקי, בעניין תשלום הקנס הזה. 
די ברור לכל מי שקורא את העובדות, שאת מי שצריך להעמיד לדין בפרשה הזו, זה לא את חברת סאטלינק תקשורת

זה לא הכל. יש עוד פרשיות סביב שמילה מימון. נמשיך בכתבה הבאה.

זה לא מקרי, שחשפנו לאחרונה את התמונות המדהימות של שמילה מימון "עושה צחוק" מכולנו, בכתבה: "מנכ"ל משרד התקשורת בפועל (שמילה מימון) בטוח שהוא מעל לכל חוק ונורמה.". ככה זה מתנהל, בחסות שר התקשורת איוב קרא

  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים