Telecom News - עו"ד דינה זילבר: שלום ולא להתראות. מה עם הכפילה שלה במש' התקשורת?

עו"ד דינה זילבר: שלום ולא להתראות. מה עם הכפילה שלה במש' התקשורת?

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> עו"ד דינה זילבר: שלום ולא להתראות. מה עם הכפילה שלה במש' התקשורת?
המשנה ליועמ"ש (משפט מנהלי-ציבורי) עו"ד דינה זילבר פרשה אמש מתפקידה בלי שהועמדה לדין על כל התעלולים, שייצרה עד יומה האחרון בלשכת היועמ"ש. החסינות המוחלטת של "הקליקה" הגנה עליה. בדיוק כמו החסינות שהייתה לפורשים קודמים: עו"ד שי ניצן, עו"ד אבי ליכט, רנ"ץ רוני אלשיך, ועוד, שאיש לא בדק את מעורבותם האישית בתפירת התיקים נגד נתניהו וכל שאר התעלולים, שעשו בקדנציה שלהם, מחוץ לכל חוק ונורמה. עו"ד דינה זילבר משאירה מאחוריה את "הכפילה" שלה ויד ימינה לחלק מתעלוליה (המפורטים כאן), עו"ד דנה נויפלד, היועצת המשפטית של משרד התקשורת. חשיפת התעלול האחרון של  עו"ד דינה זילבר, שמפלה בין שר מהליכוד לשר שאינו מהליכוד.
עדכונים בסוף הכתבה
מאת: אבי וייס, 21.12.20, 11:30עו"ד דינה זילבר

הפרישה מהתפקיד אמש (20.12.20) של עו"ד דינה זילבר, בתמונה משמאל, המשנה ליועמ"ש (משפט מנהלי-ציבורי), לוותה ברעש צורמני ומקומם במיוחד, בדמות הודעת היועמ"ש, עו"ד ד"ר אביחי מנדלבליט, הודעה, שהועברה לבג"ץ ולנציב שירות המדינה, שהוא החליט לא להעמיד את עו"ד דינה זילבר לדין בגין התבטאויותיה נגד צמרת המדינה.

זאת, בנימוקים הזויים לחלוטין (תמצית הנימוקים של היועמ"ש ד"ר אביחי מנדלבליט לבג"ץ מצויים כאן, למתעניינים. המסמך המלא של התגובה של היועמ"ש לבג"ץ מצוי כאן). 

כך, עו"ד דינה זילבר מצטרפת לשורה הולכת וגדלה של בכירים במערכות אכיפת החוק במדינת ישראל, ש"תפרו תיקים" באופן חופשי, במיוחד נגד נתניהו (וגם נגד בעלי קבוצת בזק), תוך ביצוע אין ספור של עבירות, לכאורה, שלא נבדקו ולא ייבדקו, כי הם חסינים מכל בדיקה ונמצאים מחוץ לכל חוק ונורמה במדינת ישראל, תופעה, שאין ולא הייתה בשום מקום דמוקרטי בעולם. 

ברשימה המכובדת של פורשים ללא כל בדיקה של מעשיהם, נמצאים המפכ"ל לשעבר רנ"ץ רוני עו"ד שי ניצןאלשיך, עו"ד אבי ליכט (שהפך לאחר פרישתו ליועץ משפטי של בני גנץ ומפלגת "חוסן ישראל", שהפכה ל"כחול לבן"), ועו"ד שי ניצן (בתמונה משמאל). זאת, לצד עוד קציני משטרה בכירים וזוטרים ועוד בעלי תפקידים פחות מוכרים בפרקליטות. כולם "חסינים" מבדיקה מכל סוג. 

כשעו"ד אבי ליכט פרש, פרסמתי את הכתבה הנוקבת הבא: "אחד מראשי "קליקת הפרקליטים" פורש במפתיע. מה עם "התאומה" שלו?". כותרת המשנה לכתבה: "עו"ד אבי ליכט, המשנה ליועץ המשפטי לממשלה (ניהול ותפקידים מיוחדים), החליט לפרוש במפתיע מתפקידו. האם צפוי "שחר חדש" בתחום עם הליכתו? התשובה הברורה - לא. "הקליקה" מורכבת מלא מעט בעלי תפקידים, שמפוזרים בכל השירות הציבורי. אנו תקווה, ש"התאומה" שלו, היועצת המשפטית של משרד התקשורת, עו"ד דנה נויפלד, תלמד ממי שדאג לקידומה ולשתילתה במשרד התקשורת - ושתלך בעקבותיו"

אז היא (עו"ד דנה נויפלד, שהייתה, בין היתר, העוזרת הצמודה של עו"ד אבי ליכט בעברה), לא למדה מאומה מהליכתו והיא עדיין במשרד התקשורת...

כעת אנו ב"שידור חוזר" של הסרט הזה. הפעם, עם התאומה והחברה האישית (חברות רבת שנים) של עו"ד דינה זילבר, שעבדה בצמידות אליה בעת שהייתה בלשכת היועמ"ש, ושתיהן ביחד הכינו את הסדרי "ניגוד העניינים" מעוררי המחלוקת עבור רוה"מ (ובזמנו גם שר התקשורת) בנימין נתניהו. 

אם לא די בכך, עו"ד דינה זילבר אפשרה ונתנה גיבוי וחיפוי לעו"ד דנה נויפלד לפברק לעצמה היתר לעסוק בענייני סלקום \ IBC, מה שהשפיע ומשפיע בצורה מובהקת על כל מהלכי הרגולציה במשרד התקשורת בעשור האחרון, ועד הרגע הזה.

כל התעלולים האחרונים והטריים של "צמד התאומות" "זילבר - נויפלד" הונצח על ידי בסדרת כתבות החשיפה הבאות, למי שמתענייין בפרטים: וכעת אחשוף את התעלול האחרון של עו"ד דינה זילבר, שהחליטה להתנכל לשר מהליכוד (אלי כהן) בגלל שהיה בטקס השקה של שופרסל, אבל השתתפותו של השר (המפוטר) יועז הנדל (שהפך ל"יקיר הקליקה", כי הוא חלק מ"כת רל"ב - רק לא ביבי ורק לא בזק"), בהרבה השקות לא חוקיות של פריסת סיבים לבתים ברחבי הארץ, מחברות ללא רישיון לפריסת סיבים. המדובר בהשקות בהן הוא (יועז הנדל) שימש כ"פרזנטור" ומשווק בחינם של החברות הללו. זה בכלל לא הזיז לעו"ד דינה זילבר, שקיבלה מהיועמ"ש לטפל בתלונות הללו ולא טיפלה.

תלונה, שהגשתי בגלל אי הטיפול שלה והאפלייה הברורה והמתועדת באכיפה (בין שר מהליכוד לשר שלא מהליכוד, בדיוק באותו נושא), על ידה, תלונה שנשלחה על ידי לנציב התלונות - השופט בדימוס דוד רוזן, נענה בתשובה (הנמצאת כאן) שהחוק הביקורת על הפרקליטות יש בו "חור" ענק, בו המשנים ליועמ"ש לא כפופים לביקורת של הנציב, ולכן הנציב דוד רוזן לא יכול לברר שום תלונה נגד עו"ד דינה זילבר. כך יצא מתשובת הנציב דוד רוזן, שהיא (עו"ד דינה זילבר) פשוט מצויה מחוץ לכוח הכבידה של כדור הארץ ומעל לכל נורמה ומסגרת חוקית כלשהי במדינת ישראל. 

לכן, לא תתפלאו מה קרה לפנייה הדחופה שלי מ-9.12.20, כשראיתי שמועד פרישתה של עו"ד דינה זילבר מתקרב ותשובות אני לא מקבל ממנה, פניה, ששלחתי ליועמ"ש ולצמרת משרד המשפטים בזו הלשון:
"הנדון: אודה לעדכונים ולהחלטות של עו"ד דינה זילבר - המשנה ליועץ המשפטי לממשלה (ציבורי – מנהלי).
שלום רב,
1. בחודשים האחרונים הוגשו על ידי מספר תלונות ליועמ"ש בנושא: "שר התקשורת הפך לפרזנטור ומקדם שיווקי של חברות תקשורת המפוקחות ע"י המשרד שהוא עומד בראשו".

2. כל התלונות הועברו - על פי החלטת היועמ"ש, לטיפולה של עו"ד דינה זילבר, המשנה ליועץ המשפטי לממשלה (ציבורי – מנהלי).

3. התלונות הן (מספר סימוכין של היועמ"ש ומספר מסמך של ההחלטה להעביר הפנייה לטיפולה של עו"ד דינה זילבר):
א. סימוכין 72332 מ-24.6.20, מס' מסמך: 004-99-2020-014802 מ-29.6.20.
ב. סימוכין 73432 מ-17.8.20, מס' מסמך: 004-99-2020-018420 מ-17.8.20.
ג. סימוכין 75711 מ-28.10.20, מס' מסמך 004-99-2020-027220 מ-19.11.20.
ד. סימוכין 76276 מ-23.11.20. מס' מסמך 004-99-2020-027740 מ-25.11.20.

3. טרם קיבלתי כל עדכון מה הוחלט בתלונות הללו, שכן השר יועז הנדל המשיך לצפצף על הכל (ב-8.12.20 שוב היה בהשקה, טרם הגשתי תלונה, כי לא ידוע לי מה קרה עם התלונות הקודמות), לרבות צפצוף ארוך על הנחיית היועמ"ש 1.1700.

4. ממתין לעדכון."

לאחר נדנודים, קיבלתי אמש את התשובה המוזרה הבאה ממשרד המשפטים:
"שלום,
מאחר שפנייתך נעשתה ישירות לגורמים המקצועיים היא סווגה כפניית ציבור ולא כפנייה עיתונאית, ולכן אין באפשרות אגף הדוברות לתת לך מענה בעניין זה.
בברכה,
אפרת אורן
דוברת היחידות המשפטיות, אגף דוברות הסברה ותקשורת | משרד המשפטים."

אם לא הצלחתם להבין את התחכום בתשובה הזו ממשרד המשפטים, אז הנה תרגום לעברית קלה: היות ואנו ממילא לא נענה לך, אז אנחנו מושכים זמן, עד שאתה וכולנו נשכח, שעו"ד דינה זילבר בכלל הייתה במשרד המשפטים. אז החלטנו להעביר את הפנייה שלך למסלול "פניות הציבור" (ולא מסלול מענה מהיר לעיתונאים), מסלול שמשמעו: יש לנו כעת המון זמן להשיב לך, אם בכלל. זאת, כי על פי החוק (כאן) יש לנו 45 יום כדי להשיב לפנייה שלך, שהיא כעת מסווגת בגדר "פניות הציבור". 

גאונים. 

לסיכום:
כפי שכבר כתבתי לא אחת בעבר, הפארסה המדהימה הזו, שנקראת תיק 4000 (בשונה מתיק בזק), מזמן הייתה אמורה להיסגר ואת מי שיש להעמיד לדין - זה את אלה שקשרו קשר ליצור ולפברק את ההתנקשות המשפטית הזו

יש לנו כאן חשד, לכאורה, לתכנון "הפיכה שלטונית" באמצעות "פיברוק תיק", שקרים, בידוי ראיות, המצאת ניגודי עניינים שלא היו ולא נבראו לנתניהו, ע"י בעלי תפקידים בכירים ביותר במערכת המשפטית - שבעצמם "שקועים עד צוואר" בניגודי עניינים מחרידים ועוד, שזה אוסף אדיר, לכאורה, של עבירות הקיימות בספרי החוק של מדינת ישראל.


תמוה ומזעזע, שלא נמצא ולו "צדיק אחד בסדום", שיש לו דיעה שונה, בקשר לתיקים הללו, בפרקליטות מיסוי וכלכלה ת"א, או בלהב 433, או בלשכת היועמ"ש וצמרת הפרקליטות בי-ם. ללא ספק, זו "תסמונת יום כיפור" של גורמי האכיפה בישראל, שיוצרים חוקים יש מאין ותקדימים עולמיים. זה "דגל שחור" לשלטון החוק והצדק, במדינה האמורה להיות דמוקרטית. 

הליכתה של עו"ד דינה זילבר בלי שהיא הועמדה לדין על שלל העבירות, לכאורה, שהיא ביצעה, בגיבוי וחיפוי מלאים של היועמ"ש, הממונה עליה, היא אות קלון למדינת מישראל בכלל ולמערכת הצדק (שאין) במדינת ישראל. 

 
DISCRIMINATION FREE
 
עדכון 24.1.21גיא לוי פרסם כאן פוסט (כותרת בלבד): "נורית ליטמן, הפרקליטה האחראית המלווה לכל תיקי נתניהו מהיום הראשון, פורשת מתפקידה באופן מפתיע.
נורית ליטמן היא זו שהיתה אמורה לפקח על כל התהליך המשפטי מבחינת הפרקליטות והפעילה מתחתיה צוות של פרקליטים שיפקחו על החקירה." מומלץ לקריאה. עוד חברה ב"קליקה" הלכה הביתה. 

עדכון 15.2.21
אאלי ציפורי צייץ כאן לגבי עו"ד דינה זילבר (בתמונה למעלה): "מביך: דינה זילבר רק פרשה עם פנסיה תקציבית של 40-50 אלף שקל בחודש בגיל 50 (חבילה של כ-15-20 מיליון שקל) וכבר מקבלת תכנית שבועית בגלי צה״ל. כאילו אין מספיק שופרות של הפרקליטות ושל החונטה המשפטית בתשקורת..."

ב. ח"כ אריאל קלנר צייץ כאן: "בתיק 4000 מאשימים את ראש הממשלה שנתן הטבות כשוחד, למרות שלא קיבל כלום וכל מה "שנתן", עבר אישור של כל הגורמים המקצועיים והמשפטיים.
דינה זילבר, לעומת זאת, מנעה רפורמות בגלי צה"ל בטיעונים מופרכים לאורך שנים. היום פורסם שקיבלה תוכנית ברדיו. מה זה אם לא שוחד? הגשתי תלונה במשטרה."

עדכון 19.2.21: פורסם כאן ב"קול חי" (כותרת בלבד): "בג"ץ לראה"מ: דורשים תשובה על התנגדותך להסדר ניגוד העניינים.
בתום הדיון בעתירת "התנועה לאיכות השלטון" נגד ראה"מ, הוציא בג"ץ צו על תנאי המורה לראה"מ לנמק מדוע הוא מתנגד להסדר ניגוד העניינים המורחב שכפה עליו היועמ"ש. בנוסף הורה בג"ץ לראה"מ והיועמ"ש להשיב מדוע מתעכבים מינויים בשירות הציבורי, למרות תקופת הבחירות."

עדכון 21.2.21פורסם כאן הפרוטוקול של הדיון בבג"ץ בנושא הסדר ניגודי העניינין של נתניהו. מדובר בדיון הזוי ביותר ומנותק מכל מציאות בבג"ץ, בעניין ניגוד העניינים לא רק של נתניהו, אלא גם של השר אוחנה. זה מה שמעסיק את השופטים בבג"ץ, כבר כמה דיונים, שטרם הסתיימו (גם הדיון הזה טרם הסתיים ויהיה לו דיון המשך). פשוט לא ייאמן, לאן היועמ"ש מנדלבליט (בעקבות דינה זילבר) גרר את שופטי הבג"ץ וסוללת עורכי הדין שעוסקים בנושא, כולל העותרים הרבים. 
אין נבנה הסדר ניגוד העניינים ההזוי הזה לנתניהו ומי עומד מאחוריו, יש בכמה חשיפות שפרסמתי, למשל: https://bit.ly/DanaNoyfeld.

עדכון 11.12.22:  אֱמֶת מֵאֶרֶץ תִּצְמָח וְצֶדֶק מִשָּׁמַיִם נִשְׁקָף: כמה משפטנים שלחו את המסמך המצ"ב, המדבר בעד עצמו לגבי הרעיון ההזוי לתת באמצעות "תפירת מכרז" מינוי קבע לעו"ד דנה נויפלד כיועצת משפטית למשרד הבריאות. 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים