Telecom News - צפצוף שר התקשורת על החלטת היועמ"ש הרסה את הפעלת הדומיין ".ישראל"!

צפצוף שר התקשורת על החלטת היועמ"ש הרסה את הפעלת הדומיין ".ישראל"!

דף הבית >> פורומים וביטקוין >> Web 2.0/3.0 >> צפצוף שר התקשורת על החלטת היועמ"ש הרסה את הפעלת הדומיין ".ישראל"!
חשיפת מה ששר התקשורת יועז הנדל מסתיר מהציבור, כדי להגן ולחפות על מהלכים לא חוקיים של המנכ"ל הפורש נתי כהן, שהוביל במסמכים מוסתרים לכך, שהמהלך לדומיין חדש למשתמשי האינטרנט בישראל בשם ".ישראל" נתקע ולא הופעל ב-ICANN (ארגון האינטרנט העולמי). חשיפת מסמך סודי נוסף של המנכ"ל, שהוסתר מהציבור. 
מאת: אבי וייס, 25.8.207, 07:30חה"כ יועז הנדל

מזה שנים, מנכ"ל איגוד האינטרנט הישראלי, עו"ד יורם הכהן, מחפש מקור הכנסה חדש לאיגוד האינטרנט הישראלי, איגוד הנמצא בצרות כלכליות עם קרוב לאפס חברים, ובתחילת 2017 עלה הרעיון לפתוח דומיין ("שם מתחם") חדש של ".יל", כדומיין שיחליף בהדרגה את הסיומת האנגלית המקובלת עד היום בישראל: "co.il", כשם המתחם של ישראל.

הרעיון הזה קומם רבים (למה שהאיגוד ינהל זאת בלי מכרז בלי בסיס חוקי?) ובסוף הרעיון הוכשל גם ע"י "ועדת השמות הממשלתית", וגופים נוספים, שהתנגדו לסיומת הזו.

משרד התקשורת תמך בחשאי במהלך והסתיר זאת היטב, עד שחשפנו את התמיכה הזו, שנעשתה ע"י המנכ"ל דאז (ו"עד מדינה" בהווה) שלמה פילבר, בכתבה: "חשיפת אישור שניתן לאיגוד האינטרנט כדי "לעשות קופה" מדומיין עברי חדש". 

בתקופה אחרי הדחת שלמה פילבר ולפני מינוי מנכ"ל חדש, התחמק שמילה מימון, בהיותו מנכ"ל בפועל, לגמרי מהתעסקות בנושא (מכתבו מצוי כאן). כך, שהנושא הזה הוקפא לכמה חודשים. 

אחרי הכישלון הזה, בהרצת שם המתחם החדש ".יל", מנכ"ל איגוד האינטרנט, עו"ד יורם הכהן, לא התייאש והחל לקדם במרץ את הסיומת ".ישראל" והפעם זכה בתמיכה גורפת של מנכ"ל משרד התקשורת נתי כהן, שהחליף גם את שלמה פילבר וגם את שמילה מימון שהיה מנכ"ל בפועל אחרי אחרי פילבר. כ"כ קיבל הסכמת "האקדמיה ללשון" שהתנגדה קודם לכן לסיומת ".יל" והסכימה לסיומת ".ישראל".

המהלך הזה הוסתר היטב מהציבור והוביל לכך, שראשי המשרד (המנכ"ל נתי כהן והשר איוב קרא), פשוט שיקרו לכנסת, לממשלה ולציבור בנושא, כפי שחשפתי במאמר: "מדוע משרד התקשורת שיקר לכנסת, לממשלה ולציבור בנושא "שמות מתחם"?".

בעקבות חשיפת מסכת השקרים, צמרת המשררפי הוידהד הבכירה קיבלה אזהרה ישירה ואישית בנושא (את האזהרה הראשונה קיבל איוב קרא, אבל בינתיים התחלף השר, והשר, שקיבל שוב את האזהרה, היה דודי אמסלם).

האזהרה באה גם מחברת שירותי האינטרנט דומיין דה נט, שמזה שנים רושמת שמות מתחם בעברית ב- ICANN (ארגון האינטרנט העולמי), כרשם דומיינים מוסמך, וגם מוותיקים באיגוד האינטרנט ומבכירי משרד התקשורת דוגמת רפי הוידה, (בתמונה משמאל), רועי שלומי וגם מאתר Telecom News, כמפורט בכתבה: "הסתבכות בתחום הדומיינים. חשיפת התראה לפני תביעה לשר התקשורת".

איגוד האינטרנט פעל רבות לקדם את הדומיין החדש ".ישראל", בלי לדווח על הסיוע הרב, שקיבל בסתר, ממנכ"ל משרד התקשורת, ופעילות האיגוד פורסמה במאמר תחת הכותרת: "בקרוב: כתובת מלאה בעברית לאתרי אינטרנט ישראליים עם הסיומת ".ישראל"."

אולם, מה שנעשה בסתר ובניגוד לחוק, אין לו סיכוי להצליח. זה היה די ברור בכתבות שלי, בכל מהלך החשיפות שלי ושל רפי הוידה, שמלווה את הנושא הזה שנים רבות.

האזהרה, שנשלחה לשר ולמנכ"ל, הובילה לכך, שהמנכ"ל הפורש, נתי כהן, עבר ל"פעילות מחתרתית" מוחלטת בנושא וקיבל החלטות ללא כל דיונים, פרוטוקולים ועקבות.

אולם, המסמך הכי חשוב בחתימת ידו יצא בטעות לאור (כאן), דרך "חוק חופש המידע" לבקשת רועי שלומי וחשפנו מסמך חשוב זה ברבים, מה שעורר סערה בקרב העוסקים בתחום.

את פעילותו המחתרתית של המנכ"ל נתי כהן חשפתי במלואה במאמר: "חשיפת הפעילות ללא בסיס חוקי של מנכ"ל משרד התקשורת בתחום הדומיינים!."

החשיפה הזו בכלל לא הזיזה לנתי כהן, משום שהוא קיבל גיבוי וחיפוי מלאים מהשר יועז הנדל, (בתמונה למעלה משמאל).

בינתיים, רפי הוידה, שפנה ליועמ"ש בנושא, קיבל תשובה מאוד ברורה וחדה מהיועמ"ש בנושא, שעיקרה נראה בתצלום כאן:
מסמך היועמ"ש

אולם, השר יועז הנדל החליט לצפצף גם על החלטת היועמ"ש ולתת גיבוי למה שנתי כהן עשה ועושה.
חשפתי זאת במאמר: "שר התקשורת החליט לצפצף על החלטת היועמ"ש כדי לחפות על המנכ"ל הפורש.

כך, השר יועז הנדל, שמתיימר להיות כטענתו בין אלה ה"שומרים על שלטון החוק בישראל ומגינים על היועמ"ש", חבר מפלגה, שחרטה על דגלה את "מניעת הפגיעה במוסדות מערכת המשפט ובמיוחד היועמ"ש", עושה בדיוק את ההפך: החליט לעבור על החוק בכבודו ובעצמו ולצפצף בלי למצמץ על החלטת היועמ"ש, ד"ר אביחי מנדלבליט, בנושא הדומיינים. זאת, כדי לחפות ולגבות את המנכ"ל הפורש, נתי כהן, שהוציא מכתב סודי, לא חוקי בחתימת ידו בתחום הדומיינים, מכתב, שנחשף על ידי. 

בנוסף, השר יועז הנדל הסתיר את מעורבותם של עוד בעלי תפקידים בכירים במשרד בשערורייה אתי שמואליהזו. למשל, את מעורבותה של אתי שמואלי, (בתמונה משמאל), מנהלת אגף הנדסת תקשורת במשרד התקשורת.

חשפתי זאת במאמר: "שר התקשורת מסתיר עשרות מסמכים (ב"עידן השקיפות") שיכולים להפילו!" (בסעיף 3). 

וכעת להתפתחות החדשה. 

כנראה ב-ICANN (ארגון האינטרנט העולמי) קראו את החשיפות שלי, ולכן החליטו להקפיא את הסיומת ".ישראל" ולא לאפשר שימוש בה, כמופיע בהודעה הזו (2 תצלומים):
ICANN

ICANNN IANA

לכן, ביום 20.8.20 שלחתי את סדרת השאלות הדחופה הבאה לשר התקשורת, יועז הנדל, למנכ"לית המשרד, לירן אבישר בן-חורין, בזו הלשון:
הנדון: קידום נושא סיומת שם מתחם: .ישראל. 
שלום רב,
1. בהמשך להחלטת היועמ"ש (ממחלקת ייעוץ וחקיקה, שענתה בשמו) המצ"ב, החלטה, שנותחה כאן, עולה, על פי עיון באתר רישום שמות המתחם העולמי של ICANN, ששמו IANAכאן, כמופיע ב-2 התצלומים המצ"ב, שם המתחם (דומיין) .ישראל נרשם ב-IANA ביום 16.6.20, אבל שם מתחם זה לא הוקצה (Not Assigned) לשום גוף, בהיעדר גוף ממשלתי רשמי בישראל, שיכול לבצע הסכם עם ICANN בנושא זה.

2. אני חוזר על המלצתי לקבוע את האחריות של מדינת ישראל על הנושא הזה ולהעביר את הצעת החוק המצ"ב בממשלה ובכנסת (המחבר: רפי הוידה, לשעבר מ"מ המדען הראשי במשרד התקשורת).

3. לאור המצב הנוכחי, בו הנושא תקוע ללא כל תזוזה ופתרון, אין מנוס לדעתי, בהידברות מתאימה עם משרד המשפטים\היועץ המשפטי לממשלה, במטרה להסדיר את תחום שמות המתחם בישראל. כך, שהמדינה תפעל בהקדם, למנות מפעיל מוסמך וראוי להפעלת המרשם הלאומי של שמות המתחם בסיומת ישראל בעברית ובאנגלית, תוך ביצוע הליך חוקי וראוי לבחירתו ומתן פרסום רשמי לבחירתו.

4. אודה להתייחסות השר לנושא זה."

תגובה לא קיבלתי. לא שלא ניסיתי וחזרתי וניסיתי. ככל שאקבל תגובה אעדכן בהתאם.
קוראינו כבר יודעים, שתגובה לא אקבל. די ברור למה (זה גם מוסבר בהרחבה בנספח א' כאן). 

הסיפור הזה לא נגמר. עוד מסמך סודי נחשף.

ממש בימים האחרונים הצלחתי לחשוף מסמך חשוב נוסף של המנכ"ל, נתי כהן, המסמך נמצא כאן במלואו, מסמך, שכרגיל הוסתר היטב על ידו וע"י השר, יועז הנדל, מהציבור.

המסמך הוצא על ידו ב- 23.6.20 בעת שכבר היה ב"חפיפה" להעברת תפקיד המנכ"ל ללירן אבישר בן-חורין. כך, שקשה להאמין, שהיא לא ראתה את המכתב הזה, טרם הוצאתו, כי היא הייתה כבר בלשכת המנכ"ל.

במרכז המכתב של נתי כהן יש 2 סעיפים מאוד מוזרים והנה התצלום של הסעיפים הללו, שסותרים אחד את השני:
מכתב נתי כהן

לכן, ביום 20.8.20 הוצאתי  את סדרת השאלות הדחופה ביותר הבאה לשר התקשורת, יועז הנדל, למנכ"לית המשרד, לירן אבישר בן-חורין, בזו הלשון:
"הנדון: מכתב נוסף של המנכ"ל, שהוסתר עד היום, בנושא סיומת שם מתחם: .ישראל.
שלום רב,
1. בהמשך להחלטת היועמ"ש (ממחלקת ייעוץ וחקיקה, שענתה בשמו) כאן, החלטה, שנותחה כאן, מתגלה כעת, שממש מספר ימים לפני סיום תפקידו, מנכ"ל המשרד היוצא - נתי כהן הוציא תחת ידו את המכתב המצ"ב, שבו הוא מבצע "גלגול לאחור" ממכתבו הקודם (כאן), שגם הוא הוסתר היטב מהציבור עד שנחשף, ומעלה טיעון והיפוכו - במסמך אחד:
א. המשרד לא עוסק בשמות מתחם.
ב. אבל בכל זאת המשרד הוציא מסמך בתחום שם המתחם .ישראל, לבקשת איגוד האינטרנט...


2. אני מבין, שהסתרת המסמכים הללו (שאין בהם שום דבר סודי, מלבד חשיפת הקשרים המוזרים והלא ברורים, בין המנכ"ל של המשרד למנכ"ל איגוד האינטרנט), הם במסגרת "מדיניות השקיפות", שהכריז עליה השר, וכמה פעמים.

3. היות וכעת המנכ"ל לשעבר נתי כהן מודה בעצמו בחתימת ידו, שהמשרד לא עוסק בשמות מתחם, מהיעדר סמכות חוקית, מדוע שבקשתי הקודמת (המצויה כאן) על כך, שהשר יורה על ביטול המכתב הקודם של המנכ"ל ל-ICANN, לא תמומש לאלתר?

זאת, היות והמסמך של המנכ"ל ל-ICANN הוצא בחוסר סמכות, בהליך חשאי ולא מתועד, ללא כל שימוע או איזה הליך ציבורי ידוע, כנגד החלטת היועמ"ש ובניגוד מוחלט למסמך מדיניות השר (סעיף 5.3), מסמך, שעדיין בתוקף.

4. אודה להתייחסות השר לנושא זה."

תגובה לא קיבלתי. לא שלא ניסיתי וחזרתי וניסיתי. ככל שאקבל תגובה אעדכן בהתאם.
קוראינו כבר יודעים, שתגובה לא אקבל. די ברור למה (זה גם מוסבר בהרחבה בנספח א' כאן). 

שר התקשורת, יועז הנדל, והמנכ"לית, לירן אבישר בן-חורין, כנראה סבורים, שהם יכולים להמשיך בשיטת חסמב"ה (ר"ת: חבורת סוד מוחלט בהחלט), לצפצף על החלטות היועמ"ש, לפעול בחוסר שקיפות מוחלט, לזלזל בהחלטות מדיניות כתובה של שר תקשורת קודם ולצפצף על חוקי מדינת ישראל, והכל יהיה סבבה, "כאילו כלום" ושהכתם הזה "ירד בכביסה".

הם פשוט טועים. 

SECRET FREE

 
עדכון 25.8.20, 10:00: התלונה ליועמ"ש בנושא "שמות המתחם" עודכנה (כאן) לאור החשיפה החדשה. אישור קבלת התלונה המעודכנת - כאן.

עדכון 14.9.20: היועמ"ש החליט להעביר את התלונה לטיפולו של עו"ד מאיר לוין - משנה ליועמ"ש (משפט כלכלי) - כאן 
 
Bookmark and Share
+ שלח משוב


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
 

23.5.24 - Google Cloud Summit 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים