Telecom News - רשות התחרות ממשיכה להרוס את פריסת תשתיות הסיבים ומדרדרת את ישראל

רשות התחרות ממשיכה להרוס את פריסת תשתיות הסיבים ומדרדרת את ישראל

דף הבית >> חדשות >> חדשות השוק הקווי >> רשות התחרות ממשיכה להרוס את פריסת תשתיות הסיבים ומדרדרת את ישראל
במקום לדאוג, שתושבי ישראל, שמסוגרים בבתים כמה חודשים בגלל מגפת הקורונה, יקבלו רוחבי פס טובים גם מבזק, הרשות לתחרות מטפלת בשטויות, שלא בתחום אחריותה, וממשיכה בלי הרף להתנכל לבזק ובכך דוחה את האפשרות לפריסה מסיבית של סיבים לבתים בישראל.
ביזיון של רשות לתחרות, שמחסלת שוב ושוב את התחרות בתחום הקווי, בשירות של בעל אינטרסים אחד. פאשלה משפטית שטרם הסתיימה.

עדכונים בסוף הכתבה.
מאת: אבי וייס, 4.5.20, 09:30מיכל הלפרין

ניתוח: בחודש האחרון ישראל הידרדרה עוד 2 מקומות בטבלה העולמית (ראה בתצלום כאן) למקום 37 בטבלה העולמית בחיבורים הקוויים לאינטרנט.

הנפילה המתמדת הזו היא לא מקרית. היא פרי באושים של פקידים בכירים בשירות הממשלתי, שעובדים בשירות של הבעלים של קבוצת סלקום \ IBC כדי להכות את בזק ולמנוע מתושבי ישראל לקבל פס רחב מספק ויציב, שהם כל זקוקים לו מאז תחילת תקופת מצב החירום, שנמשכת ממרץ 2020 ועד רגע זה.  

כך, הרשות לתחרות בראשותה של הממונה על התחרות, מיכל הלפרין, (בתמונה משמאל), ניצלה את תקופת החירום כדי להמשיך ולהתנכל לאינטרסים של הציבור, ומיכל הלפרין עשתה בדיוק הפוך ממה שמצופה ממנה כעובדת ציבור בכירה, שאמורה להיות עצמאית ואמורה לפעול רק לטובת האינטרסים של הציבור.

להזכיר: מיכל הלפרין חתמה על מסמך, שאין בו אפילו עובדה אחת נכונה, מסמך המבוסס על בסיס משפטי רעוע ביותר ובלתי חוקי בעליל, שבגללו חברת בזק חטפה קנס של 30 מיליון ש"ח והמנכ"לית של בזק לשעבר סטלה הנדלר,סטלה הנדלר (בתמונה משמאל), חטפה קנס אישי של חצי מיליון ש"ח. יצויין, שהקנסות הללו כבר שולמו. 

את הפרשה האומללה, הבלתי חוקית והמזעזעת הזו חשפנו בכתבה: רשות התחרות ומשרד התקשורת הרסו את האפשרות לפריסת סיבים לבתים!.

זה היה ב-2019.

המהלכים, שנדונו ברשות לתחרות במסגרת הקנסות הללו, שהוטלו ב-2019, אירעו בשנים 2015-17. 

מאז, מצבה של ישראל רק הלך והידרדר בתחום הפס הרחב, והרשות לתחרות בשלה: ממשיכה באותו מסלול פעילות בשירות של האינטרסים של קבוצת סלקום \IBC, כשגרוע מזה, הרשות לתחרות קבעה בהחלטותיה דבר חסר כל בסיס חוקי כאילו "בזק היא מונופול מוכרז בתחום תשתיות האינטרנט".

בכך, גם הרשות לתחרות, גם משרד התקשורת וגם היועמ"ש הטעו את בג"ץ (שעוסק בנושא "ביטול ההפרדה המבנית" של קבוצת בזק) כאילו יש הכרזה כזו, שבזק היא מונופול בתחום תשתיות האינטרנט. זה מפורט גם ב-2 הכתבות הבאות, למי שמתעניין בפרטים של השקר הירוד והמזעזע הזה: כל ההחלטות הרגולטוריות של רשות התחרות ומשרד התקשורת, בנוגע לבזק בתחום תשתיותיה הקוויות, מאז 2004 ועד ספטמבר 2019, מבוססות של שקר והטעייה מכוונים, כולל של הבג"ץ, החלטות הגובלות ברשלנות רבתית, אם לא למעלה מזה.

הסירוב של מיכל הלפרין להודות בטעות הזו - היא פשוט בושה וחרפה לעליונות שלטון החוק במדינת ישראל וצפצוף ארוך על האינטרסים הכי בסיסיים של הציבור בישראל בכלל ושל עובדי מדינה כמוה - בפרט.

זאת, תוך רמיסת כל נורמה הנדרשת מכל עובד ציבור בישראל, על אחת כמה וכמה על בעלת תפקיד כה בכיר במנגנון הממשלתי והציבורי. 


את התוצאה של הכאוס הזה מרגישים רוב תושבי ישראל, במיוחד בתקופה החירום, שהחלה במרץ 2020.

כעת, מגיע הקטע הכי הזוי. בתקופת החירום שבה אנו מצוים, במקום להתעסק בהסרת חסמים לפתיחת השוק הקווי לתחרות, הרשות לתחרות ברשותה של מיכל הלפרין עושה בדיוק ההפך, נטפלת שוב לבזק (בנושא שכבר טופל בהרחבה יתרה במסגרת הקנס הקודם של ה-30 מיליון ש"ח) ומאלצת את הנהלת בזק להסכים (בכפייה בסגנון מאפיוזי), לשלם קנס נוסף של 4.2 מיליון ש"ח, על איזו שטות הנקראת "גלגול סיבים", נושא מקצוע נטו די מסובך, שנמצא כל כולו במגזר של משרד התקשורת ומהנדסי תקשורת המתמחים בתחום פריסת סיבים (מה שאין ידע כזה ברשות התחרות).

הלחץ המסיבי החוזר של הרשות על בזק ומנהליה, זה מה שהוביל גם את משרד התקשורת לקבל אף הוא סדרת החלטות מוטעות המפורטות בעשרות כתבות באתר ואביא כאן רק 3 כתבות לדוגמה (למתעניינים בפרטים): וכעת אענה בקצרה על כמה שאלות, שעולות בעקבות הצעד הטרי של הרשות לתחרות כנגד בזק בעניין דיווחי "גלגול הסיבים" (ההודעה המלאה של בזק לבורסה בנושא נמצאת בנספח א' כאן למטה):
  1. למה בזק הודתה והסכימה לשלם 4.2 מיליון ש"ח קנס על אי מענה לדרישת מסירת נתונים ומסירת מידע מטעה לרשות לתחרות, בתחום גלגול הסיבים בתוך תעלות הסיבים של בזק? מפני שהסכם הפשרה הזו (שעוגן ב"צו מוסכם"), שנעשה ע"י ההנהלה הנוכחית של בזק, שלא נושאת באחריות למה שהיה בשנים בהן העבירה הזו, לכאורה, בוצעה (2018), מבטיח שלא תיעשה חקירה נוספת כנגד בכירים לשעבר של בזק (דוגמת סטלה הנדלר) ולא יוטל על הבכירים, שהיו אחראים, לכאורה, על הנושא הזה בזמנו, עוד קנס אישי ענק, מה שהרשות לתחרות התכוונה לבצע, גם מול המנהלים הללו לשעבר ובהווה בבזק. באי סיציליה איטליה יש שם לשיטה הזו של סחיטה של כסף בכפייה: מאפיוזי.
  2. למה הרשות לתחרות דרשה מבזק נתונים בתחום גלגול הסיבים? זה לא בדיוק ברור. מה שכן ברור, שהרשות לתחרות שיקרה בלי למצמץ, שבזק היא מונופול בתחום תשתיות האינטרנט ומזה נגזרו כל המהלכים הבלתי חוקיים הבאים, שאנו רואים כעת, כולל התערבות של בעלי תפקידים ברשות לתחרות, שאינם מבינים דבר וחצי דבר בתחום גלגול הסיבים. זה תחום מקצועי השייך כל כולו רק למשרד התקשורת. אכן, משרד התקשורת טיפל בנושא זה ביסודיות וביותר מקצועיות, אבל את הרשות לתחרות, בראשותה של מיכל הלפרין, זה בכלל לא עניין,.כי מיכל הלפרין רק רצתה להמשיך בקו של שירות האינטרסים של בעלי קבוצת סלקום (כולל בייעוץ שקיבלה ממי שעבדו עבור סלקום), והחליטה להמשיך, גם בתקופה החירום עקב מגפת הקורונה, להיטפל לבזק על כלום, בתחום, שבו אין מה לרשות לתחרות לחפש. יודגש, שכל פניותינו גם אליה וגם ליועמ"ש, בעניין השקרים, שעומדים בבסיס ההחלטות כנגד בזק, נענו בתשובות מתחמקות ביותר ולא לעניין, שאין לנו צורך לחזור עליהם כאן, כי הן מפורטות בכתבות הקודמות, שיש בלינקים כאן מעל.
  3. האם בהסכם עם הרשות לתחרות, הנהלת בזק של היום מודה בהטעיית הרשות לתחרות? בדיוק להיפך. בזק מדווחת לבורסה (ראה בנספח א' למטה), שהיא חתמה מול הרשות לתחרות על הקנס מסיבות אחרות לגמרי (ראה הסבר בסעיף 1 כאן למעלה), בזמן שהיא (הנהלת בזק) בכלל לא מודה,שהנהלת בזק בזמנו ידעה בזמן אמת, שהרשות לתחרות מקבלת דיווח לא נכון, לא מלא, או מטעה, בעניין גלגול הסיבים. זה מופיע במפורש גם בהסכם החתום עם ההרשות לתחרות: בזק לא מודה
  4. האם בזק תשלם כעת את הקנס המוסכם של 4.2 מיליון ש"ח? לא. ההסכם הזה בין בזק לרשות התחרות על תשלום הקנס החדש, טעון אישור של בית הדין להגבלים עסקיים, שהוא חלק מבית משפט המחוזי בירושלים. 
  5. האם בזק מתכוננת להודות באיזו עבירה שביצעה (לטענת הרשות לתחרות) בבית הדין להגבלים עסקיים? לא. בזק בהודעתה לבורסה מודיעה, שבבית הדין להגבלים עסקיים בזק תביע התנגדות גם לקנס הקודם של ה-30 מיליון ש"ח (וחצי מיליון ש"ח לסטלה הנדלר) וגם התנגדות לקנס החדש של 4.2 מיליון ש"ח בגלל סיפור "גלגול הסיבים". גם אם בית הדין להגבלים עסקיים ידחה את הערר של בזק, עדיין בזק יכולה לערער על כך לבית המשפט העליון. כך, שיהיו כאן מאבקים משפטיים לא פשוטים, שיכולים לקחת כמה שנים.
התוצאה האומללה של כל המהלכים הבלתי חוקיים הללו של מיכל הלפרין: סיבים לבתים מבזק - אין. 

לסיכום
אני חוזר שוב על מה שכתבתי בכתבות הקודמות: 
מיכל הלפריןהממונה על התחרות, אמורה לבטל בעצמה את ההחלטות הבלתי חוקיות שלה עצמה, בדבר הטלת הקנסות על בזק וסטלה הנדלר, בלי שום תלות מתי יוגש ערר על הקנסות הללו ובאם בזק תזכה או תפסיד בערר.

זה לא עניין משפטי. זה קודם כל עניין ערכי, עניין של נורמות בסיסיות הנדרשות מכל עובד ציבור ועניין של מילוי תפקידו של עובד ציבור, רק בשירות הציבור ולא בשירות של שום בעל אינטרסים אחד, שפועל נגד המתחרה שלו. 

כל זאת, בהיעדר כל בסיס חוקי, עובדתי והגיוני, למסמך הקנסות הכפול, שיצא בשגגה תחת ידה של הממונה על התחרות, מיכל הלפרין. 

זו גם תהיה תגובתי לשימוע שהרשות לתחרות פרסמה בנושא זה. 

לעניות דעתי הצנועה, אסור להשלים עם המצב שבו הנורמות של הרשות לתחרות תהינה מבוססות על תרבות של שקר, טיוח של השקר, סחיטה של קנסות בשרירות לב ופעילות בשירות של אינטרסים זרים, אנטי ציבוריים ואנטי צרכניים. 


נספח א'
הודעת בזק לבורסה מיום 3.5.20:
הודעת בזק לבורסה
 

עדכון 5.5.20: במענה להתייחסות שלי לרשות לתחרות, קיבלתי את המענה הבא:
"מר וייס שלום רב,
בהתאם לסעיף 50ב(ד)(1( לחוק התחרות הכלכלית, כל אדם העלול להיפגע מן הצו המוסכם וכן ארגון צרכנים או איגוד עסקי, מוזמן להביא את טענותיו בקשר לצו בפני הממונה על התחרות.
ככל שבכוונתך להביא את טענותיך באופן רשמי בפני הממונה על התחרות, נבקשך להצביע תחילה כיצד הנך נפגע, פגיעת הגבל עסקי, כתוצאה מהצו המוסכם וכן להעביר את טענותיך במכתב מסודר.
בברכה
דנה טירנגל
עו"ד, ראש צוות, מחלקה משפטית, רשות התחרות". 

מייד השבתי לה כדלהלן:
"שלום רב,
בהתייחס לשאלתך, אני וכך גם כל קוראי טלקום ניוז (כ-200 אלף) נפגעים ישירות מכך שצעדי הממונה הובילו ישירות לכך שאיש מאתנו לא יכול לקבל אפילו לא 200 מגה מבזק, גם 100 מגה מבזק זה חלום (במציאות זה כחצי מזה).
בעוד שמהוט אנו יכולים לקבל 500 מגה בכל מקום שהוט פרוסה בו (כ-95% מהמדינה ובשאר המדינה דרך הוט מובייל בקצבים עד 200 מגה) ומסלקום, IBC ופרטנר אפשר לקבל עד 1 גיגה, באזורים שהן פרסו סיבים לבתים.
זו מציאות לא סבירה ולא הגיונית, גם לא חוקית, בכל היבט שלא נבחן זאת.
מצ"ב תגובתי המלאה שוב, הפעם בקובץ PDF
בברכה, אבי וייס." 

עדכון 26.7.20: בזק דיווחה לבורסה (כאן) שבית הדין להגבלים עסקיים אישר את הצו המוסכם (של תשלום הקנס ע"י בזק). במקביל, פורסמה הודעת הרשות לתחרות בנושא (כאן וכאן).
ההחלטה המלאה של שופט בית הדין לתחרות נמצאת כאן - למתעניינים. 

עדכון 24.5.21: פורסם כאןמיכל הלפרין הודיעה כי תפרוש חצי שנה לפני תום כהונתה.
לאחר הדו"ח הקשה של מבקר המדינה, שהטיח בה ביקורת חריפה, הממונה על התחרות פורשת מהתפקיד"
כמו שנאמר: "ברוך שפטרנו מעונשה של זו". 

עדכון 25.10.23: המחדל של רשות התחרות מקבל כעת גיבוי מחפיר מבית המשפט, מה שמראה שהמערכות הללו רקובות, מבצעות חתרנות נגד הציבור ונגד חוקי המדינה, מצפצפות על כל נורמה משפטית ולא מעניין אותן בכלל האמת. פורסם כאן ב-ICE (כותרת בלבד): "בזק משלמת ביוקר: זו הסיבה שתפרד מ-30 מיליון שקל.
בית הדין לתחרות ביטל את הערר שהגישה החברה והחליט לקנוס את החברה בסכום של 30 מיליון שקל, לצד קנס מינהלי של 500 אלף שקל נגד סטלה הנדלר, המנכ"לית הקודמת."
מביש, מזעזע וחמור ביותר.


FIBERS FREE 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים