Telecom News - שר התקשורת ויו"ר הרשות השנייה לא שמעו על מבצע "שומר החומות"

שר התקשורת ויו"ר הרשות השנייה לא שמעו על מבצע "שומר החומות"

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> שר התקשורת ויו"ר הרשות השנייה לא שמעו על מבצע "שומר החומות"
הכיאוס, האדישות וההתעלמות מהמציאות ומהבעיות, הפכו למאפיין של התנהלות שר התקשורת, (איתן גינזבורג), מנכ"לית משרד התקשורת, (לירן אבישר בן-חורין), ויו"ר מועצת הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו, (יוליה שמאלוב ברקוביץ'), על רקע הפגיעות החמורות בתשתיות התקשורת והסיבים ע"י הפורעים וביצוע אין סוף של עבירות פליליות ואתיות ע"י מערכות החדשות, הכתבים והפרשנים של הערוצים: 11, 12 ו-13, שחצו קו אדום ושידרו צילומים (גם צילומי תקריב) של נפגעים (גם קטינים) ללא הסכמתם, והפרו כל נורמה של אתיקה בעולם התקשורת והעיתונות.
עדכונים בסוף הכתבה
מאת: אבי וייס, 14.5.21, 11:00לירן אבישר בן-חורין, איתן גינזבורג

ביום 12.5.21 פרסמתי כאן את הכתבה: "מבצע "שומר החומות" לא קיים עבור משרד התקשורת הישראלי!". כותרת המשנה של הכתבה: "בדיוק כמו ההתנהלות ב"אסון מירון", כך כעת, מבצע "שומר החומות" - משרד התקשורת הישראלי לא שמע שיש דבר כזה, לא יצא לבדוק עמידות רשתות התקשורת באיזורי הלחימה, לא פתח חפ"ק\חמ"ל לטיפול בהשלכות המבצע על רשתות התקשורת ועל צרכי הציבור באזורי הלחימה והפרעות, לא הוציא הנחיות מינימליות לציבור ולחברות ואפילו את ההחלטות על סגירת סניפי דואר באזורי הלחימה - לא פרסם לציבור." 

כעת אנו חושפים, שהכיאוס גדול פי כמה.

חברת הדואר הבחינה מיד בתחילת מבצע "שומר החומות", במקביל לחשיפה שלנו, שצמרת משרד התקשורת (השר הטרי, איתן גינזבורג, המנכ"לית, לירן אבישר בן חורין, שניהם בתצלום למעלה משמאל), לא מתפקדת, ולכן החלה לסגור סניפי דואר בכמויות, לא רק באיזורי הלחימה והפרעות (מטעמים ברורים של הגנה על חיי אדם, חיי העובדים וחיי הלקוחות), אלא ככה סתם, במקומות רבים, כולל בצפון, רק כדי לחסוך בהוצאות. 

במקביל, קיבלתי דיווחים רבים על השחתה של תשתיות תקשסיבים אופטיים בלודורת ע"י הפורעים (דגמה מוחשית יש בתצלום משמאל, שנשלח אלי. כך, נראית תשתיות סיבים אופטיים ברחוב בעיר לוד, סיבים שנשרפו) לכן, שלחתי ביום 13.5.21 לשר התקשורת, למנכ"לית משרד התקשורת ולשאר צמרת משרד התקשורת את השאלות הדחופות הבאות:
"הנדון: מה משרד התקשורת עושה ומנחה את הציבור בעת הזו (עקב שריפת תשתיות תקשורת וחבלה בהן)?
שלום רב,
1. מצ"ב צילום של תשתיות הסיבים לבתים (תשתיות, שנשרפו ע"י הפורעים) - בלוד.
בערים אחרות (למשל בעכו) יש תופעה דומה.

2. מה המשרד עושה (בתיאום עם המשטרה) כדי להגן על תשתיות התקשורת לציבור בעת הזו?

3. אילו הנחיות המשרד הוציא לציבור (או מתכוון להוציא, כי הנחיות כאלו טרם פורסמו), שמנותק מתשתיות תקשורת עקב המצב (כולל עצות לחלופות לקישור אינטרנט ומה לעשות במקרה של ניתוק מוחלט מהסוג הזה)?

4. ממתין לעדכון."

תגובה טרם קיבלתי. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם.

קוראינו כבר יודעים שלא אקבל תגובה. די ברור למה.

הציבור בישראל בכלל לא מעניין את ראשי משרד התקשורת. עובדה. 

השתוללות אולפני החדשות של ערוצי 11, 12 ו-13:
ביום 13.5.21 הוציאה מנכ"לית עמותת "פרטיות ישראל", עו"ד נעמה מטרסו, מכתב חריף ביותר למנהלי חברות החדשות של ערוצי: 11, 12 ו-13 וכן לשר התקשורת, למשרד המשפטים ולמנכ"ל הרשות השנייה, מכתב הנמצא במלואו כאן, למתעניינים. 

עיקרי הפנייה של מנכ"לית העמותה: "אני מתכבדת לפנות אליכם בשם עמותת פרטיות ישראל, בדרישה לפעול בהקדם על מנת למנוע צילום ושידור של נפגעים בגוף או בנפש, בסמוך למועד הפגיעה.
בשלושת הערוצים אמש (12.5) נחצה קו אדום כאשר שודרו צילומים של נפגעים, ללא הסכמתם, במקרה אחד היה מדובר בקטינים, במקרה אחר במשפחה שצולמה מבקשת לא לצלם את בני הבית ובמקרה שלישי דובר בצילום תקריב של אדם בעת לינץ'. אנו סבורים כי שלושת האירועים שהתרחשו אתמול בשידור חי חרגו מהסביר, כפי שאף עלה מהתגובות החריפות ברשתות החברתיות.
ניתן וצריך למנוע צילום ושידור תמונות מסוג זה. אנו מצפים כי האירועים שהתרחשו יובילו לחידוד הגבולות המותרים בפרסום, הן לאור הוראות החוק והן לאור כללי האתיקה העיתונאים. אנו מצפים שאם כתב שטח טעה וחרג, יהיה גורם אחראי באולפן אשר ישכיל להחזיר את השידור לאולפן (כפי שקרה בחדשות כאן 11)."

לאור הפרות החוק הרבות (והפרות כל הנורמות של אתיקה בעולם התקשורת והעיתונות), שנעשו ונעשות מאז תחילת מבצע "שומר החומות" ע"י אולפני החדשות של ערוצים: 11, 12 ו-13, ולאור העובדה, שיש בחוקים הקיימים יכולת לעצור את ההשתוללות הבלתי חוקית הזו (לרבות שלילת הרישיון של ערוצי החדשותיוליה שמאלוב ברקוביץ' העבריינים, לכאורה, הללו), פניתי ביום 13.5.21 לצמרת הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו, רשות, שבראשה עומדת יוליה שמאלוב ברקוביץ', (בתמונה משמאל), האחראית על ערוצי 12 ו-13 בשאלה הבאה:
"הנדון: פרטיות ישראל - תלונה - צילום ושידור תמונות נפגעים.
שלום רב,
מה הרשות השנייה מתכוונת לעשות, לנוכח מה שמתואר במסמך המזעזע המצ"ב?"

תגובה טרם קיבלתי. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם.

קוראינו כבר יודעים שלא אקבל תגובה. די ברור למה.

לא רק יוליה שמאלוב ברקוביץ' לא שמעה על מבצע "שומר החומות". גם ניר שוויקי, המנכ"ל בפועל של הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו, (בתמונה משמאל), שנאבק בבג"ץ בחריפות ומול הממשלה, כדי לממש את בחירתו ליו"ר מועצת הניר שוויקיכבלים והלוויין, הוכיח, שהוא אינו מבין את אחריותו כמנכ"ל הרשות השנייה, וזה הקו שאפיין את כל הקדנציה שלו כמנכ"ל הרשות השנייה, קדנציה שהחלה בינואר 2015.

רק ממבט על אתר הרשות השנייה, (שלא עודכן שנים), אפשר להבין את עומק האסון, שהתרחש ברשות הממשלתית הזו, שצללה מזמן לתהום ואיבדה כל קשר ושליטה על השוק המצוי בתחום אחריותה, על פי החוק והתקנות. 

מדובר באבדן משילות מוחלט, מול הערוצים הנמצאים בפיקוח המועצה, שהוא המנכ"ל שלה. אפס סנקציות. אפס שליטה ופיקוח. אפס אחריות ציבורית ואפס עבודה למען האינטרס הציבורי. 

במקביל, פניתי לשר התקשורת, איתן גינזבורג, הממונה גם על הרשות השנייה וגם על התאגיד "כאן" (ערוץ 11) בשאלה זהה: 
"הנדון: פרטיות ישראל - תלונה - צילום ושידור תמונות נפגעים.
שלום רב,
מה שר התקשורת מתכוון לעשות לנוכח מה שמתואר במסמך המזעזע המצ"ב?"

תגובה טרם קיבלתי. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם.

קוראינו כבר יודעים שלא אקבל תגובה. די ברור למה.

במקביל, באופן די אירוני, מנכ"לית משרד התקשורת, לירן אבישר בן-חורין, הראיינה היום ל"ישראל היום" בנושא "אסון מירון" (מפורט כאן בעדכון 14.5.21 בתחתית הכתבה) ושיקרה לכתב ולקוראים בלי למצמץ, במסגרת ערימת השקרים, שמסרה לכתב, שראיין אותה. 

בדיוק כמו "באסון מירון", גם הפעם, צמרת משרד התקשורת לא שמעה שיש מבצע "שומר החומות", לא שמעה על "המצב המיוחד בעורף" באזורים נרחבים (כולל בלוד), איש מהמשרד לא יצא לשטח לבדוק אם שירותי התקשורת פועלים כסדרם בכל אזורי הלחימה והפרעות, איש לא פנה לנציגי הציבור המוסמכים (ובראשם ראשי הרשויות המקומיות), אם יש להם בקשות או צרכים ספציפיים בתחומי אחריות המשרד - בהתייחס לעת החירום הזו, איש לא פתח חפ"ק\חמ"ל במשרד - כדי להנחות את הציבור וחברות התקשורת לגבי התנהלותן באזורים הללו, איש גם לא פרסם באתר המשרד (או בכל מקום אחר), את ההנחיות של המשרד לגבי מתן שירותי דואר ושירותי תקשורת חיוניים אחרים, באיזורי הלחימה והפרעות.

בנוסף, איש מהמשרד לא פרסם הנחיות לציבור מה עושים כשתשתיות תקשורת נשרפות או מנותקות. אגב, יש הרבה מה לעשות. למשל, לעבור לגלישה בסלולר ולהפוך את הסמארטפון לנתב WiFi. 

אם לא די בכך, ב"חוק התקשורת" יש הוראות מיוחדות (סעיף 13א והלאה), לגבי ההתנהלות במצב הקיים כעת בעיקר במרכז ודרום הארץ. אולם, אין "תורת הפעלה" ו"נוהל הפעלה" של משרד התקשורת כיחידה מבצעית (לרבות הפעלת חפ"ק/חמ"ל). זאת, בשגרה ובחירום, בפיגועים, אסונות מכל סוג, מבצעים בטחוניים גדולים, מלחמה ואירועים ענקיים. מה שמשרד התקשורת דורש מהחברות (ברישיונות שלהן) - לא קיים פנימה, במשרד עצמו ואצל עובדיו. תוצאה אומללה של התנהלות מופקרת וחסרת אחריות זו, נחשפה אך לאחרונה ב"אסון מירון"

כך הגענו למצב כיאוטי, שבו צמרת משרד התקשורת לא מעוניינת לטפל בציבור המשלם לה את שכרה וכל התנאים הנלווים (אלא אם זה "ציבור הטייקונים ומנהלי החברות" הזוכות לצ'ופרים, דוגמת קבוצת סלקום|IBC). 

ראשי המשרד חיים ב"בועה סגורה", שהדבר היחיד, שמעניין אותם, זה לסייע ל"מקורבים לצלחת" ולדאוג ל"שכר עידוד" לאלה שלא עובדים ולא ממלאים את תפקידם הציבורי במשרד. התנהלות מחפירה ומזעזעת, שמחייבת הסקת מסקנות ברורות. 

גם אין מה לצפות מהשר החדש - איתן גינזבורג, שיוכל לתקן את המצב הזה, שקיבל כמצב נתון לאחריותו. הוא מבין בתקשורת, בחוקי המדינה, בניהול ערוצי תקשורת בטלוויזיה ובמצבי חירום, כמו שאני מבין בהטסת חלליות למאדים. אין לצדו שום מטה מקצועי שיכול לייעץ לו, בנושאים עליהם הוא מופקד כשר ולכן הוא תלוי "כמו בובה על חוט", במה שעובדי משרד התקשורת מגישים לו לחתימה. לכן, אני מצפה ממנו, שיפעל ושיצליח לתקן רק דבר אחד ודי חשוב במשרד התקשורת: היחס לגמלאים. אם יתקן רק את זה - דיינו. 

השר איתן גינזבורג כבר נפל קרבן לתעלולי "הקליקה", שהחתימה אותו על תזכיר חוק בנוגע לדואר (מפורט כאן), בלי שיש לו צל של מושג על מה הוא חותם ולמה. לכן, אין הרבה מה לצפות משר כזה, שהפך מיומו הראשון כשר, ל"בובה על חוט" של "הקליקה". 

על פי דיווחים שקיבלתי מהשטח (ולי אין חמ"ל), לא הייתה אפשרות לשיחות סלולר בזמן האזעקות במקומות רבים וחלק מהרשתות נפלו. כך גם בחלק מרשתות האינטרנט. יתרה מכך: בגלל הנפילות, האפליקציה החדשה של פיקוד העורף להתראות, הפעילה את האזעקה למשתמשים באפליקציה יותר מדקה אחרי שהסירנות הופעלו (כלומר: נפילת רשתות התקשורת הפכה את האפליקציה החדשה והחיונית הזו - לחסרת כל תועלת מעשית).

ההשתוללות של חברת הדואר וההשתוללות של אולפני החדשות 11, 12 ו-13 הפכו את ישראל לג'ונגל כיאוטי, של היעדר משילות מוחלט, גם בתחומי האחריות של משרד התקשורת. 

לסיכום:
האחריות לכיאוס ולחדלון המתמשך בצמרת משרד התקשורת הישראלי, בשגרה ובחירום, מונחת לפתחה של המנכ"לית.
לירן אבישר בן-חורין, מנכ"לית משרד התקשורת "המוצנחת", לא מבינה כנראה בכלל את תפקידהסמכויותיהאחריותה והמסגרת הציבורית-רגולטורית, שבה היא פועלת כמנכ"לית.
זו לא סטייה מקרית, אי הבנה מקומית רגעית, או מעידה חד-פעמית. זו דרך החשיבה וההתנהגות שלה, של "אני ואפסי עוד". לכן גם אין תשובות לשאלות שלי (ולא רק שלי). בדיוק כמו חלק מקודמיה, מתחילת העשור ועד היום.
לכן, היא לא יכולה להיות מנכ"לית משרד התקשורת. ככל שהקדנציה שלה תהיה יותר קצרה, כך ייטב לשוק התקשורת ולתושבי מדינת ישראל (וכמובן ייטב לשלטון החוק ולטוהר השירות הציבורי במדינת ישראל). 

רק החלפת כל צמרת משרד התקשורת באנשים מקצועיים וישרי דרך, שרק האינטרס הציבורי עומד מול עיניהם, תציל (אולי) את שוק התקשורת של ישראל, מהתחתית העמוקה שהשוק נפל אליה, בגלל מנהלים כושלים ומכשילים ורגולציה מוטעית מיסודה, שבה "איש הישר בעיניו ייעשה".

כמובן שיש צורך בהקמת "רשות לתקשורת", אבל זה לא יקרה בקרוב (או בכלל).

 
עדכון 16.5.21: שר התקשורת איתן גינזבורג, אחרי כשבוע של שתיקה, התעורר לפתע, אבל בכיוון הפוך, כנגד העיתונאי שמעון ריקלין - כאן. אין תחתית לתהום שנפלנו אליו, עם שר תקשורת כזה. 

תגובת שמעון ריקלין נמצאת בכתבה כאן ב"גלובס". בכתבה זו יש גם מכתב טפשי ביותר, שכתבה יוליה שמאלוב ברקוביץ' אל מנהלי הערוצים שבאחריותה, במקום לפעול לפי החוק והתקנות. 

עדכון 18.5.21: פורסם כאן ב"ישראל היום" (מהכתבת היאלי יעקבי־הנדלסמן) (כותרת בלבד): ""תומכי טרור": זעם על סלקום בשל שביתת ההזדהות.
חברת התקשורת הכריזה על שביתה בת שעה במקביל לשביתה במגזר הערבי. ברשת קראו להתנתק מהם: "במקום להזדהות ולתמוך בתושבי הדרום וחיילי צה"ל, החלטתם לתמוך בשביתה על פרעות ביהודים?"." 
אין תחתית לתהום אליה נפלה (ומזמן) קבוצת סלקום, שמקבלת גיבוי וחיפוי מצמרת משרד התקשורת.

עדכון 18.5.21, 22:00: איתן אורקיבי פרסם כאן ב"ישראל היום" (כותרת בלבד): "הפאשיזם הליברלי של איתן גינזבורג.
גינזבורג הפעיל את הממסד נגד השיח החופשי, שהרי לאיום בסנקציות על עיתונאי יש "אפקט מצנן על חופש הביטוי". אם לא תצייץ יפה, השר ישלח לך שוטר."
מומלץ מאוד לקריאה.  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
16.7.24 - CIO FOCUS 2024

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים