Telecom News - תיקי 1000-2000: עדות סער שפירא ועדכונים בתיקים מ-28.2.24 עד 4.3.24

תיקי 1000-2000: עדות סער שפירא ועדכונים בתיקים מ-28.2.24 עד 4.3.24

דף הבית >> משפט תיקי האלפים >> תיקי 1000-2000: עדות סער שפירא ועדכונים בתיקים מ-28.2.24 עד 4.3.24
תיקי 1000-2000: עדות סער שפירא ועדכונים בתיקי האלפים מ-28.2.24 ועד 4.3.24 כולל
מאת: מערכת Telecom News, 28.2.24, 13:07court free

הדיונים בתיקי האלפים חזרו לביהמ"ש המחוזי בירושלים. למרות שהרכב השופטים הודיע לפרקליטות שראוי להסיר את סעיף השוחד בתיק 4000 ולשקול את סיום המשפטים כולם (תיקי 1000 ו-2000) - הפרקליטות מסרבת. זאת, כדי להשאיר את נתניהו במצב של "נאשם בתיק פלילי" וב"ניגוד עיניינים" ולהגביל עי"כ את פעולותיו כראש ממשלה, וגם כדי לדחות את המועד בו יתחיל הציבור לבוא עימה חשבון על תפירת תיקי האלפים. כ"כ, 2 משפטי הצוללות (תיק 3000) ממשיכים גם הם.

הכתבה עוסקת בעדות של החוקר רפ"ק בדימוס סער שפירא, שבין היתר, חקר ביחד עם פקד עידן אדירם את נוני מוזס, ובעדכונים בתיקי האלפים מ-28.2.24 ועד 4.3.24 כולל.

הכתבה: 
תיקי 1000-2000: עדות עידן אדירם ועדכונים בתיקי האלפים מ-21.2.24 ועד 27.2.24 כולל כאן.

28.2.24:
אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: התרמית הגדולה של ליאת בן ארי ויהודית תירוש: בפועל הפרקליטות ויתרה על כ-190(!) עדים מתוך 338 שרשמה כעדי תביעה בתיקי נתניהו, בהם עדים מרכזיים מזכים לנתניהו ואחד שהיה אמור להפליל את יאיר לפיד. המטרה היא להביא את נתניהו כמה שיותר מהר לדוכן העדים, מתוך תזה מטופשת שהוא יפליל את עצמו - כאן.

ב. חקירת רפ"ק בדימוס סער שפירא:

ג
. אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
שפירא עבד תחת הצמד כורש ברנור ומומי מושלם וכבר בפתח דבריו אמר: ״לא היו חקירות שביצעתי על דעת עצמי״.

נוני מוזס קיבל הנחות סלב בחקירתו בתיק 2000: צווי חיפוש שהוצאו לא מומשו; באחד המקרים החוקרים נכנסו לביתו של מוזס, אחד החוקרים עמד ליד חדר השינה שלו, מוזס ניגש לכספת שלו, מוציא פלאפון, החוקרים לא מסתכלים מה יש בה ובזה החיפוש החריג מסתיים. עו״ד עמית חדד: "למה הוא זוכה ליחס כה נעים? לשיטתכם הוא חשוד בשוחד לנתניהו". סער שפירא: "הנושא הוכתב מלמעלה, כורש היה איתנו בקשר, זה היה ביידוע ובהסכמה של הפרקליטות. אף פעם לא היה לי חיפוש כזה".

עוד דרמה במשפט נתניהו; חוקר משטרה מודה: ״ליאת בן ארי, סגנה יוני תדמור ועוד - ישבו בחדרי הבקרה (שצופים בחקירות). רוחה של הפרקליטות הייתה תמיד, הם נכחו ביחידה, הנחו אילו שאלות לשאול״: ...שפירא: "איני זוכר כרגע. מה שאני כן זוכר כמו כל החקירות בתיק הזה נכתבו גבולות גזרה שאתה נכנס אליהן על דעת מפקדיי. רוח הדברים עלה כמובן גם לפרקליטות". עו״ד עמית חדד: "לא דיברת עם פרקליטת בנושא?" שפירא: "מפקדיי. מפי השמועה לצורך העניין. אני לא בכל חקירה ישבתי עם פרקליטות". חדד: "היו חקירות שכן ישבת עם פרקליטות?" שפירא: "רוחה של הפרקליטות הייתה תמיד. היו גם נציגי פרקליטות שנכחו ביחידה". חדד: "הנחו איזה שאלות לשאול?" שפירא: "כן". חדד: "אמרו מה לשאול ומה לא?" שפירא: "איך לסנן השאלה". חדד: "גם זה עשו?" שפירא: "זה אתה אומר, לא זוכר. תחומים הנוגעים לחשדות או לדברים שרוצים להיבדק אז כמובן נאמר לנו כפוף לאיזה נושאים לגעת". חדד: "אני שואל ברבים. פה אתה אומר 'לנו' 'הנחו אותנו' מי הנחה? מי דיבר מהפרקליטות ומתי?" שפירא: "לא זוכר. אבל ישבתי בישיבות שנכחו (מהפרקליטות) לא זוכר כרגע מי.  נכחו גם בחדרי בקרה". חדד: "מי העלומים האלה?"  שפירא: לא עלומים. אנשים מפרקליטות" חדד: "מה שמם?" השופטת פרידמן-פלדמן: "לא שמענו התנגדויות, אז תגיד". שפירא: "הגב' הדר (וינשטיין) פרץ, אלון גילדין, ליאת בן ארי, יוני תדמור,  פגשתי אותם אצל מפקדיי, מסדרון או ישיבות אצל מפקדיי". חדד: "מי זה מפקדיך?  מי אלה?" שפירא: "היה את כורש, מומי שעזב באיזה שהוא שלב". חדד: "היו ישיבות עם מומי שפרקליטות היו שם?" שפירא: "היו. לא יכול להגיד ספציפי".

בלתי נתפס! החוקר סער שפירא הודה היום שהמעורבות של הפרקליטות בתפירת תיקי נתניהו הייתה עד כדי כך עמוקה, שהם הנחו חוקרים מה להציג או מה לא להציג לנחקרים. בן ארי&תירוש גלגלו את האחריות עד עתה למשטרה ולאט לאט מתברר, באופן לא מפתיע: בן ארי&תירוש ניהלו בפועל את החקירות תוך כדי הסתרת מסמכים מזכים בצורה מכוונת.

עו״ד עמית חדד: "לח״כ איתן כבל היו 6 גרסאות בתיק 2000, כל מה שסיפר התברר כשקר (גם בנוגע ליחסים שלו עם ״ידיעות אחרונות״ ונוני מוזס)". חדד: "אנו רצינו לחקור את העד (סער שפירא) שלא זוכר לדאבוני את הדברים על מה שקרה עם איתן כבל. שהוא סיפר סיפור איך באה הצעת החוק לעולם. כל מה שסיפר התברר כשקר. היו 6 גרסאות של כבל. שקר. איך כבל הלך להציע את ישראל היום? מגיע לרון ירון להתלונן 'שוחטים אותי אצלכם בידיעות', הוא מדבר על סיקור, מה שאני אומר עכשיו זה בטון. הולך, מגיע כבל וגם פוגש את נוני. אחר כך, יוצא עם הצעת חוק למען התקשורת ו"ידיעות אחרונות" וחוק הגנת התקשורת".

עוד פשע של הפרקליטות וליאת בן ארי נחשף היום בדיוני משפט נתניהו: עו״ד דוד שמרון נחקר בתיק 1000 ונאמר לו בניגוד לחוק שאין חיסיון על שיחות שלו עם נתניהו (יש ויש). החוקר סער שפירא היה מאוד מעורפל בנוגע למי שנתן את ההנחיה/ייעוץ שאין חיסיון (הטעיה בוטה) אבל הפנה את האצבע המאשימה לפרקליטות. עו״ד עמית חדד: "למה אין חיסיון בשיחה שערך ראש הממשלה נתניהו עם עו״ד דוד שמרון?" שפירא: "אתה רוצה שאני אסביר? זה לא תפקיד שלי ולכן לא אסביר".

איזו שערוריית ענק! עוד חוקר מודה: "הסתמכתי על עדות קליין": חדד: "למה לא בדקת את הסיפורים של קליין?" סער שפירא: "מה אתה מכניס אותי לשיקולים? זה לא לפתחי. יש את כורש ברנור, יש את מומי משולם". חדד: "הטחת בפני אב הבית אפי אזולאי את עניין השמפניות". שפירא: "עובדה עם סימוכין". חדד: "סימוכין בין אפי להדס קליין? שפירא: "אולי עדות הדס. לי אין תשובה, תשאל את המפקדים". חדד:  "אתה חוקר בכיר, משטרה, אתה בא ומטיח באפי ששלח הודעה. אתה לא שואל למה אין לי הודעה זו? כך פועלים?" שפירא: "אני מסתמך על עדות הדס" .חדד: "אומרת לך 'משהו בסגנון'"? שפירא: "אני הסתמכתי על מה שהיה". חדד: "אתה בכיר. לא אמרת איפה הודעה זו? ולמה אין?" שפירא: "הסתמכתי על עדות קליין". חדד: "אבל צריך לבדוק". שפירא: "מה אתה מנסה להכניס אותי לשיקולים? זה לא לפתחי". חדד: "אפי אזולאי אומר שהיה מקרה יחיד שקיבל מהדס קליין שמפניה. אמר שזה היה ביוזמתו. אתה כחוקר לא יכול להכריע בין דברים. אין לך הודעה. יש לך מה שאפי אומר. אתה לא קשור לשרה.  זה היה רק פעם אחת ויחידה. יש הדס המספרת על מיליארד מקרים. מה אתה אמור לעשות עם גרסאות סותרות?  אומר לא זוכר בכלל דבר כזה. אם היה זה היה פעם אחת?". שפירא: "אתה חושב שאני מחליט על החקירה? אני שואל ברצינות". חדד: "נראה שמעניין אותך ענייני המסרונים. לכן שואל על פלאפונים". שפירא: "מתאר לעצמי שרציתי תמונה מלאה, אני שואל כי רציתי לדעת זאת לטובת התיק". חדד: "אז יש פעולות שצריך לבדוק". שפירא: "אני מבין מה ענה לי. אין לי מה להוסיף על זה. מה אתה רוצה שאגיד לך? מבחינתי רציתי לדעת את זה. לא זוכר בדיוק אותה סיטואציה מה חשבתי לעצמי. רציתי להרחיב היריעה. לדעת כל הדברים האלה". חדד: "להרחיב יריעה. למה אתה מתאמץ לא להגיד אמת?" שפירא: "אני לא נכנס לתשובה הזו". חדד: "אבל מה אתה רצית לעשות פה? אתה המפקד בשטח". שפירא: "אין מפקדים בתיק הזה. יש את כורש, חלק מהזמן מומי, חלק גילי, כל העדות נקראת ע"י המפקדים. בפועל לא בוצעו פעולות נוספות, אין עדות שלא נקראת עד המילה האחרונה. אתה גם מוודא ששום דבר לא נכנס".

סיכום הדרמה הענקית היום במשפט נתניהו: בפעם הראשונה בדיוני משפט נתניהו הודה היום חוקר משטרה שליאת בן ארי ויוני תדמור (אז סגנה, היום מי שעומד בראש פרקליטות מחוז ת״א מיסוי וכלכלה) והיום התובע הראשי של תיק 1000 ו-2000 ישבו בחדרי הבקרה וצפו בעדויות הנחקרים, הנחו את החוקרים מה לשאול ומה לא ואף הנחו אילו מסמכים להציג ואילו לא (כלומר, אילו מסמכים להסתיר). בפעם הראשונה מודים במשטרה: הפכנו לקבלן מישנה של ליאת בן ארי.

ד. עו"ד עידו שיפוני סיכם בטוויטר:
שיפוני

29.2.24:
אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: העד סער שפירא: 56 פעמים "לא זוכר". חוקרים את החוקרים. כך עבדו הפרקליטות וליאת בן ארי בתיקי נתניהו: ניסיון להסיר את החיסיון בין עו"ד שמרון לנתניהו בניגוד לחוק, הנחות סלב לח"כ איתן כבל למרות ששיקר והחליף גרסאות - ואמונה עיוורת בגרסתה של הדס קליין בלי לבדוק אותה כלל - כאן.

ב. ​אלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת:  עוד דרמה במשפט נתניהו. חוקר משטרה מודה לראשונה: ליאת בן ארי וסגנה יוני תדמור ישבו בחדרי הבקרה של החקירות, הנחו מה לשאול ומה להסתיר מהנחקרים - כאן.

3.3.24:  
א. אלי ציפורי פרסם בטוויטר: האם ליאת בן ארי שוב פעלה בלי אישור יועמ״ש? פרקליטי נתניהו בבקשה לבית המשפט: למסור לנו את אישור היועמ״שית להשלמת החקירה שנעשתה רק לאחרונה להפקת שיחות נתניהו-מוזס מהטלפון הנייד של ארי הרו שנמצא במשטרה. המסמך - כאן.

ב. פורסמו עוד 2 פרוטוקולים מדיוני ביהמ"ש המחוזי בי-ם: 20.2.24, 21.2.24

גאלי ציפורי פרסם בטוויטר: עפ״י דוח של אגף הביטחון במשרד ראש הממשלה, נתניהו ומילצ׳ן נפגשו במהלך 8 שנים 28 פעמים בלבד בבלפור, קיסריה ובית ינאי הרשימה - כאן. (פעם אחת מדובר בשיחת טלפון). כלומר, נתניהו ומילצ׳ן נפגשו בסך הכל פחות מ-4 פעמים בשנה בממוצע. אז איך יכול להתקיים קו אספקה שוטף של שמפניות וסיגרים? מילצ׳ן אמר גם בעדותו, שלא הביא בכל פעם סיגרים ושמפניות ואישר שבס"ה הביא 17 פעמים מתנות לאורך השנים. שוב, איפה פה קו האספקה השוטף? הדו"ח שמוצג נמסר מהמשטרה לעו״ד אלון גילדין, ולמרות זאת הוא וליאת בן ארי בחרו להאמין לכל מילה של הדס קליין יחד עם מומי משולם. התוצאה: כתב אישום שקרי ותפור בתיק 1000 כמו בתיק 4000.

4.3.24
אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: התרגילים המלוכלכים של ליאת בן ארי ויהודית תירוש: מביאות מחר את צחי הנגבי לדוכן העדים בניסיון להביך אותו ואת נתניהו; גם הנגבי, שר התקשורת לשעבר וביום ראש המל"ל, צפוי להפוך לעד הגנה מצוין - כאן.

ב. הפרוטוקול המלא של חקירת צחי הנגבי ברשות לניירות ערך ע"י החוקרת הבכירה פולינה - כאן.

גאלי ציפורי פרסם בטוויטר: פרקליטי נתניהו מבקשים לקיים דיון על העדים הנותרים בתיק 1000 ו-2000 (9 בלבד, אחרי שהפרקליטות ויתרה על כ-190 עדים בכל תיקי האלפים). פרקליטי נתניהו מבקשים לא להעיד בעת הזו את דוד שמרון, שלומית ברנע פרגו וכורש ברנור כל עוד לא יהיה שינוי מהותי במצב הביטחוני במדינה. פרקליטי נתניהו מדגישים ששינוי מסוים בתדירות שמיעת העדויות של האחרים לא יעכב, בוודאי שלא באופן משמעותי, את סיום שמיעת פרשת התביעה. המסמך - כאן. השלמה קטנה למסמך הזה - כאן
 
דאלי ציפורי פרסם בטוויטר: האם ליאת בן ארי ויהודית תירוש שוב מסתירות חומרים מזכים לנתניהו ולאלוביץ'? פרקליטי אלוביץ׳ ונתניהו ביקשו היום בפנייה לבית המשפט את כל החומרים הקשורים לשימוע שנערך לעד זאב רובינשטיין.
תזכורת: רובינשטיין, מקורב לשרה נתניהו ולאלוביץ', פנה כמה פעמים לאילן ישועה בקשר לפרסומים על שרה נתניהו בוואלה! והמקרים הללו נכללו ברשימת 315 המגוחכת. בשימוע שנערך לו אמרה עורכת דינו פנינת ינאי שרובינשטיין עשה זאת על דעת עצמו, בלי כל קשר לנתניהו. הפרקליטות בפועל הבינה זאת וסגרה את התיק נגד רובינשטיין. כיוון שלא נגבתה עדות לרובינשטיין, הטיעונים בשימוע חשובים מאוד להגנה, כיוון שהם דברים מזכים לנתניהו ולאלוביץ'. מסמך הפנייה של ההגנה לבית המשפט המחוזי בי-ם (מסמך חלקי) - כאן. המסמך המלא - כאן

החלטת השופטים בעניין בקשת ההגנה לאור תגובת הפרקליטות בעניין רובינשטיין - כאן

ההמשך בכתבה: תיק בזק (שקדם לתיק 4000): עדות צחי הנגבי ועדכונים בתיקי האלפים מ-5.3.24 והלאה - כאן.

11.3.24
אלי ציפורי הוסיף ופרסם בבלוג שלו כתבה לגבי עדות סער שפירא תחת הכותרת: הפרוטוקולים מדברים וחושפים: המשטרה הייתה קבלן הביצוע של ליאת בן ארי. חוקר משטרה מודה: צמרת הפרקליטות - בן ארי, יוני תדמור, אלון גילדין, קרן צבירן והדר וינשטיין (העוזרת לשעבר של בן ארי) - ישבו בחדרי הבקרה, צפו בעדויות, הנחו את החוקרים מה לשאול ומה לא וקבעו קווי חקירה. וגם: הנחת הסלב לנוני מוזס, השקרים של איתן כבל והניסיון להסיר החיסיון של עו"ד שמרון עם נתניהו - כאן.

 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
1.5.24 - Axis Tel Aviv 2024

7-8.5.24 - ChipEx2024 

7.5.24 - Data Driven Factories - Industry 4.0 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים