Telecom News - חשיפה: סטארט-אפ חרדי מבני ברק - הפיכת כל אתר לאתר אינטראקטיבי

חשיפה: סטארט-אפ חרדי מבני ברק - הפיכת כל אתר לאתר אינטראקטיבי

דף הבית >> חדשות סטארטאפים >> חשיפה: סטארט-אפ חרדי מבני ברק - הפיכת כל אתר לאתר אינטראקטיבי
חשיפה: סטארט-אפ חרדי מבני ברק - הפיכת כל אתר לאתר אינטראקטיבי עם הגולשים
מאת: אבי וייס, 11.8.13, 19:30CallMe
 
בלעדי: הפיכת כל אתר לאתר מכירתי עם יכולת תקשורת מהירה עם הגולשים. זה הסוד להצלחה של CallMe, שחושפת לראשונה פתרון חדש ובינלאומי בשם Bontact. חשיפת השיטה איך רותמים את היכולות המתקדמות של עולם התקשורת לרבות WebRTC, כדי לשדרג אתרי אינטרנט סטטיים ולהפוך אותם לאינטראקטיביים ומוצלחים.    
 
"אנחנו כבר עם 10 עובדים בחברה, כולם חרדים", מדגישה שרי רוט, מנכ"לית חרדית של חברת CallMe מבני ברק, שחושפת כעת לראשונה את הפורטל החדש Bontact. "למי שתוהה מה אני עושה באינטרנט, התשובה שלי די ברורה: במגזר החרדי האינטרנט הוא כלי לצורכי לעבודה, כלי למידע. לא כלי לבידור ושעות הפנאי".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם שרי רוט, שמנהלת ביד רמה סטארט-אפ חרדי מצליח והעוסק בפיתוחים מתקדמים בתקשורת, בתחום הפיכת אתרי האינטרנט לאינטראקטיביים. המתחרה הגדולה שלה זו חברת הענק LivePerson, חברה ציבורית, שמניותיה נסחרות בנאסד"ק ובבורסה לניירות ערך בתל אביב, עקב רכישת 3 חברות סטארט-אפ ישראליות על ידה (Human Click, Kasamba ו- Nuconomy). אולם, יכולותיה של לייבפרסון כלל לא דומות ליכולות המוצגות ע"י הסטארט-אפ החרדי מבני ברק.
 
שאלה: איך הגעת לנהל חברת סטארט-אפ חרדית בבני ברק?צביקה כהן
שרי רוט: "חברת CallMe קמה ב- 2007 ביוזמה של 3 שותפים: צביקה כהן, בתמונה משמאל, שהוא הטכנולוג והמפתח הראשי, חיים ברכר, שהוא הגב הפיננסי של המיזם, יזם שיש לו רשת של מכוני 'אור השן' הפרוסה בכל הארץ, ואותי. אני הייתי בצד של השיווק והמכירות. התחלתי בתור מנהלת שיווק ותוך כדי איסוף לקוחות, הצלחתי מאוד ובגדול. לכן, הוחלט ע"י כל המייסדים בדעה אחת, שאני מתאימה לנהל את החברה. העסק גדל בבת אחת והייתי המועמדת המתאימה לנהל את החברה במתכונת חדשה ועם כלים חדשים, שאנו חושפים היום.
 
אוסף הלקוחות של החברה הוא מאוד מרשים וכולל את כל החברות המובילות במשק דוגמת: סלקום, נטוויז'ן, AIG, אלדן, בנק המזרחי, YNET, אוויס, מיטב בית השקעות, אקסלנס, הרץ, ישראייר, וואלה! ועוד רבים המצטרפים כל הזמן".
 
שאלה: איך הגעתם לאוסף כל כך רחב של לקוחות גדולים?
תשובה: "הסוד טמון במחלקת הפיתוח שלנו. הכל מפותח כאן אצלנו בבית. זיהינו את הצורך שנולד באינטרנט אצל בעלי האתרים, להפוך אתרים סטטיים לאתרים דינמיים ואינטראקטיביים, שמוכרים ללקוחות המגיעים אליהם.
 
הדבר הכי בסיסי: אם לקוח מכניס לאתר את מספר הטלפון שלו כדי שיחזרו אליו, בבת אחת האתר הופך לאתר מכירתי. זה כלי מכירתי יעיל ממדרגה ראשונה. אנשים משלמים המון על בניית האתר והתחזוקה שלו, אבל הם מגלים מהר מאוד שזה לא מספק אותם. זה לא מביא לקוחות, גם אם הגולשים הגיעו לאתר ושמעו עליו".
 
שאלה: מה אתם מציעים לבעלי האתרים?
תשובה: "אוסף של כלים. הכלי הראשון הוא אפיק תקשורת חדש וייחודי, המשלב בין גלישה באינטרנט לבין שיחת טלפון ישירה עם העסק. כך שהלקוח מקבל מענה אישי ומידי לכל שאלותיו, תוך כדי גלישה. כלי נוסף: בעת הגלישה עולות לגולשים שאלות, בעיות ובירורים שלא תמיד מופיעות באתר תשובות להן. לשם כך מציעים האתרים הרגילים יצירת קשר בעזרת דואר אלקטרוני, שלא תמיד זמין או יעיל וגם הפונים לא מקבלים תשובה מידית. אנו מספקים כלי למענה מידי, עם אנשים שעונים, לא מכונות וירטואליות. חייגן 'שיחת החינם' של CallMe הינו כלי שיווקי חכם ומתקדם, המשנה את מערך המכירות, הזמינות והשרות של העסק.
 
בנוסף, אנו מספקים כלים לקמפיינים אינטראקטיביים. כל משרדי האינטראקטיב בישראל גילו אותנו. למעשה, כמעט כל קמפיין אינטראקטיבי העולה לאוויר בישראל, מבוסס על המערכת שלנו. במקום טפסי 'לידים' סטטיים, הקמפיין כולל 'שיחת חינם' המשנה את 'יחס ההמרה'. תוספת כפתור 'שיחת חינם' כולל בתוכו גם יכולת הקלטה, כך שבעל העסק יכול לפקח על רמת השירות של הנציגים שדיברו עם הלקוחות. ההקלטה היא אחד הכלים המשלימים לחייגן החכם, מעבר לניתוח ופילוח השיחות מבחינה סטטיסטית ומעקב אחרי המרות".  
 
שאלה: מה בעל אתר צריך לעשות כדי להפעיל את הכלים שלכם?
תשובה: "השירות שלנו הוא למעשה בענן. בעל האתר צריך לשלב באתר או בכל ''Mini Site שהוא מקים לצרכי קמפיינים, את הג'אווה סקריפט הקטן, שאנו מספקים לו. יש לנו גם פתרון מבוסס פלאש. זה תהליך של כמה שניות. הפתרון שלנו הוא כל כך מהיר, מה שאין אצל המתחרים בנו. זה מיד מתחיל לפעול אחרי הכנסת הסקריפט.
 
אפשר לשלב את כפתור 'שיחת החינם' גם במייל או בכל מסר אחר. כך שניתן לייצר מגע אינטראקטיבי עם הלקוחות בכל מדיה ועל כל תשתית אינטרנטית, לא רק באתר".
 
שאלה: איך הטלפוניה מופעלת במערכת 'שיחת החינם'?
תשובה: "יש לנו שרתי טלפוניה בארץ וברחבי העולם, אותם פיתחנו והקמנו בעצמנו. כך שניתן לקבל ולהוציא שיחות בארץ ובעולם ללא כל בעיה, באופן שקוף לגמרי למשתמש בשירות".
 
שאלה: מדוע החלטתם להקים את שירות Bontact?
תשובה: "ראינו אחרי ההצלחה של CallMe, שיש עוד צרכים לשוק של בעלי האתרים, צרכים הדורשים פתרון ברמה אחרת.
 
הפתרון החדש הוא פתרון בינלאומי, לא רק ישראלי, כמו CallMe. זו פלטפורמה מתקדמת עם כלים מתקדמים, שאין לשום מתחרה. הייחוד שלה: שילוב של צ'ט, קול, דוא"ל, SMS, וידיאו ו'צור קשר' במערכת אחת. בעל האתר מקבל וויג'ט, יישומון שפותח חלון בו יש לגולש אפשרויות לקשר עם האתר לפי הבחירה שלו. אנו מעבירים את כוח הבחירה של סוג הקשר לידיים של הגולשים. זאת, בנוסף, שהפתרון הזה פועל בכל שפה ובכל מקום בעולם.
 
החלק המעניין במערכת זה כלי השליטה של בעל האתר. הוא רואה כל גולש מהרגע שהוא נכנס לאתר, רואה את המאפיינים שלו ויכול ליצור איתו קשר יזום, ממש תוך כדי הגלישה בזמן אמת של הגולש באתר".
 
שאלה: איך בעלי האתרים משלמים על השירות החדש?
תשובה: "יש לנו כמה חבילות לפי היכולות והיקף השימוש של המערכת. החבילה הבסיסית היא בחינם. החלטתי לספק את החבילה הבסיסית בחינם, כדי שבעלי אתרים יוכלו להתנסות ולהתרשם מהיכולות של המערכת. מבחינת תקשורתית, המערכת בחינם מספקת רק צ'ט. אולם, כלי הניהול, שאנו נותנים בידי בעל האתר הוא זהה בכל השירותים האפשריים. זה הכוח של המערכת. זה משכנע מיד את בעל האתר לקחת את הפתרון הזה.
 
ב- Dashboard של כלי הניהול, בעל האתר רואה את כל הגולשים אצלו, מהיכן הם מגיעים, מה הם עושים. הוא יכול לפנות אליהם ולהזמין אותם, במקום שהמערכת תזמין אותם או שהם ייזמו פנייה לאתר מיוזמתם. הכלי הזה מספק את כל היכולות האפשרויות לבעל האתר במגע שלו עם הגולשים.
 
בעוד שהמתחרים מספקים לאתר רק צ'ט המוגבל ביכולותיו, אנו מספקים אוסף של כלים ההופכים כל אתר סטטי לאתר דינמי ומכירתי. בעלי האתרים מגלים מהר מאוד את הכוח של המכירות באמצעות המערכת הזו".
 
שאלה: האם זה הפיתוח החדש היחיד שלכם בתחום?
תשובה: "אנו כל הזמן עובדים ומפתחים פתרונות, כדי לענות על צרכים מגוונים ומתפתחים של השוק. יש לנו לא מעט פיתוחים עתידיים, שנחשוף די בקרוב. אנו לא חושפים מוצר לציבור לפני שאנו מרוצים מהיציבות שלו למשתמשי הקצה".
 
שאלה: על איזה סוג של פיתוחים את מתכוונת באמירה שאתם עובדים עליהם כעת?
תשובה: "אנו בשלבי פיתוח של רובוט היודע לזהות גולש לאחר כמה שניות שהוא באוויר. זה רובוט שיקפיץ לאותו גולש שאלות קצרות ויזהה את הצורך שלו. לאחר שהרובוט יזהה את הצורך של הגולש, הוא יקפיץ לו אוטומטית נציג אמיתי, שייענה על הצורך שלו. זה לא נציג וירטואלי של דמות בובה, שמרתיעה לא מעט מהגולשים.
 
פיתוח נוסף נוגע לסמארטפונים. יש לנו פיתוחים לסמארטפונים, למשל למעקב מרחוק של בעל האתר מה קורה במערכת שלו, כולל יכולת התערבות ופנייה ישירה ללקוחות דרך הסמארטפון".
 
שאלה: אתם מפתחים גם במערכות תקשורת חדישות ועתידיות?
תשובה: "בהחלט. יש לנו פתרונות פלאש ללא התקנה, המספקים יכולת תקשורת קולית, צ'ט ווידיאו. זה שלב מכין ל- WebRTC. אנו בדרך לפתרון של WebRTC. התחלנו עם מערכת מבוססת עלActiveX  וכעת אנו הולכים להשתמש במערכת של WebRTC, מבוססת דפדפן ב- HTML5. כך שהלקוחות שלנו יקבלו את הפתרון המתקדם ביותר שיש בעולם, בחזית הטכנולוגיה, לקשר שקוף קל ומהיר עם הלקוחות".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
שרי רוט: "החלום שלי, שכל בעל אתר ישתמש בכלי תקשורת Online עם המערכת שלנו. זה חלום שאני מאמינה בו, כי מדובר בשוק ממש ענק. כמות האתרים עצומה וכל הזמן נבנים אתרים חדשים ויש קמפיינים חדשים כל הזמן באינטרנט.
 
עד היום פעלנו בארץ. כעת, אנו נחשפים לכל העולם. אני מאמינה, שניתן לשכפל את ההצלחה בישראל ולהעביר אותה לכל העולם. אני חולמת, שלא יהיה בעל אתר שייעלה לאוויר בלי הוויג'ט שלנו, שיהפוך את האתר שלו לאינטראקטיבי, מהיום הראשון שלו באוויר. יש לנו מוצר טוב, שאני מאמינה בו ובטוחה שהוא יצליח ובגדול".  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים