Telecom News - אם יש שכנים וחברים - לא צריך פרוטקציה. תשאלו את המנכ"ל מימון שמילה

אם יש שכנים וחברים - לא צריך פרוטקציה. תשאלו את המנכ"ל מימון שמילה

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> אם יש שכנים וחברים - לא צריך פרוטקציה. תשאלו את המנכ"ל מימון שמילה

עדכן 9.10.13: "החגיגה נגמרת" - בקרוב. מועמד שר התקשורת גלעד ארדן לתפקיד מנכ"ל משרד התקשורת הוא אבי ברגר (שהיה, בין היתר, סמנכ"ל טכנולוגיות בפרטנר ואל"מ), שצפוי, אם לא יתגלו עיכובים לא צפויים, להכנס בחודש הבא לתפקיד המנכ"ל הקבוע של המשרד. בכך, תיגמר החגיגה המתוארת כאן (בחלקה), בו מ"מ המנכ"ל פרץ כל גבול אפשרי בהתנהלות ציבורית של מנכ"ל במצב זמני.

בלעדי:
מ"מ מנכ"ל משרד התקשורת (שמילה מימון) מביא את (כמעט) כל שכניו (ממודיעין) ומכריו משירותי הצבאי למשרד, בין לתפקידים בשכר ובתקן ובין כיועצים למשרד, בשכר נאה על חשבון משלמי המיסים. "בזאר תורכי", ממש תחת אפו של שר התקשורת, גלעד ארדן. 
מאת: אבי וייס, 5.10.13, 19:00שמילה מימון

כששר התקשורת הקודם (משה כחלון) החליט למנות אדם חסר כישורים מתאימים לתפקיד מנכ"ל משרד התקשורת, היה די ברור שנקבל מייד את "העיקרון הפיטרי", עיקרון בסיסי בתורת הניהול, שלפיו (בקצרה) נמצא שבראש הפירמידה יושבים אנשים שהגיעו לרמת אי הכשירות שלהם. יש הטוענים, שיש גרסה ישראלית מקורית ל"עיקרון הפיטרי" והיא: "העיקרון הפיטרי" איננו תקף בישראל. כאן מגיעים לתפקידים הבכירים אנשים שלא הוכיחו יכולת באף רמה.

חלק מרכזי ביישום "העיקרון הפיטרי" הוא, שמנהל כושל וחסר כישורים ממנה תחתיו אנשים עוד פחות מוכשרים ממנו, כדי שלא "יאפילו" עליו ולא "יציגו אותו במערומיו". כך, בחר המנכ"ל הקודם עדן בר טל את שמילה מימון לתפקיד סמנכ"ל בכיר פיקוח ואכיפה, בלי כל רקע, ידע, הכשרה או ניסיון ספציפי לתפקיד שכזה. הוא (אולי) היה מתאים להיות סמנכ"ל בכיר ספקטרום (זה, די בהקבלה, מה שעשה בצבא).

כך, יושם "העיקרון הפיטרי" במלואו בעניין שמילה מימון. בתפקידו כסמנכ"ל פיקוח ואכיפה הוא התמחה די יפה בתפקיד זה בגריסת תלונות אזרחים כנגד חברות התקשורת, ותלונות שלא נגרסו ונזרקו על ידו לפח, הועברו למצגות חסרות כל תועלת. בדיחה עצובה על חשבון משלמי המיסים. פיקוח ואכיפה - יוק. 

אולם, זה לא נגמר כאן. "העיקרון הפיטרי" המשיך כששמילה מימון קודם (בדיוק לפי "העיקרון הפיטרי" בגרסה הישראלית) ומונה לתפקיד ממלא מקום המנכ"ל והתחיל להתנהג כמו "מלך", במיוחד בתחום הבאת חברים ושכנים למשרד.... הייתה לו "הבלחה" חיובית אחת בעת היותו מ"מ מנכ"ל, בהטלת קנס על שתי חברות תקשורת, אך זה היה היוצא מן הכלל בעבודתו. ניסיון שלו לחסל את כוחו של אגף הספקטרום הצליח חלקית, כפי שחשפתי כאן וכאן, מהלך שעורר זעם רב בקרב העובדים בת"א. נראה, שעיקרי עסוקיו הם בתחום ה"פוליטיקה הפנימית" של המשרד, בעצמו ובחבריו, תוך עצימת עין מהאחריות הכבדה של המשרד למשק התקשורת בישראל. 

אמנה כאן חלק מהמקרים, שכבר אפשר לדווח עליהם (כל השמות של החברים והשכנים של מ"מ המנכ"ל שמילה מימון ידועים לכל הנוגעים בדבר ושמורים במערכת, ומופיעים כאן בראשי תיבות סתמיים):

1. פטור ממכרז ליועץ לאגף הביטחון החדש במשרד.
בעקבות פרסום הפטור הזה ממכרז (כמפורט כאן, למתעניינים), בהיקף של 180 אלף ש"ח, בטענה של "ספק יחיד", פניתי למשרד התקשורת בשאלות הבאות:
"בהתייחס למכרז כאן, שיש בו פטור לחבר נוסף של מ"מ המנכ"ל (שמילה מימון), א"ב שמו של היועץ, אבקש לקבל מענה לשאלות הבאות:
1. מדוע נעשה מהלך של "פטור ממכרז" ולא מכרז.
2. מדוע לא נעשתה פנייה לארגוני היועצים, דוגמת ארגון יועצי התקשורת, כדי שיספקו רשימת יועצים המתאימים לצרכים של הייעוץ המבוקש, יועצים שחתומים באופן אישי על "קוד אתי" ליועצים וכפופים להנחיות החשכ"ל לאתיקה מקצועית של יועצים (א"ב לא חבר בארגון יועצים כזה)?"

תשובה לא קיבלתי. די ברור למה.

אנשי מקצוע בתחום טענו, שהמכרז הזה פגום ביסודו, בלי כל קשר לפטור, כי הוא פשוט מיותר. האנשים, שנבחרו לתפקידים השונים באגף החירום החדש במשרד התקשורת, נבחרו (לכאורה) בזכות כישוריהם בתחום זה. בשביל מה הם זקוקים לייעוץ, אם בחרו בהם בזכות כישוריהם וניסיונם בתחומי החירום? בנוסף, זה מוקדם מדי לקבל ייעוץ חיצוני. קודם יש להקים צוות בינמשרדי שייקבע, בברכת השר (אולי בהחלטת ממשלה), מדיניות ברורה: מה הציפיות הממשיות מבעלי רשיון תקשורת בשעת חירום ואיך להיערך נכון במשק התקשורת הישראלי לחירום. מכאן, יש לגזור תקנות מחייבות (לדוגמא: כח ואנרגיה בהפקה עצמית - כן/לא? לכמה שעות, ריתוק משקי של עובדים למפעל מועדף - הנדסה / שירות, תיעדוף לכוחות הבטחון וההצלה על פני השרות לכלל האזרחים - כן / לא? סוגיה מאד כבדה, וכך הלאה והלאה. וכמובן להכין נהלים פנימיים,תיקוני רישיונות וכיו"ב. כלל לא ברור מדוע מייד אחרי שהקימו יחידה וגייסו אליה עובדים מקצועיים חדשים, צריך להזמין גם יועץ או יועצים חיצוניים, בדיוק לאותו נושא? 

2. יועץ ארגוני לאגף פיקוח ואכיפה.
זמן קצר אחרי כניסתו לתפקיד, שכר שמילה מימון שכן שלו ממודיעין כדי שיכין ייעוץ לגבי המבנה הארגוני של האגף. כשהחלו לעלות טענות כיצד הוא מפעיל יועץ ללא מכרז, כונסה בבהילות ועדת המכרזים הפנימית של המשרד ו"הכשירה את השרץ", בכך שאישרה את אותו יועץ. בהמשך אף הגדיל שמילה מימון את הסכומים שקיבל אותו יועץ על הייעוץ.

לכן, פניתי למשרד התקשורת פעמיים בשאלות בעניינו.
א. השאלה הראשונה ששאלתי: "אודה להתייחסות לפסקה הבאה: "שמילה [מימון] הוביל לאחרונה שינוי אירגוני אצלו באגף הפיקוח, לצורך כך דאג שחברו הטוב ושכנו ממודיעין יזכה במכרז הייעוץ התפור, בהמשך דאג שמילה לפרוץ את חוזה העסקתו של חברו הטוב ולהוסיף לו תשלומים שלא נכללו במכרז המקורי שהוצג לציבור. וכמובן ששמילה כתב בעצמו את מסקנות השינוי הארגוני הנדרש והחבר הטוב חתם. ולמי שמודאג - המסקנה של "היועץ" הייתה שצריך להרחיב את אגף הפיקוח ולשדרג מספר תקנים בו. מה שבדיוק קרה."

תגובת דובר משרד התקשורת: "כל התקשרות שניהל המשרד בוצעה באופן תקין בהתאם להנחיות הליך המכרזים הממשלתי".

ב. לאור התגובה הזו חזרתי ושאלתי פעם שנייה: "בהמשך למה ששאלתי קודם, נודע לי, שמי שקיבל את הייעוץ הוא לא אחר מאשר ג"ד, יועץ זעיר ולא בדיוק מפורסם ("ג"ד ייעוץ ....") שהדבר המעניין ביותר במקרה שלו: שהוא שכן של שמילה מימון בעיר מודיעין.
זה נראה תקין? הכיצד? היכן הפרוטוקול של ועדת המכרזים, שתוכיח שזה היה תקין?"

תשובה לא קיבלתי. די ברור למה.

3. משרת מנהל תחום פיקוח טכנולוגי באגף הפיקוח. 
לאור מה שנודע לי, פניתי ושאלתי את משרד התקשורת: "אודה להתייחסות לפסקה הבאה: "מ"מ המנכ"ל (שמילה מימון) פועל להכניס חבר שלו (מהצבא, בשם ד"ה) למשרת פיקוח טכני (המשרה של דב זיו, שפורש בקרב לפנסיה)".

תשובה לא קיבלתי. די ברור למה.

לכן, פניתי לנציבות שירות המדינה בשני הנושאים המוזכרים לעיל: שכירת יועץ ארגוני ומינוי מנהל באגף הפיקוח במשרד התקשורת, לאנשים שהם חברים ושכנים, ושאלתי את הנציבות בנוסף: "האם למ"מ המנכ"ל – שמילה מימון יש אצלכם חסינות?"

תגובת נציבות שירות המדינה: "להלן תשובותינו:
1.לגבי התקשרות עם יועצים חיצוניים- הנציבות אינה מטפלת בכך. ההתקשרויות של המשרדים נעשות על ידי חשבי המשרדים.
2. לגבי איוש משרת מנהל תחום פיקוח טכנולוגי: במכרז פנימי לא נבחר עובד. מבדיקה שערכנו עם מנהלת משאבי אנוש של המשרד, נמסר כי המשרד מקדם עתה הליך מיון מועמדים מקרב פורשי צה"ל, בהתאם להוראות פרק משנה 11.62 בתקשי"ר.  ועדת בוחנים מתוכננת להתכנס במהלך חודש אוקטובר. לפרטים נוספים יש לפנות למשרד התקשורת".
 
4. עוזר אישי ונהג אישי. 
לאור מה שנודע לי, פניתי ושאלתי את משרד התקשורת: "שתי שאלות נוספות: האם כל אנשי העיר מודיעין, שהם במקרה גם השכנים של מ"מ המנכ"ל יעבדו במשרד התקשורת? ואני מתכוון הפעם ל:
  1. העוזר של מ"מ המנכ"ל, ו"ז שמו.
  2. הנהג של מ"מ המנכ"ל, ח"ט שמו. לצורך פינוי מקום לנהג החדש שהוא הביא, היה צורך למצא "סידור" לנהג הקודם של עדן בר טל, המנכ"ל הפורש שקדם לו. הסידור נמצא: הוא יהיה הנהג של שי באב"ד, מנכ"ל הרשות השנייה, שסידרו לו תקן חדש שלא היה קודם, של נהג מנכ"ל, זמן די קצר אחרי מינויו (כזכור, הוא נכנס לתפקיד בזכות כך, שיו"ר ועדת האיתור היה, כמובן, עדן בר טל...[בהערת אגב נציין שהיו פרסומים רבים בעיתונות בעניין מינוי מוזר זה של שי באב"ד, שנדחף ע"י שר התקשורת הקודם ואושרר ע"י השר הנוכחי]). "
תשובה לא קיבלתי. די ברור למה.

מנקודת מבט ציבורית, כלל לא ברור מדוע מי שהוא רק ממלא מקום מנכ"ל, זקוק לעוזר ולנהג אישי. יש שרים (למשל שר האוצר יאיר לפיד, ויש עוד כמוהו, כולל מנכ"לים של משרדי ממשלה הגדולים ממשרד התקשורת), שוויתרו על הנהג האישי, כדי לתת "דוגמה אישית" לציבור בשעת מצוקה תקציבית כה קשה למדינת ישראל. נדמה, ש"דוגמה אישית", צניעות, אמינותשקיפות ציבורית, הקשבה לציבור ושמירה על כספי משלמי המיסים, ככל ההמסתמן מהצטברות הדיווחים, הם לא בדיוק הצד החזק של ממלא מקום המנכ"ל במשרד התקשורת...

ב"הערת אגב" אוכל להוסיף, שיש הטוענים, שצורת ההתנהגות והניהול של המשרד ע"י גלעד ארדן, כפי שחשפתי כאן (בחצי התחתון של המאמר), נובעת מכך, שהוא לא נותן אמון באנשי המשרד, לרבות מ"מ המנכ"ל שמילה מימון. דו"ח מבקר משרד התקשורת האחרון, רק "מוסיף שמן למדורה" הזו. זה עצוב, כי במשרד יש עובדים רבים ומסורים לתפקידם, שמבצעים מלאכתם נאמנה ולטובת הציבור. הסיבה להתנהגות הזו של השר נובעת, ככל הנראה, מהדיווח, שהוא קיבל מהשר הקודם, שהיו ויש במשרד "חפרפרות" היכולות להכשיל אותו, כמו שהשר הקודם הוכשל, לא אחת. בעבר, חשפתי את הפרצוף וההתנהגות של "החפרפרות" הללו, אך עצם העובדה, שיש כאלו שפרשו מהמשרד, לא אומר ש"מלאי החפרפרות" נגמר. מזה פוחד כנראה השר, בלי לדעת באופן ודאי במה ובמי מדובר. לנו ידוע, כמובן, במה ובמי מדובר. כך, השר לא בוטח באיש, גם בישרים ובטובים מבין עובדי המשרד.  

תוספת חשובה: הפתעות נוספות תהיינה בתקופה הקרובה, בפרשה שתזעזע את אמות הסיפים במשרד התקשורת ותטיל צל כבד על בעלי תפקידים בעבר ובהווה. כל פרטי הפרשה ידועים לי, כולל כל המסמכים הרלבנטיים, אך היא תיחשף בבוא העת, מסיבות שיובהרו לציבור עם החשיפה. צפו להפתעות נוספות...

עדכון 7.10.13: תגובת דובר משרד התקשורת בהקשר לחלק מהסוגיות שהוצגו: 
שתי המשרות אותן תיארת הנן משרות אמון, ואיושן בוצע בהתאם לכללי התקש"יר.
 
לידיעתך, גם משרת הנהג של באבד הינה משרת אמון והוא יכול להביא נהג כראות עיניו.  אין כל קשר בין המשרות ומה שנכתב כאן הינו אינו אמת.
 
בנוגע ליועץ המנכ"ל מר אביעד גולדינגר, שאף הוא מילא תפקיד אמון,  מר גולדינגר הובא למשרה זו באופן זמני לחודשיים, מר גולדינגר סיים את תפקידו זה במשרד, בשבוע שעבר עם חזרתה של העובדת שאת מקומה מילא.
"שתי המשרות אותן תיארת (עוזר ונהג) הנן משרות אמון, ואיושן בוצע בהתאם לכללי התקש"יר.
לידיעתך, גם משרת הנהג של באב"ד הינה משרת אמון והוא יכול להביא נהג כראות עיניו.  אין כל קשר בין המשרות ומה שנכתב כאן הינו אינו אמת.
בנוגע ליועץ המנכ"ל מר אביעד גולדינגר, שאף הוא מילא תפקיד אמון,  מר גולדינגר הובא למשרה זו באופן זמני לחודשיים, מר גולדינגר סיים את תפקידו זה במשרד, בשבוע שעבר עם חזרתה של העובדת שאת מקומה מילא."
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים