Telecom News - "נאום מעלית" במגדלי עזריאלי יזכה סטארט-אפ בפרס עד 100 אלף דולרים

"נאום מעלית" במגדלי עזריאלי יזכה סטארט-אפ בפרס עד 100 אלף דולרים

דף הבית >> חדשות סטארטאפים >> "נאום מעלית" במגדלי עזריאלי יזכה סטארט-אפ בפרס עד 100 אלף דולרים
"נאום מעלית" במגדלי עזריאלי יזכה סטארט-אפ בפרס עד 100 אלף דולרים
מאת: אבי וייס, 19.11.13, 19:50פיליפו טליו
 
"נאום המעלית" –Elevator Pitch הופך לממשי בפסטיבל בידור המפגיש סטארטאפים עם משקיעים, לקוחות פוטנציאליים, מנהלים מעולם ההיי-טק ועיתונאים במעליות של מגדלי עזריאלי בת"א. יש גם הפתעות. 
 
"תל אביב היא העיר השנייה בעולם, שתארח את התחרות שיזמתי, בה 100 סטארטאפים יתמודדו על הנאום המוצלח ביותר, שיינתן במהלך של כדקה במעלית של מגדלי עזריאלי. הפרס  הוא השקעה של עד 100,000 דולרים והזדמנות להמשיך לתחרות הבינלאומית", מתאר פיליפו טליו (Philippe Telio), נשיא ומייסד International Startup Festival. "אני מספק פלטפורמה, שכבר נוסתה בקנדה והצליחה, ואין סיבה שלא תצליח בישראל, אפילו יותר, של מפגש כיפי בין סטארטאפים, משקיעים ולקוחות, עם חשיפה גדולה לתקשורת ולקהילת ההיי-טק המקומית והעולמית".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם פיליפה טליו (בתמונה), כדי לשמוע על מימוש הרעיון של מפגש סטארטאפים ומשקיעים במעליות של מגדלי עזריאלי וכיצד הופכים את המפגש הזה לפסטיבל של בידור, השקעות וכיף.
 
שאלה: מהיכן צמח הרעיון של פסטיבל סטארטאפים בינלאומי במעליות?
פיליפה טליו: "התחלתי את דרכי עם חברת ייעוץ אותה ניהלתי במשך כ- 15 שנה. עסקתי בייעוץ בתחום התקשורת. הסתובבתי בכל העולם וראיתי בשנים האחרונות את ההתפתחות המהירה של הטכנולוגיות. כדי להיות בחזית הידע מבחינת חברת הייעוץ רציתי להתקרב לעולם הסטארטאפים.
 
התחלתי לפני מספר שנים ממש בקטן, במקום בו אני מכיר היטב את עולם הסטארטאפים, כי אני תושב קנדה, באירוע קטן, שיזמתי בעיר מונטריאול. האירוע הראשון נקרא Startup Camp. הוא היה באמת באוהלים. השתתפו בו כ- 50 איש. זו הייתה הפעם הראשונה. החלטתי לעשות זאת פעמיים בשנה. בפעם השביעית, שערכתי את האירוע בשיטה הזו, הגיעו כבר מעל ל- 700 איש והמון חסויות ומשקיעים, שהגיעו גם מארה"ב.
 
לאחר מכן בא לי הרעיון להפוך את האירוע המקומי שלנו לאירוע בינלאומי. החלטתי להתחיל במונטריאול, כי היא עיר עם אופי בינלאומי, קל להגיע אליה גם מארה"ב והיא מתאימה מאוד לקיים בה פסטיבלים, במיוחד בקיץ. בקיץ של מונטריאול יש הרבה פסטיבלים, רובם בינלאומיים. החלטתי להצטרף לפסטיבל, שכבר היה מתוכנן ונקרא פסטיבל הבידור (קומדי פסטיבל) של מונטריאול. ברגע שהתחלנו לתכנן את האירוע, היה ברור לנו שהוא צריך להיות מצחיק, כיפי, עם נגיעה מחייכת בצרכים של הסטארטאפים, וככה יצאנו לדרך".
 
שאלה: מה היה הדבר הכי מצחיק שעשיתם במונטריאול?
תשובה: "עשינו שם שני דברים גדולים שנראו אז מצחיקים ומשוגעים גם יחד:
 
1. קבענו שהתחרות של הסטארטאפים תיערך במעלית. לסטארטאפים תהייה הזדמנות להציג את העסק שלהם בפני משקיעים ושופטים ממש במעלית בזמן שהמעלית עולה או יורדת מהקומה העליונה לתחתונה. זה מימוש הלכה למעשה של רעיון ה- Elevator Pitch ("נאום המעלית").
 
2. החלטנו לוותר כליל על הקטע של נאומים, הרצאות מלומדות וחבר שופטים מכובדים. במקום כל הסגנון המוכר והישן של אירועי סטארטאפים, החלטנו, שמי שינהל וישפוט את הסטארטאפים אלו תהיינה סבתות. פשוט סבתות. פרסמנו מודעה, שאנו מחפשים סבתות לשפוט בתחרות סטארטאפים. קיבלנו מאות מועמדות ובחרנו את הצוות השיפוט, שהיה מורכב על טהרת הסבתות של מונטריאול. אני יכול להגיד לך, שהשיפוט שלהן היה מוצלח לא פחות מכל צוות שופטים מקצועי. האירוע הזה קיבל כיסוי תקשורתי אדיר בגלל שני הגימיקים הללו".  
 
שאלה: איך אתה יודע שהשיפוט של הסטארטאפים ע"י הסבתות של מונטריאול היה מוצלח?
תשובה: "פשוט מאוד: בשנה שעברה בחרו הסבתות במקום הראשון את חברת אונבו, סטארט-אפ ישראלי, שהגיע לתחרות בקנדה. אחרי פחות משנה, הסטארט-אפ הזה נקנה ע"י פייסבוק באקזיט מאוד מוצלח. גם הסטארטאפים שהגיעו למקום שני ושליש, מאוד מוצלחים. זה הוכיח לי, שאנשים פשוטים כמו סבתות, בלי כל רקע בטכנולוגיות ובעולם ההיי-טק, יכולים לשפוט סטארטאפים בצורה טובה לא פחות מהמומחים".
 
שאלה: מה קרה לאחר האירוע של שנה שעברה עם הסבתות?
תשובה: "השנה החלטתי להרחיב את הפסטיבל ולצרף קהילות נוספות לסוג כזה של אירוע. החלטתי, שאת הרעיון של המעלית אפשר ליישם בכל מקום ואפשר גם לייצא אותו. את הרעיון של הסבתות אולי קשה לייצא וליישם במדינות זרות, אבל סטארטאפים, מעליות ובתים גבוהים יש במדינות רבות ובערים רבות בעולם.
 
המקום הראשון שהלכתי אליו לנסות את המודל, הוא טורונטו בקנדה. עשינו את הפסטיבל בבניין הכי גבוה בטורונטו. זה הפך מיד להצלחה אדירה והבנתי, שיש כאן מודל, שאפשר להרחיב אותו ולצאת אתו מחוץ לקנדה. חיפשתי מדינות בהן יש סטארטאפים רבים וגם בניינים גבוהים, ושאפשר לעשות בהן ביזנס בין סטארטאפים ומשקיעים. אז זה היה די ברור, שאומת הסטארטאפים – ישראל, הייתה ראשונה ברשימה, אז באתי הנה".  
 
שאלה: איך קיבלת את המעליות של מגדלי עזריאלי? יש לזה מחיר?
תשובה: "המזל שלי ממש שיחק לי בישראל. דוד עזריאלי, בעל המגדלים, נתן לי את השימוש במעליות ובבניין ללא כל עלות. מה שיעלה לנו זה רק הארגון, הבידור והאוכל. כל השאר זו תרומה ענקית של דוד עזריאלי. חצי מזמנו הוא גר במונטריאול, כך שיחסית קל היה לי להגיע אליו. דוד עזריאלי מיד התלהב מהרעיון. כל מי שסיפרתי לו את הרעיון התלהב ממנו וזה מה שמניע אותי קדימה".
 
שאלה: יש לך איזה מודל עסקי או שזה סתם שיגעון?
תשובה: "לא. אין לי מודל עסקי. זה שיגעון המניע אותי קדימה. זה מצוי לי בראש כל הזמן. הסטארטאפים לא משלמים לי על ההשתתפות באירוע ובתחרות. הרצון שלי הוא לקשר אותם עם האנשים הנכונים, לתת להם סיכוי לזכות בפרס נכבד, ולעשות סביב זה פסטיבל שכולו בידור וכיף. אני אוהב לקשר אנשים, וזה מה שאני עושה באירוע".
 
שאלה: מהיכן הגיע הכסף לפרס שאתה נותן לזוכה?
תשובה: "יש מאחורי 7 משקיעים פרטיים, שכל אחד שם לפחות עשרת אלפים דולרים מכספו כדי לקדם את הרעיון. כרגע מובטחים 60 אלף דולרים ואני מקווה שעד מועד האירוע יהיו בקופה 100 אלף דולרים, אולי אף יותר. את הכסף הזה אני משקיע בפרס הראשון.
 
בנוסף, אנו מוכרים כרטיסים לאירוע במחיר לא גבוה, כדי לכסות את העלויות של האירוע, בעיקר זה אוכל ובידור. כפי שסיפרתי, המקום עצמו עם כל הלוגיסטיקה שלו: שומרים, חדרים, ניקיון וכיו"ב, ניתן לי ע"י דוד עזריאלי בחינם.
 
מכאן, שאין לי רווח מיידי מהאירוע. אני עצמי משקיע בסטארטאפים, לרבות כאלו שאני פוגש בתחרויות. אולם, עד היום אף סטארט-אפ שהשקעתי בו, לא עשה אקזיט. אולי לא ידעתי לבחור נכון במי להשקיע. אולי האקזיט של אחת החברות הללו יגיע מחר. אני לא יודע. כך שכרגע מבחינתי זה מודל מפסיד. אבל, זה לא מרתיע אותי מלהמשיך במלוא הקצב.
 
לאירוע בתל אביב, הסטארטאפים יכולים להירשם לתחרות עד ה- 29 לנובמבר כאן. האירוע עצמו מתקיים ב- 18 לדצמבר אחר הצהריים ועד חצות הליל".
 
שאלה: מהיכן האמונה הלוהטת הזו?
תשובה: "זו אמונה פנימית המגיעה עם הרעיון, שהוא נראה אולי כלפי חוץ כשיגעון, אבל זה בדיוק מה שעושים כל הסטארטאפים. אני בדיוק כמו כל סטארט-אפ.
 
הסטארטאפים בכל העולם ממציאים דברים חדשים והם מתמודדים מול כל העולם, מול המתחרים, מול החברות הגדולות. הם צריכים לשכנע שיש להם ערך, כל הזמן. 9 מ- 10 סטארטאפים נכשלים. זה סוג של אתגר, שאף פעם לא נגמר. זה העולם של הסטארטאפים.
 
לכן, אני לא מפחד להתנסות ליישם רעיון, שנראה יוצא דופן, לבצע תחרות במעליות של בניינים גבוהים. זה בדיוק הסוג של רעיון שמבדל סטארט-אפ אחד ממשנהו ומכל שאר הקהילה. אני יוצר כאן מערכת של תחרות כלל עולמית, שמתבססת על הרעיון הזה של כיף, בידור ותחרות במעליות. בדיוק כמו שכל סטארט-אפ משוגע על הרעיון שלו ועובד לפתח אותו סביב השעון, זה הרעיון שלי, שאני מפתח אותו ומקדם אותו בעולם.
 
הסטארטאפים ממציאים את עצמם כל פעם מחדש. כך גם אני. כל אירוע הוא המצאה חדשה, כי צריך להתאים אותה למדינה בה האירוע מתקיים. זה מרתק ומספק חוויות לכל המשתתפים ומביא להם ערך ממשי, במפגש הישיר שאני יוצר בין הסטארטאפים, המשקיעים והלקוחות הפוטנציאליים שלהם".  
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
פיליפה טליו: "אני חולם לבצע את הפסטיבל הזה במקומות הכי אטרקטיביים בעולם. אני חולם על מגדל אייפל בפריז ועל המגדל הכי גבוה בעולם שנמצא בדובאי (המפרץ הפרסי). אני מאמין, שאני אגיע גם אליהם.
 
בינתיים, סגרתי על המקומות הבאים שאני אעשה בהם פסטיבל: ריו בברזיל ובניו-יורק ארה"ב. בניו-יורק זה מאוד יקר לשכור בניין כמו אמפייר-סטייט עבור אירוע כזה. אבל, זה לא מרתיע אותי. אני ממשיך עם הגשמת החלום שלי ביחד עם הצוות המלווה אותי. אני אוהב לעשות כיף לאנשים ולעזור לסטרטאפים להצליח".
 
סטארטאפים 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
6.6.24 - Israel Mobile Summit


24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים