Telecom News - שירות חדש להאצת ביצועי רשת מבוסס ענן בלי כל חומרה

שירות חדש להאצת ביצועי רשת מבוסס ענן בלי כל חומרה

דף הבית >> חדשות לארגונים ולעסקים >> שירות חדש להאצת ביצועי רשת מבוסס ענן בלי כל חומרה
שירות חדש להאצת ביצועי רשת (בכל מקום בעולם) מבוסס ענן בלי כל חומרה
מאת: אבי וייס, 19.4.14, 18:00Sonal Puri
 
חברת Aryaka מציגה לשוק התקשורת גישה מהפכנית האומרת: לזרוק לפח את כל הקופסאות, למנוע הוצאות גבוהות על תקשורת איטית ויקרה ולעבור לחיבורים מהירים בכל מקום בעולם בגישת ה-SaaS.

English version - here
 
"בגלל שהפתרון שלנו הוא פתרון כולל, הוא מחליף את כל מה שהיה עד כה בארגונים. אנו צריכים להראות לארגונים שזה עובד, כי קשה להם להאמין, שיש בכלל פתרון כזה", מתארת סונאל פורי (Sonal Puri), סגנית נשיא לשיווק, מכירות והסכמים, Aryaka. "אנו אומרים לשוק: קחו חיבור להתנסות חינמית מאתנו, ואני בטוחה שתשוכנעו די מהר, שאנו החלופה הטובה ביותר עבורכם".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם סונאל פורי (בתמונה), ביחד עם שמוליק הבר, מנכ"ל אינטרנט בינת, חברה המייצגת בבלעדיות את Aryaka בישראל, כדי לשמוע על מימוש הרעיון של חיבור אינטרנט ארגוני בלי חומרה ובגישת ה-SaaS, עם כל השירותים החדשים ביותר הקיימים בעולם התקשורת העסקית.
 
שאלה: מהיכן צמח הרעיון של Aryaka?
סונאל פורי: "התחלתי את דרכי בעולם התקשורת לפני כ-16 שנים. בין היתר, בחברת סטארטאפ בשם Speedera Networks, שעסקה בפתרונות CDN. היינו כנראה מוצלחים כי נרכשנו ב-2005 ע"י אקמאי, שהייתה אז המובילה העולמית בתחום ה-CDN (בכ-500 מיליון דולרים). עבדתי באקמאי בתחומי הפיתוח העסקי, השיווק והאסטרטגיה עד 2009, אז עזבתי את אקמאי לטובת חברה חדשה, שהוקמה ב-2009 בשם Aryaka.
 
החידוש, שהיה אז ב-,Aryaka היה הקמת CDN בתוך הפיירוול הארגוני. בשונה מאקמאי המספקת שירותCDN  מחוץ לפיירוול הארגוני. לכן, אקמאי בעיקר כיוונה ומכוונת את עצמה לספקי תקשורת ואינטרנט ולספקי תכנים. אנו לא עוסקים בקידום והפצת תכנים באינטרנט, אלא במתן פתרונות כוללים לארגונים ולעסקים. זה השוני המרכזי בפתרון, שיצאנו אתו, כחברת הזנק מהסיליקון-ואלי, לשוק התקשורת העולמי ב-2009.
 
מאז, התפתחנו בפתרון והיום הוא פתרון מהפכני המחליף את חיבורי ה-MPLS ופתרונות חיבור אחרים הקיימים לארגונים ולעסקים. אנו מרוכזים במגזר העסקי ולפלח השוק הזה אנו מספקים את הפתרונות שלנו".
 
שאלה: למה ארגונים זקוקים לפתרון שלכם המבטל את ה-MPLS?
תשובה: "האתגרים הקיימים היום ללקוחות העסקיים, שאנו מכירים, שונים לחלוטין מהעולם של ה-CDN המקורי, שהכרנו כולנו בעשור הקודם. עד היום, כמעט כל העסקים והארגונים בעולם, כולל כאן בישראל, מחוברים לרשת החיצונית של ספק התקשורת, או ב-MPLS או ב-IP-VPN. הרוב מחוברים ב-MPLS.
 
אולם, השוק נע מהר קדימה. בעבר, היו כל האפליקציות בתוך הארגון. זה נגמר. האפליקציות הארגוניות של היום רצות גם בתוך הארגון וגם מחוצה לו, בעננים מכל סוג, על רשתות חיצוניות דוגמת רשתות הסלולר והאלחוט (WiFi). הארגונים מבצעים היום גיבויים באופן שוטף לעננים חיצוניים מרוחקים. כל התפתחות עולם הסלולר העסקי בגישת ה-BYOD מביאה לידי כך, שעובדים נכנסים מכל מקום לעבוד על הרשת הארגונית על האפליקציות הארגוניות.
 
התוצאה של ההתפתחות הזו: כמעט כל הרשתות העסקיות בעולם נראות היום אותו דבר. אולם, בתצורה שונה לחלוטין ממה שהיה בעבר. כמעט כל הרשתות בנויות כך, שאחרי הפיירוול יש ארגון עם Data Center קטן או גדול עם חיבור לעננים פרטיים או ציבוריים. החיבור לסניפים ולשלוחות נעשה דרך עננים חיצוניים או פרטיים, הלקוחות מגיעים דרך העננים, העובדים מגיעים גם כן דרך העננים.
 
פתרונות דוגמת אלו של אקמאי או קונטנדו המתחרה בה, מספקים פתרון בעיקר ללקוחות הניגשים לרשת מהאינטרנט. אבל, ארגונים ניגשים ליישומים שלהם לגמרי אחרת. הם עובדים גם באינטרנט וגם בעננים. הם יכולים להיות בכל מקום, גם בעננים פרטיים או היברידיים. יישומים רבים בכלל לא עוברים ב-MPLS או ב- IP-VPN. הפתרונות הללו של חיבורי תקשורת לא נבנו בכלל ליישומים של היום. התוצאה: הגישה ליישומים איטית ומעצבנת. כל שינוי דורש להמתין חודשים עד שניתן לבצע אותו ברשתות MPLS. הטרנזקציות העסקיות זוחלות עם זמני תגובה איטיים מאוד.
 
לכן, אחד הפתרונות, שארגונים הלכו אליהם, הוא להציב אצלם קופסאות, קופסאות מאוד יקרות הצריכות לשבת בכל חיבור ובכל פינה, קופסאות של האצת התעבורה (Accelerators). כך, הרשתות הארגוניות נהיו מסובכות, יקרות וקשות לשליטה ולתפעול. במרכזי המחשוב נולדה תופעה של ערב רב של קופסאות כבדות כדי להאיץ את היישומים השונים. יש כאן תסבוכת ניהולית ממדרגה ראשונה.
 
מה שאנו עושים הוא די פשוט. אנו אומרים לארגונים: תזרקו את הכל לפח. חבל על הכסף והמאמץ שלכם. לא צריך את זה. לא צריך את ה- ,MPLSלא את ה-CDN ולא את קופסאות ה-Accelerators. לא צריך בכלל איזה חומרה אצלכם ובשלוחות שלכם. שום דבר. ממש כלום. זה פתרון מהפכני המביא בשורה חדשה לשוק".  
 
שאלה: איך עשית בארגונים את הקסם הזה בלי שום חומרה?
תשובה: "בנינו טבעות עולמיות של תקשורת המתחברות אל השותפים שלנו, ספקי אינטרנט מובילים בעולם. כל הארגונים מחוברים לטבעות הללו. זה כולל ממש את כולם: העובדים, המנהלים, השותפים, הלקוחות, כל מי שרוצה לגשת לרשת הארגונית מהנייד או מכל מקום בעולם. הרשת הזו כוללת בתוכה את כל החוכמה של הרשתות הישנות. זה מגיע בתצורה פשוטה ומהירה ליישום.
 
מאחורי הקלעים אנו מספקים לארגון את הכל. הכל נעשה בגישת ה-SaaS. במינוח הכל, זה כולל ממש את כל מה שלקוח צריך ורוצה: חיבוריות עולמית, יתירות, תוכנות לניהול, קישוריות מאובטחת, QoS ליישומים של זמן אמת, התאוששות מאסון והמשכיות עסקית. למעשה, כל שירות שהלקוח העסקי צריך. הרשת שלנו מאובטחת ברמה הכי גבוהה שיש, עם יכולת עצמית של דחיסה, האצה, Caching ועוד. הכל בנוי בתוך הרשת ונגיש לכל לקוח".
 
שאלה: אתם מצויים בעולם ה-SDN?
תשובה: "בהחלט. אנו כבר מיישמיםSDN  ברשת שלנו ולא מאתמול עם גישת ה-NFV. אנו לא מפרסמים, שהרשת שלנו היא רשת SDN כי את לקוחות הקצה זה לא מעניין. הם רוצים פתרון. לא מעניין אותם מה הטכנולוגיות המסתתרות מאחור".  
 
שאלה: מה היתרונות של הרשת העולמית שבניתם?
תשובה: "החדשנות שלנו בגישה הזו היא, שאנו בלתי תלויים בספק האינטרנט. יש לנו ספקי אינטרנט רבים המקושרים לטבעות שלנו. זה נבנה בגישת ה-Multi-Tenancy, מה שמאפשר לנו לספק הפרדה ושירות נפרד ומאובטח לכל לקוח קצה. כל לקוח מסתכל על כל אפליקציה בצורה מאובטחת ונפרדת".
 
שאלה: איך ארגון מתחבר טכנית לרשת שלכם?
תשובה: "כפי שציינתי, הארגון לא צריך לרכוש כלום מאף אחד. הוא מקושר ללא כל חומרה מיוחדת לרשת. החיבור הוא חיבור אינטרנט עסקי, חיבור רשת רגיל הנעשה אחרי פיירוול הארגוני כלפי חוץ. החיבור הוא בהצפנה של IP-Sec עם Full Mesh. כך, אנו מספקים ביצועים ברמת LAN על גבי רשת ה-WAN.
 
בעבר, כדי לפתוח שלוחה של ארגון במקום מסוים בעולם ולחבר אותה לארגון, היה צריך לחכות חודשים. גם היום מחכים לפחות חודשיים בכל שינוי בתצורת ה- MPLS. תנסה להזמין קו MPLS בינלאומי ותבדוק כמה זמן אתה מחכה עד שזה עובד. בנוסף, כל שינוי ברוחב הפס יכול לקחת שבועות. אצלנו, הכל נעשה בקליק של עכבר. זה קורה בשניות או לכל היותר בכמה דקות. מחברים סניפים, מעלים או מורידים רוחבי פס, הכל בקליק של עכבר.
 
אנו מספקים שירות בגישת ה-SaaS, קצה לקצה. הלקוח צריך להתחייב לשנה. זה הכל. אין ללקוח שלנו כלCapex , הכל Opex. הלקוח מקבל QoS קצה לקצה כחלק מהשירות.
 
יתרון חשוב נוסף הוא העלויות של רוחבי הפס. בגלל האופטימיזציה של הרשת שלנו, זקוקים הלקוחות לפחות רוחב פס מול פתרונות ה-MPLS. אצלנו התעבורה נדחסת ומטופלת היטב. אפשר לחסוך עד כ-70% מרוחבי הפס הנרכשים בגלל הטיפול של Aryaka בתעבורה העסקית.
 
בגלל שאנו פתרון מהפכני, כשאני פוגשת לקוחות פוטנציאלים, גם כאן בישראל, הם אומרים לי: 'זה נראה טוב מדי כדי להיות אמיתי'. לכן, אנו מאפשרים לכל לקוח פוטנציאלי לקבל אצלנו קו חיבור של 2 מגה סימטרי לחיבור אחד לכל מקום שיבחר בעולם, חיבור חופשי לחלוטין וללא כל התחייבות, למשך שבוע. בשבוע הזה, הארגון יכול להתנסות בחיבור שלנו מול החיבור הישן שיש לו ולראות את היתרונות בחיבור שלנו. כמעט כל מי שלקח מאתנו חיבור בחינם, המשיך אתו, כשנגמרה תקופת החינם. ההתנסות במערכת שלנו היא מקדם המכירות הטוב ביותר שלנו".
 
שאלה: לאן Aryaka מתפתחת?
תשובה: "יש לנו 2 כיווני התפתחות עיקריים:
א. אנו מעוניינים להיות מוכרים ע"י כל השוק. כרגע, רבים לא יודעים, שאנו בכלל קיימים. מנהלים ומומחי תקשורת לא יודעים שיש חלופה ל-MPLS. אנו חלוצי שוק ועדיין לא מוכרים בשוק ולא בוחנים אותנו כחלופה מוצלחת יותר לחיבורים העסקיים.
 
ב. אנו מעוניינים להרחיב את מגוון השירותים שלנו ולתת את הכל כשירות. אנו מעוניינים לספק את כל האפליקציות הארגוניות וכל השירותים הארגוניים בגישת ה-SaaS, לא רק את התקשורת. אנו מעוניינים להיות האמזון של שירותי הענן. אנו מעוניינים, שהארגונים יוכלו למצוא את כל האפליקציות שלהם בתוך הענן, שאנו נספק והם יוכלו לעבוד מהענן בקלות מכל מקום בעולם ומכל מכשיר קצה באמצעות הרשת שלנו.
 
אנו הגענו לשוק הזה מהכיוון של עולם ה-CDN ולכן אנו מבינים היטב את הצרכים של הלקוחות הארגוניים. הידע הזה יוצר DNA של ערכים בתוך החברה, שלא קל לחקות אותו. לכן, כרגע אין לנו מתחרים. לספק שירות תקשורת מלא כ-SaaS זו גישה לגמרי אחרת ממה שמכירים בשוק התקשורת הארגוני".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
סונאל פורי: "החלום שלי די פשוט: שכל מי שפותח משרד או שלוחה בכל מקום בארץ או בעולם ייקח אותנו בחשבון ויבחן את הפתרון שלנו מול הפתרונות המסורתיים. אני לא מרגישה, שאנחנו נמצאים מספיק על המפה של העסקים והארגונים. הם לא יודעים, שיש להם חלופה זולה וטובה יותר לחבר בין סניפים, בין עובדים, לעבוד מרחוק ולהתחבר לענן.

התחלנו מאפס ב-2009 וכיום אנו מעל ל-190 עובדים. אנו נמצאים בצמיחה יפה וחושבים על IPO. אנו עובדים קשה עם כל השותפים שלנו בעולם, דוגמת אינטרנט בינת בישראל, כדי להגיע ללקוחות ולספק שירות מהפכני ומצליח".
 
שירותי ענן 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
6.6.24 - Israel Mobile Summit


24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים