צמיד בריאותי אישי חדש וסנסורים בכל פינה ברשת המים

דף הבית >> פיתוחים חדשים וצ'יפים >> צמיד בריאותי אישי חדש וסנסורים בכל פינה ברשת המים
במפגש האחרון של פורום IoT ישראל נחשפו 2 מיזמים מעניינים, שעל פי התחזיות יהפכו ללהיטים בשנת 2015, שנת פריצת תחום ה-IoT לכל פינה בחיינו. ב-2015 יוקם Hub ראשון בישראל ל-IoT וייערך האקתון נוסף למפתחים בתחום ה-IoT. 
מאת: אבי וייס, 28.12.14, 13:30סשה טבק

הקהילה הגדולה והתוססת ביותר בישראל היא קהילת IoT, שקמה אך בפברואר 2014, ביוזמתם של סשה טבק (בתמונה משמאל), ואייל חי (בתמונה מתחתיה), שמקיימת מפגשים חודשיים ברצף ומשתתפת בהאקתונים ובתחרויות מקומיות ובינלאומיות ליזמים צעירים (וגם לא צעירים).

במפגש האחרון, שהשתתפו בו מעל ל-230 איש, נחשפו פיתוחים חדשים וגם חברות הזנק חדשות ומרתקות בתחום ה-IoT ועודכנו ההתפתחויות האחרונות בעולם ה-IoT בישראל. סקירה מורחבת על הפורום מצויה למטה, בתחתית הכתבה.

 
סשה טבק: "הקהילה שלנו עברה בחודש החולף את קו ה-1,300 חברים והקהילה ממשיכה לגדול כל חודש. אנו הקהילה הגדולה ביותר בעולם, גם יחסית וגם אבסולוטית, בתחום ה-IoT.

היום (23.12.12) זה המפגש העשירי של הקהילה. במקביל לנו, יש קהילה מעט יותר ותיקה ולא כזו גדולה, של רובוטיקה, שיש בה אנשים גם מהקהילה הזו, בגלל החפיפה בחלק מתחומי הפעילות. 


במסגרת היוזמה הזו אני ואייל חי מקימים ביחד עם שואיל חיתפים רבים לדרך את ה-Hub הראשון בישראל לתחום ה-IoT והרובוטיקה. זה אקסלרטור ששמו: IOTA LABS Israel - IoT Hub, שפתחנו לו אתר לקהילה, שיש בה כבר מעל ל- 60 יזמים, שנרשמו לקהילה זו

ברבעון ראשון 2015 נקיים האקתון רחב היקף בישראל לעולם ה-IoT, שבו נבחן כלים שונים, לרבות לוחות מחשב לפיתוח, שירותי ענן שונים וכלי פיתוח שונים ונבחן את הכלים והשירותים הקיימים כבר בשוק ה-IoT ומה היכולות של כל פלטפורמה מול מתחרותיה.

זאת, במסגרת אתגרים, שנציב בפני היזמים, שישתתפו בהאקתון, שאנו מקווים, שיגיעו גם מרחבי העולם וישתמשו בכלים, שנספק להם, שיגיעו (בין היתר) מהחברות הגדולות ביותר בעולם המפתחות פתרונות וכלים חדשים ל-IoT.

בקרוב נחשוף פרטים נוספים על ההאקתון הזה לרבות לוחות זמנים ואתר הרשמה". 

הדס ביטרן, (בתמונה משמאל), מ
הדס ביטרןנהלת מרכז המו"פ, מיקרוסופט ישראל: "אנו מנהלים כאן במרכז הפיתוח של מיקרוסופט את הפרוייקט של Cortana (עוזר אישי - Personal Assistance) והקישור של יישום זה לעולם ה-IoT. באופן ספציפי, החיבור של Cortana לצמיד הבריאות החדש של מיקרוסופט.

מעורבים כאן טכנולוגיות רבות והמוצר הוא הקצפת של העולם הטכנולוגי. הכיוון הכללי בו הלכנו בו בפיתוח: פרסונליזציה הנובעת מההתנהגות הפיסית של האדם בכל שעות היממה. אנו מכסים כל תחום בהתנהגות הפיזית החל משעות השינה וכלה בפעילות גופנית. 

הפיתוח החדש מופץ תחת שם המותג Microsoft Band, כשהמוצר הראשון, שיצא לשוק, נכנס תחת התפיסה של Microsoft Health, שזה שירות בענן המחובר לצמיד - Band. הצמיד, שמחובר לענן, יכול להיות גם לא של מיקרוסופט, בחיבור דרך מערכת התוכנה ושירותי הענן של מיקרוסופט. יש כבר צמידים ממפתחים עצמאיים, שהתחברו לשירותי הענן הזה (למשל BitBite, לנושא התזונה הנכונה). 

מוצר MS Band הוא מוצר לביש המתחבר לכל מערכת הפעלה ניידת, לא רק למערכות של מיקרוסופט. יש בו סנסורים רבים (סרטון הדגמה מצוי בהמשך), וניתן להתקשר עם הצמיד, כי יש בו הטמעה של מערכת Cortana, העוזר האישי שלי. למעשה, זו עוזרת... הצמיד עוקב 24 שעות אחרי האדם בכל פעילותו ומעביר את הנתונים לניתוח בענן.

לצמיד זה יש ייתרון חשוב: יש בו יכולת להכניס אייקונים קטנים, שמספקים מידע למשתמש. חיברנו לצמיד אפליקציות רבות ושירותים לא מעטים, שמופעים על הצג כאייקונים. למשל: מידע חברתי מהרשתות החברתיות הגדולות ומידע מסוגים שונים. זה כולל יכולות רכישה. למשל, זה כבר עובד עם רכישות בסטארבקס. אנו נרחיב את היישומים והיכולות הקיימים על הצמיד, שכן המערכת הזו מאוד משוכללת ונשלטת בענן. 

אנו קוראים לסטארטאפים בתחום המיכשור הלביש, בתחומי הבריאות ובתחומי פיתוח דומים, לחבור אלינו. כי אנו במיקרוסופט מעוניינים לשתף פעולה ולטפח את הקהילה הזו. יש לנו כלים מתקדמים שיכולים לסייע ולקדם מהר את הפיתוחים החדשים של היזמים בעולם ה-IoT והמיחשוב הלביש". 
זאב אפרת, מנכ"ל Aquarius Spectrum: "עולם נזילות המים הוא עולם, שבו בין 10% ל-40% מכלל המים, שעוברים בצנרות בעולם, מופסדים. זה הפסד שנתי של כ-14 מיליארד דולרים עולמי. זה שוק ענק. הסיבה: רוב הצנרת למים בעולם היא ישנה וקשה להחליף צנרת ישנה, גם פיזית וגם כלכלית.

לכן, חשוב למצוא את הדליפות. זו לא משימה פשוטה, כי לא תמיד יודעים בדיוק היכן הצנרת דולפת ובאיזה עומק היא נמצאת ומה מצב הצנרת. במקרים רבים, בכלל לא יודעים שיש דליפה כי המים יורדים למטה למי התהום ולא נראה מלמעלה, שיש דליפה. 

אנו סטארטאפ, שגדל בחממה וכיום אנו עצמאים עם כ-15 עובדים ונמצאים בצמיחה מהירה. הפתרון שלנו מבוסס על סנסורים, שמאזינים לצנרת. הסנסורים מותקנים על ברזי כיבוי האש ומבצעים דגימה אקוסטית קצרה כל יום באותה שעה בלילה. אנו מפזרים סנסורים רבים ברחבי העיר ומבצעים סינכרון שעונים עצמאי בין הסנסורים באמצעות GPS. המידע,שנדגם, נשלח ברשת הסלולר הקיימת, בד"כ ברשתות 3.5G. רק מהדיווח אנו מקבלים מידע שיש דליפה בין שני סנסורים שהמרחק שבינהם הוא של 200 עד 500 מטרים. זה ממש לא מספק.

אנו מקשרים את הרשת התת-קרקעית, שנוצרת ע"י הסנסורים, לרשת האינטרנט, לשירות ענן, שבנינו. שם המידע מנותח ואז אנו מקבלים תמונה הרבה יותר מדוייקת. למעשה, מאוד מדויקת.

כיום יש לנו 2 יישומים מלאים, בעיריית נתניה (כ-700 סנסורים לכל הפריסה, כרגע ביצענו חצי) ובעיריית ירושלים (נוכל להגיע עד כ-3,000 סנסורים, כרגע אנו עם כ- 800 סנסורים). הרעיון הככלי: אם אוספים מספיק מידע ובאופן רציף, ניתן לזהות תופעות לא רגילות במערכת המנוטרת. 

אנו מזהים דליפות מידי יום לאור הניתוחים ומספקים את המידע לעירייה, היכן ללכת ולתקן את הדליפה. הדיוק חשוב מאוד, כי יש עלויות לא קטנות לכל תהליך התיקון, כולל סגירת כבישים ושימוש בציוד כבד. 

הסוד של הפתרון שלנו טמון באיסוף המידע המגיע בכמויות מכל סנסור וזיהוי השינויים במידע בין כל 2 סנסורים, מה שמספק את המידע היותר מדויק. כך, אנו מצליחים לגלות דליפות רבות, שקודם בכלל לא ידעו, שהן קיימות. יש לנו מערכת, שנעשים בה הרבה מאוד ניתוחים, כדי לא לשגות בניתוח ולא להריץ צוות תיקונים עירוני למיקום לא נכון, כי זה דבר יקר.

אנו מסוגלים היום לגלות חורים של 2 מילימטר בצנרת. הפתרון שלנו, שניתן למעשה לעירייה כ-SaaS, משנה לגמרי את התפיסה של העירייה לגבי שירותי אחזקה עירוניים. השירות שלנו מסופק 24X7 והעירייה מקבלת גישה לנתונים בענן ויכולה להבין מה קורה בעצמה. 

כיום, אנו עובדים כדי לשפר את הדיוק ולנקות רעשים והפרעות הנכנסים למידע הנאסף. הבעיה המרכזית שלנו היא למדוד בדיוק את המרחק בין כל 2 סנסורים, כי המפות של הצנרת העירונית אינן כה מדויקות ולפעמים הן לא נכונות. אנו עובדים לפתח סנסורים הקשורים למכשירי הסלולר ועל ידי כך נוכל לתת בידי עובדי העירייה מיקום מאוד מדויק של מקום הנזילה, באמצעות שימוש בסמארטפונים עם סנסורים, שהם יחזיקו ביד, בעת שהם יוצאים לשטח. בעתיד נפתח פתרונות כאלה לצנרת גז, נפט ונוזלים אחרים.

כיום אנו ניצבים בפני כניסה לשוק האמריקאי, שהוא שוק ענק מבחינתנו. אנו עובדים על פיתוח של סנסורים לצנרת מפלסטיק כי שם תנאי הזרימה שונים לחלוטין ולכן צריך גם סנסורים אחרים וניתוח אחר.

ברור לנו, שאנו משתלבים בגישה של 'עיר חכמה' ואנו עובדים קשה כדי לשלב את הפתרון שלנו עם פתרונות חכמים אחרים הקיימים ב'עיר חכמה'. זאת, כדי להשתלב בפתרון כולל לעיר חכמה, תחום מאוד 'חם' בכל העולם. הייתרון המרכזי שלנו: ה-ROI שלנו הוא ברור והוא פחות משנה. אין לנו מתחרים ביכולות הללו ואנו, למעשה, הפכנו למובילי שוק בתחום שלנו בזמן די קצר".
 פורום IoT ישראל:
לפני קצת פחות משנה, הקימו היזמים סשה טבק, מומחה ומרצה בתחום הרובוטיקה ואייל חי מוביל בתחומי טכנולוגיות אינטרנט,
את קהילת "האינטרנט של הדברים" - Internet of Things (IoT) Israel הגדולה ביותר בישראל, שהיא מבין 5 הקהילות הגדולות בעולם בתחום ה-IoT.
 
הקהילה, שגדלה בקצב מאד מהיר, מורכבת ממיטב המפתחים, יזמים, סטארטאפים, חברות ומרבית האקוסיסטם בתעשיית ה-IoT בישראל. כמו כן, חברי הקהילה מפתחחים טכנולוגיות בוורטיקאלים השונים של "האינטרנט של הדברים" ומספקים מענה לאתגרים השונים בשוק עצום זה.
 
הקהילה מקיימת אירועים במתכונת חודשית במטרה ליצור פלטפורמה איכותית למפגשים, סיעור מוחות, מיזוג מיזמים, סדנאות, הכשרות מקצועיות והתייעצות עם מומחים.

בנוסף, בכל מפגש, נחשפים חברי הקהילה לחברות מובילות עם הפיתוחים העדכניים ביותר בטכנולוגיות האינטרנט של הדברים.
 
מייסדי הקהילה סשה טבק ואייל חי, מקיימים תחרויות בתחומי "האינטרנט של הדברים" ומשתתפים בתחרויות גלובליות בין יזמים וחברות ובין היתר מובילים את תחרות ההאקתון הגדולה ביותר בישראל, שמהותה: מציאת פתרונות לאתגרים השונים בתחומי "האינטרנט של הדברים", כשלכל קבוצה תינתן האפשרות לבחור את הקומבינציה המיטבית עבורה מבחינת סוג החומרה, תוכנה, שירותי אחסון ענן ועוד, לשם השלמת המשימות בצורה יצירתית ובקונפיגורציה אופטימלית.
 
סשה ואייל יוזמים בנוסף את הקמתו של (IOTA LABS-Israel IoT HUB (Innovation Center, שזה ה-HUB הראשון בישראל, שיהייה מבוסס על חברי הקהילה והוא יהייה עם מיקוד על תחומי "האינטרנט של הדברים" והרובוטיקה. מדובר ביוזמה, שעליה הם שוקדים יחד עם מיטב החברות, קרנות, מומחים ומשקיעים בארץ ובעולם.
IOT 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות
הצלחה ורק בריאות, לכל הקוראים והקוראות באשר הם!!!!

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 
רק בריאות, לכל הקוראים והקוראות של האתר, באשר הם!!!!

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

15-16/12/21 - Israel Mobile Summit LIVE
 

הכי ניצפים 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן
 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים