Telecom News - חשיפת התחמון החדש בנוגע לתעריפי "השוק הסיטונאי" ל-ISP ולבזק עד 2018

חשיפת התחמון החדש בנוגע לתעריפי "השוק הסיטונאי" ל-ISP ולבזק עד 2018

דף הבית >> חדשות >> חדשות השוק הקווי >> חשיפת התחמון החדש בנוגע לתעריפי "השוק הסיטונאי" ל-ISP ולבזק עד 2018
בלעדי: בלי כל הודעה לציבור עלה לאוויר (כמו שחזינו) שימוע חדש בנוגע לעדכון תעריפי השוק הסיטונאי לשנים 2017 ו-2018. כרגע, התחמון הזה מלווה בזיופי תאריכים ונתונים, כפי שמשרד התקשורת התרגל לפעול בקדנציה הנוכחית. מה מסתתר מאחורי התחמון החדש הזה?
מאת: אבי וייס, 16.4.16, 19:50שלמה פילבר

בשבוע החולף, להערכתי ביום 13.4.16 או 14.4.16, עלה לאתר משרד התקשורת שימוע (כאן) בנוגע לעדכון תעריפי "השוק הסיטונאי". את הכוונה לבצע שימוע כזה חשפנו בבלעדיות כאן, וגם הצגנו מהם הנתונים, שאגף הכלכלה במשרד התקשורת בראשותו של הרן לבאות מצא, בעקבות הלחץ שהופעל על אגף זה.

הנתונים, שנמצאו שגויים, בקצרה: נתוני פרטנר לא מהימנים והוצאו מהמשוואות, סטייה של 13.5% מתחזית הצריכה הכוללת של הגיגות על רשת בזק - מה שהיטיב עם בזק, סטייה של 90 אלף מנויים מתחזית המנויים בשוק הסיטונאי וירידה זעירה של 1.6% ברוחב הפס הממוצע למנוי). ניתחנו את הממצאים והערכנו, שמשרד התקשורת יצטרך להוציא שימוע חדש כדי לתקן את מחירי השוק הסיטונאי ולאפשר ל-ISP לא להעמיס 200 לקוחות ומעלה על כל חיבור של 100 מגה. 

אולם, כשיצא השימוע וקראתי אותו בעיון רב, לא הופתעתי, ששוב הרן לבאות מתעתע בכולם, ממציא מספרים ומחירים מהשרוול ומתחמן את כולם, גם את בג"ץ (למה בג"ץ? הסבר בהמשך).

לעומת המסמכים שהרן לבאות, (בתמונה משמאל), הרן לבאותחתם עליהם בעת הדיונים על רגולציית השוק הסיטונאי, הפעם הרן לבאות למד לקח, והוא החתים את שלמה פילבר, (בתמונה למעלה), מנכ"ל משרד התקשורת, על המסמך. כך, התחמונים, הזיופים וההמצאות, יהיו תחת חתימתו של שלמה פילבר... גאון האיש הזה. בזמנו, הרן לבאות לקח מסמכים מ-2012 והלביש להם את תאריכי 2014 וחשב, שהקוראים לא ירגישו....  

אולם, בכל זאת הרן לבאות השאיר "טביעת אצבע" שלו במסמך החדש: אם תגיעו עד סעיף 6 במסמך הנקרא "תגובות לשימוע", תראו, שהמייל לתגובות לשימוע הוא המייל של הרן לבאות, לא של שלמה פילבר או מי מעוזריו הצמודים... 

אני מציע לקוראים, שלא מאמינים כל כך לחשיפה כאן, לנסות לקרוא את מסמך השימוע החדש מהתחלה עד הסוף (רק 7 עמודים), או מהסוף להתחלה, או מהאמצע ל-2 הצדדים. בכל כיוון, איך שלא תקראו את המסמך המוזר הזה, לא תצליחו להבין מה כתוב בו ולמה הוא נועד, למרות שהוא כתוב בעברית.

בספק רב אם החתום על המסמך (שלמה פילבר) הבין על מה חתם. למה? ככה עובדים תרגילי התחמון של הרן לבאות. צריך להיות מומחה ל"תורת הנסתר" כדי להבין אותם. 

יתרה מכך, לא ברור למה היה צורך גם כאן לזייף תאריכים. אני נכנס כמעט מידי יום לאתר משרד התקשורת, כי בקדנציה הנוכחית של שלמה פילבר אי אפשר לסמוך על הודעות הדובר היוצאות לציבור ולעיתונות, או על המדור "מה חדש באתר".

כך, השימוע החדש עלה לאתר בלי להודיע לאיש ובלי לעדכן את המדור "מה חדש באתר". כרגיל, השימוע נשלח רק לבעלי ההון המקורבים לשלטון ולשאר האינטרסנטים. לשלוח את השימוע לציבור ולנציגי הציבור המוסמכים? אין דבר כזה במילון המושגים של משרד התקשורת הישראלי בניצוחו של שלמה פילבר

מתי השימוע עלה לאתר?
על פי מה שכתוב באתר  משרד התקשורת: 4.4.16, ראה תצלום:
מתי המסמך עלה
אולם, אם תסתכלו במסמך עצמו (שהורדתי ממהאתר ומצוי כאן, שמא ישנו אותו לאחר החשיפה), המסמך אמנם חובר ב-4.4.16, אבל הוא עבר עדכון ב-11.4 ורק אחר כך עלה לאתר (להערכתי ב-13-14.4, כי כאמור אני בודק כמעט כל יום את האתר וב-13-14.4 לא בדקתי, בגלל עומס אירועי "גולן טלקום", ומצאתי את המסמך באתר ב-15.4):
.המסמך של משרד התקשורת 

משרד התקשורת בקדנציה הנוכחית נוהג לזייף תאריכים של מסמכים, סתם כי בא לו. במקרה שכאן, זה בכלל לא חשוב וזה חסר משמעות, כי זה רק שימוע שלא מוביל לכלום (למה? בהמשך).

זה נהיה ממש מעשה פלילי, כשמדובר בהטלות קנסות ענק על בזק והוט, כפי שחשפנו, כשבמקרה של הטלת קנסות, זיופי תאריכים יכולים להפיל את עצם הטלת הקנס ופוגעים בחוקיות תהליך הטלת הקנס. הנושא הזה מצוי כעת בחקירה ואני קראתי להתפטרות כל מי שעסק בפארסה המזוייפת של הטלת הקנסות הענקיים בגין עבירות, שלא היו ולא נבראו, על בזק והוט. די ברור, שאיש לא התפטר בעקבות קריאתי. ככה גם אבי ברגר צחק בקול רם, כשקראתי לו להתפטר, לפני שיפטרו אותו... "צוחק מי שצוחק אחרון"... 

מה התחמון החדש שמסתתר בשימוע החדש?
למי שקרא את המסמך ולא הצליח לגלות בעצמו את התחמון החדש, יש צורך שאתן כמה מילות הקדמה, כדי להבין מהיכן צמח התחמון החדש:

בעקבות הטלת "השוק הסיטונאי" על הראש של בזק, בשלהי כהונת הצוות הקודם של משרד התקשורת (השר גלעד ארדן והמנכ"ל אבי ברגר), חשפתי, שכל הנתונים, ששימשו כבסיס למחירי השוק הסיטונאי, ששפורסמו בחתימת ידו של הרן לבאות, הם פיברוק אחד גדול, אוסף של זיופים ותחמונים, שקל לראות אותם בעיניים במסמכים עצמם, עם אוסף גדול של מספרים "מצוצים מהאצבע". 

גם בזק ראתה את זה והגישה סדרת בג"צים ו"עתירות מנהליות" כנגד משרד התקשורת בעניינים השונים הקשורים לשוק הסיטונאי. כל הבג"צים וה"עתירות המנהליות" הללו הסתבכו (דהיינו: משרד התקשורת הסתבך, לרבות בנושא הטלפוניה של בזק) ולא נדון כאן בכולם, רק בבג"ץ אחד ספציפי, שקשור לעניין השימוע החדש כאן. מדובר בבג"ץ 8976/14. זמן קצר לאחר שהבג"ץ הזה החל להתנהל בבית המשפט העליון, לפתע הוטל עליו חיסיון מוחלט, כפי שחשפנו כאן.

מזה כשנה אין גישה לבג"ץ הזה, כי הוא חסוי. אני קראתי את כל מאות העמודים של המסמכים, שיש בבג"ץ הזה, ואני מעיד כאן, שאין בהם שום דבר שהוא סודי, או חסוי, או רגיש. כלום. זה רק אוסף ענק של מלל משפטי ורגולטורי בלתי נגמר, שיכול לשמש כחומר הרדמה יעיל למי שסובל מנדודי שינה. סודות או דברים רגישים באיזה תחום - אין בו בכלל. אבל, שלמה פילבר ו"קליקת הפרקליטים" רגילים, שהכל סודי, אז גם השטות הזו סודית

כעת אני מגיע לעיקר: שופטי בג"ץ 8976/14 ביקשו ממשרד התקשורת, בטרם שהשופטים מקבלים החלטה, לבדוק שוב מול בזק, אולי נפלה איזה טעות במספרים של השוק הסיטונאי (מספרים, ששירבט בחופשיות החתום עליהם: הרן לבאות). אכן, בדיקה חוזרת גילתה, שנפלה טעות במספרים.

אולם, כאן מגיע התרגיל: השימוע החדש מציע, שאם הטעות במספרים היא עד גבול של 15%, לא יהיה שום שינוי בתעריפים. היות והטעות, שנתגלתה בסעיף הכי חשוב (צריכת הגיגות) היא של 13.5%, שזה פחות מ-15%, אזי משרד התקשורת לא צריך לשנות דבר בתעריפי השוק הסיטונאי... ובא לציון גואל.

כך, הרן לבאות רוצה לצוד 3 ציפורים במכה אחת:

א. גם לא לשנות את המודל הטכנולוגי הבלתי הגיוני שנקרא BSA, לרבות המודל הכלכלי השגוי הקרוי TSLRIC, שעל פיו קיים השוק הסיטונאי בישראל (רק בישראל. זו טכנולוגיה ומודל כלכלי שנכשלו בכל מקום שניסו אותם, ששייכים לשנות ה-90 של המאה הקודמת),

ב. גם לא לשנות את התעריפים של השוק הסיטונאי (ואולי להוזיל אותם), לאור הנתונים החדשים ולמנוע את הירידה ברוחב הפס הממוצע באינטרנט הישראלי, בגלל העמסת מעל ל-200 לקוחות על כל חיבור של 100 מגה. כ"כ מתעלמים כאן לחלוטין מכל ההוצאות הנוספות והבלתי מבוקרות שיש ל-ISP ב"שוק הסיטונאי" דוגמת "השטרודל" (@).

כך, מנציחים עד סוף 2018 את המצב הקיים, שבו המשרד מודד את הצריכה הממוצעת על כל הלקוחות, כולל הלא פעילים, כולל הלא משתמשים מסיבות שונות כמו נסיעה לחו"ל, ובעלי החבילות שמתחת ל-100 מגה. זאת, במקום למדוד את הצריכה הממוצעת של המשתמשים הפעילים רק בחבילות של ה-100 מגה, שהיא החבילה הפופולרית והמועדפת בשוק הפס הרחב, ובעיקר משום שהתעריף שנקבע בתקנות ל-ISP הוא מחיר אחיד עד ל-100 מגה בחיבור הפס הרחב. אין תעריפים לחבילות שמתחת ל-100 מגה וזה בשיקול דעת ה-ISP. מכאן, שמדידת כל הגולשים ללא כל חלוקה בהתחשב בסוג החבילה שלהם והאם הם בכלל גולשים פעילים, היא הסיבה שהמשרד מחשב 0.4 מגה ללקוח בממוצע לשעות השיא, מה שמאלץ את ה-ISP להעמיס 200 לקוחות ומעלה, על כל חיבור של 100 מגה.

ג. וגם לא להפסיד בבג"ץ.

לדעתו של הרן לבאות (ביחד עם "קליקת הפרקליטים", ששותפה לשימוע הזה), משרד התקשורת לא יפסיד לבזק בבג"ץ 8976/14, כיוון שכעת יהיה ב"שוק הסיטונאי" כלל חדש עבור נתונים המשמשים בסיס לתעריפים, כלל שהוא המציא והציג בשימוע: אם הנתונים השתנו עד גבול של 15%, אין מה לעדכן תעריפים עד סוף 2018. גאוני. פשוט מדהים.

האם התחמון החדש יצליח? זה עוד נראה. נדמה לי, שעורכי הדין של בזק לא כל כך טפשים.

מתי כל זה יתפוצץ?
בדיוק כמו הבלופים שהרן לבאות בנה עבור גולן טלקום (בעיקר במכרז התדרים השני, לרבות במסמכים שהגה ממוחו היצירתי המכונים בשם "שת"פ אנטנות"), הבלופים הללו התפוצצו ברעש גדול אך בשבוע שעבר. כך גם התחמונים של ה"שוק הסיטונאי" יתפוצצו ברעש גדול, תוך כשנה, אולי אף פחות. אבל מי שצריך לשלם את המחיר הפעם על התחמון הוא שלמה פילבר, כי הוא חתום בחתימת ידו על הנייר ההזוי הזה
מסריח 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים