Telecom News - חשיפת התעלול הבלתי חוקי של הטלת הקנסות על ערוצי הספורט

חשיפת התעלול הבלתי חוקי של הטלת הקנסות על ערוצי הספורט

דף הבית >> חדשות >> חדשות עולם הטלוויזיה >> חשיפת התעלול הבלתי חוקי של הטלת הקנסות על ערוצי הספורט
ד"ר יפעת בן חי-שגב, יו"ר מועצת הכבלים והלויין, עלולה להיכנס לכלא לעד שנת מאסר (אם תישפט ותורשע), בגלל "התרגיל של הקנסות" על ערוצי הספורט, תרגיל בלתי חוקי, שנחשף כאן. קריאה לרוה"מ ושר התקשורת (ביבי נתניהו) לפטר לאלתר את ד"ר יפעת בן חי-שגב ולהביא לממשלה הצעת החלטה לפיזור המועצה.
מאת: אבי וייס, 30.8.16, 07:00ד"ר יפעת בן חי שגב

בלעדי: חשיפת הסיפור של "חלונות הרכב הכהים והאטומים" של יו"ר מועצת הכבלים והלוויין, ד"ר יפעת בן חי-שגב, (בתמונה), היה רק "פרומו" לחשיפה העיקרית. ד"ר יפעת בן חי-שגב קיבלה הזדמנות להשיב על שאלותי (שנשלחו גם במייל וגם בפקס), אך היא החליטה (כדרכה) לא להשיב

לכן נעשתה פנייה דחופה למשטרת ישראל ולנש"מ (נציבות שירות המדינה) בזו הלשון:

"1. אבקש לשקול פתיחה בחקירה דחופה, כנגד יו"ר מועצת הכבלים והלוויין (ד"ר יפעת בן חי-שגב) בחשד של עבירה על סעיף 252א' לחוק העונשין, בנוסף ל"הפרת אמונים" מצידה (ואולי עוד עבירות, שתתגלנה במהלך החקירה), בכך, שהיא יצרה (כבר ב-2015) מנגנון, שלפיו היא (בשם מועצת הכבלים והלוויין) מטילה קנסות על הוט ו-YES והקנסות הללו משולמים בפועל ע"י ערוצים שונים, שאינם בעלי רישיון. המקרה הבולט ביותר אלה ערוצי הספורט.
 
2. המנגנון הזה הוסתר עד כה מהציבור (כי הקנסות ופרטי המסמכים על הטלת הקנסות, מעולם לא פורסמו באיזה מקום, לרבות באתר משרד התקשורת, שם הם היו אמורים להיות מפורסמים) ועניין זה נחשף באקראי על ידי לפני כשבועיים (בגלל טעות של הפרסום שלה). נתתי כמה הזדמנות ליו"ר מועצת הכבלים והלוויין להסביר את החלטותיה ומעשיה, אך היא החליטה לא לענות לפניותיי (מצ"ב הפניה).
 
3. מעבר למקרה הטרי המתואר כאן בהמשך, מצאתי, שהשיטה הזו החלה ב-2015 וזאת, עפ"י דיווח של ד"ר יפעת בן חי-שגב עצמה, בפוסט, שהיא בעצמה העלתה לדף שלה בפייסבוק באינטרנט (מצ"ב צילום והוא גם מצוי בסוף הכתבה), תחת שם מועצת הכבלים והלוויין.

הדגשתי בצילום את הקנס, שהוטל ב-2015 על צ'רלטון (ערוץ ספורט), שלמעשה קנס זה לא הוטל על צ'רלטון אלא על הוט ו-YES, אבל צ'רלטון שילמה את הקנס למועצת הכבלים והלוויין במקום הוט ו-YES, לפי ההסדר הבלתי חוקי לכאורה, שהיא (ד"ר יפעת בן חי-שגב) יצרה בתחום הקנסות בעולם הטלוויזיה.

בצילום הזה אפשר לראות, שיש עוד גופים שאין להם רישיון (כי הם לא צריכים רישיון), שקיבלו קנסות ב-2015 באותו הסדר בלתי חוקי: "ערוץ ההידברות" ו"ערוץ הספורט" - Trace. גם הם שילמו את הקנסות במקום הוט ו-YES.
 
פירוט החשיפה הטרייה:
1. בכתבה שפרסמתי כאן, ב-18.8.16 (מצ"ב צילום), חשפתי, שהופצו 2 גרסאות לעיתונות ולציבור לעניין הקנסות, שהוטלו לאחרונה, בגובה של כ-400 אלף ₪, בגלל הפרת כללי תשדירי החסות בערוצי הספורט. בכתבה הנ"ל טעיתי (הוטעיתי) לחשוב, שהקנסות הוטלו על צ'רלטון ו-RGE, לאור התגובות המטעות, שקיבלתי, ולאור הפרסומים, שהיו בכלי התקשורת האחרים.
 
היות ולא נעשה שום פרסום של הקנסות הללו בשום מקום, למעט בפוסט בדף הפייסבוק של המועצה, נאלצתי לחפש ומצאתי, שהקנסות הללו אכן הוטלו על HOT  ו-YES, אך מי שאמורים לשלם את הקנסות הללו הם צ'רלטון ו-RGE.
 
ביררתי ומצאתי, שהחוק בעניין זה מאוד ברור, גם בחוק התקשורת ס' 37ב1 עד 37ט, וגם ב: "חוק סיווג, סימון ואיסור שידורים מזיקים" סעיפים 4 ו-5 (מצ"ב החוק). דהיינו: ניתן להטיל קנסות רק על בעל רישיון.
 
לערוצי הספורט אין רישיון, כי הם לא נדרשים לרישיון משום סוג, בשום חוק או תקנה בישראל.
 
2. הגדרת הבעיה, שיו"ר מועצת הכבלים והלוויין יצרה בסתר בשיטה זו, במו ידיה:
החוק בישראל מאוד ברור וחד בעניין זה:
ס' 252א' לחוק העונשין: " א). לא ישלם תאגיד, במישרין או בעקיפין, קנס שהוטל על זולתו, ולא ישלם מעביד קנס שהוטל על עובדו; העובר על הוראה מהוראות סעיף קטן זה, דינו - מאסר שנה אחת".

כלומר, בעלי החברות הוט ו-YES , בעלי ערוצי הספורט ויו"ר מועצת הכבלים והלוויין מסתכנים אישית בשנת מאסר, אם הם עושים דבר כזה, של גלגול קנס מחברה לחברה  זאת, תוך הסתרת ההליך הבלתי חוקי הזה.

במציאות: זה מה שהיה עד היום (למעלה בסעיף 3 הבאתי את המסמך, שיצא מד"ר יפעת בן חי-שגב בעצמה, שמוכיח, שהשיטה הזו הייתה קיימת כבר ב-2015. (הצילום נמצא כאמור בתחתית הכתבה).
 
3. בנוסף לאי פרסום הליך הטלת הקנסות, באתר האינטרנט של המועצה (שהוא חלק מאתר משרד התקשורת), אי אפשר למצוא את התקנות הנוגעות לפרסומות ולתשדירי חסות (שבגינם ניתנו הקנסות). אם תחת המגירה "חקיקה" לוחצים על הלינק של כללי התקשורת (בזק ושידורים) (תשדירי פרסומת, תשדירי שירות והודעות חסות בשידורי ערוץ ייעודי), התשס"ד - 2004 מגיעים ל"חוק השידור הציבורי", חוק חדש, שאין לו שום קשר לנושא בנדון.
 
נראה, שההטעיה הזו באתר נעשתה בכוונה, כדי שלא ניתן יהיה למצוא לא רק את עצם הטלת הקנסות, אלא גם את הבסיס החוקי להטלת הקנסות.
 
אגב, מצאתי באינטרנט (מצ"ב בקובץ) את הכללים, שנעלמו מאתר משרד התקשורת, בפרק של "חקיקה > טלוויזיה בכבלים ובלוויין". די ברור מניסוחי החוקים והתקנות, שאת הקנסות אפשר להטיל רק עלHOT  ו-YES  ("בעלי רישיון השידורים") ולא על צ'רלטון ו-RGE.
 
4. לאור העובדה, שיש כאן חשש לקנוניה מדהימה של הפרת חוק חמורה מצד יו"ר מועצת הכבלים והלוויין, שיודעת, שאת הקנס הטרי של 400 אלף ₪ ישלמו צ'רלטון ו-RGE, ולא HOT ו-YES, שהן אלו המקבלות על פי חוק את הקנסות, מן הדין לבטל לאלתר את הקנסות הללו, כדי למנוע הפרת סעיף 252א' לחוק העונשין! כ"כ, יש צורך להחליט מה לעשות עם הקנסות, ששולמו כבר בניגוד לחוק ע"י הערוצים, במקום בעלי הרישיונות, במהלך 2015.  
 
5. אודה לטיפולך הדחוף, שכן מדובר בנושא בעל חשיבות ציבורית מהמדרגה הראשונה".

לאור החשיפה כאן, אני קורא לרוה"מ ושר התקשורת (בנימין נתניהו) לפטר לאלתר את ד"ר יפעת בן חי-שגב (לאחר שימוע, אם קיים סעיף כזה בחוזה ההעסקה שלה), שמזמן היה צריך לפטר אותה, עקב כל התעלולים הקודמים.

כ"כ, אני קורא לרוה"מ ושר התקשורת להשתמש בסמכות הנתונה לו ב"חוק התקשורת" סעיף 6ו', ולהביא לממשלה הצעת החלטה לפזר את המועצה ולמנות מועצה חדשה, או לפזר את המועצה ולהמתין עד לסיום החקיקה של הקמת "ברית המועצות", משום שממילא יהיה צורך למנות בקרוב מועצה חדשה.

די ברור, שכל חברי מועצת הכבלים והלוויין ידעו מההסדר הבלתי חוקי הזה בתחום הקנסות על ערוצי הספורט (מנכ"ל משרד התקשורת בעצמו היה באחד הדיונים המרכזיים, שעסקו בערוצי הספורט, כפי שחשפתי כאן). למשרד התקשורת יש גם 2 נציגים במועצת הכבלים והלוויין (שמילה מימון ותמי לשם), שיודעים את החוק היטב. הם בעצמם ראו את ההחלטות והפרסומים (כולל בכלי התקשורת), שבהם היה כתוב "שחור על גבי לבן", שהקנסות הוטלו על ערוצי הספורט, מה שלא היה נכון, כי זה נוגד את החוק

אגב, יש כאן שאלות מעניינות לכל העיתונאים שקיבלו את הודעת ד"ר יפעת בן-חי-שגב, שהיא מטילה קנסות ענק על ערוצי הספורט וגם מאיימת עליהם בעוד סנקציות חמורות: איך כל העיתונאים הללו לא שאלו את עצמם, האם בכלל יש לה סמכות חוקית לדבר הזה? והעיקר: למה העיתונאים לא שאלו את עצמם: איך ההצהרה הזו מתיישבת עם מה שפורסם בפוסט שלה, היישר מפיה, בפייסבוק, ששם נכתב שהקנסות הוטלו על הוט ו-yes, ולא על ערוצי הספורט?... שאלות קשות ללא מענה

לסיכום: אפשר לראות כאן (דיווח של יו"ר מועצת הכבלים והלוויין דאז ניצן חן), שלא היה בעבר דבר כזה הנקרא: הטלת קנסות על ערוצים, שאין להם וגם לא צריך להיות להם רישיון. אנשים, ששימשו כיו"ר מועצת הכבלים והלוויין בעבר, דוגמת: דורית ענבר, עו"ד יורם מוקדי וניצן חן, היו ישרי דרך, צנועים, נותני "דוגמה אישית" לעובדיהם, עבדו בשקיפות וכיבדו את החוק והכסף הציבורי. לא היה להם חלונות כהים ואטומים ברכב הצמוד. אצלם לא היה מתקבל על הדעת מצב בו סלקוםtv יכולה לספק שירות לציבור בלי שום רישיון. 

רוה"מ (בנימין נתניהו) עשה נכון כש"הוריד את המסך" על אבי ברגר (מי שהיה מנכ"ל משרד התקשורת). במשך חודשים קראנו לו שוב ושוב לעשות כן, וזה קרה. כעת זה הזמן המתאים "להוריד את המסך" ולהיפרד לשלום מד"ר יפעת בן חי-שגב

בתצלום: סיכום הקנסות, שהוטלו בשנת 2015, כפי שפורסם בפוסט בפייסבוק ע"י ד"ר יפעת בן חי-שגב
פוסט בפייסבוק
 
הצילו! 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
 

23.5.24 - Google Cloud Summit 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים