פתרונות אחסון של הדור הבא: מהיר יותר, מבוסס פלאש ונע בין עננים

דף הבית >> שירותי עננים ואחסון מידע >> פתרונות אחסון של הדור הבא: מהיר יותר, מבוסס פלאש ונע בין עננים
פתרונות אחסון של הדור הבא: מהיר יותר, מבוסס פלאש ונע בין עננים
מאת: אבי וייס, 24.10.16, 16:37נטאפ - ג'ון רולסון
 
חשיפה כיצד הסטארטאפ ,SolidFire שנרכש ע"י נטאפ, ממשיך בקו העצמאי שלו לספק פתרונות של הדור הבא בעולם האחסון, עולם עתיר ביצועים ורגולציות.
 
"למרות שיש בשוק האחסון שחקנים רבים, נטאפ ממשיכה לצמוח", מתאר ג'ון רולסון, מנהל מכירות נטאפ. "אנו מספקים למעשה את הדור הבא של ה-Data Centers וזה ממצב אותנו כספק פתרונות לעולם ה-IT, פתרון מהיר ועתיד ביצועים, שיוכל לסייע להצלחה של כל ארגון העובר ל-All-Flash, לכל פתרון נדרש ולכל בסיס נתונים לכל אפליקציה, גם אם מעבירים את האחסון לענן".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם ג'ון רולסון John Rollason)), (בתמונה), כדי לשמוע על מימוש הרעיון של פתרונות All-Flash מקומיים ואחסון מידע בענן, תוך שמירה על ביצועים, אבטחה ומערכת ניהול אפקטיבית לכמויות נתונים גדולות.
 
שאלה: מה תפקידך בNetApp?
ג'ון רולסון: "אני אחראי לתחום המכירות של פתרונות SolidFire. זה סטארטאפ, שמרכזו בארה"ב, שנרכש בפברואר האחרון ע"י נטאפ. כשנרכשנו, היינו כבר חברה מתפתחת וצומחת במהירות עם כ-400 עובדים וגם אחרי הרכישה אנו ממשיכים בגידול הפנימי המהיר שלנו.
 
גם לאחר הרכישה, הפיתוח והמכירות של המוצרים שלנו נשארו על מכונם כחלק מנטאפ. אני ממשיך במכירת הפתרונות הללו, עם הצוות, שהיה לי ב-SolidFire קודם לרכישה ע"י נטאפ, כשכעת אני מסוגל למכור ולספק פתרונות כמעט בכל מקום בעולם, בגלל הפריסה הרחבה של נטאפ בכל רחבי העולם".  
 
שאלה: מה הפתרון המרכזי שלכם?
תשובה: "הפתרון המרכזי שלנו מבוסס על הרעיון של All-Flash עם יכולות מתקדמות לעולמות של: DevOps, Multi-Tenant Clouds ו-Containers, הכל במעטפת ניהולית מהשורה הראשונה.
 
זה בדיוק הקו של נטאפ, שרואה בחזונה את 'הכל פלאש' כגישה מובילה".
 
שאלה: מה המיוחד בפתרון שלכם, הרי כל השוק עובר לפלאש?
תשובה: "נכון, הפלאש הוא סטנדרט לאחסון, שקיים כבר בשוק במשך כמה שנים. נטאפ נכנסה לתחום הזה כבר די מזמן. אולם, אנו באים למקום הזה מנקודת מבט אחרת, נקודת המבט של ניהול הנתונים.
 
המערכת שלנו מבוססת כולו על תוכנה. הפלאש הוא חומרה סטנדרטית וזה רק הבסיס לפתרון.
 
ב-SolidFire עסקנו בפיתוח פתרונות פלאש לכל סביבת הפעלה ולכל מערכת קיימת, כולל ל-Open Stack ואף בסביבת פתרונות .VMware הפתרונות שלנו מספקים לפחות 5 יתרונות מעל לשכבה הפיזית של הפלאש:
  • Scale Out. האפליקציות של היום ומחר דורשות יכולת גידול וקיטון בביצועים מאוד מהירים. זה לא מתאים לפתרונות אחסון הקיימים, כולל בפלאש, פתרונות מסורתיים רגילים, שמגדילים או מקטינים את נפח האחסון די באיטיות ולעיתים באופן ידני ומסורבל.
  • אנו מבטיחים ביצועים. למי שבונה תשתיות של אחסון בכמה עננים, יש לו בעיות קשות של שימור ביצועים באפליקציות וביישומים. פיתחנו טכנולוגיה הנותנת מינימום של היקף אחסון לכל אפליקציה וכך ניתן לשמר את הביצועים בכל האפליקציות. במציאות, כל ארגון מריץ המון אפליקציות במקביל, על כמה עננים. אין פתרון כמו שלנו בשוק, שיכול לספק מינימום אחסון לכל יישום, כדי לספק ביצועים על כל העננים במקביל. זה היתרון המרכזי שלנו בשוק האחסון.
  • ניהול אוטומטי. המערכת שלנו מנוהלת ב-API המאפשרים מערכות ניהול אוטומטיות, בלי תלות ברשת מסביב, במערכת ההפעלה ובסביבת העבודה. זה יעבוד גם עם Open-Stack, CloudStack וגם עם כל פתרון אחר דוגמת VMware. אנו פיתחנו API פשוטים אבל מאוד יעילים, שמאפשרים את האוטומטיזציה הזו.
  • זמינות גבוהה. זו מערכת היודעת להתאושש מהר ואוטומטית מכל בעיה והיא יודעת גם לתקן את עצמה.
  • יעילות בתוך הרשת. יעילות באחסון בתנאי הרשת הקיימים היא דבר בסיסי נדרש להצלחת כל מערכת אחסון.
 כשכולם עוברים לפלאש, נשאלת השאלה: מה מבדל בין הפתרונות? עצם המעבר לפלאש כבר לא מהווה יתרון, כי כולם הולכים לשם. לכן, יש כאן תהליך משבש – Disruptive בשוק האחסון. ארגונים עוברים היום די מהר מאחסון בדיסקים לאחסון בפלאש. במקביל, יש ארגונים העוברים לאחסון בענן בלי שום חומרה אצלם בבית.
 
אם נסתכל על חברה דוגמת נטאפ, החברה הייתה חזקה בפלאש כבר בתחילת הדרך של הפלאש, עוד לפני שנרכשנו על ידה. ביצועים גבוהים היו גם קודם יעד בר השגה בנטאפ. לכן, בנטאפ חיפשו בידול בשוק הזה ומצאו אותנו.
 
הצרכים של הארגונים זה לא רק תשתית פלאש. הם צריכים יכולת להעביר אחסון לענן באופן מהיר ושקוף. הפתרון שלנו מתאים לכל ארגון, גם למי שעובד רק על בסיס קוד פתוח.
 
כשעוברים לתשתיות חדשות של אחסון שמבוססת על טהרת הפלאש, יש צורך ביכולות, שבתחילה פותחו ע"י סטארטאפים. אנו הראנו לנטאפ, שיש לנו יתרון מול כל פתרון אחד המפותח בשוק היזמי העולמי וזה מאפשר לנטאפ לבוא לשוק עם פתרונות מגוונים וחדשים העונים על הצרכים העדכניים ביותר".
 
שאלה: אם הלקוח שלכם החליט להעביר את כל האחסון שלו לענן. מה היתרון שלכם במעבר הזה של האחסון לענן?
תשובה: "היתרונות שלנו הם גם לטווח הזמן הקצר וגם לטווח הזמן הארוך:
 
א. לטווח הזמן הקצר: אנו מצליחים יפה במכירות של פתרונות אחסון בענן דרך ספקי שירותי הענן בכל רחבי העולם. המערכת שלנו מספקת שירות הנקרא SolidFire Program, שנותן לספק שירותי האחסון בענן יכולות, שלא היו לו קודם. לא מעט ספקי שירותי ענן, כשראו את היתרונות הללו, החליטו להישען על המערכת שלנו כדי למכור את השירותים שלהם ביותר יעילות ובביצועי אחסון גבוהים יותר.
 
הוצאות התפעול של ספק השירות יורדות במהירות בשימוש במערכת שלנו ולכן הרווחיות שלו גדלה. אלו סיבות מספיק טובות כדי שספקי השירות בענן ייקחו את הפלטפורמה שלנו.
 
ב. לטווח הזמן הארוך: אנו רואים את עצמנו כמנהלי מידע. האסטרטגיה של Data Fabric, אותה מובילה נטאפ, היא חלק מתפיסת הפתרון הכולל שלנו. המשמעות: תמיכה בתהליכי קבלת ההחלטות של ארגונים בכל נושא בעולם האחסון גם כשזה בענן. יש לקבל לא מעט החלטות, שגם משתנות עם הזמן: באיזה ענן כדאי ורצוי לשים את האחסון? כיצד לנהל את האחסון בענן בצורה הכי יעילה ואפקטיבית? איך לעמוד ברגולציות? ועוד. כשיש ללקוח כמה אפשרויות בחירה, אנו מספקים לו את הפלטפורמה והיכולת לבחור וליישם, לשנע אחסון בין עננים ואל העננים, בין אם זה באמזון או בכל ענן ציבורי, או ענן היברידי אחר. זו לא משימה פשוטה.
 
גם מי שעובר לענן מקומי ב-SDDC, הפתרון שלנו מאפשר לו להגיע ביעילות ובמהירות לפתרון אופטימלי מבחינת סוגי המידע המאוחסנים מקומית, מה ניתן ורצוי להעביר לענן חיצוני, איך לשנע את המידע, איך להגן עליו ואיך להשיג ממנו את מירב הביצועים".
 
שאלה: לאן המערכת שלכם מתפתחת?
תשובה: "הפתרון שלנו כולל מערכת הפעלה, שהיא חלק מהפתרון ואנו נצא עם גרסה חדשה, ששמה 'פלואורין', די בקרוב. זו גרסה שיש בה תכונות חדשות של חיבוריות מלאה עם המערכות החדשות של VMware ובכלל זה המערכת, ששמה VVol לאחסון מידע. הפתרון המשולב הזה ייצא לשוק ממש בשבועות הקרובים.
 
רוב הלקוחות שלנו הם גם לקוחות של .VMware כך, ששילוב של פתרונות הוא דבר, שהתבקש מהלקוחות שלנו. המערכת שלנו כבר תומכת ב-EUC (מערכת משתמשי הקצה) של VMware וכמובן אנו תומכים גם בפתרונות 'קוד פתוח' דוגמת Open Stack.
 
אנו נמשיך בפיתוחים שלנו באותו כיוון, כי מהניסיון בן ה-3 השנים שלנו בשוק, ראינו לאן הביקושים הולכים ויש לנו כעת מבט רחב יותר ובכל העולם לאן השוק רוצה ללכת.
 
השוק שלנו מורכב בעיקר מארגונים גדולים וספקי פתרונות שירות ואינטגרציה גדולים לעולם האחסון. אלה גופים היודעים מה הם רוצים. הלקוחות הגדולים ביותר שלנו הם ענקים בכל קנה מידה דוגמתNTT : היפנית או וולמארט בארה"ב. אלו חברות ענק, שהיקף המידע במערכות האחסון שלהם הולך וגדל בקצב מטורף והן מעוניינות לשלוט בגידול הזה ובהוצאות הכרוכות בגידול הזה.
 
ארגונים גדולים מבקשים מערכות ניהול המתאימות לגדלים שיש להם לנהל ואלה הלקוחות, שהפתרונות שלנו מתאימים להם. אנו לא הולכים לשוק ההמוני עם דרישות פשוטות, אלא לשוק של הקצה העליון עם הדרישות הקשות ביותר.
 
בגלל שאנו כעת חלק מנטאפ, התמיכה שלנו כבר הרבה יותר טובה, כי לנטאפ יש פריסה עולמית, מה שלא היה לנו קודם ב- ,SolidFireכשהיינו צריכים לספק תמיכה עולמית עם צוות מצומצם. כעת, יש לנו נוכחות עם יכולת תמיכה בכל מקום, כולל בישראל.
 
שאלה: איך הלקוחות רוכשים את הפתרון שלכם?
תשובה: "אפשר לקחת פתרון שלם כולל הפלאש עצמו, או לקחת חלקים מהפתרון עם רישיונות נפרדים.
 
חלק מהלקוחות רוכשים בעצמם חומרה מבוססת פלאש במחיר די אפסי, כי מחירי הפלאש נפלו חזק, ומעל זה רוכשים רישיונות למערכת שלנו, לפי סוג הפתרון, שנדרש על ידם.
 
בנוסף, יש כאלה הרוכשים או משדרגים מערכות אחסון של נטאפ ואת המערכת שלנו רוכשים כחלק מהחבילה מנטאפ. כלומר, הרכישה של הפתרון שלנו היא לפי הרצון והצרכים של הלקוח".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
ג'ון רולסון: "בגלל שאנו מתנהגים כחברה עצמאית בתוך המסגרת של נטאפ, זה חלק מהגשמת החלום שלי ושל SolidFire. יש המון אתגרים בשוק ואנו מעוניינים להפוך לחברה גלובלית עם השפעה גלובלית. התשתית של נטאפ בעולם מאפשרת לנו לממש את החזון הזה.
 
בתחום, שבו אנו עוסקים, נכנסה המון רגולציה. המון מגבלות היכן אפשר לאחסן מידע, איך לנהל אותו, איך לשנע אותו ואיך להגן עליו. לכן, היה חשוב לנו לקבל את הגב של נטאפ, שיש להם ניסיון עם הרגולציה.
 
בעבר, בחרנו בזהירות את השווקים אליהם אנו נכנסים כדי להציע פתרונות, כי לא הכרנו את הדקויות של הרגולציה המקומית. כיום, אין לנו מגבלה כזו. אנו רואים את כל השווקים בעולם בגלל הפריסה הרחבה של נטאפ. בשבילי זו הגשמת חלום. החיבור שלנו עם נטאפ הוא מאוד חזק וזה מגשים בפועל את החלום שלנו".
 
אחסון 
 
Bookmark and Share


 

לוח מודעות
רק בריאות, לכל הקוראים והקוראות באשר הם!!!!

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

18-20/5/21 - EcoMotion 2021

7-11/6/21 - SelectUSA Investment Summit

22/6/21 - ISREAL INVESTMENT SUMMIT 2021

19-22/7/21 - Cyber Week 2021 


 

הכי ניצפים 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

איך רבע מיליון לקוחות נפלו בפח ועברו להסדר המכונה בטעות "שוק סיטונאי" - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת ההונאה הגדולה שהובילה לכך שמוצרי התקשורת יקרים יותר בישראל - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: חשיפת "דבר ראשון" בעניין היועמ"ש - היבטים חמורים חדשים - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי המאת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

חשיפה: סלקום אספה ומכרה במשך שנים את כל נתוני לקוחותיה לרבות מיקומם - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

שר התקשורת חתם על הטבה רגולטורית של מאות מיליוני ש"ח ל-3 טייקונים! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן


 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים