Telecom News - עבודה ניידת עם כל אפליקציה ארגונית בלי עכבר – זה אפשרי על כל סמארטפון

עבודה ניידת עם כל אפליקציה ארגונית בלי עכבר – זה אפשרי על כל סמארטפון

דף הבית >> חדשות לארגונים ולעסקים >> עבודה ניידת עם כל אפליקציה ארגונית בלי עכבר – זה אפשרי על כל סמארטפון
עבודה ניידת עם כל אפליקציה ארגונית בלי עכבר – זה אפשרי על כל סמארטפון
מאת: אבי וייס, 29.10.16, 16:03דור זכאי
 
המעבר לעבודה ניידת ו"עבודה קבוצתית ניידת" בענן באבטחה גבוהה הוא מהפכה מוצלחת העוברת בסערה על המגזר העסקי והארגוני. היכולת לתת לעובדים מענה נייד מספק ליחידת ה-IT יכולות, שלא היו לה קודם. חשיפה כיצד נולד ומתפתח תחום ה-EUC (ר"ת: End User Computing) מבית VMware.
 
"הכל התחיל במעבר לעולם הדיגיטלי. הלקוחות שלנו החלו לנוע לעולם הדיגיטלי והחלו להשתמש בתשתיות מתקדמות והדבר הברור ביותר הוא, שאנשים מגיעים למקום העבודה שלהם עם סמארטפון", מתאר דור זכאי, סמנכ"ל פיתוח עסקי תחום ה-EUC, חברת VMware. "העובדים והמנהלים בעסקים ובארגונים, כמו כל משתמשי הסמארטפונים והטאבלטים בעולם, מעוניינים לעבוד בכל מקום על הסמארטפונים \ טאבלטים שלהם. הם מעוניינים, שהאפליקציות הארגוניות תתנהגנה בדיוק כמו שהם משתמשים באפליקציות הפרטיות, שיש להם על הסמארטפון".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם דור זכאי (בתמונה), כדי לשמוע על מימוש הרעיון של סביבת עבודה אחידה לכל היישומים העסקיים על גבי הסמארטפון \ טאבלט, מה שמאפשר עבודה ניידת בכל מקום ומעל לכל רשת תקשורת, בקלות ובצורה מאובטחת.
 
שאלה: מה התחדש אצלך בעולם ה-EUC (ר"ת: End User Computing)?
דור זכאי: "אני כיום מטפל בכל תחום ה-Go-to-market העולמי מול כל האינטגרטורים והלקוחות שלנו בעולם ה-EUC.
 
כזכור, הגעתי ל-VMware בעקבות רכישת AirWatch ובתחילת הדרך שלי ב-VMware מוקמתי בלונדון באזור EMEA כדי לקדם את אימוץ הפתרון ששמו: VMware AirWatch.
 
מאז, גם אני התקדמתי וגם התחום בו אני עוסק התפתח מאוד מהר. פיתחנו פלטפורמה חדשה, שמשלבת את כל מה שהיה ל-VMware בעולם ה-EUC, לרבות פתרונות AirWatch, פתרונות Horizon ויכולות חדשות דוגמת SSO (ר"ת: Single Sign On) כחלק מה-Identity Management  (ניהול זהויות) ושת"פ הדוק עם מיקרוסופט, ויצאנו בפתרון חדש תחת השם שגם נרשם כמותג: Workspace ONE (בקצרה כאן –WS1).
 
הגרסה המובילה שלו, שיצאה כעת לשוק, היא גרסת Essentials. כעת אני מקדם את הנושא הזה כחלק מהחברה עולמית בכל רחבי העולם לרבות באזור EMEA.
 
אם מסתכלים על הפתרון הזה ומתנסים בו, מבינים מיד, שהוא התפתח מתוך הרצון של משתמשי הקצה הניידים.
 
הרצון להיות נייד דורש יכולת הנגשה של יישומים ארגוניים לעולם המובייל עם מסכים שונים לגמרי ומערכות הפעלה שונות לחלוטין, עם גישת תפעול, אבטחה וניהול שונות לגמרי ממה שיש בתוך הארגונים על המחשבים השולחניים הישנים, שסיימו את חייהם, מבחינת האטרקטיביות שלהם לעובדים ולמנהלים.
 
משמעות נוספת היא, שאפליקציות, שיכולות לרוץ באופן מרוחק רק כ-VDI, דורשות התאמה למסכים ולמערכות ההפעלה שיש על הסמארטפונים. אנו כיום נמצאים במצב בו אנו מסוגלים להפוך כל אפליקציה ארגונית לאפליקציה ניידת.
 
אנו לא מבטיחים דבר כזה לשוק לפני שהתנסינו בזה בעצמנו. לכן, המערכת החדשה קודם כל הופעלה בשלב הבטא אצלנו בתוך החברה. כמעט כל עובדי החברה עברו לשימוש במערכת החדשה ובכלל זה כל עובדי ומנהלי הצוותים, שתחת אחריותי. רק כשהיינו מרוצים מהפיתוח של עצמנו, יצאנו עם זה לשוק העולמי".
 
שאלה: איך זה מופץ ונמכר ללקוחות הקצה?
תשובה: "זה נמכר כמספר קטלוגי בדיוק כמו כל מוצר אחר של VMware. היתרון הברור לכל לקוח: המערכת הזו מאפשרת הנגשה עסקית לעולם המובייל של כל דבר הפועל בעסק.
 
שיתפנו פעולה עם מיקרוסופט וכעת המערכת תומכת גם ב'סקייפ ארגוני', שהחל לתפוס תאוצה בארגונים וגם ב'אופיס 365', שמשמש רבים מהארגונים, שאני מכיר.
 
כך, שגישת ה-Cross Cloud עם WS1 מקיפה ממש הכל. את כל הצרכים של מנהלים ועובדים בכל מקום. ראינו, שניתן לחסוך עד 15% מהוצאות המחשוב הנייד בארגונים רק ע"י מעבר למערכת החדשה הזו.
 
יודגש, שסוויטת המוצרים של WS1 יכולה להימכר בנפרד, גם אם הלקוח לא מפעיל אצלו מערכות אחרות של VMware. אם כי זה קשה למצוא חברות בשוק, שאין להם לפחות מערכת אחת של VMware. כך, שהפתרון של WS1 מתאים לכל לקוח פוטנציאלי, גם אם הוא מפעיל מערכות ענן ומערכות תוכנה, שאינן שלנו.
 
הגישה של WS1 היא גישה חדשה, שמאפשרת עבודה שקופה וחלקה על הסמארטפון \ טאבלט, בלי צורך לבצע הפרדה פיזית או וירטואלית במכשיר הנייד, כמו שיש בפתרונות מתחרים. המערכת החדשה יודעת להגן על עצמה, כחלק מובנה כבר בתוך המערכת, באופן שקוף למשתמשי הקצה. גם אם המשתמשים עושים טעויות, למשל מנסים להעביר מייל ארגוני למייל הפרטי שלהם, או להיפך, המערכת חוסמת מיידית את המעבר הזה".  
 
שאלה: למה יצאתם בכלל בגרסה חדשה לעולם המשתמשים הניידים?
תשובה: "העובדים והמנהלים לא מבינים מדוע הם יכולים לעבוד על הסמארטפון שלהם בצורה כל כך חלקה וטבעית ואין להם את היכולת הזו באפליקציות הארגוניות, שהם משתמשים בהן במקום העבודה שלהם.
 
כדי להבין את המהלך הזה צריך להסתכל ולבחון איך אנשים עובדים. אם תיקח אותי לדוגמה, למה בכלל אני צריך להגיע למשרד כדי לעבוד על תחנת העבודה, שהכינו לי במשרד בלונדון? אני, במסגרת העבודה שלי, נמצא לפחות שבועיים בכל חודש בדרכים, מחוץ למשרד. נכון שיש לי משרד, שולחן ומחשב נייח, אבל היום אני כבר כמעט ולא זקוק לו.
 
אני זקוק לכלי עבודה נייד כשאני בדרכים ונפגש עם הלקוחות שלי, בכל מקום ברחבי העולם. גם הקשר שלי עם העובדים בצוות שלי נעשה בכלים של שיחות ועידה וכלים עסקיים מרחוק. אלו כלים, שאני יכול להפעיל מהסמארטפון שלי.
 
אז ברור, שאני מבקש ומחפש פתרונות, שיתנו לי ניידות מלאה, כי זה הצורך האמיתי של תצורת העבודה שלי. גם כל העובדים בצוות שלי עובדים בתצורה כזו. כולם ניידים. אני מכנה את שיטת העבודה הזו: 'גלוקליזיישן'.
 
עובדים ומנהלים במקומות עבודה רבים לא רוצים יותר להיות כבולים לשולחן העבודה שלהם. הם לא מוכנים לעצור את העבודה שלהם ולחזור למשרד, כדי להזין נתונים במחשב הנייח. העובד והמנהל של ימינו נדרש להיות זמין ונגיש בכל עת. זה לא מסתדר עם שולחן ומחשב נייח.
 
לכן, ב-WS1 במהלך הפיתוח שאלנו את עצמנו: מה צריך להיות על המובייל? בעבר, אנשים השתמשו בסמארטפונים קנייניים וסגורים דוגמת בלקברי, מוצרים, שדרשו מערכות חומרה ותוכנה קנייניות ויקרות ביותר כדי שזה יעבוד. זה סיפק בעיקר עבודה מרחוק במיילים.  
 
אולם, השוק לא קיבל את זה לאורך זמן והשוק התקדם לפתרונות קלים, ידידותיים ופתוחים יותר. מערכות ההפעלה iOS ואנדרואיד ניצחו ובגדול בעולם הנייד. כל אחד יודע ומרגיש את המהפך הזה.
 
כך, עברנו מתפיסת ה-MDM לגישת ה-EMM וכיום אנו נמצאים בגישת ה-UEM (ר"ת: Unified Endpoint Management).
 
הסיבה מאוד ברורה: יחידת הקצה הנפוצה כיום בידי המשתמשים היא לא מחשב. היא סמארטפון. לא צריך מחשבים נייחים. העידן הזה נגמר ומת ולא יתעורר יותר לחיים. זו לא התפתחות, שהתרחשה רק בתוך VMware. זה קורה בכל מקום. הגישה של ,BYOD שבעבר התווכחו עליה בחריפות, ניצחה.
 
בעבר, עובדים ומנהלים הסתובבו עם 2 סמארטפונים: אחד אישי ואחד ארגוני. גם זה נגמר.
 
לכן, חיפשנו איך לאחד את הכל, גם את ה-VDI, לתוך הסמארטפון, תחת מעטפת אחת. זה אפשרי כשעוברים לשירותי ענן.
 
יתרה מכך, כשאתה עובר לעבוד בענן, כולל בכל ענן ציבורי דוגמת אמזון, אתה מיד נפתח לאפשרות של 'עבודה קבוצתית'. היתרונות של זה ליעילות ולהשגת מטרות עסקיות מאוד ברורה.
 
לכן, כולם רוצים כיום לעבוד באופן נייד, בכל מקום ולא מקומית. היכולת הזו, לעבוד בענן גם עם שותפים ולקוחות בכל מקום בעולם, היא כוח עצום. זה הופך לגמרי את תצורת העבודה שלנו. זה מהפך ממש מדהים, שאנו מצויים בתוכו.
 
מכאן, כתפיסת עולם, מערכת WS1 מאפשרת להפוך כל עובד נייח לעובד נייד, שעובד בצורה חלקה, שקופה ומאובטחת בכל מקום בעולם, עם אותם כלים, שהעובד היה רגיל אליהם בשולחן העבודה.
 
למי ששואל מה עם רמת האבטחה הארגונית לחומרים רגישים, התשובה שלי פשוטה: תחליטו על זה במדיניות האבטחה הארגונית שלכם. זה לא שייך דווקא למובייל.
 
למובייל יש יתרון, שניתן לסגור כל דבר בהצפנה ובטביעת אצבע. אפשר להכניס את האפליקציות לקונטיינרים ולתת להן סביבת אבטחה נפרדת ברמה גבוהה, שעונה על המדיניות האבטחתית של הארגון.
 
הסמארטפון זה כלי נהדר, שיש בו יכולות אבטחה שאין בשום מחשב נייח. אנו מספקים לארגונים יכולות של קונטיינרים, שנשענים על המערכות של VMware לענן, עם כל רמות האבטחה הקיימות אצלנו לארגונים הכי גדולים ורגישים. זה, שיש לנו אפליקציות בחנויות של אפל וגוגל, לא אומר, שהאפליקציות הללו ניתנות להפעלה ללא מעטפת האבטחה, שאנו מספקים כחלק מובנה במערכת.
 
אנו WS1מספקים ללקוחות שלנו, כחלק מהמערכת, חנות אפליקציות ארגונית. במערכת WS1 שלנו יש כבר מעל ל-400 אפליקציות ארגוניות, שכל אחד יכול לראות בחנות הזו. הרוב ניתן להורדה גם מהחנויות של אפל וגוגל וחלק רק מתוך החנות הארגונית.
 
כשמשתמש המחזיק בסמארטפון מעוניין להפעיל אפליקציה ארגונית ויש לו הרשאות להפעיל אותה, הוא בוחר בה מתוך החנות והחנות מפנה אותו לחנות של אפל או גוגל אם האפליקציה נמצאת שם. אם האפליקציה לא שם, הוא מוריד את האפליקציה אליו לסמארטפון ישירות מהחנות הארגונית.
 
ברגע שהאפליקציה רצה בסמארטפון, היא רצה לפי ההרשאות והמעטפת הניהולית והאבטחתית שיש לאותו עובד. הכל נעשה אוטומטית ובאופן שקוף למשתמש.
 
אנו מספקים לשותפים שלנו פורטל להתנסות במערכת, כדי שיוכלו להדגים זאת ללקוחות הקצה. לקוחות הקצה גם יכולים להתנסות לבד באפליקציה אחת – Fusion, ללא כל עלות, כדי לראות כמה זה קל, ידידותי ונוח, לעבוד בתצורה כזו.
 
אני יכול להמליץ ללקוחות שלנו לעבוד במערכת הזו, כי אנו התנסינו במערכת הזו בעצמנו וכיום היא כלי העבודה המרכזי שלנו. כל העובדים שלי משתמשים ב-WS1 וכבר אנו לא יכולים לחשוב איך עבדנו קודם בלי זה.
 
לכן, זה נותן לנו ביטחון מלא להפיץ את המערכת ללקוחות, כי אנו יכולים לדבר מתוך הניסיון האישי שלנו עם המערכת הזו. הלקוחות מקבלים מוצר בשל, כי אנו מוצאים בעצמנו את התקלות ואת הנושאים, שיש לתקן ולפתח, הרבה לפני שהלקוחות נתקלים באיזו בעיה".
 
שאלה: איך הלקוחות שלכם בישראל מקבלים את הגישה הזו?
תשובה: "יש לנו לגרסאות הקודמות של Workspace לא מעט לקוחות בישראל. יש כבר לקוחות בישראל, שבוחנים את המערכת החדשה WS1, זה קורה בעיקר בקרב הלקוחות, שיש להם כבר את מערכת AirWatch מותקנת ועובדת אצלם, כי זה שדרוג, שנראה להם טבעי ומתבקש.
 
ממה שאני רואה, כולם רוצים גישה למערכות הארגוניות מרחוק. לכן, זה יצליח בישראל, שהיא מדינה שבה מאוד אוהבים חידושים. פרסמנו על כמה הצלחות מרשימות בישראל, למשל באל-על. האימוץ של מערכת Workspace עם AirWatch באל-על הייתה סוחפת ומהירה. זו דרישה, שבאה מלמטה מטייסים וזה נהיה שם גל ממש מטורף של אימוץ. מהר מאוד זה נהיה כלי עבודה אצל כל העובדים בכל השכבות בחברת אל-על.
 
מהניסיון שלנו, אם קבוצה קטנה בארגון מתחילה להשתמש במערכת הניידת, זה סוחף מהר מאוד את כולם.
 
מהניסיון שלנו בישראל, זה מצליח מהר מאוד, כי הישראלים אוהבים להיות ניידים וזמינים כל הזמן.
 
כך, ה-IT הופך להיות Business Enabler. היכולת לתת לעובדים מענה נייד מספק ליחידת ה-IT יכולות שלא היו לה קודם. זה שינוי, שמיד מרגישים אותו, גם בתוך הארגון וגם בכל השוק שמקיף את הארגון.
 
המעבר משימוש במחשב נייח ואפילו בלפטופ, לשימוש בסמארטפון או בטאבלט, זה מהפך לא קטן. לא רצינו להעתיק במהפך הזה את השימוש בעכבר, כי בסמארטפון משתמשים באצבעות. זה השימוש הטבעי של כולם.
 
לכן, כל אפליקציה אצלנו בחנות מקבלת מעטפת. כך, שניתן יהיה להפעיל אותה באצבעות. אפשר גם לדבר עם הסמארטפון ולהפעיל את התפריטים ושאר הפונקציות בקולו של המשתמש. המעבר לממשק משתמש של קול החל וזה מתפתח יפה. זה משתלב בכל ההתפתחות של עולם ה-AI (ר"ת: Artificial Intelligence) בעולם המחשוב".
 
שאלה: לאן מערכת WS1 מתפתחת?
תשובה: "ההתפתחות של המערכת הזו תלויה בהתפתחות הטכנולוגית של העולם הנייד. ככל שהעולם ילך ויאמץ את הגישה של עבודה ניידת ומודלים של עבודה קבוצתית ניידת, כך המערכת תתפתח.
 
אנו כבר במהלכים של שילוב המערכת בהתפתחויות החדישות ביותר הקיימות  בעולם הנייד דוגמת עולם ה- Wearable- 'מיחשוב לביש', שילוב של המערכת עם עולם ה-IoT, שתופס תאוצה מהירה בארגונים רבים ועוד.
 
אנשים ומנהלים מתחילים להבין, שבלי מוביליות אין שום יכולת לעבוד ביעילות ולהצדיק את המשכורת שהם מקבלים. אנשים מבקשים נגישות בניידות, כי בלי נגישות וזמינות אי אפשר להצליח. העולם דינמי ודיגיטלי ועבר למובייל ואנו חלק מההתפתחות המהירה הזו.
 
בנוסף, העולם האנליטי מעל הענן הולך ומתפתח במהירות. זה מה שהלקוחות מבקשים. לא רק יכולת עבודה מרחוק, אלא גם להבין מה הנתונים הנאספים אומרים לנו ומה ניתן לשפר ולעשות לאור ניתוח הנתונים הנאספים בענן.
 
מעבר להשקעות העתק, שאנו משקיעים בתחום האבטחה של המערכת, אנו התחלנו להשקיע המון במה שהשוק מבקש וזה אנליטיקה של המידע הנייד. יש המכנים זאת Big-Data אבל כיום זה הרבה מעבר למושג הזה. המערכות בתחום הזה כבר מאוד ידידותיות.
 
ההתפתחות הזו בעולם ה-AI, לעניות דעתי, היא Game Changing. הגישה האנליטית תשנה את כל תפיסת עולם המחשוב. יש לנו כבר התפתחויות מרתקות בתחום הזה שנחשוף בקרוב".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
דור זכאי: "אני מתמקד בעולם העסקי ורוצה להוביל בו מהפכה. כל יום אני לומד משהו חדש מהשוק ומיישם אותו. החלום שלי הוא להגשים את עצמי, שזה חלק מתפיסת העולם שלי, שהעבודה של כולנו היא ניידת ולא נייחת.
 
אני כבר רואה, שהתחום הזה זז קדימה בהרבה מדינות. התפיסה, שאני מוביל, מחלחלת, ואני מקווה, שזה יתפוס בכל מקום, בכל מדינה ובכל ארגון".
 
הודעת VMware על השקת מערכת Essentials Workspace ONEכאן
BYOD 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
 

27.2.24 - Axis Tel Aviv 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים