רעננה הופכת לבירת היזמות של ישראל עם אקסלרטורים חדשים ומלהיבים

דף הבית >> חדשות סטארטאפים >> רעננה הופכת לבירת היזמות של ישראל עם אקסלרטורים חדשים ומלהיבים
רעננה הופכת לבירת היזמות של ישראל עם אקסלרטורים חדשים ומלהיבים
מאת: אבי וייס, 18.6.17, 08:00רואי דינוביץ
 
מה קורה כשמשלבים מתחמי עבודה, סטארטאפים, קהילה ובירה – hub-hopping או בתרגום חופשי: סבב האבים? חשיפת "סצנת מתחמי העבודה" הגדלה והולכת ממש בימים אלה ליזמים ולקהילת ההייטק ברעננה וסביבתה. כבר כיום פועלים ברעננה מעל 500 סטארטאפים עם צפי ל-600 בסוף שנה זו. כעת מוקמים 2 אקסלרטורים חדשים.
 
אירוע ראשון מסוגו במסגרת חודש יוניטק רעננה (ביוזמת עיריית רעננה), התקיים ב-14.6 וכלל מפגש פורום Meetup Hubanana (המונה כ-2.500 חברים), מפגש של צעידה וןהרצאות בין כל מתחמי הסטארטאפים בעיר רעננה, מצעד שהתקיים תחת הכותרת: .Hub Hoping for.Startups In Raanana
 
אך לפני 4 שנים לא היה ברעננה שום מתחם עבודה המיועד ליזמים וסטארטאפים בתחילת דרכם (או בכלל). יזמים מרעננה וסביבתם היו עובדים בתל-אביב (או בהרצליה). אולם, ביוזמה של רואי דינוביץ (בתמונה למעלה משמאל, ראש מנהלת עסקים בעיריית רעננה) ובתמיכה נלהבת של ראש העיר רעננה, זאב בילסקי וצוותו, הוקם בסוף 2013 מתחם Hubanana, מתחם עירוני ליזמים, שנפתח עם 25 סטארטאפים בתחילת דרכם. אחרי כן "נפרץ הסכר" ורעננה הפכה למוקד של יזמות וסטארטאפים (בנוסף לאוסף נכבד ביותר של חברות הייטק גדולות). מטרת ה-Meetup הייתה לחשוף את המתחמים החדשים לסטארטאפים הנמצאים כיום ברעננה.
 
כך, באירוע מושקע וראשון מסוגו, יזמים, סטארטאפים ומנהלי עסקים קטנים עברו בין המתחמים וחוו את כל היתרונות של מתחמי העבודה של רעננה, בערב אחד קליל של סבב-האבים (על משקל סבב-בארים) בליווי בירה, נשנושים ולקינוח מסיבת יזמים.
 
את הפקת האירוע ביצעו ביחד כל המתחמים העובדים כיום בשיתוף פעולה מלא. זה לא ברור מאליו, שקהילת מתחמים (שבימים רגילים מתחרה על ליבם של היזמים), חוברת יחדיו לארגן אירועי משותף. אולם, חודש יוניטק של מנהלת העסקים ברעננה מטרתו היא לייצר שיתופי פעולה כאלה בדיוק.  
 
בכל מתחם שמעו באי האירוע ישירות מפי יזמים, שפועלים במתחם העבודה, על המתחם, והיזמים הציגו את הפרויקטים שלהם ושיתפו את הנוכחים בחוויית מתחם העבודה האישי שלהם. כך, ניתן היה להתרשם פיזית מהמתחמים, כמו גם מהמעטפת הייחודית, שמספק כל Hub, ששונה באווירה ובתנאים, שהוא מספק ליזמים.
 
סבב ההאבים החל במתחם מנהלת העסקים של עיריית רעננה (מול קניון רננים), שם ממוקמים מתחמי האבננה הוותיק יחסית ולצדו מתחם המדטק (MedTech) הצעיר, המשרת יזמים בתחומי מדעי החיים והבריאות.
 
רואי דינוביץ, (בתמונראוי דינוביץה משמאל), ראש מנהלת עסקים רעננה: "החלום שלנו מתגשם. אני רואה ממש מול עיני מה המשמעות של התפתחות עולם היזמות ברעננה. אני מודה לכל מי שעזר לנו להגשים את החלום ואני גם מודה ל-Telecom News, האתר המוביל בישראל בתחום ההייטק והיזמות, שמלווה אתנו מקרוב ותומך בנו מהיום הראשון, שנולד הרעיון הזה של הפיכת רעננה למרכז יזמות.
 
האירוע הזה הוא הגשמת חלום, כי לפני 4 שנים צחקו ממני ומראש העיר, כשאמרנו, שסטארטאפים יעבדו ויפתחו ברעננה וגם יצליחו ברעננה ויישארו ברעננה גם כשהם צומחים והופכים לחברות ענק.
 
כיום, עברנו כבר את הקו של 500 סטארטאפים, שעובדים ומפתחים ברעננה והפכנו לעיר השנייה בישראל מבחינת היקף היזמים הפועלים בה. אני מאמין, שעד סוף 2017, לפי קצב הגידול המטורף הנוכחי, נעבור את קו ה-600 סטארטאפים ברעננה.
 
המתחמים הנמצאים ברעננה מייצרים קהילה מוצלחת ביותר של סטיארטאפים עם הצלחות ואקזיטים יפים. יש גם ייחוד ליזמות ברעננה וזה אחוז גבוה של נשים יזמיות. אנו בעיריית רעננה נותנים דוגמה אישית. כמעט כל המנהלות בעירייה הן נשים, יש בעירייה רק 30% גברים. כלומר, הנשים הן הרוב המניע את העיר רעננה.
 
אנו טובים בחיבורים לקידום העיר, חיבורים בין אנשים, עסקים ומיקומים. אנו עובדים קשה כדי לספק תשתיות מתאימות ומתקדמות, כדי שעסקים יצליחו בצורה הטובה ביותר ויתפתחו ברעננה. אנו גם מיישמים פרוייקטים של 'עיר חכמה' ומרחבים את התשתיות של התחבורה בקצב אדיר. 

יזמות מלווה בהתמודדות מתמדת עם קשיים וזה המקום בו אנו נכנסים ועוזרים ליזמים בכל התחומים. אנו משתפים פעולה להגדלת מספר המתחמים ליזמים בעיר והתוצאה מוכיחה את ההצלחה של היוזמה הזו.
 
אנו שמחים לתמוך בכל מתחמי העבודה בעיר, כחלק ממדיניות שיתופי הפעולה של המנהלת העירונית, כי בסופו של דבר לכל סטארטאפ יש צרכים ייחודיים ולכל מתחם מענה קצת שונה. כך, שכולם יכולים למצא מענה לכל הצרכים שלהם ברעננה".
 
גילי ביסה, (בתמונה משמאלגילי ביסה), מנהל Hubanana: "רעננה הפכה תוך זמן די קצר לעיר של מתחמי סטארטאפים, במגוון רחב של תצורות. אפשר למצוא כאן הכל ומענה לכל צורך. היינו ראשונים ואנו משתפים פעולה עם כל המתחמים האחרים, שקמו אחרינו.
 
הייחוד שלנו: אנו מקבלים רק סטארטאפים ממש בתחילת דרכם. אנו משתדלים לבחור את היזמים המתאימים בשלבים מוקדמים של היוזמה שלהם, בדרך כלל בטרם הספיקו לגייס כסף. יצרנו קהילה גדולה והפכנו להיות חממה גלובלית ליזמים מכל האזור.
 
כעת אנו עם 40 יזמים, שמרכיבים 30 סטארטאפים. כלומר: יש לנו לא מעט סטארטאפים במצב של יזם אחד, ממש בתחילת הדרך ובתחילת בניית הצוות הראשוני. הניסיון שלנו מראה על הצלחה רבה בתהליך, שהיזמים עוברים אצלנו. סטארטאפים, שעברו אצלנו, גייסו עד היום סכום מצטבר של 23 מיליון דולרים. אנו מספקים להם מעטפת רחבה של שירותים, מגוון רחב של מנטורים ומקיימים סדנאות ומפגשים הפתוחים לכל קהילת היזמות.

אנו נמצאים כעת בשלבים של הקמת 2 חממות חדשות, האחת היא חממת Senior לבני 45 פלוס, שכעת בהקמה, וחממת Junior לבני נוער, שנמצאת בשלבים אחרונים של תכנון.
 
בצמוד לנו ממש באותו מבנה נמצאת חממת MedTech ליזמים בתחום המדיקל, חממה שבה עברו עד כה 30 סטארטאפים.
 
יש מיזמים, שהחלו ב-Hubanana והמשיכו ל-MedTech ואחד מהם נחשוף היום: הסטארטאפ HealthyCare, שמפתח פתרון לתחום נטילת תרופות באמצעות שימוש בקול ובצ'אטבוט".

בתמונה משמאל: גילי ביסה (מימין) מנהגיל ביסהל Hubanana עם דוד סוטר, מייסד משותף ומנכ"ל הסטארטאפ HealthyCare.
 
לאחר המתחם הראשון, המשיכו היזמים ברגל למתחם לייטהאוס שהוקם מיוזמתו של עמוס טלמור ושותפיו, ממש מעבר לכביש, מול Hubanana.

Lighthouse היא קהילת סטרטאפים המותאמת אישית לכל חברה, עם ליווי צמוד ומנטורינג. כיום יש במתחם לייטהאוס 62 סטארטאפים המקבלים תכנית ייחודית ומצליחה, שלא קיימת באקסלרטורים אחרים בישראל. במקום מבוצעת פעילות רחבה ליזמים מכל האזור. המפגש הקרוב - כאן
 
אחרי הלייטהאוס, היזמים, שהשתתפו במפגש, המשיכו לביקור בסניף המקומי של רשת REGUS הבינלאומית, סניף הממוקם במתחם חברות ההייטק החדש.

ל-Regus, שהיא חברה REGUSבינלאומית, יש כבר 11 מתחמי עבודה בישראל (הפתוחים סביב השעון), שהם חלק מכ-3,000 מתחמים ברחבי העולם וכל אחד יכול לעבוד בכל סניף לפי צרכיו העכשויים, עם הסכמים לטווח קצר וגם לטווח ארוך, שמותאמים לכל צורך.
 
בסניף החדש ברעננה בניהולה של גלית רגב, יש 40 משרדים והחברה מספקת מעטפת שירותים מלאה, כולל שירותי משרד וירטואלי ושירותי Call Center לעסקים קטנים.
 
המתחם הבא בסבב ההכרות היה של חברת Co-Working הרעננית, שמציעה משרדים ברחבי העיר, כמו גם מתחם עבודה חדש ביותר וענק בבניין SAP.

המתחם החדש הואאליוט כהן בשטח של 11 אלף מ"ר, הגדול ביותר ברעננה ואחד הגדולים בישראל.

חברת Co-Working קיימת כבר 12 שנה ברעננה ובשנים האחרונות שינתה כיוון כדי לספק פתרונות לסטארטאפים ולקהילה המקיפה אותם (נותני שירותים מכל הסוגים לסטארטאפים).

כיום, החברה בניהולו של אליוט כהן, (בתמונה משמאל), מתפעלת מעל ל-200 משרדים.

השירותים מתאימים לכל אחד, החל מעצמאי בודד, שעובד חלקית, ועד חברות ענק מכל מגזר.
 
איך מסיימים סבב האבים בלי מסיבה? במתחם הצעיר ביותר (שנפתח ממש בימים אלו) בשם  ,WOPA שממוקם בבניין XURA (קומברס לשעבר).

ב- WOPA (בניהולה של הדר אביאל) מציעים ליזמים קונספט חדש של סביבת עבודה חווייתית שמקשרת בין חברות גדולות לסטארטאפים ומייצרת קהילה אחת.

בתמונה משמאל: מנהWOPAלת האקסלרטור MedTech גלי הלפרן-וינרמן (מימין), עם מנהלת Wopa, הדר אביאל.
 
הדר אביאל: "מתחם WOPA הוא מתחם ייחודי ברעננה ובארץ.

המשמעות של השם היא: Work with Passion. אנו מספקים חוויה אחרת לחלוטין ליזמים הבוחרים בנו.

אנו מספקים להם מעטפת, שיש רק בחברות גדולות, בנוסף לחיבור, שאנו מבצעים ממש מהיום הראשון של היזמים אצלנו, לחברות ההייטק הגדולות הרבות הנמצאות סביבנו.

אני נותנת את רשות הדיבור לאחד מהמיזמים הראשונים, שנכנסו למתחם שלנו, שמתחיל להתמלא ממש בימים אלו, מיזם RightHear, כדי שיספר על המיזם ומה קורה כאן במתחם". 
 
גיל אלגרבלי (בתמונה משמאל), מייסגיל אלגרבליד משותף ו-CTO, RightHear (לשעבר Zikit): "אנו מספקים טכנולוגיה ושירות של נגישות מבוסס על iBeacons ללקויי ראיה ועיוורים. המטרה: לאפשר להם ללכת ולנווט בקלות במתחמים, במבנים ובכל מקום, ללא צורך בכל הנחייה.

הכל מתבצע באמצעות הסמארטפון. הוכחנו, שהפתרון שלנו עובד בכל מקום וגם במתחם WOPA יישמו את הפתרון שלנו, כדי לתת דוגמה אישית של הנגשת המבנה ללקויי ראייה.
 
אנו עובדים כיום לצאת עם הפתרון לארה"ב, אחרי שהתקנו אותו בהצלחה מעל ל-700 נקודות נגישות במבנים גדולים בישראל.
 
החלטנו על המעבר שלנו ל-WOPA משום שמצאנו ב-WOPA  את מקום הכי מתאים לנו, מתחם המקבל ומטפל ביזמים בצורה שרק ארגונים גדולים ומבוססים יכולים לטפל, ובמחיר אטרקטיבי מול מתחמים אחרים.

אנו מרגישים כאן כמו עובדים בכירים של חברות גדולות, שמקבלים את כל הפינוקים והשירותים, שמעניקים למנהלים בחברות גדולות דוגמת: מקומות חנייה מסומנים עם שמנו, חדר אוכל, קפיטריה, אודיטוריום לאירועים, שירותי רווחה, שירותי כוח אדם, שירותי אירועים, שירותי ספורט וכל צורך אחר, שניתן להעלות על הדעת. כאן מפנקים אותנו באהבה ועזרה מכל הכיוונים. אין דבר כזה בשום מקום אחר והחוויה הזו מאוד מתאימה לנו, כחברה צעירה הרוצה לפרוץ לעולם".
HUBANANA RAANANA 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים