Telecom News - לרוה"מ לא היה צל של מושג איך משרד התקשורת מתנהל ופועל כשהיה שר

לרוה"מ לא היה צל של מושג איך משרד התקשורת מתנהל ופועל כשהיה שר

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> לרוה"מ לא היה צל של מושג איך משרד התקשורת מתנהל ופועל כשהיה שר
את זה לא אני המצאתי. את זה כתב שחור על גבי לבן מבקר משרד התקשורת (אלון זולר), לאחר בדיקה מעמיקה של תחום "השינוי הארגוני" המאוד אקוטי, שעבר משרד התקשורת תחת שלמה פילבר, וחשף, שהכאוס בהתנהלות היה פשוט מדהים, בדיוק כמו שחשפנו בזמן אמת (אבל שיקרו לנו כל הזמן). פרק ב' בחשיפות על מה שנעשה בתוך משרד התקשורת, בימים הקריטיים הנחקרים כעת ב"תיק 4000". 
מאת: אבי וייס, 3.3.18, 17:00ביבי נתניהו

בלעדי. בפרק א' של הסדרה אודות דו"חות הביקורת הפנימית של משרד התקשורת, שבוצעו ע"י מבקר הפנים של המשרד, אלון זולר (החלק הראשון מצוי כאן), נמצא כל הרקע לחשיפה המדהימה כאן, ומומלץ לקריאה (למי שפספס), כדי להבין את הפרק הזה.

בקצרה עד כה: המבקר חשף כיצד משרד התקשורת נוהל (לכאורה) כ"עדר של כבשים", ע"י שליטה מלאה בוועד העובדים באופן ישיר ושליטה בעובדים באמצעות כלים כלכליים חזקים ביותר, שכללו את נושא הרכב, שהוצמד לרבים שלא כדין, הכוננויות, השעות הנוספות, הלימודים ועוד, מה שהבטיח, שרוב העובדים לא יעזו "להרים ראש" וישתפו פעולה עם כל המהלכים הלא חוקיים המתבצעים סביבם, ע"י צמרת משרד התקשורת, כי זה פשוט יפגע בכיסם ורווחתם. בסיציליה, להתנהלות מהסוג הזה יש שם מאוד מתאים וציורי ("מאפיוזי"). 

בפרק השני כאן, אני "מרים את המסך" מעל החלק היותר מעניין ממשכורות ורכבי העובדים, וזה: תהליך "השינוי הארגוני", שעבר בדיוק באותה תקופה (2014 עד 2017 כולל) על משרד התקשורת.

מדובר במהלך מאוד משמעותי, שלא קרה מעולם בצורה כזו דרסטית בהיסטוריה של משרד התקשורת. מדו"ח המבקר עולה, שכל החשיפות שלי על המהלך הכאוטי הזה וכל מה שקרה סביבו היו נכונים, רק שיקרו לי ולקוראים כל הזמן (או התעלמו משאלותינו בחלק מהמקרים). בנספח למטה אני מביא בלינקים את עיקרי החשיפות שלנו בנושא, למתעניינים בפרטים.

מדובר בכאוס אדיר, שכיום חוקרים רק קטע זעיר ממנו וצריך להשקיע בקטע הזעיר (אבל המאוד חשוב) הזה כ-300 חוקרים, מטובי החוקרים הקיימים בישראל, רק כדי לפענח "מי נגד מי" בסיפור החמור הזה. לכן, גם רוב מה שמפורסם בכלי התקשורת הרבים שיש בישראל זה Fake News, היות ומעטים מבינים איך עבדה ועובדת הרגולציה בשוק התקשורת בישראל. 

הדו"ח המלא של מבקר המשרד (אלון זולר), דו"ח "ביקורת פתע", שקיים בנושא "השינוי הארגוני" מצוי כאן במלואו - למתעניינים.

איך זה שרוה"מ (ביבי נתניהו) לא ידע מאומה ממה שקורה במשרד התקשורת (כלומר: ששלמה פילבר ניהל הכל לבדו)?
קודם כל - לעובדות. מבקר המשרד החל לערוך את הביקורת שלו לקראת סוף 2016, הגיש ממצאי ביניים ב-22.11.16, הגיש טיוטת דו"ח ביקורת ב-8.12.16 והדו"ח הסופי הוגש ב-1.1.17. כלומר: הרבה לפני שהחלה איזו חקירה פלילית בנושאים, ששלמה פילבר עסק בהם.

המסמך המסכם, שאותו קיבלנו ממש לפני כשבוע ואנו חושפים כעת כאן בפרק ב' בסדרת החשיפות החדשות, נכתב אחרי ההתייחסויות של כל הנוגעים בעניין, ושקבלו את הטיוטות לתגובות. וזה מה שכותב המבקר בדו"ח הסופי שלו (בלשון זהירה, אבל שלא יכולה להשתמע לשתי פנים) בינואר 2017:
שינוי ארגוני 1
שינוי ארגוני 2
שינוי ארגוני 3

סביר להניח, שהטענה של שלמה פילבר, שהוא נפגש עם ביבי בביתו במוצאי שבת 7.5.16 והציג לו את "השינוי הארגוני", אבל לא רשם את זה בשום מקום, היא ספין קטן, במסכת הספינים הענקית של פילבר.

מדוע? כי בדיוק בזמן הזה, ביבי היה במו"מ אינטנסיבי עם עורכי דינו מול היועמ"ש (מנדלבליט), שהוציא זמן קצר אחרי כן (כאן) את "מסמך ניגוד העניינים", שבו אסר על ביבי לעסוק בענייני אלוביץ' ובזק.

באותם ימים ממש, המתקפה כנגד ביבי בגלל חשיפת ההכרות האישית שלו את שאול אלוביץ' (לרבות חשיפות על "הפינוק של ביבי" בוואלה! של אלוביץ') הייתה בשיאה וכללה בג"צים, תלונות למשטרה, כתבות יומיות, שכללו התקפות בכלי התקשורת, התקפות של חברי כנסת ואישים רבים, הפגנות ומחאות, פטיציות וכיו"ב. כלומר, יותר סביר להניח, שפילבר הוזעק או הגיע מיוזמתו לביתו של ביבי במוצאי שבת ב-7.5.16, כדי לדון איך "פותרים" את פרשת "ניגוד העניינים" שנחשף ובהחלטה שהיועמ"ש עומד לקבל תוך כמה ימים בסוגיה זו, ולא עסק במה שקורה בתוך משרד התקשורת.

על פי דו"ח מבקר המדינה (כאן) היועמ"ש החל לחקור את הפרשה הזו באפריל 2016, כך שדי ברור מה העסיק את ביבי במאי 2016, כמה ימים לפני קבלת ההחלטה של היועמ"ש בעניינו. היועמ"ש היה יכול אז "לחסל" לו את הקריירה, בגלל "ניגודי העניינים" החמורים הללו, ודי ברור שזה מה שהעסיק את ביבי באותם ימים. ההחלטה של היועמ"ש בעניין הייתה אז די הזויה, אבל היא "סידרה חסינות" בזמנו לביבי, בעניין הספציפי זה. התודות ל"קליקת הפרקליטים"... 

אגב, את ביבי, בימים שקדמו ל-7.5.16 העסיקו גם "הגילויים" של העיתונאי יגאל סרנה (שהפסיד בשתי ערכאות שיפוטיות בתביעת הדיבה שביבי ושרה הגישו נגדו). בכל מקרה, אפילו תמי לשם (סמנכ"לית בכירה למנהל ומשאבי אנוש), שהייתה תמיד "בסוד העניינים" של המנכ"ל והשר והייתה "המנוע" מאחורי התנהלות משרד התקשורת וגם מועצת הכבלים והלוויין, לא שמעה ממנו (מפילבר), שהוא דיבר עם ביבי על "השינוי הארגוני" וקיבל את אישורו למהלך החשוב הזה, לא ב-7.5.16 ולא בכל תאריך אחר.

כלומר: לפי המוצג בדו"ח המבקר, הדבר הכי חשוב שהיה באותה עת בתוך משרד התקשורת וחשוב להתנהלות הרגולטורית מול שוק התקשורת, שעלה מיליוני ש"ח וגרם לזעזועים אדירים במשרד ולפגיעה אנושה בשירות לציבור, בכלל לא אושר ע"י שר התקשורת (שהיה אז רוה"מ), שבכלל לא ידע על זה (אלא אם הוא קרא כל יום את החשיפות שלנו...). 

האם ייתכן שפילבר ביצע מהלך כזה משמעותי על דעת עצמו וביבי לא היה בכלל מעורב בנעשה במשרד התקשורת?
אין לי תשובה חד משמעית, מפני שאין לי גישה ישירה לחומרי החקירה ב"תיק 4000". אני יכול לכתוב רק מה שאני יודע, מהיכרות אישית של התנהלות משרד התקשורת במשך שנים ויש לי 2 הסברים תיאורטיים חלופיים לספק לקוראינו:
  • את ביבי לא עניין מאומה במשרד התקשורת. פילבר היה רק "פיון" שלו, כדי לבצע את מה שמעניין היה עבור ביבי באותה עת: לעזור לידידו שאול אלוביץ' ע"י מתן הטבות רגולטוריות וסיוע בכמיליארד ש"ח לבזק ולהשתלט על כלי התקשורת העוינים אותו ואת רעייתו (או להחליש אותם. כך, שיהיו תלויים בו). זו "הגרסה החדשה" של "עד המדינה" - פילבר, שכלי התקשורת והפרשנים "מפמפמים" כל הזמן לציבור, גרסה, שכבר ניתחתי אותה כאן
  • פילבר עשה כמעט הכל על דעת עצמו, בלי לשאול איש, בלי לתעד ובלי לדווח, גם לא לביבי. הוא הניח, שזה מה שביבי רוצה, אבל את הכל ניהל לבדו ועל פי הבנתו המעוותת. החשיפה של סיני ליבל (כאן), שמפרטת את הטיפול של שלמה פילבר בנושא אחד, שסיני חקר וחוקר מזה שנים לעומקו ומכיר כל פרט בפרשה שעסק בה, מאוד מתאימה לתיאוריה הזו. זה תואם במדויק ל"ספינים" שביצע שלמה פילבר גם על השרים צחי הנגבי ואיוב קרא (דוגמאות: כאן, כאן, כאן, כאןכאןכאן, כאן וכאן), וקיבל החלטות במקומם, בלי שהם הבינו את הספינים שלו (ואף אישרו את רובם בדיעבד). זה גם תואם את מה שחשפנו כאן, שרק לאחרונה השר איוב קרא גילה, שכל ההחלטות של שלמה פילבר ושמילה מימון נעשו ללא כל סמכות חוקית. בנושא זה הגשנו תלונה חריפה ליועמ"ש, שמברר ממש כעת את תלונתנו (מפורט כאן - למתעניינים). 
לכן, בהיעדר סיכומי חקירות וכתבי אישום והחלטות בית משפט, אין לי "שורה תחתונה" בעניין זה. נצטרך להמתין לסיום החקירות ולהחלטת היועמ"ש בנושא, כדי לדעת בדיוק מה קרה. אלו הן העובדות וכל אחד יכול כרגע לפרש אותן כרצונו.

אגב, האמת יכולה להיות גם באמצע (דהיינו: פילבר עדכן את ביבי רק בחלק מהנושאים, למשל: איך הוא עוזר לאלוביץ', (בעיקר דרך סטלה הנדלר ובסיוע של שמילה ועדי) ובכל השאר - החליט לבד ויישם לבד, לפי "רוח המפקד", בלי לדווח לו ובלי לקבל הנחיותיו ואישוריו. את נושא "השינוי הארגוני", ברור כמעט לחלוטין, כעולה מדו"ח המבקר, שנכתב לפני יותר משנה ונחשף כעת, שהוא (פילבר) החליט על זה ויישם את המהלך הענק הזה, על דעת עצמו, בלי לדווח לשר הממונה עליו ובלי לקבל אישורו

למה בכלל שלמה פילבר דחף בכל הכוח ליישם את "השינוי הארגוני" במשרד התקשורת?
המבקר של המשרד בדק את התהליכים מ-2014. אולם, הרעיון של "השינוי הארגוני" כבר צץ בתקופה של עדן בר טל כמנכ"ל, כ-3 שנים קודם לכן. לשינוי הארגוני, שפילבר דחף ויישם די בכוח עם אין ספור ספינים היו (לעניות דעתי) 3 מטרות עיקריות:
  • לקדם את שמילה מימון למשנה למנכ"ל, כדי שיהיה נאמן ויבצע את רצונו בלי כל עוררין (כולל עזרה לבזק כמפורט כאן) וכן כדי שניתן יהיה לייצר תרגילי "מסך עשן" ציבוריים, שבוצעו כנגד בזק, כדי להראות, שהנהלת משרד התקשורת פועלת לא רק בעד בזק אלא גם נגד בזק - כשצריך. שמילה היה "ציר מרכזי" וחשוב ביותר בפעילותו של שלמה פילבר, שכן שמילה היה מ"מ יו"ר מועצת הכבלים והלוויין ואח"כ חבר מועצת הכבלים והלוויין (יחד עם תמי לשם), והאישורים, ששאול אלוביץ' היה זקוק להם - עברו אז דרך המועצה (ולא דרך המשרד). כ"כ, פילבר היה זקוק לו במועצת הכבלים והלוויין לכמה נושאים חשובים אחרים, למשל בשביל תרגיל "מכרז הפקת שידורי ערוץ הכנסת" עבור "ערוץ 20", אבל לא נעסוק בפרשה חמורה זו כאן. 
  • להופיע בציבור כ"רפורמטור" המקדם את משרד התקשורת למאה ה-21. פילבר בנושא הזה הפיץ לא מעט הודעות וספינים לציבור והופיע בכמה במות, כדי לספר לכולם על העתיד המזהיר של התקשורת בישראל (דוגמה מוחשית ביותר שהפכתי אותה לבדיחה - כאן). זה היה חשוב לתדמית שלו, כפי שהוא רצה שהציבור יחשוב אודותיו. אולי הכין לעצמו את התפקיד הבא שלו (בממשלה)... 
  • כדי ליצור "מהומה ומבולקה" בתוך משרד התקשורת, כאוס בהתגלמותו (כמתואר היטב בדו"ח המבקר). כך, שכולם יהיו תלויים בו ובעוזריו (מעבר לשליטה בהכנסות של העובדים, כפי שחשפנו בחלק א). בחלק הזה של דו"ח המבקר הפנימי, מפורטים עוד 2 "כלי שליטה" בעובדי המשרד: "שכר עידוד" (שמפורט בדו"ח ולא נחזור על זה כאן, כי כבר טיפלנו בהרחבה בנושא הזה, למרות הטיוחים, ההתעלמויות והשקרים של צמרת המשרד) והכלי הכי מעניין של פילבר ושות':(שנולד מחוץ לכל חוק, תקנה ונורמה בשירות המדינה): הקפצה של עובדים ב-2 דרגות.
לעניין ההקפצה ב-2 דרגות שנחשפה בלפחות שני מקרים שונים, אביא כאן את התיאור המסכם היבש והזהיר של המבקר:
 שינוי ארגוני 4

היות ואנו חשפנו את "השוחד הפנימי" הזה בזמן אמת והצלחנו (ביחד עם אחרים) לטרפד את התרגילים הללו, איננו חוזרים על השמות של העובדים (והעובדות), ששלמה פילבר תכנן (והצליח זמנית) "לרכוש אותם \ אותן" לצידו, תמורת הקפצתם ב-2 דרגות.

כך, בעזרת אוסף של תרגילים וספינים על עובדי המשרד פנימה, שלמה פילבר כמנכ"ל, הצליח (לכאורה) להניע משרד ממשלתי שלם על כל אגפיו, לבצע מדיניות ופעילות פלילית שהוא עמד בראשה במשך שנתיים וחצי, בלי הפרעות פנימיות מיוחדות. כמה "אופוזיציונרים", שהבינו את המצב החמור הזה (אולי אחרי שקראו את החשיפות שלי ושל גדי פרץ מגלובס) - פרשו מהמשרד בשקט ובמצפון נקי. כמעט כל השאר, שיתפו (לכאורה) פעולה עם הכאוס הפלילי הזה, כי זה היה כדאי להם כלכלית.  

כמה עובדים אנונימיים יוצאים כיום (למשל בכלכליסט - כאן) כנגד הקדנציה של שלמה פילבר, וגם הם משקרים כמוהו ובקצב. במציאות, כפי שאני ראיתי אותה ודיווחתי עליה יום יום, איש מעובדי משרד התקשורת לא התלונן ולו פעם אחת בזמן אמת על שלמה פילבר, למרות שאני עשרות פעמים קראתי לעובדי משרד התקשורת (והם קוראים אותי כל בוקר בתחילת עבודתם), לא לשתף פעולה עם המהלכים הלא חוקיים ולהתלונן או להתפטר, לטובתם האישית, לטובת מצפונם ולטובת המשרד ושוק התקשורת. זה לא קרה.

בהערת אגב חשובה אציין שכנגד המנכ"לים שקדמו לפילבר (אבי ברגר ועדן בר טל) כן היו עובדים (והרבה יותר מאחד) שהתלוננו ולא פעם אחת (כולל 2 מקרים של הגשת בג"צים מתוך המשרד כנגד המנכ"ל עדן בר טל ואחד אף כנגד השר משה כחלון), על התנהלותם הפגומה. כלומר: "שתיקת הכבשים" בקדנציה של פילבר מקורה (ככל הנראה) בשליטה המוחלטת שביצע שלמה פילבר, עם "עושי דברו" במשרד (בראשם: תמי לשם, שמילה מימון, יו"ר הוועד דאז ועוזרת המנכ"ל עדי קאהן-גונן), לרבות באמצעים כלכליים "עתירי ממון", שיצרו תלות מוחלטת בצמרת המשרד ורבים נהנו מהכאוס הזה: מרכבים צמודים שלא כדין, מכוננויות על כלום, משכר עידוד על כלום, משעות נוספות על כלום, לימודים סתם בשביל הכיף, "ימי כיף" וטיולים (בלי סתם) וכך הלאה, מה שאיפשר (לכאורה) להנהלה, לנהל תעשייה שלמה ומאורגנת של פשע, במסגרת משרד ממשלתי ועל חשבון הכיס של עם ישראל

3 שבועות אחרי ששלמה פילבר נכנס לתפקידו כמנכ"ל, זיהיתי במדויק מי האיש (מניפולטור, שקרן כרוני, עושה ככל העולה על רוחו, עובד בשביל בזק-YES ו"לא סופר איש ממטר". זה אני לא כותב בדיעבד, כתבתי זאת בזמן אמת, ב-1.7.15). במהלך השנתיים ויותר שחלפו מאז (בהם פרסמתי לא פחות מ-440 כתבות וחשיפות על התעלולים של שלמה פילבר), רוב כלי התקשורת פירסמו את הספינים שלו בלי שום ביקורת ומי שתקף אותו (יותר מאוחר, למשל תחקיר "הארץ" פורסם באוקטובר 2015 על ידי העיתונאי גידי וייץ, שהוגדר ע"י יואב יצחק כאן, כ"סוחר סמים" ו"מסומם"), היו כמה כתבים שחשפו את הקשר בין אלוביץ' לביבי והתמקדו בזה מטעמים פוליטיים ולא בכל מה שנעשה במשרד התקשורת עצמו ובשוק התקשורת בכלל. הרוב המוחלט של כלי התקשורת עדיין משבחים (גם כיום) את "השוק הסיטונאי" ומשבחים את אבי ברגר (ובעקיפין את גלעד ארדן ואת קודמו- משה כחלון), בלי להבין את האסון שנגרם לשוק התקשורת הישראלי - רק בגלל הרפורמה המדומה וההרסנית הזו.    

בפרק הבא בסדרה, נסביר למה משה כחלון, שר האוצר, לא ייצא כעת (כנראה) מהברית הפוליטית, שיש לו עם ביבי. חלק מההסברים מצויים בלינקים הרבים, שיש בנספחים ב-2 חלקי הסדרה, ובדו"חות המבקר, שחשפנו בסדרה זו. כך, שמי שיקרא את הלינקים, יוכל להבין את המצב הזה, יותר טוב, לקראת החשיפות הבאות שלנו. יהיה מעניין... 

נספח:
רשימת החשיפות המרכזיות שלנו ב-4 השנים האחרונות סביב תהליכי "השינוי הארגוני", שלא רק שעלו מיליוני ש"ח (לחברת ייעוץ ארגוני), הם הפכו את תחום אישורי הייבוא של ציוד, שיש בו מרכיבים אלחוטיים (לרבות רחפנים), לכאוס מחריד, שכולל התעללות של ממש בציבור (כעת הכנסת פועלת בכוח החקיקה, במסגרת "חוק ההסדרים במשק", לנסות ולהפסיק את ההתעללות הזו בציבור), וגם כללו את הקידום של שמילה מימון לצמרת המשרד, כדי שישמש "מוציא ומביא" עבור שלמה פילבר ו"עלה התאנה" לכל התרגילים הפליליים של שלמה פילבר ("עד המדינה") בהיותו מנכ"ל משרד התקשורת:   
שינוי ארגוני


  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
 

23.5.24 - Google Cloud Summit 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים