Telecom News - אחד מראשי "קליקת הפרקליטים" פורש במפתיע. מה עם "התאומה" שלו?

אחד מראשי "קליקת הפרקליטים" פורש במפתיע. מה עם "התאומה" שלו?

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> אחד מראשי "קליקת הפרקליטים" פורש במפתיע. מה עם "התאומה" שלו?
עו"ד אבי ליכט, המשנה ליועץ המשפטי לממשלה (ניהול ותפקידים מיוחדים), החליט לפרוש במפתיע מתפקידו. האם צפוי "שחר חדש" בתחום עם הליכתו? התשובה הברורה - לא. "הקליקה" מורכבת מלא מעט בעלי תפקידים, שמפוזרים בכל השירות הציבורי. אנו תקווה, ש"התאומה" שלו, היועצת המשפטית של משרד התקשורת, עו"ד דנה נויפלד, תלמד ממי שדאג לקידומה ולשתילתה במשרד התקשורת ותלך בעקבותיו. 
מאת: אבי וייס, 15.5.18, 06:30עו"ד דנה נויפלד

ניתוח: הפרישה המפתיעה של עו"ד אבי ליכט המשנה ליועמ"ש, אולי בגלל שהבין, שיועמ"ש הוא כבר לא יהיה, הוביל לגל של שמועות, וגם לגל של הודעות המשבחות את פועלו (משרת המשפטים ומהיועמ"ש).

כך, "הפטרון" של עו"ד דנה נויפלד (בתמונה משמאל), היועמ"ש של משרד התקשורת ומי שהיה ממונה עליה במשרד המשפטים, עו"ד אבי ליכט, פורש ברעש.

הציר "ליכט - נויפלד" מנע כל חקירה של החשדות נגד המשרד במשך שנים ולמעשה, במרבית המקרים, הוא איפשר למשרד עצמו לחקור את עצמו...

ממה שאני ראיתי, קראתי ונוכחתי, עו"ד אבי ליכט הביא נזק לעולם התקשורת ולשלטון החוק במדינת ישראל. אני אישית הגשתי מעל ל-20 תלונות ליועמ"ש, בדבר חשדות למעשים פליליים, שנעשו ע"י ראשי משרד התקשורת, וכולם נעלמו במגירות של המשנה ליועמ"ש, עו"ד אבי ליכט.

פעם אחת, בגלל טעות (כנראה) של עו"ד צעירה במשרד שלו, הגיע אלי מכתב ממשרדו, שמוכיח את שיטת "חיסול התלונות", שיטה חדשה בעולם המשפט, שעו"ד אבי ליכט (בתמונה משמאל) המציא ושמה: "חשודים בפלילים יחקרו את עצמם". בסיום החקירה של עצמם, החשודים יחליטו, שהם לא עשו שום דבר רע ולכן החקירה הזו תיגנז ותיגרס. ככה זה עבד לא רק בתלונות שלי בענייני משרד התקשורת (למשל כל התלונות של סיני ליבל נגנזו בדיוק באותה שיטה). 

לא מאמינים? אז הנה הכל מפורט כאן עם המסמכים המוכיחים זאת, "שחור על גבי לבן". בעקבות החשיפה של השיטה המדהימה הזו על ידי, עבר עו"ד אבי ליכט לשיטה חדשה: לא לדווח לי על גניזת התלונות על ידו... ככה אני לא אדע איך "מעלימים" את התלונות על מעשים פליליים במשרד התקשורת... 

בסוף, חלק מהפרשות הללו "התפוצצו" ו"יצאו לאור", רק בזכות חבורה אמיצה, ישרה ורצינית ביותר, ברשות ניירות הערך, שהחלה בשנה שעברה בחקירה גלויה של מה שמכונה היום "תיק 4000", ובדרך, מנכ"ל משרד התקשורת (שלמה פילבר), הפך ל"עד מדינה" של "להב 433" של המשטרה, כדי לחמוק מעמידה לדין על מעשיו הפליליים המרובים. 

ברשימת הנזקים, שאבי ליכט יצר במשרד התקשורת ובשוק התקשורת הישראלי, אפשר למנות:

א. עו"ד אבי ליכט ניסה "לשתול" את עו"ד דנה נויפלד (שהייתה אז העוזרת שלו במשרד המשפטים) כיועצת המשפטית של מועצת הכבלים והלוויין. המהלך הזה "טורפד" ע"י כמה בעלי תפקידים בכירים במועצת הכבלים והלוויין, מה שהוביל ל"נקמה" באחד מהם והוליד פרשה מכוערת ביותר, מלווה באין סוף של עבירות פליליות (שלא נחקרו, לפי השיטה שציינתי לעיל), פרשה שכיניתי בשם "הפרשה הסודית".

כמה וכמה אנשים שילמו די ביוקר בעקבות הפרשה הזו, שלא נחקרה נכון (ובכלל). אחד מהם הוא עדן בר-טל, שהיה אז מנכ"ל משרד התקשורת והיה מיועד להיות מס' 2 במפלגה החדשה של משה כחלון, שקיבלה 10 מנדטים בבחירות, אך הוא (עדן בר טל) נתקע במהלכים המשפטיים סביב "הפרשה הסודית" ומאז לא הצליח להתאושש. 

הכישלון במינוי של עו"ד דנה נויפלד ליועמ"ש של מועצת הכבלים והלוויין, דווקא שיחק לטובתה, כי נציגה נוספת של "קליקת הפרקליטים", היועמ"ש הקודמת של משרד התקשורת, התפטרה במפתיע (בגלל סיפור מכוער ומורכב ביותר) ופינתה את הכיסא שלה לעו"ד דנה נויפלד, שהושתלה בתפקיד זה אחריה והיא נמצאת בו - עד עצם היום הזה. נקווה, שתלמד מעו"ד ליכט, מה לעשות כעת, אחרי הליכתו. 

למי שלא זוכר, עו"ד נגה רובינשטיין, שקדמה לעו"ד דנה נויפלד, "הושתלה" במשרד התקשורת ע"י עו"ד דוידה לחמן-מסר, שהייתה אז המשנה ליועמ"ש (והוחלפה ע"י עו"ד אבי ליכט), שהיא גם אשתו של עו"ד אורי מסר, היועץ "לענייני כספות ומעטפות" והעו"ד האישי לשעבר של עו"ד אהוד אולמרט. להיכן "קפצה לעבוד" אחרי התפטרותה - עו"ד נגה רובינשטיין? למשרד עו"ד אלי זהר, העו"ד (הפלילי) דאז של עו"ד אהוד אולמרט. כך "המעגל נסגר" "ובא לציון גואל". 

ב. עו"ד נגה רובינשטיין, ובעקבותיה מחליפתה - עו"ד דנה נויפלד, טירפדו "בלי למצמץ" את החלטות הכנסת בעניין השימוש בשירותי האינטרנט בשידורי VOD, חקיקה, שיזם והעביר שר התקשורת דאז, אריאל אטיאס. עו"ד אבי ליכט אף התגאה בטירפוד הזה (של החלת הרגולציה על שידורי טלוויזיה באינטרנט), מה שקיים כבר בחוק התקשרות מ-2009 וקיים במסמך "מדיניות שר" מ-2007, והעלה טענת סרק למהלך הבלתי חוקי שלו ושל נציגי "קליקת הפרקליטים" שלו במשרד התקשורת: "אנחנו לא יודעים לעשות רגולציה על האינטרנט".

כך, הקליקה הזו יצרה כאוס מוחלט ברגולציה של שידורי הטלוויזיה על רשת האינטרנט, כאוס, שעד היום לא מצליחים לפתור אותו. 

ג. במסגרת הכאוס, שקדם לחקירות של מה שמכונה כעת "תיק 4000", היועמ"ש, בהמלצת עו"ד אבי ליכט, מינה את עו"ד דנה נויפלד להיות "משגיחת הכשרות" של רוה"מ (ביבי נתניהו), שלא יתקרב לעסוק בנושאי בזק ובנושאים הקשורים לידידו שאול אלוביץ'. זו כמובן בדיחה מאוד עצובה, כי עו"ד דנה נויפלד עצמה, "שקועה עד צוואר" ב"ניגודי עניינים" ענקיים משל עצמה, שנמשכים מזה שנים, עד עצם היום הזה. 

עו"ד דנה נויפלד הי זו שחיברה עבור עו"ד דינה זילבר ידידתה משכבר הימים את "מסמך ניגוד העניינים" ליועמ"ש עבור נתניהו, מה שסילק אותו בסופו של תהליך - מתפקיד שר התקשורת. יוזכר שעו"ד דנה נויפלד התמחתה בעת היותה בלשכת היועמ"ש גם בתחם ניגודי העניינים וסייעה בכך לעו"ד דינה זילבר ולא פעם הופיעה במקומה ובשמה בדיונים בוועדות הכנסת שעסקו בנושאים של ניגודי עניינים ואף חיברה עבורה כמה חוות דעת לגופים שונים לרבות לכנסת, בתחומים הללו.

ד. אלה לא היו מהלכי הכאוס היחידים בשוק התקשורת, שהקליקה הזו יצרה והמציאה במו ידיה. במאמר כאן מפורטים תחומים נוספים של הכאוס, שיצרה הקליקה, כשב-3 השנים האחרונות הכאוס והצפצוף על החוק התרחבו לכל תחום, גם לתחום הטלת קנסות על חברות התקשורת, לתחום "פריסת סיבים לבתים" ושאר התרגילים על בזק, ולתחום הסיוע שמועצת הכבלים והלוויין סיפקה לשאול אלוביץ' במיליארדי ש"ח (מה שהניע את תחילת פרשת "תיק 4000").

למותר לציין, שכל הנושאים הללו לא נחקרו ע"י שום גוף חקירה, כי הם היו מובילים היישר לראשי "קליקת הפרקליטים" עצמם...

כך, שוק התקשורת נקלע לסבך ענק של שקרים ורגולציה המנותקת מכל מה שמתפתח בעולם ומתעלמת מהציבור באופן מוחלט. קומץ קטן של פרקליטים ושל כאלה שיצרו עימם "סימביוזה" של זהות אינטרסים (דוגמת שמילה מימון ובעבר תמי לשם), ניהלו ומנהלים את שוק התקשורת לכיוונים הלא נכונים. עד היום, איש לא יכול היה לשנות את המסלול ההרסני הזה, גם לא חקירות המשטרה ורשות ניירות הערך. 

האם העובדה, שעו"ד אבי ליכט "הולך הביתה", מסמלת תחילת "עידן חדש" ברגולציה ובשלטון החוק במדינת ישראל? כנראה שלא. כל עוד ה"תאומים שלו" נמצאים בשירות הציבורי בתפקידי מפתח, השיטה הזו לא תיעלם מעצמה.

הצעת שרת המשפטים איילת שקד, (בתמונה משמאל), לשנות את שיטת בחירת היועצים המשפטיים למשרדי הממשלה, היא הדרך הנכונה לשנות את השיטה הקיימת ולהחזיר את השקיפות, היושרה והעבודה למען הציבור, למסלול הנכון בשירות הממשלתי.

השיטה הקיימת הובילה לאין סוף של פרשיות שחיתות, בלא מעט משרדי ממשלה, בגלל שאותה קליקה החליטה שחבריה הם "מעל לכל חוק". רק כשעובדים למען הציבור, בשקיפות מלאה ובצורה פתוחה וישרה, אפשר למנוע את המעשים הפליליים הללו, כשבמשרד התקשורת כל המהלכים הנסתרים מהעין של ההתנהלות הרגולטורית הבלתי חוקית, היו ועודם נשלטים ע"י קליקה קטנה, ש"לא סופרת את הציבור ממטר". המהלכים הללו דירדרו את שוק התקשורת הישראלי להיות במקום נמוך ביותר בדירוגי ההשוואה העולמיים של תשתיות תקשורת נייחות וניידות. חלק ניכר מהמהלכים הללו הם בלתי הפיכים, מה שמחמיר את הכאוס, שהקליקה הזו יצרה ברגולציית התקשורת בישראל. כך, שיש המון מה לתקן ולא את הכל אפשר לתקן.  

 
טעון שיפור!
עדכון 24.1.21גיא לוי פרסם כאן פוסט (כותרת בלבד): "נורית ליטמן, הפרקליטה האחראית המלווה לכל תיקי נתניהו מהיום הראשון, פורשת מתפקידה באופן מפתיע.
נורית ליטמן היא זו שהיתה אמורה לפקח על כל התהליך המשפטי מבחינת הפרקליטות והפעילה מתחתיה צוות של פרקליטים שיפקחו על החקירה." מומלץ לקריאה. עוד חברה ב"קליקה" הלכה הביתה.  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים