Telecom News - הפלופ של IPv6 באיגוד האינטרנט מעצים והופך למסתורי (פרק 2 בסאגה)

הפלופ של IPv6 באיגוד האינטרנט מעצים והופך למסתורי (פרק 2 בסאגה)

דף הבית >> פורומים וביטקוין >> Web 2.0/3.0 >> הפלופ של IPv6 באיגוד האינטרנט מעצים והופך למסתורי (פרק 2 בסאגה)
"הרמת מסך" מהפלופ הציבורי הזה, שהופק מכספי הציבור, כנראה בעלות של מאות אלפי ש"ח. בפרק השני בסדרה נחשף, שכלל לא ברור מי כתב את הדו"ח של האיגוד ומהיכן התקבלו הנתונים הנמצאים בו. גם מדווח על מהלכים מוזרים ביותר סביב הדו"ח הזה. 
מאת: אבי וייס, 17.6.18, 07:30עו"ד יורם הכהן

בפרק הראשון בסדרה (כאן), חשפנו כיצד איגוד האינטרנט הישראלי, ביוזמתו של מנכ"ל האיגוד (עו"ד יורם הכהן, בתמונה משמאל) הזמין וקיבל "מסמך מדיניות ציבורית ל- IPv6" בעלות לא ידועה (אבל גבוהה), מכספי כרבע מיליון משלמי הדומיינים בישראל.

אחרי כשנתיים (מאז שנבחר כותב המסמך), ראשי האיגוד חתמו על מסמך מאוד מוזר (לאחר שביצעו למסמך החשוב הזה "בקרה ועריכה"), אבל כשקוראים אותו רואים שאין בו את הנתונים העיקריים, מסמך, שמסתיר את הנתונים הכי חשובים, אין בו שום ניתוח כלכלי, מסמך שמציג נתונים חסרי כל תוקף ואחיזה במציאות, תוך התחמקות מטיפול בבעיית "המטמון" של כתובות IPv4 הנמצא בידי האיגוד, ללא כל שימוש, מזה שנים רבות. 

אולי מי מהקוראים של האתר יכול למצוא במסמך, כמה מספרי IPv4 יש בישראל (כמה הוקצו וכמה מופעלים) ומתי הם ייגמרו? לא תצליחו למצוא נתון כזה (שגלוי וידוע, רק לא למחברי, מבקרי ועורכי המסמך). הרי רק בגלל זה, הנייר הזה הוזמן ע"י האיגוד....
 
בפרק השני בסדרה כאן, "נרים את המסך" מעל היבטים מטרידים נוספים בנושא.

זה התחיל בכך, שקיבלתי טלפונים מאנשים, שקראו את המסמך וטענו באוזני, שיש במסמך חלקים מועתקים מניירות עמדה ודיווחים, שהם הגישו בעבר למשרד התקשורת, ומשום מה זה הגיע לנייר העמדה של האיגוד, אך בלי לתת קרדיט למקור ולכותבים במקור, והכי חשוב: אלה פשוט ניירות עמדה ודיווחים ישנים, שפג תוקפם מזמן, ומי שהעתיק, כנראה בכלל לא יודע, שפג תוקפם... 

זה מוביל אותנו היישר לסוגיה הראשונה בפרק השני בסאגה הזו: מי כתב את המסמך החובבני הזה?
מה שאנו ראינו, ב"מאפיינים" - Properties של המסמך, זה את הנתון המעניין הבא, לגבי המחבר של המסמך (Author):
מי זה הכותב?

לכן, שלחתי בדחיפות ביום 6.6.18 את השאלות הבאות לצמרת איגוד האינטרנט הישראלי:
"שלום רב,
1. בהמשך לשאלותיי למטה [נמצאות במאמר הקודם], בבדיקה של "מאפייני המסמך", שנכתב כביכול ע"י ערן גרף, מי שזכה במכרז להפקת המסמך הזה עבור איגוד האינטרנט, על פי הצילום המצ"ב, שחתכתי ממאפייני המסמך, נמצא, שהוא נכתב ע"י טמיר גרף.

מי זה טמיר גרף? (ההשערה הפרועה שלי: הוא הבן של ערן גרף...כנראה תלמיד בבית הספר התיכון, או שסיים תיכון אך לאחרונה).

2. מבדיקת תוכן המסמך עולה, שחלקו הוא לא יותר מ-Copy & Paste ועריכה של מסמכים, שכנראה ערן גרף או טמיר גרף קיבלו ממשרד התקשורת, חלקם מבוססים על מסמכים, שמשרד התקשורת קיבל מחברות ויועצים, שכתבו למשרד, והוא (המשרד) העביר (כנראה) את המסמכים הללו למשפחת גרף, בלי לקבל אישור מכותבי המסמכים המקוריים, בתקווה, שאיש לא ייעלה על זה. לכן, משרד התקשורת (ובמיוחד אדם ספציפי במשרד) קיבלו מחמאות מכותבי המסמך (האבא או הבן) בתוך מסמך הזה, שהאיגוד כה מתגאה בו.
על זה האיגוד שילם מכספי משלמי הדומיינים? עבור עבודה, כנראה, של תלמיד תיכון או בוגר תיכון, שהעתיק (ברשות משרד התקשורת...) מסמכים, שהיו ברשות משרד התקשורת?
הייתכן כדבר הזה?"

קיבלתי מאיגוד האינטרנט תגובה אחידה לכל שאלותיי, גם אלו שאציג בהמשך הכתבות בסדרה, (התגובה נמצאת כאן בנספח בתחתית הכתבה). זו תגובה הכוללת 2 חלקים: חלק אחד הוא זהה לתגובה קודמת, שקיבלתי והצגתי במאמר הקודם, ולא נוגע כלל למה ששאלתי כאן ובשאלות ההמשך, שמייד נגיע אליהן, ובתוספת של 2 שורות חדשות בתגובה, שהן דבר חשוב ועקרוני ואני מביא אותן כאן כלשונן:
"המסמך פורסם להערות ציבור מתוך מטרה לשמוע ולעדכן את המסמך בהתאם להערות הציבור. גם הערותיך יירשמו בהתאם למדיניות זו. 
יודגש כי כל ההערות המעלות טענות להסתרת מידע כזה או אחר הן משוללות כל יסוד ובסיס שכן – כאמור – מטרת האיגוד היא לפרסם את המידע לציבור בצורה הגלויה ביותר האפשרית".

כלומר: המסמך הזה הפך לפתע לטיוטה להערות (ככתוב כעת באתר האיגוד: "המסמך הנוכחי מהווה טיוטא להערות הציבור. אנו מזמינים את הקוראים להוריד את הקובץ המלא ולשלוח הערות").

בנוסף, לפתע האיגוד החליט לבצע כנס מקצועי, בו המסמך הזה יוצג ויתקבלו הערות ויתקיים עליו דיון פתוח (פרטים על הכנס וההרשמה לכנס - כאן).

בהחלט צעד נבון ונכון, ציבורי וחכם, מצד הנהלת האיגוד, לאור הפלופים שחשפנו (ושנחשוף גם בפרק הבא בסדרה). 

במקביל, עקבתי אחרי המסמך הזה באתר האיגוד ושמתי לב שמייד לאחר שהתחלתי לשאול שאלות קשות, המסמך הזה התחלף תוך מספר קטן של ימים לא פחות מ-3 פעמים עם שמות שונים, ופעם אחת גם התחלף התאריך של המסמך.

ציפיתי למהלך כזה, והורדתי את כל הגרסאות המתחלפות לענן המאובטח הפרטי שלי, משום שזו תגובה אופיינית, שאני מכיר מניסיוני, בגופים ציבוריים רבים. כשהם נשאלים שאלות קשות מדי על ידי, הם נוטים "להחליף את המסמכים", כדי לנסות ו"להעלים" או "לתקן" את "הבעיות" במסמכים, שעליהם אני שואל. 

ואלו הגרסאות של המסמך שהתחלפו באתר האיגוד (תשומת לב לשמות הקבצים ולתאריכים):
תצלום 1

תצלום 2

תצלום 3

לכן, פניתי ביום 9.6.18 להנהלת איגוד האינטרנט (לאחר ההחלפה הראשונה של הקובץ באתר האיגוד):
"באופן מוזר באתר האיגוד הוחלף הקובץ של דו"ח IPv6, ממש שעות אחרי ששלחתי את שאלתי כאן למטה [תוצג במאמר הבא בסדרה הזו].
זה קצת פתטי, מפני שאני הורדתי לענן הפרטי והמאובטח שלי את הקובץ הראשון, שהיה באתר (לפני שהוחלף לפתע, אחרי שאלותיי).
למרות הניסיונות הברורים הללו לטשטוש ולמחיקת עקבות, עדיין הגרסה, שהוחלפה באתר, מלאה בשגיאות, שתפורטנה במייל עם שאלות נוספות, שיישלח ממש בקרוב".

כשראיתי, שהחלפת המסמכים נמשכת, שלחתי השלמה לשאלתי ב-9.6.18:
"שכחתי לצרף למייל כאן, את ההוכחות להחלפת המסמכים המהירה באתר האיגוד בעקבות שאלותיי [התמונות נמצאות כאן למעלה].
מצ"ב 3 הגרסאות של המסמכים, שהורדתי מאתר האיגוד, התאריך של הפקת ועדכון המסמך התחלף פעם אחת ושם המסמך התחלף 3 פעמים, כל זה נעשה בטווח זמן של כיומיים.
מישהו בפאניקה?"

את תגובת איגוד האינטרנט כבר הבאתי (קיבלתי תגובה אחת מאוחדת על כל שאלותיי, כולל אלו שתפורטנה בפרק הבא, התגובה נמצאת כאן למטה בנספח). 

בהערת אגב אציין: אין לי מושג מה השתנה בתוכן, כי אין לי כלי להשוות בין גרסאות PDF, כמו שניתן להשוות בקלות בין גרסאות DOC.

בכל מקרה, הטעויות הקיימות במסמך הן כל כך יסודיות (ותפורטנה במאמר הבא בסדרה, מעבר למה שחשפנו כבר במאמר הראשון), ששום גרסה מתוקנת בבהלה, לא יכולה לתקן את המסמך ההזוי הזה.

אתן רק דוגמה אחת להמחשה. הנתונים במסמך על היערכות חברות הסלולר הישראליות ל-IPv6 (חברות הסלולר הן הספקיות הגדולות לאינטרנט בישראל ומשרתות כ-9 מיליון מחוברים לאינטרנט הנייד דרכן), נעשתה ע"י שיטוט באתר החברות וחיפוש באתר החברות באמצעות Google Search (זו לא בדיחה, כך בדיוק כתוב במסמך).

אם כותב המסמך (סליחה, זה שהיה אמור לכתוב את המסמך), היה פונה ישירות לחברות הסלולר ולא רק משוטט באתרים שלהן באינטרנט בסגנון "פרשת האי היווני", היה מגלה למה חברות הסלולר לא עברו ולא תעבורנה ל-IPv6 ואין להן שום בעיה לספק מספרים למיליוני סנסורים של IoT, ממש שום בעיה - לא היום, לא מחר ולא בכלל (בטווח הזמן הנראה לעין).

כלומר: שתי הסיבות המרכזיות והחשובות ביותר, שנועדו להצדיק את כתיבת מסמך המדיניות הזה: מחסור ב-IPv4 והצורך בכתובות לסנסורי IoT העתידיים, כלל לא נבדקו ולא הוצגו במסמך המדיניות: או מחוסר הבנה, או מחוסר ידיעה, או מרשלנות, או מטפשות (או הכל ביחד)

בפרק הבא נתייחס לשגיאות הרבה יותר גדולות במסמך "המסתורי" הזה

נספח
תגובת איגוד האינטרנט לכל שאלותיי (תשובה גורפת):
"שלום אבי,
קיבלנו את כל הודעות הדוא"ל שלך בנושא. להלן תגובת איגוד האינטרנט לנושאים הרבים והשונים שעלו בהם:

איגוד האינטרנט הישראלי הזמין ופרסם את הדו"ח על מדיניות ציבורית מומלצת לפרישת IPv6  בישראל כדי לנסות ולמנוע את המצב עליו התריע אתר זה, כשפרסם כי "ישראל ניצבת במקום אחרון בעולם הנאור בתחום היישום של IPv6", הדגיש כי פרישת הפרוטוקול החדש תהיה "בשורה חשובה לשוק התקשורת הישראלי למרות שמדובר במהלך לא קל ולא פשוט בגלל הצורך לתקן פיגור טכנולוגי רב שנים", ואף כינה אותו "ימות המשיח". אתר זה אף דיווח בהתרגשות על החלטת משרד התקשורת להפעיל IPv6 בכל רשתות ספקי האינטרנט, ניכס לעצמו את ההחלטה כ"הישג אדיר" וציין שהיא מצעידה אותנו למאה ה-21 ". תמוהה לפיכך הביקורת על הרצון לשפר את תשתיות התקשורת של מדינת ישראל – משימה שאיגוד האינטרנט הישראלי רואה בה אחת מהחשובות שבמטרותיו.

באשר לטענות על מאגר כתובות IPv4 המצויות בידי האיגוד – הרי שמדובר במאגר קטן משמעותית מהנטען, המכיל כתובות לא רציפות, ושלגביו החליטה ועדת המשנה לתשתיות באיגוד האינטרנט שאין אפשרות חוקית לחלקו למשתמשי הרשת הישראלית מבלי להידרש להוצאות כבדות של ביצוע מכרז הוגן ושקוף בין כל ספקיות האינטרנט – הליך ארוך ומורכב שנוכח כמות הכתובות ספק אם יש בו היגיון כלכלי.

עמדת איגוד האינטרנט היא כי הפתרון האמיתי והנכון לבעיית מצוקת הכתובות שלIPv4 היא מעבר של האינטרנט בישראל ל-IPv6  ולא ״אקמול״ של חלוקת כמות מזערית של כתובות. זו מטרת המסמך ואנחנו בטוחים שהוא יניע את התהליך הנכון לפתרון הבעיה.
 
המסמך פורסם להערות ציבור מתוך מטרה לשמוע ולעדכן את המסמך בהתאם להערות הציבור. גם הערותיך יירשמו בהתאם למדיניות זו. 
 
יודגש כי כל ההערות המעלות טענות להסתרת מידע כזה או אחר הן משוללות כל יסוד ובסיס שכן – כאמור – מטרת האיגוד היא לפרסם את המידע לציבור בצורה הגלויה ביותר האפשרית."
 
למי שפספס, להלן רשימת כל חוקרי, כותבי, בודקי, מעירי, עורכי ומאשרי המסמך:
החותמים על המחקר של האיגוד
IPV6 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים