Telecom News - לדודי אמסלם יש כבר משימה: לחלץ את משרד התקשורת מההסתבכות בבג"ץ

לדודי אמסלם יש כבר משימה: לחלץ את משרד התקשורת מההסתבכות בבג"ץ

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> לדודי אמסלם יש כבר משימה: לחלץ את משרד התקשורת מההסתבכות בבג"ץ
שר התקשורת החדש דודי אמסלם (שמחליף את השר הכושל איוב קרא), לא יזכה ל-100 ימי חסד. המשימות שיש בפניו עצומות והדרך היחידה לקדם נושאים היא לקחת את כל הסמכויות, שאיוב קרא חילק בחוסר אחריות, ואגב כך לפטר את כל הצמרת הכושלת של המשרד. הבעיה הכי דחופה: ההסתבכות של משרד התקשורת בשימוע הנוגע לטלפוניה במגזר החרדי. עדכונים בגוף הכתבה ובסוף הכתבה.
מאת: אבי וייס, 2.7.19, 07:00דודי אמסלם. צילום מוויקיפדיה

אתר Telecom News מברך בברכת "עלה והצלח" את שר התקשורת דוד (דודי) אמסלם (בתמונה משמאל).

אחרי שר כל כך כושל (איוב קרא), כל אחד אמור להיות משב רוח רענן. 

דודי אמסלם הוא שר התקשורת הרביעי בממשלה היוצאת, שהוקמה במאי 2015: תחילה החזיק בנימין נתניהו בתיק התקשורת עד שנאלץ להיפרד ממנו (כאן), אח"כ צחי הנגבי היה מ"מ שר התקשורת, לאחריו מונה איוב קרא, וכעת דודי אמסלם.

לקראת מועד פרישתו של איוב קרא (היחידים במדיה, שחזינו אותה בברור וחזרנו על כך במאות מאמרים. זאת, במיוחד מאז חגיגת יום ההולדת של איוב קרא), פרסמנו 2 כתבות מובילות, שכוונו לשר אמיר אוחנה (אז היו שמועות שהוא יהיה שר התקשורת), כתבות המתאימות כאן בהחלט לשר החדש דודי אמסלם: כעת המשימה הכי דחופה היא לצאת מהפלונטר, ששמילה מימון (המשנה למנכ"ל בגיבוי המנכ"ל נתי כהן ושר התקשורת הקודם איוב קרא), הכניס את משרד התקשורת, בתחום החיוג לקווי המידע של המגזר החרדי.

יש עשרות כתבות באתר בנושא החמור הזה (שמקומו ב"להב 433"), והכתבה האחרונה פורסמה על ידי בשבוע שעבר תחת הכותרת: מנכ"ל משרד התקשורת נחשף כמי שמקבל החלטות שאינן מבוססות על נתונים!

[עדכון 2.7.19: בעקבות החשיפה הנ"ל משבוע שעבר, המשרד העלה היום (כאן) טאב באתר תחת הכותרת: "חוזרים והוראות מנכ"ל: דרישות מידע לעניין מסירת נתונים עיתיים", וצרף 10 נושאים לדיווח ועוד 2 נספחי הבהרות לנהלים הללו. כלומר: כעת המשרד מתחיל להתארגן לאסוף נתונים באופן מסודר מחברות התקשורת, בעקבות החשיפה שלנו. למה זה לא קרה עד היום? לא יודע.] 

בינתיים, הוגש עוד בג"ץ כנגד שר התקשורת בנושא זה ולכן שלחתי ביום 25.6.19 את השאלה הדחופה הבאה לצמרת משרד התקשורת:
"מה תגובתכם לבג"ץ הנוסף באותו נושא (הקודם מוזכר כאן), בעניין השימוע המשני לעניין "שירותי פרימיום"
הבג"ץ הטרי מצוי כאן".

תגובה לא קיבלתי. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם. קוראינו כבר יודעים, שתגובה לא אקבל - די ברור למה.

שופטי הבג"ץ נתנו פרק זמן מאוד קצר (עד 30.6.19) לקבלת תגובת משרד התקשורת (דרך הפרקליטות) ותגובת הפרקליטות הוגשה לפני יומיים לבג"ץ (התגובה במלואה נמצאת כאן).

[עדכון 2.7.19התקבלה ביום 1.7.19 החלטה בבג"ץ לאחד את 2 הבג"צים שהוגשו (ההחלטה כאן).

הפרקליטות בתגובתה לבג"ץ (למעשה זו תגובה ל-2 הבג"צים), מבקשת לקבל ארכה למתן תשובה מלאה, בקשה, שהעותרים מתנגדים לה בחריפות (כאן), ובקרוב מאוד שופטי הבג"ץ יחליטו בעניין.

[עדכון 3.7.19: התקבלה היום החלטת הבג"ץ בעניין בקשת הדחייה של הפרקליטות (כאן): ניתנת דחייה לתגובה של הפרקליטות (בשם משרד התקשורת) עד 21.7.19 ועד אז - השימוע ייעצר.]  

אולם, מה שחשוב בתגובת הפרקליטות, שהיא מודה בפני הבג"ץ "שחור על גבי לבן", שמה שחשפנו כאן (שמשרד התקשורת פועל ללא כל בסיס נתונים, בשום תחום), זו המציאות, ולכן המשרד החל רק כעת במהירות, לאסוף נתונים, שיסבירו למה יצא השימוע (ללא כל בסיס נתונים...). 

הנה צילום ההודעה של הפרקליטות לבג"ץ בעניין זה ("משיב 2" הוא מנכ"ל משרד התקשורת):
בגץ חרדים

כלומר: עד עתה צמרת משרד התקשורת שיקרה והמציאה שימוע (למעשה כמה שימועים, זה אחר זה), שימוע שלא מבוסס על שום מידע ושום עובדות. רק כעת, בעקבות הבג"ץ, המנכ"ל מתחיל לאסוף מידע, כדי להצדיק (אולי) בדיעבד, מה שעשה והחליט בשנה וחצי האחרונות בנושא הזה.

בעיה אקוטית נוספת, שעומדת בפני השר דודי אמסלם: לעצור את התגלגלות "פרשת תיק 5000", שכעת עומדת בפני החלטת ממשלה (הקלות נוספות לעסקת IBC - סלקום - תש"י), מפורט כאן בסעיף 1 למי שמתענין. 

שוק התקשורת הישראלי מתכווץ כתוצאה ישירה של רגולציה שגויה לחלוטין וכאוטית (ראה הדו"ח הטרי השנתי (סיכום שנת 2018 בתקשורת) של המספרים שסמנכ"ל הכלכלה של המשרד מוציא מקצה האצבע שלו), והשוק הישראלי ממשיך להידרדר בכל קנה מידה השוואתי עולמי

אני מקווה, שכעת, לאחר התפטרות השר הכושל היוצא איוב קרא, ומינוי שר תקשורת ללא מחויבויות ל"קליקות" וללא תלות ב"קליקות" השולטות במשרד הזה ועושות ככל העולה על רוחן (ותורמות כמעט מידי יום לחיזוק "תיק 4000" המפוברק כנגד נתניהו), שיחל קודם כל בניקוי צמרת משרד התקשורת מכל המנהלים הכושלים המצויים שם ויבין, שהם חייבים ללכת הביתה וכמה שיותר מהר.

רק כך ניתן (אולי) לשקם את ההריסות של משרד התקשורת הישראלי ושוק התקשורת הקווי והנייד, משרד שאמור היה מזמן להיות "רשות לתקשורת", כמקובל בעולם הנאור. משרד הדואג רק לאינטרסים של הציבור. 

עדכון 2.7.19: מתברר כעת, שארגון העיתונאים בישראל פנה כבר ב-25.5.19 למנכ"ל משרד התקשורת בעניין קווי החיוג במגזר החרדי, אבל זה בכלל לא הזיז לנתי כהן, שבטוח שהוא נמצא מעל לכל חוק ונורמה.
הנה תצלום הפנייה:

פניית ארגון העיתונאים
 
עדכון 2.7.19משרד התקשורת פרסם את הדו"ח השנתי ל- 2018 (כאן). 
מדובר בניצחון אדיר נוסף ל-Telecom News: משרד התקשורת נאלץ להודות (בעקיפין, בלי לציין זאת בדו"ח) כי שיקר לגבי הטיפול "בכ-1,000 גמלאים" (נושא, שנחשף בסדרת כתבות, שהעיקרית בהן מצויה כאן).
אחרי שנים בהם פרסם המשרד מידי שנה, במסגרת הדו"ח לפי חוק חופש המידע, שאגף מינהל ומשאבי אנוש מטפל, לכאורה, בפניות של כ-1,100 גמלאים, בדו"ח השנתי, שפירסם המשרד אתמול, והמתייחס לשנת 2018, הושמט סוף סוף המספר השקרי "1,100 גמלאי המשרד". 
כך, לאחר סדרת חשיפות של Telecom News נאלץ משרד התקשורת להודות, למעשה כי שיקר לאורך השנים בנוגע להיקף גמלאי משרד התקשורת, ולכן אין מנוס מפתיחה בחקירה פלילית לגבי התחמקות המשרד מטיפול בגמלאיו, תמורת תשלום שלא כדין של מאות אלפי ש"ח (ובמצטבר מיליוני ש"ח לאורך השנים) לעמותת גמלאי הדואר (חקירה של רשם העמותות בעניין העמותה הזו - כבר נפתחה).
זאת, תוך דיווח שיקרי (שנמשך כמה שנים) למשרד האוצר ולציבור, כאילו מדובר "בכ-1,100 גמלאים" (כשהמספר האמיתי הוא כ-60), דבר ששיחרר (משום מה) את הסמנכ"לית דאז תמי לשם ומנהלת תחום הרווחה רונית בן טל מלטפל בגמלאי המשרד כפי שהן מחוייבות כדין, ולהאדיר את שמן לשווא בפרסומי המשרד, כאילו הן מטפלות בכמות עצומה של גמלאים (ומתוגמלות בהתאם).


עדכון 21.7.19: נשלח מכתב פנייה חדש למשרד התקשורת (למרכז השימוע, אלי לוי), לאור ההתפתחויות שחלו בשוק הסלולר:
"מר אלי לוי שלום וברכה,
 
במייל ששלחתי תחת הכותרת "פרק 6 - בניגוד לעמדת משרד התקשורת, שירותי הפרימיום בתעריף רגיל דווקא חוסכים כסף לחברות הרט"ן" בתאריך 26.02.2019 התייחסתי לפתרון שהחברות יכולות לבצע ואחד הפתרונות  שהצעתי הוא:
"1 -  לצמצם את החבילות - וכאשר מוכרים 2,500 דקות, באמת להתכוון ל2,500 דקות. ולחילופין להכין מספר חבילות עם כמות דקות שונה."
 
סלקום יצאה בשבוע האחרון בהודעות לכל הלקוחות שעדיין נשארו בחבילות הישנות שמעל 2500 דקות והודיעה להם על לכך שבחודש הבא תשתנה החבילה ל-2,500 דקות בלבד, עם תעריף חריגה של 79 אגורות לדקה.
סלקום גם  הוסיפה עכשיו אופציה נוספת, חבילה של 9,000 דקות בתעריף של 79 שקלים לחודש.
 
כך למעשה שהיום סלקום משווקת 2 חבילות.
1 - 2,500 דקות ב-29 ש"ח לחודש
2 - 9,000 דקות ב-79 ש"ח לחודש.
 
כך שלמעשה, זהו הפתרון שהצעתי בהצעתי - ככל הנראה החברות הגיעו לאותה מסקנה שזו הדרך - פשוט לתמחר את החבילות בצורה כלכלית. ולבקש מחיר כלכלי מלקוחות שעושים שימוש רב בדקות השיחה להאזנה לקווי מידע קולי. (לא לחסל את הענף - פשוט לתמחר את דקות השיחה, כפי שעושים בשוק חופשי)
 
דבר זה מוכיח בצורה מאד פשוטה, שהדרך לטפל בתמחור שגוי של חברות התקשרות, איננו בחיסול ענף קווי המידע הקולי, אלא שפשוט חברות התקשורת יתמחרו בצורה כלכלית עבורם את החבילות.
 
הדבר מוכיח, כי בניגוד לטענת משרד התקשורת ש"אין מחיר כלכלי" לדקות ההאזנה לקווי המידע הקולי, יש מחיר מאד מאד מוגדר - מחיר של 29 ש"ח ל-2,500 דקות, ומחיר של 79 ש"ח עבור ההגדלה של החבילה ל-9000 דקות.
מחיר כלכלי בצורה של תוספת 40 ש"ח לחודש על הזכות להאזנה וצריכה רבה יותר של קווי מידע קולי על ידי הלקוחות.
 
מכיוון שמדובר על מידע חדש, ושינויים חדשים בחבילות  שנעשו רק עכשיו, לאחר שעבר המועד האחרון להגשת תגובות לשימוע, ומכיוון שלמידע והשינויים החדשים יש השפעה מהותית על הטענות שנטענו על ידי משרד התקשורת במסמך השימוע. אודה על אישור קבלת פנייתי, ואישור על כך שיתחשבו גם בטענה זו בעת שקילת ההחלטה בשימוע.
 
בברכה
SG"

עדכון 21.7.19, 21:00: הפרקליטות ביקשה מבג"ץ דחייה למתן תשובה (בקשת הדחייה נמצאת כאן), וקיבלה אישור מבית המשפט לבקשת ההארכת הזמן הזו. המועד החדש למתן תגובה ע"י המדינה (הפרקליטות) הוא 23.7.19.

כ"כ פורסם היום מאמר של עו"ד אבי רימון, אחד ממגישי הבג"ץ המוזכר כאן, מאמר שפורסם בדה-מרקר (כאן). מומלץ לקריאה. 

עדכון 29.7.19. הופץ "עלון קיר" בעדה החרדית המדבר בעד עצמו: 
עלון קיר העדה החרדית
עדכון 4.8.19: 2 העותרים בבג"ץ משכו את עתירתם ומחקו אותה (כאן), לאור התחייבות משרד התקשורת במענה לבג"צים, שהשימוע מוקפא ויהיה שימוע חדש, לאור איסוף הנתונים שמשרד התקשורת החל לבצע. בינתיים, מנכ"ל משרד התקשורת, נתי כהן, החליט (לא ברור למה) להוציא דרישה נוספת של איסוף נתונים מחברות הסלולר בעניין השימוע. המכתב החדש של המנכ"ל (שכרגיל מוסתר מהציבור), נמצא כאן. נראה על פניו, שמשרד התקשורת "איבד את דרכו" לגמרי בנושא זה. 

JEWISH FREE
 
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים