Telecom News - האם המשטרה מטעה שופטים מזה 30 שנה בצווים לא חוקיים להאזנות סתר?

האם המשטרה מטעה שופטים מזה 30 שנה בצווים לא חוקיים להאזנות סתר?

דף הבית >> משפט תיקי האלפים >> האם המשטרה מטעה שופטים מזה 30 שנה בצווים לא חוקיים להאזנות סתר?
האם המשטרה מטעה את השופטים מזה 30 שנה בצווים לא חוקיים להאזנות סתר? גילויים חדשים ומעוררי פלצות משערוריית האזנות הסתר והרוגלות בעיריית חדרה. חלק שני בסדרה אודות פרשת "שטאזילנד חדרה", הקשה לעיכול, תוצרת יאח"ה\להב 433, פרשה מטלטלת המקבילה לתיקי האלפים, ושנחקרה ע"י אותה יחידה.
מאת: אבי וייס, 5.3.23, 06:20צבי גנדלמן מוויקיפדיה

חשיפת הקלות בה קצינים בכירים במשטרת ישראל מצפצפים ופוגעים בחוקי מדינת ישראל ע"י הוצאת צווי האזנות סתר, שמשמשים למעשים בלתי חוקיים של המשטרה, דוגמת התקנת מצלמות להאזנת סתר והשתלת רוגלות במערכות פולשניות, דוגמת הפגסוס. 
השטאזילנד של חדרה ממשיך להיחשף ובקצב. נצ"מ שמואל שרביט (מי שחתום על כמעט כל הצווים הלא חוקיים ב"פרשת חדרה" כמו גם בתיקים רבים אחרים), העיד בביהמ"ש השלום בחיפה, שהוא מוציא צווים לא חוקיים כ-30 שנה והוא כלל לא מכיר את החוק, גם לא את התיקים בהם הוא מוציא צווי האזנת סתר בניגוד לחוק, וללא כל בסיס עובדתי. פרק שני בסדרה.

עדכונים בתחתית הכתבה. עדכון אחרון: 14.3.23.


הפרק הראשון בחשיפת השטאזילנד בפרשת "אורות הכרך" ("פרשת חדרה") פורסם תחת הכותרת: גילויים חדשים ומזעזעים משערוריית האזנות הסתר והרוגלות בעיריית חדרה. מומלץ לקרוא פרק זה לפני החשיפות של הפרק השני בסדרה המובא כאן.

הפרק השני כאן מבוסס ברובו על פרוטוקול החקירה הראשית והחקירה הנגדית, שנערכה לעד נצ"מ שמואל שרביט, בביהמ"ש השלום בחדרה, משפט המתנהל בראשותו של כבוד שופט השלום שלמה בנג'ו, שהוכיח שהוא דבק ברצון לחשוף את האמת בפרשה זו, והאמת מזעזעת ונוקבת. 

הפרוטוקול המלא של הדיון בבית המשפט בחיפה מיום 2.3.23 נמצא כאן, למתעניינים. הצילומים שיש כאן מתחת לקוחים מהפרוטוקול הזה. 

נצ"מ שמואל שרביט (בתמונה משמאל, דוברות המשטרה) נחקר בחקירה הנגדית ע"י עו"ד לנצ"מ שמואל שרביט, תמונה - דוברות המשטרהיאור אפשטיין, מצוות ההגנה על ראש העיר הנאשם, צבי גנדלמן (בתמונה מעל מוויקיפדיה).

החקירה הנגדית טרם הסתיימה ובדיון הבא ב-9.3.23 נצ"מ שרביט ייחקר ע"י עו"ד עמית חדד, מצוות ההגנה של הנאשם צבי גנדלמן

נצ"מ שמואל שרביט כיום הוא בחטיבת המודיעין במטה הארצי בי-ם (ראש מחלקת תיעוד מבצעי משולב). בעת חקירת פרשת "אורות הכרך" ("פרשת חדרה") היה ראש מפלג מודיעין ובילוש ביאח"ה \ להב 433, בדרגת סנ"צ. 

את "פעילותו" של סנ"צ שמואל שרביט חשפתי מזמן בנושא לגמרי אחר: הצווים הלא חוקיים (לרבות הפעלת פגסוס) כנגד נתן אשל, סיפור חמור ביותר ומזעזע ברמות על, שלא נחקר, למרות תלונותיי המלוות במסמכים חד-משמעיים, כמפורט בכתבת החשיפה המחרידה בנושא זה - כאן. החשיפה בעניינו של נתן אשל, שיוחסו לו חשדות שווא במסגרת "תיק 1000" (לא הוגש נגדו שום כתב אישום), רק בגלל שהוא היה אז חבר של נתניהו, החשיפות הללו היו רק "פרומו" למה שנחשף כאן, ב"פרשת חדרה". 

רקע ומידע רב נוסף חשוב, שראוי לעיון ולקריאה משלימה לסדרת חשיפות זו, יש בנספח א' כאן למטה. 

1. קצין בכיר במשטרת ישראל - מלהב 433, שמוציא צווים בלי לדעת למה, ומה אומר החוק, והשופטים חותמים לו "על עיוור" על כל בקשותיו, שנים:
חייבים לראות את הפרוטוקול כדי להאמין, שיש כזה קצין במשטרה, ואת המלאכה של חשיפת האמת ביצע כבוד השופט שלמה בנג'ו, למופת:
מוציא צווים

ראוי שנצ"מ שמואל שרביט ידע, שאין בכלל סעיף 19 בחוק, כי החוק מכיל רק 15 סעיפים, וסעיף 10 עוסק בחילוט ולא בהתקנת מצלמות:
סעיף 10

כמה שנים נצ"מ שמואל שרביט מוציא צווים ללא בסיס חוקי להתקנת מצלמות סתר?
הוא בעצמו מדווח זאת בגאווה לבית המשפט, בחקירה הנגדית (30 שנה):
30 שנה

2. רקע חוקי למתעניינים:
בחוק האזנות סתר אפשר לקבל התקנה סמויה רק של מיקרופון, לא מצלמה, וזה נובע מסעיף 10א לחוק:
סעיף 10 א

מה זה "האזנה" בחוק?
האזנה

איזה מכשיר אפשר להפעיל?
רק האזנת סתר "מיקרופונית" כאמור בתקנות האזנת סתר - כאן. 

מה זה "שיחה" בחוק?
שיחה

אחת הפשלות הכי חמורות בפרשה הזו היה השימוש במצלמה לצילומי וידיאו, או סטילס, למרות שבצווים מופיעה רק "מיקרופוניה" (או כלום).

הפעלת מצלמה לצילומי וידיאו או סטילס אינה מותרת ב"חוק האזנות סתר".

מותר לשופט לאשר רק "האזנה" ל"שיחה" במיקרופון, ולא "הקלטה" ב"צילום".

המשטרה והפרקליטות ניסו לתקן את החור הזה (וחורים נוסד"ר חיים ויסמונסקיפים בחוקי האזנות הסתר), בחקיקה בכנסת, ע"י כמה הצעות חוק, שהוגשו לכנסת ע"י משרד המשפטים ב- 2014.

הצעת החוק הראשונה (כאן, שהיא מחזור של הצעה מ-2009, על פי החלטה של "דין רציפות על הצעת חוק"), נועדה לתקן את "חוק האזנות הסתר" והתקיים בגינה דיון נוקב בכנסת (כאן, ב-25.11.14) וההצעה הזו נפלה, בגלל ההתנגדויות, שעלו מכל הצדדים. 
כל מהלך הדיונים בשנים 2014 עד 2018 (כולל) יש באתר הכנסת כאן.

ההצעה הזו למעשה נולדה כבר בניסיון תיקון קודם (שכשל כבר בתחילת דרכו), תיקון של החוק, שהחל ב"תזכיר חוק", בהצעת חוק שנולדה ב-2006 (כאן) בעקבות "דו"ח לבנת משיח" מ-2005 (כאן) ומוחזרה ב-2008 (כאן) והצילום של התיקון המוצע הזה בחוק, שלמעשה נולד כבר ב-2005 ב"דו"ח לבנת משיח" (ושכאמור, שוכפל כמה פעמים ב-2006, 2008, 2009, 2014 ו-2018) הוא כאן:
ניסיון לתיקון החוק

התוספת כאן לתיקון החוק הקיים היא "נדרש גם תיעוד חזותי ברשות היחיד...".

המונח הזה עורר, שוב ושוב התנגדות רבתית חריפה בוועדת הכנסת ("ועדת החוקה חוק ומשפט") ונפל.

ההתנגדות לנושא המצלמות בחוק האזנות סתר הייתה חריפה ועקבית כמופיע בפרוטוקול הדיון בכנסת ב-2012 (כאן) וגם ב-2014 (כאן). כל הדיונים בתיקוני החוק הזה נמצאים מרוכזים באתר הכנסת - כאן. הנושא הזה (של מצלמות סתר בחוק האזנות סתר) כל כך הסעיר את חברי הכנסת, עד שהוצאו ב-25.11.14 לא פחות מ- 2 הודעות רשמיות לציבור מטעם הכנסת: הודעה אחת מוועדת חוקה חוק ומשפט- כאן והשנייה מדוברות הכנסת - כאן.
יודגש שרק ב-3.8.17 שונה \ עודכן חוק האזנת סתר, אחרי שהצעת החוק פוצלה, כי לא ניתן היה להעביר בכנסת את תיקוני החוק המקורי (הצעת התיקונים מצויה כאן), ומה שעבר בכנסת ב-2017 הוא בנושא שלא נוגע בכלל לנושא הזה של מצלמות סתר (הסבר: מה שאושר בחקיקה ב-2017 היה בעניין האזנת סתר ע"י מערכת הביטחון, למטרות מניעת דליפת מידע בטחוני) - כאן

בין היתר הסנגוריה הציבורית במשרד המשפטים התנגדה בחריפות להכנסת נושא המצלמות לחוק האזנות סתר (כאן) וגם יחידת הייעוץ המשפטי של ועדת חוקה חוק ומשפט של הכנסת הסתייגה מכך (כאן). 

בניסיון החקיקה השני, שנעשה במקביל, ניסתה המדינה (המשטרה והפרקליטות) להכניס את הפגסוס [וכלים דומים לו], דרך עדכון עקיף של סעיף 10א לחוק האזנות סתר, הענקת יכולת חיפוש במאגרי מידע במדינות אחרות בסתר, ולנסות להלבין את יכולת הצילום בסתר (בנוסף ל"מיקרופוניה"), הכל דרך חוק אחר, החוק בנוגע לצווי החיפוש. כאן נמצא הנוסח המלא של הצעת החקיקה הזו מ-2014. זהו נוסח שני של הצעת החקיקה שכבר נוסחה ב-2011 - כאן כ"תזכיר חוק" ולא עברה בכנסת. גם הצעת חקיקה זו נתקלה בהתנגדות רבתית בכנסת ונפלה.

לא עזרו כל ההסברים, שכללו ממש חוברת שלמה של הסברים מקצועיים, שהכין עו"ד ד"ר חיים ויסמונסקי, (בתמונה משמאל, מאתר פרקליטות המדינה) מנהל יחידת הסייבר בפרקליטות המדינה - יש כאן את החלק המרכזי מהחוברת, שהוא הכין, כרקע לחקיקה המבוקשת הזו. החוברת במלואה נמצאת כאן, למתעניינים.

מאמר מקיף שלו מ-2012 בנושאים הללו בדגש על תפיסת חומרים בעננים בחו"ל נמצא כאן, כולל הרקע ששימש אותו "להלבנת" האזנות סתר בעננים מחוץ לישראל - כאן

כ-4 שנים מאוחר יותר (לאחר ניסיון החקיקה הכושל ב-2014), ב-2018, שוב ניסו המשטרה והפרקליטות לקדם את החקיקות הללו - ושוב כשלו. כאמור לעיל, היה אז תיקון קטן בחוק האזנות סתר (כאן) בעניין "עובדי מערכת הביטחון", אבל החלק הנוגע להפעלת מצלמות סתר (ותיקון סעיף 10א בחוק האזנות סתר בעניין הלבנת האיסוף של מידע בכלים חודרניים ע"י פגסוס וכלים דומים) - נפל

הנושא הזה טופל בהרחבה גם בדו"ח ("חוות דעת") של מבקר המדינה בתחום האזנות הסתר, מסמך חמור ונוקב שפורסם ב-2010 (כאן, הדו"ח המלא כאן), אבל בפועל הליקויים לא תוקנו וסמכות המשטרה להשתמש במצלמות בנוסף למיקרופונים, כחלק מההאזנות הסתר, לא עוגן בשום חוק או תקנה, שעברה אישור הכנסת

כלומר: אין שום סעיף קיים בחוק המתיר למשטרה להתקין מצלמות וידיאו או סטילס, בסתר, על פי חוק האזנות סתר (או כל חוק אחר).

ב-2016, ביוזמת המפכ"ל דאז רוני אלשיך ובגיבוי של עו"ד שי ניצן והיועמ"ש ד"ר מנדלבליט, היה ניסיון נוסף בנושא זה ובכיוון אחר לגמרי: להסתיר את כל המידע המושג בהאזנות הסתר. זאת, ע"י הצעה לתיקוני החקיקה בכנסת (מחזור של הצעה מ-2014 המצויה במלואה - כאן, הצעה שהיא לא יותר ממחזור של תזכיר חוק מאוד מפורט ומנומק מ-2011 - כאן), כך שלא ידעו (לא הסנגורים ולא השופטים בבתי המשפט, וכמובן לא המעורבים: נאשמים, עדים וגם הציבור), שיש צווי האזנת סתר לא חוקיים ושמבצעים באמצעותם מעשים בלתי חוקיים.
זה עלה במפורש בדיון שנערך בעניין זה בכנסת (כאן וכאן), וחבריי הוועדה הזו בכנסת דחו בסיומו של הדיון את ההצעה הזו מכל וכל והיא נפלה ומתה. זה לא הפריע בכלל, לכל העוסקים במלאכה הבלתי חוקית הזו של האזנות סתר בלתי חוקיות, להמשיך במעשיהם הבלתי חוקיים, בגיבוי וחיפוי הפרקליטות וכנראה גם בשת"פ של חלק מהשופטים, כאילו ההצעה הזו כן עברה אישור בכנסת.

נצ"מ שרביט לא שמע ב-30 השנים, שהוא מוציא צווים בבתי המשפט בשם היחידות בהן הוא עבד ועובד, שהוא מבצע פעולה לא חוקית ושהוא למעשה "עובד בעיניים" על השופטים (יש לזה הגדרות יותר חמורות מאשר "עובד בעיניים"). 

העניין הרגיש הזה (של הפעלת מצלמות סתר), סותר לחלוטין את "חוק הגנת הפרטיות", שמגן על הציבור (כולו, ללא יוצא מן הכלל), מפני צילומי סתר (וידיאו או סטילס), מה שמוגדר היטב בחוק זה. 

זה לא הפריע למשטרה ולו עצמו לבצע התקנה של מצלמות וידיאו, בנוסף למיקרופונים, בתיק זה ואף בתיקים רבים אחרים, בניגוד לחוק.

פשוט אוסף של עבירות פליליות של המשטרה, שפעלה כאן "בשיטת השטאזילנד" (ובמשך שנים רבות) בגיבוי וחיפוי מלאים של הפרקליטות, בדרגים הכי בכירים של הפרקליטות (יפורט מיד בהמשך).כבוד השופט שלמה בנג'ו מאתר בתי המשפט

כך, מתברר במשפט חשוב זה, שמתנהל בפני כבוד השופט שלמה בנג'ו (בתמונה משמאל) בביהמ"ש בחיפה, שלא רק "פגסוס" שתלו לו (לראש העיר מחדרה, צבי גנדלמן) ולבת זוגו (אמילי מורן שגב) בסמארטפונים, גם השתילו לו (לצבי גנדלמן) בחשאי "מערכת הקלטה נפחית" ("האזנות נפח") במשרדו, ולא מערכת אחת, אלא שתיים, כפי שנחשף בחקירה הנגדית של העדים הקודמים.

זה כלל מיקרופונים משוכללים ("האזנה נפחית") ומצלמות וידיאו מתקדמות, בתוספת מערכת תוכנה משוכללת ומערכת שידור והקלטה משוכללת, שמוטמעים בתוך המערכת המותקנת בסתר. כמובן, שמסביב לזה יש מערכת תוכנה ומערכת שידור ואגירה מתקדמות, מצויות במרכז ההאזנות, שאוסף את המידע המצולם והמוקלט, שנשלח מהמצלמות ומהמיקרופונים (באלחוט או בסלולר), היישר למוקד ההאזנות הסתר. 

3. לא רק את החוק הוא (נצ"מ שרביט) לא מכיר, אין לו שום מושג מה יש בתיק "אורות הכרך" ואת הידיעות הוא מקבל מאנשים, שמעתיקים שוב ושוב פוסטים הזויים מהפייסבוק:
קשה להאמין, אבל זה מה שנחשף בחקירה הנגדית של נצ"מ שמואל שרביט.
הוא לא הכיר שום מסמך מעשרות המסמכים, שהוצגו לו ע"י הסנגור עו"ד אפשטיין. ובכלל זה לא זיהה את שני המסמכים שנמצאים כאן, המצביעים בברור שכבר ב- 2014 יאח"ה בדקה את תלונות שירלי עודד דורן ונמצא שמדובר בהבלים ושקרים, מה שלא הפריע לראשי יאח"ה ב-2017 למחזר בדיוק את אותן תלונות ושקרים, כבסיס להוצאת צווי האזנת סתר חדשים ובהיקף נרחב, צווים ש"מצוצים מהאצבע" ומסתמכים על מחזור תלונות שכבר נבדקו, שלוש שנים קודם לכן. 
הוא לא הכיר כלל את פקודות המטה הארצי (פקודות משטרת ישראל של המפכ"ל), בכל הנוגע לחקירות ולתיעוד חקירות (הפקודות המרכזיות בתחום זה נמצאות כאן). 
הוא בכלל לא נכנס למערכת המחשוב (ששמה "פלאדוק", מערכת מחשוב מתקדמת של "ניהול מסדי נתונים" לחקירות ולמודיעין, שעלתה עשרות מיליוני ש"ח והותאמה במיוחד לצרכים של להב 433 ומופעלת שם מאז אוקטובר 2011) - כדי לקרוא איזה מסמך, בכל התקופה, שהוא טיפל בתיק "אורות הכרך", תקופה בה הוציא צווים מסוגים שונים וביצע פעולות משטרתיות רבות אחרות:
לא נכנס לפלקוק

כשהעד הזה הוכיח אפס ידע במה שיש בתיק "אורות הכרך" ואפס הבנה לגבי הידיעות, שקיבל והשתמש בהן להוצאת הצווים (בפועל: ידיעות שקריות ממוחזרות שוב ושוב מזה שנים ושרובן הן מידע משוכפל, שפורסם בפייסבוק), הטיח בו הסנגור שהם (קציני להב 433) פשוט מרמים (את בית המשפט ואת השופטים):
הכל מפייסבוק
מזעזע. 

4. מי אחראי לכאוס והפיכת הפרשה הזו ל"שטאזילנד" ענק, מזעזע ובלתי חוקי?
כאן דווקא יש לנצ"מ שמואל שרביט תשובה ברורה: הוא לא אחראי לכלום. פשוט כלום. הוא רק שליח של הגדולים. "ראש קטן", שלא יודע כלום ולא אחראי לשום דבר:
מי אחראי

אז הנה האחראים: 
מי היו ראשי יאח"ה בשנים של חקירות "פרשת חדרה" ושחתמו ואישרו אישית על 10 הצווים, שכבר נחשף עצם קיומם והפרטים המצויים בהם, בפרשה זו?
זה בתצראשי יאח"הלום משמאל.

במקרה הספציפי של הצווים בנוגע להאזנה בלשכה של ראש העיר (צבי גנדלמן), על בקשות הצווים (הנמצאים כאן במלואם, הצו הראשון והצו השני) חתמו תנ"צ כורש ברנור וסנ"צ שמואל שרביט, כעולה מהתצלום כאן מתחת:
מי חתום על הצו

מי היה ראש אח"מ במשטרת ישראל באותה תקופה? ניצב (בגימ.) מני יצחקי.

המפכ"ל היה (כמובן) רנ"צ (בגימ.) רוני אלשיך

מי היה הפרקליט המלווה? עו"ד עמית איסמן, כיום פרקליט המדינה, אז - פרקליט מחוז חיפה (פלילי). הפרקליטה המקצועית האחראית ברמה הארצית: עו"ד ליאת בן-ארי שווקי, פרקליטת מחוז תל אביב (מיסוי וכלכלה).  פרקליט המדינה דאז: עו"ד שי ניצן. יועמ"ש דאז: עו"ד ד"ר אביחי מנדלבליט. 

5. לסיכום

היום ברור כשמש, גם מהחשיפות כאן: הפרקליטות והמשטרה האזינו לשיחות רבות ב"פרשת חדרה" באמצעות רוגלות, שהושתלו אצל אזרחים, שחלקם לא עבר שום עבירה, בניגוד לחוק, והתקינה אצלם מצלמות האזנת סתר, בלי כל בסיס חוקי, תוך הטעיה ורמיה של השופטים, שחותמים על צווים.
אם היו שופטים שנתנו ידם למעללים הללו, המצב חמור שבעתיים. לדברי העדים עד כה ב"פרשת חדרה", השופטים ידעו מהתעלול הבלתי חוקי של המשטרה, של הפעלת מצלמות למרות שלכל היותר השופט יכול לכתוב בצו האזנת הסתר "מיקרופוניה", כאמור בחוק ובתקנות.


אין מנוס, שחייבת לקום ובדחיפות ועדת חקירה ממלכתית בנושא ה"פגסוס" ובנושא הפעלת המצלמות, ובמקביל לחקור במח"ש מי ולמה אישרו את הרמייה הזו (גם הפגסוס וכלים חודרניים לא חוקיים דומים, יש אגב כמה כלים כאלה, ואת השימוש הלא חוקי במצלמות בהאזנות הסתר), מי אישר את השערורייה הענקית הזו, שהוסתרה עד היום ולמה.

בנוסף, לא ידוע כרגע באילו עוד תיקי חקירה מסתתרים צווי האזנת סתר לא חוקיים. היקף תעשיית השקר המשטרתית הזו - מוסתר מהציבור. חייבים להסיר את המכסה מבור הביוב הזה שנקרא "סיגינט-סייבר" - במשטרת ישראל ובפרקליטות.  

יצוין, שהפרקליטות הגישה תגובה, שבה יש דחיית דרישות ההגנה בעניין חוקיות הפעלת מצלמות בלשכת ראש העיר חדרה כחלק ממימוש צו האזנת סתר, תוך הסמכות על החלטה בתיק בעניינו של דוד ביתן (כיום ח"כ, בזמנו היה סגן ראש העיר בראשון לציון), בו גם כן הייתה הפעלת מצלמה עקב צו האזנת סתר. בעקבות ערר של דוד ביתן, הערר שלו נדחה והשופטת בעניינו "הכשירה" את תוצרי הצילומים, שנעשו שם. התגובה של הפרקליטות בליווי ההחלטה של בית המשפט מחוזי מרכז-לוד - כאן.
ההחלטה המלאה של כבוד השופטת המחוזית דפנה מרשק מרום, בעניינו של דוד ביתן בנושא הפעלת המצלמות - כאן. לא הוגש ערר על החלטה זו כך שהיא לא הגיעה לדיון בביהמ"ש העליון כדי להפוך לתקדים מחייב.

עדכון 6.3.23: עוד בדיחה מקבוצת תופרי התיקים בפרקליטות: תגובה של דחיית התביעה (בתצלום כאן), כמפורט בכתב ההגנה שהגישה הפרקליטות לגבי תביעתה (ע"ס חצי מיליון ש"ח) של אמילי מורן שגב, בת זוגו של ראש העיר צבי גנדלמן מחדרה, שחדרו לסמארטפון שלה בפגסוס. החשדות היו כה מבוססים, עד כדי כך שהתיק ההזוי בעניינה נסגר ללא כלום ושום דבר! שטאזילנד במיטבו.

עדכונים 12.3.23:
א. לאור החשיפות הרבות ב"פרשת חדרה" נשלחה פנייה למשרד המשפטים האם מאגרי המידע הסודיים של המשטרה ("פגסוס" ו"תיעוד חזותי"), שפוגעים (לכאורה) בפרטיות של הציבור, נרשמו כחוק. הפנייה - כאן

ב-13.3.23 התקבלה תשובה מהירה ודי מתחמקת ממשרד המשפטים - כאן

בהמכון הישראלי לדמוקרטיה שלח ליו"ר ועדת חוקה חוק ומשפט של הכנסת, מסמך מקצועי חשוב ביותר בנוגע להפעלת הפגסוס - כאן. מומלץ למתעניינים בנושא. המסמך הזה משלים את דו"ח המחקר המאוד מקצועי ומעמיק של איגוד האינטרנט הישראלי שפורסם לא מכבר - כאן

ג. נצ"מ בדימוס אבי וייס ב'רבע לחמש' עם ברדוגו ודורון כהן ברדיו גלי ישראל: "חבר הכנסת שמחה רוטמן הצליח היום לחשוף ולהוציא הודאה מפיו של קצין בכיר". ההקלטה (כ-10 דקות) - כאן.
חשיפה מדהימה. נצ"מ בדימוס אבי וייס ב'רבע לחמש' עם ברדוגו ודורון כהן: "חבר הכנסת שמחה רוטמן הצליח היום לחשוף ולהוציא הודאה מפיו של קצין בכיר, היועץ המשפטי של המשטרה - על כך שהיו למעלה מאלף (!) הפעלות של תוכנת 'פגסוס' בפרק הזמן שבין 2015-2020". 
ברדוגו: "אז ועדת מררי שיקרה?" 
אבי וייס: "כן. ועדת מררי שיקרה ואמרה שהיה מקרה אחד על שלמה פילבר, בוועדת מררי 2 הם דיברו על עוד 4 חריגות. עכשיו נפלטה מפיו של קצין בכיר הודאה על אלף הפעלות". 
ברדוגו: "אי אפשר להעמיד את מררי לדין?"
וייס: "אי אפשר. הפרקליטים חסינים".

עדכונים 14.3.23
אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: עבירה מס' 17 שעליה אחראי יואב תלם: מחדל אי בדיקת שיחת הנזיפה והמעקב. התירוץ הבלתי נתפס של תלם - הוא לא סומך על איכונים. אפילו השופטים התקשו להבין את התירוץ והקשו בשאלות. חוקרים את החוקרים‼ - כאן.

ב. אתר TOV פרסם ביוטיוב סרטון של ריאיון של אבי וייס (7 דקות) תחת הכותרת: "נצ"מ בדימוס אבי וייס: "כל העבירות שהתגלו במשפט נתניהו הן של אלה שתפרו את התיקים?" - כאן.

גשמעון כהן פרסם באתר ערוץ 7 כתבה ע"ס ריאיון עם אבי וייס תחת הכותרת: "פגסוס יכול לחשוף כל רגע מחיינו האישיים: העיתונאי החוקר נצ"מ בדימוס אבי וייס: יועמ"ש המשטרה חשף נתונים מבהילים על היקף השימוש הלא חוקי של המשטרה בפגסוס". הכתבה וההקלטה (20 דקות) - כאן.
אבי וייס

ההמשך (פרק 3) בכתבהחשיפת 5 שקרי הפרקליטות לגבי הפעלת הפגסוס על אמילי מורן שגב ב"פרשת חדרה" מ-9.3.23 - כאן.
 

נספח א':
רשימת 
חשיפות קודמות ב"פרשת פגסוס" ושאר תופעות ה"שטאזילנד" השזורות בהתנהלות משטרת ישראל בעשור האחרון (לעיתים בשילוב הדוק עם השב"כ, וכמובן עם הפרקליטות והיועמ"ש).

מדובר כאן בכתבות חשיפה מלאות במסמכים וגילויים בלעדיים, מומלצות לקריאה למתעניינים בפרשה המחרידה הזו, שפוגעת בכל אזרחי המדינה:

הפרק הראשון פורסם תחת הכותרת: תפירת תיק 4000: 6 גילויים המוכיחים שהשימוש בתוכנת הריגול היה בלתי חוקי כאן.
הפרק השני פורסם תחת הכותרת:
 תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן. 
הפרק השלישי פורסם תחת הכותרתרעידת האדמה של תפירת תיק 4000: ריגול בלתי חוקי וקשירת קשר להפלת שלטון כאן
הפרק הרביעי פורסם תחת הכותרת
5 ספינים של הפרקליטות גם לגלגל על המשטרה את האחריות בפרשת הריגול בסמארטפונים - כאן.

הפרק החמישי פורסם תחת הכותרתהשלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים ולמחשבים? הפעולות בנוסח השטאזי והשאלות שלא רוצים לענות לי עליהן, איך המשטרה שילמה ל"מימד החמישי" בפטור ממכרז 4 מיליון ש"ח (תוכנן לשלם להם 50 מיליון ש"ח) על מערכת קוד פתוח חינמית מול מערכות בשלות של חברות אחרות שהיו באותה העת, ועל מערכת "הפיוז'ן סנטר", שרוני אלשייך (כיום שותף בקרן AWZ, שעומדת, בין היתר, מאחורי הפעילויות מהסוג הזה), תכנן לשדרגה באמצעות "המימד החמישי" - כאן.
הפרק השישי פורסם תחת הכותרת: אי אפשר למכור לאיש שמערכת סיגינט של עשרות מיליוני ₪ לשנה המופעלת ע"י מאות אנשים הפיקה רק חדירה אחת לשלמה פילבר במשך 8 שנות הפעלתה כאן. 
הפרק השביעי פורסם תחת הכותרת: חשיפת "השחיטה הגדולה" של המשטרה בהחלה להתבצע בפרקליטות המדינה - כאן.
הפרק השמיני פורסם תחת הכותרת: ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן(כולל מצגת להפצה אודות שקרי דו"ח צוות מררי).
הפרק התשיעי פורסם תחת הכותרתהשלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

הכתבה: משפט תיקי האלפים ופרשת האזנות הסתר - עדכונים שוטפים מרץ 2022 - כאן.
הכתבה: 
2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן
הכתבה: פרשת המימד החמישי: אבי וייס חושף חשד לניגוד עניינים חמור של בני גנץ - כאן.
הכתבהחשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשויות - כאן.

בסרטונים הקשורים לנושא ניתן לצפות בכתבה: משפט תיק 4000 התפור: הסברים, דיווחים ופרשנויות של אבי וייס באמצעות סרטוני יוטיוב ומצגות - פברואר 2022 - כאן. ובכתבה: משפט תיק 4000 והאזנות סתר: פרשנויות מאבי וייס בסרטוני ראיונות - מרץ 2022 - כאן
סרטון  יוטיוב תחת הכותרת: "מי משקר בנוגע לפגסוס? למה המשטרה הפעילה למעלה מאלף פעמים את הפגסוס על אנשים תמימים שלא עברו שום עבירה, דוגמת אמילי מורן שגב, עקרת בית מחדרה??" אבי וייס מדהים את חברי ועדת חוקה חוק ומשפט של הכנסת בנתונים שסותרים את כל השקרים והטיוחים של המשטרה ועו"ד מררי (המשנה ליועמ"שית). סרטון קצר (5 דקות) קיטוע מתוך הדיון בוועדת החוקה חוק ומשפט של הכנסת מיום 13.3.23 - כאן

סרטונים של ד"ר גדי טאוב:
1. השימוש באמצעי ביון נגד אזרחים הוא סיטונאי. הפרקליטות שותפה. שומר סף #111 עם נצ"מ בדימוס, אבי וייס - כאן.
2. העבריינות היא השיטה. משטרת ישראל מאז מסמך יצחקי. שומר סף #122 עם אבי וייס - כאן.

כתבות מסוף 2022 ו-2023:
הכתבה: חשיפת "קליקת עמ"מ 5" במשטרת ישראל שתפרה את "תיקי האלפים" לנתניהו - כאן.

הכתבה: האם ניתן לחסל את "תפירת התיקים" ותופעת "קליקת עמ"מ 5" במשטרה? - כאן
הכתבה: ה"סכסוך" עם המפכ"ל שבתאי הוא סיפור כיסוי לפעילות ערן קמין עם בן כספית - כאן
הכתבה: מחקר: גרסה טרויאנית של טלגרם מאפשרת ריגול אחר המשתמשים - כאן. 
הכתבה: שערורייה: בוצעה האזנת סתר בפגסוס לראש הממשלה נתניהו ללא אישור כחוק - כאן
הכתבה: גילויים חדשים ומזעזעים משערוריית האזנות הסתר והרוגלות בעיריית חדרה - כאן
הסרת ההשחרות בצווי האזנת הסתר של המשטרה - מה נחשף בצווים? - לחץ כאן
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
 

27.2.24 - Axis Tel Aviv 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים