Telecom News - הוועדה המיותרת לבחינת תחום שידורי הטלוויזיה עם האיש הלא נכון בראשה!

הוועדה המיותרת לבחינת תחום שידורי הטלוויזיה עם האיש הלא נכון בראשה!

דף הבית >> חדשות >> חדשות עולם הטלוויזיה >> הוועדה המיותרת לבחינת תחום שידורי הטלוויזיה עם האיש הלא נכון בראשה!
מי שלא לומד מההיסטוריה נדון לחזור על אותן טעויות שוב ושוב. זה המשפט ,שמתאים לשר התקשורת, יועז הנדל, שכל יום יש לו איזה ספין תורן, שאיש לא קונה אותו, אבל בינתיים הוא מחבל והורס בשיטתיות כל חלקה טובה בשוק התקשורת. זאת, באוסף בלתי נדלה של סיסמאות נבובות וספינים, שלא מובילים לשום דבר טוב או בכלל. כך גם עם הוועדה החדשה, שהקים עם האיש הלא נכון, בוגר קרן וקסנר 24, לתחום שידורי הטלוויזיה. ניתוח ההחלטה ההזויה.
עדכונים בסוף הכתבה.
מאת: אבי וייס, 6.8.20, 17:26חה"כ יועז הנדל

אתמול פורסם כאן הספין היומי של שר התקשורת יועז הנדל, (בתמונה משמאל), בדבר הקמה של ועדה ציבורית חדשה בראשותו של חבר הכנסת לשעבר, רועי פולקמן, (בוגר קרן וקסנר), שתעסוק בתחום הסדרת שידורי הטלוויזיה. 

לכן מיד עם פרסום ההודעה שלחתי לשר התקשורת יועז הנדל ולצמרת משרד התקשורת את השאלות הבאות:
"הנדון: למה עוד ועדה להסדרת הרגולציה על שוק השידורים?
שלום רב,
1. היום פרסם דובר השר הודעה בדבר "ועדה לבחינת תחום השידורים בישראל".
בשביל מה עוד ועדה ועוד עם מתן "פרנסה לחברים מובטלים או משועממים", (רועי פולקמן), לנושא, שהיו בו כל כך הרבה ועדות (ראה למשל כאן), ב-2 העשורים האחרונים?
2. בנוסף, יש כבר החלטות שר התקשורת בעניין הוועדה הקודמת ("ועדת פילבר"), כולל הצעת חוק מוכנה (חוק "ברית המועצות"), שהייתה בכנסת לקראת קריאה שנייה ושלישית בוועדת הכלכלה (ולא הועברה בסוף להצבעה), בעקבות הוועדות הקודמות, כמפורט למשל: כאן, כאן, כאן וכאן,
כך, שניתן להגיש את החוק הזה לכנסת מחדש באופן מיידי, ולתקן אותו ולהתאים אותו (ככל שנדרשות התאמות) בשימוע, שממילא יתקיים בוועדת הכלכלה בכנסת.
3. בנוסף, לא צריך כעת שום ועדות! קודם כל צריך לעסוק במימוש ההחלטות הקודמות שלא מומשו, למשל, בכל הנוגע לשידורי VOD על רשת האינטרנט (הדורשים רישיון על פי חוק התקשורת) ולאכוף גם את חוק הפצת שידורים באמצעות תחנות שידור ספרתיות (עידן +) בכל הנוגע לשידורים על רשת האינטרנט.
4. אודה להתייחסותך."

תגובה טרם קיבלתי. לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תגובה אעדכן בהתאם.
קוראינו כבר יודעים, שתגובה לא אקבל. די ברור למה (זה גם מוסבר בהרחבה בנספח א' כאן).

לא צריך להיות נביא כדי לחזות, שהוועדה הזו לא תביא שו תועלת לאיש (מלבד ליו"ר הוועדה, שמצא לעצמו פרנסה לשנה). יש לכך הרבה סיבות, אבל אחת הסיבות היא, שרועי פולקמן הוא בוגר קרן וקסנר (כיתה 24), ולא די בכך, שאין לו שום מעמד או משקל ציבורי כיום, במתיחות הפוליטית הקיימת בישראל ואוסף התיאוריות והקונספירציות המצויות סביב נושאים רבים במשרד התקשורת (דוגמת "הקרינה של 5G"), להוסיף לזה עוד בוגר קרן וקסנר, זה קצת יותר מדי. 

כמובן שאני לא מעלה בדעתי להזכיר כאן, שרועי פולקמן הוא ממש במקרה, רק במקרה, שכן של השר יועז הנדל במושב נס הרים

יתרה מכך, כלכליסט (הכתב אביאור אבו), פרסם 2 כתבות (כאן וכאן) על כך, שזו הוועדה הרשימת הוועדותעשירית לתחום הזה בישראל ופרסם את רשימת 9 הוועדות הקודמות (בתצלום משמאל).

אולם, הכתב של כלכליסט שכח מה שהוא בעצמו פרסם כאן, שהייתה עוד ועדה, בין ועדת מרדכי מ-2009 (שהוכשלה ע"י עו"ד דנה נויפלד, שהייתה אז במשרד המשפטים, בסיוע מלא ופעיל של היועצת המשפטית של המשרד דאז, עו"ד נגה רובינשטיין), לוועדת שכטר מ-2014 (שהכשילה את עצמה - כאן, כאן וכאן), וזו ועדת בר-טל-ניצן, שקמה ב-2010 והוכשלה אחרי פרסום מסקנותיה ע"י רבים, וזה הביא לזרוז סיום תפקידו של ניצן חן, שהיה אז יו"ר מועצת הכבלים והלוויין, כשראה, שהפוליטיקאים "עושים צחוק" מהמלצות הוועדה, שהיה בראשה (ביחד עם מנכ"ל המשרד דאז, עדן בר-טל). 

באמצע היו עוד כמה ועדות קטנות לנושא הזה או לחלקים ממנו, למשל, אלו שהקים השר דאז גלעד ארדן, מעבר ל"ועדת שכטר":
אועדת אייל. עסקה ביחסים בין מפיקים עצמאיים לגופי השידור, בכל הקשור ל"הפקות מקור".
ב
ועדת לנדס. עסקה בעניין פירוק רשות השידור והקמת שידור ציבורי חדש.
ג
ועדת "חבילה צרה בטלוויזיה". ועדה בראשות יו"ר מועצת הכבלים והלוויין דאז, ד"ר יפעת בן חי שגב, שלא הובילה לשום מקום.
ד. היא עצמה (ד"ר יפעת בן חי-שגב) הקימה בעצמה עוד ועדה לעתיד שידורי הטלוויזיה, שגם היא לא הובילה לשום מקום.

כך שסה"כ טיפלו בנושא הזה מעל ל-11 ועדות... וכעת מונתה הוועדה ה-12... 


"ועדת פילבר" כמו שלמה פילבר (כיום "עד מדינה" ב"תיק 4000"), פעלה בצורה עקומה לגמרי וחלק מהמסמכים שלה הוסתרו ונחשפו על ידי כאן. מה שהוסתר זה, שלא היו לוועדה שום בסיס נתונים לקבלת החלטות (כרגיל במשרד התקשורת, עוסקים רק בצד ההיצע ולא בצד הביקוש) והכי חמור: הם הכשירו את הדרך להפרות החוק הענקיות הקיימות מאז תחילת העשור הקודם ועד היום, בתחום שידורי הטלוויזיה על רשת האינטרנט - OTT.  

הטעות הבסיסית של היוצרים וכל מי שנמצא בעולם ההפקות והיצירה מאוד ברורה, רק שהם לא הקשיבו לי וחשבו שהם יותר פיקחים ובעלי השפעה, כפי שכתבתי למשל כאן: "הטעות של הוט וארגוני היוצרים במאבקם בעניין "הפקות המקור" כנגד סלקום". יש חוק, רק שלא אוכפים אותו. צריך היה להתחיל עם אכיפת החוק. זה לא קרה ולא קורה. 

בהערת אגב נציין, שעל פי עדותו (מלווה בהקלטות) של אילן ישועה ברשות ניירות הערך (כאן), איריס אלוביץ’ אמרה לו בהקשר של רועי פולקמן: “פולקמן הוא הכלב של כחלוןהפודל של כחלון”. זו לא בדיוק מחמאה...

לסיכום
השר יועז הנדל הכריז אמש מעל בימת הכנסת (כאן) ובדף הפייסבוק שלו (כאן) [ציטוט]: "אני מציע לכולם להתחיל להתעסק בצרכים במקום בספינים."

אולם הוא גדול הספינולוגים בממשלה הנוכחית. 

יתרה מכך, וזה מפרט היטב בכתבה: "זה שיוצא נגד האנרכיסטים הוא מפר החוק הגדול ביותר בממשלה: שר התקשורת!"
במקום לטפל בהפרות החוק בעולם השידורים, שזה המקור לכל הכאוס בתחום השידורים, כולל בתחום שידורי "עידן +", הוא (השר יועז הנדל) ממנה עוד ועדה, שלא ייצא ממנה שום דבר טוב, וקבע שהעומד בראשה - יהיה לא אחר מאשר חברו הטוב, כנראה המשועמם, בוגר קרן וקסנר

כך, השר יועז הנדל ממשיך ליישם כל מה שה-Deep State מעוניין בו - המשך הכאוס. 

השר ממשיך להיות מובל - במקום להוביל.

כך גם המנכ"לית שלו. 


חוק, תקנות, נהלים, רישיונות, הנחיות היועמ"ש, ממשלה, טובת הציבור, כספי הציבור - זה לא מעניין את השר יועז הנדל - בכלל. 

לא פלא, שאני מפנה את הקוראים שוב לכתבה הנוקבת והחשובה ביותר, במיוחד אחרי הכתבה המצויה כאן למעלה: 
"מה יגרום לך להצטרף לקריאה לפטר ובדחיפות את שר התקשורת יועז הנדל?".

עדכון 18.8.20, 13:00: כנראה בהשפעת הלחץ של יו"ר ועדת הכלכלה של הכנסת, התקבלה כעת הודעת דובר שר התקשורת:
"*לעדכונכם: שר התקשורת חתם על כתב מינוי לחברי ועדת השידורים בראשות חכ״ל רועי פולקמן, ולהלן חברי הועדה:*
מר רועי פולקמן, יושב ראש;
עו"ד דנה נויפלד, חברה;
ד"ר עופר רז דרור, (בוגר קרן וקסנר), חבר;
עו"ד ליאת בלום, חברה;
מר יאיר חקק, (בוגר קרן וקסנר), חבר;
גב' רעיה עדני, חברה;
עו"ד עידית מועלם, חברה;
עו"ד איתמר חרמון, משקיף;
גב' יוליה שמאלוב-ברקוביץ', משקיפה;
גב' טל כהן, מרכזת הועדה. 
השר הורה לועדה לפעול באופן מזורז, ולהגיש את מסקנותיה עד יום 15.12.20."

כנראה השר יועז הנדל לא קרא את הכתבה למעלה והחליט להתבדח על חשבון הציבור ועל הגב של חברי הוועדה, שאיש לא לוקח אותם ברצינות (חוץ מהשר והם עצמם את עצמם), אחרי כל כך הרבה ועדות שעסקו בדיוק באותו נושא. 

עדכון 7.9.20: שר התקשורת יועז הנדל פרסם (כאן) את כתב המינוי לוועדה המיותרת וההזויה הזו. 

עדכון 9.9.20: הודעת דובר שר התקשורת: "ועדת השידורים בראשותו של חבר הכנסת לשעבר רועי פולקמן יוצאת לדרך!
ועדת השידורים התכנסה הבוקר (ד׳) ודנה בנושאי הליבה בהן תעסוק: רגולציה של הטלויזיה הרב ערוצית, מבנה הרגולטור, השקעה בהפקות מקור, המודל הכלכלי בשוק השידורים ושידורי הספורט. 
בנוסף, נקבעו תהליכי וסדרי העבודה של הוועדה מתוך דגש על שקיפות, יעילות ויישומיות. 
מדברי יועז הנדל, שר התקשורת:
״אני מודה לרועי פולקמן ולכל חברי הוועדה על הנכונות להוביל את תחום השידורים בישראל. אני מצפה מהוועדה לפעול במהירות, להבדיל בין עיקר לתפל ולהתמקד בהפיכת הרגולציה על שוק השידורים לתואמת המציאות.
אני משוכנע שרועי וחברי הועדה יפעלו בצורה מסודרת, רצינית תוך שקיפות מלאה. 
יושבים פה אנשים מאוד מוכשרים ועם מיקוד הכישרונות והניסיון של כל אחד נצליח להביא לשינוי״.
מדברי חבר הכנסת לשעבר, רועי פולקמן:
"שוק השידורים נמצא בשינויים משמעותיים בשנים האחרונות. משימת הוועדה כפי שהונחנו ע״י השר ללמוד את שנעשה עד כה, להקשיב לשחקנים בשוק ולהביא המלצות אפקטיביות וישימות."."

עדכון 27.9.20: פורסם כאן
5. כמה עולה הוועדה המיותרת, שהוקמה במיוחד לחבר והשכן של השר יועז הנדל, בנושא עולם השידורים?
לאחר חשיפת המניעים של השר יועז הנדל, שבמקום שיאכוף את החוק ויסיים את ההפקרות הרגולטורית בעולם המדיה (במיוחד בתחום שידורי הטלוויזיה על רשת האינטרנט ללא רישיון ושדידת משאבי "עידן +" מהמדינה), הוא החליט לדאוג לפרנסה לשכן והחבר האישי שלו.

פרסמתי זאת בכתבה תחת הכותרת "הוועדה המיותרת לבחינת תחום שידורי הטלוויזיה עם האיש הלא נכון בראשה!". כותרת המשנה: "מי שלא לומד מההיסטוריה נדון לחזור על אותן טעויות שוב ושוב. זה המשפט ,שמתאים לשר התקשורת, יועז הנדל, שכל יום יש לו איזה ספין תורן, שאיש לא קונה אותו, אבל בינתיים הוא מחבל והורס בשיטתיות כל חלקה טובה בשוק התקשורת. זאת, באוסף בלתי נדלה של סיסמאות נבובות וספינים, שלא מובילים לשום דבר טוב או בכלל. כך גם עם הוועדה החדשה, שהקים עם האיש הלא נכון, בוגר קרן וקסנר 24, לתחום שידורי הטלוויזיה. ניתוח ההחלטה ההזויה."

לאחר הפרסום, קיבלתי מידע ,שזו לא ועדה של אנשים העובדים בהתנדבות לטובת האינטרסים של הציבור. זה ייעלה גם הרבה כסף למשלמי המיסים בישראל.

לכן, ביום 7.9.20 שלחתי את השאלות הדחופות הבאות לשר התקשורת יועז הנדל ולצמרת משרד התקשורת:
"הנדון: תשלום למי מחברי הוועדה לבחינת אסדרת העל בתחום השידורים - כתב מינוי:
שלום רב,
1. בהמשך להודעת השר (כאן) בדבר "הוועדה לבחינת אסדרת העל בתחום השידורים - כתב מינוי", מופיע בכתב המינוי, שהוועדה תפעל בהתאם לתקשי"ר.
2. בהתאם לתקשי"ר משמעותו גם, שחבר ועדה חיצוני יכול לקבל כסף ("דמי השתתפות בוועדה ציבורית", כאמור בסעיף 27.15 לתקשי"ר).
3. מי מבין חברי הוועדה עתיד לקבל כסף עבור פעילותו בוועדה וכמה תקציב הוקצה להוצאה הזו (של פעילות הוועדה), לרבות נסיעות ואש"ל, ועל חשבון מי?
4. אודה להתייחסותך." 

תגובה לא קיבלתי. ככל שאקבל תגובה אעדכן בהתאם.
קוראינו כבר יודעים, שתגובה לא אקבל. די ברור למה (זה גם מוסבר בהרחבה בנספח א' כאן). 

כך, גם שוק התקשורת בתחום השידורים נשאר מופקר, עד שתהיינה המלצות והחלטות, שנובעות מכך (ותהליכי יישום ארוכים, כלומר - אין תאריך סיום), של הוועדה המיותרת הזו וגם, לנוכח אי הסתירה של מתן הכספים כפי שמופיע בשאלות למעלה, תושבי ישראל יממנו מכיסם את השכר לשכן ולחבר האישי של השר, שיעסוק בעניין הזה בכיף, על חשבוננו. 

עדכון 1.10.20: לא די בעצם קיומה של הוועדה המיותרת בראשותו של רועי פולקמן, שר התקשורת יועז הנדל מינה "ועדות משנה" בוועדה המיותרת הזו - כאן. בנוסף, רועי פולקמן החליט להסתיר כמעט את כל המסמכים של הוועדה הזו מהציבור - כאן. למד מהשר ומהמנכ"לית שאפשר להסתיר כמעט הכל מהציבור. כמה הוא (רועי פולקמן) ירוויח (אישית) מההרפתקאה המוזרה הזו מהכיס שלנו? גם זה מוסתר היטב מהציבור (כאן סעיף 5). 

עדכון 7.10.20: "ועדת פולקמן" פרסמה כאן "קול קורא של הוועדה לבחינת אסדרת העל בתחום השידורים - מיקוד הסוגיות העומדות לבחינת הוועדה". ניתן להגיש התייחסויות עד 22.10.20. 

עדכון 8.10.20: פורסם כאן מאמר מאת זיו מאור מ"מידה" (כותרת בלבד): "סרט רע: הנדל נכנע לסחטנות של בריוני התרבות.
כמיטב המסורת של פוליטיקאים רופסים, שר התקשורת יגרום לכולנו לשלם יותר כדי שקבוצה קטנה של “יוצרים” תוכל להמשיך לחגוג."
מומלץ לקריאה. 

עדכון 9.10.20: הוגשה התייחסותי הנוקבת ל"קול הקורא" של "ועדת פולקמן" לתחום השידורים. 
ההתייחסות המלאה נמצאת כאן - למתעניינים. 

עדכון 16.10.20: אורן פרסיקו מ"העין השביעית" פרסם כאן כתבה מעניינת ודי ארוכה עם הכותרת הבאה: "יו"ר ועדת הרפורמה בטלוויזיה כותב ספר בהוצאת "ידיעות" רועי פולקמן, העומד בראש הוועדה לאסדרת השידורים של משרד התקשורת, הצהיר על ניגוד עניינים מול קבוצת "ידיעות אחרונות" • הוועדה תטפל במספר נושאים שתהיה להם השלכה על עסקי הקבוצה."

עדכון 10.11.20: מעיון ביומן של השר לשעבר משה כחלון לשנת 2019 (כאן) שנחשף כעת, עולה שמעבר לעובדה שרוב זמנו הקדיש משה כחלון לכלי התקשורת (ועוד באים בטענות לנתניהו שביקש לקבל "כתבות מלטפות" בוואלה!), הוא נפגש, פגישות על פי הרישום ביומן (לא כתוב כמה נפגש בפגישות שלא רשומות ביומן) לא פחות מ-9 פעמים עם רועי פולקמן. לא בדיוק ברור מהיומן, על מה הם שוחחו בקשר כזה אינטנסיבי...

עדכון 17.11.20: פורסם כאן בוואלה! ניוז (כותרת בלבד): "צריך לפעול לפני שיהיה מאוחר מדי": פורום יצרני התוכן נגד ענקיות הטכנולוגיה. הפורום דורש מהממשלה לבחון מחדש את ההשקעה בפרסום בגוגל ופייסבוק על ידי לפ"מ, להסיט תקציבים לשחקנים המקומיים ולהכריח את הענקיות להשקיע בתעשייה המקומית באמצעות קרן ייעודית."

עדכון 20.11.20: פורסם כאן בגלובס (כותרת בלבד): "קשת ורשת לוועדת פולקמן: אפשרו לנו לגבות מהוט ומ-yes תשלום על התוכן. במסגרת דיוני הוועדה שעוסקת באסדרת שוק השידורים, ביקשו הערוצים להכיר בתוכן שלהם כנכס כלכלי וקניין רוחני • הוט ביקשה לאפשר לפלטפורמות לשדר פרסומות וחדשות."

עדכון 20.12.20: אלי ציפורי פרסם כאן פוסט נוקב בזו הלשון: ‏"מעללי יועז הנדל במשרד התקשורת ממנו פוטר: סידר ג׳וב לח״כ לשעבר רועי פולקמן כיו״ר וועדה (מיותרת) לבחינת הרגולציה בטלוויזיה. פולקמן הוא שכנו של הנדל במושב נס הרים ושמו הוזכר כמי שעשוי להצטרף למפלגת סערפולקמן כבר קיבל ממשרד התקשורת תשלום ראשון בסך של כ-40 אלף שקל.
‏תודה לאבי וייס."
תזכורת: הנשא נחשף על ידי אבי וייס כאן: https://bit.ly/3kaYeKx

עדכון 6.1.21: התקבל מכתבה של שגית שני, סגנית בכירה לחשב הכללי באוצר, שהואילה בטובה להשיב (במקום שר האוצר), לאור הלחץ של מבקר המדינה אליו פניתי בתלונה, בגלל ששר האוצר לא ענה לשאלותיי (בנוגע לתשלום לרועי פולקמן). המכתב נמצא כאן. במכתב זה היא (שגי שני) טוענת ש"הכל בסדר" בעניין התשלומים לרועי פולקמן. לדבריה, חשב המשרד לא היה מעורב בעניין זה... ככה "מרחו" את הנושא וזהו.  

עדכון 12.2.21ענת ביין-לובוביץ' פרסמה ב"גלובס" כאן (כותרת בלבד): "הוט ו-yes הודיעו: לא נשלם לתאגיד דמי תפעול על תכניו ב-VOD.
שתי החברות מסרבות לדרישת תאגיד השידור "כאן" לשלם 1.2 מיליון שקל בשנה תמורת השימוש בתוכן שמשודר ב-VOD שלהן ושנוצר בתאגיד • מקורבים לחברות טוענים: הסכום שנדרש כדמי תפעול רחוק מלשקף עלויות תפעול בפועל ולפי מחיר שוק."

ועדה מיותרת
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
6.6.24 - Israel Mobile Summit


24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים