Telecom News - הפספוס הגדול של מגפת הקורונה: איש לא "סופר ממטר" את משרד התקשורת

הפספוס הגדול של מגפת הקורונה: איש לא "סופר ממטר" את משרד התקשורת

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> הפספוס הגדול של מגפת הקורונה: איש לא "סופר ממטר" את משרד התקשורת
משבר הקורונה: כל תקנות שעת חירום מתעלמות מקיומו של משרד התקשורת. אפילו איגוד האינטרנט הישראלי קיבל הכרה כמי שיכול לתפקד מלא. לשכת הפרסום הממשלתי יכולה לתפקד עם 40% עובדים. משרד התקשורת המיותר - למעשה נסגר. חוץ מלפרסם עוד כמה ספינים תלושים מכל מציאות ולבלבל את המוח לציבור ע"י דוברי השר והמנכ"ל - אין משרד תקשורת.
המשרד הזה, כמו שאר המשרדים הלא חשובים בכלל, יוכל לתפקד עם 30% מהעובדים ובהיתר מיוחד עד 35% מהעובדים.
ככה נראה הכאוס של עולם רגולציית התקשורת בישראל. עצוב ומקומם. 
אין לי ספק, שההתנהלות המופקרת של ראשי משרד התקשורת, ראויה לחקירה בוועדת חקירה ממלכתית (מעבר לחקירה פלילית המתבקשת בכמה נושאים אקוטיים). 

עדכונים בסוף הכתבה.
מאת: אבי וייס, 22.3.20, 12:49דודי אמסלם

ב-3 החודשים שחלפו, קראתי שוב ושוב לצמרת משרד התקשורת ולשר התקשורת (דודי אמסלם, בתמונה משמאל), לשנות כיוון ולנקוט צעדים ברורים כדי להכין את שוק התקשורת למצבי חירום. פירוט החלק העיקרי בפניותיי ב-3 החודשים האחרונים מצוי בכתבות הנמצאות כאן למטה בנספח א'. 

כשהיה ברור לחלוטין, שהמשק, כולל משרד התקשורת, יכנס לסגר, התחלתי להציע צעדים הכרחיים, שניתן לנקוט בהם באופן מיידי, כדי למנוע נפילות של תשתיות האינטרנט.

זאת, בגלל שמיליונים נמצאים בבית ורבים עברו לעבוד מרחוק, ללמור מרחוק וכך הלאה. הפניתי את הצעותיי גם לשר האוצר, שריכז את נושא היערכות המשק לחירום (פנייתי מפורטת כאן), אולם, מאומה לא נעשה. כלום. חוסר תפקוד מוחלט. 

השר וצמרת משרד התקשורת היו כל אותה עת עסוקים בדברים הכי פחות חשובים, למשל, המענה במוקדי השירות (צורת ההודעה ב-IVR, שעות הפעלת המוקדים, זמני המענה במוקדים וכיו"ב). אלה הדברים, שהשר והמנכ"ל ושאר עובדי המשרד הקדישו להם את רוב זמנם. רק לנושאים הללו פורסמו 3 שימועים די מפוברקים. אנרכיה מושלמת. וזה מה שיצא תחת ידם בימים האחרונים (כאן וכאן).

מביש ברמות בלתי נתפסות. "הפרת אמונים" של עובדי מדינה בכירים ביותר, בדרגת החומרה הכי גבוהה, שאפשר להעלות על הדעת. פשוט זרקו את כל האינטרסים של הציבור בשעת חירום - לפח.  

נראה, שמקבלי ההחלטות בצמרת הממשלה הבחינו בחוסר התפקוד של משרד התקשורת, ולכן כשיצאו תקנות החירום בסוף השבוע: התקנה המרכזית כאן, התקנה המורחבת כאן, הסברים לקראת אישור התקנה המורחבת כאן, עולה מהן, ששוק ההייטק בכללותו, כולל שוק התקשורת, הוחרגו ויוכלו לתפקד כרגיל (למרות שבגלל צעדי הכאוס של המשרד, חלק ניכר מהעובדים בשוק התקשורת כבר נשלח הביתה). 

מדהים, שגופים כמו איגוד האינטרנט הישראלי, הוחרג לגמרי וגופים בעלי חשיבות לא גבוהה וברי תחליף, דוגמת לשכת הפרסום הממשלתית, קיבלו היתר להחזיק 40% מהעובדים. משרד התקשורת לא נכלל אפילו לא ברמז בכל הצווים, ולכן חל עליו הכלל של 30% או בהיתר מיוחד של נציב שירות המדינה - 35% מכלל העובדים ימשיכו לעבוד. אגב, הסכם ליציאה לחופשה ו\או חל"ת של עובדי המדינה נמצא כאן.

כלומר: משרד התקשורת למעשה נסגר.

ממילא הוא היה מיותר, וקראתי לסגור אותו מזמן - בגלל שחדל לתפקד לטובת אזרחי המדינה. 


כעת נותר למשרד ולשר העומד בראשו, רק לפזר ספינים לתקשורת, דרך הדוברים (של השר והמשרד, אלא אם גם הם יפסיקו לעבוד...). "חלון הזמן" להכין את שוק התקשורת נכון לשעת החירום - עבר לו ונסגר, כשראשי המשרד עסקו כל זמנם היקר, בטיפול בשטויות, לפי "החליל" של בעלי ההון והלוביסטים, כולל "הלוביסטים הפנימיים" בתוך המשרד עצמו. מדהים ומקומם. 

הרשימה, שנמצאת כאן בנספח א' למטה, נדרשת לקראת הקמת ועדת חקירה ממלכתית (שכנראה די בטוח תהיה בסוף האירוע), כדי לחקור את המחדל האדיר והמזעזע הזה ששמו: צמרת משרד התקשורת הישראלי. 

במספר נושאים המפורטים בנספח א' יש צורך בחקירה פלילית, לאור מה שנחשף בכתבות הללו. 


כעת, גובר הצורך להקים מייד את "רשות התקשורת הלאומית" ולהקים ועדה לענייני תקשורת בכנסת ישראל (ולהוציא את תחום התקשורת מוועדת הכלכלה של הכנסת).

ככל שתקום ממשלת חירום, אני ממליץ, שדבר ראשון (או שני) שיש לעשות בהרכב הממשלה לחירום: יש להחליף את שר התקשורת ומנכ"ל משרד התקשורת, כדי לנסות ולשקם את הכאוס וההרס, שהם יצרו בשוק התקשורת.

נספח א' :
חלק מהקריאות הקודמות שלי להתכונן היטב לכל מצב ולפעול אך ורק לטובת הציבור (ואין שום כוונה במילה "ציבור", להתייחס לציבור בעלי ההון, הלוביסטים, מנהלי החברות והקרובים לצלחת), מה שלא קרה. 

אגב, יש עוד מעל ל-10 נושאים שערורייתיים, שנשלחו לגביהם בקשות תגובה מהשר ומהמנכ"ל, פרשיות, שטרם הספקתי לפרסם. הם תפורסמנה בקרוב, אבל הן כרגע לא בעדיפות לחשיפה ופרסום, כי הנושאים החמורים ביותר מפורטים כאן:
עדכון 23.2.30: משרד התקשורת סוף סוף החל בצעדים לטובת הציבור, להלן הודעת המשרד מהבוקר, על הצעד הראשון, קצת באיחור, אבל מוטב מאוחר מאשר אף פעם לא: "בעקבות פנייה ממשרד התקשורת, Netflix נעתרה לבקשה להוריד את קצב הזרמת הסיביות בישראל.
מהלך זה נועד להבטיח את תפקודו החלק של האינטרנט במהלך משבר COVID19 תוך שמירה על חוויית המשתמש בשירות הישראלי.
בעקבות העומס בתעבורת הנתונים עליו מדווחים ספקי שירותי האינטרנט בישראל, בצל משבר נגיף הקורונה (גידול של כ-20%- 30% בממוצע מהשגרה), פנה משרד התקשורת לחברת Netflix העולמית בבקשה להוריד את קצב הסיביות של שידורי החברה כפי שעשתה החברה במדינות האיחוד האירופי.
Netflix נעתרה לבקשת משרד התקשורת ותוריד את קצב שידור הסיביות למשך 30 יום. שינוי זה ייושם כבר במהלך השבוע בהדרגה בכדי להימנע מעומס נוסף על הרשתות.
מדברי שר התקשורת, חה"כ דוד אמסלם: "משרד התקשורת עוקב מקרוב אחר שוק התקשורת בדגש על מצב תעבורת הנתונים והעומס על רשתות התקשורת, ביקשתי מאנשי המשרד לבחון דרכים שיביאו להקלה על העומסים ובין היתר לבצע פניה בנושא לחברת Netflix, אני שמח שזכינו לאוזן קשבת מאנשי החברה, שנעתרה בזמן קצר לבקשה מתוך הבנת גודל השעה"
דובר מטעם נטפליקס מסר כי: "בעקבות הדיונים בין משרד התקשורת הישראלי ל- Netflix ובהתחשב באתגרים יוצאי הדופן שהעלה וירוס הקורונה - החלטנו להתחיל להפחית את שיעורי הסיביות בכל השרתים שלנו בישראל למשך 30 יום. אנו מעריכים כי הדבר יפחית את העומס ברשתות הישראליות בכ- 25% ובמקביל יבטיח שירות איכותי למשתמשינו"."

עדכון 24.3.20, 12:00: הטירוף ממשיך. שר התקשורת החליט לבטל את ניידות המספרים עד 6.4.20. השימוע ההזוי לנושא היה באמת הזוי, כפי שחזינו, וההחלטות נמצאות כאן וכאן. מה שמוכיח שיש תחתית מתחת לתהום, התהום ששוק התקשורת נפל בו ביוזמת ראשי משרד התקשורת, שר ומנכ"ל ועוד כמה "לוביסטים", שעובדים בשירות הטייקונים והכיס שלהם, במקום בשירות הציבור והאינטרס הציבורי. "הפרת אמונים ברמה בלתי נתפסת, דווקא במשבר בו אנו נמצאים. 

בנוסף, הדואר קיבל הקלות רבות - כאן

עדכון 24.3.20 23:30: כצפוי, מועצת הכבלים והלוויין אישרה את כל ההקלות לחברות הוט ו-YES, כמפורט כאן. בשונה מהשימועים של משרד התקשורת עצמו והחלטות המשרד (שר ומנכ"ל), נשמעו בדיון במועצה עמדותיהם של 2 ארגוני צרכנים (המועצה הישראלית לצרכנות וארגון "אמון הציבור"), ולמרות שעמדותיהם לא התקבלו (גם לא עמדתי), זו התקדמות יפה, שבכלל מקשיבים לנציגי הציבור המוסמכים (גם אם רק ל-2 ארגוני צרכנים). לפחות במועצת הכבלים והלוויין, ניתנה התייחסות לעמדות של הארגונים הללו. 

עדכון 25.3.20: משרד התקשורת קיבל היום 2 החלטות נכונות (לשם שינוי):
א. בוטלו כל ההגבלות על בזק בתחום "הבאנדל ההפוך". מפורט כאן, כאן וכאן.
ב. מוחזר הפיקוח והאכיפה, בינתיים רק לעניין יישום הוראות המשרד במצב החירום בו אנו נמצאים. מפורט כאן וכאן

עדכון 26.3.20: המשרד ממשיך בשימועים הזויים ופרסם היום עוד שימוע לא ממוספר (כאן, כאן וכאן), שימוע שנועד לחזק את "איסור ניידות המספרים", שכבר הוחלט עליו לפי יומיים (כאן וכאן). השימוע החדש הזה פורסם, בגלל שנודע למשרד התקשורת שיש ספקים שממשיכים "לגנוב לקוחות" גם אחרי ההחלטה שלא יהיה ניוד מספרים. ההחלטה המוצעת בשימוע, אוסרת כל פעילות שיווקית בעת החירום הזו. 

עדכון 29.3.20, 23:00: משרד התקשורת הפיץ (כאן וכאן) את היערכות ופעילות מרכז השליטה של משרד התקשורת. בכל המלל הטפשי והספינולוגי שיש בהודעה ובמצגת, חסר דבר אחד מרכזי: היכן הציבור? היכן צרכי הציבור? מי בודק את צרכי הציבור? מי מייצג את צרכי הציבור? 
אין דבר כזה. משרד התקשורת עובד רק בשירות הטייקונים. מזעזע. 

עדכון 30.3.20: הוגשה תלונה ליועמ"ש (כנגד שר התקשורת). אישור קבלה - כאן

עדכון 27.5.20: התלונה כנגד שר התקשורת הועברה מהיועמ"ש למשנה ליועמ"ש (משפט כלכלי) - כאן

עדכון 2.6.20: התלונה הועברה מהמשנה ליועמ"ש אל פרקליטות המדינה - כאן
 
CORONA FREE 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים