Telecom News - חשיפה: הפקרות במימון חשמל מתקציב משרד התקשורת ע"י השר יועז הנדל

חשיפה: הפקרות במימון חשמל מתקציב משרד התקשורת ע"י השר יועז הנדל

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> חשיפה: הפקרות במימון חשמל מתקציב משרד התקשורת ע"י השר יועז הנדל
לאחר שלא התקבל כל הסבר לשערוריית ההפקרות במימון החשמל, ע"י שר התקשורת, יועז הנדל, הוגשה תלונה ליועמ"ש לפתוח נגדו בחקירה. מדובר בהפקרות נמשכת של שר התקשורת, שחושב שהוא נמצא מעל לכל חוק, נורמה או איזה צורך לתת דין וחשבון על מעשיו לציבור. עד היום, כל התלונות נגד השר בגין חשדות למעשים פליליים, לכאורה, נגרסו או טרם טופלו ולא ברור מה המניע של היועמ"ש להגן עליו. כנראה, פועל כאן הכלל הידוע: "מה שלא ביבי לא חוקרים". 
עדכונים בגוף הכתבה. 
מאת: אבי וייס, 5.12.21, 07:40השר יועז הנדל

כנגד שר התקשורת יועז הנדל, (בתמונה משמאל), הוגשו לא מעט תלונות בגין חשד למעשים פליליים, לכאורה, ולא רק על ידי. למשל: ב-2.8.21 יואב פרנק פרסם כאן, שהגיש תלונה בזו הלשון: "שר התקשורת יועז הנדל, אחה"צ הגשתי נגדך תלונה בחשד לביצוע עבירת תיווך לשוחד ועבירת רישום כוזב במסמכי תאגיד - קבלת 83,000 ₪, שהועברו ב-2014 מעמותת "איילים" למכון לאסטרטגיה ציונית בו כיהנת כיו"ר. זו נמצאת לרשותך בענן". פרטי התלונה - כאן. ב-28.9.21 דווח, שהתלונה הועברה מהיועמ"ש לידי הפרקליטות - כאן. מאז לא נעשה מאומה עם תלונה זו. 

בנספח א' כאן למטה יש חלק קטן מהחשיפות שלי בעניינו של השר יועז הנדל, חשיפות, שלוו בתלונות רבות ליועמ"ש, לפתוח בחקירה נגד השר. במקרה אחד הייתה החלטה לפתוח בחקירה פלילית, ב-3 פרשיות שונות, אבל ההחלטה הזו חיש מהר בוטלה ונגרסה אצל המשנה לפרקליט המדינה לעניינים לפליליים, עו"ד מומי למברגר. ניסיון התערבות של הנציב, אליו פניתי בתלונה, כבוד השופט בדימוס דוד רוזן, כשל, מהיעדר סמכויות. 

לא ברור לי ולרבים בציבור, מדוע היועמ"ש והפרקליטות מספקים חסינות מלאה לשר יועז הנדל.

כנראה, פועל כאן הכלל הידוע: "מה שלא ביבי לא חוקרים".

בנספח א' כאן למטה יש פירוט חלק מרכזי משלל הפרשיות הפליליות (לכאורה) בהן מעורב השר והמנכ"לית המוצנחת שלו. 

את ההפקרות של השר יועז הנדל בהתייחס לכספי משלמי המיסים בכלל ולתקציב משרד התקשורת בפרט, פרסמתי בחשיפה מיום 15.10.21 בכתבה המדברת בעד עצמה ומומלצת לקריאה, כרקע להבנת דפוס ההתנהלות הקבוע של השר, יועז הנדל: "על חשבון מי ולמה יטוס שר התקשורת יועז הנדל לארה"ב?". מדובר בזריקת כחצי מיליון ש"ח, שיצאו מהכיס של כולנו, היישר לפח. 

בעקבות החשיפה, שמייד אפרט, הגשתי תלונה נוספת בסדרה ליועמ"ש, עו"ד ד"ר אביחי מנדלבליט, בדרישה לפתוח בחקירה פלילית נגד השר יועז הנדל.
הפנייה במלואה נמצאת כאן, אישור קבלה - כאן.

תמצית הפנייה ליומ"ש נמצאת בתצלום כאן:
גניבת חשמל

עדכון 5.12.21 11:00: בעקבות פרסום הכתבה, קיבלתי ראיה חד משמעית, שמחזקת את התלונה ומוכיחה אותה באופן חד-ערכית (הראיה חסויה).
את הראיה החדשה הזו שקיבלתי, שלחתי כהשלמה לתלונתי ליועמ"ש - כאן, אישור קבלה - כאן

על מה מבוססת התלונה?
ביום 29.11.21 שלחתי סדרת שאלות נוקבת במיוחד לשר התקשורת, יועז הנדל, עם העתקים לשר טרופר חילי (ששותף אף הוא, לכאורה, במעשה הזה), לשב"כ, לשר האוצר, לחשכ"ל, למשרד ראש הממשלה, ועוד בזו הלשון:
"הנדון: בזבוז כספי ציבור מזעזע ע"י השרים חילי טרופר ויועז הנדל, שחושבים שכספי הציבור הם הפקר!
שלום רב,
1. שר התקשורת, יועז הנדל, ושר התרבות והספורט, חילי טרופר, זכאים לאבטחה, ובמסגרת זו - אבטחה צמודה לבית. יועז הנדל גר בערך חצי ק"מ מחילי טרופר, וניתן היה לסדר עמדות שמירה בכל בית עם חשמל המוזן מארון החשמל של הבית.
כאן אני מתייחס ספציפית לבוטקה של שומרים של השרים חילי טרופר ויועז הנדל בנס הרים.

2. אולם, טרופר והנדל התנגדו בתוקף, שהחשמל יגיע מהבית.
השם המתאים להתנהלות הזו: חזירות ברמה פלילית, לכאורה, כדי לשדוד, לכאורה, את כספי הציבור.
זאת, כי לכל השרים האחרים בממשלה, מאז ומתמיד, החשמל לעמדת השמירה מגיע מהבית.
אם הוצאות החשמל גבוהות מדי, השר יכול לבקש החזרים, במסגרת החזרי ההוצאות של השר.

3. אני מתמקד כאן מה קרה בהתייחס לבית של השר יועז הנדל, (שרוצה לסגור את "גלי ישראל" ולהטיל צנזורה על הרשתות החברתיות, מה שלא מפריע לו - לא לענות על פניותי - בניגוד לחוק ולחסום אותי ברשתות חברתיות) - המדינה הוציאה מהכיס של כולנו 35,000 ₪.

זאת, כדי להתקין מונה חשמל חדש מחח"י, רק עבור הבוטקה לשמירה של בית השר יועז הנדל.

4. כל אחד יכול לראות בתמונה המצ"ב, (משמאל), את התצלום ארון החשמל של השר הנדלמונה העליון המיוחד, שהותקן בביתו של השר יועז הנדל, מספר מונה 19049836 בדרך הכרמים נס הרים, בעל המונה והחוזה: משרד התקשורת,
המונה נבדק ב-25.6.20. ניתן לראות היטב בתמונה, שאת הלוח העליון הזה עשו במיוחד לבוטקה.

כלומר: תקציב משרד התקשורת משמש לצרכי החשמל בבוטקה הצמודה לבית השר יועז הנדל.

יותר נמוך מזה לא יכול להיות.

פשוט הפקרות מוחלטת בתקציב משרד התקשורת, תוך הסתרת ההפקרות הזו מהציבור.


6. כך, לבית של שר התקשורת, יועז הנדל, בשונה מכל השרים, שהיו אי פעם בממשלות ישראל, יש מונה נפרד של חח"י לבית, ולבוטקה הצמודה לבית - יש מונה נפרד נוסף מחח"י, שהותקן במיוחד בעלות של יותר מ-35,000 ש"ח!!!

כל זאת, בתוספת לעלויות החשמל השוטפות, שנופלות מידי חודש בחודשו, על תקציב משרד התקשורת.


7. אם מחר השר יועז הנדל לא יהיה שר (וזה יקרה במוקדם או במאוחר), מפרקים הכל ו-35,000 ש"ח הלכו ישר לפח, מהכיס של כולנו, מתקציב משרד התקשורת.

זאת, בנוסף לעלויות החשמל החודשיות המצטברות, שגם הן משולמות מתקציב משרד התקשורת.

פשוט לא ייאמן.

5. ממתין לתגובתכם."

תגובה לא קיבלתי מאיש. לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם.

קוראינו כבר יודעים, שלא אקבל שום תשובה. די ברור למה (רוצים להסתיר את הכאוס והעבירות, לכאורה, מהציבור).

לא רק שמתעלמים משאלותיי, כאילו הבעיה תיעלם אם לא משיבים לי (בניגוד לחוק), יחידת הדוברות של משרד התקשורת גם מקבלת תוספות שכר נאות - 20% תוספת שכר למשכורת החודשית, רק בגלל שלא עונים לי.

את העובדה המדהימה, הבלתי תיאמן והמזעזעת הזו, חשפתי בכתבה: "איך מקבלים תוספת שכר באי מענה לשאלות של אבי וייס? סודות מש' התקשורת".

לכן, זה די ברור למה אני לא מקבל תשובות (זה גם מוסבר בהרחבה בנספח א' כאן).

לצפצף על עוד כמה חוקים הקשורים באי מענה לשאלותיי - זה כבר דבר פעוט ערך, מול הצטברות המעשים, שחלקם, לכאורה, טעון חקירה פלילית דחופה, מעשים המפורטים כאן למעלה ובעשרות כתבות החשיפה הקודמות (חלקן בנספח א' כאן למטה).

על פי ההנחיות הקיימות, החשמל לבוטקה של השומר בבתים של שרים שרמת אבטחתם היא מינימלית, כמו שר התקשורת, אמור להגיע מהחשמל הרגיל של הבית (ואצל יועז הנדל בבית יש תלת-פאזי, שאין בו שום בעיה להוציא קו חיבור לבוטקה). זאת, כי מדובר בהוצאה זניחה ביותר (2 שקעים ומנורה אחת). ממילא השר מקבל משכורת נאה והחזרי הוצאות, שאמורים לכסות לו כל הוצאה, לצרכי מילוי תפקידו. אולם, השר יועז הנדל החליט להתקמצן על כמה שקלים לחודש, לא לבקש החזרי הוצאות (אם הוצאת החשמל החדשה הזו, משום מה, תקפיץ את חשבון החשמל הביתי שלו), ובמקום זה להעמיס עשרות אלפי שקלים על תקציב משרד התקשורת. כלומר: לגנוב את הכסף הזה, היישר מהכיס של כל אזרחי ישראל, דרך תקציב המשרד עליו הוא ממונה, בלי שתרגישו. הוא לא הניח שנחשוף את התעלול הנבזי והמחפיר הזה.

בחודשים האחרונים היתה הצטברות ענקית של תלונות בנושאים פליליים, לכאורה, גם כנגד השר יועז הנדל וגם כנגד המנכ"לית לירן אבישר בן חורין (ולא רק ממני).

אני ממש לא אהיה מופתע, אם מימון החשמל לבוטקה של בית השר, יועז הנדל, יגיע מתקציב הרווחה של גמלאי המשרד. זאת, משום שהמשרד מסרב לטפל בגמלאי המשרד ולכן המשרד לא מבצע שום פעולת רווחה לטובת גמלאי המשרד, ומצד שני המשרד לא מעביר את הכספים הללו לעמותת גמלאי הדואר, בגלל שזה כרגע מהלך מסוכן מבחינה חוקית, לאור הדיונים המשפטיים המתקיימים בנושא זה - בבית הדין לעבודה.

השר יועז הנדל ייזכר לדיראון עולם כמי שהתעלם והפקיר (ולמעשה "זרק לכלבים") את גמלאי משרד התקשורת. אדם בזוי ושפל ביותר שלא ראוי להיות פקיד במדינה, שלא לדבר על תפקיד שר.

כך, הכסף הזה פנוי במשרד, כסף המיועד לרווחת הגמלאים, יכול להיות מומר לכל שימוש אפשרי אחר (כל עוד זה לא מתגלה...), כולל לחשמל לבוטקה של השומרים על ביתו של התקשורת יועז הנדל.

לכן,
 ראוי לחקור נושא זה בדחיפות - מהו המקור התקציבי, כדי לשלול, שהוא מגיע מכספי הגמלאים.

האם שר התקשורת יועז הנדל ניצל את המצב, שאין כרגע יועצת משפטית במשרד התקשורת בתקן "יועמ"ש המשרד", כפי שנחשף על ידי כאן? זה טרם ברור, כי לא התקבל מענה וכרגע זה מוסתר היטב, כדי לא לפגוע באספקת החשמל על חשבון הכיס של הציבור ותקציב משרד התקשורת. יודגש, שגם מי שמשלם (מיחידת החשבות משרד התקשורת) את ההוצאה המופקרת הזו, נכנס למסגרת של מי שיש צורך לחקור אותו.

כל עוד לא נקבל תשובה ברורה, מי אשר את ההפקרות הזו של השר יועז הנדל, לא נרפה מהנושא. 

למרות שברור לי לחלוטין ש:"מה שלא ביבי - לא חוקרים". 

לסיכום:
יועז הנדל, שמדבר בכל הזדמנות ובכל אירוע על "שקיפות",
 "ציונות", "קו המחרשה" ושאר סיסמאות וספינים נבובים ותלושים מכל מציאות, נוהג במציאות בחסר שקיפות קיצוני בכל התנהלותו ומטעה באופן קבוע את הציבור בכל תחום. 

הוא סיפק גיבוי וחיפוי למעשים פליליים, לכאורה, בקנה מידה מחריד, בכל תחומי האחריות של המשרד (וגם מחוצה להם, דוגמת הטיפול במועצת הרשות השנייה), החלטות וספינים שהוא המציא מדימיונו ומדימיון המנכ"לית "המוצנחת" שלו, כדי לנסות להלבין עבירות, לכאורה (של עצמו ושל אחרים), בתחומים רבים בעולם רגולציית התקשורת בישראל. 

מביש ברמות-על, שזה היה ועודנו שר התקשורת במדינת ישראל וזו המנכ"לית שהוא הצניח במשרד התקשורת. 

דרושה ועדת חקירה (פרלמנטרית, או ממלכתית) לבדיקת שוק התקשורת בישראל והקמת רשות תקשורת לאומית. זאת, כי הנזקים, ששר התקשורת יועז הנדל והמנכ"לית המוצנחת שלו יצרו ויוצרים בשוק הזה, עברו כל גבול וכל נורמה חוקית וציבורית. 

רק החלפת כל צמרת משרד התקשורת באנשים מקצועיים וישרי דרך, שרק האינטרס הציבורי עומד מול עיניהם, תציל (אולי) את שוק התקשורת של ישראל, מהתחתית העמוקה שהשוק נפל אליה, בגלל מנהלים כושלים ומכשילים ורגולציה מוטעית מיסודה, שבה "איש הישר בעיניו ייעשה".

כמובן שיש צורך בהקמת "רשות לתקשורת", אבל זה לא יקרה בקרוב (או בכלל).

נספח א':
חלק משלל החשיפות הקודמות הקשורות בשר יועז הנדל ותעלוליו:
עדכון 1.1.22: כצפוי, ביום 30.12.21 התלונה שלי "נגרסה" ע"י היועמ"ש ד"ר אביחי מנדלבליט בשיטה המוכרת, הוותיקה והמפורסמת כמה פעמים באתר זה: "החשודים יחקרו את עצמם ויסגרו לעצמם את התיק הפלילי בשקט...", כמפורט בתגובה ההזויה, הבלתי חוקית והחצופה, של משרד המשפטים שקיבלתי כאן 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים