Telecom News - חשיפת הטיוחים והשקרים של היועמ"ש והמשנה ליועמ"ש בפרשת פואד ז"ל

חשיפת הטיוחים והשקרים של היועמ"ש והמשנה ליועמ"ש בפרשת פואד ז"ל

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> חשיפת הטיוחים והשקרים של היועמ"ש והמשנה ליועמ"ש בפרשת פואד ז"ל
פרק ראשון ו"הרמת מסך" על אחת השערוריות המחרידות של טיוח ושקרים של צמרת היועמ"ש (היועמ"ש והמשנה ליועמ"ש) והמשטרה, בפרשה שהחלה בעשור הקודם ב(אי) חקירת החשדות כנגד השר וח"כ לשעבר, בנימין (פואד) בן אליעזר ז"ל. איך כל זה קשור ל"תיקי האלפים" נגד נתניהו? ברקע עומד קצין משטרה לשעבר ביאח"ה\לה"ב 433, שלא מהסס לחשוף את הטיוח של החקירה וערימת השקרים החדשים של צמרת היועמ"ש - פרשה טרייה (מסוף 2020 ועד מחצית 2021).
מאת: אבי וייס, 2.10.21, 17:23משה אלעד

בפרשה, שנחשוף כאן בכמה פרקים (בגלל אורכה והסבוכיות שיש בה), נכיר כמה דמויות, שלא מוכרות בציבור הרחב.

הדמות הראשונה היא רפ"ק (רב-פקד) בדימוס (גמלאי מזה כ-8 שנים) משה אלעד, (בתמונה משמאל), ששרת מעל ל-25 שנים ביאח"ה (יחידת חקירות הונאה, חלק מלהב 433). זאת, בתפקיד קצין חקירות ומודיעין.

הוא היה קצין המשטרה היחיד, שטיפל בפרשה זו מיומה הראשון, עד שנחשפה (ובצורה מוזרה, שתפורט בהמשך), עקב הגשת מועמדותו של פואד בן אליעזר ז"ל לתפקיד נשיא המדינה. הפרשה הזו מלווה אותו עד היום. 

רפ"ק (דימ.) משה אלעד לא נרתע מחשיפת שמו ועומד (עם שפע של מסמכים, שאגר בנושא) מאחורי מה שנחשוף בסדרה מטלטלת זו. 

כרקע לפרשה וכדי להבין את רמת העומק של הטיוחים, השקרים, הספינים ו"תפירת התיקים" במשטרה, בלשכת היועמ"ש ובפרקליטות המדינה, אציג כאן רק 7 לינקים לכתבות, שפורסמו על ידי, ומהן ניתן ללמוד כיצד הגענו לרמת הטיוח המחרידה ולערמות השקרים, שנחשוף בסדרת הכתבות החדשה כאן.

ואלה 7 הפרקים המקדימים להבנת "השחקנים" והתנהלותם, גם בפרשה חדשה זו: עדכונים שוטפים לכל המתעניינים בפרטי "משפט העשור", מה שמכונה "משפט תיקי האלפים", ובמרכזו "תיק 4000" יש כאן, עם לינקים לכל מאות הפרקים הקודמים ולאלפי המסמכים (ועשרות עדים שלא נחקרו בכוונה), שנחשפו בפרשות פליליות אלו. 

החשיפה של הפרשה כוללת (מבחינה כרונולוגית) 2 פרשיות שונות, שקשורות קשר רציף והמשכי זו בזו, בהפרש של כ-8 שנים זו מזו:יואב סגלוביץ, מוויקיפדיה
1) הטיוח של המידע ואי חקירה בעניינו של השר לשעבר וח"כ פואד בן אלעזר ז"ל.

מדובר על הטיוח בשנים 2012-2014.

"הכוכב" המרכזי של פרשה זו הוא ניצב בדימוס יואב סגלוביץ, (בתמונה משמאל), כיום הוא סגן השר לביטחון הפנים וחבר הכנסת מטעם "מפלגת יש עתיד".

בעברו, היה יואב סגלוביץ ניצב במשטרה, שכיהן כמפקד אגף החקירות והמודיעין מינואר 2009 עד אוגוסט 2013. הוא זה שדחף ושהקים את יחידת "הסיגינט-סייבר" של המשטרה. הוא זה שהיה אמור אז לדווח ליועמ"ש דאז, על החשדות, שהתגלו כנגד פואד בן-אליעזר ז"ל, (בתמונה שמאל).פאוד בן אליעזר מאתר הכנסת

בין היתר, יואב סגלוביץ היה בין המקימים של יחידת המשטרה להב 433 – היחידה הארצית למלחמה בשחיתות ובפשע המאורגן, אותה יחידה, שרפ"ק (גימ.) משה אלעד שרת בה עד פרישתו לפנסיה. 

היות וליאח"ה (בידיו של משה אלעד) הייתה כבר ב-2012 הראייה הבנקאית הברורה להעברת הכסף (כ- 1.5 מיליון ₪) מאיש עסקים לפואד בן אליעזר ז"ל, היה על ר' אח"ם דאז, ניצב יואב סגלוביץ, לעדכן את היועמ"ש דאז עו"ד יהודה וינשטיין, ע"פ חוקי מדינת ישראל ונוהל חקירת אישי ציבור בכירים, אודות קיומה של ראייה זו, שהעלתה אפשרות לחשד, לכאורה, לביצוע עבירה בקשר להעברה זו.

בפועל, עו"ד וינשטיין לא עודכן ע"י ר' אח"ם! לא רק זאת, התיק נסגר אז, ללא כל חקירה ובדיקה, למרות מחאת משה אלעד וללא כל בסיס חוקי לסגירה הזו, שנעשתה בסתר, ללא ידיעת היועמ"ש.

האמרה: "מה שלא ביבי לא חוקרים", מאוד מתאימה לכאן.

רק תזכורת קלה: ניצב (דאז) יואב סגלוביץ עמד בראש היחידה החוקרת את "פרשת הרפז" וניצל זאת (כך נטען) כדי לטייח את החקירה בפרשה החמורה הזאת, שעו"ד ד"ר אביחי מנדלבליט היה מעורב בה "עד צוואר". כלל לא מפתיע, שמי שדאג לכאורה "לאתרג" את פואד בן אליעזר ז"ל, הוא גם זה ש"אתרג" לכאורה את גבי אשכנזי, כנחשף בסרטון כאן, בכתבת טלוויזיה שפורסמה במחצית 2016 תחת הכותרת: "העיתונאי יואב יצחק: גבי אשכנזי תודרך על ידי סגלוביץ במסמך גלנט".
כ"כ חלקו ב"פרשת אשכנזי-מנדלבליט" נחשף ע"י הכתבת איילה חסון - כאן

יודגש, שלא נעסוק בפרשה זו (של פואד בן אליעזר ז"ל) כאן בסדרה, מהסיבה הפשוטה: היא כבר נחשפה מזמן ועסקו בפרשת פואד בן אליעזרה לא מעט כתבים ופרשנים. מה שלא הסתיים עד כה מאז, זה הערר של "נותן השוחד", שהורשע בבית משפט מחוזי וממתין לשמיעת ערערו בעליון.

מדובר באיש העסקים אברהם נניקשוולי, שהורשע במתן שוחד של 400 אלף דולרים לבן אליעזר ז"ל ובעבירות הלבנת הון. נגזר עליו עונש של 14 חודשי מאסר בפועל. כאמור, נניקשווילי הגיש ערעור לעליון והדיון בעניינו טרם התקיים.

אפשר לקרוא את עיקרי הפרשה בצילום כאן משמאל (מוויקיפדיה, לחיצה על התצלום מגדילה אותו). כאשר הפרשה התפוצצה אחרי 2014 (אחרי טיוח) ולא מהמשטרה. (זה החל מפניה של רשות המיסים. אז נחשף שהמידע בנושא היה קיים במשטרה כבר מ-2012 וטויח).

הפרשה זו הסתיימה סופית - גם בנוגע ליורשיו של פואד בן אליעזר ז"ל, כמפורט כאן

יצוין, שלאחר שהפרשה הזו התפוצצה, מי שהיה יד ימינו של פואד בן אליעזר ז"ל (וגם של אהוד ברק): היועץ אלדד יניב, "פתח את הפה" כנגדו בחשיפות על "עלילות בן אליעזר", למשל בריאיון בטלוויזיה בתכנית של אורלי וגיא, ריאיון שפורסם תחת הכותרת: "אלדד יניב על ההמלצה להעמיד את פואד בן אליעזר לדין באשמת שוחד" ב-7.1.15 (כאן), ובכתבה שפורסמה על ידו ותחת שמו ב"וואלה חדשות" תחת הכותרת: "מאיפה יש לפואד מיליונים לפנטהאוז?" (כאן) מ-20.2.14. 

בנוסף, פרופ' ירון זליכה בספרו "הגווארדיה השחורה" מ-2008, כמצולם כאן וכאן, מדווח על התנהגות חריגה ביותר של פואד בן אליעזר ז"ל, שכמנהג המאפיה, ניסה למנוע ממנו למסור עדות נגד אהוד אולמרט באמצעות איומים מפורשים ברצח. לא ייאמן, אבל הספר קיים וירון זליכה לא נתבע על הדיווח הזה. 

יש ח"כ (כיום לשעבר), שעסק בפרשה זו וניסה לפצח את מסכת הטיוחים הענקית ומסכת השקרים העומדת מאחורי הפרשה, וזה ח"כ (לשעבר) עמית הלוי מהליכוד.

שר המשפטים לשעבר, אבי ניסנקורן, השיב לו לשאילתה בכנסת תשובה שקרית ואף הבטיח לו הבטחת שווא, שהוא (עמית הלוי) וגם הכנסת יקבלועו"ד רז נזרי, מוויקיפדיה ממשרד המשפטים את מסקנות התחקיר, שהיועמ"ש (עו"ד ד"ר אביחי מנדלבליט, באמצעו המשנה שלו עו"ד רז נזרי, בתמונה משמאל) ביצע בפרשה זו - דבר שלא קרה (די ברור למה, כפי שנפרט בפרק השני של הכתבה).

השקר המרכזי של ניסנקורן בהודעתו בכנסת היה שכאילו בין השנים 2012-2014 לא היו ראיות לפתוח בחקירה

דיווח כזה (מנזרי או מכל אדם אחר ממשרד המשפטים), לא הועבר עד היום ממשרד המשפטים לכנסת, למרות פניות עמית הלוי. 

אם לא די בכך, השר דאז אבי ניסנקורן הטעה את ח"כ דאז עמית הלוי, שכאילו עו"ד רז נזרי (המשנה ליועמ"ש לענייני ניהול ותפקידים מיוחדים ולמשפט ציבורי-חוקתי) ביצע את הבדיקה בפרשה זו בשמו והסמכתו של היועמ"ש, דבר שלא היה ולא נברא, ומיד נחשוף מי כן בדק את הנושא הזה בלשכת היועמ"ש.

אמנם, ב-7.5.17 משה אלעד העביר תלונה לעו"ד רז נזרי (התלונה הסודית הזאת שלו לעו"ד רז נזרי נמצאת כאן במלואה). אולם, כבר בינואר 2018 היה ידוע, שלא עו"ד רז נזרי מבצע את הבדיקה הזו בלשכת היועמ"ש, מטעם היועמ"ש.

פרט קריטי זה (שלא עו"ד רז נזרי מבצע את הבדיקה), הוסתר מח"כ לשעבר עמית הלוי, בתשובתו של אבי ניסנקורן - מעל בימת הכנסת. 

ב-27.5.18 משה אלעד קיבל עדכון מלשכת המשנה ליועמ"ש מי מטפל בפנייתו (כאן), אחרי שבתחילת ינואר 2018 עו"ד רז נזרי עדכן את ח"כ מיכל רוזין - שלא הוא זה שמטפל בפרשה.

אז למה בסוף 2020, שר המשפטים אבי ניסנקורן מדווח מעל בימת הכנסת, שרז נזרי מטפל בנושא? לא ידוע ולא מובן, למה טעה או הוטעה

בנוסף, ניסנקורן הבטיח מעל במת הכנסת, שתוך שבוע משה אלעד יקבל תשובה לפנייתו מ-2017, מה שכמובן היה שקר נוסף, בסדרת השקרים שלו. 

סרטון מהדיון, שנערך בכנסת, שבו השתתפו אבי ניסנקורן ועמית לוי, מנובמבר 2020 נמצא כאן ומומלץ לצפייה, למי שלא מכיר את פרטי הפרשה הזו. 

לפני עמית הלוי והעיסוק שלו בנושא זה בסוף 2020, חברת הכנסת מיכל רוזין מ"מרצ", ניסתה לטפל בנושא חמור ביותר זה, וההתכתבויות בינה (למעשה בין העוזרת שלה) לבין משה אלעד נמצאות כאן וכאן. זה התרחש ממחצית 2017 עד תחילת 2018.

אולם, היא (חה"כ מיכל רוזין) לא הצליחה להתקדם בטיפול, כיוון ש"מרחו" אותה "מלמעלה עד למטה" בשקרים (די ברור למה. זה, ייחשף בפרק השני בסדרה).

כתב האישום שוגש כנגד פואד בן אליעזר ואחרים נמצא כאן במלואו. כתב האישום הזה לא הגיע לברור מלא והחלטה לגבי פואד בן אליעזר, שכן הוא נפטר ב-28 לאוגוסט 2016. 

הפנייה הראשונה המלאה של משה אלעד אלי - נמצאת כאן - למתעניינים, ובה יש את כל פרטי הפרשה מהעשור הקודם. 

משה אלעד התראיין בנושא זה כמה פעמים ובסרטון היוטיוב כאן, אפשר לשמוע את דבריו, בנוגע לפרשה מהעשור הקודם:


סרטון נוסף של פרשה זו מהעשור הקודם, בהשתתפות משה אלעד בערוץ 12 יש כאן

בהערת אגב נציין, שפואד בן אליעזר ז"ל קיבל "אתרוג" ו"הטיית סיקור" ענקית מאילן ישועה, לשעבר מנכ"ל קבוצת "וואלה! תקשורת" ועד מפתח ראשי ב"תיקי האלפים. כך נחשף בחקירה הנגדית של אילן ישועה בבית המשפט המחוזי בי-ם ביום 29.9.21. פרטים אודות ה"אתבי רוג" המחריד הזה יש כאן.
אילן ישועה נתפס בכמה שקרים בחקירה הנגדית של עו"ד בן צור בעניין זה (כגון: שישועה טען כלפי עורכי האתר, שיש "תביעה ענקית" בעניין "ההשמצות כנגד פואד בן אליעזר" ז"ל ולכן אין להעלות כתבות שליליות אודותיו, מה שלא היה ולא נברא). כן טען שנתניהו תמך כביכול במועמדותו של בן-אליעזר ז"ל לנשיאות (למרות שהוא מועמד של מפלגת העבודה) ושכביכול הוא קיבל הוראה משאול אלוביץ' ל"אתרג" את בן אליעזר ז"ל. שקרים על שקרים של אילן ישועה בעניין זה.
פרשיה אפלה ומגעילה זו, שנחשפה בחקירה הנגדית של אילן ישועה בבית המשפט, היא עוד סימפטום לריקבון העמוק של צמרת הפרקליטות, היועמ"ש ואילן ישועה עצמו, ולא נרחיב בעניין זה כאן. 

2) הטיוח של החקירה וערמת השקרים החדשים של היועמ"ש (ד"ר עו"ד אביחי מנדלבליט) והמשנה ליועמ"ש (לעניינים פליליים) עו"ד עמית מררי
הפרשה הזו היא פרשה טרייה (מסוף 2020 ועד מחצית 2021), והיא למעשה המשך ישיר לפרשה הקודמת, של טיוח אי החקירה של "פרשת פואד בן אליעזר" בשנים 2012-14, כאמור לעיל.

בפרשה זו נעסוק לעומק כעת ובפרקי הסדרה הבאים. עמית מררי צילום מסך

כאן, "הכוכבת" המרכזית של הפרשה החדשה היא עו"ד עמית מררי, (בתמונה משמאל), המשנה ליועץ המשפטי לממשלה, משפט פלילי, שלא כל כך מוכרת לציבור.

היא במקרה גם בת זוגו של היועמ"ש לשעבר של הכנסת, עו"ד אייל יינון, אחד מעדי התביעה כנגד נתניהו, עד מס' 299. באורח פלא וללא כל הסבר סביר הגיוני, הוא נהיה פתאום מועמד להית שופט בבית המשפט העליון (ברשימה שהגיש השר גדעון סער - כאן). 

לכן, לא פלא, שהיא (עו"ד עמית מררי), הייתה הכי קיצונית (אף יותר מעו"ד שי ניצן וצוותו, מעו"ד ליאת בן-ארי שווקי וצוותה, מעו"ד מומי למברגר, ומעו"ד יהודית תירוש וצוותה), בסדרת דיונים, שקיים היועמ"ש בנושא "תיקי האלפים" (כמפורט כאן), בדרישה להעמיד לדין את בנימין נתניהו באשמות שוחד ועוד אישומים, בכל "תיקי האלפים". 

עו"ד עמית מררי הייתה בין בכירי המערכת המשפטית, שביקשו להחמיר את האישומים נגד בנימין נתניהו, כבר בשלבים הראשונים של הדיונים בנוגע להגשת כתב אישום. לאחר הגשת כתב האישום (המאחד 3 תיקים), השתתפו עו"ד מררי וצוותה בשימוע המפוברק, שנערך לנתניהו ע"י היועמ"ש. היא הייתה בין המובילים של הפארסה הזו, של שימוע מפוברק והזוי (שבמהלכו עו"ד ליאת בן-ארי נסעה לספארי בדרום אפריקה... במקום להשתתף בשימוע). 

הגדרות התפקיד של עו"ד עמית מררי יש כאן באתר משרד המשפטים, והיא החליפה את עו"ד רז נזרי - כמשנה ליועמ"ש לעניינים פליליים החל מיוני 2017, והיא זו, שהיועמ"ש הטיל עליה לבצע בדיקה של "פרשת פואד בן אלעזר".

היא ביצעה את "הבדיקה" (כלומר: הטיוח ובניית מסכת השקרים), ביחד עם הצוות שלה בלשכת המשנה ליועמ"ש. בראש הצוות שלה שסייע לה בנושא, עמדה עו"ד לילך וגנר, ראש אשכול עונשין ופשיעה חמורה, מלשכת המשנה ליועמ"ש יעוץ וחקיקה (משפט פלילי), הלשכה שעו"ד מררי עומדת בראשה, כמשנה ליועמ"ש. 

יודגש, שכל המעורבים הראשיים בפרשה זו (היועמ"ש וצוותו וסגן השר לבט"פ יואב סגלוביץ), קיבלו זה מכבר פניות לתגובה על החשיפות שבפרשה זו ועד רגע זה טרם נתקבלה תגובתם. ככל שתתקבל תגובה ממי מהם, נפרסם בהתאם.

למי ששכח, או לא יודע, בישראל, יש ליועמ"ש סמכויות שאין בשום מדינה דמוקרטית בעולם, ראה טבלת השוואה קטנה מול בריטניה, גרמניה, ארה"ב וקנדה, שיש בספר "מדוע אתה מצביע ימין ומקבל שמאל" מארז תדמור, טבלה הלקוחה ממחקר של ד"ר אביעד בקשי מ"פורום קהלת" - הטבלה כאן. המחקר המלא - כאן

בשלב זה, כבר ביצעתי "פרומו" לפרק השני בסדרה.

להלן הכותרת שהוצמדה לפרומו: "אבי וייס בחשיפה ראשונה ובלעדית של הטיוח של (אי) חקירת פואד בן-אליעזר ז"ל (שר וח"כ לשעבר ממפלגת העבודה). במסגרת מהדורת סיכום שבוע - 11.9.21 בפרספקטיבה - PrespectivesTV. באולפן נפתלי בן סימון, המראיין רונן ישראלסקי.
אבי וייס מביא חשיפות חדשות ובלעדיות על תיקי האלפים והפרקליטות שלא תשמעו בשום מקום אחר. הסודות של "תופרי התיקים" נחשפים בסיועו של חוקר המשטרה רפ"ק בדימוס בלהב 433 - משה אלעד. מומלץ להפצה!
הלינק לסרטון היוטיוב: https://youtu.be/_g3Lhr0ykxE."


בפרק הבא (שעלה כאן) השני בסדרה נפרט, בסיוע מסמכים (שחלקם נחשף בסרטון הפרומו), את הטיוח והשקרים של היועמ"ש והמשנה ליועמ"ש לעניינים פליליים, בפרשה חמורה זו.  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
16.7.24 - CIO FOCUS 2024

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים