משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת

דף הבית >> כתבות ראשיות לדף הבית >> בלעדי >> משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת
עדכונים שוטפים לכל המתעניינים בפרטי "משפט העשור", מה שמכונה "תיקי האלפים", ובמרכזו "תיק 4000". הליך משפטי, שבו נאשמים: בנימין נתניהו, בני הזוג אלוביץ' ונוני מוזס. ההתפתחויות, המסמכים, ההפתעות, החשיפות, ההחלטות וכל מה שנוגע לתיקים התפורים, שלא היו אמורים להגיע כלל לפתחו של בית המשפט. אולם, הם שם, כנראה, לכמה שנים טובות, עד "פסק דין חלוט". לכן, יש צורך במעקב שוטף ובעדכונים שוטפים. כל מה שאתה הקורא ואת הקוראת מעוניין\מעוניינת לדעת ולא תקרא\י בשום כלי תקשורת מרכזי אחר בישראל.
פרק ד' בסדרת העדכונים השוטפים, החל מ-13.9.21. נתניהו ויקיפדיה
מאת: אבי וייס, 13.9.21, 08:00

הפרק הראשון של העדכונים השוטפים והחשיפות הרבות מההליך המשפטי החשוב ביותר כיום בישראל, החל מ-8.2.21 ועד 4.5.21 - נמצא כאן - למתעניינים.

הפרק השני מתייחס להמשך המשפט ותחילת עדותו של אילן ישועההחל מ-4.5.21 ועד 9.7.21 - נמצא כאן - למתעניינים. 

הפרק השלישי נמצא כאן - למתעניינים, התייחס להמשך חידוש המשפט, שהיה אמור להמשיך בחקירה הנגדית של אילן ישועה מה-11.7.21, על פי החלטת בית המשפט, לאחר שהפרקליטות אמורה הייתה להעביר להגנה את כל הררי המסמכים של אילן ישועה - מסמכים, שהוסתרו מההגנה - עד 12.7.21. אולם, ההמתנה להעברת המסמכים הייתה הסיבה (בנוסף ל"קושי אישי" מוזר של אילן ישועה מה שהוסתר בצא"פ), שיצרה את ההפסקה בת כמעט 3 חודשים, אליה יצא בית המשפט המחוזי בירושלים, מאז הדיון האחרון בחקירה הנגדית של אילן ישועה, שהיה ב-16.6.21. כל זאת, עקב בקשות חוזרות ונשנות של הפרקליטות לדחייה בדיונים, מכיוון שהפרקליטות לא עמדה בלו"ז, שקבע בית המשפט, לו"ז של סיווג והכנת המסמכים המוסתרים על ידה ומסירתם להגנה. פרק זה נגמר ב-12.9.21 וכלל גם עשרות רבות של עדכונים, שנחשפו במהלך הפסקת הדיונים המשפטיים. 

הפרק הרביעי, שמתחיל כאן מ-13.9.21, מתחיל בהמשך החקירה הנגדית של אילן ישועה. 

רקע קצר לקוראינו ולינקים למקורות מידע נוספים ומשלימים:

א. 11 כתבות הסדרה המרכזיות האחרונות בסאגת "תיק 4000 התפור" מצויות ב-11 הלינקים כאן, ובהן יש את כל ההתפתחויות העיקריות, המסמכים וההחלטות, החל מ-1.1.21 ועד תחילת ספטמבר 2021 (כולל): ב. מי שמעוניין בסרטוני יוטיוב המביאים את עיקרי החשיפות המזעזעות והמרתקות ב"תיק 4000" ו"בתיק 1000", יוכל למצוא עשרות סרטונים בקישורים הבאים:
1) ערוץ הסרטונים ביוטיוב תחת הסיווג של "מנהיגות חזקה לישראל" - כאן. זה כולל בתוכו את הפלייליסט של אבי וייס - כאן
2) פורום הסרטונים של אבי וייס, שמנוהל ע"י גלי בת חורין, במסגרת "פורום קפה שפירא" - כאן. הכניסה לפורום כרוכה בהרשמה חינמית. 

ג. מי שמעוניין בלינקים לכתבות הסדרה הקודמות וקישור למסמכים (אלפי מסמכים - מעל ל-1,800), שנחשפו בבלעדיות, עשרות עדים שלא נחקרו - בכוונה, כדי לא לקלקל את "תיק 4000 התפור", ימצא אותם בכל פרקי סדרת הכתבות והחשיפות סביב "תיק 4000" (מעל ל-60 כתבות ראשיות מפורטות ומאות כתבות נלוות ומשלימות, סה"כ מעל ל-500 כתבות). זה נמצא כאן בלינקים בנספח ג' של פרק 42 בסדרה, או כאן בלינקים של נספח ב' של פרק 53 סדרה. 
קישור ל"לוח הזמנים של 'תיק 4000' והקליקה ומעלליה" - כאן.

ד. מקורות מידע חיצוניים מרכזיים למסמכים בהליך המשפטי של "תיקי האלפים":
1) משרד המשפטים\פרקליטות המדינה: "תיקי האלפים" (כיסוי חלקי בלבד של הנושא. מתעדכן לא באופן סדיר ודי לקוי, כמו כל ההתנהלות ב"תיקי האלפים"). 
2) אתר פרויקט של תולעת המשפט, מכיל הרבה מסמכים, ממש הרבה, הריכוז הגדול ביותר והמקיף ביותר של מסמכים משפטיים בנוגע ל"תיקי האלפים" באתר אחד. אולם, חלקם הגדול אלה מסמכים טכניים חסרי משמעות. כך, שמאוד קשה להתמצא באתר זה, שמכיל כמות עצומה של מסמכים משפטיים, למי שלא בקי בהליכים משפטיים ובעולם המושגים המשפטי.
3) אתר פרטי של "כלכליסט" (תזכורת: אתר של נוני מוזס, אחד הנאשמים ב"תיקי האלפים"), שיש בו הרבה מסמכים והדלפות, שפורסמו ב"כלכליסט" לאורך השנים: כאן וכאן. אתר זה לא מכסה מלא ושוטף את התנהלות המשפט. 

ה. מעקב שוטף אחרי חדשות שוטפות וחשיפות מ-Telecom News ומערוצים חופשיים אחרים שיש ברשת (דוגמת הבלוג של אלי ציפורי), בכל הנושאים כולל "תיקי האלפים", ברשתות החברתיות: מייקיMeWeטלגרםטוויטרפייסבוקבלוגרהבלוגWhatsAppפייסבוק (ב"קפה שפירא" עם הרבה סרטונים), LinkedIn.  

ו. חומרים להפצה ע"י הקוראים, למי שמעוניין בתקצירים של "תיק 4000 התפור", תקצירים לקריאה מהירה:
1
מצגת קצרה בת 8 שקפים ומאוד קלה להבנה ולהפצה (כולל הדפסתה והפצה בדואר רגיל, או בצורת עלון לשכנים ולמכרים): http://bit.ly/Tik4000FastPowerPoint.
2) דף מקוצר וקל להבנה ולהפצה, אודות השקרים הכי בולטים ב"תיק 4000": http://bit.ly/Takzir20Lies
3)  שני לינקים של מצגות קצרות, שהוכנו ע"י קורא אכפתי, להפצה ולשיתוף ע"י כל אזרח החרד לשלטון החוק והצדק, לכל אלה, שמשום מה לא מכירים מספיק את האמת, ועדיין מאמינים, שנתניהו עשה משהו פסול, או פלילי, במה שמכונה "תיק 4000". 
א) שקרי הפרקליטות: http://bit.ly/PraklitutLies.
ב) התיק התפור: http://bit.ly/Tik4000Tafur.
4) סרטון קצר להפצה: עשרת השקרים הגדולים של תיק 4000: https://bit.ly/10LiesTik4000.

ז. כיסוי מקיף של השקרים והשערוריות, שנחשפו עד כה, סביב עדותו המופרכת וההזויה של "הסוכן המדיח", ששמו אילן ישועה: עדכונים שוטפים במשפט "תיקי האלפים", החל מ-13.9.21:

עדכונים 13.9.21:
א. אלי ציפורי פרסם כאן: "בוקר טוב, שני עניינים חשובים על הפרק: אחד יתרחש היום בעוד כמה שעות, והשני התרחש אתמול: היום, אחרי פגרת הקיץ הארוכה, יתחדש משפט נתניהו בבית המשפט המחוזי בירושלים. אני אהיה שם כדי לשדר לכם, מהאולפן המיוחד של כנרת בראשי (בתמונה משמאל).כנרת בראשי צילום מסך מהשיחה בפייסבוק

אתמול התראיינה פרופ' גליה רהב, מנהלת המחלקה למניעת זיהומים בבית החולים שיבא, ותיארה מצב קשה מאוד של הקורונה בבתי החולים. הדברים צריכים לזעזע כל אחד. 

על שני אלה ביומן הבוקר באתר שלי... כנסו, קראו ושתפו: כאן". מומלץ להפצה. 

בגיא לוי מעדכן כאן: "רעידת אדמה בבית המשפט!!!

בעקבות קריסת תיק 4,000 קורס בבית המשפט, יחד עם עדותו של אילן ישועה, (בתמונה אילן ישועהמשמאל), 315 הסעיפים שלא היו, והחומרים החדשים שנתגלו בשבועות האחרונים, הפרקליטות עוצרת את עדותו של אילן ישועה ולא מוכנים לאפשר להמשיך את החקירה הנגדית. כך קרס העד הראשון והמרכזי של הפרקליטות!".

ג. התרגיל הזה (בדיווח בסעיף הקודם) של הפרקליטות לדחיית המשפט ולעבור לגביית עדות של אבי אלקלעי לא הצליח והשופטים יקבלו החלטה יותר מאוחר בעניין גביית עדות מאבי אלקלעי ולכן אילן ישועה עולה להמשך החקירה הנגדית.

ד. האולפן הפתוח של כנרת בראשי (בשת"פ אלי ציפורי ואורחים) על הדיון בבית המשפט - כאן.

ה. אבי זלינגר חושף כאן (בתחילת הכתבה ושוב לקראת סוף הכתבה) בשידור יוטיוב תחת הכותרת: "13/09 משפט נתניהו מתחדש", את הסיבה להעדרותו של אילן ישועה מ"סיבות אישיות" ממתן עדות בחקירתו הנגדית.אבי גבאי ויקיפדיה

ו. נחשף "סיקור חיובי" בן 530 כתבות ב"וואלה!" על אבי גבאי, (בתמונה משמאל), (אז היה בכיר בקבוצת בזק, לרבות מנכ"ל בזק, מנכ"ל בזק בינלאומי וגם יו"ר "וואלה!" (כלומר: היה הבוס של אילן ישועה - כאן וקבע את שכרו והבונוסים שלו) ואח"כ פוליטיקאי, שר כושל ויו"ר מפלגת העבודה).

אבי גבאי היה היו"ר של "וואלה! תקשורת" (כאן) וזה שקיבל את אילן ישועה לתפקיד המנכ"ל ב-2006 והוביל לאישור הדירקטוריון שקבע לו את שכרו (המנופח) וכל שאר ההטבות במיליונים שקיבל כמנכ"ל, על כלום, בחברה קטנה ומפסידה (שנים) בקבוצת החברות של בזק. 

דוגמה להתכתבות בין אילן ישועה לאבי גבאי יש כאן בתצלום משמאל (לחיצה על התצלום מגדילאבי גבאיה אותו).

אבי גבאי היה אמור להיות נחקר בתיק 4000 (ואולי אף לעמוד לדין) - מה שלא קרה. אני חשפתי כמה פעמים את חלקו בתיק זה ("תיק 4000") ובין היתר בכתבה: "התבלבלתם: גיא פלג הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000". קראתי בזמן אמת בצורה שלא משתמעת לשתי פנים לחקור אותו - כאן וגם כאן

ז. שי גולדן טוען (ובצדק) בשידור של כנרת בראשי (כאן), שהייתה "עסקת שוחד", לכאורה, בין אילן ישועה לאבי גבאי, והשווי של העסקה לפחות חצי מיליון ש"ח (בהנחה, שאבי גבאי לא שילם על הכתבות, מה שלא ידוע כרגע). 

יודגש, שכבר כמה פעמים קראתי לחקור את אילן ישועה על כל שלל העבירות החמורות, לכאורה, שעבר ובין היתר, סיפקתי טונות של ראיות לעניין זה, גם לפרקליט המדינה וגם לרשות ניירות הערך ולאחרונה פרסמתי זאת בכתבה הנוקבת: "האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו?"

ח. שוב התרשלות בהשחרות, ומצ"ב מצד שמאל הקטע שהוצג בבית המשפט (ההתכתבות שהבאתי קודם בין אילן ישועה ואבי גבאי) עם הורדת רוב ההשחרות. בלי השחרותלחיצה על התצלום מגדילה אותו. 

ט. יצויין, כאמור לעיל, שאבי גבאי היה היו"ר של "וואלה!" לא מעט שנים. ב-2010 אחרי ש"וואלה!" עברה לבעלות בזק (מבזק בינלאומי) עדיין אבי גבאי היה בין הבעלים של "וואלה!" (כמנכ"ל בזק), שכאילן ישועה היה המנכ"ל של "וואלה!".
שאול אלוביץ' התמנה לדירקטור וליו"ר "וואלה!" רק ב-2011. כך, שאבי גבאי היה לא מעט שנים הבוס של אילן ישועה והטענה של ישועה שהוא נפגש עם אבי גבאי רק כמה פעמים לא הגיונית ושקרית, בקשר ההדוק שיש בין מנכ"ל ליו"ר. ייתכן והוא הבין ששואלים אותו על מפגשים עם אבי גבאי כשהיה במפלגת העבודה בלבד.
אבי גבאי היה מנכ"ל בזק בינ"ל בין השנים 2003 ל-2007 ואז נהיה מנכ"ל בזק עד 2013. אילן ישועה נכנס כמנכ"ל "וואלה!" באוקטובר 2006, הוא נבחר לתפקיד ע"י אבי גבאי (כמפורט כאן בכתבה ב"הארץ"). כלומר הם עבדו יחד (בין שאבי גבאי היה יו"ר החברה ובין שאבי גבאי היה מנכ"ל חברת האם של "וואלה! תקשורת", מאוקטובר 2006 ועד ששאול אלוביץ' התמנה כיו"ר חברת "וואלה!" ב-2011 - לא פחות מכ- 5 שנים.

בפועל ועל פי המסמכים מאתר הבורסה, אבי גבאי היה יו"ר "וואלה! תקשורת" לסרוגין: ב-2006 גבאי (שהיה יו"ר כבר קודם) ומיום מינוי אילן ישועה למנכ"ל -30.10.06 ועד 7.3.07, אז מונה יעקב גלבר ליו"ר (ואבי גבאי היה מאחור, כמנכ"ל החברה שהייתה הבעלים ובעלת "היתר השליטה" של "וואלה!" - חברת בזק בינ"ל), ואבי גבאי חזר שוב להיות יו"ר "וואלה! תקשורת" ב-27.06.07 והמשיך עד שהוחלף שוב ב-20.11.07 ע"י שלמה רודוב וחזר להיות מאחור כמנכ"ל החברה בעלת השליטה ב"וואלה!". שלמה רודוב היה יו"ר החברה עד שהוחלף ע"י שאול אלוביץ' בתחילת ינואר 2011. כך שיש לנו 2 תקופות שבהם אבי גבאי היה היו"ר הישיר של אילן ישועה, הוא זה שבחר בו לתפקיד המנכ"ל, הוא זה שנתן לו "יד חופשית" לנהל את החברה והעיקר: קבע את שכרו, האופציות שלו, הבונוסים שלו וכיו"ב: 30.10.06 עד 7.3.07 והתקופה השנייה: 27.06.07 עד 20.11.07. 

מצ"ב כאן דיווח "וואלה! תקשורת" לבורסה, אודות מצבת הדירקטוריון של החברה, נכון ליום 5.11.2006. אבי גבאי יו"ר ואילן ישועה מנכ"ל. 

יש דבר נוסף מדהים שהתגלה לי בעקבות החיפושים בדוחות של חברת "וואלה! תקשורת". היה ל"וואלה!" עורך ראשי (וגם חבר הנהלה) בשנים 2011 עד 2013 (כזכור כתב האישום מאשים ב"סיקור מוטה" מסוף 2012) ושמו ויסלוביץ' גד. מצ"ב כאן תמצית קורות החיים שלו מלינקדאין וכאן דיווח לבורסה על המינוי שלו לתפקיד עורך ראשי וחבר הנהלה של "וואלה!". בדקתי את הדוחות הרבעוניים והשנתיים של "וואלה!" והוא אכן מופיע כ"עורך ראשי" עד 2013 (כולל).

איש לא ידע עליו (על גד ויסלוביץ') ואיש לא חקר אותו... לפחות לתקופה שיש בכתב האישום. מדוע? אולי כדי לא לקלקל את כתב האישום

גם דודו בקר, המשנה למנכ"ל לא נחקר, במיוחד על "נתיבי הכסף" בין פוליטיקאים, מפלגות (דוגמת "המערך" ו"ישראל ביתנו"), ל"וואלה!" ואילן ישועה. דודו בקר ליווה את אילן ישועה כ-29 שנה (החל ממט"ח, דרך בריטניקה וכלה בכל השנים ב"וואלה!"), כך שהוא יודע הכל, ממש הכל, על אילן ישועה

י. אלי ציפורי מוסיף עוד קטע מהחקירה הנגדית: "התכתבות נוספת בין ישועה לגבאי: ״מצאבי גבאי 2דיע לך!״ מבטיח לעבור ״אישית״ על חומרים שישלח לו גבאי". מצ"ב בתצלום כאן משמאל, עם ההשחרות כמו במסמך הקודם. לחיצה על התצלום מגדילה אותו. 

המסמך הזה ללא ההשחרות נמצא כאן - למתעניינים. 

י"אאלי ציפורי צייץ כאן מבית המשפט: "עוד התכתבות מחניפה: ישועה לגבאי: ״מדברים עליך כעל ראש הממשלה הבא״."

המסמך נמצא כאן, עם ההשחרות. המסמך ללא ההשחרות נמצא כאן

"התכתבות מחניפה בין גבאי לישועה אחרי שנבחר בפריימריז במפלגת העבודה". 

המסמך נמצא כאן, עם ההשחרות. המסמך ללא ההשחרות נמצא כאן.

"גבאי שולח לישועה תלונות על טוקבקים: ״טרולים שמזהמים את האינטרנט״; ישועה: ״שלח לי חומרים״ (היענות חריגה!)."

המסמך נמצא כאן, עם ההשחרות. המסמך ללא ההשחרות נמצא כאן

"התכתבות מחניפה בין גבאי לישועה אחרי שנבחר בפריימריז במפלגת העבודה".

המסמך נמצא כאן, עם ההשחרות. המסמך ללא ההשחרות נמצא כאן

תשומת לב' שההתכתבויות המצולמות הללו (שיש כאן לעיל) הן נעשו כאשר כנגד בזק (ומשרד התקשורת) החלה אז חקירה של מבקר המדינה (מסוף 2016 וחקירה סמויה של רשות ניירות ערך במקביל ועד מחצית 2017 וחקירה פלילית (כולל מעצרים) של רשות ניירות ערך, שהחלה מ-20.6.17), ואילן ישועה מתכתב עם אבי גבאי תוך התעלמות מוחלטת לגבי מה שקבוצת בזק עוברת באותה עת. לוח הזמנים המלא של "תיק 4000" נמצא כאן, למתעניינים. 

י"בגיא לוי מסכם כאן את יום הדיונים הראשון בחקירה הנגדית של אילן ישועה אחרי הפגרה כך: "במהלך כל היום ראינו מה קיבל אבי גבאי מאילן ישועה בסיקור אולטרה אוהד ומלטף באתר וואלה. עכשיו הגיע הזמן לראות מה אילן ישועה קיבל לפני כן מאבי גבאי בתמורה. פרקליטות המדינה - לא הענות חריגה!"

י"ג. בנוסף, אלי ציפורי סיים את הדיווח מבית המשפט: "סיום להיום: וואלה העניק סיקור חיובי ומלטף לאבי גבאי. קו ההגנה, שהוכתב לישועה ע״י תירוש: לא הייתי מעורב בכתבות החיוביות, המערכת עצמאית (בולשיט, ישועה שלט במערכת). ישועה הודה שהוא חבר של גבאי. וככה זה עבד: לחברים האידיאולוגים  ליטופים, לאויבים (נתניהו) רעל ועוד רעל."

עדכונים 14.9.21:
א. איזו טרגדיה: חיים גרון, (בתמונה משמאל) חיים גרוןשהיה סמנכ"ל שנים רבות במשרד התקשורת ואחד מעמודי התווך הבולטים של משרד התקשורת, נהרג בהתרסקות מטוס קל ביוון, יחד עם אשתו. היה "עד תביעה" בתיקי האלפים (אך למעשה היה "עד הגנה", לא "עד תביעה"). כ"כ, הוביל בשנה האחרונה את המאבק של גמלאי המשרד. קשה להאמין. יהי זכרו ברוך.

מה הפסדנו בגלל מותו הטרגי של חיים גרון ז"ל אפשר לקרא בכתבות הרבות באתר זה, למשל כאן

באלי ציפורי פרסם כאן פוסט: "בוקר טוב, אתמול התחדש משפט נתניהו.
המשך עדותו של אילן ישועה, מנכ"ל וואלה לשעבר, סיפק לנו חשיפה על מערכת היחסים עם אבי גבאי, מי שהיה יו"ר מפלגת 'העבודה' והשר להגנת הסביבה - חברות אמיצה, סיקור אוהד באתר וואלה והתכתבויות מחניפות. עשיתי לכם סדר בגודש הדברים שהתגלו. כנסו, קראו ושתפו: כאן. מומלץ לקריאה ולהפצה. 

ג. גם היום יש שידור ישיר של כנרת בראשי - באולפן השידור בשת"פ אלי ציפורי הנמצא בחדר העיתונות בבית המשפט (כאן). 

ד. החקירה הנגדית היום מתמקדת ביחסים בין אילן ישועה לאביגדור ליברמן, כולל קידום עסקיו הפרטיים של הבן של ליברמן. כבר חשפנו בהרחבה וכמה פעמים את מערכת היחסים המושחתת הזו, כולל סכומי הכסף, ששולמו עבור "כתבות מפנקות" לליברמן ומפלגתו וזה קיים בכל הלינקים לכתבות שיש כאן מעל (סעיף ז' בחלק העליון של הכתבה לפני פירוט העדכונים.) וזה מתחיל בכתבה הראשונה הממוקדת בנושא זה: "איך "כתבות מפנקות" הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד?"

ה. אם היו חוקרים את הצד הכלכלי של "וואלה! תקשורת", למשל, דרך המשנה למנכ"ל דודו בקר, היינו נחשפים להיקף הכספים, ש"שימנו" את המסלול של "הכתבות המפנקות" בהיקף עצום, שקיבלו פוליטיקאים (דוגמת בוז'י הרצוג, אבי גבאי, משה כחלון, אביגדור ליברמן ועוד), בעלי עסקים (דוגמת אילן שילוח ורבים אחרים) ו"סלבס", אצל אילן ישועה. נתניהו קיבל כמובן כתבות שליליות, בטונות, כי הוא לא שילם לאילן ישועה... 

תזכורת: בגזר הדין של פאינה קירשנבאום (יד ימינו של אביגדור ליברמן) כאן, יש כמה פסקאות דוגמת מה שיש כאן, שהיא (פאינה) הזרימה כ-218 אלף ש"ח לכתבות מפנקות עבורה דרך עמותת "איילים". ידוע שלפחות כ-120 אלף ש"ח מזה הגיעו לאתר "וואלה!" (כנחשף כאן, כאן וכאן). 

בקשר לשר התקשורת לשעבר משה כחלון, שהקשר ההדוק (אישי וכספי) עימו נחשף בחקירה הנגדית של אילן ישועה, קראתי מספר פעמים רב לחקור אותו (וגם הגשתי כמה תלונות חריפות ביותר מלוות בתיעוד רב וחד-משמעי ליועמ"ש ד"ר מנדלבליט בעניינו של משה כחלון ו"חבריו" - תלונות שנגרסו) וזה מפורט בהמון כתבות באתר Telecom News ובכלל זה בשלש הכתבות המובילות הבאות: 
1) ""יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום?",
2) "חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון."
3) "התבלבלתם: גיא פלג הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000."

ואלי ציפורי מצייץ: "אסכם: ישועה אמר שהוא מעריץ ומעריך את ליברמן, ניהל התכתבויות מחניפות עם יועציו ועם בנו (על גן ילדים), כתב שהעניק לו כותרות יפות שהוא שומר עליו. גרסתו: קיבלתי הוראה. בולשיט!."

ז. הכתב אברהם בלוך צייץ כאן מהמשפט: "משפט נתניהו | אילן ישועה הורה לינון מגל לעצור את פרסום הטענות בנוגע להטרדות מיניות נגד סילבן שלום, כיוון שמדובר ב"עלילה". וכמו ישועה קלאסי, ישועה לא שכח לפנות לסילבן שלום ולכתוב לו: "תהיה חזק וקר רוח, אסייע כמיטב יכולתי"."

ח. ד"ר אבישי בן חיים צייץ כאן: "״רדיפת דרייפוס״ ו״רדיפת נתניהו״.
מה, אחרי אלף אלפי הבדלות, בכל זאת השוואה מרתקת בין השתיים? שתיהן מסמלות נסיגה של מעמדות שליטים מרעיונות מרכזיים של המהפכה הצרפתית.
שם: נסיגה מרעיון השוויון ליהודים. פה: נסיגה מרעיון זכות הבחירה החופשית לגמרי של פשוטי העם. והגבלתה. (להבדיל!!!)."

טאלי ציפורי צייץ כאן: "סיכום הדיון היום: 
א. וואלה וישועה העניקו לליברמן סיקור אוהד בצורה חריגה כולל פרסום חריג על גן ילדים בבעלות בנו של ליברמן. זה פרסום שווה כסף באופן מובהק.
ב. וואלה וישועה העניקו סיקור אוהד בצורה חריגה למשה כחלון. במקביל, ישועה ביקש מכחלון עזרה בתקציב הפרסום של מפלגתו. איך לא חקרו?."

תזכורת: כבר העברתי "חומרים יצוקים בבטון בטונות" לרשות ניירות ערך ולפרקליט המדינה כנגד אילן ישועה וחבריו לעבירות הרבות (לכאורה) שביצע ופרסמתי זאת תחת הכותרת הנוקבת: "האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו?" תשובה לשאלה הזו - אין וכנראה לא תהיה. הוא (ישועה) חלק מ"הקליקה" - "חסין אש". 

י. ינון מגל, "עד תביעה" ומי שהיה עורך ראשי ב"וואלה!" צייץ כאן: "כשהפרקליטות מדברת על "היענות חריגה" בתיק וואלה, היא מתכוונת שמה שחריג זה שנתניהו היה צריך לבקש, לדרוש ולהתחנן. לפוליטיקאים אחרים הדלת היתה פשוט פתוחה."

י"אברוך קרא פרסם כאן ב"וואלה!" פוסט מפתיע (כותרת בלבד): "לא רק הפוליטיקאי והבעלים, גם אנחנו העיתונאים זקוקים לחשבון נפש בתיק 4000. הסיפור הגרעיני של אחד התיקים החשובים בתולדות המדינה מורכב מדמויות מפתח שנושאות באחריות שאיננה רק פלילית, אלא גם מוסרית. לפני יום הכיפורים, הגיע הזמן להביט על שכרון הכוח הפוליטי, תאוות הבצע של המו"ל ועלינו, התקשורת, שלא עשתה מספיק כדי להימנע ממקרים דומים."

י"ב. אבישי גרינצייג צייץ כאן לגבי "הסיבה האישית" להעדרותו של אילן ישועה: "עכשיו כבר אפשר לגלות שהסיבה הייתה שאביו של ישועה שכב על מיטת חוליו, בין חיים למוות. ביום שהיה צריך להעיד, האבא נפטר. 
כיוון שהאבא עקב כמעט עד הרגע האחרון אחר הנעשה במשפט, ישועה ביקש שהסיבה לבקשת הדחייה לא תפורסם כדי שהאבא לא יקרא שהסיבה היא מצבו הרפואי הקשה מאוד שלו עצמו."

יצויין שידעתי על כך ממודעת האבל על מות האב שפורסמה כאן. אולם, לא פרסמתי זאת בכל החודשים שחלפו - בגלל הצא"פ.
כדי לחפות על מה שקרה לאילן ישועה היום בדוכן העדים ולטשטש את הרושם השלילי ביותר שנוצר, בקרב כל מי שכיסה את החקירה הנגדית של אילן ישועה היום, הפרקליטות החליטה שכבר אין צורך בצא"פ....
למה בית המשפט שיתף פעולה עם הפארסה המזעזעת הזו והספינים של הפרקליטות ואילן ישועה? זה לא ברור. מביש ברמות לא נתפסות. 

עדכונים 15.9.21:
א. אלי ציפורי פרסם כאן כך: "בוקר טוב, הדיון אתמול במשפט נתניהו היה דרמטי במיוחד.
עדותו של אילן ישועה חשפה את הקשרים והיחסים התקשורתיים עם אביגדור ליברמן, והעד היה בסערת רגשות אדירה. לקראת סוף היום הוא אמר שיש לו כאב ראש נוראי ובחילה והדיון נסגר מוקדם מהרגיל. ריכזתי לכם את עיקרי הדברים שגרמו לישועה להתפרק על דוכן העדים. כנסו, קראו ושתפו: כאן

ב. יואב פרנק צייץ כאן כך: "בהמשך לתלונה אמש, הגשתי הבוקר מכתב תלונה נוסף, בצירוף עדויות וטיעונים חדשים.
העובדות מוכיחות את עסקת השוחד לכאורה בין אביגדור ליברמן, בנו עמוס ליברמן ובין אתר וואלה - דוגמת הכתבה המפנקת חינמית-שיווקית שפורסמה בוואלה ב-28.7.2016 אודות גן ״שורשים״ שפתח עמוס ליברמן בצפון תל-אביב."

התלונה הראשונה של יואב פרנק צויצה בטוויטר כאן: "@AvigdorLiberman שר האוצר, אביגדור ליברמן, הגשתי נגדך תלונה במשטרה וליועמ"ש בחשד לביצוע עבירה של לקיחת שוחד - בעקבות עובדות שהתגלו בחקירתו הנגדית של מר אילן ישועה לפיהן קיבל בנך עמוס ליברמן קידום תוכן שיווקי בחינם באתר וואלה וכן ניתן לך סיקור אוהד. לעיונך: כאן."

ג. שלמה פילבר ("עד המדינה" המדומיין, בתמונה משלמה פילברשמאל), מדווח לגדי פרץ מ"גלובס" למה השינוי במחירים של הטלפוניה בישראל נתקעו, וזה בגלל ההתנגדות של הרן לבאות (אז סמנכ"ל הכלכלה במשרד התקשורת) שהוא לא מזכיר את שמו, אך מציין שההתנגדות זו תקעה את המחירים לשנים. הציוץ של שלמה פילבר נמצא כאן

שלמה פילבר מתייחס בציוץ שלו לשימוע החדש של משרד התקשורת (ראה הסעיף הבא).

ד. משרד התקשורת פרסם שימוע (כאן), תחת הכותרת: "קישור גומלין – שינוי משטר התעריפים".
כ"כ המשרד מפרסם כאן את "טיוטת תקנות התקשורת (בזק ושידורים) (תשלומים בעד קישור-גומלין)(תיקון), התשפ"ב-2021". בשימוע הזה מוסבר בהרחבה (למשל כאן) מדוע כל כך הרבה שנים התעכב נושא הורדת תעריפי הקש"ג בקווי ובסלולר. בכל מקרה, אין לזה שום נגיעה לנתניהו

פרטים נוספים לגבי השימוע החדש יש בכתבה: "משרד התקשורת מתכוון לבטל בהדרגה את דמי הקישוריות בטלפון הקווי/הנייד."

ה. אלי ציפורי פרסם כאן פוסט: "‏זו הכתבה והתמונה בוואלה שהביכה את ליברמן (אז שר הביטחון) וישועה נזף ודרש מעורכת החדשות ״להעיף אותה מיד״ מדף הבית ומהכותרת הראשית. ‏כמובן שזה אייטם עיתונאי לגטימי וכניעת ישועה היא בבחינת היענות חריגה. ישועה טען שהוא נדרש לאתרג את ליברמן אבל הקשר הצפוף שלו עם סביבת ליברמן מעיד אחרת."

ו. מיכאל דבורין צייץ כאן כך: "לא פרסמנו במהדורה: ב-16 לאוגוסט או סביבתו נערך שימוע לחלק מתאגידי הענק בתיקי האלפים בחשד למתן וקבלת שוחד למרות שכלל לא ברור איך יעמידו לדין את התאגידים במשפט נפרד. הפרקליטות לא דיווחה על השימוע, התאגידים הסתירו את דבר השימוע ולנו, התקשורת הישראלית, זה עניין את הביצה השמאלית."

עדכונים 16.9.21:
א. אלי ציפורי צייץ כאן: "חידודים על יחסי ליברמן ו-אילן ישועה ו-וואלה -
  • הבן עמוס ליברמן קיבל במתנה כתבת תוכן שיווקי לגן ילדים בשווי עשרות אלפי ש׳.
  • פאינה קירשנבאום העבירה לוואלה דרך עמותת איילים כ-120 אלף שקל לכתבות אוהדות.
  • ישועה: "מעריץ את ליברמן, שומר עליו כל הזמן, הוא מקבל כותרות ראשיות יפות"."
ב. אלי ציפורי פרסם כאן: "השופט בדימוס הרן פינשטין מפרט על פסק דין בעליון לאחרונה שביטל חלק מכתב אישום של אב שהתעלל מינית בבתו בגלל שלא היה אישור יועמ״ש: ״לו הייתי בנעלי פרקליטי נתניהו הייתי מבקש לבטל כתב האישום של נתניהו על בסיס ההלכה של העליון. מה יש להם להפסיד? לבית המשפט המחוזי לא תהיה ברירה אלא להתייחס להלכה הזו, אבל זה ייקח שנים, רק לאחר שישמעו את כל העדים״. הראיון המלא - מחר בתוכניתי בגלי ישראל - 7-9 בבוקר."

התכנית של אלי ציפורי ב"גלי ישראל" עם השופט בדימוס הרן פינשטין - כאן

הכתבה אודות פסק הדין של בית משפט עליון עם ניתוח משפטי נוקב של השופט בדימוס פינשטין נמצאת כאן, בבלוג של אלי ציפורי

גמוטי טל מצייץ כאן: "שי גולדן חושף שמי שבעצם מינה את אילן ישועה למנכ"ל "וואלה" זה למעשה אבי גבאי.
אז מי שמינה את ישועה למנכ"ל והפך אותו לאדם עשיר מאוד, מקבל ממנו אח"כ מאות פרסומים חיוביים ועזרה תמידית.. מישהו אמר שוחד??
אבל את מי חוקרים ומעמידים לדין? את מי שמעולם לא דיבר עם ישועה."

ד. שלמה פילבר (בתמונה משמאל, שלמה פילבר"עד המדינה" המדומיין), צייץ כאן שוב והציג את עמדתו ואת העובדה שהתיק נגדו ("תיק בזק") נסגר - כאן

עדכונים 17.9.21:
א. אלי ציפורי פרסם כאן כך: "בוקר טוב, החקירה הנגדית של עד התביעה במשפט נתניהו, אילן ישועה, ממשיכה לספק תמונה על יחסי "העיתונות" בין ישועה ובין כל העולם. הפעם עם משה כחלון. ריכזתי לכם את הפרטים המטלטלים ביומן הבוקר באתר שלי... כנסו, קראו ושתפו: כאן."

ב. אלי ציפורי העלה כאן פוסט והקלטה ב"גלי ישראל" בזו הלשון: "האזינו - מריחים כישלון: לאן נעלמו ליאת בן ארי ומנדלבליט?
בן ארי היא הרוח החיה מאחורי התיקים, היא התובעת הראשית בפועל, היה לה נוח ליהנות מאור הזרקורים עם הגשת כתב האישום ועם פתיחת המשפט, ועכשיו, כשהכל מתפקשש, היא נעלמת? שלא תטעו: בן ארי ידועה ברדיפתה אחרי פרסום וברדיפתה אחרי קרדיטים.
אם הפרקליטות היתה רושמת הצלחות במשפט נתניהו, בן ארי היתה מתייצבת לקטוף את הקרדיט. 
בן ארי בורחת כי היא מריחה את הכישלון, היא ומנדלבליט."

ג. חשיפת מה שהעד המהולל של "תיקי האלפים": אילן ישועה, ביחד עם: אבי גבאי, משה כחלון ואביגדור ליברמן, ממש לא רוצים שהציבור יידע, בראיון רדיו ב"גלי אשקלוןנט". ראיון של אבי וייס ע"י יוסי פרטוק, באולפן גם ליאור שוורץ ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-17.9.21. כ-18 דקות, בחשיפות מדהימות שלא תשמעו בכל מקום אחר. הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/lIAq9qYb-6k. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/TikeyHaalafim4.


עדכונים 18.9.21
א. אלי ציפורי פרסם כאן פוסט בזו הלשון: "אמנון אברמוביץ' וגיא פלג מבלפים את הציבור בתיקי נתניהו - בשירות הפרקליטות.
******************************************************************************************************************
אמנון אברמוביץ' הבור אמר אתמול באלג'זירה 12 ש"התביעה מרוצה" מעדות ישועה כי הוא הוכיח למעשה את "צינור השוחד" (איזו שטות ושקר גס!). אני בטוח שאברמוביץ' לא קרא ולו פרוטוקול אחד מעדות ישועה ולא מבין בכלל על מה מדובר. הוא הורגל להקריא כמו תוכי את דף המסרים של יהודית תירוש, ליאת בן ארי ומנדלבליט. גם גיא פלג מלמל את המנטרה שלו שאביגדור ליברמן, משה כחלון ועוד – שזכו לסיקור אוהד מאוד בוואלה ע"י אילן ישועה "לא התקשרו לשאול אלוביץ' כמו נתניהו"; איזו בורות: נתניהו התקשר פעמים בודדות מאוד לבקש מאלוביץ' לאזן את אתר השמאל הקיצוני וואלה, שתקף אותו ללא הרף.
ובכלל, הן אברמוביץ' והן פלג, דילגו באלגנטיות (שלא לאמר בכוונת מכוון) ממה שהתגלה בחקירה הנגדית של ישועה: הוא העניק מתנה בת עשרות אלפי שקלים לפחות לבנו של ליברמן, עמוס ליברמן, בדמות כתבת תוכן שיווקי לגן ילדים בבעלותו ובמקביל פאינה קירשנבאום הזרימה כספים לוואלה דרך עמותת איילים לצורך כתבות אוהדות. אצל כחלון זה היה יותר ישיר: ישועה ביקש ממנו להגדיל את תקציבי הפרסום של מפלגת "כולנו" בוואלה ובמקביל סיפק לו סיקור אוהד מובהק.
אז יש את נתיבי הכסף, יש כסף ציבורי, יש סיקור אוהד מנגד – ואברמוביץ' ופלג מחרטטים ומבלפים את הציבור ולא מעלים את השאלה המתבקשת: למה לא חקרו במקרים האלה? 
בשביל זה קם המיזם של כנרת בראשי. בשביל להעביר את האמת על התיקים התפורים מבית המשפט נגד כל מסעי התעמולה השקריים של הפרקליטות וכתבלבלי החצר שלה."

ב. אורן פרסיקו מ"העין השביעית" פרסם כאן (כותרת בלבד): "ביהמ"ש פסק, נתניהו מצפצף. בתום התדיינות משפטית ממושכת הורה ביהמ"ש לנתניהו לחשוף את יומן רה"מ לציבור • נתניהו מחזיק את היומנים ברשותו ולא מוסר אותם למשרד רה"מ • "הארץ" והצלחה מאיימים לעתור להרשיעו בביזיון ביהמ"ש." 

היומן של נתניהו ל-2015 כאן כן נחשף על פי החלטת בית המשפט, אך לא של השנים שאחרי כן ולפני כן. 

עדכונים 19.9.21:
א. אלי ציפורי פרסם כאן את הפוסט הבא: "בוקר טוב, בסופ"ש הסיקור האוהד לנפתלי בנט הגיע למימדים צפון קוריאנים.
הנדסת התודעה החמורה ביותר היתה בנושא הקורונה באולפן שישי של ערוץ 12. הפירוט המלא ביומן הבוקר באתר שלי. כנסו, קראו ושתפו: כאן

ב. פורסם כאן ב"סרוגים" (כותרת בלבד): "עימות בין עמית סגל לברוכי קרא: "מפגן בורות מביך".
הפרשן הפוליטי של חדשות 12, עמית סגל, התייחס לדבריו שכתב ברוך קרא על משפט נתניהו והציג עובדות הפוכות מהנכתב. קרא כינה את דבריו של סגל 'מפגן בורות', אך נפל בפרט קריטי."

ג. גיא לוי פרסם כאן פוסט נוקב (כותרת בלבד): "מען בריאותי, כהרגלי לא צפיתי אתמול במהדורת שישי של ערוץ 12.
אבל מהרשתות החברתיות הבנתי שהפרקליטות שנלחצה מכך שחומת ההשתקה שלה קורסת והציבור מתחיל להבין מה הולך בתיק התפור בבית המשפט,
אז הם שלחו את השופרות שלהם גיא פלג ואמנון אברמוביץ', למכור שהתיק "חזק מאד בבית המשפט". לא היתה ברירה, אז התיישבתי על הספה, לחצתי על כפתור השלט וצפיתי עבורכם בעינוי הרדוד הזה." מומלץ לקריאה ולהפצה. 

ג. עו"ד דוד פורר צייץ כאן: "אילן ישועה סותר את תיאוריית השוחד של הפרקליטות. 
ישועה הבטיח היענות מופלאה למתנגדי נתניהו, כך שגם אם נתניהו קיבל היענות - זו לא היענות חריגה."

ד. עו"ד דוד פורר צייץ כאן: "עכשיו כשמתברר שעדותו של אילן ישועה סותרת את תיאוריית השוחד של הפרקליטות, כבר יש מי שאומר שהפרקליטות לא ראתה בישועה עד מרכזי. מעניין. והזוי. הפרקליטות עצמה טענה בדברי הפתיחה (5.4.21) שעדות ישועה והחומרים שמסר הם שביססו את החשד לעבירת השוחד."

ה. אלי ציפורי בעקבות המסמך כאן מלשכת היועמ"ש (ייעוץ וחקיקה), פרסם כאן פוסט: "כך מכשיר מנדלבליט את מינוייה השערורייתי של מקורבתו אמי פלמור ליו״ר חברת החשמל: ‏התירוץ: אפשר למנות באופן *חריג ומצומצם* אנשים מחוץ לנבחרת הדירקטורים לפי חוות דעת בלה בלה בלה.
‏תמיד החבורה הזו תתאים את חוות הדעת לפי האינטרסים שלה. ‏שורה תחתונה: מה שהיה אסור לאמסלם מותר ללפיד."

ואלי ציפורי צייץ כאן כך: "לידיעת ברוך קרא ועמית סגל נפוחי האגו - העד הכי מרכזי בתיק 4000 הוא לא ישועה אלא פילבר. וזה לא מפסיק ״להעיד״ בטוויטר שתפרו למעשה תיק (האצבע המאשימה למבקר המדינה ול״עיתונאים״), בין היתר לו אישית. הנה עדותו האחרונה לפני 3 ימים. מוטב שתתווכחו על כך ולא על זוטות. תודה לאבי וייס."

עדכונים 20.9.21:
א. עד המדינה המדומיין, שלמה פילבר, ממשיך להתקוטט בלי הפגה עם שלמה רז (לשעבר ממשרד מבקר המדינה), אודות דו"ח מבקר המדינה שקדם לפתיחת חקירת "תיק בזק" - ומצייץ כהרגלו בטוויטר: כאן וכאן

ב. מה פשר היחסים ההדוקים והחמים בין אילן ישועה ואבי גבאי? חשיפות בלעדיות, מסמרות שיער ומדהימות, אודות מה שכלי התקשורת שכחו לדווח לציבור. ריאיון של אבי וייס ע"י אלי ציפורי ברדיו "גלי ישראל" ב-17.9.21 (כ-14 דקות), אודות "שערוריית ישועה-גבאי ונתיב הכסף". כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, איך "תפרו תיק" לאדם אחד (נתניהו) והאחרים "חסינים" מהכל. גילויים ועובדות מרתקות שלא תקראו ולא תשמעו בשום מקום אחר.
הלינק לסרטון היוטיוב: https://youtu.be/FSMr0IZVFJw. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/TikeyHaalafim4.


ג. אלי ציפורי צייץ כאן: "עלילות כנופיית דרוקר-קרא-דליפמן:
  • הכנופייה תוקפת בפראות את שופטי נתניהו כיוון שהמשפט מתנהל לא לרוחם (נחשפות הפאשלות של הפרקליטות).
  • התקפות כאלה מימין היו זוכות מהם לביקורת חריפה על ״הרס הדמוקרטיה״.
  • לתפיסתם, אחרי הרשעת נתניהו בבית השדה של הכנופייה אין צורך במשפט. הוא מיותר."
ד. שלמה פילבר הוסיף כאן עוד ציוץ, על תמריצים שמובילים לחדרי חקירות ואיבוד תפקיד... - כאן. הוא מתכוון למה שהוא נעצר ונחקר בו ב"תיק בזק". 

עדכונים 22.9.21:
א. ד"ר גדי טאוב פרסם בבלוג שלו את 2 הפרקים שפורסמו על ידו ב"הארץ" בנוגע ל"תיק 4000" ולעניין עדותו של אילן ישועה: כאן וכאן. מומלץ לקריאה ולהפצה. 

עדכונים 23.9.21:
אאלי ציפורי פרסם כאן פוסט קצר: ​"עו״ד אייל בסרגליק: ״ההתנהלות של הפרקליטות במשפט נתניהו היא פסולה, מקוממת, לא הוגנת ושלא בתום לב. זה לא בסמכותה לעשות מקצה שיפורים באמצעות השלמת חקירה, זה עולה כדי שיבוש הליכי משפט. היא עשתה שלושה פאולים במהלך החקירה והמשפט והיא צריכה לעשות בדק בית, גם להחזיר את התהליך לשלב השימוע״. הראיון המלא - מחר בתוכניתי בגלי ישראל- 7-9 בבוקר.
משפט נתניהו יתחדש ביום רביעי בשבוע הבא."
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס


 

LIVECITY

לוח מודעות
שנה טובה ורק בריאות, לכל הקוראים והקוראות באשר הם!!!!

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 
שנה טובה, גמר חתימה טובה ורק בריאות לכל קוראינו באשר הם!

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

5-7/10/21 - VMworld 2021

7-13/11/21 - שבוע היזמות הגלובלית 2021

17-18/11/21 - iHLS INNOTECH 2021 
 

הכי ניצפים 
שנה טובה ורק בריאות לכל קוראינו!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים