Telecom News - יועז הנדל הוא לא ביבי: דינה זילבר פטרה את הנדל באופן גורף מ"ניגוד עיניינים"

יועז הנדל הוא לא ביבי: דינה זילבר פטרה את הנדל באופן גורף מ"ניגוד עיניינים"

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> יועז הנדל הוא לא ביבי: דינה זילבר פטרה את הנדל באופן גורף מ"ניגוד עיניינים"
חשיפה בלעדית: יועז הנדל הוא לא ביבי: עו"ד דינה זילבר פטרה את הנדל באופן גורף מהסדר "ניגוד עניינים" ובכך "תפסה אותו בגרון" (למעשה, תפסה אותו במקום הרבה יותר נמוך ורגיש), לטובת האינטרסים הכלכליים והאחרים של "הקליקה". יועז הנדל שיקר וכך הצליח להעביר את "מתווה הסיבים" המושחת, לכאורה, בממשלה ובכנסת, לטובת האינטרסים של "הקליקה" ושותפיה. דרישה לחקירה פלילית מהירה של הפרשה המזעזעת החדשה הזו.
עדכונים בסוף הכתבה
מאת: אבי וייס, 27.12.20, 19:53חה"כ יועז הנדל

כמעט כל הצעדים וההחלטות של השר המפוטר יועז הנדל, (בתמונה משמאל), זוהו על ידי "כנגועים" בשחיתות (לכאורה, חזקת החפות חלה על כולם), לטובת האינטרסים של "הקליקה", שמורכבת בתחום רגולציית התקשורת מצמרת המשרד ומצמרת קבוצת סלקום\ IBC.

תשומת לב, שהמוזכרים בלינקים הם רובם ככולם "עדי תביעה" כנגד נתניהו ובזק, ב"תיק בזק" ו"בתיק 4000" (שממש כעת הוגשה בקשה לבית המשפט המחוזי בי-ם, לבטל את כתב האישום המאוחד, בתיקים המכונים בשמות: 1000, 2000 ו-4000 - כאן). "הקליקה" הזו דאגה, שהשר יעביר בממשלה ובכנסת את "מתווה הסיבים", הנגוע בפלילים, לכאורה. 

היה לי החשד הברור, שיועז הנדל הפך להיות "מאותרג" ע"י "הקליקה", כבר מתחילת דרכו כשר התקשורת, ושמישהו "אוחז בגרונו", (כלומר: מחזיק אותו במקום הרבה יותר נמוך ורגיש מהגרון), והיום זה יוצא לאור כאן.

החשד הזה הפך למאוד מוחשי בעיני, כשהנדל מינה את השכן שלו והחבר האישי רועי פולקמן (בוגר קרן וקסנרלעמוד בראש ועדה לתחום שירותי המדיה, ואת המזימות של הוועדה הזו ושאר אי הסדרים סביבה, חשפתי אך לאחרונה בכתבה: חשיפת המזימה לחיסול ערוץ 20 וערוצי נישה ע"י "ועדת פולקמן".

במהלך החודשים האחרונים חשפתי לא מעט מקרים בהם השר המפוטר יועז הנדל קיבל משום מה "הסדרים מעו"ד דינה זילבריוחדים" מ"הקליקה" ובמיוחד מעו"ד דינה זילבר, בתמונה משמאל, הסדרים לא חוקיים, שעוררו הרבה סימני שאלה.

זה מפורט, למשל, בצורה מאוד בולטת במאמר החשיפה מהשבוע שעבר והמומלץ לקריאה למי שפספס: "מה שאסור בתכלית האיסור לביבי מותר (בתוספת שקרים והמצאות) ליועז הנדל". אולם, מה שנחשף כאן, עולה על זה בעשרות מונים. 

לכן, החשד הזה הוליד אצלי בקשה, שהופנתה בתחילה בדרך הרגילה (בפנייה עיתונאית רגילה), לנסות ולהשיג את "הסדר ניגוד העניינים" של יועז הנדל. חשדתי, שכאן טמון הסוד של "האחיזה בגרון" שלו.

את החשד הזה תיארתי בהרחבה בפרק שלם, שנמצא בתוך הכתבה הנוקבת: "האם "משגיחת הכשרות" על נתניהו פיברקה לעצמה את הסדרי ניגוד העניינים?". אני מביא את הפרק הזה שוב כאן בנספח א' למטה, כי הוא הפרק המקדים לחשיפה שיש כאן.

המענה של השר המפוטר יועז הנדל לפנייה שלי, שיחשוף את "הסדר ניגוד העניינים" שלו עצמו, נענתה לא לאבי וייס הפונה, אלא נענתה בצורה מאוד מוזרה לאתר "שקוף". בכך, הוא (יועז הנדל) נפל בפח של עצמו והסגיר את שקריו במו ידיו.

התגובה הזו, שנתן לאתר "שקוף", עודדה אותי לפנות בדרישה לממונה על חוק חופש המידע במשרד התקשורת, מוניר קזמל, לקבל את הסדר ניגוד העניינים של השר יועז הנדל. 

התגובה, שקיבלתי ממש כעת, של מוניר קזמל, הממונה על חופש המידע במשרד התקשורת, נמצאת כאן במלואה, היא מאוד קצרה, ותמציתה נמצא במשפט אחד קצר ביותר כדלהלן: 
אין הסדר ניגוד 1

תגובת המשנה ליועמ"ש עו"ד דינה זילבר, שאך בשבוע שעבר כתבתי עליה את המאמר המומלץ לקריאה: "עו"ד דינה זילבר: שלום ולא להתראות. מה עם הכפילה שלה במש' התקשורת?", נמצאת כאן במלואה.

גם מכתבה של עו"ד דינה זילבר מאוד קצר ותמציתו נמצא בתצלום הבא:
אין ניגוד עניינים 2

יש רק בעיה אחת בתשובות שקיבלתי. יועז הנדל בעצמו ובמו ידיו (כאן) הצהיר שיש לו ניגודי עניינים (לא הזכיר את רועי פולקמן) מאוד חריפים, הרבה יותר חריפים מהקשר בין שאול אלוביץ' לבנימין נתניהו:
זיקות עסקיות של יועז הנדל

ניגודי עניינים 1

למי שלא יודע, פלאפון (מקבוצת בזק) היא חברה מפוקחת ע"י שר התקשורת, וכמעט כל כלי התקשורת, שבהם עבד, יש להם זרוע של מדיה המפוקחת ע"י השר (על ערוץ 10 - כיום ערוץ 13, לא צריך להסביר לקוראים, שזה כלי תקשורת המפוקח ע"י השר...).

שלא לדבר על כך, שקבוצת "ידיעות אחרונות" ובעליה (נוני מוזס), היא חלק מכתב האישום הנדון כעת בבית המשפט המחוזי בי-ם, מה שמכונה "תיק 2000".

בשנים 2010 עד 2018 יועז הנדל הוציא לא פחות מ-4 ספרים במסגרת הוצאת "ידיעות ספרים", שהיא חלק מ"ידיעות אחרונות". כך, שקשריו הכלכליים והאישיים עם קבוצת "ידיעות אחרונות" היו הדוקים ביותר ונמשכו לאורך שנים, עד היום בו נכנס לפוליטיקה.  

אם לא די בכך, תשומת לב, שקבוצת "ידיעות תקשורת" היא אחד הבעלים של "בר הפצה", שהיא אחת הבעלים של "חברת מסר" (יחד עם "דפוס בארי") - ויועז הנדל עבד במשך שנים בקבוצת "ידיעות אחרונות". חברת "מסר" היא המתחרה היחידה והראשית מול חברת הדואר, ואף התחרתה על הרכישה של 20% ממניות חברת הדואר, חברה שמפוקחת ע"י השר, כפי שנחשף כאן (וחשיפות נוספות תהיינה בקרוב). כלומר: "ידיעות אחרונות" לא רק שמעורבת עמוק בתחום הדואר, היא השתתפה במכרז על הפרטת חברת הדואר. איש לא ידע את העובדה הזו במהלכי ההפרטה, שהשר המפוטר יועז הנדל היה מעורב בהם באופן אישי ואף קיבל הרבה החלטות בנושאים הרגישים הללו, ללא כל הסדר ניגוד עניינים. 

כלומר: היה ברור, שהיה צורך להכין ליועז הנדל "הסדר ניגוד עניינים", מדוקדק לא פחות מההסדר, שהוכן ע"י עו"ד דינה זילבר וכפילתה, עו"ד דנה נויפלד, לבנימין נתניהו.

במקום זאת, הוא קיבל "איתרוג" של "הקליקה". 

נספח א':
(לקוח מכאן, פורסם ב-6.12.20)
"פרפראות לקינוח": האם לשר התקשורת יועז הנדל יש "הסדר ניגוד עניינים"?
כפי ששמתם לב, את כל שאלותיי הפניתי קודם לכל לשר התקשורת יועז הנדל. לא רק בגלל שעו"ד דנה נויפלד היא גם היועצת המשפטית האישית שלו (במשרד התקשורת אין יועץ משפטי נפרד לשר), היא זו שעל פי "כללי ועדת אשר", אמורה הייתה להכין לשר יועז הנדל, מיד עם כניסתו לתפקיד, "הסדר ניגוד עניינים אישי". מה שנדרש בדקדקנות לגבי כל שאר שרי הממשלה, במיוחד אם שמם נתניהו

לכן, ביום 30.11.20 שלחתי את השאלה הדחופה הבאה לשר יועז הנדל, לצמרת משרד התקשורת, ללשכה המשפטית של משרד התקשורת, למבקר הפנימי של משרד התקשורת ולדוברות משרד המשפטים:
"הנדון: האם השר יועז הנדל חתם על "הסדר ניגוד עניינים" כשר התקשורת?
שלום רב,
לפני שאני מבזבז 20 ₪ על פניה לפי חוק חופש המידע, כדי לגלות, שהשר יועז הנדל לא חתם עד היום על "הסדר ניגוד עניינים", אודה לעדכון האם אכן זה המצב.
ואם כן - למה."

בהערת אגב אציין, שכן בזבזתי 20 ש"ח אחרי שליחת המייל הזה (שהיה ברור לי שלא אקבל עליו מענה), ופניתי לממונה על "חוק חופש המידע במשרד התקשורת, מוניר קזמל, בבקשה לקבל את הסדר ניגוד העניינים של השר יועז הנדל. פנייתי מצויה כאן

להפתעתי, השר יועז הנדל מיהר להשיב, כבר באותו יום (30.11.20) בנושא "ניגודי העניינים" של עצמו, אבל הוא לא השיב לי אלא השיב לאתר "שקוף" (כאן), ממש כמה שעות אחרי שפניתי אליו, ואתר "שקוף" פרסם בהבלטה באתר, את "ההסדר", ש"מכר" לו השר יועז הנדל והנה זה בתצלום שיש בלינק כאן

לפי המסמך המפוברק הזה, שהשר מסר ל"שקוף", לשר יש רק חבר אחד ואין לו בכלל מכירים ומקורבים. פשוט כולם התאדו ונעלמו. אינם. 

הוא פתאום שכח את השכן שלו במושב, ממש שכן, גם חבר קרוב מזה שנים, רועי פולקמן שמו, שקיבל ממנו תפקיד ופרנסה על חשבון הציבור, במשרד התקשורת. 

למה השר יועז הנדל משוכנע, שניתן לרמות את הציבור ולפזר ספינים שקריים בלי הפסקה?

קודם לכל, השר יועז הנדל (שכרגע כבר תלויים כנגדו 2 תיקים פליליים, עניין מטריד ביותר שייחשף ממש בקרוב לציבור [נחשף כאן]), "ניטרל" את כל שומרי הסף במשרד, כמפורט בחשיפה כאן וכך, רתם את כל משאבי המשרד, כדי להקים לעצמו מפלגהואגב כך לענות על צרכי קבוצת סלקום\IBC. 

לפני שנענה על השאלה למה השר משוכנע, שניתן לרמות את הציבור כל הזמן, נציג את עמדתו הברורה והנחרצת של השר, השר יועז הנדליועז הנדל, (בתמונה משמאל), שפרסם בפייסבוק שלו, איך צריך וחובה למנות בעלי תפקידים ופקידים בכירים כזוטרים במשרד התקשורת:
איך ממנים במשרד התקשורת

יותר ברור מזה - אין.

כלומר: עפ"י יועז הנדל, כל המינויים יהיו אך ורק על פי הכישורים ולא לפי מידת הצייתנות הפוליטית, הכל לטובת המדינה ולא לטובת המנהיג. נגמרו ימי "הפנקס האדום" ולא יהיו פה פנקסים אחרים.

יש רק בעיה אחת.

בעיה עובדתית מצערת וקטנה.


במציאות - המצב פשוט הפוך. לגמרי הפוך. 

כל המינויים של יועז הנדל היו "שיבוטים" של נאמנים לו פוליטית ורעיונית, אנשים חסרי כישורים מינימליים לתפקידים, שהם קיבלו ממנו, שלא לדבר על המינוי המאוד מריח לא טוב, בלשון המעטה (כמפורט בהרחבה כאן).

אם תציצו בקורות החיים, למשל, של ענבל אבנון (כאן) היועצת של שר התקשורת יועז הנדל, אפשר להיווכח מיד, שהיא לא יותר מ"שיבוט" ממוזער וחיוור של הלירן אבישר בן-חוריןמנכ"ליתלירן אבישר בן-חורין, בתמונה משמאל).

סביב השר והמנכ"לית יש עוד סדרה של "משובטים" חדשים, עם שמות, שדי בטוח, שאתם לא מכירים ובכלל זה: ענבל מעיןבת ציון ברליןמיתר בן-ארציעמית פרסיקו וחגי אורן. ויש עוד.

מה משותף לכולם (כולל המנכ"לית), מלבד נאמנות מוחלטת לשר ודרכו (בדיוק הפוך לספין ההזוי שלו, שהצגנו קודם למעלה)?
  • אפס ניסיון ברגולציית עולם התקשורת.
  • אפס ניסיון בעולם התקשורת על כל מרכיביו.
  • אפס ניסיון בניהול חברה עסקית (מכל סוג, לא רק בתחום התקשורת).
  • חסרי השכלה רלבנטית בתחומי עולם התקשורת, טכנולוגיות התקשורת ורגולציית התקשורת.
  • אפס ידע וניסיון בתחומים המקצועיים הקיימים סביב עולם התקשורת (במקרה שלנו כאן למעלה בתחום "ניגודי העניינים" של עו"ד דנה נויפלד מדובר בתחום חשוב אחד: פריסת סיבים לבתים, אבל זה חל על כל התחומים הרבים סביב עולם התקשורת). 
נראה, שהשר יועז הנדל אימץ את ההגדרה של עו"ד דנה נויפלד לגבי "לקוח לא מהותי" והפך את כל חבריו לדרך הפוליטית והחברים האישיים שלו ל"חברים לא מהותיים", שהוא יכול למנות חופשי - לכל תפקיד. הם לא "ברשימת החברים המכרים והקרובים המהותיים" שלו. פשוט ענק. המצאה נהדרת שהופכת כל דבר חשוב - ל"לא מהותי".

בנוסף, למשרד התקשורת אין תכנית עבודה ל-2020 ותכניות העבודה של השנים שעברו ברובן (מעל ל-90%) לא מומשו מסיבות שונות, עקב הכיאוס והמחדלים הרבים בהתנהלות השערורייתית של צמרת המשרד הזה. 

למעשה, אנו ב"אזור הדמדומים" של "איש הישר בעיניו ייעשה". 

מצב חסר תקנה עם הצוות הנוכחי של צמרת משרד התקשורתשמופעל לטובת האינטרסים של צמרת קבוצת סלקום\IBC

אין כל צפי לשינוי בתחומים הללו בישראל, בעיקר בגלל האטימות המתמשכת של צמרת משרד התקשורת, שכאמור, אין לה צל של מושג, ניסיון, השכלה או ידע בעולם טכנולוגיות התקשורת, תקני עולם התקשורת והרגולציה הקיימים בעולם בתחום התקשורת. אבל ספינים - זה קל לשלוח לכתבים של כלי התקשורת, שממחזרים אותם לציבור בשיטת Cut & Paste - בחוסר הבנה מוחלט.

לפעול בצורה עקבית כדי למלא את צרכי הציבור - את זה ראשי משרד התקשורת לא יודעים

עצוב, מרגיז ומקומם.

טוב זה לא יכול להיגמר

לא פלא, שהשר וצמרת המשרד גם מתנגדים לשמוע ולטפל בגמלאי המשרד. אלה אנשים מקצועיים ומנוסים, שמבינים בעולם התקשורת, אנשים, שיכולים רק להפריע ולשבש את עבודת ראשי המשרד, שפועלים מחוץ לכל חוק, נורמה, דרישות הציבור והדרישות המקצועיות והטכנולוגיות של תחום התקשורת. 

מומלץ, שראשי משרד התקשורת (לא הנוכחיים, הם אבודים וחסרי תקנה וממילא הם לא מבינים דבר וחצי דבר בתחומים בהם הם עוסקים ומקבלים החלטות. אני מתכוון לבאים), יכירו את המחקר החדש, שפורסם ממש לאחרונה, תחת הכותרת: " כיוונים חדשים למדיניות הרגולציה בישראל", מד"ר יצחק קליין - כאן.  

לסיכום:
זה, שמדבר על "שקיפות",
 "ציונות", "קו המחרשה" ושאר סיסמאות וספינים נבובים, נהג בחסר שקיפות קיצוני בכל התנהלותו והטעה באופן קבוע את הציבור. 

מביש ברמות-על, שזה היה שר התקשורת במדינת ישראל. 

רק החלפת כל צמרת משרד התקשורת באנשים, שרק האינטרס הציבורי עומד מול עיניהם, תציל (אולי) את שוק התקשורת של ישראל, מהתחתית העמוקה שהשוק נפל אליה, בגלל מנהלים כושלים ומכשילים ורגולציה מוטעית מיסודה, שבה "איש הישר בעיניו ייעשה".
 


 
CORRUPTION FREE

 
עדכון 28.12.20: הוגשה תלונה ליועמ"ש בהמשך לחשיפה שיש כאן למעלה. התלונה - כאן. אישור הקבלה - כאן

עדכון 29.12.20: היועמ"ש החליט להעביר את התלונה לטיפולה של המחלקה למשפט ציבורי-מנהלי בייעוץ וחקיקה (היחידה שעו"ד דינה זילבר עמדה בראשה עד פרישתה ב-20.12.20) - כאן.  

עדכון 3.2.21: ענת ביין-לובוביץ' מ"גלובס" פרסמה כאן (כותרת בלבד): "פולקמן ימליץ: פרסום בכבלים בתוך שנתיים. אך האם הוועדה בכלל תציג את המסקנות?
חצי שנה אחרי שהחלה את עבודתה וגיבשה המלצות מרחיקות לכת דוגמת שינוי החוק האוסר על הוט ו־yes לשלב פרסום בתכנים שלהן, כלל לא בטוח שוועדת פולקמן תוכל להגיש את מסקנותיה • ואיך זה קשור לקרב כיפופי הידיים בין משרד התקשורת למשרד האוצר?."

עדכון 18.7.21: ענת ביין-לובוביץ' מ"גלובס" פרסמה כאן (כותרת בלבד): "בוועדת פולקמן רוצים להכניס גורמים פוליטיים לגוף המנהל של מועצות התקשורת.
הוועדה צפויה להמליץ כי בתוך הגוף המנהל של ברית המועצות (הגוף שיחליף את הרשות השנייה ומועצות הכבלים והלוויין) יישבו נציגי משרדי ממשלה • המשמעות היא שלנציגי המשרדים תהיה יכולת להשפיע, ואפילו בעקיפין, על דברים הנוגעים להתנהלותם של הערוצים המסחריים קשת 12 ורשת 13 ועל חברות החדשות שלהם."

עדכון 29.8.21: התגלה שהפטור של עו"ד דינה זילבר לשר יועז הנדל מ"ניגודי עניינים" ממשיך גם אחרי פרישתה של דינה זילבר, וזה הליך שחודש לשר יועז הנדל גם בקדנציה הנוכחית שלו כשר התקשורת - כאן. על האישור החדש הזה לשר, חתום דני חורין מיחידת ייעוץ חקיקה (עו"ד גיל לימון קיבל את התפקיד הזה כראש היחידה, במקום דינה זילבר, אך לאחרונה).

עדכון 11.12.22:  אֱמֶת מֵאֶרֶץ תִּצְמָח וְצֶדֶק מִשָּׁמַיִם נִשְׁקָף: כמה משפטנים שלחו את המסמך המצ"ב, המדבר בעד עצמו לגבי הרעיון ההזוי לתת באמצעות "תפירת מכרז" מינוי קבע לעו"ד דנה נויפלד כיועצת משפטית למשרד הבריאות.

עדכון 12.12.22: התקבלה תגובה מהירה מנציבות שירות המדינה בעניין המכרז התפור עבור עו"ד דנה נויפלד לתפקיד היועצת המשפטית של משרד הבריאות. התגובה כאן. לאור התגובה המוזרה הזו, שלחתי פנייה נוספת לנציבות שירות המדינה - כאן 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים