Telecom News - מה "ימכור" שר התקשורת לוועדת הכלכלה של הכנסת בעניין חסימות המספרים?

מה "ימכור" שר התקשורת לוועדת הכלכלה של הכנסת בעניין חסימות המספרים?

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> מה "ימכור" שר התקשורת לוועדת הכלכלה של הכנסת בעניין חסימות המספרים?
עסקני "ועדת הרבנים לענייני חסימות תקשורת" זיהו די מהר את החולשות של שר התקשורת יועז הנדל, והגבירו בצורה ניכרת את המינון של החסימות ב"קומה הכשרה" (חסמו גם את משרד התקשורת עצמו...). ביום ג' 4.8.20 יתקיים על כך דיון בכנסת, בוועדת הכלכלה, ונראה, ששר התקשורת יחזור בדיון זה על "תרגיל הספינים", שהפעיל על הוועדה בדיון הקודם, שעסק בפריסת סיבים לבתים. עוד על חסימות מספרים, שנעשו לאחרונה, והכזבים והמחדלים סביב נושא החסימות, שעולים גם בחיי אדם.
מאת: אבי וייס, 1.8.20, 20:20חה"כ יועז הנדל

לשני חברי כנסת, יבגני סובה מ"ישראל ביתנו" (כאן) ותהלה פרידמן מ"כחול לבן" (כאן, שגם צייצה על כך כמה פעמים בטוויטר), נמאס לקבל תלונות מאזרחים ומגופים ציבוריים ופרטיים בדבר חסימות מספרים ב"קומה הכשרה", ע"י "עסקני ועדת הרבנים לענייני חסימות תקשורת" (זה השם הנכון, שהענקתי ל"וועדת הרבנים לענייני תקשורת"), והם פנו במקביל ליו"ר הכנסת, חה"כ יריב לוין, בבקשה להעלות את הנושא לסדר יומה של הכנסת.

יו"ר הכנסת העביר זאת לטיפולו של יו"ר ועדת הכלכלה, חה"כ יעקב מרגי (מש"ס), שקבע דיון בנושא ביום ג' ה- 4.8.20 הקרוב:
ישיבה בכנסת חסימת קווים

אמנם, "הנבואה ניתנה לשוטים", אך אני יכול לנבא בוודאות גמורה, ששוב השר יועז הנדל, (בתמונה למעלה משמאל), "יעבוד בעיניים" על חברי הוועדה הזו.

למה אני כל כך בטוח בכך? משום שזה הניסיון המצטבר בטיפולו בנושא (כמפורט בנספח בתחתית הכתבה), וכך בדיוק עשה בדיון הקודם בוועדה, בנושא "פריסת סיבים לבתים", ביחד עם מנכ"לית המשרד.

ומה השר יועז הנדל "ימכור" הפעם לוועדת הכלכלה של הכנסת: "שהנושא של החסימות נמצא בדיונים במשרד התקשורת" (נכון. נושא זה נמצא כבר מעל ל-10 שנים בדיונים במשרד, דיונים, שלא מובילים לשום דבר טוב, אלא ליצירת עוד ועוד שקרים וספינים, לתופעה המאפיוזית הזו, בחסות ובגיבוי צמרת המשרד, כפי שאחשוף כאן בהמשך הכתבה).

קצת רקע על השר הזה (יועז הנדל) ניתן לקבל בכתבה הטריה: "זה שיוצא נגד האנרכיסטים הוא מפר החוק הגדול ביותר בממשלה: שר התקשורת!". כך, שלא צריך להיות מופתע מהתחזית שלי, שהוא עתיד "למרוח" את ועדת הכלכלה בדיון בנושא החסימות. 

משלל התלונות העצום, שהגיע אלי בשבועיים האחרונים, אציג רק את הנושאים המרכזיים, ש"טיפלתי" בהם מול משרד התקשורת בשבועיים הללו. את שמות המתלוננים כמובן לא אחשוף (אלא אם במקרה מי מהם יבקש זאת במיוחד, מה שלא קורה, כי הפחד מ"המאפיה" די גדול). כמובן שתגובות לא קיבלתי, לא מצמרת משרד התקשורת ולא מוועדת הרבנים, די ברור למה.

א. חסימת תחנת מוניות בבני ברק.

ביום 14.7.20 פניתי לשר התקשורת יועז הנדל, לצמרת משרד התקשורת ולוועדת הרבנים לענייני תקשורת בזו הלשון:
"הנדון: תלונה חמורה על התנהלות "עסקני ועדת הרבנים לענייני חסימות תקשורת".
1. מצ"ב תלונה של בעל עסק קטן הזועק לעזרה, כי העסקנים של הוועדה (שהשר מתעלם ממעשיה, שכוללים חסימת מספר טלפון לפניות הציבור של משרד התקשורת עצמו).
2. הרי השר קורא כל יום, יום יום, לטפל בבעיית המצוקה הכלכלית של הציבור, וכאן המצוקה הכלכלית שנוצרה נובעת רק מפעילות סד"ח של "עסקני ועדת הרבנים לענייני חסימות תקשורת".
3. מה בדעת השר לעשות, נוכח הכאוס הנמשך והבלתי נסלח הזה?"  

בהמשך לשאלה הקודמת, ולאור מידע חדש, שהגיע אלי בנושא, שלחתי ביום 15.7.20 את השאלה המשלימה הבאה, הפעם בתוספת פנייה גם לחברת פרטנר:
"שלום רב,
1. בהמשך לתלונה שיש כאן [למעלה] ובקובץ ה-PDF המצורף, מתברר שהחסימה מתבצעת, בין היתר, מפרטנר סלולר למספר 074 שהוא מספר של פרטנר מפ"א נייח.
2. גם על פי חוק התקשורת ותנאי הרישיון של פרטנר רט"ן (מצ"ב אחד הסעיפים מהרישיון של פרטנר סלולר), אין לחסום מספר של מפ"א והמספר 074 הוא של מפ"א (במקרה זה של פרטנר נייח).
3. מה התייחסותכם לטענה שיש כאן?"

תגובה טרם קיבלתי. (מכל הגורמים אליהם פניתי). לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תגובה אעדכן בהתאם.
קוראינו כבר יודעים, שתגובה לא אקבל. די ברור למה (זה גם מוסבר בהרחבה בנספח א' כאן).

 ב. שקרים של צמרת משרד התקשורת, בעקבות חסימת המספר של המועצה האזורית חבל מודיעין.

ביום 17.7.20 שלחתי לשר התקשורת, יועז הנדל, לצמרת משרד התקשורת לרבות למנכ"לית המשרד, לירן אבישר בן-חורין, ולוועדת הרבנים לענייני תקשורת, פנייה דחופה ביותר בזו הלשון:
"הנדון: תלונה חמורה על דיווח שקרי של משרד התקשורת בשם השר, בעניין חסימת "עסקני ועדת הרבנים לענייני חסימות תקשורת".
שלום רב,
1. לאור תלונה, שהועברה אליכם (לשר ולמנכ"לית) בנושא חסימת המספר של מועצה אזורית חבל מודיעין, המשרד דיווח למתלונן שהמספר פתוח. מצ"ב תגובת המשרד מ-16.7.20.
2. אולם, זו הייתה תשובה שקרית לחלוטין (ולא פעם ראשונה, ממש לא, תשובות שקריות הפכו להיות שיטה קבועה בתחום הזה במשרד התקשורת), ועל פי הסרטון שיש בלינק כאן, אפשר לראות, שהמספר עדיין חסום כיום ללקוחות "הקומה הכשרה".
3. מה בדעת השר לעשות נוכח הכאוס הנמשך והבלתי נסלח הזה, שכולל גם תגובות שקריות של המשרד בשם השר?"

זמן קצר לאחר ששלחתי את שאלתי החריפה הזו, עדכנתי את השאלה בפניה חוזרת לכל המכותבים בזו הלשון:
"עדכון קטן וחשוב,
מספר דקות אחרי שוועדת הרבנים קיבלה את המכתב הזה ממני, הקו נפתח...
כמובן שזה לא מוריד מהאחריות של המשרד, למתן תשובה כוזבת למתלונן בפני המשרד." 

תגובה טרם קיבלתי. (מכל הגורמים אליהם פניתי). לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תגובה אעדכן בהתאם.
קוראינו כבר יודעים, שתגובה לא אקבל. די ברור למה (זה גם מוסבר בהרחבה בנספח א' כאן).

ג. חשיפת ההסכמים חסרי כל בסיס חוקי של תחום "הקומה הכשרה" בכל חברות הסלולר:

ביום 19.7.20 שלחתי לשר התקשורת, יועז הנדל, לצמרת משרד התקשורת לרבות למנכ"לית המשרד, לירן אבישר בן-חורין, פנייה דחופה ביותר בזו הלשון:

"הנדון: המשך השאלות: תלונה חמורה על דיווח שקרי של משרד התקשורת בשם השר בעניין חסימה ע"י "עסקני ועדת הרבנים לענייני חסימות תקשורת".
שבוע טוב,
בהמשך לשאלות שיש כאן, יש כיום טיעון חדש של משרד התקשורת בתשובותיו לפונים, מדוע אנשים לא יכולים לנייד את עצמם מחברה לחברה ב"קומה הכשרה" (וזה קורה בפועל, למשל בהתייחס ל-019).
פעם במשרד התקשורת אמרו, ש'זה מה שהציבור רוצה'. היום הטיעון הוא, שהציבור "חתם" על כך שהוא לא יוכל לנייד ולכן זה בגלל החתימה של כל צרכן עם הסכם ההתקשרות שלו - עם החברה הסלולרית.
הטיעונים האלו לא נכונים מכמה סיבות:
1. בפועל, אף לא לקוח אחד חתם ולא חותם על הסכמה לאיסור מוחלט של ניוד, ואיסור הניוד המפורש לא מופיע במסמכים של כלל החברות (מצ"ב ההסכמים שיש בכל החברות).
2. חתימה על מסמך, שבו אדם מוותר על הזכות לנייד, חסרת כל משמעות חוקית, בדיוק כמו שעובד יחתום על כך שהוא מוותר על שכר המינימום וזכויות סוציאליות.
3. כל חברה שתחתים, למשל, לקוח לא חרדי על כך, שהוא מוותר על הזכות לניוד, משרד התקשורת יתערב מיד וייטען, שהחתימה חסרת משמעות, כי היא מרוקנת מתוכן את סעיף ניידות המספרים בחוק התקשורת.
ברור, ששום חתימה של איש לא יכולה לשנות את סעיף הניידות בחוק התקשורת.
רק הכנסת מוסמכת לשנות חוק קיים, או פירוש של החוק המשנה אותו לחלוטין, ע"י בית המשפט העליון - בהחלטה חלוטה (מה שאין כאן, במקרה של ניידות המספרים).
4. במסמך עליו אמורים לחתום הלקוחות (על הטפסים הישנים, שצורפו כאן בקובץ, מכל החברות), בחלק מופיע המילים 'ועדת רבנים' בחלק מופיע 'ועדת הרבנים', (יש הבדל בין "רבנים" ו"הרבנים"...)
אין בשום מסמך את המילים של שם העמותה 'ועדת הרבנים לענייני תקשורת' ("הרבנים" ולא "רבנים") ובוודאי שלא עם מספר העמותה.
5. גם הסעיף האוסר ניידות (שנמצא רק בחלק מההסכמים), לא אוסר על ניידות לכשרות אחרת, או מחוץ לוועדה הספציפית הזו, אלא שומר על מסלול כשרותי בעל 'מאפיינים דומים'.
6. פקידים במשרד התקשורת, ללא כל סמכות או בסיס חוקי, הרחיבו את זה לכך, שהכוונה דווקא להיות תחת עמותה ספציפית, זו השולטת שנים, בשיטות מאפזיות, בשוק הזה.
7. אודה להתייחסותך."

תגובה טרם קיבלתי. לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תגובה אעדכן בהתאם.
קוראינו כבר יודעים, שתגובה לא אקבל. די ברור למה (זה גם מוסבר בהרחבה בנספח א' כאן).

ד. לא רק משרד התקשורת מתעלם מהכאוס, גם רשם העמותות (רשם התאגידים) נוהג כך.

ביום 28.7.20 פניתי לשר התקשורת, יועז הנדל, לצמרת משרד התקשורת לרבות למנכ"לית המשרד, לירן אבישר בן-חורין, בפנייה דחופה ביותר בזו הלשון:
"הנדון: המשך השאלות: תלונה חמורה על דיווח שקרי של משרד התקשורת בשם השר בעניין חסימת "עסקני ועדת הרבנים לענייני חסימות תקשורת".
שלום רב,
1. בהמשך לשאלות, שנשאלו כאן למטה, מצ"ב מכתב דחוף המדבר בעד עצמו ושנשלח גם לשר [במסמך יש רשימה ארוכה של חסימות טריות].
2. מה עמדת השר בנושא המתואר בכתבה, במיוחד כאשר בין הקווים, שנחסמו בתקופה האחרונה, יש קווי מידע רשמיים בעניין מגפת הקורונה,
כך, שמדובר בפגיעה בבריאות הציבור וחילול השם ממש, שיכול להוביל לאבדן חיי אדם ולנכויות לרבים.
זאת, בנוסף לפגיעה רבה בפרנסה של רבים, במיוחד בתקופת המצוקה הכלכלית בה עם ישראל נמצא ממש כעת.
3. ממתין להתייחסות."

לצפצף על עוד כמה חוקים באי מענה לשאלותיי - זה כבר דבר פעוט ערך, מול הצטברות העבירות, שיש סביב ההתנהלות הכוחנית הזו, בחסימת מאות עד אלפי מספרים כל שבוע, בניגוד לכל הכתוב בחוקי מדינת ישראל, תוך פגיעה בצרכני התקשורת בכמויות גדלות והולכות, כנגד רצונם, תוך פגיעה בבריאותם ובפרנסתם, בגיבוי וחיפוי של ראשי משרד התקשורת, שמאפשרים צפצוף על חוקי התקשורת, תקנות התקשורת והרישיונות של החברות.

כך זה מתנהל אצל יועז הנדל ולא מהבוקר. למעשה מיומו הראשון במשרד - כשר התקשורת. 

כנראה, השר יועז הנדל לא שמע על הפסוק: "לא תעמוד על דם רעך", שזו מצווה המופיעה בתורה (ספר ויקרא, פרק י"ט, פסוק ט"ז) וקיימת אף בספר החוקים של מדינת ישראל (חוק לא תעמוד על דם רעך, התשנ"ח–1998). מי שחוסם מספרי טלפון של מידע בתחום הקורונה ונותן לכך גיבוי וחיפוי, הוא בגדר "שופך דמים" של ממש.

יודגש, שקו המידע על הקורונה חסום מאז תחילת המגפה ועד רגע זה. לאור נתוני ההדבקה במגזר החרדי (למעלה מ-20% חיוביים בבדיקות, לעומת ממוצע של פחות מ-10% מהציבור החילוני), נראה, שהחסימות משפיעות (לרעה) ומאמצי ההסברה (כולל שכירת חברת יח"ץ ע"י ועדת הרבנים, ללא כל מכרז, כפי שנחשף בדה-מרקר), לא משפיעים בכלל.

עסקני ועדת הרבנים חסמו בגל הראשון של הקורונה את כל הקווים של משרד הבריאות והודעות השב"כ, שיבשו את ההסברה למגזר החרדי, ואי אפשר שלא לקשר את זה להתפרצות החריפה, שהייתה (ועודנה) קיימת במגזר החרדי, לפחות בכל הנוגע לאלה שאינם חשופים בכלל לכלי התקשורת הכלליים וכמובן לא לטלוויזיה ולאינטרנט, וכל הקשר החיצוני שלהם הוא "הטלפון הכשר" ומודעות רחוב. 

לסיכום
"בַּיָּמִים הָהֵם אֵין מֶלֶךְ בְּיִשְׂרָאֵל אִישׁ הַיָּשָׁר בְּעֵינָיו יַעֲשֶׂה" (ספר שופטים, כ"א, כ"ה). 

השר יועז הנדל ממשיך ליישם כל מה שה-Deep State מכתיב לו. השר ממשיך להיות מובל - במקום להוביל.

כך גם המנכ"לית שלו. 


חוק, תקנות, נהלים, רישיונות, הנחיות היועמ"ש, ממשלה, טובת הציבור, כספי הציבור - זה לא מעניין את השר יועז הנדל - בכלל. 

לא פלא, שאני מפנה את הקוראים שוב לכתבה הנוקבת והחשובה ביותר, במיוחד אחרי החשיפה המצויה כאן למעלה: 
"מה יגרום לך להצטרף לקריאה לפטר ובדחיפות את שר התקשורת יועז הנדל?".

ושוב עוד מילה לשר התקשורת, יועז הנדל, לסיום מאמר זה:
"עובדות אינן חדלות להתקיים רק מפני שמתעלמים מהן" (אלדוס האקסלי). 

נספח
הכתבות על החסימות בתקופתו של שר התקשורת יועז הנדל: הכתבות האחרונות אודות החסימות בשלהי כהונת השר הקודם דוד אמסלם ובתקופת החפיפה עם השר החדש יועז הנדל:
INKED JEWISH FREE 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים