רפורמת הדואר של הנדל: האם סניפי הדואר יהפכו לקניונים וימכרו ביגוד ונעליים?

דף הבית >> דואר ישראל >> רפורמת הדואר של הנדל: האם סניפי הדואר יהפכו לקניונים וימכרו ביגוד ונעליים?
רפורמת הדואר של הנדל: האם סניפי הדואר יהפכו לקניונים וימכרו ביגוד ונעליים ולא יתמקדו בשירותי דואר?
מאת: אבי וייס, 23.12.21, 07:50לירן אבישר בן חורין

נמשכת הביקורת בוועדת הכלכלה של הכנסת על רפורמת הדואר של יועז הנדל. לאחר שברח מהדיון הראשון ונשלח להכין "שיעורי בית" לקראת הדיונים הבאים, שר התקשורת לא השתתף בדיוני ההמשך בוועדת הכלכלה. בכל מקרה, "המסכה נפלה" - הנדל מנסה להעניק בחשאי לחברת הדואר הטבות מפליגות על חשבון הציבור. בחלקים רבים בדיוני הוועדה, נשמעה מנכ"לית משרד התקשורת, לירן אבישר בן חורין, כמו לוביסטית של חברת הדואר. ועדת הכלכלה לא אישרה את כוונת הנדל לאפשר לחברת הדואר לספק שירותים נוספים כראות עיניה וללא צורך באישור המשרד.

ב-12.12.21 דיווחנו - כאן על ישיבת ועדת הכלכלה הראשונה והסוערת, שעסקה בתיקון חוק הדואר ביוזמת שר התקשורת, יועז הנדל. כ"כ, התרענו לפני ישיבה זו שמוצע, שחברי הכנסת יתעלמו מהספינים של שר התקשורת יועז הנדל ושל חברת הדואר, ובמסגרת הדיון בוועדת הכלכלה, יתרכזו בשאלות לגבי הפגיעה בציבור כתוצאה ממהלכי יועז הנדל.


כפי שצפינו, הישיבה של ה-21.12.21 כאן סימלה את סיום "המשחק הכפול" של הנדל, לתקוף פומבית את חברת הדואר כדי להימנע מביקורת ציבורית עליו עצמו, אך במקביל לתת בחשאי לחברה הטבות רגולטוריות בשווי מיליוני ₪, על חשבון הציבור.

2 הישיבות הבאות, שהתקיימו השבוע בחוק הדואר, המשיכו את הביקורת הקשה של חברי הכנסת נגד רפורמת הדואר של הנדל.

הנדל, שכאמור, ברח באמצע הדיון הראשון בוועדה, הבין את הרמז ולא הגיע כלל לדיוני ההמשך, ומנכ"לית המשרד, לירן אבישר בן חורין, (בתמונה למעלה), מצאה עצמה מול שאלות קשות מצד חברי כנסת, שהאשימו את המשרד בהובלת רפורמה, שתפגע בציבור ובעיקר בפריפריה.

ביקורת נוספת מצד חברי הכנסת הייתה על כך, שמשרד התקשורת לא סיפק תשובות לחששות חברי הכנסת מהרפורמה ומההפרטה הצפויה.

אי לכך פניתי בדחיפות לשר התקשורת והנהלת המשרד, עם השאלות הבאות:
"הנדון: שאלות בעניין הדואר ודיוני ועדת הכלכלה של הכנסת.
1) אחרי ששר התקשורת ברח באמצע הדיון הקודם בוועדת הכלכלה בנושא הרפורמה בדואר, מדוע הוא לא הגיע כלל לדיון השני?
כידוע, מדובר באחת הרפורמות המרכזיות שהמשרד מוביל. היעדרות השר נראית תמוהה.
2) האם בכוונת משרד התקשורת לקיים את הוראת יו"ר ועדת הכלכלה, שדרש "לקבל בכתב נתונים על שיפור שירות מדיד לציבור כתוצאה מהחקיקה"
3) מאחר שהדיון השני עסק בעיקר בכניסת חברת הדואר לתחום הדפוס, נשאלת השאלה מדוע הסתירה מנכ"לית המשרד מחברי ועדת הכלכלה, שתיקון החקיקה מסמיך את שר התקשורת לתת אישור לחברת הדואר גם להדפיס בעצמה ולא באמצעות בית דפוס?
4) כ"כ, מאחר שעלה בדיון החשש מפני ניצול כוחה המונופוליסטי של חברת הדואר, נשאלת השאלה מדוע הסתירה מנכ"לית המשרד מחברי הוועדה, את העובדה, שכיום רשאית חברת הדואר להדפיס על פרטי הלקוח, ולאחרונה היא נתפסה כשהיא מספקת את השירות חינם ותמורת עלות משלוח הדואר בלבד, דהיינו: מתן הנחה אסורה תוך פגיעה בתחרות?
בברכה
אבי וייס"

תשובות לא קיבלתי ודי ברור למה.

להלן הקישור להפרה של הדואר בנוגע ל"הדפסה על פריטי הלקוח", שהדואר סיפק בחינם ותמורת עלות משלוח הדואר בלבד (דהיינו: הנחה אסורה על תעריפי הדואר המפוקחים) והקנס שהוטל על חברת הדואר בגין הפרת החוק והרישיון הזו - כאן. כעת המשרד פועל "להלבין" את העבירות הללו. 

אחרי שחברי ועדת הכלכלה אישרו את פתיחת תחום הדואר היחידני לתחרות, ניסה המשרד להעביר במהירות את הסעיף המאשר לחברת הדואר לספק שירותים נוספים ללא אישור משרד התקשורת.

מנכל"ית המשרד, לירן אבישר בן חורין, ניסתה "להרדים" את חברי הוועדה כאשר הביאה לדוגמא מכירת אלכוג'ל בסניפי הדואר, אך חברי הכנסת לא "נפלו בפח" והבינו מיד, שמתן אישור כנ"ל לחברה, עלול להפוך את סניפי הדואר "לקניונים", שלא יתמקדו בשירותי דואר.

נציגי המשרד ניסו להרגיע את חברי הכנסת באמצעות סעיפים כלליים, שמאפשרים לשר להתערב למען "שירות תקין וסדיר", אך גם זה לא "עבד" על חברי הכנסת, שהבינו מיד, שמדובר בשינוי מהותי בפעילות חברת הדואר, שמאפשר להסיט את פעילות החברה לתחומים זרים.

בחלקים רבים בדיוני וועדת הכלכלה, נשמעה לירן אבישר בן חורין כמו לוביסטית של חברת הדואר, כאשר תקפה את "חברת מסר", המתחרה המרכזית של החברה, והצדיקה מתן הטבות מפליגות לחברת הדואר.

לאור הביקורת הקשה מצד חברי הכנסת על כך, שההטבות הנ"ל לחברת הדואר ניתנות ערב הפרטת החברה, ניסו משרד התקשורת ומשרד האוצר לטעון, שההקלות לחברת הדואר אינן קשורות להפרטת החברה המתוכננת בהמשך, אך חברי הכנסת לא "קנו" את ההיתממות הזו, והבינו מיד, שמתן ההטבות יהפוך את הדואר ל"דבר אחר" ובהמשך, כל ההטבות האלו תעבורנה לגורם הפרטי, שיקנה את החברה. 

לירן אבישר בן חורין עוד נלחמה על העברת האישור לחברת הדואר לספק שירותים נוספים כראות עיניה וניסתה להרגיע את חברי הכנסת,  אך מנכ"ל הדואר דני גולדשטיין השיב בתשובה לשאלת ח"כ צבי האוזר, שיתכן, שהדואר יסכם עם חברת פוקס למכור ביגוד בסניפי הדואר. וזה "סתם את הגולל" על האפשרות שהסעיף יאושר כמו שהוא.

חברי כנסת ציינו את הפרטת חברת הבזק וכיצד המבנים של החברה עברו לידיים פרטיות, ולכן הזהירו, שבעצם המשרד מכין את הקרקע להפרטת חברת הדואר, וצריך להבטיח שההפרטה לא תכלול את המבנים, שיישארו לטובת הציבור.

חברת הדואר ניסתה במאמץ אחרון להזהיר, שאם לא יאפשרו לחברת הדואר לספק שירותים כראות עיניה, היא תגיע לחדלות פירעון, אך גם זה לא הרשים את חברי הכנסת.

לירן אבישר בן חורין הבינה, שהתרגיל לא יעבוד, ושחברי הכנסת לא יאשרו את בקשת המשרד לתת "צ'ק פתוח" לחברת הדואר, ולכן ביקשה את רשות הדיבור ורגע לפני פסילת הסעיף, ביקשה לחזור הביתה כדי לנסות "לגדר" את השירותים הנוספים, שמותר יהיה לחברת הדואר לספק.

משרד האוצר, שהבין, שזה "דופק" לו את ההפרטה, עוד ניסה להצדיק את מתן חופש הפעולה המלא לחברת הדואר ולהסתפק בפיקוח בדיעבד ע"י המשרד. גם זה לא שכנע את חברי הכנסת.

יו"ר הוועדה, ח"כ מיכאל ביטון, שלח את משרד התקשורת להכין שיעורי בית: בפעם הבאה תגישו תיקון לסעיף כדי שהדואר לא יוכל לעשות מה שהוא רוצה בסניפי הדואר, החברה תגיש בקשה לשר, שיוכל לבחון אותה במשך 14 יום (ולא תוך יומיים שזו "אות מתה") והשר יוכל גם לפסול שירות חדש, שיפגע בשירותי הדואר.

ח"כ אורי מקלב הזהיר, שכבר היום הדואר מחולק בכל מיני מקומות מוזרים כמו חנויות לחומרי בניין וחנויות, ושמפניות הציבור מתברר, שהן פתוחות בשבת או מוכרות חמץ בפסח, וזה מכריח את הציבור לפעול בניגוד למצפונו ומונע מלקוחות להיכנס למקום. הוא ביקש למצוא נקודת איזון כשהדואר זה המרכז. צריך לקבוע קריטריונים ברורים, כי אתה אף פעם לא יודע איזו מערכת יחסים יש לדואר עם השר. ח"כ מקלב ציין, שלא חשב, שבנושא כל כך מורכב ולפני מיצוי הדיונים, יתחילו כל כך מוקדם בהקראת סעיפי החוק למרות שהחוק לא בשל.

יו"ר הוועדה, מיכאל ביטון, הבהיר, שמשרד התקשורת יכין שיעורי בית ויציג סעיף מוגדר יותר לגבי אישור שירותים נוספים לחברה, ורק אז הוועדה תצביע על כך.
אבשלום הרן, יו"ר מסר, קבל על כך, שגם היום חברת הדואר מחויבת לאפשר כניסת מתחרים למרכזי החלוקה, אך החברה לא מאפשרת זאת ומשרד התקשורת לא כופה על החברה לאפשר זאת.

ח"כ רם שפע (שהוצא מהדיון בהמשך) אמר, שאם משרד התקשורת לא יציג מדדים להצלחת הרפורמה, לא ברור מה אנו רוצים להשיג.

ח"כ נירה שפק קבלה על כך, שמשרד התקשורת לא מספק תשובות לשאלות של חברי הכנסת, שחוששים מאוד מהרפורמה ומהשפעתה על הציבור ועל התחרות.
לאחר נפילת סעיף מתן חופש פעולה לחברת הדואר לספק שירותים נוספים ללא אישור, כבר היה ברור, שסעיפי החוק הנוגעים למתן אישור לחברה להיכנס לתחום דברי דואר, והסעיף העוסק במרכזי החלוקה, לא יעברו, ולכן נדחתה ההצבעה עליהם והופסקה הקראת המשך סעיפי החוק.

כפי שצפינו, חברי הכנסת אינם מתכוונים לעשות "חיים קלים" למשרד התקשורת והם לא "קנו" את התרגיל של המשרד, לתת הטבות מפליגות לחברת הדואר ערב הפרטה ועוד לקרוא לזה "הגברת התחרות בענף".

עוד ברור, שחברי הכנסת "עלו על כך", שהרפורמה של הנדל בתחום הדואר, תוביל לפגיעה קשה בציבור ובעיקר בפריפריה ולכן הם דורשים ממשרד התקשורת להציג מדדים ברורים, לגבי ההשפעה על השירות לציבור.

נספח א':
רשימת כתבות קודמות מהשנה החולפת, בנוגע לתהליכי הפיקוח והאכיפה על חברת הדואר, מצד צמרת משרד התקשורת, וגם בהתייחס להפרטת חברת הדואר וליישום מסקנות "ועדת רוזן", בכל הנוגע לשירותי חברת הדואר לציבור הרחב:

POST FREE 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

29/6/2022 - בינת אקספו 2022


 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים