Telecom News - עוד "מתנות" ע"ח הציבור ובזבוז כספים במש' התקשורת - שלא רוצים שתדעו

עוד "מתנות" ע"ח הציבור ובזבוז כספים במש' התקשורת - שלא רוצים שתדעו

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> עוד "מתנות" ע"ח הציבור ובזבוז כספים במש' התקשורת - שלא רוצים שתדעו
המשך החשיפות של מה שמסתירים מהציבור (בעידן של "שקיפות"): מתנות במיליארדים לחברות התקשורת ול"מקורבים לצלחת", וכעת גם בתחום התדרים, בתחום איכות רשתות הסלולר ובתחום השימוש בתשתיות בזק. הכל בלי מסמכים גלויים ותוך התעלמות מוחלטת מהשאלות הנוקבות שהעלינו.
מאת: אבי וייס, 6.6.18, 06:25נתי כהן

כ-3 שבועות אחרי שהמנכ"ל החדש נתי כהן (בתמונה משמאל), נכנס לתפקידו, כבר אפשר היה לזהות את הקו, אודותיו כתבתי 3 שבועות אחרי כניסתו לתפקיד, שהוא "לא סופר אתכם ממטר" ו"מסתיר פאשלות" מהציבור. זאת בניגוד מוחלט להצהרות על "שקיפות" ו"עבודה רק למען הציבור", שהוא וגם קודמיו בתפקיד השמיעו, עם כניסתם לתפקיד המנכ"ל.

כ- 3 שבועות אחרי ששלמה פילבר נכנס לתפקידו (לאחר שאיחלתי לו "בהצלחה" ביום שנכנס לתפקידו, כי חשבתי "בתמימות", שניתן יהיה "לפתוח דף חדש" במשרד התקשורת, כך גם ברכתי את המנכ"ל הנוכחי לקראת כניסתו לתפקיד), כתבתי אז מאמר ארוך ונוקב לאן הקדנציה של שלמה פילבר כמנכ"ל מובילה (זה נמצא כאן, למי שמתקשה להאמין).

יותר מאוחר, פרסמתי מה נעשה "מאחורי הקלעים", מה שהוביל אותי למסקנות הנחרצות אודותיו, כבר בתחילת דרכו, תחזיות שהתממשו במלואם ביום ששלמה פילבר חתם על הסכם "עד מדינה", והודה בכל המעשים הפסולים והפליליים, שניסה להסתיר מהציבור, אבל לא הצליח להסתיר אותם ממני וממי שהיה מעוניין לקרוא את מאות החשיפות (מעל ל-480 חשיפות) אודות שלמה פילבר ושותפיו למהלכים הללו, החלטותיו ומעשיו, שפורסמו באתר זה. 

הפעם, "נרים את המסך" מעל 3 נושאים טריים, שלא רוצים שתדעו, כיצד מתקבלות ההחלטות על הכסף שלכם והמשאבים הציבוריים של כולנו, ולאן הכסף הזה מנותב:

א. בשביל מה שופכים כ-826 אלף ש"ח לייעוץ סודי לצמרת משרד התקשורת?
ביום 13.5.18 שלחתי את השאלות הבאות למשרד התקשורת:
"פורסם בגלובס על שכירת שירותיה של דור טכנולוגיות לקביעת מדדי איכות לרשתות הסלולר.
  1. האם זה נכון והיכן זה מופיע באתר משרד התקשורת?
  2. מה קרה למדדי האיכות הרבים שיש ברישיונות של חברות הסלולר (מזה שנים והמדדים הללו עודכנו ושוכללו כמה פעמים בשנים האחרונות)?"
תגובה לא הצלחתי לקבל. די ברור למה. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם.

היות ולא קיבלתי תגובה, התחלתי "לחפור" ומצאתי את החלטה הזו, כמופיע בתצלום הבא:
דור טכנולוגיות

כלומר: במקום שאגף פיקוח ואכיפה של משרד התקשורת יבצע את שלל תפקידיו (עם כל הסמכויות הרבות, שהוענקו לאגף הזה, כולל תוספת של מפקחים ותקציבים) ויעבוד ביעילות ובנחרצות לטובת הציבור, לפחות כמו שהרשות להגנת הצרכן עובדת, הולכים ושופכים 825,786 ש"ח מכספכם, כדי שחברת "דור טכנולוגיות מידע" תבצע את מה שמשרד התקשורת אמור לבצע בעצמו.

כבר פרסמנו מספר רב של כתבות על ההידרדרות של רשתות הסלולר בישראל, עם נתונים מדויקים (גם מהחברות עצמן וגם מנתוני המשרד להגנת הסביבה, שמנטר את כל אנטנות הסלולר בישראל), כך, שהמצב גלוי, מתועד, ברור וידוע. במקום לפקח ולעבוד, זורקים עוד כסף על ייעוץ.

ככה אפשר להתחמק עוד שנה ויותר (עד שייגמר הייעוץ ואולי יבוצע שימוע בעקבות הייעוץ הסודי הזה), מפיקוח ממשי על חברות הסלולר... פשוט תרגיל ענק (עלינו ועל הכיס שלנו) בשירות חברות הסלולר. 

ב. חלוקת מתנות נוספות בעשרות מיליוני ש"ח לחברות הסלולר בתחום התדרים.
הכנסת תיקנה ועדכנה לאחרונה (ב-22.3.18) את החוק בנוגע לטיפול בספקטרום (בתדרים). אבל זה בכלל לא מזיז לצמרת משרד התקשורת, שממשיכה בשיטה הישנה של "הכל סודי" והכל בלי לשאול את הציבור ובלי לדווח לציבור.

איך מתנהל תחום הספקטרום במשרד התקשורת, אפשר למצוא בדו"חות החמורים ביותר של מבקר המדינה, שערך כמה ביקורות עומק באגף הכושל הזה, למשל כאן. זה הרקע לשאלות, ששלחתי ביום 16.5.18 לצמרת משרד התקשורת:
"בגלובס פורסמה ידיעה בנושא תדרים (כאן). כנראה הדלפה מהשר או מי מאלו העובדים סביבו. שאלותיי:
1. היכן מדיניות התדרים של השר איוב קרא (אני מכיר רק את מדיניות התדרים של השר אריאל אטיאס, מדיניות, שנחתמה על ידו לאחר שימוע ציבורי כפול: כאן וכאן, מדיניות התקפה עד היום (כל עוד לא בוטלה או הוחלפה), עם תיקון מסוים, שהחליט השר גלעד ארדן לעניין המדיניות הזו, בכל הנוגע לשת"פ אנטנות ותדרים - כאן, שבוצע בעקבות חוות דעת כלכלית - כאן).
2. מהיכן שאובה הסמכות של השר לחלק תדרים (זמנית או לא זמנית)? החוק הרי עודכן אך לאחרונה והוא מאוד ברור בהגדרותיו, ואין לשר שום סמכויות לחלק תדרים, לא זמניים ולא בכלל.
3. האם "ועדת התדרים העליונה" התכנסה אי פעם? אם כן מתי ואם כן האם היא דנה ברעיון הזה (שכן נראה, שהרעיון הזה אמור להיות נדון בוועדה זו - מעבר לשימוע ציבורי הנדרש ושלא ברור אם יש או יהיה שימוע כזה)?
4. האם הליקויים, שדו"ח מבקר המדינה הצביע עליהם – תוקנו? (מצ"ב בקובץ. מצוי גם באינטרנט כאן, וזה דו"ח שלישי בסדרה ממבקר המדינה בעניין הספקטרום, דו"ח חמור ביותר על התנהלות התחום הזה במשרד התקשורת. הדו"ח הקודם לו ושלא פחות חמור ואולי אף יותר - נמצא כאן. ניתוח שלנו לדו"ח האחרון של מבקר המדינה מצוי כאן). אם הליקויים כן תוקנו, מה תוקן ומתי ומה טרם תוקן (ומתי יש צפי לתיקון)?"

תגובה לא הצלחתי לקבל. די ברור למה. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם.

ביום 27.5.18 תזכרתי בפעם השלישית לגבי השאלות מ-16.5.18 והוספתי שאלה משלימה בעקבות הדלפה נוספת, שמשרד התקשורת כבר קרא לחברות הסלולר לקבל הקצאת תדרים (זמנית) בתחום ה-700 מגההרץ:
"תזכורת נוספת והשלמה:
בגלובס פורסמה היום עוד ידיעה בעניין התדרים (כאן). היכן ההחלטה? מי החליט אותה? על סמך איזה חוק או תקנה?"

תגובה לא הצלחתי לקבל. די ברור למה. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם.

כך, שיטת החסמב"ה (ר"ת: חבורת סוד מוחלט בהחלט), בניגוד לכל חוק, ממשיכה כהרגלה. התדרים, שהם משאב ציבורי, הפכו להפקר ול"חלוקת מתנות" ע"י צמרת משרד התקשורת, בלי מדיניות, בלי שימועים, בלי תהליכים מסודרים וללא כל שקיפות, כאמור בחוק המעודכן ובלי שום מסמך גלוי לציבור. ככה זה עובד, מאז תחילת העשור הנוכחי. 

ג. עוד מתנות ללא בסיס חוקי וללא סמכות לחברות הסלולר, הפעם על הגב של בזק.
מדובר באותו קו ותיק של "חלוקת מתנות" לחברות הסלולר הגדולות (בדגש על סלקום וקצת לפרטנר), אבל בתחום הקווי: שימוש בתשתיות הפיזיות של בזק.

ביום 27.4.18 שלחתי את השאלות הבאות לצמרת משרד התקשורת:
"בגלובס פורסה איזו החלטה, שנראית חשובה, של משרד התקשורת (כאן).
  1. היכן ההחלטה?
  2. מי חתום עליה?
  3. מי אישור אותה?
  4. על בסיס איזו חוק או תקנה היא הוצאה?"
תגובה לא הצלחתי לקבל. די ברור למה. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם.

גם כיום, מעל לחודש וחצי מאז ששאלתי, שום מסמך לא הועלה לאתר משרד התקשורת וההחלטות הללו נשארו סודיות. די ברור, שזה אותו קו של החלטות בלתי חוקיות וללא סמכות, שהתקבלו במשרד התקשורת בעשור האחרון (במיוחד ע"י שמילה מימון), כפי שחשפנו עשרות רבות של פעמים (דוגמה אפשר לקרוא כאן. זה באותו נושא בדיוק, שאודותיו שאלתי ב-27.4.18) ואף הקדשנו לזה מאמר ספציפי תחת הכותרת: "ראיית הזהב": רוב החלטות משרד התקשורת הן בלתי חוקיות ודינן להתבטל. הנושא הזה מטופל גם ע"י היועמ"ש וטרם ברור כיצד יסתיים (די ברור, ש"קליקת הפרקליטים" לא נעלמה... גם בנושא הזה).

אנו חזינו בבירור, ששמילה מימון ימשיך לנהל את משרד התקשורת, גם אחרי שיהיה מנכ"ל חדש, ועד כה התחזית שלנו - נכונה

לסיכום
הקדנציה של המנכ"ל החדש במשרד התקשורת - נתי כהן, מסתמנת כבר כעת כמסע מהיר של "חלוקת מתנות" בשיווי כספי אדיר ממדים לבעלי ההון ו"המקורבים לצלחת", על חשבון הכיס של הציבור ונגד האינטרסים של הציבור, תוך השמעת "סיסמאות אורווליניות" בספינים בסגנון של "דאגה צרכנית", מה שהופך "שחור ללבן" ו"לילה ליום" ובלשון של ג'ורג' אורוול: "מלחמה היא שלום. חירות היא עבדות. בערות היא כוח".

אך לפני כשבועיים הסתיים התהליך של "הענקת מתנות" בשווי מאות מיליוני ש"ח לכל החברות (ובמיוחד הסלולריות), בדמות "הורדת שעות הפעילות של המוקדים" ו"הארכת זמן המענה לפונים למוקדים בטלפון" (מ-3 דקות ל-6 דקות) כמפורט בסדרת החשיפות הבלעדיות שלנו: כאןכאןכאן, וכאן, ועוד לא סיימנו עם הפרשות הללו, ויום אחרי כן, בזק מקבלת היתר להמשיך עם "הרווחיות העודפת" שלה בטלפוניה, בהיקף של כמיליארד ש"ח לשנה (כאן), במצטבר איזה 16 מיליארד ש"ח, מאז שפעם אחרונה נקבעו תעריפי הטלפוניה של בזק אחרי שימוע ובדיקה מקצועית (זה היה ב-2002), והנה בשבוע החולף אנו מתבשרים על מתנה הרבה יותר גדולה, לא ברור כרגע מה השווי שלה, אבל לא אגזים אם אעריך זאת בכ-5 מיליארד ש"ח לפחות, בתחום הפריסה של IBC (המוכרת לציבור בשם המותג Unlimited). מאמר ראשון בסדרה אודות השערורייה הזו פורסם על ידינו כאן. בפרק השני בסדרה, שיפורסם בקרוב, נחשוף את ההיבטים המאוד מטרידים מאחורי השימוע המפוברק הזה.

גם הטיפול ב"שוק הסיטונאי" על רשתות בזק והוט הפך להיות רשלנות רבתית ומזעזעת, כפי שחשפנו אך השבוע כאן. שלא לדבר על הספינים המגוחכים בעניין מחירי הנדידה (Roaming) בחו"ל, הוזלת ופישוט כביכול של הייבוא של מוצרי תקשורת אלחוטית, והטיפול הכושל בתחום רשתות ה-IoT (שמטופל בפועל ובתקציבים גדולים יחסית, ע"י המשרד לשיוויון חברתי). 

זאת, בזמן שבעולם הרחב, התקשורת רצה מהר קדימה, והפער ביננו לשאר העולם הולך ומתרחב מידי שנה בעשור הנוכחי, והפתרונות של משרד התקשורת בקנציה החדשה של המנכ"ל (נתי כהן), רק יגבירו ויעצימו (אם יתממשו במלואם) את הפער הזה.

  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים