Telecom News - איך עוברים לעולם הפס הרחב העתידי ב- WiFi

איך עוברים לעולם הפס הרחב העתידי ב- WiFi

דף הבית >> סקירות טכנולוגיות >> איך עוברים לעולם הפס הרחב העתידי ב- WiFi
במהלך 2014 יפרסו בארץ פתרונות 812.11ac ב- WiFi המספקים בין 1 ג'יגה ל- 7 ג'יגה סל"ש באוויר. במקביל, תיפרסנה רשתות WiFi כ- Offload לרשתות הסלולר ופתרונות עם זיהוי מיקום מדויק בתוך מבנים. הכל תלוי (כמובן) אם ישוחררו התדרים המתאימים לציבור. מהפכה בהובלת Ruckus Wireless.
מאת: אבי וייס, 3.11.13, 20:30Michael Paparella

ביום 29.10.13, התקיים כנס מקצועי ביוזמת גטר טק (ראיון בלעדי עם מנכ"ל החברה פרסמנו כאן). הכנס הוקדש כולו למהפכה הבאה של עולם האלחוט, ה - WiFi, אותו מתכוונת להוביל חברת ראקאס (Ruckus Wireless) האמריקאית, שלה מרכז פיתוח בישראל.

חנוך פורת, מנהל תחום התקשורת בגטר טק: "ראקאס זו הזדמנות עסקית מצויינת עבורנו לשוק הישראלי. יש לנו רשת ענפה של שותפים עסקיים, מפיצים ואינטגרטורים, מהשורה הראשונה בישראל. זה מקיף את כל השוק וכל הסגמנטים של השוק הישראלי. אנו משדרים ערכי ליבה ברורים: עבודה שקופה דרך ערוצי ההפצה. העקרון הזה כבר הוביל אותנו להישגים, שאנו רוצים למנף, לאור ההתפתחויות והצרכים בשוק.

נכנסנו ב- 2011 עם הפתרונות של ראקאס לשוק. משנת 2011 ל- 2012 היה גידול של 240% (כלומר: פי 3.5) בהכנסות מהתקנות של ראקאס. בין 2012 ל- 2013, לפי ההערכה שלנו עד סוף השנה, יהיה גידול של כ- 200% (דהיינו: פי 3 מול שנת 2012). סה"כ גדלנו פי 10 (!) תוך שנתיים, עם הפתרון של ראקאס. ב- 2010 בכלל לא ידעו בשוק, שיש דבר כזה ששמו ראקאס. כיום, כל מי שעוסק בתחום מכיר אותנו. המתחרים שלנו נכנסו למגננה מול ההישגים שלנו, שמקורם בעליונות טכנולוגית ומתן מענה מקיף לצרכים החדשים בשוק. אנו בונים כעת תכנית עבודה ל- 2014 ומאמינים, שהיא תהיה טובה לא פחות מהשנים שעברו. 

ישראל היא הארץ היחידה בעולם, שבה יש צורך באישור רגולטורי בכל מקרה של שליחת ציוד תקול לתיקון והחלפה - RMA. אנו צריכים להוציא רישיון על כל מכשיר, שחוזר או מוחלף, אחרת הוא נתקע במכס. אנו עומדים כל הזמן בטיפול באישורים מול משרד התקשורת, כל עוד יש כאלו מגבלות על ה- WiFi. זה לא רק בעיית תדרים. כל דבר דורש אישורים ורישיונות ומגבלות במכשירים, שאנו מביאים. אין דבר כזה בשום מקום בעולם. אי מקווה, שרגולטור ישנה את הגישה הזו ובקרוב. 

ראקאס נכנסה לעולם ה- ac. אולם בגרסה הראשונה של ה- ac אין לה יתרונות בולטים מול ה- n. בקרוב מאוד תצא גרסה חדשה ל- ac וזה ייתן ייתרון טכנולוגי מובהק לעולם ה- WiFi. נספק ג'יגות באוויר". 

בועז יהודה, מנכ"ל גטר טק: "אנו רואים את עצמנו כשחקן משמעותי בעולם ה- ICT, עולם של פתרונות לכל הצרכים של השוק, בדגש על פתרונות המחוברים לענן. בגלל עליית חשיבות התקשורת ורוחבי פס גדולים, שבאה עם מהפכת הסמארטפונים והטאבלטים, ראקאס עם הפתרונות המתקדמים שלה תופסת נתחי שוק הולכים וגדלים בישראל. יש צמיחה אדירה של תחום ה- WiFi בעולם וגם בארץ ואנו מתכוונים להוביל את מהפכת ה- WiFi החדשה כאן בישראל, עם המוצר המוביל בעולם בתחום זה". 

מייקל פפרלה (Michael Paparella) (בתמונה למעלה), דירקטור בכיר ומנהל מכירות אזור דרום אירופה, Ruckus Wireless: "כיום, ברור לכולם, שהעולם הוא נייד ושהתפוצצות המידע תימשך במלא הקצב. גם ברור, שאנשים רוצים רוחב פס. בעבר, ה- WiFi לא נתן רוחב פס ובוודאי לא בו זמנית להרבה אנשים עם הרבה מכשירי קצה. אולם, זה נגמר, לפחות ממה שאנו מפתחים.

מולנו, יצרנים רבים נתקעו בטכנולוגיות של לפני 50 שנה ולא מצליחים להתקדם. אנו מביאים מוצרים חדשים לשוק המבוססים על הרבה מאוד פטנטים המגינים על הפיתוחים שלנו. שני שליש מכוח האדם שלנו מושקע במו"פ וזה מביא את התוצאות וההישגים. קמנו ב- 2004 וכבר כיום יש לנו 6 מרכזי פיתוח בעולם, אחד מהם מצוי בישראל. הגענו ל- 21 אלף לקוחות תוך מספר שנים מאוד קטן, עם 9,000 שותפים עסקיים וההכנסות שלנו בשנת 2012 היו 215 מיליון דולרים, עם 800 עובדים. אנו עוסקים רק ב- WiFi, ומראים גידול ממוצע של 70% לשנה, כל שנה. רוב ההכנסות שלנו באות מהתקנות בארגונים (70%) כש- 30% באות מהתקנות ציוד אצל ספקי תקשורת דוגמת חברות הסלולר והבזק.  

אני מעריך, שבשנים הקרובות נגיע לכ- 50% הכנסות מספקיות התקשורת, בגלל סיבה אחת ברורה: הצורך של החברות ב- Offload. העולם מכיר בזה, שה- WiFi הוא הפתרון הטכנולוגי הנכון לעומסים ולביקושים על רשתות הסלולר מהמכשירים החדשי שאנשים מחזיקים בידיים שלהם. הארגונים וחברות התקשורת בכל העולם, כשהם רוצים לשדרג את הרשת או לתת פתרון לעומסים, בוחרים בנו. מדוע? כי אנו היחידים היודעים להתמודד נכון עם ההפרעות - Interferences של עולם ה- WiFi, מה שלא קיים אצל המתחרים בנו. לכן, אנו מחליפים כל הזמן רשתות של מתחרים בכל רחבי העולם, ולא נתקלתי עד היום במצב בו איזה מתחרה החליף רשת שלנו.

הסיבה המרכזית להתרכזות שלנו בטיפול בהפרעות אלחוט היא די ברורה: ההפרעות יכולות להרוג את רוחב הפס למשתמשי הקצה ויכולות לפגוע בחוויית הגלישה. ההפרעות משפיעות חזק אם משתמש הקצה מוריד וידיאו, למשל כשהוא צופה ביוטיוב. בנוסף, הפתרון שלנו מאפשר לפרוס פחות בסיסי שידור - AP, בין 25% עד 50% פחות בסיסים באותו שטח נתון, עם כיסוי שטח טוב יותר. יש לזה מייד משמעויות: פחות הוצאות על בסיסי שידור, פחות כבלים, פחות פורטים, פחות מתגים, פחות זרם, פחות בעיות ניהול. 

כל המוצרים שלנו מקבלים אחריות לכל החיים. אנו כל כך בטוחים באיכות שלהם, עד שאנו נותנים אחריות, לא לשנה כמו המתחרים, אלא לכל החיים. במבחנים, אפילו די קשים, שנעשו ע"י מומחים עצמאיים ושפורסמו ברבים, נמצא שהפתרון שלנו מוביל בהפרש גדול מול כל פתרון מתחרה. אנו גם מאוד חזקים בפתרונות מסוג Mesh. זה נעשה פופולרי בפריסות עירוניות. יש ערים ענקיות בעולם שפרסו רשתות ב- Mesh עם הציוד שלנו, למשל הונג קונג ולונדון. אחרים יכולים רק לחלום על פתרונות כאלו, של ניהול עשרות אלפי עד מאות אלפי בסיסי שידור בתצורת Mesh עם קופסת ניהול אחת". 

אור יצהר, מנהל מוצר ראקאס, גטר טק: "השוק בו אני נמצא מצוי בצמיחה, גם מול חיבורים קוויים וסלולריים. בין 2010 ל- 2016 הצפי הוא של גידול במאות אחוזים בכמות ההתקנים של WiFi, שיימכרו בשוק. לפי IDC, שוק ה- WiFi מבחינה כספית יגיע בעולם ל- 5.6 מיליארד דולרים ב- 2015, מול 2.3 מיליארד דולרים ב- 2010.

בקרוב תוציא ראקאס מערכת המזהה כל משתמש קצה במרחב בו הוא נמצא, גם כשיש מאות משתמשים על בסיס השידור. זה פתח ליישומים רבים, שנשמע עליהם בקרוב. 

בשנה האחרונה ליוויתי הצלחות רבות של ערוצי השיווק שלנו. נכנסנו לעיריות רבות דוגמת: רמת השרון, באר שבע, אשדוד, רמת גן, חיפה, מעלה אדומים ועוד. נכנסנו לקמפוסים אקדמיים רבים דוגמת: אוניברסיטת אריאל, המרכז הבינתחומי בהרצליה, מכללת שערי משפט, מכללת ספיר, מכללת תלפיות, מכלל אוהלו ועוד. נכנסנו לבתי חולים דוגמת אסף הרופא וצפת, למרכזים רפואיים רבים בכל הארץ, לבתי ספר רבים (כי אנו תואמים את התקן החדש של משרד החינוך ל- WiFi במוסדות החינוך). נכנסו למקומות ציבוריים רבים כמו: קניונים, מרכזי עסקים, איצטדיונים, אולמי כנסים ועוד. הפוטנציאל של הגידול הוא עצום ואני מקווה ובטוח שנמשיך בתנופה הזו בעזרת כל שותפינו".

מאסימו מזיאו - אוסלו, מנהל טכני דרום אירופה ומהנדס בכיר, Ruckus Wireless: "אנו נמצאין כרגע בשלב של בחינת הרחבת סל הפתרונות שלנו בכמה תחומים חשובים:

א. שירותים מנוהלים ע"י ספקי השירות. אלו שירותים היכולים להיות מסופקים ע"י חברות תקשורת וספקי שירותי תקשורת לקהלים רחבים או ממוקדים, בין היתר בכלים בענן.

ב. פתרונות זיהוי מיקום - Location Based. כשמסתובבים בחוץ יש GPS, אבל אין יכולת של זיהוי מיקום כשיש גג. אנו ניתן את הפתרון ב- WiFi. זה טוב בעיקר למרכזי קניות ומרכזי עסקים, שבהם הסוחרים רוצים לדעת היכן נמצאים הקונים הפוטנציאליים שלהם. הם יכולים לתת ללקוחות הפוטנציאליים הצעות תלויות מיקום, גם אפשר לשדר פרסומות מותאמות - פרסונליות על חלונות הראווה של החנויות כשלקוח פוטנציאלי עומד מול החלון. היישומים כאן עוד בתחילת דרכם. 

ג. פתרונות של תוכנה ואפליקציות.

ד. ניתוח התעבורה ברשת לפי האפליקציות ומתן שליטה לבעלי הרשת: יכולת לשלוט באפליקציות ולספק QoS תלוי אפליקציות. 

ה. פתרונות ac. בשנת 2014 נוציא לשוק פתרונות ac, שיהיו הטובים ביותר בשוק, דוגמת ה- R700 וה- T300. נציג Controller, שהיה מיועד לספקי התקשורת בגרסה דומה אבל לארגונים. דהיינו: ארגונים יקבלו Controller המותאם לספקי תקשורת עם תמיכה של עד עשרות אלפי בסיסי שידור במערכת אחת. 

נכנסנו לתחום פתרונות ה- Wifi בעננים, פתרונות המנהלים כמויות גדולות של AP, פתרונות המנהלים AP מבוזרים בארגונים ועסקים רבים בשטחים רבים. אנו מספקים פתרונות היכולים לבנות ענן של WiFi בבניינים מרובי דיירים \ עסקים. המערכת תתמוך בהעברת מידע בענן והיא תפעל על מכונות וירטואליות של VMware. ספקי השירות נכנסים לעולם חדש של Wireless as a Service.

אם אני מביט קדימה לחמש שנים, להערכתי, מעבר לפתרונות ה- Offload, שכבר החלו ויתפסו תאוצה, התחום בעל פוטנציאל הצמיחה הגבוה ביותר יהיה בתחום הפתרונות מבוססי מיקום. היכולת לדעת היכן נמצא כל משתמש ברשת WiFi היא 'מדליקה' ואנו נספק API למפתחים, שירצו לפתח אפליקציות מבוססות מיקום. זה אתגר גדול עבורנו ואנו הראשונים בשוק, שיש להם פתרונות מבוססי מיקום בתוך בניינים ומרכזי קניות, עם פתרונות העובדים ושיתפסו תאוצה ככל שהיישומים הללו יפותחו ע"י קהילת האינטגרטורים וספקי השירות העובדים אתנו. זה שוק שעוד לא נולד ויש לו להערכתי פוטנציאל צמיחה עצום". 
Ruckus Wireless Logo 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
 

23.5.24 - Google Cloud Summit 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים