מהפכה בעולם צילומי הווידיאו: הכל הופך לתלת מימד עם צפייה מכל זווית

דף הבית >> חדשות סטארטאפים >> מהפכה בעולם צילומי הווידיאו: הכל הופך לתלת מימד עם צפייה מכל זווית
מהפכה בעולם צילומי הווידיאו: הכל הופך לתלת מימד עם צפייה מכל זווית
מאת: אבי וייס, 26.11.13, 21:30Replay Technologies
 
חברת הזנק מת"א עומדת לשנות את עולם הצילום בווידיאו ואת כל העולמות החברתיים. ההצלחה החלה באולימפיאדת לונדון וכעת עוברת לפיתוחים חדשים המאפשרים כל זווית צילום בשליטת כל צופה.
 
"אפשר לשים את המצלמה הווירטואלית על העיניים של החלוץ במשחק ולהציג לצופים איך נראה המגרש והכדור מהעיניים שלו. זה נותן משחק אחר לגמרי לצופים בו", מתאר אורן יוגב, מנכ"ל Replay Technologies. "ברגע, שבעולם צילומי הספורט לא צריך מצלמות קבועות והכל הופך למצלמות וירטואליות בתלת-מימד, זה מעשיר את עולם הצילום ומביא אותו לרמה אחרת לגמרי".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם אורן יוגב – המנכ"ל (בתמונה - מימין), אביב שפירא - COO (בתמונה- במרכז) ומתיאו שפירא - CTO/CCO (בתמונה – משמאל), כדי לשמוע על מימוש הרעיון של יכולת לראות משחק מכל זווית אפשרית בלי מצלמות נוספות, מה שמוביל לאפשרות של יצירת פורמט חדש בתלת-מימד לעולם הצילום.
 
שאלה: מהיכן צמח הרעיון של (freeD (Free Dimensional Video?
תשובה: "אנחנו 3 שותפים, שייסדנו את Reply Technologies: אביב שפירא, מתיאו שפירא ואורן חיימוביץ יוגב. החברה הוקמה במפגש ביננו בבריטניה. אביב שפירא עסק אז בייצור מל"טים בחברת בת של אלביט. אורן ואביב הם חובבי ספורט. כשצפינו באירועי ספורט באנגליה, אמרנו אחד לשני, שיש בעיה לראות את המשחק מזוויות אחרות. למשל, במשחק כדורגל -מהזווית של השוער. כך עלה לנו הרעיון לייצר זווית צילום חדשה, במקום שאין בו מצלמה.
 
מכאן, שהרעיון החל בצפייה במשחקים בטלוויזיה והטכנולוגיה באה בעיקר מהמצאה של מתיאו, שבא מעולמות הגרפיקה הממוחשבת והקולנוע הממוחשב, בעוד שאביב ואורן באנו עם רקע הנדסי.
 
בגלל שהיינו אז בבריטניה, שמנו לעצמנו מטרה להגיע לאולימפיאדה בלונדון עם פתרון עובד. זה היה ב- 2010, יותר משנה לפני שהחברה קמה פורמלית. הצגנו את הרעיון בפני מארגני האולימפיאדה, אחרי ששכרנו אצטדיון ועשינו דמו עליו. מארגני האולימפיאדה התרשמו, אבל רצו דמו חי ואמיתי ורצו לראות את זה עובד במציאות. הם דרשו מאתנו, שאם אנו רוצים להיכנס עם זה למערכת של האולימפיאדה, עלינו להראות מערכת עובדת עד מרץ 2011. עם המכתב שלהם השגנו מימון. עזבנו את מקום העבודה הקודם שלנו, התרכזנו במשימה הזו והתחלנו לרכוש ציוד ולפתח את הפתרון.
 
עד שהחברה למעשה קמה, הצלחנו לייצר מוצר דמו מהמימון שלנו. בתחילת 2012 החברה קמה פורמלית ופתחנו משרד בישראל בו אנו מפתחים כיום. עד האולימפיאדה בלונדון, עבדו בצוות די קטן של עד 5 אנשים. באפריל 2012 היה לנו כבר דמו חי מלא של ענף ספורט אחד. זה הוביל אותנו להסכם מסחרי עם מארגני האולימפיאדה ונכנסו לשם בפעם הראשונה עם מוצר עובד בענף ספורט אחד. במאי 2012, עוד לפני האולימפיאדה, החלטנו ללכת לאירוע גולף גדול בפלורידה בארה"ב, והצלחנו מהשידור הראשון, ששודר אז ל-22 מיליון צופים. זה הביא לנו את ההכנסה הראשונה המשמעותית שלנו ומאז אנו ממשיכים לפתח את סדרת המוצרים, סביב הרעיון של תלת-מימד וזוויות צפייה אחרות במקום בו אין מצלמות.
 
לאולימפיאדת לונדון עצמה הגענו כבר עם ניסיון והיו לנו שם 7 ימי צילומים בסוף יולי 2012, בשידורים מאוד מוצלחים".
 
שאלה: איך מייצרים את הזויות החדשות לצפייה?
תשובה: "מדובר ביצירת אין סוף של מצלמות וירטואליות. באולימפיאדת לונדון המערכת שלנו יכלה להציג 11 מצלמות וירטואליות. המוצר שלנו מיועד כרגע עבור מפיקי האירוע. המפיק בוחר את זוויות הצילום עבור הצופים. זה נותן לו יכולת, שלא הייתה לו, יכולת לתת לצופים זוויות חדשות כשאין במקום מצלמות.
 
המוצר שלנו באולימפיאדת לונדון היה מאוד מוגבל. כיום, במשחקי פוטבול אנחנו כבר נותנים פתרון של 360 מעלות, בכל גובה, בכל מקום, על כל שחקן ובכל זווית אפשרית. למעשה אנו יוצרים מצלמה וירטואלית, שיכולה להיות בכל מקום".  
 
שאלה: מדוע המפיקים ירצו לרכוש פתרון כזה?
תשובה: "משום שאנו מספקים מוצר שאין להם ושהם היו חולמים עליו. אין כיום יכולת למפיק אירוע להקפיא את הזמן ולנתח בכל שניה מה קורה במשחק. למשל: מה קורה לכדור בשנייה מסוימת. אי אפשר לראות שניה מסוימת מזוויות שונות במצלמות הקיימות. הטכנולוגיה שלנו לוקחת את הפיקסלים של הצילום הדו-מימדי והופכת אותם לתלת-מימדי עם מיקום מרחבי מוגדר. המעבר לתלת מימד מדו-מימד היא יכולת, שאין לשום מפיק אירועים מכל סוג.
 
באירוע המצולם רגיל כל הפיקסלים הם על משטח אחד. אצלנו הם מקבלים את המימד השלישי, המרחבי. זה מאפשר לעשות עם הצילום דברים רבים. למשל: לצפות באירוע מכל זווית".
 
שאלה: לאן הטכנולוגיה הזו הולכת?
תשובה: "אנו כעת נמצאים בפרוטוטיפ של משחק פוטבול (כדורגל אמריקאי) שבו המצלמה הווירטואלית מולבשת על העיניים של כל שחקן במגרש. כך, רואים את המשחק למשל מהעיניים של זורק הכדור.
 
מפיקים אמריקאים, שראו את הפרוטוטיפ הזה, יצאו מכליהם בהתלהבות. זה עורר גלים אדירים של ביקוש. אנו נותנים להם יכולות, שהם רק יכלו לחלום על זה בדמיון שלהם. זה פשוט הופך את כל עולם הצילומים על פניו.
 
בנוסף, ניתן לפתח עם המערכת הזו יישומים נוספים. כל אחד יוכל לפתח ולעשות עם זה מה שהוא רוצה, כי זה וידיאו אינטראקטיבי. היישומים בתחום זה עדיין לא נולדו. יש כאן מגוון אפשרויות אין סופי".  
 
שאלה: מה המטרה של הפיתוח?
תשובה: "אנו למעשה מפתחים פורמט וידיאו חדש לעולם. ה-HD זה פורמט מוכר אבל הוא דו-מימדי וישן. פורמט זה מספר הפיקסלים. ככה מכירים את זה בעולם הצילום. אנו באים לשוק עם תפיסה אחרת, עם פורמט אחר, עם רזולוציה אחרת. זו רזולוציה של נפח. רזולוציה של תלת-מימד. אין לזה עדיין תקן.
 
אנו למעשה חלוצים ומובילים סטנדרט חדש ומקווים שזה יתפוס. יש לנו כמה פטנטים בשלבי רישום. עדיין לא החלטנו איך לקרא לתקן החדש. אולי VPV. בינתיים, קראנו לפורמט הזה freeD. פתחנו אתר הנקרא freeD.tv, שבו אנו מסבירים את הטכנולוגיה".
 
שאלה: האם הפורמט הזה מיועד רק לאירועי ספורט?
תשובה: "הפורמט מיועד לא רק לספורט. התחלנו עם ספורט, כי זה עניין אותנו וראינו שוק הצמא לפתרון כזה. בספורט יש גם כסף.
 
למעשה, אנו רוצים ללכת לעולמות משתמשי הקצה, ל- Consumers. אנו עובדים עם כל הגופים הגדולים בעולם כדי להגיע ליעד הזה. אנו מעוניינים להעביר את היכולת הקיימת כאן לבמאים, עד למשתמשי הקצה, מה שיפתח עולם חדש לגמרי של צילום. זה לא הזווית בה בוחר הבמאי. כל אחד יוכל לבחור לו את זווית הצילום שלו. אנו כעת נמצאים בפרויקט של אינטל לפיתוח אינטראקציה עם המשתמשים. המטרה: לאפשר לכל צופה בבית לבחור את זווית הצילום מאין סוף מצלמות וירטואליות, שאנו יוצרים בכל סוג של אירוע".
 
שאלה: איך מקבלים את הרעיון של פורמט חדש בעולם הצילום והתמונות?
תשובה: "המוטיבציה שלנו היא להפוך כל צילום של דו-מימד לתלת-מימד. ב- 20 השנה האחרונות השוק חושב, שהתקן הכי טוב זה JPG. החלום שלנו לקחת את התקן הזה ודומיו לשלב הבא. מתמונה, שהיא שטיח של אוסף של פיקסלים, כשגם בווידיאו זה שטיח של פיקסלים נעים, להוסיף לזה את המימד השלישי, התלת-מימד.
 
לדעתנו, זה יוביל למהפכה חברתית נוספת, כי היא יוצרת מהפכה בכל צורת התקשורת בין בני האדם באירועים מכל סוג. זה מעביר את האנשים להיות תלת-מימדיים במקום דו-מימדיים. הם עוברים לחלל וירטואלי משולב עם החלל הפיזי, לא חשוב היכן הם נמצאים.
 
יש לזה אפשרויות אין סופיות, החל מעבודה שיתופית וכלה בהדרכות, ספורט, קניות וכל דבר שתעלה על דעתך. תחשוב איך התקבלה בזמנו טכנולוגיית ההולוגרמה. אנו נמצאים שלב אחד אחרי ההולוגרמה. אנו מגשימים חלום, שההולוגרמה לא הצליחה בו: להפוך הכל לתלת-מימד. אנו באים ומממשים את החלום הזה. כל אחד, שמצלם, אוגר את הצילום ומציג את המידע, אבל בצורה שטוחה. אנו הופכים זאת לחי, לתלת-מימד. התחלנו בהפיכת הצילומים באצטדיוני פוטבול לתלת-מימדיים ומשם אנו ממשיכים לכל סביבה של צילומים בכל סוג של אירוע".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלכם?
תשובה: "שהטכנולוגיה שלנו תחליף את כל עולם הצילום הסטנדרטי. זה יכול להיות דבר מאוד מוצלח בצילום סרטים. הבמאי יכול לצלם במצלמה אחת ואחר כך להחליט באולפן על זווית הצילום. הוא לא יהיה כבול לצורך לשים מצלמה בכל זווית צילום שהוא רוצה. זה מוזיל את עלויות ההפקה בצורה מאוד משמעותית.
 
אנו נמצאים כיום בסבב גיוס שני. זה נועד לספק לנו יכול להציג, שהפורמט שלנו יכול לעבוד בכל אירוע ספורט ויכול להיכנס לתחום נוסף אחד לפחות, למשל לריאליטי בטלוויזיה. אנו כרגע מאוד ממוקדים ולא מעוניינים להתפתח מהר מדי על שטחים רחבים. הטכנולוגיה עובדת ואנו צריכים להראות, שהיא נותנת ערך. אנו לא מחפשים אקזיט אלא רוצים להיות חברה גדולה, לגדול בהתפתחות עצמית. הטכנולוגיה, שאנו מפתחים, מביאה אותנו כל הזמן לעולמות חדשים וזה מה שמניע אותנו".
3D 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים