Telecom News - 6 חשיפות מעולם התקשורת בקצרה החל בהוט מובייל דרך HP וכלה בסלקום

6 חשיפות מעולם התקשורת בקצרה החל בהוט מובייל דרך HP וכלה בסלקום

דף הבית >> חדשות הסלולר והמובייל >> 6 חשיפות מעולם התקשורת בקצרה החל בהוט מובייל דרך HP וכלה בסלקום
סלולר ב- 39 ש"ח לחודש לסטודנטים, בעקבות חשיפת שערוריית הפטורים ממכרז במערכות המחשוב של בתי המשפט נבחרה HP (במכרז) לתחזק את המערכת ותחליף את IBM \ נס טכנולוגיות, איך בוחרים יו"ר למועצת הכבלים והלוויין, בעיות בקליטה במרכז ת"א, צרות בפריסת אנטנות גם להוט מובייל, מבצע מהסרטים ללקוחות סלקום העסקיים.  
מאת: אבי וייס, 30.11.13, 19:30

צרור חשיפות וידיעות בקצרה מעולם התקשורת:

א. סלולר ב- 39 ש"ח לחודש לסטונדטים, מיופון.מבצע לסטודנטים
חברת יופון (YouPhone) לא מפסיקה להפתיע (מתחרה כנראה בהפתעות מול גולן טלקום) ואך בשבוע החולף יצאה במבצע היכרות חדש ומוגבל בזמן לרגל חג החנוכה: מסלול ללא הגבלה ב-8 ₪ ל-3 חודשים למצטרפים באתר (ו-2 חודשים למצטרפים באמצעות נציג שירות). החבילה כוללת שיחות והודעות "ללא הגבלה", ו-GB 3 גלישה. אולם, בתום המבצע יעמוד מחיר המסלול על 89.90 ₪. גם שאר המבצעים של יופון מוגבלים בזמן ובסיום הזמן המוקצב במבצע המחיר קופץ ל- 79 או 89 ש"ח לחודש (אם כי אפשר להורידו באמצעות "מועדון You"). 

בהצעה שלה לציבור הסטודנטים המחיר הוא 39 ש"ח לחודש למשך 4 חודשים למצטרפים באתר, אחרי שאת ה- SIM קנו המצטרפים במשרד אגודת הסטודנטים (ראה תמונה משמאל, שצולמה במכללה האקדמית בת"א). המסלול לסטודנטים כולל שיחות ומסרונים ללא הגבלה וגלישה של 1 ג'יגה לחודש. בסיום המבצע המחיר עולה ל- 79 ש"ח לחודש (עם יכולת להוריד את המחיר במסגרת "מועדון You"). 

ב. לאחר שערוריית הפטורים, זכתה HP במכרז לתחזוקת יישומי מערכת "נט משפט" של הנהלת בתי המשפט.
כאן, כאן, וכאן חשפנו את השערורייה המתמשכת של "הפטורים ממכרזים" במערכת הנהלת בתי המשפט, בהקשר של מערכות המחשוב שלה. גם מבקר המדינה פרסם כמה דוחות חריפים בהקשר של ההתנהלות סביב מערכת "נט משפט", מערכת המחשוב המרכזית של בתי המשפט בישראל.

כנראה שהחשיפות עשו את שלהן, והנהלת בתי המשפט החליטה, ככל המסתמן, לפצל את מערכת המחשוב שלה לשניים (יישומים ותשתיות), כאשר לגבי החלק הראשון (יישומים) כבר בוצע מכרז וזכתה בו חברת HP, שתחליף את חברת IBM (באינטגרציה של נס טכנולוגיות ועוד אינטגרטורים), שתפעלה והחזיקה את מערכת "נט משפט" במשך שנים ללא כל מכרז, בהוצאה מצטברת של מאות מיליוני ש"ח מכספי משלמי המיסים.

היקף המכרז, ש -HP זכתה בו, עומד על כ- 200 מיליון ש"ח ל-4 שנים, עם אופצייה לשתי הארכות של 4 שנים כל אחת. זאת, לתחזוקה, פיתוח ותפעול היישומים של מערכת "נט משפט". המכרז השני הוא על תחזוקת ותפעול התשתיות של "נט משפט" ותוצאותיו תתפרסמנה, ככל הצפוי, במחצית 2014. 

ג. איך בוחרים יו"ר למועצת הכבלים והלוויין.
הסאגה סביב בחירת יו"ר למועצת הכבלים והלוויין במשרד התקשורת יכולה למלא ספר שלם. מזה כשנתיים יש רק מ"מ (ממלא מקום) יו"ר והוא נתי שוברט, שהוא גם סמנכ"ל בכיר לניהול ספקטרום ורישוי תדרים במשרד התקשורת. איך הוא ביצע את שני התפקידים הללו גם יחד? זה לא ברור. מה שברור, שהכאוס בשני האגפים הללו סיפק לנו מלאי של עשרות רבות של כתבות לא מחמיאות על ההתנהלות של משרד התקשורת בתחומים הללו. דוגמאות עכשויות להתנהלות הקלוקלת והכאוטית הזו מצויים בסעיפים ד' ו- ה' בהמשך הכתבה. לא פלא, שאין דור רביעי (LTE) בישראל, וגם אין IPTV\OTT. גם לא יהיה בקרוב. 

משרד התקשורת פרסם מכרז שני (לרבות במודעה רשמית, ביחד עם נציבות שירות המדינה) לאיתור מועמדים לתפקיד יו"ר מועצת הכבלים והלוויין. מועמדים שהגישו את מועמדותם לתפקיד בסיבוב הראשון לתפקיד זה באפריל 2012, שמם נכלל אוטומטית בסיבוב השני הנוכחי, כולל כאלו, שזכו בתפקיד אך לא נכנסו לתפקיד, סיפור מוזר שקשור בשמו של הזוכה בסיבוב הראשון: אריאל משעל, שהגיש בג"ץ בנושא (שלא הוביל אותו לקבל את התפקיד...).

אולם, במקביל, שר התקשורת גלעד ארדן הגיש לכנסת הצעת חוק לאיחוד מועצת הרשות השנייה עם מועצת הכבלים והלוויין (מה שמכונה "ברית המועצות"). סיפור החוק הזה ומה קרה סביבו גם כן יכול למלא ספר שלם. לעניינו, נשארנו עם הבעיה: בשביל מה בוחרים כעת יו"ר למועצת הכבלים והלוויין, אם ממילא (בסיום עבודת החקיקה של הכנסת) יקום גוף חדש תחתיה?

לכן, פניתי למשרד התקשורת ושאלתי: "משרד התקשורת פרסם כאן פנייה לאיתור מועמדים לתפקיד יו"ר מועצת הכבלים והלוויין. במקביל עברה בכנסת בשבוע שעבר בקריאה ראשונה החקיקה הנוגעת ל"איחוד המועצות". כמה זמן המועמד יכהן כיו"ר מועצת הכבלים והלוויין - לאור החקיקה המתגבשת?"

תשובה לא הצלחתי לקבל, לא שלא ניסיתי. 

מכאן, או שיגיע מועמד, שמאמין באיחוד והשר הבטיח לו משהו להמשך (אולי את התפקיד של ראש המועצה המאוחדת), או שיגיע מישהו שיתאהב בתפקיד ויחבל במהלך היזום של האיחוד בין המועצות. 

ד. בעיות בקליטה ובגישה במרכז ת"א.
השבוע נערך טכס אזכרה לזמר המנוח אריק איינשטיין לפני מסע ההלוויה. הגיעו כמה עשרות אלפים לחלוק לו כבוד אחרון בכיכר רבין בעיר ת"א. הבעיה: רשתות הסלולר באזור כיכר רבין קרסו (לרבות הרשת הטוענת, שהיא המהירה בישראל - פרטנר) והן לא סיפקו יכולת של גלישה במערכות הסלולרית. בנוסף, מערכת ה- WiFi העירונית של עירית ת"א (בשם FreeTLV) המצויה בכיכר רבין, קרסה אף היא ולא יכלה לספק את הביקוש לשירותי גלישה של האזרחים, שהגיעו לכיכר.

בקיצור: עולם שלישי. לחברות הסלולר אין  יכולות של Offload בכלל, ובמיוחד לא לרשתות WiFi ציבוריות, כמו שיש בכל מקום בעולם. בישראל אין בכלל מדיניות של שירותי תקשורת מודרניים, אין מדיניות ואין תדרים ל- Offload. אין גם דור רביעי - LTE ולא יהיה בקרוב. אפילו לפיג'י ולערב הסעודית יש דור רביעי. דהיינו: אנחנו כבר מתחת לעולם השלישי.

יש מדינות רבות, למשל בריטניה, שיש לרגולטור שם מדיניות כתובה וברורה איך אמורים להתנהל שירותי הסלולר במדינה, במבט קדימה בהתחשב ברוחבי הפס הדרושים ובספקטרום המוקצה לצרכים הללו. את מסמך המדיניות הבריטי של הרגולטור לתקשורת - Ofcom בשם: Mobile Data Strategy תוכלו לקרא כאן. כל מילה על הנעשה בישראל מתגמדת מול המסמך הזה. 

ה. צרות בפריסת אנטנות גם להוט מובייל.
אם לא די בצרות, שעושות הרשויות המקומיות (בגיבוי בתי המשפט המקומיים) לחברת גולן טלקום (כמפורט כאן לגבי שהם, רחובות וחיפה), גם הוט מובייל נתקלת בתרגילים של הרשויות המקומיות, שמנסות לתקוע גלגלים ביכולת של החברות הסלולריות החדשות לפרוס מתקני שידור קטנים ברחבי המדינה. אמנם, בעתיד, הוט מובייל מתכוונת לשתף אנטנות עם פרטנר, אך מהלך זה הוא עתידי. בינתיים צריך לפרוס תשתיות. 

אולם, המציאות היא, שבית משפט השלום בפתח-תקווה אישר השבוע צו הפסקה מנהלי של עיריית גבעת שמואל, שאוסר על חברת הוט מובייל לבנות "חדר תקשורת" ללא "אישור חורג". כידוע, לכל אנטנת סלולר, גם הקטנה ביותר, יש "מתקן שידור" הצמוד אליה לצורך ביצוע השידורים. עירית גבעת שמואל החליטה להתחכם לצו של בג"ץ ולחוק הקיים וטענה, שהתקנת "מתקן התקשורת" הצמוד לאנטנות דורש היתר "שימוש חורג" למגורים. מדובר בתרגיל נוסף, שיש לו השלכות נרחבות על מהלך בניית מתקני שידור קטנים בישראל. זאת, כי הליך "שימוש חורג" מחייב פרסומו ברבים, מתן הזדמנות לציבור להתנגד, שימוע, ועדות ערר, היטלי השבחה ועוד. בקיצור: תהליך ההופך את נושא התקנת האנטנות הקטנות לבלתי רלבנטי, בהתאם למציאות הרגולטורית הזו בישראל. היכן שר התקשורת גלעד ארדן וצוותו בכל הסיפור הזה של פריסת אנטנות קטנות? זה סיפור אחר לגמרי, ולא פחות עצוב או מצחיק, תלוי בנקודת המבט. השר הנכבד נוסע עם כמה מעוזריו לטייל לאירופה, כדי ללמוד מה עושים שם עם פריסת האנטנות...

ו. מבצע מפתה ללקוחות העסקיים הקטנים עד הבינוניים של סלקום.
על פי הידוע לי, חברת סלקום יצאה "במבצע מהסרטים" ללקוחות העסקיים, המשלב תקשורת נייחת וניידת גם יחד, שירות שלא קיים בשום חברת תקשורת ישראלית אחרת (בעיקר בגלל בעיית "ההפרדה המבנית". בסלקום, נושא "ההפרדה המבנית" לא מפורט מספיק וגם אינו ברור, ככתוב ברישיונה. כך, שלמעשה, אין עליה חובת "הפרדה מבנית" בין שירותי הסלולר לשירותים הקוויים). נודע לי על חבילה משולבת של "סלקום לעסקים" (חבילה שלא מצאתי באתר החברה) כדלהלן:

25 חבילות סלולריות ללא הגבלה (דהיינו: ל- 25 מינויים סלולריים) כולל גלישה כולל 100 דקות לחו"ל לכל חבילה לחודש.
4 MINI IPAD במתנה עם חבילה סלולרית לכל אחד, כולל גלישה.
טלפוניה קווית לעסקי מסוג סנטריקס עם 22 שלוחות.
12 טלפונים IP חכמים לעסק (סנום 320) במתנה, ועשר שלוחות רגילות - ללא מכשירים, 
8,000 דקות שיחה לחודש לחיבור הקווי.
 
כל החבילה הנ"ל ב- 2,400 ש"ח לחודש לפני מע"מ וללא התחייבות. אם מפסיקים את החבילה, משלמים 12 ש"ח לחודש לכל מכשיר טלפון IP שניתן במתנה.

ניסיתי לקבל את תגובת סלקום לחשיפה, אך לא הצלחתי.

אין ספק, שמדובר בחבילה מאוד אטרקטיבית לעסקים קטנים הזקוקים כיום גם לשירותי סלולר וגם לשירותים קוויים. 
 
טלפון עתיק
צילום: ש. וייס

  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים