Telecom News - איך מייצרים חדשנות ומחברים את היזמים לחברות התקשורת הגדולות בעולם

איך מייצרים חדשנות ומחברים את היזמים לחברות התקשורת הגדולות בעולם

דף הבית >> חדשות סטארטאפים >> איך מייצרים חדשנות ומחברים את היזמים לחברות התקשורת הגדולות בעולם
איך מייצרים חדשנות באמדוקס ומחברים את היזמים לחברות התקשורת הגדולות ביותר בעולם?
מאת: אבי וייס, 14.08.14, 21:50מנהלות החדשנות באמדוקס
 
חשיפת מערכת רחבת היקף של הנעת תהליכי חדשנות, שמתבצעת בחברת אמדוקס ברעננה, תהליכים המתבצעים ישירות עם ובתוך חברות התקשורת הגדולות ביותר בעולם.
 
"אם לא נהיה יצירתיים וחדשניים נהפוך מהר מאוד ללא רלוונטיים ללקוחות שלנו", מתארת דפנה גוטשלק, Head of Innovation, אמדוקס. "אנו יודעים איך מחברים את הסטארטאפים עם הפתרון שלהם ישירות ללקוח עולמי גדול. עבורם זו הגשמת חלום. אנו מייצרים חדשנות במהירות, חדשנות המביאה ערך כלכלי ממשי לכל הצדדים".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם  דפנה גוטשלק (בתמונה מימין) ועם שלי ניר, Scouting and Partner Managemnet, אמדוקס (בתמונה משמאל), כדי לשמוע על מימוש הרעיון של חדשנות בעולם ספקי הפתרונות לשוקי הטלקום בעולם.
 
שאלה: מהיכן צמח הרעיון של חדשנות בחברת ענק כמו אמדוקס?
דפנה גוטשלק: "החדשנות קיימת באמדוקס שנים רבות, למעשה, מאז הקמתה. אנו חברת תוכנה המספקת שירותים ומוצרים לחברות התקשורת הגדולות בעולם.
 
אנו בחברת אמדוקס, חברה הצמודה לחברות התקשורת הגדולות בעולם, חייבים לחשוב כמה צעדים קדימה וכך אנו עושים.
 
אמדוקס עברה כמה וכמה גלגולים ב-30 השנה האחרונות. כיום, אנו חברה שבכלל לא דומה למה שהיינו בעבר. למעשה, כל שנתיים אנו 'ממציאים את עצמנו מחדש'.
 
אנו חברה של 22 אלף עובדים, 3.3 מיליארד דולרים מכירות שנתי וביצענו כ-20 רכישות. כך, שאתה יכול להסתכל על רצף ההתפתחות שלנו ולראות, שכל הזמן אנו מבצעים צעדים חדשניים ממשיים, שכל אחד מהם הוא קפיצת מדרגה קדימה. אנו מבצעים את השינויים הללו או ע"י רכישות, או ע"י פיתוח פנימי. זה חלק בלתי נפרד מהתרבות הארגונית שלנו לחשוב כל הזמן קדימה ולהתפתח".
 
שאלה: מה כולל תהליך החדשנות באמדוקס?
תשובה: "תחום החדשנות בארגון שלנו כולל כמה צירים מרכזיים המתורגמים למבנה הארגוני שלנו. הציר המרכזי הוא 'חדשנות עסקית'. הוא מלווה כמה יחידות העוסקות בחדשנות בתוך אמדוקס.
 
אנו חלק מקבוצת ה-Innovation הנמצאת ביחידת ה-BDSI (ר"ת: Big Data Strategic Innovation). מהשם של היחידה אתה יכול להבין איך החדשנות היא חלק בלתי נפרד מהארגון. תחום ה-Big Data הוא תחום מוביל באמדוקס, למרות שרבים חושבים, שאמדוקס מרוכזת בתחומים המסורתיים של OSS\BSS לרבות Billing. אנו גם שם, אבל אנו רואים כיום את תחום ה-Big Data מנקודת מבט אחרת: נקודת המבט כיצד הלקוחות שלנו משתמשים במידע על לקוחות הקצה שלהם, כדי ליצור לעצמם ערך מהמידע הזה.
 
כיום, המידע על לקוחות הקצה הוא נכס – Asset מאוד חשוב לכל שחקן בעולם התקשורת.
 
לכן, הוחלט באמדוקס להקים יחידת מתמחה לעולם ה-Big Data ואנו מבצעים 'מחזור שלם' של בניית סטארטאפ. זו מתודולוגיה שלמה של בניית סטארטאפ פנימי. אנו מתנהלים בתוך אמדוקס בדיוק כמו סטארטאפ, עם כל המאפיינים של סטארטאפ בכל תחומי ההתנהלות שלנו.
 
זה מתחיל מגיבוש אסטרטגיה, דרך הקמת קבוצות פיתוח ובניית צוות מכירות וכלה במכירת הפתרונות, שאנו מפתחים, ללקוחות הראשונים. אנו מטפלים בלקוחות הראשונים עד שהתחום שפיתחנו מבשיל ויכול לרוץ ולהיות מטופל ע"י היחידות האחרות באמדוקס.
 
זרוע שניה לחדשנות היא יחידת ANS (ר"ת: Amdocs Network Solutions), שמטפלת ביוזמות בתחום פתרונות הרשת.
 
זרוע שלישית לחדשנות היא יחידת MFS (ר"ת: Mobile Finance Services) שמטפלת בחדשנות בתחומי השירותים הפיננסיים וכל מה שקשור לעולם הפיננסי".  
 
שאלה: איך נושא, שירות או מוצר חדש מתחיל להיות מטופל ומפותח על ידכם?
תשובה: "כמעט הכל מגיע מהלקוחות. רמת הלקוחות שלנו היא של Tier 1 בעולם. אין הרבה חברות כאלו, אבל יש לנו קשר ארוך שנים עם החברות הללו. בנינו עם חברות הענק הללו מנגנונים כדי לאתר הזדמנויות, כדי ללמוד ולהכיר את התפתחות השוק ולבנות יחד איתן את האסטרטגיה של השוק. אנו מקיימים איתן דיונים אסטרטגיים ברמה שנתית. כך, שכל שנה אנו קובעים ביחד מהם 5 התחומים, שבהם נעסוק בשנה הקרובה, יעדים המאפשרים לחברות הללו לגדול, להתקדם ולהתפתח.
 
בשנת התקציב 2015 (שנת התקציב מתחילה באוקטובר, לפי השיטה בארה"ב) נעסוק בנושאים הבאים: Big Data, NFV, SDN, IoT ווידיאו. בתחום הווידיאו כבר למעשה טיפלנו, כך שנתמקד ב-4 הנושאים הראשונים, נושאים מאוד קריטיים לתעשייה, שיהוו ציר מרכזי לעשייה החדשנית שלנו בשנה הקרובה".
 
שאלה: איך מממשים את תכנית הזו?
תשובה: "בכמה דרכים במקביל. הדרך הראשונה והטובה ביותר מבחינתנו ומבחינת הלקוחות היא לבצע את זה ממש יחד איתם. לכן, בנינו בישראל מעבדות משותפות עם כמה מחברות התקשורת הגדולות בעולם דוגמת AT&T ו-SingTel. זה יישום מאוד ייחודי לאמדוקס, שמשלב את היכולת של ה-Startup Nation עם היכולת של חברות התקשורת הגדולות בעולם.
 
יש לנו יתרון גדול בכך, שאנו נמצאים בשוק הישראלי, מכירים אותו ויש לנו אקוסיסטם רחב בשוק הישראלי. כך, שאנו מאוד יעילים באיתור הזדמנויות הקיימות בעולם היזמות הישראלי. אנו מוספים לזה את הניסיון שלנו ואת הניסיון הגלובלי של השותף שלנו.
 
החיבור הזה במעבדות משותפות לחברות התקשורת הענקיות מאפשר לנו לגזור מטרות, ועם מנגנון די מהיר, שנמשך כחודש עד חודשיים וחצי, אנו מציגים פתרונות עובדים לבחירה לאותה חברת תקשורת. לרוב, אלה פתרונות של סטארטאפים, חלקם פתרונות פנימיים או שילוב של פתרונות, שפותחו בתוך אמדוקס עם פתרונות מהסטארטאפים.
 
אנו מאתרים סטארטאפים הנמצאים בשלב בו יש להם כבר פתרון, שאפשר להציג אותו, עובדים עליו ביחד במעבדה עם אנשים מנוסים משלנו המוקצים לכל פיתוח, וכך יש לנו יכולת להציג די מהר פתרון לחברת התקשורת ולקבל החלטה אם הפתרון מתאים לה אם לאו, ולבחור מהפתרונות החדשים הללו במה כדאי להמשיך לפתח ולהשקיע בו. בד"כ הבחירה היא של פרויקט אחד מכל 7 שאנו מציגים".  
 
שאלה: מה קורה לסטארטאפ, שנבחר להמשך פיתוח כי זה מתאים ללקוח?
תשובה: "אנו פשוט מטמיעים את הפתרון ביחד עם הסטארטאפ אצל הלקוח. זה תהליך הקורה אצלנו כל הזמן. אנו מוציאים עשרות רבות של POC (ר"ת: Proof Of Concept) לשנה ואנו יוצאים בסיום התהליך עם לא מעט פרויקטים מעשיים המוטמעים אצל הלקוחות.
 
תהליך הבחירה מסוכם מול כל לקוח. למשל, אצל AT&T, כל רבעון מגיעים לישראל נציגים של AT&T והם דנים בכל ה-,POC שאנו מציגים להם, ובוחרים את מה שמתאים לצרכים שלהם".
 
שאלה: אתם משקיעים כסף בסטארטאפים הללו?
תשובה: "הפרויקטים הללו הם שת"פ עם הלקוח ועם הסטארטאפ. זו השקעה בכוח אדם, ציוד, שטח, כלים וכיו"ב. אנו בגישה הזו לא משקיעים בחברות ההזנק כ-VC. אנו משקיעים באנשים ובפיתוח. אנו מקצים אנשים מתוך אמדוקס לפי ההתמחות שלהם לפרויקטים וזה מביא לסטארטאפים ערך ממשי מידי. זאת, מאחר שהסטארטאפים לא יודעים איך זה לעבוד בתוך חברות תקשורת ענקיות. זה הידע שלנו והניסיון שלנו.
 
זו פעילות יוצאת דופן, שכל הזמן מזרימה רעיונות לתוך אמדוקס ומשם ללקוחות. המודל הזה, שפותח אצלנו כאן בארץ, החל להיות מועתק לעולם, כי הוא מודל מאוד מצליח".
 
שאלה: האם יש מודלים אחרים של פיתוח מיזמים, שאינם במעבדה משותפת עם לקוח ענק?
תשובה: "בהחלט. יש לנו מודל של Enrich (העשרה). מודל של עבודה עם סטארטאפים לא מול לקוח אחד, אלא מול כל הלקוחות וכל השוק. יש לנו בשוק העולמי שותפויות רבות ואנו מאתרים סטארטאפים, שיש להם כבר מוצר עובד, המתאים לעולם התקשורת ונמצא ברשימת הצרכים שהגדרנו.
 
אנו בונים מסגרת של שותפות עם הסטארטאפ ומציגים ביחד אתו את הפתרון שלו בפני הלקוחות בכל העולם, כולל הופעה במפגשים מקצועיים, ועידות, תערוכות עולמיות ועוד.
 
ציר נוסף של התפתחות הוא ציר פנימי שלנו. אנו מעודדים עובדים מתוך 22 אלף העובדים הקיימים אצלנו ליזום ולחדש מבפנים. כך, אנו מאתרים פתרונות מבטיחים ובונים קבוצות של חדשנות בתוך החברה, מתוך עובדיה.
 
יתרה מכך, החלטנו גם לבצע האקתון פנימי של עובדי החברה. ההאקתון הראשון בשם Vibe יתקיים ב-15-18 לספטמבר 2014. כאן תוכל לראות פיתוחים פנימיים, חלקם נעשים בשת"פים ובקידום פתרונות קיימים של החברה. נציג באירוע 12 פתרונות חדשים תוצרת אמדוקס. המיקוד בהאקתון הזה יהיה סביב עולם ה-IoT.
 
בנוסף, אנו מבצעים Crowd Sourcing לעצמנו בכל תחום חדש. זה מקדם אותנו כחברה ואת העובדים המשתתפים בפעילות המקוונת הזו.
 
ציר נוסף של פעילות חדשנות היא מול האקדמיה. זה כולל מחקרים משותפים, פרויקטים משותפים, פיתוח קורסים לחדשנות ועוד. אנו עובדים מול כמה אוניברסיטאות בישראל בשת"פ מאוד הדוק.
 
בנוסף, יש לנו פעילות מאוד יפה של Incubation, שזו קבוצה פנימית באמדוקס הבודקת את חוויית המשתמש, תוך התחשבות ב-Use Case של כל רעיון חדש.
 
אם תסתכל על כל מגוון הפעילויות, שמניתי, תראה, שיש לנו פעילות מאוד חזקה בכל הרבדים עם כל הכלים של עולם החדשנות. אלה הכלים הטובים ביותר, שמצאנו וגם פיתחנו בעצמנו, כדי לייצר חדשנות. החדשנות אצלנו היא תהליך מאוד נמרץ ומהיר, שגם מביא תוצאות מהירות".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
דפנה גוטשלק: "אני חושבת, שאם היה ניתן ליישם, החלום שלי יהיה, שבתור ארגון המתחדש כל הזמן - לא יצטרכו בו גוף לחדשנות, כי כולם יעסקו בזה. אני חולמת, שהחדשנות תהיה טבעית ותכסה כל היבט בו עוסקת החברה, שלא יהיה צורך בגוף מרכזי כמו שלנו, שיניע את החדשנות ויכוון אותה.
 
זה יוצא דופן אפילו בתעשייה שלנו, שאנו חולמים, שלא יהיה לנו תפקיד, כי כל החברה תהיה בנויה על חדשנות בכל פינה שבה. אולם, עד שהחלום הזה יתגשם, אם יתגשם, אנו עובדים קשה ומפתחים כל הזמן כלים לחדשנות ומביאים את החדשנות לחברה, לעובדיה וללקוחות שלה. זו בדיוק הסיבה, שאנו מובילי שוק בעולם".
 
דפנה גוטשלק ושלי ניר - אמדוקס
לוגו אמדוקס 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
1.5.24 - Axis Tel Aviv 2024

7-8.5.24 - ChipEx2024 

7.5.24 - Data Driven Factories - Industry 4.0 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים