Telecom News - איך לבחור ספק שירותי טלוויזיה: HOT או YES או חלופות אחרות?

איך לבחור ספק שירותי טלוויזיה: HOT או YES או חלופות אחרות?

דף הבית >> צרכנות >> צרכנות לפרט >> איך לבחור ספק שירותי טלוויזיה: HOT או YES או חלופות אחרות?
איך לבחור ספק שירותי טלוויזיה: HOT או YES או חלופות אחרות?
מאת: מיכאל פנחס, 4.10.14, 20:30מיכאל פנחס
 
התחרות בתחום שירותי הטלוויזיה מתמקדת עד היום בין הוט ל-YES אבל הן לא  היחידות בשוק. איך בוחרים בפתרון שירותי הטלוויזיה הנכון והמתאים ביותר לצרכים שלי?
 
בשנים האחרונות הביאה התחרות בעולם שירותי הטלוויזיה בין החברות הוט (מקבוצת הוט) ו-YES (מקבוצת בזק) ל"שיוויון" כוחות ולדמיון מדהים במחירים. למעשה, התחרות עברה ממחירי חבילות הטלוויזיה לתחומים אחרים לגמרי, דוגמת: שירותים משלימים, שירותי ערך מוסף (בעיקר ברשת האינטרנט) ובחבילות טריפל המשלבות את שירות הטלוויזיה עם שירותים אחרים דוגמת טלפוניה ושירותי אינטרנט (תשתית + ספק). 
 
לפני כחצי שנה כפה משרד התקשורת על החברות הוט ויס לשנות את "החבילה הצרה" שלהן, שלא זכתה לפופולריות, לחבילה בשם אחר ("חבילת יסוד"), עם יותר ערוצים ובמחיר של כ-120 ₪ לחודש, בתקווה, שתוספת הערוצים תוביל ליותר לקוחות, מה שלא קרה (עדיין).  
 
מהן החלופות הקיימות למי שמבקש לראות טלוויזיה אצלו בבית (או במשרד)?
המחשבה, שקיימת בציבור, שהוט ו-YES הן החלופות היחידות בשוק הטלוויזיה היא מוטעית. בפני כל אחד עומדות כמה חלופות ובמהלך השנה הבאה תהיינה עוד חלופות:
 
א. לקבל שירותי טלוויזיה על רשת האינטרנט. כרגע שירות כזה מסופק בישראל ע"י כמה ספקים מחו"ל. כיום, השירות המבוקש ביותר בשוק הישראלי הוא של קרטינה טיוי (Kartina TV), שירות מאוד פופולרי בקבוצות אוכלוסייה מסוימות (בעיקר דוברי רוסית), עם עשרות אלפי לקוחות ישראליים משלמים. קרטינה טיוי תומכת בכמה סוגים של מזרימי מדיה וממירים וזה אחד היתרונות של שירות זה, שאפשר לקבל אותו לא רק על מסכי הטלוויזיה, אלא גם על כל מחשב נייד או נייח, טאבלט או סמארטפון באמצעות אפליקציה של החברה.
 
בשנה הקרובה נראה לפחות ספק אחד גדול נוסף על רשת הפס הרחב של בזק (קבוצת סלקום) ועוד כמה ספקים על רשת Unlimited, במקומות שתפרוס סיבים (ואלה הספקים, שכבר מתכננים לספק שירות על רשת Unlimited: גולן טלקום, יופון, קרטינה טי.וי, ומארס 019). ככל הנראה, ספקים נוספים וגדולים ייכנסו לשוק הישראלי דוגמת Hulu ו-Netflix, שפופולריים בארה"ב ובמערב אירופה. רמת המחירים של ספקי שירותי הטלוויזיה על האינטרנט היא כעשירית עד שליש ממחירי החבילות של הוט ויס.
 
בלרכוש "טלוויזיה חכמה". יש בשוק מבחר די יפה של "טלוויזיות חכמות". ההבדלים ביניהן מצויים בעיקר ביכולות של הטלוויזיה: מסך ותפריטים בעברית, קלות ההפעלה, היקף התכנים המסופקים, מהות מכשירי קצה נתמכים ועוד. עד לאחרונה הובילה את התחום הזה חברת סמסונג, כשלאחרונה נכנסה לתחום בישראל חברת LG עם קו חדש של טלוויזיות Smart TV הכולל מסכי 4K, מסכי Full HD ומסכי OLED קעורים ושטוחים, בהתבסס על פלטפורמת WebOS החדשה שלה. מחיר טלוויזיה חכמה יקר יותר בכ-30% ומעלה ממחיר טלוויזיה רגילה, וכדי לצפות במגוון תכנים רחב יותר מהחבילה הבסיסית החינמית, יש לשלם עוד דמי מנוי חודשיים ליצרן הטלוויזיה (בד"כ דמי מנוי די סמליים, בסביבות ה-10 דולרים לחודש).
 
ג. למי שאין תקציב להחליף את "הטלוויזיות הטיפשות" הקיימות אצלו בבית או במשרד ל"טלוויזיות חכמות", הדרך המהירה והקלה להפוך טלוויזיה רגילה ל"טלוויזיה חכמה" היא ע"י רכישת "מזרים מדיה". השוק מוצף ב"מזרימי מדיה" ובמחירים מאוד אטרקטיביים. "מזרים המדיה" הפופולרי ביותר בישראל הוא ה- .Google Chromecastהמוצר הזה עולה 35 דולרים בארה"ב או כ-200 ש"ח עד 220 ש"ח בחנויות רבות בישראל. לאחרונה, עברה המערכת של ה-Chromecast שדרוג משמעותי. כבר הופיעו בשוק מתחרים רבים לChromecast-, לרבות מחברת מיקרוסופט, אך יש יתרון בבחירת המוצר הזה, שכן מאחוריו נמצאת גוגל, שתדאג לשדרג כל הזמן את המערכת ולספק לה יכולות ותמיכה, מה שחסר בד"כ במזרימי המדיה הזולים, שמביאים לארץ בכמויות מסין ומטאיוואן.
 
ד. שידורי "עידן +". לאחר רכישת ממיר במחיר חד פעמי של כ-100 ₪, אפשר לקלוט את שידורי הטלוויזיה בחינם מהאוויר. כיום, רצוי לרכוש ממיר HD, שמחירו כ-150 עד 200 ₪, משום שבקרוב היקף ערוצי "עידן +" יעלה מ-6 עד ל-18 ערוצים וחלקם הגדול ישודר ב-HD. לכן, יש צורך בממירHD  כדי לקלוט את השידורים באיכות המשופרת. בנוסף, יש ב"עידן +" מגוון רחב של ערוצי רדיו באיכות HD. לעיתים, יש צורך לרכוש "מגבר קליטה" בכמה עשרות ₪ כתוספת לממיר, בגלל הכיסוי הלא מספק של שירותי "עידן +" לכל הארץ וקושי בקליטה בחדרים מסוימים בבית (למשל בממ"ד).
 
מה עם "החבילות הצרות" במודל החדש?
מדובר ברפורמה, שהכריז עליה שר התקשורת גלעד ארדן, שנועדה לספק שירותי טלוויזיה במחיר זול (יחסית) לציבור. זה כולל:
 
א. חברת YES מציעה חבילה, ששמה "חבילת יסוד", עם 3 מסלולים לבחירה (כל מסלול הוא ב-119.90 ש"ח, 10 אגורות פחות מהוט), כשבכל מסלול 23 ערוצים עם ממיר אחד מהסוג הישן של YES וניתן להוסיף על זה עוד ערוצים ויכולות בתשלום נפרד לכל תוספת.
 
כידוע, ל-YES יש הרבה יכולות ושירותים נוספים, כשהשירות החדיש ביותר קרוי YesGO, שלא נמצא בכלל באפשרויות ההרחבה של YES, מעל ל"חבילת היסוד" הללו. זו אולי הסיבה שאין ביקוש לחבילות הללו ב-YES.
 
ב. חברת HOT יצאה בחבילה דומה ששמה Compact עם 3 מסלולים לבחירה. 2 מהמסלולים הם ב-120 ש"ח לחודש עבור: 1) 23 ערוצים ב-Compact + ספורט ו- 2) 24 ערוצים ב-Compact + ילדים ונוער, חודש ראשון בחינם, ומסלול נוסף הוא ב-119 ש"ח עם חודש ראשון חינם והתקנה חינם, כולל 23 ערוצים, אינטרנט 30 מגה וטלפוניה עם 60 דקות חינם לכל יעד (נראה קצת לא הגיוני לבחור באחת מ2- החבילות ב-120 ש"ח, כשב-119 ש"ח מקבלים "טריפל" עם אינטרנט וטלפוניה, עם חודש ראשון חינם והתקנה חינם. זה תרגיל שקוף של הוט ללקוחות הפוטנציאליים, אם בכלל יש כאלו, לא לקחת את החבילות ב-120 ש"ח). גם כאן, ניתן להוסיף עוד ערוצים ויכולות מהמגוון הרחב שיש ל-HOT, בתשלום נפרד.
 
אז במי לבחור?
כפי שצוין, אין הבדלים במחירים בין הוט ליס. ההבדלים במגוון הערוצים הוא מינימלי, וזה עניין של טעם אישי, אם יש עניין בערוץ טלוויזיה מסוים, שקיים רק בהוט ולא קיים ב-YES ולהיפך.
 
מכאן, שהשיקול המרכזי בבחירה מצוי בכלל במקום אחר והוא בהרגלי הצריכה של כלל שירותי התקשורת. לכן, יש לקחת כאן בחשבון את ההבדלים בין הוט ל-YES שהם:
 
א. YES הקדימה את הוט במתן שירותים על רשת האינטרנט הנייח והנייד. ל-YES יש מגוון שירותי טלוויזיה שאין להוט דוגמת: YesGO (שירותי טלוויזיה משולבים בסמארטפון, במחשב ובטאבלט, על כל רשת אינטרנט כולל האינטרנט הסלולרי), YesMultiroom (התחלת צפייה בתכנית בטלוויזיה בחדר אחד והמשך הצפייה בטלוויזיה אחרת בחדר שני, ללא קטיעה במעבר בין החדרים והטלוויזיות), YeStreamer (צפייה בתכנים על המחשב), MyTV (המלצות לצפייה אישית והפיכת התכנים לאישיים). אולם, כאמור לעיל, השירותים של YES אינם זולים מאלה של הוט, הם פשוט כוללים יותר יכולות נלוות.
 
ב. הוט מקדימה את YES מזה מספר שנים בכך, שהיא מציעה "שירותי טריפל" ללקוחותיה (ורוב לקוחות הם אכן במסלולי הטריפל). להוט פס רחב עד 200 מגה עם קופסת FiberBox ורוחב פס שאין בבזק. מי שמשלם בנפרד על כל שירות (תשתית, טלפוניה, אינטרנט), משלם כיום ביוקר. מדובר בעיקר בלקוחות בזק, משום שבגלל תנאי הרגולציה (מה שמכונה "הפרדה מבנית") היא אינה יכולה להציע ללקוחותיה שירותי טלוויזיה (של YES) ביחד עם שירותי הטלפוניה והפס הרחב לאינטרנט שלה.
 
חשוב להזכיר, שברכישת חבילות "טריפל" כולל מרכיב הפס הרחב לאינטרנט רק את התשתית. שירותי האינטרנט במקרה זה אמורים להירכש בנפרד מספק האינטרנט (ISP). מול זה, יש הצעות רבות של חבילות משולבות של תשתית אינטרנט + שירותי אינטרנט (לעיתים משולב בשירותי טלפוניה), חבילות, שגם הן מביאות לחיסכון שנתי משמעותי מול רכישה של כל רכיב תקשורת בנפרד. אולם, בגלל תנאי הרגולציה הקיימים בישראל אין חבילות משותפות של כל מרכיבי התקשורת גם יחד.
 
לכן, ההחלטה הראשונה, שכל צרכן אמור לקבל היא: האם להעדיף שירותי תקשורת משולבים עם טלוויזיה אבל בלי שירותי אינטרנט (אותם יש לרכוש בנפרד), או להעדיף שירותים משולבים תשתית אינטרנט ושירותי אינטרנט אבל בלי שירותי טלוויזיה (אותם צריך לרכוש בנפרד). בכל מקרה, תשומת לב, שרכישת שירותי תקשורת נפרדים בבזק אינה כדאית ויש לחפש בבזק רק מבצעים שמשלבים כמה שירותים.
 
ההחלטה הראשונית הזו מובילה לתוצאות שונות לחלוטין במענה לשאלה: ממי כדאי לרכוש את חבילות התקשורת המשולבות. בחבילות של תשתית אינטרנט + שירות אינטרנט (ולעיתים גם טלפוניה) יש תחרות בין מספר לא קטן של ספקי שירות והשונות במחירים בין הספקים היא גדולה ויש כאן כל הזמן תחרות על הלקוחות. לעומת זאת, בחבילות של טלוויזיה עם תשתית אינטרנט וטלפוניה יש רק שחקן אחד בשוק (הוט).
 
שורה תחתונה:
"צרכנות נבונה" היא שם המשחק ויש לדבוק בה. הכוח אמור להיות בידי הצרכן ואין כל סיבה, שהוא ייפול ב"מלכודות הדבש" הקיימות עדיין בעולם התקשורת.
  
מאת: מיכאל פנחס, אוקטובר 2014.
מהנדס תקשורת ומחבר המדריך לחיסכון בהוצאות התקשורת ולרכישת מרכזיות טלפון לעסקים
שירותי טלוויזיה 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים