Telecom News - למה "הפרשה הסודית" היא עדיין סודית ואיך היא קשורה לבחירות הקרבות?

למה "הפרשה הסודית" היא עדיין סודית ואיך היא קשורה לבחירות הקרבות?

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> למה "הפרשה הסודית" היא עדיין סודית ואיך היא קשורה לבחירות הקרבות?
הפעם נחשוף עוד טפח מאחורי הקלעים של "הפרשה הסודית", ש"קליקת הפרקליטים" עושה הכל כדי שלא תדעו עליה מאומה (למרות שכמעט הכל מצוי ברשת האינטרנט...). הגיעה העת, שהפרקליטות תחזור בה מהתרגילים למניעת הפרסום. הבחירות בפתח וחשוב לחקור הכל. 
מאת: אבי וייס, 17.12.14. 18:00משה כחלון

"הפרשה הסודית" של משרד התקשורת היא סודית ותחת חיסיון, ותהיה כך לפחות עד אמצע ינואר 2015, עת ששופטי בית הדין הארצי לעבודה ידונו בערעורים השונים על צו החיסיון.

הפעם נרים את המסך מעל כמה סוגיות מטרידות של פרשה, שהוגדרה ע"י כב' השופטת ד"ר אריאלה גילצר-כץ, מבית הדין האזורי לעבודה בת"א, שטיפלה (ושפטה) "בתיק החסוי" ביחד עם נציגת הציבור הדסה שליסל, כ"עלילת דם". לא פחות.

א. למה הפרשה הזו חסויה עד היום?
מפני שיש רבים הרוצים שהיא תהיה חסויה. מייד נצביע עליהם במפורט. זה גם הרקע לכך, שניסו להכשיל אותי בנושא, לא אחת, כפי שחשפתי בהרחבה כאן.

הדבר החמור ביותר הוא לא בעצם החסיון עצמו (שהוא קצת גובל בהיתול, כיוון שרוב פרטי הפרשה הודלפו, ולא על ידי, לרשת האינטרנט), אלא בעובדה, שכל המעורבים, משר התקשורת (היוצא, גלעד ארדן) ועד לשרת המשפטים היוצאת (ציפי לבני), דרך שרשרת הפרקליטים המעורבים בנושא, כולם לא פנו למשטרה, כדי שתחקור את הפרשה. זאת, מאחר שבית הדין לעבודה הוא לא המקום המתאים לבצע חקירות רגישות מסוג זה. כולם יחד, וכל אחד מסיבותיו הוא, לא רוצים שתדעו את האמת. 

הסיבה הממשית והמשפטית הנוכחית להמשך החיסיון, היא תרגיל של פרקליטות המדינה, תרגיל שנרקח במשרד התקשורת בשת"פ הפרקליטות.

בלי להיכנס לסבך המשפטי של כל הטיעונים והתקדימים המשפטיים הנוגעים לענייני צווי איסור פרסום, אציין ממש בקצרה, שהתרגיל הנוכחי בנוי כך:

1. הפרקליטות ומשרד התקשורת מתנגדים עקרונית לפרסום כל דבר בתיק זה, כל עוד לא דנו בערר בבית הדין הארצי לעבודה (תהליך שייקח, כמובן, זמן).

2. לחילופין, הם מתנגדים, שיפורסם רק פסק הדין של בית הדין לעבודה בת"א, כמו שהוחלט עליו בבית הדין לעבודה בת"א, והם דורשים, שיופרסם כל חומר הראיות, שהוגש בתיק החסוי הזה.

הפסקה השנייה דורשת מעט הסבר: הפרקליטות רוצה, שהעיתונות תפרסם לא רק את פסק הדין החמור, אלא את כלל חומר הראיות, שהוגש לבית המשפט בת"א. ברור, שמדובר כאן בתרגיל, משום ששום עיתונאי (בטח לא אני), לא יטרח לקרא את אלפי עמודי המסמכים הקיימים בתיק זה ובוודאי לא להביא אותם לציבור באיזה כלי תקשורת.

לכן, הפרקליטות "עשתה עבורנו את העבודה הזו", והיא מביאה מתוך אלפי העמודים רק 2 פסקאות קצרות, שזה מה שהיא מבקשת, למעשה, שהעיתונות תפרסם במקביל לפסק הדין. רק את זה. את 2 הפסקאות הללו הפרקליטות טרחה ושלחה לנו, מודגשות ומובלטות, כדי שנהיה מוכנים לפרסם אותן, בבוא העת... 

למה רק 2 פסקאות? משום שפסקאות אלו משחירות צד אחד בסיפור והופכות לכאורה את כל פסק הדין בת"א על פניו.

רק כדי להבהיר לכולם: אני לא מתכוון לפרסם את מה שהפרקליטות רוצה "לדחוף לי לתוך הגרון", את 2 הפסקאות, שהפרקליטות שלפה עבור העיתונות מחומר הראיות העצום. זאת, מ-2 סיבות טובות:

1. אתר Telecom News הוא אתר רציני, שיש לו קוראים רבים גם מהמגזר הדתי והחרדי, גם קטינים וגם אנשים רגילים, שלא יסכימו שאפרסם דברים מהסוג הזה באתר. מדובר פשוט בפסקאות של תת-רמה מהסוג הגרוע ביותר. זו בושה לפרקליטות, שבכלל שלפה את הפסקאות הללו, מאלפי העמודים של החומר הנדון בפני בית המשפט. 

2. אני לא שופט ולא אני שמעתי את העדים והעדויות ולא קראתי את המסמכים הרבים, שהוגשו לבית המשפט. לכן, אין לי כל יכולת לשפוט אם פסקה אחת או שתיים מאלפי העמודים הקיימים בתיק, יש לה משקל ממשי, אם לאו. פסק הדין המסכם מדבר בעד עצמו וזה מספק אותי, גם כעיתונאי וגם כקורא.

אם בית משפט גבוה יותר ישנה את ההחלטה בעקבות ערר, אפרסם גם את ההחלטה החדשה. ככה מערכת המשפט הישראלית אמורה לעבוד, ולא בשיטה של חיסיון עד גמר הערעור. 

למה שר התקשורת היוצא, גלעד ארדן, נתן ידו לתרגיל "המשך החיסיון" הזה? היות ואיש לא השיב לי ממשרד התקשורת, או מלשכת השר (בעת שהיה בתפקיד) על שאלותיי, אני יכול לשער כאן 2 השערות, שכל אחת מהן יכולה להיות נכונה (או לא):

1. גלעד ארדן רצה להמשיך לתת גיבוי למשה כחלון, השר שקדם לו. הוא אולי קיווה אז, שכחלון לא יפרוש מהליכוד ויתמודד על הקולות של תומכי הליכוד (מה שקרה בפועל רק בשבועות האחרונים). לכן, לא היה לו אז כנראה מניע לגרום לפיצוץ הפרשה. 


2. גלעד ארדן "נלכד" במלכודת של "קליקת הפרקליטים" (תזכורת: זו קליקה, שההתחלה שלה מצויה בעו"ד מפורסם, עו"ד אהוד אולמרט. היא פרוסה בכל רחבי השלטון וגם מחוצה לו, כשאחד הזנבות שלה בקצה, היא היועצת המשפטית הנוכחית של משרד התקשורת). אחרי שהוא הבין, שהוא "לכוד", גלעד ארדן (שהוא גם כן עו"ד בהשכלתו), החל לשכור במרץ "ארמייה" של עורכי דין ב"פטורים ממכרז" כפי שחשפנו לא אחת. אבל זה לא היה מספק כדי "להגן על התחת שלו". לכן, כנראה לא היה לו מנוס אלא לשתף פעולה עם "הקליקה" ולתמוך בתרגיל הערר של הפרקליטות, שתיארתי למעלה.

את חלקה של עו"ד דנה נויפלד (היועצת המשפטית של משרד התקשורת) בפרשה זו חשפתי בהרחבה כאן, צו החיסיון לא חל עליה, כי היא לא מוזכרת בכלל בפסק הדין. כל מה שהיא עשתה או לא עשתה, היה מ"אחורי הקלעים" ובחלקו אף לאחר מתן פסק הדין. איש לא טיפל, עד רגע זה, במה שחשפתי. כך, כל אחד ממערכת "קליקת הפרקליטים", שומר ומספק גיבוי, ככל הניתן, "על התחת של השני". זו השיטה.

כך יוצא, שאלו שמצפצפים על החוקים, עושים ככל העולה על רוחם, מכופפים כל חוק ותקנה לפי רצונם והאינטרס האישי שלהם, מפברקים נתונים ומעלילים עלילות דם, הם אלו שמטילים אחר כך קנסות ועונשים על חברות התקשורת, בגלל הפרה של איזה תת סעיף שולי ברישיון של אותה חברה. יש לזה ביטוי מתאים, כמו שחז"ל אמרו: "טובל ושרץ בידו".  

ב. איך כל זה קשור למשה כחלון?
אין כל מניעה שאחשוף את חלקו של משה כחלון בפרשה, אם בכלל הוא קשור, כי שמו לא מוזכר בפסק הדין, אפילו לא ברמז. אולם, כל "הפרשה הסודית" התרחשה בתוך משרד התקשורת, בצמרת משרד התקשורת, בעת שהוא היה שר התקשורת.

גלעד ארדן בכלל לא היה קשור בנושא עד שנחת על שולחנו פסק הדין, שנגע לתקופת כהונתו של קודמו בתפקיד, ואז החליט, ככל הנראה, להצטרף ל"קליקת הפרקליטים", כדי לטייח את הפרשה, בין ברצונו ובין בחוסר ברירה, כפי שתיארתי קודם. 

אם מישהו יטען, שמשה כחלון לא עסק בזוטות של כוח אדם, מינויים, קידומים, פיטורין, משמעת וכיו"ב במשרד התקשורת ולכן הוא לא ידע מהפרשה ולא היה מעורב בה "עד צוואר", אומר לו: הצחקת אותי. רוב זמנו, היה משה כחלון עסוק במנויים ו"השתלת מקורבים" בכל אשר יכול היה להשפיע בו. זה היה למעשה רוב עיסוקו (לא "רפורמת הסלולר"...).

עם סיום הקדנציה שלו, סיכמתי את כל המינויים (רובם כושלים...), שבהם היה מעורב משה כחלון באופן אישי, והם מצויים כאן (המאמר המקורי פורסם בזמנו ב-TheCom, עיתון שכבר לא קיים ברשת האינטרנט, לכן אני מביא את מסמך המקורי שלי, ששימש אז כבסיס למאמר שפוסם ברבים).

כשכתבתי את המאמר בתחילת 2013, לא ידעתי אז בצורה מפורשת על כל ההתרחשויות ב"פרשה הסודית" (היו הרבה שמועות, שהגיעו לאזני, אבל לא ידעתי את כל פרטי הפרטים, כמו היום). מדובר בפרשה, שהתרחשה כל כולה במהלך הקדנציה של משה כחלון ולא ידעתי אז, איך היא קשורה ל"אנשים שלו", ש"כיכבו" בפרסומים שלי מאז. 

בנוסף, ביצעתי בזמנו עוד 2 סיכומים של הקדנציה של משה כחלון, כשר התקשורת (כאן וכאן), שחושפים את הכשלונות הקולוסאליים שלו בכל תחום. אם לא די בכך, פרסמתי (באישור נשיא בית המשפט העליון), סדרה של 5 פרקים, שהחלה כאן ונמשכה כאן, כאן וכאן, על הכאוס שהיה בתקופת כהונתו של משה כחלון כשר במשרד התקשורת. זאת, עד לסיום המפתיע של כהונתו, אחרי התפטרות היועצת המשפטית הקודמת של משרד התקשורת והליכתו של השר הפורש לגלות קצרה בנכר, כדי להסתיר את מה הוא רצה אז להסתיר (וחשפתי כאן, בפרק החמישי והמסכם בסדרה).

כך, כל חלקי הפאזל מתחילים אולי להיות מחוברים זה לזה.

היות ול"פרשה הסודית" יש כנראה השלכות על הבחירות הקרבות, דהיינו על המפלגה החדשה של משה כחלון, שבאופן לא מפתיע גם הוא משפטן בהשכלתו, שיצא לאוויר העולם כדי לקבל את תמיכה הציבור בו בבחירות הקרבות לכנסת, אני סבור, שמן הראוי, שכעת הפרקליטות (במיוחד אחרי שציפי ליבני כבר לא שם, כשרת המשפטים), תשנה את הגישה שלה בפרשה הזאת. למי שהספיק לשכוח, או לא רוצה לזכור, עו"ד ציפי לבני הייתה שותפה (פוליטית) במשך שנים לא מועטות עם עו"ד א. אולמרט.

הגיעה העת, שהפרקליטות תפתח את "תיבת הפנדורה" הזו לציבור, תבקש חקירת משטרה, ותסיר את החרפה הזו מהציבוריות הישראלית, חרפה המסתתרת תחת חיסיון זמן רב מדי
 
גלעד ארדן - למה הוא שיתף פעולה עם "קליקת הפרקליטים", כדי לטייח ולהסתיר את הפרשה החמורה, שהתרחשה כל כולה בקדנציה של קודמו בתפקיד? 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים