Telecom News - שינוי כללי המשחק בשוק שירותי הטלוויזיה בישראל: השירות החינמי של Take

שינוי כללי המשחק בשוק שירותי הטלוויזיה בישראל: השירות החינמי של Take

דף הבית >> חדשות >> חדשות עולם הטלוויזיה >> שינוי כללי המשחק בשוק שירותי הטלוויזיה בישראל: השירות החינמי של Take
המיזם תחת שם המותג Take של קבוצת פל, משנה את מגרש המשחקים בעולם הטלוויזיה העתידי בישראל. העיקרון: "מה שבא בחינם יסופק בחינם" מתגשם כאן במלואו וייאלץ את השחקנים האחרים לשנות כיוון. גם הרגולציה תצטרך להשתנות. 
מאת: אבי וייס, 19.4.15, 22:30Take Co-CEOs

מיזם הטלוויזיה Take של חברת פל, המנכ"לים המשותפים: ליאור בנאי וגילה לבנת-רוזינר, (בתמונה משמאל), מציב רף חדש בשוק הטלוויזיה הישראלי. המיזם הזה מאמץ לחלוטין את 'העקרונות' שחזרתי עליהם עשרות פעמים באתר זה, בין היתר, בהקשר של מיזם הטלוויזיה של סלקום, ובמיוחד העקרון שמה שבא בחינם צריך לספק אותו בחינם. זה בסדר לגבות כסף על הממיר, על שירות איכותי, על תכני פרמיום ועל שירותי ערך מוסף. אבל זה לא בסדר לגבות כסף על תוכן חינמי.

יתרה מכך, בהקשר לשירות הבלתי-חוקי של סלקום כתבתי כך: "סלקום לוקחת שירות ממשלתי חינמי המופץ ע"י "הרשות השנייה" (גוף ממשלתי סטוטורי) וממומן ע"י משלמי המיסים, וגובה עליו כסף רב מלקוחותיה. די ברור, שזה מעורר שאלות כבדות של חוקיות, שלא בוררו עד תום (הכיצד חברה פרטית לוקחת שירות ממשלתי חינמי וגובה על זה כסף מלקוחותיה?)". למה הרגולציה (דהיינו: משרד התקשורת) לא עושה מאומה בעניין? הסיבות לכך ידועות ועוד ייחשפו. ממילא הרגולטור יצטרך להתאים את עצמו לעולם החדש של הטלוויזיה. זה יקרה במוקדם או במאחור. 

כעת, לקוחות סלקום, שלא קראו את אזהרותי, שהובאו בעשרות מאמרים באתר, לא להתפתות אחרי שירות במחיר מופקע של 99 ש"ח בחודש, "אוכלים את הכובע", אחרי השקת Take (ותהיינה עוד השקות, גם של Fast וגם של גולן טלקום). למה לשלם 1,188 ש"ח לשנה על חיבור של טלוויזיה אחת בבית לממיר ישן בשירות מדור קודם? זה ממש לא הגיוני.

כתבתי והסברתי בעשרות מאמרים, שיש הרבה חלופות ועוד תהיינה חלופות טובות לא פחות. אבל אלפים רבים (מדי) נפלו בפח. בדיוק כמו שכיום אלפים רבים נופלים בפח של "השוק הסיטונאי" ומפסידים: כסף ביצועים ורמת שירות, וממילא הם יחזרו לבזק תוך שנה עד שנתיים. קשה להאמין כמה פראיירים יש בישראל. באתר זה יש כבר 125 מאמרים בנושא "השוק הסיטונאי" על כל היבטיו, ועדיין יש אלפים רבים שמאמינים לכל השטויות וההבלים שמאכילים אותם אנשים, שאין להם צל של מושג בנושא. פשוט מדהים.

מה Take מציעה? Take Logo
היא מספקת, למעשה, מהממיר ברשת האינטרנט שירות בענן הנמצא, בין היתר, בענן של Veeam אצל כל ה-ISP הגדולים בישראל. לכן, גם שירותי ההקלטה שלה יסופקו במודל המתקדם של "שירות רשתי" עם פרסונליזציה בענן. לכן גם Take מתכננת את השלבים הבאים של שירותי Triple (למעשה שירותים מרובעים), שגם הם יינתנו בענן.
 
הטלוויזיה שלה משלבת את יכולות הטלוויזיה הקלאסית - ערוצי עידן פלוס, ערוצים בלעדיים, ספריות VOD ועוד - עם היכולות האינטראקטיביות של עולם האינטרנט המתקדם, במחיר של 0 ש"ח לחודש.
 
חברת Take השיקה היום (19.4.15) שירותי טלוויזיה חדשים הכוללים שידורי ערוצי טלוויזיה ו-VOD המבוססים על רשת האינטרנט ופועלים באמצעות ממיר היברידי פתוח מבוסס אנדרואיד. הטלוויזיה תאפשר למשתמש להתקין יישומים, משחקים ואפליקציות ללא כל מגבלה, ולצרוך את כל התכנים הקיימים ברחבי האינטרנט בעזרת תפריטים פשוטים ואינטואיטיביים. ממשק משתמש ייחודי יחבר את הטלוויזיה לעולם הרשתות החברתיות ויאפשר חיבור לפייסבוק, יו טיוב, ולפיצ'רים חברתיים חדשניים.
 
תפיסת העולם של החברה מבוססת על העובדה, שכיום 30% מהצפייה בטלוויזיה היא צפייה נדחית. כלומר, יותר ויותר אנשים מעדיפים לצפות בתכנים בזמנם החופשי, ולא במועד השידור המקורי. למרות זאת, הצרכנים בישראל נדרשים לשלם סכומים מופרזים ומופרכים המגיעים לכדי מאות ש"ח בחודש ואלפי ש"ח בשנה על חבילות תוכן בלבד, שאת רובן ניתן למצוא גם באינטרנט. עובדה זו גרמה לצרכנים רבים לנטוש את הטלוויזיה ולצפות בסרטים ובסדרות האהובות עליהם אך ורק באינטרנט, דרך המחשב, הטאבלט והסמארטפון. בעידן האינטרנט, הרשתות החברתיות ויוקר המחיה – הטלוויזיה המסורתית הופכת אט אט לפחות ופחות רלוונטית.
 
החברה  לוקחת את הרגלי הצפייה הנדחים כמה צעדים קדימה. הטלוויזיה שלה משלבת את יכולות הטלוויזיה הקלאסית עם היכולות האינטראקטיביות של עולם האינטרנט המתקדם. היא מציעה לצופים ערוצים ליניאריים (ערוצי טלוויזיה לצפייה רגילה שלא באמצעות האינטרנט), גישה לכל התכנים הקיימים באינטרנט, סטרימר,VOD , ובנוסף קונספט חדשני הנקרא "טלוויזיה חברתית", ללא תשלום חודשי. הלקוחות נדרשים לשלם אך ורק על הממיר, תשלום חד פעמי בסך 549 ש"ח. בעתיד יהיו תכני פרמיום ויכולות הקלטה במחיר סמלי. 
 
טלוויזיה אינטרנטית ללא גבולות
ממיר אנדרואיד HD מתקדם וחדיש המבוסס על אינטרנט אלחוטי (WIFI) מאפשר ללקוחות להתחבר לרשת האינטרנט הביתית ולצפות בכל התוכן הקיים באינטרנט, סרטים, סרטונים וסדרות, על מסך הטלוויזיה. ממיר האנדרואיד הוא ממיר פתוח, שתומך בכל האפליקציות הקיימות בחנות האפליקציות Google Play. כלומר, המשתמש יכול להתאים את הטלוויזיה לצרכיו ולהתקין עליה כל יישום ואפליקציה כאוות נפשו, ללא כל מגבלות. באמצעות אפליקציות אלו יכול הצופה להתחבר לחשבון היוטיוב האישי שלו, לשלוח מיילים, להפעיל סקייפ לגלוש באינטרנט ועוד ועוד.
 
הממיר, שמריץ גרסת אנדרואיד 4.2.2, כולל סטרימר מובנה, שמאפשר גם לצפות ולנגן סרטונים וקבצי מוזיקה המאוחסנים במחשב על מסך הטלוויזיה: קבצי מוזיקה, קבצי וידאו, שידורי רדיו דיגיטליים, שידורי וידאו מקוונים ופודקאסטים, ואף לצפות בקבצי וידאו מפייסבוק על מסך הטלוויזיה. חיבור הממיר והפעלתו מחייב חיבור אינטרנט במהירות של 5 מגה לפחות וחיבור HDMI בטלוויזיה.
 
מלבד זאת,החברה משדרת את ערוצי עידן פלוס: ערוץ 1, ערוץ 2, ערוץ 10, ערוץ 33 ,ערוץ הכנסת וערוץ החינוכית 23, וערוצים בלעדיים נוספים המשודרים בטכנולוגיית HD-T2.
 
Take עושה סדר באינטרנט
החברה מציגה ספריית VOD, שכוללת אלפי שעות צפייה בתכנים מהרשת, סדרות וסרטים, שמסודרים לפי קטגוריות. בעולם המהיר של היום, הצופים מעוניינים, שהתוכן בו הם מעוניינים לצפות יהיה נגיש להם בלחיצת כפתור. ספריית ה-VOD שלה עונה על הצורך הזה, ומסדרת עבור לקוחותיה את התכנים הקיימים ברשת. כך, שהם לא צריכים לבזבז זמן ולחפש אותם בעצמם. ספריית ה-VOD תורחב ותתעדכן באופן שוטף.
 
בניגוד לשירותי טלוויזיה מסורתיים, שמציעים קטגוריות סקטוריאליות ומצומצמות, כאן נבחרו קטגוריות המתאימות לקהלים שונים, למשל: קטגוריית "קטנטנים" ו"ילדים", שכוללת תוכן המותאם לפעוטות, וגם קטגוריות הכוללות תכנים לפי אופיים, כמו "מצחיק", "מעניין" וכו'. ספריית ה-VOD היא אינטראקטיבית. כלומר, הצופים יכולים להמליץ לחברה על תכנים נוספים, שהם מעוניינים, שיתווספו לספרייה, והחברה תפעל להוסיף גם אותם למאגר שלה.  
 
Take מציגה ממשק משתמש חדשני, שפותח ע"י חברת קומיגו, שמחבר בצורה אינטואיטיבית את כל הפונקציות והיכולות השונות של הטלוויזיה החדשה. התפריט של Take דומה לתפריטים של הטלוויזיות הקלאסיות. כך, שהוא מאפשר התמצאות קלה בין הפונקציות השונות וחיבור רציף בין כל תכני האינטרנט לתשתית טלוויזיונית.
 
הניווט בתפריט מתבצע באמצעות שלט הפועל בטכנולוגיית RF מתקדמת, עם טווח קליטה רחב במיוחד. השלט כולל עכבר מובנה (Air Mouse), שמאפשר לגלוש באינטרנט בקלות וביעילות ומקלדת מלאה בגב המכשיר בעברית ובאנגלית. השלט אינו פועל על סוללות רגילות, אלא באמצעות סוללה רב-פעמית הנטענת באמצעות חיבור USB בממיר. סידור כפתורים מיוחד מאפשר למשתמש גישה לכל הפונקציות השונות של הטלוויזיה בלחיצת כפתור, כולל יוטיוב, פייסבוק, ותכני ה-VOD.
 
טלוויזיה חברתית
הטלוויזיה של Take מחברת את הצופים לעולם הרשתות החברתיות. הממשק מאפשר חיבור לפייסבוק והצגת כל הסרטונים מה-Wall של המשתמש על מסך הטלוויזיה, הזמנת חברים לצפייה משותפת, יכולת להמליץ ולהגיב על סרטים וסדרות, צ'אט על מסך הטלוויזיה ופיצ'רים חברתיים כמו שימוש בסמלים מונפשים בזמן הצפייה. הממשק יידע את הצופה כאשר חבריו מהפייסבוק צופים גם הם בטלוויזיה ויראה לו תכנים שעליהם הם המליצו והגיבו.    
 
הממיר תומך בחיבור של מספר משתמשים, כל אחד עם שם משתמש וסיסמא משלו. כך, הוא מסוגל ליצור עבור כל אחד מהצופים טלוויזיה אישית באותו מכשיר. התחברות לערוץ האישי תציג לכל משתמש את הסרטונים מהפייסבוק שלו, את המסרים האישיים ואת המלצות הצפייה ששלחו לו חבריו. בנוסף, מנוע המלצות תוכן מיוחד יאתר ויציע לצופה תכנים שעשויים לעניין אותו בהתבסס על הרגלי הצפייה שלו.
 
גם וגם 
הטלוויזיה של  Takeמציעה ללקוח את כל העולמות. היא כוללת גם ערוצי טלוויזיה "רגילים" (לינאריים) – ערוצי עידן פלוס, שהם ערוצי הטלוויזיה הנצפים בישראל, גם ערוצים בלעדיים, גם תמיכה בגלישה באינטרנט ובכל האפליקציות בחנות האפליקציות   Google Play, גם חיבור לרשתות חברתיות ולקבצים מהמחשב והכול על מסך הטלוויזיה. כל אלה מגדירים מחדש את הטלוויזיה החדשה בעולם האינטרנט.
 
המחיר - 0 ₪ לחודש
חבילת הבסיס נמכרת כאמור ללא עלות חודשית. היא כוללת את כל ערוצי עידן פלוס המשודרים בטכנולוגיית HD-T2, ספריית VOD  הכוללת אלפי שעות צפייה בתכנים ואת כל היכולות הבלעדיות של הטלוויזיה – חיבור לאינטרנט, למחשב ולפייסבוק, תמיכה בכל האפליקציות בחנות האפליקציות Goole Play ושימוש בפיצ'רים החברתיים הייחודיים. כאמור, הלקוחות  נדרשים לשלם אך ורק על הממיר, תשלום חד פעמי בסך 549 ש"ח.

הממירים  נמכרים דרך אתר האינטרנט של החברה www.take.co.il. בהמשך ,תוצענה חבילות תוכן, שתכלולנה מגוון ערוצים מהעולם, ביניהם גם ערוצי ספורט, דוקו, אופנה ועוד, במחירים סמליים בלבד.
 
ליאור בנאי, (בתמונה משמאל), ליאור בנאימנכ"ל משותף בחברתTake : "הטלוויזיה של Take מחזירה את הצופים מהמסך הקטן - המחשב, הסמארטפון והטאבלט - למסך הגדול. היא עושה זאת באמצעות טכנולוגיה פתוחה, שמאפשרת לטלוויזיה לנצל את מלוא הפוטנציאל של האינטרנט.

זו הטלוויזיה של העתיד - טלוויזיה המתחדשת ומתקדמת עם המגמות והחידושים הטכנולוגיים העדכניים בלחיצת כפתור, שמחוברת לרשתות החברתיות ומייצרת עבור הצופה אינטראקציות חברתיות נוספות, שמאפשרת לכל צופה ליצור פרופיל אישי ושמסדרת עבורו את התוכן שמתאים לו.

בו זמנית, היא מספקת פתרונות גם לצופים המסורתיים, שמעוניינים לצפות בתכנים בשידור חי בערוצים רגילים. החברה משלבת בשירותי הטלוויזיה שלה את כל היכולות הללו ב -0 ₪ לחודש, ומחזירה את הטלוויזיה להיות רלוונטית בעידן האינטרנט".

עדכון 26.4.15: מבחן דרך ל-Take בחדר מגורים ובממ"ד - כאן.

המצגת המלאה של ההשקה של Take - כאן
Take Offer 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
6.6.24 - Israel Mobile Summit


24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים