Telecom News - היעד: ברזיל, מדינה של 200 מיליון תושבים שמחפשת טכנולוגיות ישראליות

היעד: ברזיל, מדינה של 200 מיליון תושבים שמחפשת טכנולוגיות ישראליות

דף הבית >> בקהילה >> קריירה >> היעד: ברזיל, מדינה של 200 מיליון תושבים שמחפשת טכנולוגיות ישראליות
הברזילאים מחפשים מיזמים ישראליים, כמעט בכל תחום. זו אלטרנטיבה מתאימה מול הריצה של יזמים ישראליים אחרי השוק האמריקאי רווי התחרות והצפוף בסטארטאפים. משלחת ברזילאית בישראל מציגה וחושפת את הדרך לחדירה מוצלחת לברזיל.
מאת: אבי וייס, 8.6.15, 10:30לשכת המסחר ישראל-ברזיל

משלחת ברזילאית בכירה מבקרת בישראל כאורחת מינהל הסחר במשרד הכלכלה ולשכת המסחר והתעשייה ישראל-ברזיל. ביום 3.6 בבית HFN בבית אסיה בת"א, התקיים מפגש עם המשלחת במטרה לעודד חדשנות והשקעות בשותפות בין עסקים ומיזמים בישראל ובברזיל.

נציג הארגון Angels of Brazil, הארגון הברזילאי הגדול ביותר (שם) בתחום ההשקעות בחברות הזנק חשף את הנתונים והתחומים המועדפים ונתן טיפים מעשיים מניסיונו. חברת פנגו (Pango) הציגה את האתגרים בכניסתה לשוק הברזילאי. 

רועי רוזנבלט-ניר, (בתמרועי רוזנבלט-נירונה), יו"ר לשכת המסחר והתעשייה ישראל-ברזיל: "כיו"ר יחסית חדש של לשכת המסחר ישראל-ברזיל בכוונתי לבצע שינויים בפעילות ולפעול להבליט את התחום הזה, שלא זוכה לכותרות: יחסי המסחר בין ישראל למעצמה של דרום אמריקה: ברזיל.

יש לנו קבוצה של אורחים חשובים, שהגיעו מברזיל ובראשם ד"ר ג'אימה בלאי, יו"ר לשכת המסחר ברזיל-ישראל, שזה הארגון התאום שלנו בברזיל. יש לשנינו שיתופי פעולה מאוד הדוקים ורבי שנים.

המטרה שלנו להציג לשני הצדדים מה שהם לא יודעים ולא מכירים אחד על השני. הברזילאים לא יודעים מה יש לישראל כמדינת הייטק להציע ואנו כישראלים לא יודעים מה יש לברזיל, מדינה ענקית כל כך, להציע לנו. לכן, המפגשים ההדדים חשובים לקידום יחסי המסחר בין המדינות. במיוחד, כשכעת ברזיל מחפשת טכנולוגיות חדשות כדי לסייע לה, בין היתר, לצאת מהמשבר הכלכלי אליו נכנסה. 

אני קורא לכל מי שמעוניין להגיע לשוק הברזילאי להצטרף ללשכה, לקחת חלק בפעילויות שלנו. אנו מבטיחים להגביר את קצב האירועים והפעילויות שלנו, כדי לחשוף את השוק הברזילאי לעולם היזמות הישראלי". 

ד"ר ג'אימה בלאי, (בד"ר ג'אימה בלאיתמונה), יו"ר לשכת המסחר ברזיל-ישראל: "בשבילי זה כבוד גדול להיות בישראל, בין שותפים וחברים ואני מרגיש, שאני כרגע נמצא במצב, שבו יש לי סיכויים טובים להצליח במשימות של הלשכה שלנו. 

ברזיל היא שוק ענק, שוק שמחפש טכנולוגיות, במיוחד טכנולוגיות עילית, שחוסכות כסף בכל תחום. מה שיש בישראל זו הזדמנות עבור ברזיל, זו ממש הזדמנות עצומה, כי ברזיל עוברת משבר כלכלי זמני ומחפשת את הדרכים לצאת ממנו.

דווקא עכשיו זה הזמן המתאים לכניסה של יזמים ישראליים לברזיל, כי בברזיל מחפשים פתרונות טובים יותר ממה שיש שם כיום.

אנו נסייע לכל הזדמנות עסקית של יזמים ישראליים הרוצים להיכנס לברזיל. יש לנו כבר קשרים מצוינים עם כמה סטארטאפים ואני מעודד אותם ומחבר אותם לחברות הגדולות ביותר, לבנקים הגדולים ביותר הקיימים בברזיל. ראשי התעשייה הגדולים ביותר חברים בלשכה שלנו, והקשרים הישירים הללו מביאים ערך לכל יזם.

בהזדמנות זו אני מעוניין לחדד גם את נושא ההדדיות. חשוב לשמור על הדדיות ביחסי מסחר בין מדינות. כיום המצב הוא, שיש פי 3 יבוא מישראל לברזיל מאשר ייצוא מברזיל לישראל. מצב כזה לא טוב ליחסי המסחר ואני סבור, שיבואנים ישראלים יכולים למצוא שפע של מוצרים וסחורות טובים, שניתן להביא מברזיל לישראל". 

חנן חביב, שותף, HFN: "הברזילאים הם כמו הישראליים: 'חושבים מחוץ לקופסה'. הם מאוד חביבים ופתוחים ואפשר להיות איתם חברים די מהר. לכן, נוח וקל לעשות איתם עסקים, למרות פערי השפה והרגלי ניהול עסקים בברזיל". 

בועז אבועז אלבראנסלבראנס, (בתמונה), הנספח המסחרי הישראלי בסאו-פאולו, ברזיל: "מנסיוני, ישראלי וברזילאי הופכים לחברים תוך 2 שניות. אולם, במבט ארוך טווח, יש לנו שונות במבט העסקי.

המטרה שלי: לסגור את הפער הזה, בעיקר במצב בו הסכמים בברזיל לא זזים בקצב ובזמן שאנו הישראלים מצפים לו.

בין ישראל לברזיל יש הסכמים ייחודיים, ואנו, במשרד הכלכלה, מסייעים לייצוא עם 'כסף חכם', בהיקף של 52 מיליון ש"ח, שחולקו ב-2014 לחברות, שהציגו תכניות פריצה לשווקים חדשים.

בנוסף, יש לנו תכניות של מאגדים ותכניות להתאמת מוצרים לארץ היעד. יש לישראל ולברזיל 2 הסכמי מו"פ חתומים, כך, שיש דרך טובה להיכנס לברזיל דרך ההסכמים הללו. אני מזמין את כל מי שרוצה להגיע לברזיל להיעזר בידע וביכולות שלנו. 

אחד הדברים החשובים ביותר: הצורך להיות נוכח בברזיל. המגע האישי בברזיל מאוד חשוב. אני לא מכיר כמעט הסכמים ופעילויות, שנוצרו מהתכתבות באימייל או בטלפון.

הברזילאים, בגלל המצב הכלכלי המיוחד בו הם נתונים, מחפשים פתרונות, שחוסכים כסף. בכל תחום.

ישראלים, שיש להם פתרונות כאלה, מוזמנים לפנות לשוק של ברזיל ונעזור להם להצליח שם". 

עו"ד רודריגו מנזס, (בתמונה),עו"ד רודריגו מנזס נציג Angels of Brazil ופעיל בעולם היזמות הברזילאי: "בברזיל, די בדומה למה שיש בישראל, יש אקוסיסטם שלם להשקעות בתחום היזמות. כמובן, שזה לא מפותח כמו המצב בישראל, אבל אנו בכיוון הנכון. לכן, יש לישראלים הרבה מה להציע לברזילאים בעת הזו. 

בברזיל יש כ-20 קרנות הון-סיכון (VC) וכמה VC בינלאומיים. יש השקעות רחבות מחברות ענק דוגמת: אינטל, קוואלקום, מיקרוסופט, גוגל, טלפוניקה ועוד. יש כמה קבוצות של אנג'לים, שהגדולה ביותר Anjos do Brasil נולדה, בין היתר, מיוזמתי. יש בברזיל כמה פארקים של הייטק, אבל לא בהיקפים, שראיתי כאן בישראל.

יש בברזיל תחילת תהליך של אינקובטורים ואקסלרטורים, יש כבר כ-20 מרכזים כאלה. הממשלה מעודדת זאת והקימה כמה תכניות עידוד יזמות משלה. ב-2014 החלה בברזיל תכנית לעידוד סטארטאפים. זה כולל סטארטאפים זרים אם הם נכנסים לאקסלרטור בברזיל. הממשלה גם מקצה כסף לתכנית מנטורינג ממשלתית לסטארטאפים, תכנית ממש מעולה. סך ההשקעות בכל הערוצים בתחום היזמות בברזיל עומד על כ-40 מיליארד דולרים. 

התחומים המובילים, שבהם מחפשים יכולות ומיזמים בברזיל:
א. עסקים ועולם החקלאות.
ב. מוצרי תוכנה לארגונים ולעסקים גדולים.
ג. פתרונות בתחום הגז והנפט.
ד. תחומי הביוטק. 
ה. תחילת התפתחות במיזמים לעולם החינוך, לעולם הבריאות, במוצרים לבית, לתחום המים ולתחום האנרגיה. 

מה שמחפשים בעיקר בברזיל: מודלים עסקיים חדשים לפעילויות קיימות וחדשנות בכל תחום. דוגמה אחת מני רבות: למרות שברזיל שופעת במים, בגלל שנת בצורת התחילו לגלות, שיש בזבוז אדיר של מים בצנרת ההפצה של מים ברחבי ברזיל. עשרות אחוזים של הפסדים. מי שיביא פתרונות מתקדמים לתחום הזה, יכול להצליח. לכן, השוק הברזילאי מחפש כיום שירותים טובים יותר בכל תחום ומוצרים טובים יותר ממה שיש. 

מבחינת הסביבה העסקית: ברזיל היא מדינת חוק ויש בה מערכות להגנה על נכסים אינטלקטואליים - IP. לעומת זאת, יש בברזיל הרבה מאוד ביורוקרטיה, וחייבים ללמוד לחיות עם זה. זה מביא הרבה פרנסה לעורכי הדין. גם תחום המיסוי מאוד מסובך ואסור להתמודד איתו לבד בלי מומחים לתחום. 

אני מאמין, שברזיל יכולה להיות אלטרנטיבה מצויינת להתמקדות בארה"ב הקיימת כיום בעולם היזמות הישראלי. בארה"ב יש תחרות עצומה. זה לא 'חלל ריק' עבור הישראלים. לעומת זאת, אנו מדינה הזקוקה לטכנולוגיות ולכן אני קורא לישראלים להגיע לברזיל, עם הכנה נכונה. ברזיל היא גם שער לשאר מדינות דרום אמריקה.

אני גם מאמין, שיזמים בתחילת דרכם יכולים להתנסות עם טכנולוגיות חדשות מול השוק יותר בקלות בברזיל, מאשר התנסות כזו בארה"ב, שבה יש צפיפות ותחרות עצומה, עם חסמי כניסה משמעותיים ויקרים ביותר, מול חסמי הכניסה לברזיל". 

מעוז טננבאום, (בתמעוז טננבאוםמונה), סמנכ"ל פנגו: "אנו עושים עסקים בברזיל. זו לא הייתה החלטה קלה להיכנס לברזיל, אחרי שכבר נכנסנו לכמה מדינות ברחבי העולם.

ביצענו מחקר שוק וחשבנו, שיש לנו פתרונות גם לשוק הברזילאי. כיום, אנו עדיין בשלב של בחינת השוק והתקנות ברמת בטא, כדי לראות מהי הדרך הנכונה להצליח בשוק הברזילאי. היו לנו כבר כמה הצלחות קטנות בערים לא גדולות בברזיל.

הדבר החשוב ביותר שלמדנו: לבחור את השותף המקומי, שמייצג אותך. השותף המקומי אמור לעשות הכל עבורך, מלבד הבאת הידע והטכנולוגיה המגיע מישראל.

ברזיל היא שוק ענק עם הזדמוניות ענקיות אבל עם בירוקרטיה בכל הרמות. מבחינתנו זה בעיקר ברמה העירונית. זה דורש המון סבלנות ושותפים מקומיים מתאימים, שיודעים לצלוח את כל מכשולי הבירוקרטיה של ברזיל. אני מאמין וזה הטיפ המרכזי שלי ליזמים, שעם שותף מקומי מוצלח, הדרך להצלחה בברזיל - מובטחת". 
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
 

23.5.24 - Google Cloud Summit 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים