Telecom News - ספק שירותי האבטחה הבא שלך נקרא VMware. חשיפת המהפך המדהים בשוק

ספק שירותי האבטחה הבא שלך נקרא VMware. חשיפת המהפך המדהים בשוק

דף הבית >> חדשות אבטחה ועולם הסייבר >> ספק שירותי האבטחה הבא שלך נקרא VMware. חשיפת המהפך המדהים בשוק
ספק שירותי האבטחה הבא שלך נקרא VMware. חשיפת המהפך המדהים בשוק העסקי והארגוני, בארץ ובעולם. 
מאת: אבי וייס, 27.8.15, 12:20Ted Ranft VMware
 
כיצד חברת פתרונות שרתים וירטואליים הופכת תוך זמן קצר לספק מוביל של שירותי אבטחה וסייבר לארגונים ולעסקים בארץ ובעולם? מה הסוד המסתתר במהפך השקט והמפתיע הזה? איך מגיעים לשיפור של לפחות 50% ברמת האבטחה באמצעות התקנה הלוקחת לכל היותר שעתיים?
 
"כ-80% מזמני ומזמן מומחי ה-SDDC שלי כאן בישראל עם הלקוחות מוקדש כיום לתחום האבטחה. רק 20% מהזמן מוקדש לנושא העננים. האבטחה היא הנושא הראשון וכמעט היחיד המעניין כיום את הלקוחות שלנו", מתאר טד ראנפט ((Ted Ranft, Vice President EMEA SDDC, Network & Security, VMware.

"לא כולם מבינים ומעכלים את המהפך, שאנו מציעים למערכות שלהם. קשה למנהלים להאמין, שאנו מבצעים וירטואליזציה מהירה ביותר לכל מערכות האבטחה הוותיקות בלי לזרוק אותן. לכן, אנו עוברים בין הלקוחות אחד אחד ומסבירים להם את עקרונות האבטחה, שמתאימים לאתגרים של עולם המחר".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם טד ראנפט (בתמונה), כדי לשמוע על מימוש הרעיון של SDN ל-Data Centers (מכונה ב-VMware בשם: SDDC = Software Defined Data Center), והופתעתי לשמוע, שמה שבעיקר מעניין היום את המנהלים בכל הרמות, בעסקים ובארגונים בישראל, כמו גם בעולם, זה תחום האבטחה והסייבר. מערכת ה-NSX הפכה בשקט ובמהירות מאוד מפתיעה לפלטפורמה המועדפת לאבטחה ארגונית ועסקית.
 
שאלה: מה אתה עושה בישראל?
טד ראנפט: "אני ממונה על תחום ה-SDDC ב-EMEA, שזה כולל גם ניהול תיקי לקוחות גדולים וגם ניהול הסניפים שלנו בכל המדינות, לרבות בישראל. הגעתי להיפגש עם לקוחות ועם העובדים שלנו כאן בישראל.
 
היקף הפעילות של תחום ה-SDDC הוא כ-40% מכלל הפעילות של החברה ב-EMEA. אנו ממוצבים טוב מאוד בשוק. יש בישראל הרבה מאוד DC (ר"ת: Data Center) מבוססי המערכות שלנו. כך, שטבעי שאגיע לכאן.
 
כיום, השוק הזה השתנה לגמרי בעיקר בגלל התנועה של השוק לעולם הנייד. מחברים הכל ל-DC ולעננים מכל סוג, גם סמארטפונים. כך, אפליקציות בכמויות מדהימות החלו לפעול ב-DC הארגוני.
 
במקביל, החל כאוס בתחום האבטחה. הכל נפרץ. גם מאגרי מידע ממשלתיים ושל חברות, שחשבו, שהן מוגנות מפני כל פגיעה. הרגולציה מגיבה לזה בהחמרת התקנות והנהלים. זה בינתיים לא כל כך עוזר. כך, שאני מגיע כדי לסייע ללקוחות שלנו להתמודד עם האתגרים הללו".
 
שאלה: מה אתה שומע מהלקוחות שאתה נפגש עימם?
תשובה: "הם קודם כל רוצים שה-DC יהיה מוגן ושלא תיפגע רמת השירות שהוא מספק. זה אתגר לא פשוט.
 
האתגר הזה קשה, משום שיש בשוק שני טיפוסים עיקריים של ארגונים ועסקים:
 
1) כאלה שהם איטיים, תקועים עם מערכות ישנות בכמויות ועם אפליקציות ותיקות לכל משימה. לכן, הם זזים לאט והם גם יותר פגיעים.
 
2) יש כאלה שהם זריזים, אין להם התחייבויות ומערכות של העבר. לכן, הם מגיבים בקלות, נעים במהירות ויודעים להגיב מהר לכל בעיה.
 
מכאן, האתגר הגדול ביותר של המנהלים בארגונים מהסוג הראשון זה: איך הם נעים למצב השני, בלי לזרוק את השקעות העבר, שלא ניתן לזרוק אותן.
 
זה בדיוק מה שאנו מציעים להם. הארגונים משני הסוגים גם מוגבלים מאוד ע"י הרגולציה, שנעשית מקיפה, קפדנית ופרטנית משנה לשנה. גם זה מקבל מענה.
 
ב-3 השנים האחרונות ביצענו לא מעט רכישות, הבולטות ביותר היו של AirWatch ו-Nicira. הרכישות הללו בתוספת פיתוחים פנימיים שלנו, הובילו אתנו לפתרון, שאנו קוראים לו 'פיירוול מבוזר'.
 
הסוד של הפתרון כאן טמון בעיקרון של: In-Kernel Distributed Firewall.
 
זה החלק הכי חשוב בפתרון ה-NSX, כחלק ממשפחת פתרונות ה-SDDC. זה היה במקורו פתרון 'עילית' לארגונים.
 
היינו עם הפתרון הזה בשוק, ולפתע הפתרון הזה עונה במדויק על הצורך הדחוף הנוצר בשוק לכל רמות של השוק. לא היינו צריכים לפתח את הפתרון הזה מאפס, כי הפתרון הזה כבר בשל ומופעל על ידנו מזה כשנתיים ועובר שדרוגים כל הזמן, לאור הצרכים והניסיון המצטבר אצל הלקוחות.
 
מדובר בפתרון המשנה לגמרי את התעשייה ומתקבל בתדהמה מוחלטת אצל מנהלים, שלא הכירו את הפתרון הזה".  
 
שאלה: האם זה לא מתנגש עם כל ספקי פתרונות אבטחת המידע הקיימים בשוק בכל פינה ובכל נישה של השוק?
תשובה: "ממש לא. להיפך. המערכת שלנו מתאימה לכל מה שקיים ומשלימה את כל מה שקיים.
 
עד לא מזמן מנהלים ראו את האבטחה כאבטחה של המרחב המוגן, אבטחה היקפית. אולם, תפיסת העולם הזו פשוט נעלמה, כי התוקפים בכלל לא מתייחסים אליה. הם פורצים בקלות את כל המחסומים הללו וגונבים מידע מכל ארגון. לפתע, כמעט כולם הפכו להיות לא מוגנים, כי הם נתקעו בתפיסת האבטחה של 'מרחב מוגן'.
 
אולם, ארגונים מהסוג הראשון לא יכולים להשתנות מהר. הם מוצפים בפיירוולים בכל פינה. עשרות ומאות מערכות אבטחת מידע בכל רשת ועל כל שרת. ארגונים ועסקים הקימו חומות אש פיזיות בכמויות, במערכות מאוד יקרות ומסובכות להפעלה. הם לא יכולים לזרוק הכל לפח. אין דבר כזה.
 
לכן, אנו אומרים להם: תשאירו הכל במקומו בלי לזרוק אותו. עם שינוי קטן בקוד, בפתרון In-Kernel, הכל יהפוך במהירות לווירטואלי ומוגן ברמה אחרת לגמרי. זה ניתן לניהול בצורה מאוד ידידותית, עם חוקי ניהול מאוד פשוטים, ששולטים בכל השרתים הווירטואליים והמכונות הווירטואליות מכל סוג, בכל מקום, בכל ענן. 
 
ברגע שמתקינים את המערכת, מקבלים אין ספור יכולות נוספות דוגמת: ניהול עומסים, DPI חכם ועוד.
 
יש למערכת הזוROI  ברור ומוכח. הרי אנו באים אל המנהלים עם מערכת, שכבר הוכיחה את עצמה. זו מערכת, שקשה מאוד לפצח אותה, כי היא בנויה בתפיסת עולם לגמרי אחרת.
 
אנו מספקים לארגונים בבת אחת שיפור של לפחות 50% ברמת האבטחה שלהם, בלי לגעת בכל מה שכבר יש להם. רק ע"י הוספת שכבת תוכנה מעל, שהופכת הכל לווירטואלי.
 
הפתרון הזה לא מאט את העבודה ולא פוגע בביצועים. להיפך. הוא מוסיף יכולות ומשפר ביצועים. לכן, מי שרואה את זה מתלהב מהפתרון ויש לזה הצלחה מדהימה בשוק".
 
שאלה: כמה זמן לוקח לארגונים לעבור למערכת אבטחה וירטואלית כזו?
תשובה: "זו התקנה שלוקחת שעה ועוד שעה של קביעת החוקים לניהול וזהו. תוך שעתיים הכל עובד. לא פוגעים בשום דבר הקיים בארגון. רק מקפיצים את האבטחה לרמה, שיכולה להתמודד עם אתרי ההווה והעתיד.
 
ארגונים, שהיו שקועים עד צוואר עם עשרות ספקי אבטחת מידע, לא הצליחו להרים את הראש ולהבין מה הם צריכים ולאן הם יכולים ללכת. היו חסרות להם הראייה הכוללת והיכולת להשתנות מהר ולהטמיע מהר פתרונות חדשים, שעונים על צרכי ההווה והעתיד.
 
וירטואליזציה שלDC  היא מהלך מאוד דרמטי לארגון. וירטואליזציה של האבטחה הייתה בלתי נתפסת. לא האמינו שזה בכלל אפשרי. עבורנו, זה מנוע צמיחה אדיר. אנו באים ללקוחות עם פתרון קיים העונה בדיוק לצרכים שלהם".  
 
שאלה: מי הם הלקוחות לפתרון הזה בישראל?
תשובה: "יש לנו לקוחות רבים בישראל, שלא ששים להיחשף. השווקים, שהפתרון הזה ממש נדרש ומיושם אצלם, הם: הפיננסי, הציבורי, ביטחון וצבא, רשתות מסחר, ספקי שירותי תוכנה והעולם הרפואי.
 
בשוק הישראלי יש לנו כמות לקוחות מאוד גדולה, שיש אצלה מערכות וירטואליות של שרתים. כך, שהרעיון של SDDC אינו זר להם. זה שלב טבעי בהתפתחות של ה-DC.
 
כרגע מה שמעניין את כולם זה תחום האבטחה. התחום הזה לא היה בעולם הווירטואלי. לכן, אנו עונים על שני צרכים בו זמנית:
א) העברת ארגונים ממצב של סוג 1 למצב של סוג 2, שבו הם יהיו גמישים, זריזים עם יכולת הסתגלות מהירה לכל צורך ושינוי.
ב) העברת מערכות האבטחה בארגונים ממצב של אבטחה היקפית מתוחמת לאבטחה וירטואלית גמישה הנמצאת בכל מקום".
 
שאלה: האם יש הבדל בין השוק הישראלי לשאר השווקים, שאתה אחראי עליהם?
תשובה: "כן. בשוק הישראלי יש מולנו אנשים יותר מקצועיים, שיודעים מה לשאול ומבינים על מה אנו מדברים. יש כאן הרבה מאוד אנשים טכניים ברמה טובה. יש כאן הרבה מאוד סטארטאפים עם פתרונות מאוד מעניינים בתחום האבטחה והסייבר.
 
המנהלים שאנו רואים כאן, מבינים את התחום יותר ממה שאנו רואים במדינות רבות באירופה. לכן, אנו גם מצליחים לשכנע יותר מהר ומתקדמים איתם יותר מהר".
 
שאלה: לאן השוק הזה הולך?
תשובה: "הכיוון הכללי מכונה אצלנו בשם: Zero Trust. אסור לסמוך על שום דבר. כך המערכות צריכות להיות בנויות. אנו כספקי פתרונות שואפים להגיע למצב הזה. עוד לא הגענו אליו. יש עוד מרחק לא קטן לעבור.
 
לכן, אנו נמשיך בשיפורים בפתרונות שלנו. נוציא די מהר וכל הזמן גרסאות חדשות.
 
נושא מקביל, שאנו מטפלים בו, זה נושא האינטגרציה. יש בעיות באינטגרציה בין המערכות של ספקי האבטחה הגדולים, שהמערכות שלהם מותקנות בארגונים. ארגונים, מזה שנים, לא סומכים על ספק אבטחה אחד ולכן רואים בארגונים כמה מערכות מספקים שונים. זה יוצר בעיות אינטגרציה, שאנו עם השותפים שלנו מסייעים לארגונים להתמודד עם האתגר הזה. בשנים הקרובות יוקדש מאמץ רב בתחום האינטגרציה".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
טד ראנפט: "אנו ב-VMware מאמינים, שאנו נמצאים בנקודת הזמן הזו במצב בו אנו יכולים להיות שחקן דומיננטי ומוביל בתשתיות האבטחה והענן בארגונים בעולם. החלום שלנו הוא לעזור לארגונים להפוך לארגון מסוג 2, ארגון גמיש, וירטואלי ומגיב מהר.
 
יש לנו כמות עצומה של לקוחות ואתגרים לא קלים, כדי לסייע להם לבצע את הטרנספורמציה הזו. קל לחברה החדשה להיות גמישה ווירטואלית, כי אין לה את הגיבנת של העבר. סטארטאפים וחברות חדשות של היום מתחילים ישר בענן הציבורי או ההיברידי. אולם, המציאות של רוב החברות היא, שהן חיות עם מערכות ישנות, לעיתים מאוד ישנות, בנושאים הכי קריטיים שלהן. זה לא ניתן לחיסול.
 
השוק, שבו אנו מובילים, השוק של הענן ההיברידי, הוא שוק של כ-6 מיליארד דולרים שנתי. זה שוק ענק עבורנו.
 
כעת, ה-NSX, שהיה חלק בפתרון הענן ההיברידי, הולך והופך לפלטפורמת האבטחה המובילה בשוק, בכל פינה. בזה אנו מאמינים. זו לא רק טכנולוגיה, זה גם פתרון אלגנטי, עם יכולת הפעלה קלה, הטמעה קלה ותוצאות מהירות. זה מלהיב את הלקוחות שלנו.
 
יותר ויותר לקוחות מבינים, שזה העתיד. זה עונה על הצרכים שלהם. הרעיון של Zero Trust הוא רעיון קליט ומתחיל להיות מובן בשוק. זה משנה לגמרי את המיצוב שלנו בשוק.
 
מבחינתנו, אני רואה, שאנו משנים דרמטית את השוק. זה לא עוד פתרון הצפנה או פתרון הגנה על קבצים וסיסמאות. זה פתרון, שמגיע מהיסוד, ממש מהבסיס, שפותר את הכל בתפיסה חדשה, שמשנה את היכולות של ארגונים ועסקים להתמודד עם אתגרי העתיד".
 
אבטחה 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
 

23.5.24 - Google Cloud Summit 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים