Telecom News - חגיגת דיבידנדים, בונוסים העלאות שכר, תודות לרפורמת "השוק הסיטונאי"

חגיגת דיבידנדים, בונוסים העלאות שכר, תודות לרפורמת "השוק הסיטונאי"

דף הבית >> חדשות >> חדשות השוק הקווי >> חגיגת דיבידנדים, בונוסים העלאות שכר, תודות לרפורמת "השוק הסיטונאי"
משרד התקשורת חזה, שבזק תפסיד כ-1.3 מיליארד ש"ח ב-4 שנות התחרות הראשונות של "השוק הסיטונאי". אנו צפינו, שבזק תרוויח בין 1.5 מיליארד ש"ח ל-2 מיליארד ש"ח לשנה, כל שנה, עד 2018 כתוצאה מרפורמת השוק הסיטונאי. מי פספס ולמה?
עדכון (מאת האנליסט ערן יעקובי) - בתחתית הכתבה.
מאת: אבי וייס, 1.9.15, 09:00שאול אלוביץ'

פרסום הדו"ח הרבעוני השני של קבוצת בזק ל-2015 (דו"ח שני, שתוצאותיו מושפעות ישירות מרפורמת "השוק הסיטונאי") מצביע כבר כעת בברור מי צודק בתחזיות לגבי מהלכי "השוק הסיטונאי". התוצאה הברורה: שאול אלוביץ', (בתמונה), הבעלים של בזק, חוגג.

לכן, שאול אלוביץ', יו"ר בזק יכול היה להכריז אמש: "בזק ממנפת את יכולותיה, אותן פיתחה במשך שנים בתחום התשתית והשירות, כדי להתמודד בהצלחה עם התחרות".

כל כלי התקשורת כשלו בהבנת רפורמת "השוק הסיטונאי", כפי שניתחתי כאן

לא הייתי בודד בתחזיות לגבי בזק. גם אנליסט התקשורת ערן יעקובי הביא תחזיות ברורות (למשל: כאן, כאן וכאן) שבהן הוא חזה, שבזק היא "ענק בין חלמאים" (פירוט נוסף - כאן) והיא המרוויחה היחידה מרפורמת השוק הסיטונאי. כל השאר: הפסידו, מפסידים ויפסידו

כדי שלא אהיה לא מובן בניתוח שלי, אדגיש שוב: אם ה-ISP לא יעלו את התעריפים ללקוחות השוק הסיטונאי שלהם בזמן הקרוב - הם יגיעו לפשיטת רגל. אין מסלול אחר.

הסיבה: כך בנויים התחשיבים של "השוק הסיטונאי" עד 2018. כיום, ככל שיש יותר לקוחות בשוק הסיטונאי, הרווח לבזק גדול יותר וההפסד ל-ISP גדול יותר. בהמשך, גם הלקוחות יבינו למה כתבתי עשרות מאמרים על ההפסד הכספי, בביצועים וברמת השירות שלהם, מה שיחזיר את לקוחות השוק הסיטונאי תוך כשנתיים, בחזרה לבזק. אסור להתרשם מההוזלות הזמניות בתעריפים, כתוצאה מתחרות מלאכותית, שנוצרה בשוק. 

למה ערן יעקובי וכותב שורות אלו צדקו בתחזיות? כי גם אנו וגם בזק יודעים לספור ש: 1 + 1 זה 2. אולם, במשרד התקשורת כשתכננו את רפורמת השוק הסיטונאי, בחשבון שהוצג לציבור (סעיף 6), החישוב של 1+1 יצא מינוס 1 (ליתר דיוק: מינוס 1.3 מיליארד).

איך נולדה הטעות הזו? הקדשתי לה עשרות מאמרים והעיקר: כשממציאים ומפברקים, זה מה שיוצא. כשלא רוצים להפיק לקחים, אלו התוצאות. 

לכן, ברבעון אחד בלבד, בזק מחלקת דיבידנדים של קרוב למיליארד ש"ח לבעלי המניות שלה (ליתר דיוק: 933 מיליון ש"ח). בזק רצתה לרשום עוד 830 מיליון ש"ח כרווח מיוחד (ולחלק גם אותו), אך נבלמה ע"י הרשות לניירות ערך, מסיבות טכניות. ככל הנראה, נראה את הסכומים הללו בדוחו"ת הרבעוניים הבאים של בזק. במקביל, גם העובדים של בזק חוגגים (כפי שדיווחנו כאן), עם העלאות שכר ובונוסים. בזק היא חברת התקשורת היחידה בשוק שחוגגת, מלמעלה (מבעלי המניות) עד למטה (עד אחרון העובדים). 

חברת הוט, שהשתמטה מרפורמת "השוק הסיטונאי", בהסכמת משרד התקשורת, מפסידה בגדול, כפי שניתחנו בהרחבה כאן. גם אנלימיטד (Unlimited) מפסידה ובגדול, את זה ננתח שוב במאמר נוסף. 

אני סבור, שזו חובה לכל מי שמתעניין ב"שוק הסיטונאי", לקרוא את הדו"ח של בזק עצמה בהקשר של השוק הקווי, את מה שנכתב שם אך אמש, בדו"ח הרבעוני שלה. הדיווח של בזק לבורסה אומר למעשה הכל:
סטלה הנדלר
"סטלה הנדלר, מנכ"לית בזק: 'הרבעון השני היה מאופיין בתחרות הולכת וגוברת בתחום האינטרנט, וכבר היום יש מעל ל-150 אלף קווים במסגרת השוק הסיטונאי. אנו צופים שמגמה זאת תימשך בראייה קדימה. ההשקעה האסטרטגית של החברה בתשתיות מתקדמות, המיקוד בשירות ללקוח והשיפור המתמשך בתהליכים התפעוליים, מאפשרים לה להתמודד בהצלחה עם האתגרים החדשים". עוד הוסיפה הנדלר, "בזק מצליחה לבדל את עצמה באמצעות השירותים הייחודיים הניתנים ללקוחות וכניסה לתחומי פעילות חדשים כדוגמת הבית החכם'.

ההכנסות ברבעון השני של שנת 2015 הסתכמו בכ-1.11 מיליארד ש"ח בהשוואה לכ-1.07 מיליארד ש"ח ברבעון השני אשתקד, עלייה של כ-3%, בדומה למגמה, שנצפתה ברבעון הראשון של השנה. העלייה בהכנסות הרבעוניות נבעה בעיקר מגידול בהכנסות משירותי אינטרנט וכן מהכנסות משירותי תמסורת ותקשורת נתונים, במקביל להתמתנות הירידה בהכנסות מטלפוניה, בין היתר, על רקע מיצוי השפעת הפחתת תעריף הקישוריות ברבעון האחרון של 2013.

ההכנסות משירותי אינטרנט ברבעון השני של שנת 2015 הסתכמו בכ-387 מיליון ש"ח בהשוואה לכ-345 מיליון ש"ח ברבעון השני אשתקד, עלייה של כ-12.2%. הצמיחה בהכנסות משירותי אינטרנט נבעה מהמשך ההתרחבות המהירה בבסיס קווי האינטרנט של החברה. בנוסף, חל גידול של כ-4.8% בהכנסה למנוי אינטרנט כתוצאה מהמשך השידרוגים למהירויות גבוהות. הכנסות החברה ברבעון השני משירותי אינטרנט גדלו בכ-4 מיליון ש"ח בהשוואה לרבעון הראשון של השנה.

הכנסות מפתרונות תקשורת עסקיים ברבעון השני של שנת 2015 הסתכמו בכ-264 מיליון ש"ח בהשוואה לכ-255 מיליון ש"ח ברבעון השני אשתקד, גידול של 3.5%. הגידול בהכנסות משירותי תמסורת ותקשורת נתונים נבע מהתרחבות בסיס הלקוחות העסקיים של החברה, גידול במספר קווי התקשורת, צמיחה עקבית בנפח הקישורים וכניסה של החברה לתחומי פעילות חדשים".

מה ניתן לעשות כדי להגדיל את התחרות ולהוריד מחירים בשוק הקווי באופן אמיתי ולא לטווח הזמן הקצר?
כפי שניתחנו לא אחת, יש צורך לבצע כמה מהלכים, שכנראה לא יקרו (עד שלא יהיה משבר חריף בשוק הקווי), כי אין תהליכי הפקת לקחים במשרד התקשורת. הראשון שבמהלכים הוא הלאמת Unlimited ובניית תכנית חדשה לתחרות בבזק ע"י אנלימיטד. 

דבר שני, צריך לשנות את מנגנון פיקוח המחירים על בזק כך, שהפיקוח יהיה על מחיר מכסימלי ולא על מחיר FIX. יש בזה סכנה מסוימת לתחרות, משום שבזק יכולה לנצל את כוחה מול המתחרים. זאת, כי אין למשרד התקשורת כלים בדמות רגולציית "צמצום מרווחים", והתחום הזה נתון כיום בבלעדיות בידי הרשות להגבלים עסקיים.

הבעיה: הרשות להגבלים עסקיים מגיבה מאוד לאט על כל מהלך וכל החלטותיה בשנים האחרונות בתחום התקשורת היו מוטעות והפוכות לצרכים של הגברת התחרות. למה כל ההחלטות שם שגויות? כי אין ברשות להגבלים עסקיים אנשים המבינים איך רגולציית התקשורת עובדת לטווחי זמן ארוכים. לכן, הרשות להגבלים עסקיים, במקום לעודד תחרות, תמכה בצמצום התחרות, בכל החלטותיה. 

הפתרון, שמשרד התקשורת עובד עליו כיום, של הורדת "חומות ההפרדה המבנית" מעל בזק, הוא פתרון רע יותר מביטול הפיקוח על מחירי בזק. משום, שבמצב הרעוע של מתחרותיה של בזק, מתן יכולת לקבוצת בזק לפעול כחברה אחת ללא "חומות ההפרדה המבנית", יש לה רק משמעות אחת: קץ התחרות ובאופן יותר מהיר.

גם הכנסת הטלפוניה לשוק הסיטונאי, לא תשנה את הכיוון, שבו בזק הולכת ומתחזקת. אין מצב כזה. הטלפוניה הקווית איבדה את כוח השפעתה והכנסתה לתחרות בשוק הסיטונאי כבר לא תעלה ולא תוריד. 

כיום, לפי תנאי רגולציית השוק, שקבע משרד התקשורת ב"שוק הסיטונאי", בזק נהנית פעמיים: פעם אחת היא מרוויחה מכל לקוח העובר לשוק הסיטונאי ופעם שניה לבזק יש תירוץ טוב למה לא להשקיע בתשתיות ובמיוחד בסיב לכל בית (בנוסף, גם התחרות מצד הוט ואנלימיטד - נחלשה עד לא קיימת). כך, כשלא משקיעים בעתיד, אפשר לחלק אותו כדיבידנדים, בונוסים והעלאות שכר בהווה. פשוט חגיגה אמיתית. אנחנו (הצרכנים) משלמים את החשבון הזה. 

עיקר התודות למתכנני ומפיקי החגיגה: לגלעד ארדן, אבי ברגר והרן לבאות, שבישלו את הדייסה הזו לשוק התקשורת הישראל.  

עדכון 1.9.15, 14:45: ניתוח חדש ומעודכן של ערן יעקובי, מנכ"ל רוסאריו ייעוץ ומחקר
אתמול אחה"צ ערכה בזק כנס אנליסטים רבעוני, כרגיל.
בד"כ הכנס רק מחדד את מה שניתן במילא לראות בדו"חות ולכן אנו לא נוהגים לחדש אחריו. הכנס הפעם היה קצר מהרגיל, מאחר ולא נותר הרבה מה לשאול – המכונה עובדת כמו שעון, מתגברת על הקשיים שבדרך ומראה בפעם המי יודע כמה כיצד כל אתגר בענף מנוצל היטב על ידה.

בכל זאת, שתיים או שלוש נקודות שעלו בכנס וכן חשוב לנו להדגיש:
  • המספרים של המחצית הראשונה של השנה עומדים בקצב שצפוי להכות ללא כל בעיה את ההנחיות שהחברה אשררה לסוף השנה. לדוגמא: ה- EBITDA  במחצית (כפי שבזק מחשבת אותו, אבל כך גם הנחיותיה), עומד על כ- 2.2 מיליארד ש"ח, כלומר, סעיף זה אמור לרדת בכ- 20% במחצית השניה לעומת הראשונה על מנת לעמוד בהנחיה של 4 מיליארד ש"ח – לא הגיוני. הרווח הנקי במחצית הראשונה עומד על כ- 945 מיליון ש"ח וההנחיה היא לרווח נקי של כ- 1.5 מיליארד ש"ח, כלומר במחצית השניה נותר לחברה להשיג רווח של 555 מיליוני ש"ח בלבד – לא הגיוני. בהקשר לשאלה זו, התבטאה הנהלת החברה שהיא כמובן מרגישה מאד נוח עם ההנחיות, אולם אם וכאשר יהיה צורך, היא תשקול לעדכן אותם. אנו מעריכים כי עדכון ההנחיות לא יחכה לתוצאות הרבעון השלישי, שכן זה ייראה קצת מגוחך...
  • לטענת החברה השוק הסיטונאי פועל כרגע כמעט ללא מגע יד אדם. מבחינת החברה כמות גדולה מאד (אנו הערכנו בעבר כי מדובר בכ- 20% מהמצטרפים לחברות החדשות בקווי) מגיעה ממודם כבלים (HOT) ל- DSL (בזק). כעת ולאור המספרים של yes ושל סלקום TV, אנו מעריכים כי מדובר באחוז גבוה יותר של נוטשי הוט העוברים לתשתית בזק בסיטונאות (לפחות 25%). בנקודה זו, חשוב להדגיש כי ההכנסה למנוי סיטונאי קטנה משמעותית מהכנסה של מנוי בזק (כ- 50 ש"ח לעומת כ- 88 ש"ח), אולם מנגד הרווחיות של מנוי סיטונאי גבוהה באופן משמעותי מאחר וההוצאות הישירות של בזק על אותו מנוי כמעט נעלמות. מכאן שניתן לצפות להמשך מגמה זוחלת של גידול בהכנסות בזק קווי אבל כנראה גם ברווחיות שלה. לגבי הטלפוניה, החברה טוענת כי כעת המוצרים התחליפיים מספיק איכותיים מאחר ויש הבטחת איכות של בזק לקווי ה- DSL  הסיטונאיים שעליהם אמורים לפעול שירותי ה- VOB  בניגוד לעבר, שאז נפלה כל האחריות על מפעיל ה- VOB. לפיכך, בזק מקווה שתגיע לפשרה בנושא הטלפוניה עם המשרד עוד לפני הבג"ץ. בכל מקרה, שיעור המשתמשים בטלפוניה קווית בישראל מרשים ביחס למדינות מערביות אחרות ואנו מניחים כי חלק ניכר מתופעה זו קשורה לעסקים שאינם מוכנים להתפשר והשאר למבצעים של בזק.
  • נושא ההתייעלות – החברה פרסמה אתמול את ההסכם הקיבוצי החדש עם העובדים. עלות ההסכם היא כ- 280 מיליון ש"ח, פרושים על כ- 5 שנים. בנושא זה החברה מציינת כי מדובר בגידול בהוצאות הרלוונטיות השוטפות בדו"ח רווח והפסד. מנגד, החברה רשאית לסיים עבודתם של עד 203 עובדים מידי שנה בתקופת ההסכם. בכנס, החברה הרחיבה וציינה כי היא משפרת משמעותית תנאים לעובדים בעלי משכורת נמוכה, כך שהיא מצפה שביעות הרצון אצל עובדיה תעלה (חשוב בתקופה זו בה "כל" המשק מתאגד) וכי היא תאחד מטות, מחלקות ומוקדים בתוך החברה. אנו מפרשים צעד זה כהכנת הקבוצה להפסקת ההפרדה המבנית. בתקופה הקרובה כנראה נמשיך לראות התייעלות רק בתוך כל חברה השייכת לקבוצה, אולם ברור כי זהו צעד ראשוני לעבר עתיד בו החברה תוכל לספק את כל השירותים תחת מטריה אחת ומנגד תייצר גם סינרגיה תפעולית. לשאלות בנושא זה החברה התייחסה ואמרה כי לא צפוי להיחתם הסכם נוסף אם וכאשר תבוטל ההפרדה המבנית וכי היא מקווה שמשרד התקשורת כבר החל לדון פנימית על נושא ביטול ההפרדה המבנית.
לסיכום: התנודתיות בבורסה ומצבם של הסקטורים האחרים במדינת ישראל בשילוב עם התוצאות, הכנס, מצב הענף, הרוח במשרד התקשורת ומצבה הפיננסי של החברה, כבר מתחילים לדגדג את קצה הלשון ולחשוב על הביטוי fly to safety כאשר בוחנים את מרבית האלטרנטיבות האחרות להשקעה בישראל.
 
ועכשיו ל- BCOM ו- IGLD:
אין הרבה מה לחדש בנושא שתי החברות – מודליםNAV  פשוטים (פירוט נוסף - כאן).
שתי נקודות:
  • BCOM  ממשיכה לחלק דיבידנדים ומיישמת הלכה למעשה את התבטאות ההנהלה בנושא השאת ערך גם לבעלי המניות. החברה הודיעה כי תחלק 22 מיליון ש"ח כדיבידנד.
  • בחודש יולי השקנו סיקור לשתי החברות. טקטיקת ההשקעות בנוגע לחשיפה לזרוע התקשורת של יורוקום היתה מבחינתנו להיצמד לקצוות. כלומר: הבטחון בהשקעה בבזק והאופציה היותר מסוכנת של השקעה באינטרנט זהב. מאז אינטרנט זהב זינקה בכ- 45%, BCOM  בכ- 17% ובזק עלתה בכ- 10%. אנו עדיין מאמינים כי טקטיקה זו נכונה לאור הדיסקאונט הכלכלי העצום באינטרנט זהב. כך שאם BCOM  "מספקת את הסחורה" ומצמצמת דיסקאונטים (הסחיר והכלכלי דומים לאור מחיר מניית בזק), הרי שצפוי זינוק במניית אינטרנט זהב לאור הפער האדיר בין הדיסקאונט הסחיר שכמעט איננו לבין ה- UPSIDE  הכלכלי הגבוה מ- 120%.
להלן המודלים ואנו לא רואים צורך לשנות שוויים ראויים כרגע לכל מניות חברות הקבוצה (מצב העבודות הקודמות הכוללות את הגילוי הנאות לגבי 3 החברות):

 
גרף 2
 
בזק 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים