מה קורה כשמפגישים סטארטאפים מדרום קוריאה עם סטארטאפים מישראל?

דף הבית >> חדשות סטארטאפים >> מה קורה כשמפגישים סטארטאפים מדרום קוריאה עם סטארטאפים מישראל?
מפגש ראשון מסוגו בין 8 סטארטאפים, שהגיעו לישראל מדרום קוריאה, לבין 8 סטארטאפים ישראלים, שמעוניינים להגיע לשוק שם, בנוכחות משקיעים ויועצים, שפועלים לסגור את הפער בין תרבות היזמות הישראלית לזו של דרום קוריאה ולספק חלופה אטרקטיבית לנהירה של הסטארטאפים לכיוון ארה"ב. 
מאת: אבי וייס, 15.9.15, 18:20יזמים מישראל ודרום קוריאה

שלושה גופים שונים חברו יחדיו כי לבצע משימה כמעט בלתי אפשרית: לחבר בין ה-StartUp-Nation הישראלי לסצנת היזמות בדרום קוריאה (שרק לאחרונה החלה לפרוח), תוך קישור בין המשקיעים והחברות הגדולות בדרום קוריאה לבין היזמים הישראלים.

זאת, תוך פתיחת צוהר לעולם המערבי דרך ישראל, לסטארטאפיסטים מדרום קוריאה, שהובאו לישראל (8 סטארטאפים עם כל הצוות הבכיר בסטארטאפים הללו), כדי להתחבר במפגש בלתי אמצעי לשיטה הדי מוצלחת. שהתפתחה בישראל, של יציאה עם חדשנות ויזמות מישראל לעולם המערבי.

השיטה, שנחשפה כאן: חיבור של היזמים מדרום קוריאה לעולם ה-VC והאקסלרטורים בישראל וחיבור בלתי אמצעי שלהם עם 8 סטארטאפים ישראליים, שנבחרו לתכנית והיו מוכנים ומעוניינים להתחבר ולחפש לעצמם שוק בדרום קוריאה (במקום לחפש את השוק בארה"ב, או בכל מקום אחר באירופה או באסיה).

שלושת הגופים, ששיתפו פעולה כדי להוציא לפועל את הרעיון הזה הם: 
א. KSP (ר"ת: KOISRA Seed Partners), קרן הון סיכון ואקסלרטור דרום-קוריאני בשותפות ישראלית
ב. StartupEast, אקסלרטור לחיבור בין יזמים ישראליים למדינות מזרח אסיה, בליווי בכירי המנטורים והמומחים מישראל (וגם מאסיה). 
ג. Samurai House In Israel, אקסלרטור יפני ראשון בישראל, מיוזמתו של המשקיע היפני קן סמוראי. באקסלרטור יש כבר 15 מיזמים

את המהלך כולו ארגנה נעה מוצפי, COO & Accelerator Director של SatrtupEast. שיא המהלך היה ב-Pitchs (של 5 דקות לכל מיזם) של היזמים הדרום-קוריאנים והישראלים, שהתקיים בבית סמוראי בתל-אביב, ביום 3.9.15 (כמפורט בהמשך). 

עמוס אעמוס אבנרבנר, (בתמונה משמאל), מייסד StartupEast: "כשהקמתי את החברה, זו הייתה הגשמת חלום שלי להפגיש סטארטאפים ממזרח אסיה, שיופיעו על במה אחת לצד סטארטאפים ישראלים. זה אירוע ראשון בישראל, כשבמקביל נקיים אירוע זהה בסיאול, בירת דרום קוריאה ונמשיך בשיטה הזו במדינות נוספות בדרום מזרח אסיה. 

אנו אקסלרטור מאוד ייחודי, שמחבר יזמים בין דרום מזרח אסיה לישראל. אנו מעוניינים להיות השער לכל היזמים, שמעוניינים להיות על הקו של ישראל-אסיה. אנו בעיקר מתרכזים בתחומים מעשיים של Go-To-Market.

אנו לא אקסלרטור רגיל, שמפתח את הסטארטאפים במשך כמה חודשים, כדי שיגשימו את הפיתוח שלהם. אנו לוקחים סטארטאפים, שיש להם כבר מוצר ויש להם כבר השקעת סיד והם מעוניינים להגיע לשווקים באסיה. זו נקודת מבט אחרת לגמרי על ההפתחות העסקית של הסטארטאפ. 

אנו מאמינים, שיש כאן הזדמנויות עסקיות ענקיות. השוק באסיה הוא השוק הגדול בעולם, גדול יותר מהשוק האמריקאי והוא ממשיך לצמוח. אנו רואים כיום תחילת פריחה וצמיחה במדינות, שלא ראינו קודם דוגמת: אינדונזיה,הפיליפינים, וייטנאם ועוד.

דרום קוריאה היא אחת המדינות בעלת צמיחה מאוד מרשימה עם הייטק ברמה מאוד מתקדמת וחברות ענק בינלאומיות. כולם יודעים, שסין ויפן הן שווקים ענקיים, אבל פחות מכירים את הגודל והעוצמה של השוק בדרום קוריאה, אותו אנו חושפים במפגשים משותפים, כמו מפגש זה, שאנו עורכים היום.

יש היום נכונות ורצון של משקיעים מאסיה להשקיע בסטארטאפים ישראליים. לפני כשנתיים זה היה דבר בלתי אפשרי ובלתי נתפס. זה בכלל לא היה מקובל במדינות אסיה להשקיע במיזמים, שמקורם בישראל. אולם, זה השתנה. השוק הזה נפתח. חברות רב-לאומיות מגיעות בקצב מוגבר לישראל וסטארטאפים ישראליים בכמויות החלו לטוס למדינות אסיה. 

כדי להצליח, צרפנו לתכנית שלנו את טובי המנטורים הקיימים בישראל ויחד עם השותפים שלנו במדינות אסיה אנו משיגים את המטרות שלנו ושל היזמים. התכנית הבסיסית אצלנו נמשכת 4 חודשים, חודשיים בישראל וחודשיים באסיה. השיטה: אנו מחברים את הסטארטאפים עם החברות הגדולות ביותר הקיימות באסיה. יש לנו 2 מסלולים: עם השקעות ותמיכה כספית במיזם, או קידום המיזם ללא השקעות וללא לקיחת אחזקות במיזם. הכל תלוי ברצון של היזמים המתקבלים לתכנית". 

עו"ד אייל ויקטור צוות מנהלי KSPמאמו, מנכ"ל משותף, (בתמונה משמאל, בצד שמאל, לצד Dr. Yeongjae Kang, מייסד ומנכ"ל משותף) KSP: "אנו אקסלרטור מאוד מיוחד בסיאול, בירת דרום קוריאה, אקסלרטור, שמקבל סטארטאפים ברמת הסיד, ממש בתחילת דרכם. המטרה שלנו: להוציא את המיזמים הללו מחוץ לגבולות דרום קוריאה ולהוביל אותם להצלחה בעולם הרחב, העולם המערבי. יש חסם תרבותי מאוד גדול בין עולם היזמות בדרום קוריאה לבין העולם המערבי, בעיקר קיים המחסום של ידיעת אנגלית שוטפת המתאימה לעולם היזמות המערבי והיכולת להציג את המיזם באנגלית ובקו חשיבה מערבי. יש דימיון רב במאפיינים התרבותיים של דרום קוריאה וישראל ולכן אנו מוצאים מהר מאוד שפה משותפת עם היזמים כאן. 

לאור הנסייון של עולם היזמות הישראלי בהוצאת מיזמים מישראל לעולם המערבי, אנו מביאים מנטורים מישראל לדרום קוריאה, שמספקים ליזמים שם את הידע והגישה המתאימה, כיצד להגיע לעולם הרחב. זה כולל ביצוע שת"פים, מציאת משקיעים במדינות המערב, איתור ערוצי הפצה במדינות המערב, מציאת לקוחות במדינות המערב וכיו"ב. 

בנוסף, אנו גם משקיעים, לא בסכומים גדולים, במיזמים דרום קוריאנים, שנראים לנו מבטיחים ובעלי פוטנציאל של הצלחה בעולם המערבי. הדרך להביא סטארטאפים דרום קוריאנים לישראל לא הייתה פשוטה. אולם, סטארטאפ בשם Way מדרום קוריאה הגיע לישראל במסגרת משלחת קטנה ונסיונית, התלהב והצליח ופרסם את החוויות שלו בקהילת היזמים בדרום קוריאה ובכלי התקשורת בדרום קוריאה. זה פתח עבורנו את היכולת לשכנע יזמים אחרים ללכת במסלול הזה. זו הסיבה, שהצלחנו להביא לישראל בבת אחת 8 סטארטאפים מדרום קוריאה. 

החיבור של סטארטאפים מדרום קוריאה לעולם היזמות הישראלי הוא רק שלב ראשון בתכנית שלנו. אנו מתכוונים וכבר התחלנו במהלך של חיבור סטארטאפים מדרום קוריאה לשוק האירופאי וחיבור של סטארטאפים מאירופה לדרום קוריאה. אנו מספקים לסטארטאפים מסגרת בת 4 חודשים כולל השתתפתות באירועי DLD בישראל ותקופה של כמה שבועות בסיליקון-ואלי בארה"ב. כך, שהם מקבלים הכשרה מקיפה וחשיפה לעולם המערבי, בעיקר דרך סצנת היזמות הישראלית". 

יוני גולן, (בתמוניוני גולןה משמאל), מנכ"ל Samurai House in Israel: " עד עתה השקענו ב-83 סטארטאפים יפניים, 1 אמריקאי ו-16 סטארטאפים ישראליים. המטרה שלנו, כפי שהגדיר אותה קן סמוראי המייסד והמשקיע, היא להגיע להשקעה ב-100 סטארטאפים ישראליים תוך 5 שנים.

במקביל, קן פועל ודי בהצלחה להביא את כל הענקים היפניים לארץ. ל-DLD הגיעו בכירי התעשייה מיפן עם כמות נכבדה של יזמים ואנשי עסקים מיפן, בסיוע צמוד של שגרירות יפן.

במקביל, אנו מבצעים כ-100 אירועים בשנה, כאן בתל-אביב (במקביל לאירועים הרבים המתקיימים בטוקיו, ברחבי יפן ובמדינות נוספות בעולם), בקהילה של כ-2,500 חברים כאן בישראל. כך, שהפכנו למקום 'עלייה לרגל', כדי ללמוד איך ניתן לשלב ובהצלחה את עולם היזמות הישראלי והיפני.

לאור ההצלחה שלנו החלטנו לסייע לפעילות כזו גם עם דרום קוריאה ולכן האירוע הראשון המשותף לדרום קוריאה וישראל נערך אצלנו, עד שהם יבנו לעצמם מקום משלהם, בתקווה, שהיוזמה הזו תצליח לא פחות מהחיבור בין יפן לישראל". 


16 המיזמים, שהוצגו (והשיוך הלאומי של כל מיזם):

*YapQ (ישראל): מערכת לדירוג מקומות בעולם לצרכי טיול, תוך שימוש באינסטגרם. מדריך טיולים קומפקטי בסמארטפון כולל המלצות מותאמות אישית לטיולים וניווטים. המשתמש מקבל את 20 המקומות הכי מומלצים לביקור בכל מקום שאליו הוא מגיע. 

*BBDBU (דרום קוריאה): פתרון ענני לספרים. ניתן לחבר היפרטקסט לכל ספר ולכל קטע בספר וניתן לשלב כל קטע בספר ברשת חברתית או באתר. 

*ThemeGo (ישראל): מערכת כוללת לפרקי שעשועים. מפתחים פתרון מלא למבקרים בפרקי שעשועים גדולים ברחבי העולם. זו למעשה רשת חברתית משולבת מדריך טיולים בסמארטפון עבור המבקרים בפארקים הגדולים.

*Zero Present (דרום קוריאה): מערכת ליצירת רווחים מרשתות חברתיות, ע"י הקמת רשת P2P לפרסומות. המערכת מבוססו אתריום (Ethereum) (מטבע קריפטוגרפית המתחרה בביטקוין). 

*(ASN (Advance Server Network (דרום קוריאה - ישראל): מערכת לחיבור בין חברות תקשורת והייטק קוריאניות עם ישראל. מתרכזים בעולם ה-IoT ובמערכת המופעלת בענן. הפתרון הראשון הוא מערכת תקשורת המנטרת 18 אלף סנסורים לטווחים גדולים, מערכת, שנבנתה בשת"פ SK (חברת הבזק של דרום קוריאה). זה מאפשר פתרון IoT לעיר שלמה עם 30 בסיסי שידור וקליטה בלבד ומתג מרכזי אחד, שמנהלים מאות אלפי סנסורים באופן אוטומטי בכל רחבי העיר. מדובר בפתרון ,שמאוד מתאים ליישומי זמן אמת בעולם ה-IoT.

*Visual Camp (דרום קוריאה): מערכת VR המזהה תנועת עיניים במערכת המשלבת חומרה ותוכנה ומאפשרת תפעול כל מוצר רק באמצעות תנועת העיניים. 

*CouponRoller (ישראל): מערכת שמשלב משחקים סלולרים וקופונים ויוצרת נאמנות לקוחות.

*Nomit (דרום קוריאה): מערכת לניהול עבודה קבוצתית בעסקים ובארגונים, עם דגש לרמת ה-SMB. פתרון לניהול מקבילי של מספר פרויקטים לצוות אחד, מה שלא קיים בפתרונות מתחרים.

*RighTune (ישראל): מערכת להוספת מוזיקה מותאמת אישית לגולשים באתרי אינטרנט. 

*UnRealPark (דרום קוריאה): מערכת ליצירת פארקים וירטואליים על סמארטפונים. משלבים (AR (Augmented Reality עם כלי משחק. מביאים את חוויית קונסולות המשחקים המתקדמות, שמבוססות מחשבים חזקים, לעולם הסמארטפונים. 

*Aniwo (יפני-ישראלי): פלטפורמה בשם Million Times לשילוב בין סטארטאפים, משקיעים וחברות ענק בדרום מזרח אסיה. 

*Persona (דרום קוריאה): מערכת ליצירת קמפיינים פרסומיים לעסקים בינוניים וקטנים המתקשים לייצר קמפיינים פרסומיים מקצועיים, ובמיוחד קמפיינים המבוססים על המלצות של סלבריטאים ומשפיענים. 

*ZeroBillBank (יפני- ישראלי): מערכת בנקאית מבוססת מטבעות אישיים. נועדה לסגור את הפער בין אפליקציות כלליות לאפליקציות מקומיות בשפה מקומית מבחינת התשלומים למפתחי האפליקציות. המערכת מבוססת טכנולוגיית ביטקוין. משתמשים במערכת בכסף אישי כדי לתרום לקהילה. 

*Imperfect (דרום קוריאה): פרויקט בשם FONDoF המיועד לאספנים מכל סוג, בכל העולם. 

*TrendiGuru (ישראל): מערכת לאיתור פריטי אופנה אותם רואים בתצלום באינטרנט, מה שלובשים אנשים אחרים. המערכת מאפשרת 
לקנות ישירות מהתמונה, שבה רואים מפורסמים לבושים בבגדים המוצאים חן בעיני הגולש, שרוצה לרכוש בגד זהה או דומה למה, שהמצולם בתמונה לובש. 

*LifeStyle Innovation (דרום קוריאה): מערכת חברתית לשירותי עזרה מומלצים בבית (למשפחה) מכל סוג, מהסמארטפון
 
בתמונה: תצלום קבוצתי של היזמים מדרום קוריאה עם היזמים הישראלים: 
מפגש יזמים מדרום-קוריאה עם יזמים ישראליים 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות
הצלחה ורק בריאות, לכל הקוראים והקוראות באשר הם!!!!

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 
רק בריאות, לכל הקוראים והקוראות של האתר, באשר הם!!!!

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

7-13/11/21 - שבוע היזמות הגלובלית 2021

17-18/11/21 - iHLS INNOTECH 2021 
 

הכי ניצפים 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים